RE/MAX'im Özel Ağ
Begüm Solak
Bana Sorabilirsiniz...
Turan Güneş Bulvarı NO: 47 A/B Yıldız
Çankaya Ankara
Begüm Solak Hakkında
Mülkünüz benim ile emin ellerde olacak!
Ankara doğumluyum, çocukluğum ve gençliğim Ankara'da geçti. TED Ankara Koleji'nden ve Nesibe Aydın Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra, İTÜ İşletme Mühendisliği'nde lisans eğitimimi tamamladım. Lisans eğitimim boyunca yaşadığım staj ve yurtdışı deneyimlerim, geleceğimi şekillendirmem açısından bana yol gösterdi.
Kendimi satış, pazarlama stratejileri, marka yönetimi, liderlik gibi çeşitli alanlarda çok yönlü eğitimler alarak sürekli geliştirdim. İTÜ'den mezun olduktan sonra ise denetim ve proje satış departmanlarında çalıştım. Ardından ilgim ve yeteneklerim doğrultusunda gayrimenkul sektöründe gerek Türkiye'de, gerek dünyada zirvede yer alan RE/MAX ailesine katıldım.
Hizmette ve insan ilişkilerinde profesyonelliği temel ilkesi olarak benimseyen bu ailede bulunmaktan ve alım/satım sürecini sizler için sorunsuz hale getirerek kısa sürde karlı sonuçlara ulaşmanızı sağlamaktan mutluluk duyarım.
Bildiği Diller: Almanca, İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
2020
Müşteri Yorumları (1)Yorum Yaz
Evimi ilana koyduktan birkac gun sonra kiracı bulundu.Begüm hanım a çok teşekkür ediyorum.Ayrica sözleşme konusunda da destek oldu. / Puan: 5
Bora Kale10.12.2020

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Dubleks
Kırkkonaklar, Çankaya
Ankara
730.000 ₺
  5+1   260 m²   4. Kat
Satılık Daire
Harbiye, Çankaya
Ankara
520.000 ₺
  3+1   150 m²   1. Kat
Satılık Dubleks
Şehit Cevdet Özdemir, Çankaya
Ankara
970.000 ₺
  5+2   360 m²   2. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by