RE/MAX'im Özel Ağ
Umut Sürmeli
Bana Sorabilirsiniz...
BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy İstanbul-Anadolu
Umut Sürmeli Hakkında
En iyisini umut edin!
1976 İstanbul doğumluyum. 1993'de Nişantaşı Anadolu Lisesi, 1999'da YTÜ İnşaat Mühendisliği ve 2008'de Bilgi Üniv.İng.MBA'den mezun oldum.

1999 yılında proje mühendisliği ile çalışma hayatına atıldıktan sonra 2002-2003 yılında Deniz Kuvvetlerinde astteğmen olarak görev yaptım. 2005 yılından itibaren Satış/Pazarlama alanındaki kariyerime YTONG firmasında Bölge Satış Mühendisi olarak başladım. İşletme Y.Lisans eğitimi sonrası iş hayatıma Satış Yöneticisi olarak devam ettim. 2010 Yılından sonra ise VESTEL firmasında Yurtdışı Mağazalar yöneticisi olarak görev aldım. İnşaat, Elektronik/Perakende, İhracat alanlarında başarılı görevler icra ettikten sonra, 2015 yılından itibaren Turizm sektöründe kendi işimi kurup, yönettim.
2021 başı itibariyle de tüm niteliklerimi ve iş hayatındaki tecrübelerimi etkili biçimde değerlendirebileceğim alan olan Gayrimenkul Danışmanlığında kariyerime devam etmeye karar verdim. Bu yolda emin adımlarla yürüyeceksek de en tecrübeli, başarılı, insan odaklı firma ile birlikte olmalı diyerek, Özgür Günal yönetimindeki Remax/Cadde çatısı altında yer almaya karar verdim.

Tüm tecrübe ve yeteneklerim ile Emlağınızın satış sürecinde A"dan Z"ye yardımcı olabilmek tek hedefim. Dürüstlük, samimiyet, işine hakimiyet ve insan kazanmanın birincil öncelik olması bu yoldaki kılavuz çizgilerimiz olacak ve umuyorum ki uzun yıllar sürecek bir dostluğun 'Merhaba' sı olacak bu satırlar.
RE/MAX Eğitim & Sertifikaları:
2021
Müşteri Yorumları (0)Yorum Yaz

Son Eklenenler Son İşlemlerim
Satılık Mağaza/Dükkan
Kozyatağı, Kadıköy
İstanbul-Anadolu
955.000 ₺
  Yok   80 m²   Giriş Katı
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2021 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by