RE/MAX'im Özel Ağ

780 m2 Kiralık Müstakil Ev

35.000 TL
Bilgi Talebi
Fotoğraflar
Harita
Sokak Görünümü
Video
Büyük Fotoğraf

ORTAKÖY'DE EMSALİ OLMAYAN,HEM KONUT,HEM İŞ YERİNE,TARİHİ KONAK!

35.000 TL
Öner Teklif Ver

Ortaköy / Beşiktaş / İstanbul-Avrupa

Portföy No: 1234474
MetrekareBrüt: 780 m² / Net: 550 m²
Oda & Salon Sayısı12+2
Banyo4
Tuvalet4
İnşaat Yılı2018
Bulunduğu Kat5
Bina Kat Sayısı5 Katlı
Yapının DurumuBoş
Ortaköy"ün en seçkin sokaklarından Çevirmeci sokakta şu anda emsali olmayan eski Ermeni Taş konaklarından özel yapım Konak, sizleri bekliyor..
Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının önemli yerleşim yerlerinden biri olan Ortaköy"ün tarihi Antik Çağa kadar uzanır.Boğaz hattında tarihi dokusuyla, eski bitişik nizam Ahşap Konakları, Taş Konakları, müstakil evleriyle, semtin simgesi haline gelmiş Ortaköy Camii ile, Sanat Pazarlarıyla, Atölyeleriyle, Lokantaları ve Çay Bahçeleriyle, şirin, tarih kokan, bir Semtimizdir.
PORTFÖYÜMÜZÜN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ:
934,57m2, bir arsa içinde, 780m2 brüt, 550m2 net kullanım alanına sahipdir.
Taş konağımızın tarihi geçmişinde yangın sonucu, yerinde bir tek arazi kalmasından dolayı, tamamen aslına uygun olarak, temelden yıkılarak restore edilmiştir.2018 yilında yapımı bitmiş ve İskanı alınmıştır.
Konağımız 4,5 katlı olup, 120m2 brüt taban alanına oturmaktadır.Bu alan üst kattaki çıkmalarla(Cumbalarla) 130m2ye çıkmaktadır.Konağımızda Tavan yüksekliği 3,5metredir.
En üstteki çatı katında, teras, Ortaköy ve Köprü Manzarası mevcuttur.
5 Araçlık Kapalı, 4 araclıkta açık garaj imkanı bulunmaktadır.
Konağımızın bahçesi 850m2 brüt kullanım büyüklüğündedir.Bahçe peyzajında, kullanım amacına göre değerlendirilebilir şekilde imkan bulunmaktadır. Arka bahçede kademeli giden sekme katlar vardır.Bahçede Kestane,Meşe, Selvi Ağaçları mevcuttur.
KONAĞIN KULLANIM ALANLARI:
Konağımız da Üç Giriş Kapısı bulunmaktadır. Ana Giriş Kapısına iki taraflı merdivenle çıkılmaktadır.Ana Girişin altından ayrı bir giriş vardır. Ayrıca arkadan bahçeye açılan kapı mevcuttur.

Kapalı Garaj Uzaktan Kumanda ile açılmakta ve buradan Konağa giriş bulunmaktadır.Garaj katında Buderus Marka Kombi Sistemi kullanıma hazır vaziyettedir.
Bu kapıdan girildiğinde 100m2 net kullanım alanı vardır.Bu alan yapılan işin branşına göre değerlendirilebilir.
Alttan girişte geniş bir hol, 14m2 büyüklüğünde 2 oda, 1 Banyo ve 1 Mutfak vardır.
Ana Girişte, yani 1.Katta, 30m2 büyüklügünde geniş bir hol ve bu hole açılan, 1.ci Oda 16m2 büyüklüğünde, 2.ci Oda 29m2 büyüklüğündedir. 3.cü ve 4.cü Odalar 9m2 büyüklüğündedir. Bunlardan birinde 4m2 büyüklügünde 1 banyo vardır.Bu katta 4 Oda ve 1 Banyo bulunmaktadır.
2.Katta 30m2 büyüklüğünde bir Salon ve bu salona açılan 16m2 büyüklüğünde 2 Oda, ayrıca 9m2 büyüklüğündeki 2 Odada, 4m2 büyüklüğünde ebeveyn banyosu bulunmaktadır.Bu katta 1 Salon, 4 Oda ve 2 Banyo bulunmaktadır.
Özellikleri:
Duşakabin
Ebeveyn Banyosu
Açık Otopark
Ahşap
Ahşap Doğrama
Balkon
Betonarme
Kapalı Otopark
Özel Garaj
Alışveriş Merkezi
Denize Yakın
Doğa İçinde
Doğa Manzaralı
Metroya Yakın
Otoyola Yakın
Şehir İçi
Şehir Manzaralı
Toplu Ulaşıma Yakın
Çelik Kapı
Depo
Doğalgazlı
Hidrofor
Kombi
Merkezi Isıtma
Su Deposu
YETKİLİ DANIŞMAN
MESAJ ATIN
Danışmanı Ara
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2019 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by