RE/MAX 7tepe has 149 Real Estates on its portolio
Total 117 real estates are listed
Total 32 real estates are listed

RE/MAX 7tepe

Değerli Mülklerin 1 Numaralı Ofisi!

Değerli Mülklerin 1 Numaralı Ofisi

Değerli mülklerin 1 numaralı ofisi Hasan Can önderliğinde 2002 yılında kurulan 7 Tepe ofisi Tüm Türkiye ve Avrupa'da hep ilkleri başaran ofis olmuştur. İlk Hall Of Fame, İlk Lifetime Achıevement, İlk Circle Of Legends, ödülünü alan Hasan Can, son 12 yıldır en büyük kulüp ödülü olan Diamond Clup'un aralıksız ilk ve tek üyesidir. Türkiye'nin en iyi ve dinamik danışman kadrosuyla lüks konut ve değerli Ticari gayrimenkul alanında profesyonel anlayışla hizmet vermeye devam ediyor.

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey

2021
1
Month_12 2021

ACARLAR MAH. 3 CAD. ACARKENT T019 NO: 10 İÇ KAPI NO: 1 BEYKOZ/ İSTANBUL
Acarlar Mah. / Beykoz / İstanbul Anadolu

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

Ömer Işık

Son derece başarılı ve net. Çok memnunum .bütün süreci çok başarılı yönetti. Kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonraki yapacağım bütün yatırım işlemlerinde Okan Bey ile süreci devam ettireceğim.

F******* E*******

İpek hanımla tanışmamızdan bu yana her zaman çok özverili ve güler yüzlü bir hizmet aldık. İletişim gücü hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde de kendisiyle çalışmaktan mutluyuz. Her sorumuza nazikçe vakit ayırıp ilgilenmesinden dolayı da kendisine teşekkür ediyoruz. Bulduğu nokta atışı yerler sayesinde çok içimize sinen 2 ev sahibi olduk.

Ömer Işık

Son derece başarılı ve net. Çok memnunum bütün süreci çok başarılı yönetti. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Bir sonraki yatırımlarımı Okan Bey ile birlikte yapacağım.

Yasin Coşkun

Güven vermesi ve pratik çözümleriyle bize çok yardımcı oldu hayalimizdeki eve kavuştuk bundan dolayı kendisine çok teşekkür ederiz

Antik Fermuar Aksesuar

Tuttuğumuz iş yeri konusunda Emin bey bizlere çok yardımcı oldu memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz.

Yıldıray Sayın

Cerrahpaşa'daki dükkanımı kısa sürede kiraya verdi. kendisinden çok memnun kaldım. Başka gayrimenkullerim için kendisiyle çalışmayı düşünüyorum.

Mehmet Ali Şahin

İşinde başarılı olan bu sektörde tanıdığımız İstanbul bölgesinde dört dörtlük hizmetini güler yüzüyle bizleri karşılayıp en ince noktaya kadar bütün kalbiyle yardımcı olan Sayın GÜLAY HANIM'a çok çok teşekkürlerimizi sunar Başarılarının Devamını Dileriz.

Ahmet Ceyhan

Ne yazsam tarif edemem az gelir diye düşünüyorum. İşinin ehli, güler yüzlü, disiplinli, organizesi ve finansal bilgisiyle muhteşem biri. Gülay hanım bana gayrimenkul danışmanından fazlası oldu, iyi ki tanıdım sizi.

Alper Ekim

Gülay hanımla idealtepe deki arsa alımın sürecinde çalışma fırsatım oldu. İlk andan itibaren olumlu ve pozitif yaklaşımı, süreç yönetimi finans bilgisi ve kıymetli yönlendirmeleri ve yerinde yaklaşımı bir müteahhit olarak beni motive etti ve güven verdi. Satın alma süreci içerisinde sürekli iletişim halinde olması ve iş tecrübesi fevkaladeydi. Karlı bir satın alma oldu, kendisine tüm desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederim. Her zaman çalışmak isteyeceğim bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum.

Hatice Köklü

Gülay hanımla ilk evimizi alma fırsatını yakaladık. Bu süreçte ne yapmamız gerektiğini nasıl ilerlememiz gerektiğini bize sabırla ve tecrübeleriyle yön vererek güzel ve sıcak bir aile ortamına sahip olmamızı sağladı. Böyle profesyonel insanları tanımak ve iş yapmak bizim için oldukça güzel bir tecrübe oldu, kendisine teşekkür ediyorum.

Aynur Ölçer

Neşe Hanım'ın yaklaşımından çok memnun kaldım.

Ömer Yağız Erbay

Çok memnun kaldık. Dubai'de mülk sahibi olduk. süreç şu ana kadar çok güzel ilerliyor. İnşaat'ın tamamlanmasını bekliyoruz. Neşe Hanımdan ilgisi bu sürecin başlangıcında çok etkili oldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

Yasemin Aydın

İş ahlakı, dürüstlüğü, işin takibi, her türlü hizmet de sınır yoktur anlayışı ile özge hanıma çok teşekkür ederim. Gayrimenkul danışmanım olarak kendisi ile çalışmaktan çok memnunum.

Hamodı Fahel

she was very helpful and her knowledge was very satisfactory explained me all information about the contract

Elif Yılmaz

Şule hanım herkesin tanıyıp çalışma fırsatı bulmasını istediğim harika bir emlak danışmanı, iyi ki tanımışım dediğim insanlardan ayrıca.

Emre Köse

Şule hanıma evimizin satış işlemini titizlikle ve profesyonelce gerçekleştirdiği için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

Av. Yusuf Polat

Şule hanım aracılığı ile Pashadoor Sitesi’nde daire kiralamıştım. Bu meyanda sunduğu kaliteli hizmet, iş takibine yönelik hassasiyeti ,taahhütlerini aksatmaması ve hassaten nezaketi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Şule hanım, sağ olunuz.Kolaylıklar diliyorum.. Av. Yusuf Polat

Ayşe Çağlayan

Öncelikle RE/MAX 7Tepe ofisi ödüllü bir ofis olmasından dolayı seçmiştim. Süreç yönetiminde Gülay Hanım'la çalışmak adına aldığım karar beni mutlu etti. Yalnızca satış odaklı değil müşteri memnuniyeti için extra özen göstermekte. Danışanına finansal bilgisi ile yol göstermesi kendisini özel kılmakta. Gülay Hanım danışman olarak benimle tüm süreçte sürekli iletişimdeydi. Yeri geldi günde 3-4 kez aradım. Özellikle tüm süreçte sabrından ve psikolojik desteğinden dolayı teşekkür ederim. İşinin ehli danışmanlarla çalışmanın hep duyardım. Aldığım hizmet de bunun kanıtı oldu Gülay Hanım'a tüm süreç için binlerce kez teşekkürler.

Harun Yakak

Aynur Hanım’a ve 7TEPE RE/MAX Ailesine ilk olarak beni de Acarkent'li yaptığı için teşekkür ediyorum. Benim için çok deneyimli ve çok başarılı bir profesyonelle işbirliği yaptım ve hemen istedim evi buldum teşekkürler Aynur Hanım.

Havva Küçükler

İşyerimizin kiralanma aşamasında Emin Bey'den her anlamda çok memnun kaldık. gerek hızlı kiralama, gerek kiracı ile çözüm aşamaları gayet başarılıydı İş takibi anlamında her şey mükemmeldi. Bundan sonrada kendisiyle çalışacağız.

Özkan Öztürk

Organize sanayi bölgesinde kiraladığımız fabrika binası için kendilerinden hizmet aldık. Çok uzun ve yorucu bir süreci profesyonelce yönettiler. Bilgilendirme ve geri dönüşleri ile sorunsuz bir şekilde yerimizi kiraladık. İşlerinde uzmanlar.

Ömer Kutun

Ayşe hanım selam, Düşler Vadisi’nde kiraladığım ev için göstermiş olduğunuz iyi niyetli, candan uğraşlarınız için teşekkür ederim. Kiralama sonrası ev sahibiyle oluşabilecek ufak tefek pürüzleride çok kibar bir şekilde araya girerek çözdüğünüz için de ayrıca teşekkür ederim.

K. Sevgi Irvalı

Acarkent'teki evimin kiraya verilmesi sırasında göstermiş olduğu hizmet, özveri ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti takdire edilecek düzeydedir. Çok teşekkürler.

B******* S*******

Geçtiğimiz hafta Kadriye Hanım’ın desteği ile Yeşilköy’de kiraladığım daire deneyimi bu güne kadar yaşadığım en düzgün ve keyifli kiralama deneyimiydi. Sürecin en başından sonuna kadar gerek dürüstlüğü, gerekse iş disiplini ve profesyonelliği ile sürecin çok şeffaf ve akıcı ilerlemesini sağladı. Ben Yeşilköy’de emlak danışmanlığı konusunda kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkürler Kadriye Hanım :)

Murat Tuncer

Herkese merhaba, evimizi sel bastı. Neyse ki geçti gitti. Hani iyi ki de sel basmış diyemiycem ama yine de güzel insanlar tanımamıza vesile oldu. İşini çok seven etrafına pozitif enerji veren çok güzel insanlarla tanıştık bu sayede. Hem pozitifler hem samimiler. Bize yeni evimizi tutmakta yardımcı olan Ayşe Hanım'a hem kendi hem de ailem adına teşekkür ediyorum. İyi ki böyle güzel nezaketli ve kibar insanlar var..

Gürsel Koban

Düşler Vadisi Riva' daki villamız için çalıştık. Adayları tabiri caizse didik didik inceleyip en iyi kiracı adayını seçmemizi sağladı. Diğer danışmanlardan ayıran bir sürü özelliğinin yanında kurumsal ve samimi duruşu sebebiyle bundan sonra danışmanımızdır. İyi ki tanışmışız sizinle.

Osman Şahin

Merhabalar Ayşe hanım öncelikle memnuniyeti mi belirtmek isterim son yaptığımız işlem için hızlı geri dönüşleriniz için ve profesyonel davranışlarınız için teşekkür ederim Yeni iş birliğimizde şimdiden hayırlı olsun

Gizem Kutluğ

Ayse hanim ile ilk gorusmemizde bizi konulara olan hakimiyeti, durustlugu ve profosyonel durusu ile beraber calismamiz konusunda ikna etti. Evimizi kiralama sureci boyunca da dogru yonlendirmeleri ve guncel piyasa bilgilerini ve gelismelerini aktarmasiyla bizi devamli bilgilendirdi. Kendisi ile calismaktan gercekten keyif aldik. : )

Tara Kaya

we found aynur hanım great in her job anel we're satisfied

Ümit Erarslan

Acarkent'teki emlak danışmalarından yaşadığımız taciz boyutundaki sıkıntılardan sonra Merve ve Yasemin'le müthiş güzel çalıştık. Ev sattık, ev aldık. Çok dürüst, saygılı, işlerine hakim ve çok bilgili bir ekip. Çok şanslıyız :)

Hakan Yeşilsu

İlk tanışmamız ve il anda ne kadar profesyonel , ne derece samimi, içte ve güvenilir olduğunu anladık. Müthiş bir hizmet ve destek aldık. Eşim ve ben başta Yasemin Hanım olmak üzere tüm RE/MAX ai̇lesi̇ne şükranlarımızı sunarız.

H******* A*******

Cesim bey bir emlak danışmanından çok daha fazlasını size sunar. kendisinden çok memnun kaldık. emlak ile ilgili bir konu olursa mutlaka tekrar onunla çalışmak isterim.

Tanya Sanoyan

Kadriye hnm a yeşilköy deki evimizin satış işlemlerini titizlikle yerine getirerek kısa sürede sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz

Semiha Üner

Yeşilköy’de ev kiralama için yardımcı olan saniye hanım ;işinin ehli, adaletli ve samimi bir danışman yardımları ve yol göstericiliği için kendisine çok teşekkür ederim .Birgün tekrar danışmanlık ihtiyacım olur ise kendisi ile karşılaşmak isterim sevgiler

E******* B*******

Uzun süren arayışımızda beni çok iyi anladınız. Samimi, ilgili, iyi niyetli yaklaşımınız için ve ayrıca imza sonrası taşınma sürecimizde halen desteğinizi esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim.

Pınar Derin Akın

ŞULE HANIM İLE PASHADOR BAYRAMPAŞA'DAKİ EVİMİZİN KİRALANMASI KONUSUNDA BİRLİKTE ÇALIŞTIK. KENDİSİ İŞİNE OLDUKÇA BAĞLI, KONUSUNDA UZMAN, ÇOK ÇALIŞKAN VE AZİMLİ BİR EMLAK DANIŞMANI. BUNDAN SONRAKİ TÜM ALIM SATIM KİRALAMA SÜREÇLERİMİZDE KENDİSİ İLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİZ. SAYESİNDE EVİMİZİ ÇOK KISA SÜREDE, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE PROSEDÜRLERE UYGUN OLARAK KİRALADIK.

G******* G*******

Acarkent'te villa kiralama sürecimizin başından sonuna verdiğiniz hizmetten son derece memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Ev arama sürecimizin başında bizi dinleyip, tüm ihtiyaçlarımızı doğru analiz ettiniz ve bu sayede ailemize ve isteklerimize en çok uyan evi bulmamıza yardımcı oldunuz. Gece gündüz demeden günün her saatinde attığımız ev ilanlarına ve sorulara hızlı dönüşler yapıp, dürüst ve tarafsız yaklaşımınız sayesinde sürecimizi en memnun kaldığımız şekilde sonuçlandırmamıza aracı oldunuz. Güler yüzlü hizmetiniz, samimiyetiniz ile süreçte sizinle çok iyi iletişim kurmamızı sağladınız ve bu süreçte bizi her zaman doğru yönlendirdiniz. Kiralama sonrası yaşanan sorunlarda her zaman sizi muhatap bulabildik ve mülk sahibi ile iletişimimizde her zaman aracı konumunda olarak sorunların çözüm sürecinin en önemli parçası oldunuz.

Yavuz Atalay

Saniye hnm Yeşilyurttaki evimin kiralammasinda her konuda dürüst bir şekilde yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

G******* Y*******

Görüştüğüm ilk günden itibaren çok ilgili ve destekleyici bir rol üstlendi. İlginiz ve bilginiz için çok teşekkür ederim.

H******* Y*******

Arnavutköy'deki arsa için Satış işleminde çok yardımcı olduğu için Emin Bayrak'a çok teşekkür ederim

Faruk Çiftçi

Özge Hanım'ın mükemmel danışmanlığı sayesinde hedeflediğim daireyi uygun şartlarda ve kısa sürede kiraladım, kendisine teşekkür ederim

Mehmet Güçtekin

Özge Hanım'ın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık.

A******* H*******

Gerçekten çok memnun olduk tanıştığımız için iyi niyetli samimi ve çok güzel yüksek enerji ile hizmet aldık

A******* H*******

Çok pozitif enerjili ve iyi niyetli çok güzel ilgilendiler ve zaman ayırdılar bizi çok iyi anladılar ve ona göre yardımcı oldular çok çok memnun kaldık.

Beyza Sevim Uyar

Şule hanım, İlgili ve özenli şekilde hızlıca ev bulmamızı sağlamıştır. Süreci tüm detayları ile takip etmiş ve karşılaşılan problemlere karşı destek olmuştur.

Evren Yılmaz

Merhabalar, öncelikle yapmış olduğunuz işin profesyonelce yapıldığını hizmet öncesi ve sonrasında firmanızın ilgisi beni çok mutlu etti. Şule Güleç Hanım'a ayrı bir parantez açarak, gerçekten işini bu kadar seven ve bu derece profesyonelce yaptığı kendisini tebrik ediyorum. Böyle bir iş arkadaşına sahip olduğunuz ve işinizi hakkıyla yaptığınız için sizi tekrar tebrik ediyorum. Teşekkürler RE/MAX 7tepe Teşekkürler Şule Hanım.

B******* İ*******

Aldığım hizmetten memnunum.

Seli Mizrahitokatlı

Açıksözlülüğü, iletişimdeki netliği ve profesyoneliği çok üst düzeyde. Gayrimenkulünüzü rahatça ona teslim edebilirsiniz.

S******* D*******

Güleryüzlü, işini ciddiye alan bir profesyonel. Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederim

Gamze Öğüt Karakuşcu

Net bir şekilde eksiksiz olarak her şeyi anlattı tüm müşterilerle ilgili hızlı bir şekilde bize bilgi aktarımı yaptı ve çözüm önerileriyle geldi.

Göker Pehlivanoğlu

Yasemin hanım'a çok teşekkür ederiz

Ayşe Çiğdem Uygur

20 yıldır çalışıyoruz yeterli bence.

Berke Özgül

Çok ilgili, işinde uzman ve çözüm odaklı bir insan. Bütün sürecin çok hızlı ve kolay gerçekleşmesini sağladı.

Şengül Arslantaş

İşlerimi uzakta olmama rağmen gözüm arkada kalmadan profesyonel şekilde yürütmesi ve sonuçlandırmasından dolayı teşekkür ederim; ayrıca insani destek sağlanması takdire şayandı. Diğer gayrimenkullerim için de tereddütsüz çalışabileceğim isim olacaktır

Ali Coşkun

Gökhan Beyin ilgili olması ,çözüm odaklı olması, iletişimi güçlü olması ve profesyonel yaklaşımı ile bize bu sıkıntılı süreçte çok yardımcı oldu. Teşekkürlerimizi sunuyoruz

N******* Ç*******

Saniye Hanım’a uzman yaklaşımı, ilgisi, güvenirliği ve hızı için çok teşekkür ederim. Kendimi süreç boyunca emin ellerde hissettim.

Battal Sami Toy

Yurtdışında yaşadığım için mülklerimin satışıyla ilgili Saniye Hanım ile iletişime geçtim. Profesyonel çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Başbuğ Çeker

Özge Hanım evi kiralamamızda üstün gayret gösterdi çünkü evi kiraya verecek kişi vazgeçmişti Özge hanımın üstün gayretleriyle kişiyi ikna etti Özge Hanım a çok teşekkür ediyorum.

S******* Y*******

Kiralık arayışımızda bize istediğimiz evi bulan Saniye Hnm çok teşekkür ederiz.

Mehmet Arslan

Yaklaşık olarak 1 ay önce saniye hanımla tanıştık dükkan almak için gerekli olan tüm yardımı sağladı kendisine çok teşekkür ederim

S******* B*******

Kiralama sürecimiz de her konuda bize olan desteği ve yardımları için çok teşekkürler

Ö******* G*******

Sürecin başından sonuna kadar her konuda takipçi, her zaman çözüm odaklı, işini profesyonel olarak yapan danışmanız Yasemin Hanım'a buradan bir kez daha teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Berk Üner

Acarkent'deki gayrimenkul tasarrufumuzda yardımcı oldu. Teşekkürler

Mehmet Duman

Sevil Hanım kiralama süresinde göstermiş olduğu özverili yaklaşımı her konuda günün her saatinde verdiği destekten dolayı kendisinden çok memnun kaldığımızı bildirmek isteriz. Sizi tanıdığımız için çok memnun olduk. Bundan sonraki süreçleri beraberce yürüteceğiz.

Mehmet Fatih Marangoz

Sevil Hanım depomu uzun süre kiralayamayan emlak şirketlerinden sonra 1 haftalık süre içinde çok güvenilir bir firmaya kiraladı. süreçleri o kadar disiplinli bir şekilde yönetti ki bir süre sonra ailedeki tüm gayrimenkulleri kendisine yönlendirmeye başladık. Artık ailemizin gayrimenkul danışmanı. Her söylediği sözü yerine getirdiği için biz kendisinden çok memnun kaldık.

Nermin Toy

Sirinevlerde işlerimin satışı için danışmanlık hizmeti aldığım Saniye hanım ile çalışmaktan çok memnunum ...Dürüst, kuralları bilen her iki tarafın haklarını koruyan yaklaşımından dolayı güvenimi kazandığı için etrafımda herkese tavsiye ediyorum....

Saba Alhodali

My name is saba Alhodali, im one of the customers of Remax 7tepe's office. After my personal experiences with Remax 7Tepe and one of their more than extremely helpful representatives, ms sule, I would confidently recommend this office for anyone looking for any type of real estate may it be for renting or for purchasing, not only because they have a strong knowledge of the current market, they also provide highly well managed, quickly executed , stress free services, not to mention the follow through on aiding in further post-deal inquiries and needs.

Mara Yağan

Yasemin hnm her zaman bir telefonu ile bize yardımcı olup çözümler üretmiştir. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletmek isterim, beraber güzel işler yapmak dileğiyle.

Furkan Yeşilırmak

Yasemin hnmın çözüm odaklılığı ve iletişim becerileri sayesinde kiralama sürecimiz kolaylıkla geçti kendisine çok teşekkür ediyoruz

Gülcan Koçali

Saniye hnmı arkadaşımın tafsiyesi üzerine tanıdım. Floryadaki dairemizin satışı sürecinde gösterdiği sabır ve anlayış için öncellikle teşekkür ederiz. Titiz yaklaşımı ve sektörel bilgisi sayesinde çözüm odaklı önerileri ile işimizi son derece kolaylaştırmış ve iletişim becerileri, nezaketi ve en önemlisi vermiş olduğu güven ile de kalbimizi fethetmiştir. Bundan sonraki gayrimenkul alım/satım ve kiralama işlerimizde ilk arayacağımız kişi Saniye hnm olacaktır.

Banu Pinter

Yasemin Hanım, profesyonelliği, olgunluğu, sıcakkanlılığı ve yardıma hazır oluşuyla güvenimi kazanmış bir danışman. Kendisiyle tanışma ve çalışma fırsatı bulduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Her zaman ve herhangi bir konuda kendisine danışabilme samimiyetini bana verdiği için bu vesileyle teşekkür ediyorum.

Z******* Ş*******

Yasemin hanım bilgi ve tecrübesi ile tam bir profesyoneldir. Çözüm odaklı yaklaşımı, iş bitiriciliği, pratikliği ile işlerimizi her zaman kolaylaştırır. 2 nesil ve 15 yıldır kendisi ile çalışmaktayız. Ben sizin için her yaptığı işe kefilim bunun üstüne çok da söyleyecek bir şey yoktur.

S******* S*******

İlgili Makama, 2000 yılında satın aldığımız Acarkent'teki evimizi yaklaşık 21 sene oturduğumuz ve artık bize büyük geldiğin den satmaya karar verdiğimizde, ilk gittiğimiz kurum Remax Türkiye Acarkent şubesi oldu. Eşim ve beni tüm sıcaklığı ile karşılayan Yeşim Hitay ile çalışmaya başladık. 2021 Mart ayında evimiz satılıncaya kadar bize her konuda yardımcı olmuştur. Getirdiği müşteri kalitesi, müşteri sayısı, randevu saatlerine uyumluluğu, nezaketi, sabrı, işine olan saygısı ve özverili çalışması ile kendisiyle çalışmaktan her zaman büyük memnuniyet duymuşuzdur. Özellikle tapu işlemleri sırasındaki yardımları yadsınamaz. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz. Saygılarımla,

V******* S*******

Hayalimizdeki eve kavuşmamız için 8 aylık zorlu bir surecin her aşamasında bize destek olduğunuz ve hep yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Levent Ganiyusufoğlu

Yasemin hanımla tanıştığıma çok memnun oldum. Emlak konusunda danışmanımız oldu.3 gün içinde emlağımı pazarladı. Emlakla ilğili hes konuda danışıyorum.

Şahabettin Bolukçu

İlginize teşekkürler

H. Sadi Pencap

Hizmet sözleşmemizin imzalanmasını müteakip, Çeşme Alaçatı Portta bulunan villamızın satışına ara vermeksizin başlayan danışmanımız Suat bey, sürekli tarafımıza görüşmeleri hakkında gerek yazılı gerek sözlü olarak bilgi aktararak, villamızın satışı için gerçek talebimizin ne miktarda olmasının gerektiğini anlamamıza yardımcı oldu. Kendisinden sürekli bilgi akışının ne kadar değerli olduğunu öğrendik. Ayrıca, hem profesyonel davranışları hem de samimiyeti ile satış sürecinde müthiş destekleri oldu. Satışın gerçekleşmesinde, bankada, tapuda yapılan tüm işlemlerde yanımızda olarak bize destek olması bizi çok mutlu etti. Kendisine bir kez daha çok teşekkür ederken, yeniden bir mülk alım veya satımımız olduğu taktirde kendisiyle çalışmak arzusunda olduğumuzu da belirtmek istiyorum.

Merve Karaca

İpek'çim zarif, naif, çalışkan, iş ahlakı ve etik değerlere son derece bağlı, mesleğinin ehli son derece pratik ve sonuca odaklı yaklaşımı benimseyen çalışma şekli ve misafirlerinin ne isteğini anlayarak kurduğu empati yeteneği ile hayatlarımızda bir evden çok ötesini bizlere sunuyor her zaman

Ayşe Nilgün Bolçakan

Gökhan bey, yapıcı iletişim kuran, sonuç odaklı çalışan, çözüm getiren çalışmaktan çok memnun olduğumuz bir iş ortağımız

E Berhan Oransal

İnci hanımı yıllar önceden basından tanırım, dürüst kişiliğine ve titiz iş yapma beceresine her zaman güvendim. Şimdiye kadar birkaç kez çalıştık, hem satış hem kiralamada çok yardımcı oldu, süreçleri çok başarılı yönetti. İnci hanımın yaklaşımı hem çok güler yüzlü ve yumuşak hem de kendinden emin duruşu sayesinde güven verir şekildedir. Bilmediği yada emin olmadığı bir konuda bile hemen danışıp, öğrenip döner. Çok azimlidir ve işi sonuçlandırana kadar elinden gelen her şeyi yapar. Bundan sonra emlak konusunda her şeyi İnci hanıma danışıyoruz, kendisine çok teşekkür ederim.

Yusuf Güder

Öncelikle Merhaba, Şirketimiz için bir ofis arayışına girdik farklı bir kaç firma ve danışman ile görüştük. Bize hızlıca yanıt veren Süreçte şeffaf ve net olan İnci Hanım, işlerimizi çok kolaylaştırdı. Tecrübesi ilk görüşmemizde ortadaydı zaten. Bu tür işler genelde uzar, yorar insanı ama bizde durum farklı oldu. kendisine çok teşekkür ediyoruz, tanıdıklarımıza da net bir şekilde öneriyoruz

Emine Lale Öztürkler

Çok kısa sürede işlemi tamamladılar Takipçi ve titizlikle kiralama işlemi sonunda hizmet devamlılığında da aynı kalitede olduğunu ümit ediyorum.

Özlem Karaman

Profesyonelliği sıcakkanlılığı iletişimi ile birleştirerek süreci çok güzel yönetiyor.

Hülya Baş

17 yıl önce Hasan Can’la tanışıp Acarkentte ki villamızı satın almıştık. Öylesine memnun kalmışız ki 17 yıl sonra kiralama için Hasan bey Remaks 7 Tepe’den İpek hanımla beni tanıştırdı. İpek hanımın kaliteli , samimi ve güleryüzlü diyalogları beni çok etkiledi.Ev sahibi olarak neler istediğimi çok iyi biliyordu. Sabırla telefona cevap verme süresinin kısalığı, kiracının kiralama döneminde devamlı ilgisi bana büyük konfor sağlamıştır. İpek hanımın gayrımenkul yatırım danışmanlığı konusunda hertürlü özelliği taşıdığını düşünmekteyim. Ayrıca 2 kere kiralama yapmış ve en kısa sürede aradığım özelliklerde kiracı bulmuştur. Bu özelliği mükemmel bir iş verimliliği olduğunu göstermektedir.Yolu açık olsun. Sevgiler

Erdoğan Savran

Öncelikle saniye hanima çok teşekkür ederim.. Göstermiş olduğu yakınlık ilgisi alakası işini takip etmesi üstüne her ulaşmak istediğimde saat kaç olursa olsun anlık dönüş yapması müşteriye karşı işine karşı gösterdiği saygıyı ilgiyi belli ediyor.. Kiralama yapmak için tanıştığım saniye hanımla suan itibariyle 2.satis islemimizi yapmış olduk Hersey için tekrar çok teşekkür ederim.. Saygılar..

D******* C*******

Bahçelievlerden aldığım ofis için Emin Bayrak'a yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim .İşini bilen bir danışman bütün işlemleri kendi yürüttü ve sorunsuz bir şekilde sorunumuzu çözdü kendisine teşekkür ederim.

Ömür Kılıç

Bilgi ve donanımıyla tüm sorularıma eksiksiz cevap veren Yasemin hanıma bu süreçte güler yüzüyle ve sabrıyla yanımızda olduğu için sonsuz teşekkürler.

Mübarek Alkan

Saniye hanım bizim için sadece doğru bir ev bulmakla kalmayıp sürecin başından sonuna dek her konuda da yardımcı oldu. Zorlu emlak piyasasında süreci çok başarılı ve profesyonelce yönetti. pozitif yaklaşımı ,güven vermesi ve işini çok iyi yapmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Meryem Koç

Geçen sene Ankara'dan Istanbul'a ev almak için geldiğimde İstanbul'un tam olarak yabancısıydım ancak Saniye Hanım sağolsun hem hangi semtlerin benim için en iyisi olduğunu gösterdi hem de tam istediğim gibi içimi ısıtan bir ev bulmamı sağladı. Birçok kararsız anım oldu ve kendisinin ne kadar işinde başarılı olduğunu bizzat gördüm. Bu yüzden kendisine sizin de benim gibi güvenebileceğinizi içtenlikle söylemek isterim.

Burcu Mete

Uzun süredir içimize sinen bir kiracı bulamadığımız mülkümüze Ayşe hanımın ilgisi ve seçiciliği sayesinde çok uygun bir kiracı bulduk. Bu süreç içerisinde kendisinin samimiyeti, güven veren tavırları bir emlakçıdan çok öte, sanki kendisi mülkün sahibiymişcesine benimsemesi ve bunu hissettirmesi bizler için çok önemli ve değerliydi. Bundan sonra sahip olduğumuz her gayrimenkul ile ilgili arayacağım ilk kişi Ayşe hanımdır.

Fikret Köseoğlu

Remax 7tepe'den ve Deniz Özgür Sümer hanımdan almış olduğumuz yatırım danışmanlığından çok memnun kaldık. Düşünmüş olduğumuz yatırıma uygun gayrimenkul en kısa sürede bularak ve sonrasında ki işlemlerde bize yardımcı olmuştur. Yardımları için önce Deniz Hanıma ve Remax 7Tepeye Teşekkür ederiz.

Kafah Falıl

professional service and being rightfull on all asgects is what ı have seen from Remax 7Tepe office and our realestate agent DENIZ OZGUR SUMER nany thanks for hair perfect service

Fırat İnce

Deniz hanım ve Remax 7tepe'den aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım düşündüğümüz yatırımlara göre uygun gayrimenkule kısa zamanda sahip olduk teşekkür ederiz.

Leyla Yıldız

Acarkent’te ev kiralamak için Yasemin hanımla iletişime geçtim. İlgili ve güler yüzle yaklaştı her zaman.Evi kiraladıktan sonra her konuda aradığımda yardımcı oldu. Teşekkür ediyorum😊

Sibel Acarlar

Yasemin hanım gerçekten bir danışman, sektörü ve kurallarını çok iyi biliyor konusuna hakim,gece gündüz telefonunuza cevap veriyor. Etik olarak işinde güven duygusunu 1. Sıraya oturtmuş. Yanlış bir karar almak yatırım yapmak Yasemin danışmanımız ise mümkün değil. Hararetle böyle bir danışmanınız olmadını tavsiye ederim. Emlak danışmanı olmak isteyen arkadaşlara Yasemin hanımı örnek almalarını ayrıca tavsiye ederim.bu vesile ile Remax a teşekkür ederim.

H******* T*******

Merhaba Mert Bey, Sizi youtube kanallarindan dinlemeye ve tavsiyelerinize dinlemeye, konusmalarinizdan ve tavsiyelerinizi yaklasik 7 aydir dinlemeye ve uygulamaya basladim. 30 yila yakin hem Hollanda hem Belcikada ticaret yaptim ama hicbirseye sahip olamamistim. Ama sizden sonra vesile oldunuz Yuce Allah nasip etti. 6 ay icinde Turkiyeden Elazigda 1 daire ve imara 0 650 metrekare bir tarla aldim. Canakkale Bigadan 10.000 m2 bir tarla Catalca, Nakkas maramara yoluna yakin PTT dagitim merkezi askeriyenin Tokiye teslim ettigi imara 0 850 m2 bir tarla Ve Kircaalide 350 m2 kuzey marmara yoluna 10 metre bir tarla Bana soruyorlar kim sana tiyo veriyor diye bende onlara sizi dinlemelerini tavsiye ediyorum. Tiyo almiyorum, ama her konusmasini defalarca dinliyorum diyorum. Mert Bey, bu 5 Tapuya verdigim toplam para 115.000 euro Simdiki degerlerine bakiyorum ki en son aldigim elazigdaki arsa 1 ay onceydi. 6 ay icinde sayenizde sizi dinleyeren yaptigim bu sepet seklindeki yatirimlar yani kardesime satsam desem En az 300.000 euro Emlakcilardan aliyorum arsalari ve beni 1 ay sonra bize geri satarmisiniz size yuzde 30 dan yuzde 50 ye kadar geri satin almak icin beni geri ariyorlar Yuce Allah sizden razi olsun, vesile oldugunuz icin. Size tesekkur eder saygilarimi sunarim Hakan Turan

Tuğper Derin

Ayşe hanımla çalışmak bir zevkti gerek azmi gerek çalışkanlığı ile zorlukları aşmamızda önemli rol oynadı. Sevecen, güler yüzlü, esprili olması insanı rahatlatıyor ve stresli dakikaları pozitif enerjisi ile dolduruyor. Başarasının anahtarı kendi karakterinde.

Hüseyin Şahlan

Ayşe Hanım'ın yılmadan ve usanmadan mücadelesi gerçekten anlatılmaz her türlü zorluğa karşı dayanıklılığı, buna rağmen hoşgörüsü ve taraflara karşı profesyonelce yaklaşımına şahit oldum konuya hakimiyeti ve deneyimi takdire şayan bir gayrimenkul danışmanı yıllar sonra buluşmuş olmanın mutluluğuyla, tüm ihtiyaç sahibi tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim birisi Ayşe Yılmaz.

Murat Gürkan Mete

Koşulları sonuna kadar zorlayan, iş takibi konusunda oldukça başarılı ve inatçı. Doğru alıcı ve doğru satıcıyı tespit etme konusunda son derece tecrübeli ve inanılmaz güven veren bir profesyonel imza attığım her projede bulunmanız temennisiyle.

Yiğit Kabaalioğlu

Kendisi evi kiralama sürecimde son derece ilgili, profesyonel ve yardımsever bir tutum sergiledi. Tüm detayları tarafımla eksiksiz paylaştı. Bu süreci benim adıma kolaylaştırdığı için kendisine bu platform üzerinden bir kez daha teşekkür ederim.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.