RE/MAX'im Özel Ağ
Ramazan Usta
Bana Sorabilirsiniz...
ÇAĞLAYAN MAH. BÜLENT ECEVİT BULVARI KUZEY NO: 141/A
Muratpaşa Antalya
Ramazan Usta Hakkında
GAYRİMENKULÜN USTASI
-Antalya Kaş ilçesinin yerlilerinden geniş bir ailenin mensubuyum. Çocukluğum ve gençliğim Kaş, Demre, Kumluca ilçelerinde geçti. Lise eğitimimi Antalya'nın en iyi liselerinden birisi olan Antalya Anadolu Lisesinde tamamladım.
-Akdeniz Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme mezunuyum. Stajlarımı İstanbul'da Güç Elektroniği üzerine tamamladım.
-Gayrimenkul sektörüyle üniversiteye başladığım yıllarda tanıştım. Çok sevdiğim bir hobi gibi başlayan bu ilgi sonra benim için iş oldu ve içimdeki girişimci ruh beni Gayrimenkul Danışmanlığına yöneltti. İnsanların hayatlarında aldıkları en önemli satın alma ve satma kararlarında onlarla beraber olmak benim için büyük mutluluk. Her zaman öğrenmeye ve daha iyisini yapmaya çalışan birisi oldum. Benim hiç müşterim olmadı, hep dostlarım oldu. Daha iyisini hak ettiklerini düşünerek gayrimenkul sektöründeki faaliyetlerimi Antalya'nın en köklü 15 yıllık kurumsal firması olan RE/MAX QUEEN bünyesinde devam etme kararı aldım.
Bildiği Diller: İngilizce,
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2021
Uzmanlık Bölgesi
KalkanAndifliYeniköyÇukurbağMavikent
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Çiftlik
Bayındır, Kaş
Antalya
7.490.000 ₺
  5+2   250 m²   Bahçe Katı
ISO 10002:2018 Sertifikalı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by