RE/MAX 7tepe has 153 Real Estates on its portolio
Total 116 real estates are listed
Total 37 real estates are listed

RE/MAX 7tepe

Değerli Mülklerin 1 Numaralı Ofisi!

Değerli Mülklerin 1 Numaralı Ofisi

Değerli mülklerin 1 numaralı ofisi Hasan Can önderliğinde 2002 yılında kurulan 7 Tepe ofisi Tüm Türkiye ve Avrupa'da hep ilkleri başaran ofis olmuştur. İlk Hall Of Fame, İlk Lifetime Achıevement, İlk Circle Of Legends, ödülünü alan Hasan Can, son 12 yıldır en büyük kulüp ödülü olan Diamond Clup'un aralıksız ilk ve tek üyesidir. Türkiye'nin en iyi ve dinamik danışman kadrosuyla lüks konut ve değerli Ticari gayrimenkul alanında profesyonel anlayışla hizmet vermeye devam ediyor.

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey

2021
1
Month_12 2021

ACARLAR MAH. 3 CAD. ACARKENT T019 NO: 10 İÇ KAPI NO: 1 BEYKOZ/ İSTANBUL
Acarlar Mah. / Beykoz / İstanbul Anadolu

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

Levent Kurtbaylar

Sn. Kadriye Koraltan hanıma 03.07.2024 tarihinde Polat Yalı Sitesinden satın aldığım daire sırasında göstermiş olduğu güler yüzlü, yardımsever ve nazik tutumu nedeni ile, teşekkürlerimi iletmek isterim.

Harun Tekin

Mülk satışımızın danışmanı olan Yeşim Hanım'ın yaşadığımız süreçte deneyimi, sektör bilgisi ve tecrübesi bizi gerçekten çok memnun etti. Meslekİ rehberliği ve yönetimi konusunda güvenebilirsiniz. Kendisinin iyi bir emlak danışmanı olduğunu düşünüyoruz. Emekleri ve çabasından dolayı teşekkür ederiz.

Iuliia Kuznetsova

Mrs. Yeshim Khitai is the best real estate seller! I asked for her help to sell the villa. Mrs. Yeshim did a market analysis and suggested an adequate market value. After setting the recommended price, our villa was sold in 2 days. Mrs. Yeshim is polite, friendly, correct, and highly professional. Registration of the purchase and sale procedure and other documentary procedures took 30 minutes. Separately, I would like to note the highly professional work of the entire team that worked with us, more beautifull - Mr Erhan Caliskan, organizing the display of the villa, advertising shooting and photography. I express my deep gratitude and wholeheartedly recommend Mrs. Yeshim and her wonderful team. With respect and love Julia

F. Gülşah Tuncay

İlk görüşte samimi ve güvenilir bir insan Ve en kaliteli ve hızlı şekilde hizmet aldım. Her şey için emeğine sağlık teşekkürler.

Cem Yılmaz

Gayet ilgiliydi. Her şey için teşekkürler kendisine.

Alişan Ok

Tam anlamıyla kusursuz bir gayrimenkul danışmanı. Çok kısa bir sürede işlemlerin tamamlanmasını sağladı. Samimi, açık sözlü güvenilir ve kaliteli biri. Çok teşekkürler.

S******* M*******

Büşra hanıma çok teşekkür ederiz. Hizmetten ve kendisinden çok memnun kaldık. Gerçekten çok güzel ilgilendi bizimle.

Ayla Tüzman

Değerli RE/MAX 7Tepe,Sevil Deniz aracılığıyla bugün sizlerle bir ev satın alma imkanı buldum. Sürecin başından sonuna kadar sağladığınız yaklaşım, misafirperverlik, güler yüz, çözüm odaklı aksiyon alışınızdan dolayı başta Sevil Hanım olmak üzere hepinize teşekkür ederim. Hızlıca sonuçlanan tapu işlemiyle kendimizi güvende hissettik. Umarım uzun yıllar sizlerle çalışma olanağı bulurum. Sevgi ve saygılarımla.

Hamza Karabağ

Süreç boyunca her türlü konuda yardımcı oldu ve hiçbir sıkıntı yaşamadan tapuumuzu aldık. Şule hanımdan oldukça memnunuz.

C******* T*******

Saniye Hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık. Özellikle güvenilir ve profesyonel bir şekilde bize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Gönül Tunç Köse

Şule Hanımla ilk görüşmemizde evimizi kiraya vermek istiyorduk.Kendisi pozitif,güler yüzlü ve ilgili oluşuyla ve ilgili oluşuyla benden kocaman teşekkürü hak ettiğini düşünüyorum.Sonrasında evimizi satmaya karar verdik.Kendisi yine canla başla bize müşteriler buldu ve evimizi içimize sinerek sattık.Başından sonuna kadar hep yanımızda oluşu için ne kadar teşekkür etsek az.Şule Hanımın başarılarının devamını diliyorum.Yolu açık olsun…

Gazi Alpay

Ev alma sürecimizin başından sonuna kadar her türlü desteği ve güler yüzü için Şule Güleç Hanımefendiye sonsuz teşekkürler sunarım

Gökçe Karayiğitoğlu

Öncelikle , Saniye hanım ile network üzeri iletişime geçmiştik. Sahibinden.com da gördüğümüz ilk adresi arayalım dedik ve iyi ki aramıştık dedik. Işini titizlik ve özenle yapan alanında gayet profesyonel bir emlakçı kendisi. Buradaki büyük şansımız oldu. Iyi ki Saniye hanım. Her şey için çok teşekkür ederiz. :) 💓

Ahmet Yeniçeri

Arzu hanımın ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Sunmuş olduğu hizmetten çok memnun kaldım.

Ebru Karakaş

Arzu hanımın sunmuş olduğu hizmetten çok memnun kaldım.

Cevher Torun

Danışman arkadaştan çok mutlu olduk. Süper ilgilendi. İşimizi sonuçlandırdı.

Cevher Torun

İpek hanımın satış süresince ilgi,bilgi alakasından son derece memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Osman Bayrak

Müşteri danışmanı olarak bize yardımcı olan Zarina Hanım'a göstermiş oldugu ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.

R******* P*******

Çok içten , samimi , dünya tatlısı ve güven verici inanılmaz memnun kaldım ve kendisini tanıdığım için çok mutluyum.

H******* K*******

Son yaptığımız işlemimizde Yasemin hanıma çok teşekkür ederim bir sonraki işlemimizi tekrar kendisi ile yapacağız.

M******* K*******

Yasemin hanım , bize hem kendi evimizi kiralarken , hem de kiraladığımız evde her türlü desteği sağladığınız için çok teşekkürler. Sadece bu süreçte değil , sonrasında da problemler de hep destek oldunuz. Bizim için ailemizden biri gibiniz. Şeffaflığınız , özveriniz, yakınlığınız, pozitifliğiniz bizim için çok kıymetli . İyi ki sizinle bu süreci yaşamışız.

Ş******* O*******

Danışandan çok daha fazlasısınız... Zarifliğiniz, etiğiniz ve sadece ev değil müşterinin sıkıntılarına koşan ve bunu yaparken her şeyi hafifleten şahane 2 kadınsınız. İşinizde iyi olmanız tesadüf değil çünkü kalbinizle çalışıyorsunuz. Sizi çok sevdim verdiğiniz sonsuz güven ve destek için minnettarım.

S******* K*******

Yasemin hanım iyi günler bizim yer kiraya verme ve yeni yeri kiralama aşamalarında bizlerin bu stresli zamanlarında işimizi çok kolaylaştırdığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum ve sonrasındaki taşınma sürecinde de çok emeğiniz geçti teşekkür ediyorum sonraki işlerimizde görüşmek üzere.

İlker Akkurt

Merhaba, firmanızla ilk kez çalışıyorum. Daha önce alım satım kira işlerimde farklı gayrimenkul şirketleri ile çalışmıştım, ancak sevgili Saniye Akkaya ile tanıştıktan sonra doğru karar verdiğimi anladım. Tüm işleyişteki sakinliği, verdiği güven ve mevzuata hakimliği ile ona buradan da tebrik ve teşekkür etmek istedim. Doğru kiracı ile buluşturdu. O yüzden bundan sonra RE/MAX ve Saniye Akkaya diyorum.. Teşekkürler iyi çalışmalar..

M******* K*******

Sizinle yaptığımız üçüncü işlemdi. Tekrar işlemler yapmaya devam edeceğiz. Çok memnunuz. Her şey için teşekkür ederiz.

E******* A*******

Emekleriniz yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Süreci çok iyi yönettiniz, çok memnun kaldık. Tekrar ihtiyaç hasıl olduğunda kapısını çalacağım il temsilcisi olacaksınız. Her şey için tekrar tekrar teşekkürlerimi sunar esenlikler dilerim.

R******* M*******

Konut alım sürecimizde bizlere iş disiplini ve profesyonel deneyimiyle bilgilendirerek yardımları için teşekkür ederiz.

Aytek Dorken

Yeşim Hanım sürecin en başından sonuna kadar tüm konuları titizlikle takip etti. Evi gezerken tüm önemli noktalara dikkatimizi çekerek bize doğru bilgilendirme yaptı sözleşme imzalandıktan sonra da halen taşınma sürecimizde bize destek oluyor.

B******* Ö*******

İpek hanımla tanışmamızdan bu yana her zaman cok özverili ve güleryüzlü bir hizmet aldık. iletişim gücü, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde de kendisiyle calismaktan mutluyuz. Her sorumuza cok nazikce vakit ayırıp ilgilenmesinden dolayı da kendisine tesekkür ediyoruz.

O******* L*******

Yeşilköy'de kiralık daire bulma konusundaki yardımlarından dolayı Saniye Akkaya çok minnettarım. Alanında çok iyi bir uzman olmasının, yanı sıra aynı zamanda çok iyi, nazik ve dürüst bir insandır. Saniye Hanım'la tanıştığıma ve daire kiralama sürecinin onun hallettiğine çok sevindim. Memnuniyetle tavsiye edebilirim.

Homeira Golchinkha

Sevil hanım ile ve kendisinin çabasıyla evimizi sattık, çok istekli güler yüzlü heyecanlı ve satış konusunda çok deneyimli ve güvenli biri. Bundan sonra gözüm kapalı gayrimenkullerimi Sevil hanıma emanet ederim. Emeğinize sağlık..

Mohamad Reza Vessali

Öncelikle sevil hanıma çok teşekkür ederim. Bu süreçte bize elinden gelenin daha fazlasını yaptığı için. Çok başarılı ve güvenle geçti bu süreç. Güler yüzü tecrübesi ve deneyimi ile satış esnasında bize çok destek oldu. Tekrar teşekkürler.

Sinan Bıyıkoğlu

Sevil Hanım'a destekleri ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Gülçin Sayar

Evimi kiralama sürecinde Saniye Akkaya Hanım, bana yardımcı olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.. Çünkü istediğim şartlarda bir kiracı bulacağıma dair inancım çok düşüktü.. Ancak Saniye Hanım görüşmelerimizde beni çok iyi dinleyip, istediğimin ne olduğunu anladı ve inanılmaz kısa bir sürede tam istediğim gibi işi sonuçlandırdı.. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. 🙏🏼 Müthiş bir performans. 🙏🏼

Mine Uzun

Şule Hanım, müşterisinin beklentilerini, ihtiyaçlarını çok iyi anlayarak kiracı ile ev sahibi arasındaki dengeyi çok iyi sağlar. Her zaman ulaşılabilirdir, hızlı dönüşler sağlayarak, sorularımıza cevaplarını hızlıca alırız. Düzenli bilgilendirmeler yaparak bizi her zaman durumdan haberdar eder. Kendisi benim için güvenilir, işinin ehli ve de iletişimi kuvvetli bir emlakçıdır. Dairemi gönül rahatlığıyla kendisine teslim ettim. Birlikte çalışmanızı yürekten tavsiye ediyorum.

Yüksel Yılmaz

Şule hanım ilgisi alakası ve yardımseverliği ile bize çok destek oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Sadi Pencap

Acarkent içerisinde birçok emlak danışmanıyla çalışmış biri olarak Neşe Hanım'ın vermiş olduğu hizmetten eşimle beraber sadece mutlu olmak bir yana, dostça samimi yaklaşımı ve az sayılmayacak yatırımımızı en iyi şekilde değerlendirmemizi sağlayabilmemizi gerçekleştirmedeki yardımı gerçekten takdire değer... Acarkent'teki villamızı almaya karar verdikten sonra hukuki her konuda da desteğini görmenin bilgi aktarımıyla sağladığı için de ayrıca teşekkürlerimi sunarım... Yapacağım yatırımlarda yine kendisiyle çalışmak bizi çok mutlu edecektir. Kendisine çalışma hayatında başarılar dileriz...

B******* Ö*******

Emrah Bey süreci titizlikle yönetti kendisinden çok memnun kaldık.

Özlem Aktan

Tecrübeli, profesyonel, güler yüzlü ve çözümcül yaklaşımlarından dolayı Şule hanıma teşekkür ederiz. Kendisini tüm dostlarımıza tavsiye edeceğiz.

Gulchın Babayeva

Şule Güleç hanımefendi ile çalıştık.İlk günden itibaren çok ilgili, güler yüzlü ve yardımseverdi. Süreci başından sonuna kendisi takip etti ve hep bilgilendirdi.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Tanıştığım ve onunla çalıştığımız için çok memnun kaldım.

Ömer Işık

Son derece başarılı ve net. Çok memnunum .bütün süreci çok başarılı yönetti. Kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonraki yapacağım bütün yatırım işlemlerinde Okan Bey ile süreci devam ettireceğim.

F******* E*******

İpek hanımla tanışmamızdan bu yana her zaman çok özverili ve güler yüzlü bir hizmet aldık. İletişim gücü hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde de kendisiyle çalışmaktan mutluyuz. Her sorumuza nazikçe vakit ayırıp ilgilenmesinden dolayı da kendisine teşekkür ediyoruz. Bulduğu nokta atışı yerler sayesinde çok içimize sinen 2 ev sahibi olduk.

Yasin Coşkun

Güven vermesi ve pratik çözümleriyle bize çok yardımcı oldu hayalimizdeki eve kavuştuk bundan dolayı kendisine çok teşekkür ederiz

Antik Fermuar Aksesuar

Tuttuğumuz iş yeri konusunda Emin bey bizlere çok yardımcı oldu memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz.

Yıldıray Sayın

Cerrahpaşa'daki dükkanımı kısa sürede kiraya verdi. kendisinden çok memnun kaldım. Başka gayrimenkullerim için kendisiyle çalışmayı düşünüyorum.

Mehmet Ali Şahin

İşinde başarılı olan bu sektörde tanıdığımız İstanbul bölgesinde dört dörtlük hizmetini güler yüzüyle bizleri karşılayıp en ince noktaya kadar bütün kalbiyle yardımcı olan Sayın GÜLAY HANIM'a çok çok teşekkürlerimizi sunar Başarılarının Devamını Dileriz.

Ahmet Ceyhan

Ne yazsam tarif edemem az gelir diye düşünüyorum. İşinin ehli, güler yüzlü, disiplinli, organizesi ve finansal bilgisiyle muhteşem biri. Gülay hanım bana gayrimenkul danışmanından fazlası oldu, iyi ki tanıdım sizi.

Alper Ekim

Gülay hanımla idealtepe deki arsa alımın sürecinde çalışma fırsatım oldu. İlk andan itibaren olumlu ve pozitif yaklaşımı, süreç yönetimi finans bilgisi ve kıymetli yönlendirmeleri ve yerinde yaklaşımı bir müteahhit olarak beni motive etti ve güven verdi. Satın alma süreci içerisinde sürekli iletişim halinde olması ve iş tecrübesi fevkaladeydi. Karlı bir satın alma oldu, kendisine tüm desteklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ederim. Her zaman çalışmak isteyeceğim bir danışman. Başarılarının devamını diliyorum.

Hatice Köklü

Gülay hanımla ilk evimizi alma fırsatını yakaladık. Bu süreçte ne yapmamız gerektiğini nasıl ilerlememiz gerektiğini bize sabırla ve tecrübeleriyle yön vererek güzel ve sıcak bir aile ortamına sahip olmamızı sağladı. Böyle profesyonel insanları tanımak ve iş yapmak bizim için oldukça güzel bir tecrübe oldu, kendisine teşekkür ediyorum.

Yasemin Aydın

İş ahlakı, dürüstlüğü, işin takibi, her türlü hizmet de sınır yoktur anlayışı ile özge hanıma çok teşekkür ederim. Gayrimenkul danışmanım olarak kendisi ile çalışmaktan çok memnunum.

Hamodı Fahel

she was very helpful and her knowledge was very satisfactory explained me all information about the contract

Aynur Ölçer

Neşe Hanım'ın yaklaşımından çok memnun kaldım.

Ömer Yağız Erbay

Çok memnun kaldık. Dubai'de mülk sahibi olduk. süreç şu ana kadar çok güzel ilerliyor. İnşaat'ın tamamlanmasını bekliyoruz. Neşe Hanımdan ilgisi bu sürecin başlangıcında çok etkili oldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

Elif Yılmaz

Şule hanım herkesin tanıyıp çalışma fırsatı bulmasını istediğim harika bir emlak danışmanı, iyi ki tanımışım dediğim insanlardan ayrıca.

Emre Köse

Şule hanıma evimizin satış işlemini titizlikle ve profesyonelce gerçekleştirdiği için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

Av. Yusuf Polat

Şule hanım aracılığı ile Pashadoor Sitesi’nde daire kiralamıştım. Bu meyanda sunduğu kaliteli hizmet, iş takibine yönelik hassasiyeti ,taahhütlerini aksatmaması ve hassaten nezaketi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız Şule hanım, sağ olunuz.Kolaylıklar diliyorum.. Av. Yusuf Polat

Ayşe Çağlayan

Öncelikle RE/MAX 7Tepe ofisi ödüllü bir ofis olmasından dolayı seçmiştim. Süreç yönetiminde Gülay Hanım'la çalışmak adına aldığım karar beni mutlu etti. Yalnızca satış odaklı değil müşteri memnuniyeti için extra özen göstermekte. Danışanına finansal bilgisi ile yol göstermesi kendisini özel kılmakta. Gülay Hanım danışman olarak benimle tüm süreçte sürekli iletişimdeydi. Yeri geldi günde 3-4 kez aradım. Özellikle tüm süreçte sabrından ve psikolojik desteğinden dolayı teşekkür ederim. İşinin ehli danışmanlarla çalışmanın hep duyardım. Aldığım hizmet de bunun kanıtı oldu Gülay Hanım'a tüm süreç için binlerce kez teşekkürler.

Harun Yakak

Aynur Hanım’a ve 7TEPE RE/MAX Ailesine ilk olarak beni de Acarkent'li yaptığı için teşekkür ediyorum. Benim için çok deneyimli ve çok başarılı bir profesyonelle işbirliği yaptım ve hemen istedim evi buldum teşekkürler Aynur Hanım.

Havva Küçükler

İşyerimizin kiralanma aşamasında Emin Bey'den her anlamda çok memnun kaldık. gerek hızlı kiralama, gerek kiracı ile çözüm aşamaları gayet başarılıydı İş takibi anlamında her şey mükemmeldi. Bundan sonrada kendisiyle çalışacağız.

Özkan Öztürk

Organize sanayi bölgesinde kiraladığımız fabrika binası için kendilerinden hizmet aldık. Çok uzun ve yorucu bir süreci profesyonelce yönettiler. Bilgilendirme ve geri dönüşleri ile sorunsuz bir şekilde yerimizi kiraladık. İşlerinde uzmanlar.

Ömer Kutun

Ayşe hanım selam, Düşler Vadisi’nde kiraladığım ev için göstermiş olduğunuz iyi niyetli, candan uğraşlarınız için teşekkür ederim. Kiralama sonrası ev sahibiyle oluşabilecek ufak tefek pürüzleride çok kibar bir şekilde araya girerek çözdüğünüz için de ayrıca teşekkür ederim.

K. Sevgi Irvalı

Acarkent'teki evimin kiraya verilmesi sırasında göstermiş olduğu hizmet, özveri ve müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti takdire edilecek düzeydedir. Çok teşekkürler.

B******* S*******

Geçtiğimiz hafta Kadriye Hanım’ın desteği ile Yeşilköy’de kiraladığım daire deneyimi bu güne kadar yaşadığım en düzgün ve keyifli kiralama deneyimiydi. Sürecin en başından sonuna kadar gerek dürüstlüğü, gerekse iş disiplini ve profesyonelliği ile sürecin çok şeffaf ve akıcı ilerlemesini sağladı. Ben Yeşilköy’de emlak danışmanlığı konusunda kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Teşekkürler Kadriye Hanım :)

Murat Tuncer

Herkese merhaba, evimizi sel bastı. Neyse ki geçti gitti. Hani iyi ki de sel basmış diyemiycem ama yine de güzel insanlar tanımamıza vesile oldu. İşini çok seven etrafına pozitif enerji veren çok güzel insanlarla tanıştık bu sayede. Hem pozitifler hem samimiler. Bize yeni evimizi tutmakta yardımcı olan Ayşe Hanım'a hem kendi hem de ailem adına teşekkür ediyorum. İyi ki böyle güzel nezaketli ve kibar insanlar var..

Gürsel Koban

Düşler Vadisi Riva' daki villamız için çalıştık. Adayları tabiri caizse didik didik inceleyip en iyi kiracı adayını seçmemizi sağladı. Diğer danışmanlardan ayıran bir sürü özelliğinin yanında kurumsal ve samimi duruşu sebebiyle bundan sonra danışmanımızdır. İyi ki tanışmışız sizinle.

Osman Şahin

Merhabalar Ayşe hanım öncelikle memnuniyeti mi belirtmek isterim son yaptığımız işlem için hızlı geri dönüşleriniz için ve profesyonel davranışlarınız için teşekkür ederim Yeni iş birliğimizde şimdiden hayırlı olsun

Gizem Kutluğ

Ayse hanim ile ilk gorusmemizde bizi konulara olan hakimiyeti, durustlugu ve profosyonel durusu ile beraber calismamiz konusunda ikna etti. Evimizi kiralama sureci boyunca da dogru yonlendirmeleri ve guncel piyasa bilgilerini ve gelismelerini aktarmasiyla bizi devamli bilgilendirdi. Kendisi ile calismaktan gercekten keyif aldik. : )

Tara Kaya

we found aynur hanım great in her job anel we're satisfied

Ümit Erarslan

Acarkent'teki emlak danışmalarından yaşadığımız taciz boyutundaki sıkıntılardan sonra Merve ve Yasemin'le müthiş güzel çalıştık. Ev sattık, ev aldık. Çok dürüst, saygılı, işlerine hakim ve çok bilgili bir ekip. Çok şanslıyız :)

Hakan Yeşilsu

İlk tanışmamız ve il anda ne kadar profesyonel , ne derece samimi, içte ve güvenilir olduğunu anladık. Müthiş bir hizmet ve destek aldık. Eşim ve ben başta Yasemin Hanım olmak üzere tüm RE/MAX ai̇lesi̇ne şükranlarımızı sunarız.

H******* A*******

Cesim bey bir emlak danışmanından çok daha fazlasını size sunar. kendisinden çok memnun kaldık. emlak ile ilgili bir konu olursa mutlaka tekrar onunla çalışmak isterim.

Tanya Sanoyan

Kadriye hnm a yeşilköy deki evimizin satış işlemlerini titizlikle yerine getirerek kısa sürede sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz

Semiha Üner

Yeşilköy’de ev kiralama için yardımcı olan saniye hanım ;işinin ehli, adaletli ve samimi bir danışman yardımları ve yol göstericiliği için kendisine çok teşekkür ederim .Birgün tekrar danışmanlık ihtiyacım olur ise kendisi ile karşılaşmak isterim sevgiler

E******* B*******

Uzun süren arayışımızda beni çok iyi anladınız. Samimi, ilgili, iyi niyetli yaklaşımınız için ve ayrıca imza sonrası taşınma sürecimizde halen desteğinizi esirgemediğiniz için çok teşekkür ederim.

Pınar Derin Akın

ŞULE HANIM İLE PASHADOR BAYRAMPAŞA'DAKİ EVİMİZİN KİRALANMASI KONUSUNDA BİRLİKTE ÇALIŞTIK. KENDİSİ İŞİNE OLDUKÇA BAĞLI, KONUSUNDA UZMAN, ÇOK ÇALIŞKAN VE AZİMLİ BİR EMLAK DANIŞMANI. BUNDAN SONRAKİ TÜM ALIM SATIM KİRALAMA SÜREÇLERİMİZDE KENDİSİ İLE ÇALIŞMAYI ÇOK İSTERİZ. SAYESİNDE EVİMİZİ ÇOK KISA SÜREDE, SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE PROSEDÜRLERE UYGUN OLARAK KİRALADIK.

G******* G*******

Acarkent'te villa kiralama sürecimizin başından sonuna verdiğiniz hizmetten son derece memnun kaldığımızı belirtmek isteriz. Ev arama sürecimizin başında bizi dinleyip, tüm ihtiyaçlarımızı doğru analiz ettiniz ve bu sayede ailemize ve isteklerimize en çok uyan evi bulmamıza yardımcı oldunuz. Gece gündüz demeden günün her saatinde attığımız ev ilanlarına ve sorulara hızlı dönüşler yapıp, dürüst ve tarafsız yaklaşımınız sayesinde sürecimizi en memnun kaldığımız şekilde sonuçlandırmamıza aracı oldunuz. Güler yüzlü hizmetiniz, samimiyetiniz ile süreçte sizinle çok iyi iletişim kurmamızı sağladınız ve bu süreçte bizi her zaman doğru yönlendirdiniz. Kiralama sonrası yaşanan sorunlarda her zaman sizi muhatap bulabildik ve mülk sahibi ile iletişimimizde her zaman aracı konumunda olarak sorunların çözüm sürecinin en önemli parçası oldunuz.

Yavuz Atalay

Saniye hnm Yeşilyurttaki evimin kiralammasinda her konuda dürüst bir şekilde yardımcı oldu. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

G******* Y*******

Görüştüğüm ilk günden itibaren çok ilgili ve destekleyici bir rol üstlendi. İlginiz ve bilginiz için çok teşekkür ederim.

H******* Y*******

Arnavutköy'deki arsa için Satış işleminde çok yardımcı olduğu için Emin Bayrak'a çok teşekkür ederim

Faruk Çiftçi

Özge Hanım'ın mükemmel danışmanlığı sayesinde hedeflediğim daireyi uygun şartlarda ve kısa sürede kiraladım, kendisine teşekkür ederim

Mehmet Güçtekin

Özge Hanım'ın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık.

A******* H*******

Gerçekten çok memnun olduk tanıştığımız için iyi niyetli samimi ve çok güzel yüksek enerji ile hizmet aldık

A******* H*******

Çok pozitif enerjili ve iyi niyetli çok güzel ilgilendiler ve zaman ayırdılar bizi çok iyi anladılar ve ona göre yardımcı oldular çok çok memnun kaldık.

Beyza Sevim Uyar

Şule hanım, İlgili ve özenli şekilde hızlıca ev bulmamızı sağlamıştır. Süreci tüm detayları ile takip etmiş ve karşılaşılan problemlere karşı destek olmuştur.

Evren Yılmaz

Merhabalar, öncelikle yapmış olduğunuz işin profesyonelce yapıldığını hizmet öncesi ve sonrasında firmanızın ilgisi beni çok mutlu etti. Şule Güleç Hanım'a ayrı bir parantez açarak, gerçekten işini bu kadar seven ve bu derece profesyonelce yaptığı kendisini tebrik ediyorum. Böyle bir iş arkadaşına sahip olduğunuz ve işinizi hakkıyla yaptığınız için sizi tekrar tebrik ediyorum. Teşekkürler RE/MAX 7tepe Teşekkürler Şule Hanım.

B******* İ*******

Aldığım hizmetten memnunum.

Seli Mizrahitokatlı

Açıksözlülüğü, iletişimdeki netliği ve profesyoneliği çok üst düzeyde. Gayrimenkulünüzü rahatça ona teslim edebilirsiniz.

S******* D*******

Güleryüzlü, işini ciddiye alan bir profesyonel. Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ederim

Gamze Öğüt Karakuşcu

Net bir şekilde eksiksiz olarak her şeyi anlattı tüm müşterilerle ilgili hızlı bir şekilde bize bilgi aktarımı yaptı ve çözüm önerileriyle geldi.

Göker Pehlivanoğlu

Yasemin hanım'a çok teşekkür ederiz

Ayşe Çiğdem Uygur

20 yıldır çalışıyoruz yeterli bence.

Berke Özgül

Çok ilgili, işinde uzman ve çözüm odaklı bir insan. Bütün sürecin çok hızlı ve kolay gerçekleşmesini sağladı.

Şengül Arslantaş

İşlerimi uzakta olmama rağmen gözüm arkada kalmadan profesyonel şekilde yürütmesi ve sonuçlandırmasından dolayı teşekkür ederim; ayrıca insani destek sağlanması takdire şayandı. Diğer gayrimenkullerim için de tereddütsüz çalışabileceğim isim olacaktır

Ali Coşkun

Gökhan Beyin ilgili olması ,çözüm odaklı olması, iletişimi güçlü olması ve profesyonel yaklaşımı ile bize bu sıkıntılı süreçte çok yardımcı oldu. Teşekkürlerimizi sunuyoruz

N******* Ç*******

Saniye Hanım’a uzman yaklaşımı, ilgisi, güvenirliği ve hızı için çok teşekkür ederim. Kendimi süreç boyunca emin ellerde hissettim.

Battal Sami Toy

Yurtdışında yaşadığım için mülklerimin satışıyla ilgili Saniye Hanım ile iletişime geçtim. Profesyonel çalışmasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Başbuğ Çeker

Özge Hanım evi kiralamamızda üstün gayret gösterdi çünkü evi kiraya verecek kişi vazgeçmişti Özge hanımın üstün gayretleriyle kişiyi ikna etti Özge Hanım a çok teşekkür ediyorum.

S******* Y*******

Kiralık arayışımızda bize istediğimiz evi bulan Saniye Hnm çok teşekkür ederiz.

Mehmet Arslan

Yaklaşık olarak 1 ay önce saniye hanımla tanıştık dükkan almak için gerekli olan tüm yardımı sağladı kendisine çok teşekkür ederim

S******* B*******

Kiralama sürecimiz de her konuda bize olan desteği ve yardımları için çok teşekkürler

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.