RE/MAX'im Özel Ağ
Ömür Erdoğan
Bana Sorabilirsiniz...
İnönü Cad. No:92 Kat: 2 - Kozyatağı
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Ömür Erdoğan Hakkında
Ömür ERDOĞAN KİMDİR?
1988 yılında doğudu;
Öğrenim hayatımın ilk yıllarını Fransa"da geçirdim ve sonrasında İstek Semiha Şakir ve İstanbul Bilgi Üniversitesi 'Karşılaştırmalı Edebiyat' ve 'Psikoloji' bölümlerini derece ile bitirdim. Okulum süresince yurtdışında çeşitli 'Pazarlama' ve 'Halkla İlişkiler' alanında stajlar yaptım. Çok iyi derece İngilizce ve Fransızca biliyorum. Üniversiteden mezun olduktan sonra Uluslararası üst düzey işe alım danışmanlık firmalarında 'Asistanlık' ve sonrasında kademe kademe 'İşe Alım Danışmanı' olarak görev aldım. Danışmanlık firmalarında edindiği yetkinlikleri satış ve pazarlama alanında geliştirerek, kariyerime 2017 yılında Sinpaş GYO markasında 'Kurumsal Satış Pazarlama Temsilcisi' olarak devam ettim ve markanın Türkiye genelinde geliştirdiği projelerde satış ve pazarlama alanında aktif bir şekilde görev aldım. Kariyerimde satış alanında edindiğim deneyimler sonucunda satış ve pazarlamanın ne kadar güvene dayandığını deneyimledikten sonra radikal bir kara ile kendi işimi kurmak istediğime karar verdim ve gayrimenkul sektörüne 2019 yılında 'Gayrimenkul Danışmanı' olarak devam ettim. 2020 yılında çalışmalarını yakından izlediğim ve beğendiğim, kendi sektöründe öncü bir kuruluş olan RE/MAX" le; Yıldız ofisinin kadrosuyla çalışmaya başladım. RE/MAX çatısı altında tamamlamış olduğum eğitimlerim doğrultusunda amacım müşterilerime dürüst ve sonuç odaklı güvenilir hizmeti sizlere ulaştırmaktır.
Saygılarımla.
Ömür ERDOĞAN
Gayrimenkul Satış Danışmanı
RE/MAX Yıldız
Bildiği Diller: Fransızca, İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
2020
Uzmanlık Bölgesi
SuadiyeKozyatağıErenköy
Müşteri Yorumları (2)Yorum Yaz
Ömür Hanıma yakın ilgi, alakası ve yardımları için teşekkür ediyoruz.Sektördeki bilgi ve deneyimine güveniyoruz. / Puan: 5
Gültuğ ŞAHİNOĞLU09.01.2021
Çok memnun kaldım. Çok candan ve içten olması güven uyandırıyor. / Puan: 5
Fatma BAYRAKTAROĞLU31.10.2020

Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by