RE/MAX Age has 29 Real Estates on its portolio
Total 26 real estates are listed
Total 3 real estates are listed

RE/MAX Age

''Gayrimenkulde yeni bir çağ!''

 

Profesyonel ve eğitimli Gayrimenkul danışmanlarımızla, ''yüzde yüz müşteri memnuniyeti'' anlayışımızla daima yanınızdayız.

Satılık veya Kiralık Mülkünüz mü var? Doğru Adres RE/MAX Age !

 

Misyonumuz; gayrimenkul sektöründe müşterilerimize dürüstlük ilkesiyle yaklaşıp, ihtiyaçlarına uygun kaliteli çözümler sunarak, güvenilir bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz; müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde lider olmayı hedefliyor, etkili çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. 


RE/MAX Age ekibi olarak 2024 yılı itibariyle Bursa/Nilüfer/Ataevler Mahallesindeki ofisimizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey


ATAEVLER MAH. ATA(230) CAD. G H I BLOK NO: 140 F/B NILÜFER/ BURSA
Ataevler Mah. / Nilüfer / Bursa

CUSTOMER REVIEWS


Ö******* C*******

Profesyonel, şeffaf, güvenilir, bilgili her aradığınızda telefonun diğer ucunda olan mükemmel bir insan. Yardımları için Mert beye çok teşekkür ederim Bursa'da önü daima açık bir danışman. Çalışmak isterseniz hiç düşünmeden kendisini arayın bu farkı sizde yaşayın.

Seçil Güler

Durgun ekonomik günler yaşadığımız bu günlerde, evimizin 2 hafta gibi kısa sürede değerinde satılmasına yardımcı olan Ramazan beye çok teşekkür ederiz ediyoruz. Satış sürecinde hiç bir sorunla karşılaşmadık, her şeyi kendisi planladı.

P******* B*******

Furkan Bey ‘e kaliteli hizmetinden ötürü teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileğiyle , başarılar dilerim.

Şükriye Nihan Köker

Serhat beyin gerek bizlerle olan münasebeti için ,gerek kiraladığımız konutun ev sahibiyle olan diyaloglarımızdaki olumlu ve yapıcı tutumu için müteşekkiriz , kendisinin bu konudaki deneyiminden ilerde de faydalanmak ister tekrar teşekkür ederiz.

Oğuz Ceylan

Ramazan Ilgın beyefendinin ev almak için başlattığımız süreçte katkılarından dolayı çok çok teşekkür ederim. Ayrıca kanuni işlemleri tam olarak eksiksiz bir şekilde getirdi. Güler yüzü için çok teşekkür ederim.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.