RE/MAX'im Özel Ağ
Şebnem Perçinel
Bana Sorabilirsiniz...
Mutlukent Mah. 2011 Sok. Beyköy Sitesi No:1/46
Çankaya Ankara
Şebnem Perçinel Hakkında
ŞEBNEM PERÇİNEL KİMDİR?

1974 doğumlu, Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme mezunuyum.

Kariyerime ilk olarak 2000 yılında Borusan Oto A.Ş. firmasında BMW Satış Danışmanı olarak başladım ve 5 yıl boyunca aktif satışın içinde yer aldım. 2 sene süresince BMW satış adedinde Ankara Bölge birinciliğim, Türkiye ikinciliğim ve gölge müşteri memnuniyeti analizinde de Türkiye birinciliğim mevcuttur.

3 yıl boyunca Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu"nun üretmiş olduğu mermi ve silahların Amerika temsilciliğini yapan Ascim Savunma Sanayi Ltd.Şti. firmasında İthalat-İhracat Müdürü olarak görev aldım. Ayrıca Özel Harekat"ın, Emniyet Genel Müdürlüğü"nün, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı"nın, ihalelerini sonlandırıp, büyük projelere imza attım.

Çamsan Poyraz Ağaç Ürünleri A.Ş. firmasında 6 yıl boyunca İthalat Müdürü ve Satın Alma Direktörü olarak görev aldım. Fabrika ihtiyacına göre MDF ve parke üretimi için gerekli olan hammaddelerin ihale usulü kabulünü yapıp ithalatını gerçekleştirdim.

2020 yılında Remax VIP Ankara bünyesinde kendi şirketimi kurarak gayrimenkul sektöründe sistemli çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye başladım.
Bildiği Diller: İngilizce, İspanyolca,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Kooperatif
Gedikli, Polatlı
Ankara
360.000 ₺
  13079 m²
Satılık Kooperatif
Gedikli, Polatlı
Ankara
1.080.000 ₺
  34327 m²
Satılık Kooperatif
Gedikli, Polatlı
Ankara
4.750.000 ₺
  36000 m²
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by