RE/MAX'im Özel Ağ
Murat Küçük
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
2.
Yıl
Murat Küçük Hakkında
Merhaba,

1991 yılında Rize'de doğdum. Lise eğitimimi Rize Anadolu Lisesi'nde, üniversite eğitimimi Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladım. Ekonomiye ve para politikalarına olan ilgimden dolayı eğitim hayatıma iktisat eğitimi alarak devam etmekteyim.

İş hayatıma dünyanın en büyük projelerinden biri olan İstanbul Yeni Havalimanı projesinde başladım. 4 yıl süren zorlu ve bir o kadar da başarılarla dolu bu süreçte projenin zemininden çatısına kadar, estetik ve strüktürel bütün elamanlarının imalatlarında mesleğimi icra ettim. Şimdi ise, edinmiş olduğum bilgi ve birikimleri, pazarlama ve sunum yeteneklerimle birleştirerek gayrimenkul sektöründe sizlere samimi, profesyonel ve beklentilerinizin ötesinde emlak hizmetleri sunmak amacıyla dünyanın en büyük gayrimenkul firması olan Re/MAX'tayım.

Mesleğine tutkuyla bağlı ve aynı zamanda dürüstlüğü bir yaşam prensibi edinen bir gayrimenkul danışmanı olarak içerisinde gerek iş gerek sosyal gerekse aile hayatınızı geçirdiğiniz gayrimenkullerinizin alım, satım ve kiralanması konularında siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak için varım. Bu ilkelerimle beraber bir kereye mahsus değil, hayatınız boyunca bütün gayrimenkullerinize danışmanlık yapmaya talibim.

Birlikte çalışmak dileğiyle...
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Çatı Dubleks
Göztepe, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
4.500.000 ₺
  4+2   160 m²   Çatı Dublex
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by