RE/MAX'im Özel Ağ
Emraz Avci
Bana Sorabilirsiniz...
Barbaros mah. Atatürk cad. No: 131 B Blok No:1
Merkez Çanakkale
Emraz Avci Hakkında
Her Ailenin RE/MAX li Bir Gayrimenkul Danışmanı Olsun!
-1983 Çanakkale doğumluyum. 2008 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Turizm Fakültesinden mezun oldum. Çalışma hayatıma öğrencilik yıllarımda mağazacılık sektörüyle başladım ve hizmet sektörüyle farklı kademelerde devam ettim. 2014 yılından beri gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum.

İşim ile ilgili olarak; Gayrimenkul Danışmanlığı Temel Eğitimi-Erdoğan Parlakoğlu, Uzmanlık Eğitimi-Uzay Nazlı, Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı-Güven Açık, PowerStart Eğitimi Barış Kılıçarslan
Kişisel gelişimime katkı sağlaması için İletişim, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Satış Yönetimi ve Beden Dili Eğitimi aldım.

Evli ve bir çocuk annesiyim. Ailem ve sosyal çevrem ile zaman geçirmekten keyif alırım. Su sporları ve tenis sevdiğim spor branşlarından. Dalış sporlarına olan yakın ilgim serbest dalışta Türkiye derecelerimi getirdi. Halen tüplü dalış yapıyorum.

Bugün konut, lüks konut, işyeri satılık ve kiralık konularındaki uzmanlığım ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile REMAX TROİA çatısı altında siz değerli müşterilerimize en doğru bilgiyi sunabilmek ve olabilecek en kısa sürede gayrimenkulünüzün satışını gerçekleştirecek hizmeti sunmak amacındayım.

Gayrimenkulünüzün en kısa zamanda, en doğru fiyatla buluşması ve gönlünüz rahat bir şekilde işlemlerinizin sonlandırılması için ben ve ekip arkadaşlarım hazırız. Beklentilerinizin karşılanacağına, bu sürecin memnuniyetiniz ile sonuçlanacağına emin olabilirsiniz.
Bana ayırdığınız zaman ve güveniniz için teşekkür ederim.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Çınarlı (Dardanos)BarbarosCevat PaşaİsmetpaşaKepez
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Emraz Hanım evi Pazar günü olmasına rağmen oldukça ilgili ve bilgilendirici bir sürecin içinde olmamızı sağlamıştır. Bu sayede oldukça merkezi bir konumda gayet kurumsal bir gayrimenkul hizmeti alarak istediğimiz gibi bir daireye yerleştik. Her şey için teşekkürler. / Puan: 5
Meltem Güveyi10.11.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Daire
İsmetpaşa, Merkez
Çanakkale
850 ₺
  1+1   75 m²   2. Kat
Kiralık Daire
İsmetpaşa, Merkez
Çanakkale
1.000 ₺
  1+1   60 m²   2. Kat
Kiralık Daire
İsmetpaşa, Merkez
Çanakkale
600 ₺
  1+1   60 m²   3. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by