RE/MAX'im Özel Ağ
Serap Özer
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Serap Özer Hakkında
- Butik Hizmet Benim İşim!
İstanbul doğumlu, aslen Trabzon"luyum.

Sakarya Universitesi Turizm ve Otelcilik mezunu olarak 4 yıl otelcilik kariyerime 20 yıl seyahat acentası satıs müdürlüğü tecrübesi ekledim. 2020 Ekim ayı itibariyle ilgimi hiç eksik etmediğim uluslararası ve kurumsal gayrimenkul sektörü lideri yıldızların takımı RE/MAX Yıidız"da kendi işimi kurmaya karar verdim.

Eğitimin, hayatın ayrılmaz bir parçası olduğuna inancımla bitirmiş olduğum işletme üzerine şu an Auzef çocuk gelişimi bölümünde öğrenciliğime devam etmekteyim.

Yeni yerler keşfetme sevgimin yanında, yan flüt çalmayı, yoga ve tango yapmayı seviyorum. Kitap okumak ise bence bir hobi değil bir yaşam şekli.

Uzun yıllardır edindiğim tecrübelerimi, güvenirlirlik, dürüstlük ve zorluklardan yılmayan çalışma prensibimi müşterilerime verdiğim danışmanlık hizmetimde fark yaratarak sunmaktayım.

Doğru Takım"da, tecrübesi çok değerli takım arkadaşlarımın destegiyle, başarılı bir satış kariyerinde butik hizmet vermeyi felsefe edinen biri olarak, sizin için her zaman en iyisini gerçekleştirme hedefinde yılmadan çalışan satış danışmanınızım.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
2020
2020
2020
Uzmanlık Bölgesi
Emek
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Serap Hanımdan oldukça pozitif bir enerji aldık ve evi tutmamızdaki en önemli etkenlerden biri bu oldu. Kendisinin tarafımıza yapmış olduğu hızlı geri dönüşler ve çözüm odaklı olması da cabası İşine göstermiş olduğu özen, özveri, profesyonelliği ve bizlere göstermiş olduğu güler yüzü için kendisine çoo..k teşekkür ederiz.. Kariyer hayatınızda başarılar Serap Hanım . / Puan: 5
Serap ÖÇAL16.03.2021

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
Abdurrahmangazi, Sancaktepe
İstanbul-Anadolu
1.300 ₺
  1+1   59 m²   Giriş Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by