RE/MAX'im Özel Ağ
Aysel Akyar
Bana Sorabilirsiniz...
Üçevler Mah. 70. Sokak No:1/24
Nilüfer Bursa
Aysel Akyar Hakkında
Merhaba,

İsmim Aysel Akyar, 25 Ekim 1985 Ankara doğumluyum. OMÜ(örgün)-İstatistik, Anadolu Ünv.(örgün)- İşletme, Anadolu Ünv.- Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezunum. Hali hazırda Anadolu Ünv.-Kültürel Miras ve Turizm lisans eğitimimime ve Ekonometri alanında yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim. Çalışma hayatım boyunca; İstatistik Proje Uzmanlığı, Saha Proje Yöneticiliği, Satış Müdürlüğü, Denetmenlik, Proje Satış Yöneticiliği, Bölge Koordinatörlüğü ve Operasyon Yöneticiliği gibi bir çok farklı alanda kurumsal firmalarda görev yaptım. Türkiye çapında yapılan bir çok etkinlik, kongre ve organizasyonun fikir ve uygulama aşamalarında aktif yeraldım, pazarlama ve satış faaliyetlerini ekibimle beraber yürüttüm.
Yıllar içinde edinmiş olduğum deneyimlerimi eğitimlerimle destekleyerek ilerlediğim profesyonel iş yaşantıma, RE/MAX Ambiance çatısı altında devam etme kararı aldım. Satış, pazarlama, iletişim ve müşteri ilişkileri alanlarındaki başarımı insan odaklı yaklaşımlarla birleştirerek sizlere profesyonel hizmet sunmak için daima yanınızdayım.
Sizler de işinde başarılı, alanında uzman, ne istediğinizi dinleyen ve sizleri doğru adımlarla yönlendiren, profesyonel bir uzman ile çalışmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımla.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Uzmanlık Bölgesi
Ahmet Vefik PaşaVanimehmetDerekızıkKaleYeni OSB
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Çatı Dubleks
Vanimehmet, Kestel
Bursa
470.000 ₺
  4+1   285 m²   3. Kat
Satılık Ada
Ümitalan, Kestel
Bursa
210.000 ₺
  4000000 m²
Satılık Daire
Kale, Kestel
Bursa
300.000 ₺
  3+1   130 m²   3. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by