RE/MAX'im Özel Ağ
Merve Koca
Bana Sorabilirsiniz...
Yenişehir Mahallesi Banu Sokak No: 55/A
İzmit Kocaeli
Merve Koca Hakkında
-GÜÇLÜKLER BAŞARININ DEĞERİNİ ARTTIRAN SÜSLERDİR.
-Merve KOCA'yı tanıyalım ;
Üniversite eğitimine kadar olan tüm eğitimlerini Kocaeli de tamamlamıştır.
2014 yılında Polonya"nın başkenti olan Varşova şehrine yerleşti. Polonya"nın Varşova şehrinde bulunan Ekoloji ve Yönetim Üniversitesinde İngilizce dilinde ""Mimarlık ve Şehir Planlama"" bölümünde 4 yıllık lisans eğitimi aldıktan sonra mezun olmuştur.
İş deneyimleri ; Uluslararası özel bir firmanın ofisinde uzun bir süre Pazarlama ve Müşteri temsilcisi olarak çalışmıştır. Ayrıca Diksiyon ve Hitabet eğitimi olduğundan çalıştığı özel şirketin santral bölümü için seslendirmeler yapmıştır.
Yurt dışında, H & M Hennes & Mauritz AB bir İsveçli uluslararası perakende giyim firmasının ofisinde Müşteri Hizmetleri olarak uzun bir süre çalışmıştır. Bu sebeple kendini bir çok konuda ve özellikle insan ilişkilerinde fazlasıyla geliştirmiştir. Ingilizce"yi akıcı şekilde konuşabilmekte olup yabancı müşterilere kaliteli hizmet vermeye hazırdır.
Bir çok ülkelerde bulunup o ülkelerin kültürel ve sanatsal özellikleri hakkında bilgi edinmek, yeni yerleri keşfetmek hobileri arasındadır.
Arsa, Tarla, Konut gibi Gayrimenkulleriniz konusunda akademik uzman Mimar olup müşterilerin yüksek menfaatlarını göz önünde bulundurarak, daimi kalıcılık ilkesi ve inovasyon yetenekleri ile geliştirdiği pratik çözümler ve mimari proje desteğiyle sizlere kaliteli profesyonel danışmanlık vermeye hazırdır.

Merve KOCA

After completing my Primary and High School education in Kocaeli, I decided to pursue my further education abroad. In 2014 i started my education in Warsaw situated in Poland.
I completed my bachelor's degree in Ecology and Management University which is Warsaw, Poland in English language.
While pursuing a Bachelor's Degree, I was also working at the same time as a Marketing and Customer Service Professional for an international company named Sitel for 2 years in total from where I got alot of exposure in the customer service industry and had a training of diction and verbal communication.
After completing my graduation, I decided to worked in H & M (Hennes & Mauritz) AB as a customer service for a Swedish International retail clothing company. This job gave me a very good experience especially in human relations. I also can speak fluent English and always ready for the challenges related to my work.
Being a dynamic specialist Architect in the Real Estate such as land, field etc, I'm very much confident about my work and always ready to provide a quality professional advice with practical solutions and desired project support developed with the fine principle of permanent, innovative capabilities, concerning towards the interested customers .
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
Müşteri Yorumları (6)Yorum Yaz
Öncelikle müşteriye karşı kibar ve hassas olduğunu belirtebilirin. Uzun süren ev arayışımda türlü danışmanlarla muhattap olmama rağmen kendisi kadar ilgili birini görmedim. Aklıma takılan her soruda yardımcı oldu ve kiralama sürecinde hassasiyetle ilgilendiği için tekrar teşekkür ederim. / Puan: 5
B**** E**** 11.04.2021
Haftalardır zihnimizi meşgul eden ev arayışımızı kendisi sayesinde kısa sürede çözüme kavuşturduk. Yardımseverlik, çözüm odaklı yaklaşım ve güler yüz ile iş hayatında profesyonelliğe dikkat edenler için kendisiyle çalışmayı rahatlıkla tavsiye ederim. Emeklerinize sağlık. / Puan: 5
Umut T. Doğaner09.03.2021
Merve hanım ile alakalı ; ilk başta kibar bir hanımefendi olması, gayrimenkulünüzü şeffaflıkla değerlendirmesi, Gerçekçi yorumlarla bizleri dinleyip, anlayıp ona göre harekete geçmesi hemen hemen her konuda bilgi vermesi ve fikir alışverişi konusunda hızlı davranması aldığım hizmetin kalitesini kat be kat arttırmıştır. / Puan: 5
Samet BAL09.03.2021
Şirketimiz için işyeri kiraladık. İlk telefon görüşmemizden başlayarak tüm süreçte bizimle çok yakından ilgilendi. Düzenli bilgilendirmeler ve her türlü soru ve önerilerimize yerinde cevaplar verdi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık. Uzun vadeli çalışmak isteriz. / Puan: 5
Hasan YILDIZ27.02.2021
İçtenliği, yardımseverliği ile ailemizden biri gibi bize çok yardımcı oldu. Herhangi bir sorun olduğunda çekinmeden görüşüp, hemen çözüm aldığımız biridir Merve Hanım. Herşey için teşekkür ediyoruz. / Puan: 5
Tuğba Salış25.02.2021
İlk defa gittiğim Derince tarafında çok güzel bir kiralık ev bulmamda bana yardımcı oldu. Sözleşme sonrası da yerleşkeye yabancı olduğum için evin abonelik işlemleri, eşya alımı için mağaza önerileri vb konularda da yönlendirmeleri ile destek oldu. Sektöründe yolun başında olduğunu ifade etsede konusuna hakim bir emlak danışmanıdır. Kendisine teşekkür ediyorum. / Puan: 5
F**** A*** 21.02.2021

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Kiralık İşyeri
Sahil, Başiskele
Kocaeli
8.750 ₺
  2+1   720 m²   2. Kat
Kiralık Daire
Orhan, İzmit
Kocaeli
1.300 ₺
  1+1   65 m²   2. Kat
Satılık Çatı Dubleks
Yeşilyurt, Başiskele
Kocaeli
420.000 ₺
  4+1   180 m²   3. Kat
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by