RE/MAX'im Özel Ağ

330 m2 Satılık Ticari Bina

3.250.000 TL
Bilgi Talebi
İNDİRİMLİ
Fotoğraflar
Harita
Sokak Görünümü
Büyük Fotoğraf
Sanal Tur

Karaköy Necatibey Caddesi

3.750.000 TL  3.250.000 TL
Öner Teklif Ver

Hacımimi / Beyoğlu / İstanbul-Avrupa

Portföy No: 1213944
MetrekareBrüt: 330 m² / Net: 312 m²
Oda & Salon Sayısı10+0
Banyo5
Tuvalet5
İnşaat Yılı2010
Bulunduğu KatTüm Katlar
Bina Kat Sayısı10 Katlı
Yapının DurumuBoş
Aşağıda özellikleri anlatılan, Karaköy Necatibey Caddesi üzerinde, Türkiye Finans Bankası"nın yan komşusu 10 katlı komple binamız banka ekspertiz değerinin yarısına satılıktır. Dükkan, ofis, otel, konut gibi ihtiyaçları tek bir binada çözüm bulacak özelliklere sahiptir.
Alman Başbakanı Angela Merkel"in Almanya parlamento binası için tercih ettiği dünyaca ünlü şehir planlama Profesörü, mimar Stefan Braunfels tarafından 2016 yılında 10 yıldız verilen bu özel mülk birçok ilki de bünyesinde barındırıyor.
Offidence97 ismiyle tarihi yarım adanın en yüksek ve en küçük oturumlu tek çelik binası olan mülk; işletme anlayışı içinde günlük girdi sağlanacak giriş dükkanın üzerindeki ofis alanları ve en üst katlarda konut olarak kullanılabilen özelliğiyle tek bir binada tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Bina, tek mülkiyette yatırımını kazanca dönüştürebilecek bir konsept olarak üretildi.
Bu yapı 2.87 cm genişliği, 11 metre derinliği ve 3 metrelik vitrin cephesiyle Beyoğlu ilçe sınırlarında yönetmenlik gereği yeniden üretilme iznine sahip olmayan emsalsiz bir yapıdır.
Beyoğlu Belediyesi 40 m2 oturum alanının ve 6 metre cepheye sahip olmayan mülkiyetlere inşaat izni vermemektedir. Aynı binadan dünya üzerinde iki tane daha bulunmaktadır. Biri Hamburg diğeri Osaka şehirlerinde.
Komple dolgulu çelik kolon kiriş ve ana taşıyıcılarıyla olması beklenen büyük Marmara depreminde ana sığınma alanlarından biridir. Doğada dökme çeliğin 800 yıl ömrü vardır.
Normal betonarme yapılarda ARM adı verilen demir cevheri 35 yıl sonunda paslanarak erimeye baslar ve bina maksimum ömrünü tamamlar. Offidence97"in ömrü ise 800 yıl sürer.
Bu 8 asırlık süre değerleri metalürji uzmanları tarafından çeşitli yaşlandırma teknikleriyle laboratuvar ortamında veri haline gelir sadece bizim mülkümüz değil dökme çelik kullanılan tüm yapıları kapsar.
Mülkün cephe özelliği ise 16 cm içeride kutu alüminyum profil çerçevelerin içinde bulunan 3 metrelik camlarla her bir kat bir reklam harfini 3 metreye 2.87 ölçüsünde örneğin 9 katta bir alanı telif hakkı ödemeden kullanıma sahip kılmaktadır
Ayrıca Turizm Hizmet Ticaret lejantına sahip olan mülkümüz butik otel işletmesine münhasır hale gelebilir.
Binamız 4. Kattan itibaren şehir deniz ve tarihi yarım ada manzaralıdır
360 derece panoramik açıya sahip olan mülkümüzün şerefiyesi kıymetli tarihi eserlerinden Galata Kulesi, Süleymaniye Camii, Ayasofya, Topkapı Sarayı ve Kızkulesi"ni görmektedir. Ayrıca deniz manzarası olarak İstanbul Bo
Özellikleri:
Balkon
Teras
Deniz Manzaralı
Şehir İçi
Şehir Manzaralı
Toplu Ulaşıma Yakın
Asansör
Çelik Kapı
Klima
Danışmanı Ara
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by