RE/MAX'im Özel Ağ

120 m2 Satılık Ofis Plazası

2.350.000 TL
Bilgi Talebi
Fotoğraflar
Harita
Sokak Görünümü
Büyük Fotoğraf

Premier Kampüs Ofis Kağıthane Akıllı Ofis Konseptinde Satılık Plaza Ofisi

2.350.000 TL
Öner Teklif Ver

Gürsel / Kağıthane / İstanbul-Avrupa

Portföy No: 1273749
MetrekareBrüt: 120 m² / Net: 81 m²
Oda & Salon Sayısı1+0
Banyo-
Tuvalet3
İnşaat Yılı2016
Bulunduğu Kat2
Bina Kat Sayısı7 Katlı
Yapının DurumuBoş
Aidat1.250 TL
Kampüs Ofis Konsepti ile Türkiye"de ilk Akıllı Ofis uygulaması Kağıthane Premier Kampüs"te
Kağıthane Belediyesi Karşısında, İmrahor Caddesi Üzerinde, Osmanlı Arşivleri"ne Komşu,
İş ve Ticaret Merkezlerini Bünyesinde Barındıran, Bilgi Üniversitesi Kağıthane Yerleşkesi"nin de bulunduğu bu eşsiz lokasyonda yerinizi alabilirisiniz.
Açık Ofis olarak 120m2 Brüt Alan, 81m2 Net Alan, Açık Ofis Olarak Kullanma İmkanı veya bölüm bölüm ayrılabilir, mutfak ve lavabo eklenebilir. Ofis Natamamdır. Zevkinize uygun iç mimari ve bölümlendirme yapabilirsiniz. Ayrıca Ortak Kullanım, Toplantı ve Konferans Salonları, Ortak Bay-Bayan-Engelli WC"leri, Kapalı Otoparkta 2 araçlık yer,
Teknolojik Altyapısı Güçlü, Çalışan Odaklı Geniş Ofis Alanları, Hobi ve Kat Bahçeleri, Kampüs Meydanı, Toplantı ve Konferans Salonları gibi Çalışma İmkan ve Alanlarını Verimli ve Keyifli hale Getiren Bir Konsepte Sahiptir. Ayrıca Kapalı Yüzme Salonu, Spor Salonu, Fitness, Çocuk Oyun Odasıı, Break Room, Cep Sineması, Arşiv Odası, Kapalı Otopark, Teknik Destek gibi birçok hizmet ile de sosyal hayat ve iş hayatını daha anlamlı hale getirmektedir.
Premier Kampüs Ofise Değer Katan Lokasyon Özellikleri:
Metro 50 m, TEM 800 m, Piyalepaşa-Kâğıthane Tüneli 1,4 km, E-5 Okmeydanı katılımı 3 km, Boğaziçi Köprüsü 12 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 15 km, Çağlayan Adliyesi 2,5 km.


Campus Business Concept with Turkey, "the first Smart Office application Eyup Premier campus" te
Neighboring Ottoman Archives, on Imrahor Street, Across Kagithane Municipality,
You can take your place in this unique location, which also hosts Bilgi University Kagithane Campus, which houses Business and Trade Centers.
As Open Office, 120m2 Gross Area, 81m2 Net Area, Possibility to Use as Open Office or partition can be separated, kitchen and sink can be added. The office is Naam. You can do interior design and partitioning according to your taste. In addition, Common Use, Meeting and Conference Halls, Common Male-Female-Disabled WCs, 2 parking spaces in the Closed Parking Lot,
It Has A Concept That Makes Work Facilities And Areas Efficient And Enjoyable As Its Technological Infrastructure Is Strong, Employee Oriented Large Office Areas, Hobby And Floor Gardens, Campus Square, Meeting And Conference Halls. In addition, it makes social and business life more meaningful with many services such as Indoor Swimming Hall, Gym, Fitness, Children's Playroom, Break Room, Pocket Cinema, Archive Room, Indoor Parking Lot, Technical Support.
Location Features that Add Value to the Premier Campus Office:
Metro 50 m, TEM 800 m, Piyalepaşa-Kagithane Tunnel 1.4 km, E-5 Okmeydanı participation 3 km, Bosphorus Bridge 12 km, Fatih Sultan Mehmet Bridge 15 km, Çağlayan Courthouse 2.5 km.
Özellikleri:
Bahçe
Betonarme
Kapalı Otopark
Özel Garaj
Alışveriş Merkezi
Doğa Manzaralı
Metroya Yakın
Otoyola Yakın
Şehir İçi
Şehir Manzaralı
Toplu Ulaşıma Yakın
Asansör
Depo
Doğalgazlı
Güvenlik
Hidrofor
Jeneratör
Kat Mülkiyeti
Klima
Kombi
Merkezi Havalandırma
Merkezi Isıtma
Spor Salonu
Su Deposu
Yangın Merdiveni
YETKİLİ DANIŞMAN
MESAJ ATIN
Danışmanı Ara
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by