RE/MAX'im Özel Ağ
Ahmet Firat Anğ
Bana Sorabilirsiniz...
Üçevler Mah. 70. Sokak No:1/24
Nilüfer Bursa
Ahmet Firat Anğ Hakkında
DOĞRU FİYAT, HIZLI SATIŞ VE GÜVENİLİR HİZMET.

1983 Bursa doğumluyum. Uzun yıllar otomotiv satış & pazarlama ve e-ticaret alanında çalıştım. 2013 yılında otomotiv alanında faaliyet gösteren kendi şirketimi kurdum ve bir süre bu sektörde hizmet verdim.
Eğitim hayatıma Özel İnal Ertekin ilkokulunda başladım. Ortaöğrenimimi Setbaşı ortaokulunda, liseyi ise Özel Tan Lisesinde başlayıp Bursa Cumhuriyet Lisesinde tamamladım.
Anadolu Üniversitesi Kamu yönetimi bölümünde eğitim hayatıma devam etmekteyim.
Evli ve bir çocuk sahibiyim. Profesyonel olarak bir süre basketbol oynadım ve aynı zamanda kişisel antrenörlük ( Personel Trainer) belgesine sahibim.
Doğaya ve canlılara olan sevgim tüm çevremce bilinip, motor sporları, müzik, sanat ve klasik otomobiller özel ilgi alanımdır.
Satış ve pazarlama konusunda edindiğim deneyimleri dünyanın en çok tercih edilen gayrimenkul firması RE/MAX ile güven, hız ve sonuç odaklı olarak devam ettirmekteyim.
RE/MAX AMBIANCE ekibinde katıldığım eğitimler ve tecrübeler doğrultusunda kaliteli hizmet sunmaya ve profesyonel olarak çalışmalarıma devam edeceğimi garanti eder ve saygılarımı iletirim.RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Ataevler23 NisanBalatİhsaniyeBademli
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık Ofis
Üçevler, Nilüfer
Bursa
12.000 ₺
  2   550 m²   1. Kat
Kiralık Ofis
Üçevler, Nilüfer
Bursa
11.000 ₺
  1   360 m²   1. Kat
Kiralık Ofis
Üçevler, Nilüfer
Bursa
5.250 ₺
  1   205 m²   1. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by