RE/MAX'im Özel Ağ
İbrahim Sarsılmaz
Bana Sorabilirsiniz...
Girne Mahallesi Girne Caddesi Omega Deniz Plaza No:117 Daire:1
Maltepe İstanbul-Anadolu
İbrahim Sarsılmaz Hakkında
1967 yılında Erzincan'da doğdum. İki erkek çocuk babasıyım . 1975 yılından itibaren Erenköy - Suadiye bölgesinde yaşıyorum. İlk gençlik dönemimde 4 yıl kadar Efes Pilsen Spor kulübünde basketbol oynadım. Tatil dönemlerinde yaptığım çalışmalar sonrasında 1994 yılına kadar aile işlerimizde görev aldım. Daha sonra üretim ve hizmet sektörlerinde, takip eden 13 yılda ise zayıf akım & network sektöründe çalıştım. Çalışmalarıma ağırlıklı olarak satış, iş geliştirme ve proje fonksiyonlarında, önce sorumlu daha sonraları ise yönetici pozisyonlarında devam ettim. Yaklaşık 30 yıla yakın girişimci veya profesyonel olarak yer aldığım çalışma süreçlerinde farklı dünya kültürlerini tanıma imkanım oldu. Süregelen zaman içerisinde iş yaşamım boyunca kazandığım yetkinlik ve tecrübeleri bireysel bir alanda kullanmaya ve gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdim.Remax'in ilkeleri, eğitim odaklı yaklaşımı, süreç ve sonuçlardaki etkinliği bu markayı seçmemde önemli parametreler oldular. Yönetim yapısı ve insan kaynağının kalitesiyle kendime oldukça yakın hissettiğim Remax Lotus Ofisi bünyesinde eğitimler alarak çalışmalarıma başladım.


Tüm gayrimenkul faaliyetleriniz kapsamında, Remax Lotus'un sağladığı hizmetleri kalite ilkelerinden ödün vermeden sizlere sunuyorum.

Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2020
2021
Uzmanlık Bölgesi
Caddebostan
Bostancı
Suadiye
Fenerbahçe
Feneryolu
Müşteri Yorumları (3)Yorum Yaz
İş takibi ve iletişiminden memnun kaldım. / Puan: 5
S**** P**** 15.06.2021
İbrahim bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. / Puan: 5
S**** B****** 15.06.2021
Kendisine vermiş olduğu hizmetten ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederiz / Puan: 5
A*** U***** S***** 25.03.2021

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Daire
Yeşilbağlar, Pendik
İstanbul-Anadolu
880.000 ₺
  3+1   100 m²   3. Kat
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by