RE/MAX Abc has 76 Real Estates on its portolio
Total 56 real estates are listed
Total 20 real estates are listed

RE/MAX Abc

-Projeler Uzmanı RE/MAX Abc

-YÜZLERCE SEÇENEKTEN BİRİ MUTLAKA SİZE UYGUNDUR

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey


Maslak Mh. Taşyoncası Sok. Ağaoğlu Maslak 1453 A2 Blok No: 262
Maslak Mah. / Sarıyer / İstanbul Avrupa

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

Fatih Zeybek

Berrin Hanım kiralık evimize çok kısa sürede kiracı bulup sonuçlandırdı. Profesyonel ve güvenilir bir emlak danışmanıdır.

B******* A*******

Berrin Hanım ile ev kiralama sürecinde tanıştık. Profesyonel ve samimi yaklaşımından çok etkilendik. Kiralama sürecinden sonra da ev ile ilgili çok destek aldık. Başarılarının devamını diliyoruz.

Ayşe Seda Demirel

İlgi ve alakasıyla, titiz ve detaycı yaklaşımıyla, dürüst ve açık tavrıyla Berrin hanım çalıştığım en iyi emlak danışmanlarından birisi oldu. Tüm zarafeti, ilgisi için teşekkür ediyorum

A******* K*******

Satış işlemlerinin tamamlanmasında, hızlı ve profesyonel yaklaşımı için teşekkürlerimi sunmak isterim.

Ü******* E*******

Berrin hanım ev alım işlemlerimi büyük bir profesyonellik ve nezaketle yürüttü. Kendisine teşekkür ediyorum.

Ü******* Ö*******

Hanife Hanım, gerek insani gerekse profesyonel yaklaşımı son derece üst seviyede olan bir danışman. İyi, hızlı çözüm üretmesinin, her şartta pozitif tutumunu hiç kaybetmemesinin çok büyük bir değer olduğunu düşünüyorum. Kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum.

Gökhan Gülenç

Hanife Hanım ile en ihtiyacımız olan anımızda yolumuzun kesişmesi bizim için bir şans oldu. Hızlı çözüm üretmesi, güvenilir yaklaşımı, doğruluğu ve bize her sorumuzda sıkılmadan güler yüzle yardımcı olması ile biz kendisi ile çalışmaktan çok mutlu olduk. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz, ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Hüseyin Uygun

Özü sözü bir “olan olduğu gibi görünen", “bildiğinden, inandığından ve olduğundan başka türlü görünmeye veya göstermeye çalışmayan kişiliğe sahip... (çok net dürüst)

Irmak Ak

Hasan Bey'den kiralama yaptım. İlgisi, işi takibi, iş sonrası desteği için çok teşekkür ediyorum. Maslak 1453 RE/MAX için en başarılı danışman🙏

Berkay Aslan

HASAN SAĞ BEY, HER TÜRLÜ BEKLENTİYİ KARŞILAYACAK KADAR MÜKEMMEL HİZMET SUNAN, PROFESYONELLİĞİNİ VE BİLGİSİNİ KESİNLİKLE TANIDIKLARIMIZA TAVSİYE EDECEĞİMİZ, NAZİK, KİBAR VE ANLAYIŞLI TARZIYLA SATIŞ VE KİRALAMA SÜREÇLERİNİ PROFESYONELCE YÜRÜTÜYOR. HUKUKİ VE AHLAKİ HER TÜRLÜ GAYRİMENKUL KONULARINA HAKİM OLDUĞU İÇİN SİZDE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

Cem San

Öncelikle Hasan Bey’e ve RE/MAX ailesine teşekkür ederim. Göstermiş oldukları profesyonel yaklaşım, şeffaflık ve doğru yönlendirme sayesinde kısa sürede ihtiyacım olan eve kavuştum. Doğru kişiler ve kurumlarla çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. İYİ Kİ VARSINIZ …

Barbaros Cengizhan

Kısa sürede daireyi tuttuk işlerimler çok hızlıydı

Rahşan Tüzemen

Hasan bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Yardımları ve uzmanlığı için çok teşekkür ederiz. Danışmanlık konusunda ihtiyacı olan herkese tavsiye ederiz.

İlker Sezer

Hasan Bey yaptığı işe hakim ve kibar biri. Muhataplarına karşı çok şeffaf ve dürüst. Ev sahiplerine ve kiracılar müzakere ederken iki tarafın da haklarını eşit şekilde korumaya çalışıyor. Kendisiyle çalıştığımız için memnunum.

Arzu Karadağlı

Çok profesyonel, çok güzel iletişim ve hızlı bir hizmet sunuldu. Çok teşekkür ederim

Melek Aydın

Remaks ailesinden sevgili hasan bey.. Öncelikle danışmanım olmanızdan çok memnunum..müşteri ne ister..veya istediğini bilmezse nasıl yardımcı olunur.. adres hasan bey.. lafı dolaştırmaz.. vakit almaz..net tir..çözüm odaklıdır.. yormaz..işini çok sevmesinden anlamıştım.. bana da çok yardımcı oldu.. inşallah başka işler de bir arada olmak dileğiyle.. ilginiz için önce size sonra remaks ailesine teşekkürler melek

Cem Alhan

Hasan beyle tanışmamız uzun yıllara dayanıyor. İşini bu kadar profesyonelce yapan insan sayısı sanırım çok azdır. Böylesine dost bir insanı tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız.

Hüsniye Ulu

Çok memnun kaldım baştan sona her an beni yormadan ve çok titiz bişekilde süreci takip etti

Şegan İşler

Hasan bey gayrimenkul satışı konusunda çok titiz uzman ve başarılı bir profesyoneldir. dairemi 15 gün içerisi gibi kısa bir zamanda istediğim fiyata alıcı bularak sattı teşekkürler .

Zaher Daboul

Mr. Hasan is very professional, has been hep to me. I would especially recommend it to foreign people in Turkey.

Lale Kartal

Maslak 1453 te bulunan remax ofisinde görevli başta danışmanlar olmak üzere ilgili tüm personele daire kiralama aşamasında bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyoruz.Özellikle Hasan Bey ve Ümit Bey bu sürecin her aşamasında profesyonel görev bilinci içerisinde bizlere gerekli her türlü yardım ve desteği göstererek Remax firmasına olan güvenimizin daha da artmasına vesile olmuşlardır.Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.Başarılarınızın artarak devam etmesi dileğiyle ile iyi çalışmalar dilerim.

Halil İbrahim Yazıcı

Hasan bey ile ilk kez bir yıl önce tanıştık ve bir Mağaza&Depo kiralaması yaptık.Kendisi konuya tam hakim ve saygılı bir insan.Bu yıl tekrar bir kiralamamız oldu bize en hızlı ve makul şekilde yine yardımcı oldu sağolsun.Biz kendi alanımızda nasıl liderliği kimseye bırakmıyorsak alanında lider de kendisidir ☺️ Her şey için teşekkürler ♥️

Esma Servet Birdal

Merhaba, Remax Danışmanımız Hasan Sağ, 2021 yılı başından beri danışmanlığımızı yapmaktadır. Kendisi uzmanlığı ile ilgili her konuda, hızıyla, becerisiyle, güler yüzüyle her zaman yanımızda olmuş, geniş bilgi ve deneyimini bizimle paylaşmıştır. Kendisine çok güveniyoruz ve emlak sektörü ile ilgili bir ihtiyacımız olduğunda danışacağımız tek kişi Hasan Bey’dir. Teşekkürlerimizle.

Fs Dış Ticaret A.s. Fatih Sazak

Hasan Bey ve ekibi ile uzun süredir çalışmaktayız. Gerek firmamızın gerek şahsi kiralama ve satınalmalarında kendisinden destek aldık. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Ulugbek Khaydarov

Good service, professional team! Thanks

Z******* Ö*******

Hasan Bey’in sektör bilgisine güvenirim. Bu işte profesyonel bir irtibat numarası arıyorsanız kesinlikle tavsiyemdir.

Sündüz Sayın

İlgi alakanız için çok teşekkürler

İsmail Bayram

Hasan Sağ Bey'e ilgisi ve emeği için teşekkürler,

Yıldız Arslan

Gerçekten iş bitirici iyi niyetli ve ilgili bir hizmet aldım

Berna Tokgöz Ergin

Ev kiralama sürecimizdeki çözüm odaklı , hızlı ve yapıcı yaklaşımları ile hayatımızı kolaylaştıran Sevgili Mehmet Lusna ya sonsuz teşekkürler

Çisem Şentepe

Bizlere her konuda yadımcı ve destek oldunuz çok teşekkür ederiz. En kısa sürede hiçbir sıkıntı çıkmadan evimizi tuttuk.

Ömer Faruk Türkmen

Maslak 1453 sitesindeki dairemizin kiralanmasında kendisinden çok güzel destek aldık. Gelen teklifleri dikkatli değerlendirdi ve kok düzgün bir kiracı buldu. Tüm süreci baştan sona iyi yönetti. Kendisiyle her zaman çalışmak isteriz.

Mustafa Kemal Altuntaş

Gayrimenkulumun kiralanma sürecini hasan bey yönetti.kısa sürede istediğim profilde bir kiracıyla buluştuk sayesinde.bu süreçte kendisi çok sabırlı anlayışlı ve her iki tarafı uzlaştırıcı bir yaklaşımda oldu.kendisine teşekkür ediyorum.bundan sonraki bütün projelerimizin emlak danışmanlığı hasan beyindir.

Saleh Fartash

We are very satisfied with Mr. Hassan and we are happy that we got to know him. He is very powerful and proficient in his profession and he is also very polite and polite.

Kimia Tajzad

He is very kind and helpful thank you for every thing

Fs Dış Ticaret A.ş. Ahmet Yelboğa

Hasan Bey' e sağladığı profesyonel hizmet için çok teşekkür ederiz. Kendisi ile çalışmamız süresince, iletişim halindeydik her zaman gerekli bilgi desteği ve hizmeti kesintisiz ve sınırsız olarak bize sağladı. İstenen zamanda istediğimiz gayrimenkulü destekleri ile almış olduk. Başarılar dileriz....

M******* Y*******

Hasan bey aracılığı ile ev kiraladık. Çok ilgili , kibar , dürüst. Bize her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Çözüm odaklı birisi .

Levent Tan

Hasan bey ile oğluma ev ararken karşılaştık. Yaklaşımı, dürüstlüğü ve sakinliği ile bizi panikten kurtarıp yardımcı oldu. Beni ev sahibi ile polemiğe sokmadan her türlü yardımı yaptı. Hem bizim hem de ev sahibinin çıkarlarını gözeterek orta yolda buluşturdu. Ev sahibim yıllar sonra değişti ama Hasan bey yine ilk günkü gibi çok yardımcı oldu. Halen evle ilgili en ufak sorunda sorunu sahiplenip yardımını esirgemiyor. Ben yaklaşımından ve dürüstlüğünden çok memnun kaldım. Bu süreçte kendisine rastladığım için de ayrıca mutluyum. Çok teşekkür ederim. Emlak sektörünün böyle profesyonel ve yardımsever kişilere ihtiyacı var.

E******* B*******

Hasan bey, çok özverili çok çalışkan ve her aşamada çok yardımcı bir emlak danışmanıdır. İşlerinde başarılar dilerim.

Sakr Habouch

I had a very good experience with Mr. Hasan, active, disiplinde, and practical, providing his service with a professional way Thank you Hasan, strongly recommended.

E******* B*******

Hasan has lead all the processes of leasing and later on selling my apartment. He is very professional, he knowns the market well and delivers a quality service. He has good communication skills and can navigate his clients seamlessly throughout the processes. Overall, I had a great experience.

Nurgül Can Antay

Uzun süredir bir daire almak istiyordum ve bir türlü şartlarıma uygun daireyi bulamamıştım. Hasan bey ile tanıştıktan sonra her şey çok kolay oldu, önce ne istediğimi iyice anladıktan sonra kısa sürede uygun daireyi almamı sağladı. Kendisine teşekkür ediyor, başarılı işlerinin devamını diliyorum.

Serap Abdik

2017 yılından beri tanıdığım Berna hn.danışanı olmaktan çok aile dostumuz oldu.güler yüzlü güvenilir hızlı dönüşler yapan işinin ehli bir insan.bizim için en iyiyi bulup araştırır.Berna hanımı tanıdığıma çok mutluyum.daha nice yıllar ortak işlerde buluşmak dileğiyle. Sevgiler

Murat Tezyıldız

Hasan bey ile dairemi satışı konusunda destek aldık. Kendisine referans yolu ile ulaştık. Referans ile kendisine ulaştığımız İçin zaten güven ve tecrübesi hakkında şüphemiz yoktu. * özellikle işlem sırasında çıkan sorunları çözüm ve idare etme konusunda kendisine hayran kaldık.

E******* K*******

Kısa süre içersinde dairemizi kiraya vermemizi sağlayan Mehmet beye teşekkür ederiz. İşinde oldukca başarılı 👏🏻

Hüseyin Aydın

Berna Hanım ile Ağaoğlu Maslak1453 ev teslim aldığımda tanıştım. Tam bir profesyonel, Remax'a değer katanlardan. Bugune kadar verdiği servisten son derece memnunum

A******* H*******

Bayan Giso Nasser Kartal bölgesinde emlak satın alma danışmanımdı ve benim için çok çalıştı, tüm çabaları için kendisine teşekkür ederim.

Sabah Bacgeroglu

Berna Hanim ile maslak 1453'te tanistik.Tanistigimiz gunden bugune bize cok yardimci oldu,isinde cok basarili ve profesyonel,cok tesekkur ederiz.

Reza Mohseni

seneler tanidigim ve calistigim hanim efendim gisoo hnm her konuda guvendigim kisi kendisi Umarim bundan sonra ki is hayatinda dolu dolu basarlilari imza atar

T******* P*******

Çok iyi bir insan ve çalışkan ve nazik ben çok Memnunum

M******* B*******

Dürüst ve samimi tutumuyla danışmanlık verdiği müşterileri için herzaman en iyi anlaşmaları en uygun fiyatlara yapmak için çabalayan, yıllardır memnuniyetle çalıştığımız emlak danışmanımız.

Esin Nugay

Berna Hanımla çalışmak gerçekten beni son derece rahat ve huzur içinde jendi gibi gören bir danışmanımız olarak beni herzaman çok rahatlatmıştır.gerçekten herzaman çözüm odaklıdır.bir başka birisiyle çalışmaya imkan bırakmamaktadır...kendisine çok teşekkür ederim..

L******* B*******

Berna hanımla 3 sene önce tanıştık birden fazla daire alımı yaptık kendisinden verdiği güven ile aileden birisi oldu biz ve ailemiz bütün gayrimenkul işlerimizi kendisine emanet ediyor teşekürler berna hanım…

Doğan Kına

Berna hn ile bir kaç yatırım projem için çalıştım ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğim. Bilgisi, ilgisi, piyasa hakimiyeti ve en önemlisi kendi yatırımı gibi yaklaşımından dolayı teşekkürler.

M.melik Yazan

Emlak sektörüne önyargımı değiştirdiği için ve işlemlerimi çok hızlı ve profesyonelce gerçekleştirdiği için mehmet bey e çok teşekkür ederim

Mete Taşdemir

Her konuda desteği ve bilgisi ile yardımcı, istekli bir danışman. Satın alma sürecinde ki Emeğine mınnettarız.

A******* B*******

Hasan Bey işinde profesyonel güleryüzlü çözüm odaklı samimi ve dürüst bir gayrimenkul satış temsilcisidir.

Arezu Shokati

Selcuk bey is a patient person who helped us during this process by saving us a lot of time cause he is an accurate person and makes the whole process done faster and easier. I recommend him to my friends.

Kübra Aydın

Emlak danışmanlık hizmeti aldığım Öznur hanım ev arayış sürecimde bana çok yardımcı oldu. Dürüstlüğü ve samimiyetinden oldukça memnun kaldım.

Satou Sabally

Selcuk was very friendly and speaks perfect English. I highly recommend him and his service.

Bahtınur Balık

Öznur Hanım'ın hızlı ve pratik çözümüyle 24 saatten kısa sürede gayrimenkulüme kiracı buldum. Çok teşekkürler. Birlikte uzun yıllar çalışmayı çalışmayı umuyorum. Nice alım satımlara.

Nurdan Keçeci

Ofislerine adım attığımız andan itibaren güleryüzlülüguyle samimiyetiyle iş disipliniyle bizim ev kiralama sürecimizi stressiz geçirmemizi sağlayan Selçuk beye sonsuz teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.

Soroosh Sanadi

I want to thank Remax and all employees specially Beste and Oznur being professional and nice. It was a trustful and good deal that I have done this company.

Nikola Kalinic

I was very satisfied with Selcuk's work, fluent in English, very professional, straight, devoted and fast in work and on response. All the recommendations.

Amira Akın

I am very happy with the service of Remax, especially with Öznur Hanım. She is very professional and is very experienced and helpful with every aspect of her work.

Marwa Jaber

I am really glad and satisfied to deal and rent my apartment from such amazing person like Mr Selçuk so I highly recommend to all my friends and family to deal with Mr Selçuk it's worth to deal with.

Nurettin Yılmaz

Anahtarı verin gerisine karışmayın. Bir ekmeklik unun varsa fırıncıya ver demiş eskiler. Yani profesyonel kurumsal ve iş bitirici Selçuk Beye.

Aylin Hamurcu

Selçuk Bey, Sizinle iş yapmak kendimi her daim güvende hissetmeme sebep olmuştur, bilgi ve tecrübenizi çok güzel bir potada eritmeyi başarmış Nadir insanlardansınız . Çalışmalarımızın devamını dilerim .

Farnaz Khojasteh

I am very satisfied with their morals, when I was rent apartment mr Selcuk Coprate with me also he provide correct and reliable information and whenever I had problems, he would solve it I’m thinking he is trustworthy person and I hope they have succeed in their work

Z******* E*******

İşine olan saygısi ve sevgisi ile başarılı bir gayrimenkul danışmanı Selçuk bey.hayatta ilk defa bı gayrimenkul danışmanı na güveniyor.basarilarinin devamını diliyorum.

Akram Daoud

I have rented an apartment through Mr Selchuk and he was very helpful, knowledgeable and very experienced.the whole transaction went very smoothly thanks to him.very nice guy highly recommend.

A******* Ç*******

Selçuk Bey, bilgi ve tecrübesi ile tam bir profesyoneldir. Çözüm odaklı yaklaşımı, pratikliği ile işleri her zaman kolaylaştırır. Yıllardır böyle güvenilir bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktan mutluyuz. Başarılarının devamını dileğiyle...

Leyla Kozan

Arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Mesleğini düzgün yapan bir kişi.Başarılı ve saygılı buluyorum.

Cansu Özerden

Selçuk Bey ile her defasında çalışmaktan çok memnun oluyorum. İşinde son derece profesyonel, tecrübeli ve güvenilir. Her türlü sorununuza çözüm sunarak kelimesi kelimesine anahtar teslim hizmet veriyor.

Sema Manaş Tetik

Selçuk Bey, Merhabalar..Sağlıklı Günler Diliyorum..Siz, Tanışmış olmaktan Memnun Olduğum Özel Kişilerden Birisiniz..Geçen Zaman içinde, Sizin Aracılığınızla birkaç Ev Satın aldık..Herzaman Çok Yardımcı Oldunuz..Samimiyet ve Dürüstlüğünüz Tartışılmaz..İşinizi, Profesyonel, Başarılı bir akış içinde Yapıyorsunuz.. Tebrikler Teşekkürler.. Yolunuz Açık, Başarılarınız Daim Olsun..selâmlar..

Z******* N*******

Konusunda cok yetkin, tam anlamiyla çok güvenilir, seçimimde en doğru kararı verdiğimi hep hissettiğim, daima saygı ile andığım Selçuk Bey, iş hayatınızda tüm isteklerinizin gerçekleşmesı dileğiyle...

Engin Görücü

Batı Ataşehirdeki dairemizin kiralanması için bir kaç kez bize yardımcı olan Selçuk Bey güven veren yaklaşımı, profesyonelliği ve meslek tecrübesi ile öne çıkan bir gayrimenkul danışmanıdır. Kendisini artık aileden birisi olarak görüyoruz.

H******* Ç*******

Ankara’da olmama rağmen benimİstanbul’da olmadığımı aratmayacak evimi uzman danışmanıma emanet ettiğim için gözüm arkada kalmıyor.Benim beklentilerimi en üst seviyede tutabilen, beklentileri algılayabilen nadir örneklerden birtanesi.Seçici insanların rahatlıkla çalışmak isteyeceği bir danışman.Profesyonel tavrınız, güler yüzünüz, çözüm odaklı yaklaşımınız için tekrar Teşekkür eder bugune kadar olduğu gibi bundan sonrada birlikte çalışmaya devam edeceğiz

Berin Gürer

Daha önce ki yıllarda satmayı planlayıp bir çok emlak danışmanı arkadaşla görüştüğümüz halde satmayı başaramadığımız dairemizi Öznur hanımın iş tecrübesi ve çabasıyla sorunsuz bir şekilde satmış bulunmaktayız.Bundan sonra ki gayrimenkul işlerimizde Öznur hanımı tercih edeceğimiz muhakkak.Bu süreçte hiç bir problemle karşılaşmadığımız için kendisine çok teşekkür ederiz.

Semih Zafer Tezel

Remax Abc ofisine ev bulmak için geldim Öznur hanım bize çok yardımcı oldu. Beni anladı ve aradığım evi buldu. Öznur hanıma ve Remax Abc ofisine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Burak Bebek

Özellikle göstermiş olduğunuz destek alım yaptığım gayrimenkul ve kiralama konusunda göstermiş olduğunuz ilgi ve özveri için çok teşekkürler. Remax abc olarak Öznur hanımın müşteriye olan ilgi ve yardımlarına çok teşekkürler gayet memnun kaldım.

Kaya Güçmen

Öznur hanım, pandemi sürecinde haber verdiğimizin ertesi günü gitti evi gezdi. Aynı gün pazarlama faliyetlerine başladı. 3 gün içerisinde istediğimiz tüm kriterleri sağlayan Kiracı buldu. Evi eski kiracıdan sorunsuz teslim aldı. Eksikleri gidermek için teknik servisleri organize etti. Yeni kiracıya evin temizliğini yaptırıp teslim etti. Beni Amerika’dan ve İstanbul’daki kardeşimi hiç uğraştırmadan tüm süreci profesyonelce yönetip sonuçlandırdı. Maslak, Tarabya, Sarıyer bölgesindeki gayrimenkul ihtiyaçlarında herkese tavsiye ederim.

Cansu Çaprak

İstanbula iş sebebi ile Ankaradan taşınmam gerekiyordu ve çok az bir zamanım vardı ev bulmak için. Remax Abc 2den Selçuk Bey ve Esra Hanım, ikisi de hemen yardımcı oldular, evi gösterdiler. Ev sahibi ile ortak bir noktada buluşmamızı sağladılar. Bir gün içinde sözleşmeyi imzaladıkDaha sonrasında Esra Hanım, taşınma sürecimde inanılmaz destek verdi. İstanbula yabancı olduğum için, evi temizletmem için birini buldu, elektrik bağlatmam için yardımcı oldu. Onun sayesinde her şey çok hızlı ve kolay oldu. Her şey için nasıl teşekkür etsem azdır.

Aycan Şenbaba

Sevgili Esrayla oğlumun öğrenim için İstanbula gelmesi vasıtasıyla bir yakınımın tavsiyesiyle tanıştım. Bir hafta gibi kısa bir süre içinde evi tutup, oğlumu yerleştirmem gerekiyordu.Ara nakildi çünkü. Zaman çok kısaydı. Aslında umudumda yoktu.Çok şükür istediğimiz şartlardaki en uygun daireyi ve taşınma sürecinde ihtiyacım olan her türlü desteği içtenlikle ve tüm nazikliğiyle bize sunan sevgili Esra sayesinde sorunsuzca ve umduğumuzdan çok daha kısa sürede evimize yerleştik. Yürekten teşekkürler.... Sevgilerimle...

Nilüfer Güverti

Nuray Hanım'la, bir kiralama işlemi vesilesiyle tanıştık ve hiç sorunsuz bir şekilde işlemimizi tamamladık.Daha sonrasında daire ile ilgili yaşadığımız teknik sorunlarla ilgili de, çözüm odaklı davranarak bize yardımcı oldu.Kendisine gönül rahatlığı ile arkadaşlarımı tanıdığım insanları yönledirebiliyorum. NİLÜFER GÜVERTİ.

Gülzem Demirören

Batuhan beyin öncelikle bana verdiği güvenle bu yola çıktım bütün süreci takip etmesi ve zamanında problemsiz yetiştirmesi benim için önemliydi kendilerine çok teşekkür ederim yeni işlerde görüşmek üzere ayrıca RE/MAX ABC 2 ofisinin çok değerli ekibinede sonsuz teşekkürler sevgiler.

Halil Erseven

Remax ABC Semra hanım la çalıştığımız ilk günden beri işine özeni güvenirliği ve hızıyla bütün yapılacak işleri kendi eviymiş gibi üstlenip bizi yormadığı için teşekkür ediyorum

Pınar Deniz

Nuray hanım, kiralama sürecimde diğer portföy yöneticilerinin aksine enerjisiyle çok güven verdi. Sonrasında da gerek kiralama sürecinde, gerekse de kiralama sonrasında tüm detaylarla yakından ilgilendi ve çok yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık.

Gholamreza Hajisalem

Hasan bey sonderece profsyonel ve dürüst bir arkadaş kendisinden teşekürederim. Gholamreza hajisalem

Orhan Kavukçuoğlu

Hanife Hanım güven veren ve işini zamanında yapan temsil eden yaklaşımıyla bizi çok memnun etti. Evi bulmamız ve seçmemiz konusunda bize en iyi şekilde hizmet sağlayarak hayal ettiğimiz daireye bizi kavuşturdu. Tekrar kendisine sonsuz teşekkürler.

Sinan Oktem

Hasan bey kirada olan bir dairem ile ilgili yaklaşık 5 yıldır çalışıyor. Yakın dönemde de bir kiracı değişimi oldu. Kendisi, piyasa hakkında düzenli bilgilendirmeleri, hep ulaşılabilir olması, en iyi sonuca ulaşmak için hızlı, özverili ve güleryüzlü çalışması ile benden her zaman tam puan aldı. Hasan beyi kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Deniz Şamiloğlu

Ben Maslak 1453 te yaşayan biri olarak anne ve babam için yakınımda satılık daire istiyordum.Bu süreçte Esra Hanım bize çok yardımcı oldu.My Home da bütçemize uygun daireyi satın aldık.Kibar, sabırlı ve güvenilir bir insan.Dürüstlüğü bizim için en önemlisiydi.Teşekkürler

Özge Kılıç

Esra Hanım aradığım evi bulmamda çok yardımcı oldu. Evi bulduktan sonraki süreçlerimde de ne zaman danışsam bana güleryüzü, güvenilirliği ve profesyonelliğiyle hep destek verdi. Kendisiyle çalışmamdan oldukça memnun kaldım.

Yasin D.

Kiralama sürem boyunca tüm süreçleri sorunsuzca çözdüğü için Esra hanıma çok teşekkür ediyorum. kesinlikle tavsiye ederim

Ozge Tuncer

Esra hanimla bir arkadasimin referansi dogrultusunda tanistim. Surecin her aninda hizli donusleri profesyonel deneyimi ile her konuda cok buyuk yardimlari oldu. Ilk defa emlak tecrubesi edinmis biri olarak guven konusunda soru isaretlerim vardi fakat esra hanim her sorumuzda sabirla yanimizdaydi. Cok tesekkurler

Ilter Terzioglu

Esra Ozkucuk hanima hizli kaliteli ve profesyonel hizmetlerinden dolayi tesekkur ediyorum.

Alev Koral

Sevgili Nurdan hanım Yıllardır bize vermiş olduğunuz dürüst hizmet, güler yüzlü ve yapıcı yaklaşımınız, doğruluğu herşeyden önce tuttuğunuz çalışma ilkelerinize olan minnetimizi tekrar belirtmek isteriz.özellikle dairemizin boşaltılması, yeni kiracı adayımızın güvenilirliğinin araştırılması bizi aydınlatan bilgileriniz için ayrıca teşekkür ederiz ve umarız daha çok uzun yıllar birlikte çalışırız sizin gibi prensipli insanların artması dileğiyle emeklerinize sağlık.Alev&Bülent KORAL

Uras Benlioglu

İşine bu kadar sahip çıkan ve saygı duyan bir emlak danışmanıyla çalışma fırsatını bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Umarım, şirketinizde hakettiği üzere daha yüksek mertebelere ulaşır.

Sevgi Cevani

Herşeyden önce iletişim dili çok güçlü, geri dönüşleri hızlı ve güven verici idi. Anlaşmamıza sadık kaldı. İşi çok hızlı bitirdi ve sonuçlandırdı. Çok teşekkür ediyorum. Tüm dostlarıma tavsiye ediyorum.

Ali

Çok başarılı olan

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.