RE/MAX Advantage has 47 Real Estates on its portolio
Total 40 real estates are listed
Total 7 real estates are listed

RE/MAX Advantage

"ADVANTAGE AT EVERY STEP"

Our Vision;

"Being the most preferred real estate consulting office in Bursa-Nilüfer region"

Our mission;

- To fulfill our commitment of 100% service to our customers.

- To carry out all our service processes fully in accordance with our service standards.

- To achieve 100% customer satisfaction feedback as a result of the services we have provided.

Our Values;

-Being Focused on Customer Satisfaction

- Becoming a Professional

- Be Innovative

- Be a Sharer

- Be Respectful

- Be Motivated

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey


23 NİSAN MAH. MİTHAT PAŞA CAD. N:24F NİLÜFER/BURSA
23 Nisan Mah. / Nilüfer / Bursa

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

E******* Y*******

Emine Hanım'la işe alım süreçlerinde tanıştık kendisi kurumsal yetkinliği, gerek duruşuyla güvenilirlik kazandırdı. Profesyonel bir emlak ofisiyle tanışmama vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Zeliha Kurtuluş

Profesyonel bir hizmet aldık. Açık ve net olan ifadeleri ile güvenilirliğini kanıtladı. Memnuniyetimiz %100

Serkan Sulu

Evi gezdirirken gösterilen ilgi alaka verilen bilgilerin detayı bizi çok memnun etti. Memnun kaldık. Başarılarınızın devamını dileriz.

İ******* A*******

Arsa alımı için Nilüfer hanım ile iletişime geçtik. Tüm süreç boyunca ilgili ve titiz bir şekilde bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Fatih Değirmenci

Filiz hanım ile bir ilan vasıtasıyla tanıştım ve kendisi ile iletişime geçtim iyiki de geçmişim profesyonel bir şekilde süreci başlattı zamanlama mükemmel süreci güler yüz samimiyet ve tecrübesiyle başarılı bir şekilde her iki tarafı güvence altına alarak yönetti en ufak bir tedirginlik yaşamadım gerçekten işini çok iyi bilen hakkını fazlasıyla veren ve başarılı bir danışman ve sonuç muazzam 😁👍evimizi aldık kendisine yürüdüğü bu zorlu yorucu ve uzun yolda başarılar diliyorum nice başarılara 👏👏👏

S******* S*******

Tarık bey güven veren tavrı, kaliteli iletişim becerisi, titizliği ve mesleki donanımıyla süreci çok iyi yöneterek hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Çok teşekkür ediyorum.

Halil Batır

Halide Hanım'ın önerisi ile bir tane daire aldım. Dairemden çok memnunum. Diğer dairemi ise Halide Hanım'ın yardımları ile istediğim şartlarda kiraya verdim. Kendisi her konuda profesyonel destekleri ile yanımızda oldu.

S******* U*******

Halide Hanımı güler yüzlü ve işinin ehli çok memnun kaldım ilgili ve alakalı çok teşekkür ediyorum. Başarılı bir iş hanımı her şeyden de önemlisi sözünün eri bir bayan.

Bülent Öz

Halide Hanım güçlü iletişimi ve kurumsal çalışma metodu ile memnuniyet verici bir anlaşma dönemi geçirdik. Teşekkür ederim. 🙏🏻

N******* K*******

Ev bulma konusunda bize danışmanlık yapan Meryem Bulut’a teşekkür ederim. Bu süreçte kendisinden profesyonel bir hizmet aldık. Sevecen ve güler yüzüyle bizim için çok çalıştı. Herkes gönül rahatlığıyla başvurması gereken bir danışman. İlgisi için tekrar teşekkür ederim.

N******* Ş*******

RE/MAX'tan alım satım yapılacaksa kesinlikle danışmanınız Yunus Emre Bey olmalı....

Orhan Yılmaz

RE/MAX’tan Furkan Bey, satın almış olduğum arsa ile ilgili gayrimenkul danışmanlığını başarıyla yapmıştır. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Seçil Tetik

Uzun süredir hem güvenlik açısından hem bölge açısından hem de işime kolaylık açısından bir ev arama süreci içerisindeydim, Furkan Bey ile iletişim sağladım. Kendisi ilk andan itibaren tüm süreçle ilgilenerek bana yardımcı oldu. Ayrıca güler yüzü ve işine olan hassasiyeti sayesinde hem güven hem gönül rahatlığı ile bir ev kiralama gerçekleştirdim. Nezdinizde kendisine çok teşekkür ederim ve nice başarılı bir iş hayatı dilerim.

Tolga Cankurt

Ev alma sürecine bilgi ve tecrübesi ile yaptığı yönlendirmeler ve bu yönlendirmelerin gerçekliğini gördüm. Bu durum, ev alımı gibi belki de hayatta bir defa yapılan bir işlemde şahsen benim ve çoğunluğun aradığını düşündüğüm güvenirlik oluşturmuştur. Müteakip dönemde kendisiyle güven içerisinde çalışılabilir, yönlendirmelerin rahatlıkla itibar edilebilir. Her şey için çok teşekkürler.

Duygu Durmaz

Halide hanımla coperation iş birliği ile çok kısa sürede işleme dönüştürdüğümüz bir satış sonrası kendisine buradan da teşekkür etmek istedim. İşinde uzman olduğu kadar samimi ve candan oluşu ve tabiki güçlü iletişimi sayesinde keyif aldığım bir satış süreci oldu benim için. Birlikte nice satışlara diyor ve başarılarının devamını diliyorum...

Eren Ertekin

Furkan Bey, arazimize ilan çıkışından 2 gün sonra teklif alıp tecrübesiyle 1 hafta içinde satışı gerçekleştirdi. Kendisine profesyonel hizmetinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

M******* Ö*******

Dürüst ve sözünde kalan, genel olarak memnun kaldım.

Sevgi Hocaoğlu

Güler yüzlülüğü ve sabırlı kişiliği ile kısa zamanda bizi çözüme ulaştırdığı için teşekkür ediyorum.

Güray Akçalar

2020 yılında daire alımında Furkan Bey ile tanıştık.Dairenin alımı ve daha sonra kira takibi konusunda bizlere çok yardımcı oldu.Emlak konusunda uzmanlığı ve profesyonel bir şekilde işini ciddiyetle yapması müthiş.Kendisi ile çalışmaktan çok mutluyum, her şey için teşekkür ederim.

Mehmet Bayraktar

Furkan Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederim, işlemleri hızlı bir şekilde halletti. Hayırlı işler dilerim, tekrar çalışmak dileğiyle.

Doğukan Deniz Çimen

İşinin ehli, sağolsun çok yardımcı oldu.Her sorumuza cevap aldık, satış süreçini çok iyi yönetti, çok çaba harcadı.Çok teşekkür ederiz.

Uğur Yalçın

Yunus emre beyin şeffaf, titiz, özverili çalışması kendisiyle çalışma sebebimiz ve gönül rahatlığıyla eşimize dostumuza tavsiye edebiliyoruz yolun açık olsun başarılar güzel insan.

Yasin Yıldırım

Yunus Bey'in disiplinli ve özverili yaptığı emlak danışmanlığından dolayı emlak işlerimizi sorunsuz alım satımlarını gerçekleştirdik…Yunus Bey'e ve RE/MAX ailesine şahsım ve ortaklarım adına teşekkür ediyorum… Başarılar diliyorum….

Kadir Kutlu

Furkan bey hem profesyonel yaklaşımı hem de konusundaki uzmanlığı ile çok başarılı bir performans gösteriyor.Kendisiyle uzun yıllardır çalışıyorum, çok teşekkür ederim kendisine.

Oğuz Özsoy

Gürkan beye ve tüm remax ekibine gerçekten çok içtenlikle tekrar teşekkür ediyorum. her iki tarafında haklarını demgeli bir şekilde koruyan bu kadar profesyonel bir yaklaşımı bulmak gerçekten çok kıymetli. bu vesile ile ayrıca yeni bir arkadaş kazandığımında farkındayım. sistemli, düzenli, samimi ve dürüst insanlar ile karşılaştığım için çok şanslıyım. i̇yi çalışmalar diliyorum

E******* A*******

Nefise hanım çok nazik, dürüst, naif ev alırken bize sunduğu hizmetten çok memnun kaldık. sıkıntı yaşamadık, süreci çok güzel yönetti. kendisinden memnun kaldım. bundan sonra bizimde emlakçımız. çok teşekkür ederim.

A******* T*******

Nefise hanımla tanıştığım ve çalıştığım için çok mutluyum.8 aydır satamadığımız daireyi ,yaptığı özverili, güler yüzlü ,sabırlı çalışmalarıyla, işine hakimiyetiyle 1 ayda sorunsuz bir şekilde sattı. kendimi güvende hissediyorum, çok teşekkür edi̇yorum kendi̇si̇ne.

İbrahim Akbaş

İlgili ve yaptığı işe hakim her konuda yardımcı olan iyi bir insan.Sayesinde evimizi bulduk

Ferdi Erdoğan

Uzun süre satışı olmaz diye düşündüğümüz zeytinlik bahçemizi ,10 gün gibi kısa bir sürede satışını gerçekleştiren yunus bey ‘i kutlayıp teşekkürlerimi iletiyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

R******* A*******

Yunus bey ilgi alak şeffaf çalışmanızı çok beğendim çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

Murat Başar

Kızlarımın okul nedeniyle bursa taşındık halide hanım sayesinde konut sorunumuz çözüldü kendisine sonsuz teşekkürler iyiki varsınız.

Ali Aksu

Çok ilgilisamimi kibar hanimefendi

Kerim Geniş

Arazi alımı için furkan bey ile iletişime geçtik.Her konuda son derece titiz ve ilgili bir şekilde süreçlerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu.Bizi en doğru ve iyi şekilde yönlendirdi .İlgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Özlem Yiğit

Gayrimenkul yatırmı konusunda bize yol gösterdiği ve doğru yönlendirdiği için çok teşekkürler kendisi yetkin bir danışman teşekkürler

Ç******* A*******

Halide hanımcığım, en başından beri bize göstermiş olduğunuz ilgi,güler yüz, samimi yaklaşımınız, verdiğiniz güven için çok teşekkür ederim. çalıştığınız firma için büyük bir şans olduğunuzu düşünüyorum. aşırı titiz davranarak ve bizi sürekli bilgilendirdiniz , sürecin her aşamasında hem çok sabırlı hem de çok nazik, kibar tavrınızla sürecin her iki taraf için de hızlı ve kolay bir şekilde sonlanması için elinizden geleni yaptınız. desteğiniz ve güveniniz için minnettarım. i̇yiki varsınız.

Erdem Erdip

Nefise hanıma teşekkür ederim.Işini hakkıyla yapıyor.

Merve Orbay

Kiralik ev ararken ,güleryüzünüz, güvenilirliğiniz ve iyi niyetinizle iyi ki karsimiza ciktiniz. gerçekten işini seven ve emek harcayan bir insan filiz hanım.

Farum Akyüz

İşletme sahibi olarak meslektaşım yunusemre saracın portföylerini takip ediyorum yaptıgı işlerinde başarılarının devamını dilerim 4k hedef group faruk akyüz

Kemal Atay

Nefise Hanım iş disiplini, özverili çalışmasıyla kısa sürede satışımızı yaptı. Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.

Sevda Atay

Merhaba RE/MAX iyi ki varsınız özellikle nefise hanım size çok teşekkür ediyorum. 8 aydır satmak için bir kaç emlakçı, gayrimenkul uğraştı hiç bir olumlu sonuç alamadım. tavsiye üzeri RE/MAX Nefise Hanım'a verdik sağ olsun. 8 ayda satmayı başaramayanı nefise hanım 20 günde sonuçlandırdı ve çok iyi birine evimizi sattık. En önemlisi satışın son anına kadar bizimleydi iş disiplininden dolayı ayrıca teşekkür ederim. Emeğinize sağlık Nefise Hanım çoookk teşekkürler.

Ali Gunes

Nazik yaklasim ve ilginiz icin cok tesekkur ederiz.

Tacettin Yılmaz

Ev kiralama süreçinde bizlere yol gösteren ve işlerimizi kolaylaştırdığı için, furkan kardeşime çok teşekkür ederim.

Arslan Tunçel

Bursa'da bulunan mülkümü satmak için başvurdum.Satış sürecinde iş disiplini, samimiyeti, sürece hakim olması ile takdirlerimi kazanmıştır.Furkan bey'e çok teşekkür eder, başarılı bir iş yaşamı dilerim.

Abdulkerim Binoğlu

Dükkanımı kiralaması için iletişime geçtim, ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.Güvenilirliği, özverili çalışmasından dolayı tebrik ederim.

Seyfettin Gürkan

Yetkili emlak danışmanı olarak bizi çok iyi karşıladı, kriterlerimize uygun evi belirttiği tarih ve zamanda bize gezdirdi. ev sahibi ve bizimle iyi bir iletişim kurarak bizlerin olumlu karar almasında yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ederim.

Ramazan Yıldız

Güleryüzlü yardımsever mesleğinin gereklerini hakkıyla yapan bir hanımefendi.

Fatma Arı

Derin tecrübesi ve iletişim ile beni çok güzel bir kiracı sahibi etti çok teşekkür ederim haydar hanımcım iyiderin tecrübesi ve iletişim ile beni çok güzel bir kiracı sahibi etti çok teşekkür ederim haydi hanımcım iyi günler

Ö******* D*******

Mustafa Serhat Bey ile daire satın alma sürecinde tanıştık ve çalıştık. Kendisi en üst düzey sorumluluk bilincine sahip, her duruma oldukça profesyonel yaklaşan, hep güleryüzlü ve pozitif tavır tutunan bir gayrimenkul danışmanıdır. İşini severek yapmakta ve yaptığı işte gayet başarılı olan biridir. Herkesin oldukça güvenebileceği ve huzurlu bir ortaklık ile çalışabileceği biri olduğunu düşünüyorum. Kendisi ile tanışıp, çalışma fırsatı bulduğumuz için çok mutluyuz. Kendisine buradan verdiği tüm emekler için teşekkür ederim.

Orhan Yaşar

Furkan Bey; bilgilendirme, sunum ve ilginize çok teşekkür ederiz. İşlemler hiç beklemeden hızlı bir şekilde halloldu, her şey eksiksizdi.

Osman Kuyumcu

Halide hanım çok ilgili, güler yüzlü, güvenilir ve işini profesyonel yapan kurum temsilcisi. Yardımlarınız için çok teşekkür ederiz RE/MAX Advantage Ailesi

Fikriye Umutkan

Konusuna hakim, işini ciddiyetle yapan birisi Furkan Bey. Satış sürecinde beni sık sık gelişmelerle ilgili bilgilendirmesi ve duruma göre çözüm önerileri sunması da ayrıca memnuniyet verici.

Abdullah Kartal

Furkan Bey'e teşekkür ederim, kaliteli hizmet.

Şerif Çelik

Gayrimenkul kiralama süreçinde yardımcı olduğu için, kaliteli hizmetinden ötürü Furkan Bey'e çok teşekkür ederim.

Talip Kızgın

Çok şükür bizde bir ev sahibi olduk, nasip işi ama sizde buna vesile oldunuz. Sonuna kadar yanımızda oldunuz, emekleriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Leyla Çalışkan

Halide hanıma profesyonel yaklaşımı ve ilgisi için çok çok teşekkür ediyorum

Suat Kılıçkesmez

Uzun zamandır satamadığım, ciddi zarar ettiğim bi tarlamın satış işini hallettik. Furkan Bey'e çok teşekkür ediyorum, çok ilgili işinde uzman bir danışman.Beni bu beladan kurtardığı içi bir kez daha teşekkür ederim.

Senem Er

Nazik yaklaşımıniz ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

Alp Küçükosmanoğlu

İlginize ve emeğinize teşekkür ederim, kaliteli hizmet.

Alpay Atalay

Harika bir iletişim harika bir diyalog muhteşem bir sonuç Biz satıcı olarak bizi çok iyi temsil ettiği için Halide Hanım size sonsuz teşekkür ederim.

Futbol Kurt

HALIDE HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.ÖZELLIKLE DUKKANI ALMA KONUSUNDA COK YARDIMCI OLDU. TAPUYA KADAR HİZMETİNİ ESIRGEMEDI. AYRICA RE/MAX'A DA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Esra Yaşar

Furkan Bey, bilgilendirmeler, sunum ve ilginiz için çok teşekkür ederiz. İşlem hiç bekletmeden halloldu herşey içimize sindi. Teşekkür ederiz, iyi çalışmalar.

Abidin Kınacı

Furkan Bey'e yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. İşinde hassas ve başarılı, güzel bir ticaret oldu.

Tülin Simitcioğlu

Filiz hanım ile güvenilir bir emlak şirketi ararken denk gelip tanıştık . Sayesinde bir satış işimiz oldu. Kendisinin ilgisi ,samimiyeti ve bize güven vermesi ile çok memnun olduk ve halen arasıra hatrını sormak için bile arayabileceğim biri haline geldi. İşinde çok disiplinli kaliteli ve başarılı çalışmasına şahit oldum.iyi ki tanımışım ve tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

Birsen Kaya

Mükemmel bir alışveriş oldu, çok teşekkür ederiz. Tekrar çalışma dileğiyle...

İlyas Bülbül

Mustafa Serhat Yazar Beyle evimizin satış sürecinde çalıştık. Evin tanıtımı ve satış süresince her aşamada bizi bilgilendirdi. Biz çok memnun kaldık. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Y******* B*******

Gözümüz kapalı güvendiğimiz bir emlak danışmanı. İşini seviyor ve işini iyi yapıyor. Güzel işbirliği için teşekkürler. Tanıştığımıza memnun olduk.

Nese Umut

Filiz Hanım’la evimi kiraya verme sürecinde tanıştım. Her gün arayan onlarca emlakçıdan aklımda kalan isim olmuştu telefonda bile sesi güven vermişti bir şekilde enerjisi çok tatlı bir insan. Beni süreç boyunca sık sık bilgilendirmesi, mülküme kendi malı gibi sahip çıkması, her detaya yetişmesi…bu devirde kendisi gibi dürüst güvenilir bir insanla karsılaştiğim icin şansliyım.

C******* Ç*******

Filiz Hanımla İhsaniye Nilüfer Bursa mevkiinde, dairemi kiralama sürecinde çalışma fırsatımız oldu. Kendisi titizlikle işini takip ettiği gibi; kiracımla aramda güvenilir bir sürecin işlemesine destek oldu. Başarılarından dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. A++

Orhan Akkoyunlu

Öncelikle vermiş olduğu güvene dayalı samimi hizmet anlayışından dolayı kendine teşekkür ediyorum🙏İşini müthiş bir titizlikle ince eleyip sık dokuyan bir hanımefendi filiz hanımla çalışıyorsanız adaletin terazisi sizden yana demektir çünkü kendisi çok dürüst güvenilir ve gerçekten içten sizinle yürüyebilen bir uzman.Sanırım bu tarz insanlar fazla kalmadı Remax ailesi bence Filiz hanımla çalıştığı için çok şanslı😊

Handan Engin

Samimiyeti, iyi niyeti, sizin maliniza kendi malı gibi verdigi emek göz ardi edilemez kendisiyle calismaktan son derece memnun kaldim gonul rahatligiyla isinizi takip ettigine emin olucaginiz bir emlak danismani burdanda tesekkur etmek isterim🙏

İbrahim Halil

Halide hanımı bir daire satın almada işleminde tanıştık fakat sanki emlakcı tan ziyade insani olarak çok yardımcı oldu bize tabi arada yaşadıgımız olumsuzluklara rağmen kendisi elinden gelenide yaptı çok teşekkür ederim kendisine

Meryem Beşen

Halide hanımın gayrimenkul danışmanlığından çok memnunuz. İşini severek yapan güvenilir bir insan.Danışmanlığı süresince bizi bilgilendirdi ve kısa süre içerisinde çalışmamızı olumlu olarak sonuçlandırdı.Çevremdeki kişilerede tavsiye edeceğim. Kendisine teşekkür ediyorum.

Murat Barış

Furkan Bey'e çok teşekkür ediyorum, mülkümü hızlı ve sorunsuz bir şekilde sattı.Kaliteli hizmet, tekrar çalışma dileğiyle.

Ahmet Refik İnan

Evimi alırken danışmanlık konusunda çok yardımcı oldu, değerli yorumlarıyla yol gösterdi, bilgilendirmelerde bulundu, analiz yaptı. Çok samimi, güvenilir bir kişi, kendisine buradan çok teşekkür ediyorum.

Hüseyin Hakan İnce

Furkan Bey müşteri portföyü geniş, güvenilir, işini iyi takip eden bir gayrimenkul danışmanı. Çok kısa sürede Çanakkale'deki mülkümü sattı,farklı şehirde olduğumdan kendisine verdiğim vekaletle hızlı bir şekilde satışı işlemini gerçekleştirip paranın hesabıma yatmasını sağladı. Teşekkür ederim.

Nafiz Özer

Furkan Bey’e çok teşekkür ederiz,sektör bilgisiyle evimizi kiralama konusunda çok yardımcı oldu,desteklerini her zaman hissettik.

Davut Zeki Zor

Beşevler Mahallesindeki dairemizi satın almamızda bize her türlü kolaylığı sağlayan Furkan Beye, eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederiz.

Ayşegül Kocaman

Emlak danışmanım sayın Gürkan bey öncelikle ilginiz, konut alım satım süreçlerin deki özverili çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum. Selamlar iyi çalışmalar dilerim

T******* K*******

63 yaşımdayım çok emlakçı ile iş yaptım Yunus Emreyi tanıdıktan sonra diğer emlakçılarla yolumu ayırdım emekleri için çok teşekkür ederim

İzzet Yılmaz

Furkan Bey'e Nilüfer Beşevlerdeki dairemi değerinde ve hızlı bir şekilde sattığı için çok teşekkür ederim.Kaliteli hizmet tekrar teşekkür ederim.

Melek Bayram

Halide Hanım çok mütevazi ve hemen güven veren ve iki tarafında haklarını gözeten bir Emlakcı. Çok teşekkür ederiz. Her problemimizle hemen ilgilendi :)

Kamil Güleç

Halide Hanım ile evimizin satışı konusunda calısma fırsatı buldum. Isine cok saygılı profesyonel calışan biri. Kısa zamanda ve degerinde evimizin satışını gerceklestirdi. Kendisine cok tesekkur ederim

Ömer Çavdar

Gürkan bey emlak işlerimde hiçbir kuşku duymadan güveneceğim dürüst samimi ve özveriyle işini yapan bir kişidir.Kendisine bütün işlerinde başarılar dilerim.

Ebru Kara

Halide Hanım'dan evimizi kiralaması için hizmet aldık. Titiz ve özenli çalışmasından çok memnun kaldık. Bundan sonra emlak işlerimiz ona emanet.

Nur Torun

Konusunda oldukça uzman birikimine sahip olan naif, zarif ve ılımlı emre bey'e verdiği bilgiler için çok teşekkür ederiz.

Rümeysa Közkurt

Profesyonel satış,mükemmel ilgi ve yüz gülümseten bir danışman. Başarılarınız daim olsun Emre bey.

Yücel Karaboğa

Gerek öneri, gerek alternatiflere ulaşmadaki güvenilir desteği ile çabucak isteklerimize uygun doğru lokasyonu seçmemizde ki yardımlarıyla bizlere hissettirdiği samimiyetle ihtiyaç sahibinin karşısına çıkabilecek en doğru danışman desteği için çok teşekkürler

Canan Durmaz

Halide hanımın iş yapış şeklini çok profesyonel buldum. Mesleğini böyle güzel yapan başarılı bir iş kadınını tanımak beni gururlandırdı. Her şey için çok teşekkürler

Ahmet Arayan

Satış öncesi yaptığı çok yönlü analiz, raporlama teknikleri, araştırma safhasında tüm etkenleri dikkate alarak paydaşlar ile görüşerek nihai karar vermeye destek olma yönü çok güçlü. Menkul kıymet değerleme uzmanı olarak bu kadar başarılı uzmanları görmek ve birlikte çalışmak oldukça güven verici. Kendisine teşekkür ederiz .

Serkan Basar

Evimin satış işlemleri için danışmanlık hizmeti aldım. Profesyonelce yaklaşım, kaliteli bilgilendirme ve hizmet aldım. Teşekkür ediyorum.

Ramazan Oktay

Gürkan bey güvenilir kişiliğiniz, samimiyetiniz ve yakın ilginiz bizi çok memnun etti. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Serdar Işık

Ailenizden birisiymiş gibi samimi ve içten tavırlarınız için teşekkür ederim. Kendimi çok güvende hissettim. Normal bir emlakçıyla kıyaslanamaz. İlginiz ve samimiyetiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. Her şey için çok teşekkürler 😊

Ceyhun Konak

Halide hanım ile bir satış işlemi gerçekleştirdik, ilgisi, alakası, iş bitiriciği ve samimiyeti konusunda kendisine çok teşekkür ediyorum, kendi yeri gibi davranıp hızlı bir şekilde sonuca ulaştırdı beni. Çalışmanızı tavsiye ederim. Mülkünüzü satmak için gerçekten çaba sarfediyor. Tekrardan teşekkür ederim kendisine.

Hakan Bayraktar

Halide hanımla yaklaşik 2 senedir çalişiyoruz gerek gayrimenkul alırken gerek gayrimenkul satarken vize çok yardımcı oldu randevularina zamanda gelen işi ni ciddiyetle yapan bir firma kurumsal ve büyük bir firma olması ayrıca güven veriyor..

U******* G*******

Tanıdığıma çok memnun olduğum ve emlakçı ön yargımı değiştiren güler yüzlü, samimi, dürüst işine ve müşterisine önem veren güzel insan

Şahin Güneş

Halide hanım göstermiş olduğu yaklaşımdan teşekkürler ederim

Esra Havan

Halide hanım çok ilgiliydi. Teşekkür ederiz her şey için..

Ali Okan

Halide hanim ile çalışmak onun fikirleri ile yatırım yaptığım için şanslıyım. Bundan sonraki süreçlerde de kendisi ile calisacagimdan şüpheniz olmasın. Samimi ve guvenilirligin adresi..

E******* Y*******

Bölgesinde uzman, tüm süreçlere hakim, güvenilir, sürekli geri bildirim yapan ,rahatlıkla çalışabileceğiniz bir danışman.

Gülümser Tutar

Halide hanım çok güvenilir ve tecrübeli bir danışman.Evimizi alma sürecimizden çok memnun kaldık ,kiraya vermesinide ona bıraktık .Kiralama sürecinde her aşamada bilgilendirme yaptı ve çok yardımcı oldu.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.