RE/MAX'im Özel Ağ

78000 m2 Satılık Meyve Bahçesi

3.950.000 TL
Bilgi Talebi
Fotoğraflar
Harita
Sokak Görünümü
Büyük Fotoğraf

REMAX BİGADİÇ ADALI'DA 4+1 EV VE HAVUZLU 78000 M2 CEVİZ BAHÇESİ

3.950.000 TL
Öner Teklif Ver

Adalı / Bigadiç / Balıkesir

Portföy No: 1349700
Metrekare78000 m²
REMAX BAL DAN BİGADİÇ ADALI KÖYÜNDE 78 DÖNÜMLÜK TARLADA, 800 ADET CEVİZ AĞACI, 2 ADET HAVUZ, 4+1 EV VE 1+1 BAKICI EVİ MEVCUT OLAN ÇAM ORMANLARIYLA KOMŞU ÇİFTLİK.

KONUM VE GENEL BAKIŞ:

CEVİZ KAPAMA BAHÇEMİZ BALIKESİR İLİ BİGADİÇ İLÇESİ ADALI MAH. DE 780 RAKIMDA OLUP TEK TAPULU VE 78 DÖNÜMDÜR.

​BAHÇEMİZİN KUZEYİNDE ADALI MAH. OLUP, BAKI OLARAK SAKİN HAVALARDA BALIKESİR'İ VE BİRÇOK KÖYÜ GÖREN OVAYLA, DOĞUSUNDA OKÇULAR MAH. ŞAHIS ARAZİLERİ VE ÇAM ORMANLARIYLA , GÜNEYİNDE SIRALI ÇAM ORMANLARIYLA BATISINDA KISMEN ŞAHIS ARAZİLERİ OLUP, ÇOĞUNLUĞU ÇAM ORMANLARIYLA ÇEVRİLİDİR.EN YAKIN YERLEŞİM YERİ 2.5 KM UZAKLIKTAKİ ADALI MAH.VE 3 KM UZAKLIKTAKİ OKÇULAR MAHALLESİDİR.

EV VE MÜŞTEMİLAT

​İÇERİSİNDE TUVALET VE BANYOSU BULUNAN 4 ADET BİRBİRİNDEN BAĞIMSIZ, KAPILARI SALONA AÇILAN ODA . SALONDA MUTFAĞI BULUNAN , ÖN ÇEPHESİ VERANDALI 110 M2 BETONARME EV BULUNMAKTADIR.

1+1 ODA SALON VE BANYO WC BULUNAN BAKICI DAİRESİ

1 ADET ÜZERİ KREMİTLE KAPALI MALZEMELİK DEPO

1 ADET KÖY FIRINI

EVİN ÖN TARAFINDA 14 X 6 M DERİNLİĞİ 1.70 M OLAN YÜZME VE SULAMA HAVUZU (150 TON SU KAPASİTESİ)

EVİN ALTINDA TEMEL ÜZERİNE PERDE BETONLU SULAMA AMAÇLI KULLANILACAK SU DEPOLAMA ALANI İÇİN 2,5 M DERİNLİĞİNDE SU DEPOSU (275 TON KAPASİTE)

KAPAMA BAHÇESİMİZİN ÇEVRESİ 1,20 M YÜKSEKLİĞİNDE KALIN KAFES TEL İLE ÇEVRİLMİŞ, TELLER BETON DİREKLERLE TUTTURULMUŞ SINIR KOMPLE KAPATILMIŞTIR. (2000 M UZUNLUK)

BAHÇE İÇERİSİNDE HEPSİ CİNS AŞILI KİRAZ, KESTANE, ELMA, İNCİR, AYVA, ARMUT, ŞEFTALİ, ÜZÜM VB. MEYVE AĞAÇLAR MEVCUT OLUP ÇİÇEKLİ BİTKİLER YETİŞTİRİLEBİLMEKTEDİR. AYRICA ÇAM VE MEŞE AĞAÇLARI MEVCUTTUR.

BAHÇE TOPRAK YAPISI VE İŞLENMESİ

TOPRAK TÜM BİTKİLERİN YETİŞTİRİLMESİ İÇİN İDEAL OLAN KUMLU TINLI BİR YAPIYA SAHİPTİR. BAHÇE KURULUMUNDAN ÖNCE 27 GÜNLÜK BİR RİPEL ÇALIŞMASI YAPTIRILMIŞ VE BU ŞEKİLDE BİTKİLER İÇİN OLUMSUZ OLACAK GÖLLENMELER ENGELLENMİŞTİR.

KAPAMA BAHÇEMİZDE VERİME YATIRILMIŞ 800 ADET CHANDLER CİNSİ CEVİZ AĞACI BULUNMAKTADIR. İSTENİRSE KAPASİTE 1500 ADETE KADAR ÇIKARILABİLİR.

TOPRAK YAPISI VE ORGANİK TARIMA UYGUNLUK

​15 YILLIK SÜREDE TOPRAKTA SENTETİK GÜBRE KULLANILMAMIŞTIR

EN YAKIN ANA YOLA UZAKLIĞI 3 KM CİVARINDADIR

15 YILLIK SÜREDE FUNGUSİT VE İNSEKTİSİT KULLANILMAMIŞTIR

TARIM YAPILAN EN YAKIN ARAZİ 2 KM UZAKLIKTADIR

RAKIMIN YÜKSEK OLMASI NEDENİYLE VE KAR YAĞMASINDAN DOLAYI BİR ÇOK ZARARLININ VE MANTARIN, HASTALIKLARIN AZALMASINA SEBEP OLMAKTADIR

DOĞAL SU KAYNAKLARI

​ARAZİMİZDE BİRÇOK DOĞAL SU KAYN
Özellikleri:
Doğa İçinde
Doğa Manzaralı
Kanalizasyon Hazır
Su Altyapısı
Danışmanı Ara
Bizi takip edin:
RE/MAX, RE/MAX COLLECTION, RE/MAX COMMERCIAL, ABOVE THE CROWD, RE/MAX BALLOON AND DESIGN (RE/MAX BALONU ve TASARIMI) vs RE/MAX International'ın tescilli ticari markası ve işaretidir. Türkiye ve KKTC’deki tüm marka hakları RE/MAX TÜRKİYE’ye aittir. Hiçbir surette izinsiz kullanılamaz.
Her ofisin sahibi ve işletmesi bağımsızdır.
Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni

2020 © RE/MAX Türkiye   +90 (850) 888 8 769 (RMX)
Powered by