RE/MAX Can has 147 Real Estates on its portolio
Total 121 real estates are listed
Total 26 real estates are listed

RE/MAX Can

ANKARA'NIN EN ESKİ OFİSLERİNDEN VE YİNE ANKARA'DA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNDE 2. SIRADA ''A''KARNEYE SAHİP TEK OFİS OLAN, TAKIM RUHUNU EN İYİ TAŞIYAN, BÖLGESİNDE UZMAN DANIŞMANLARIYLA GAYRİMENKUL'LE İLGİLİ TÜM SORU VE İHTİYAÇLARINIZ İÇİN RE/MAX CAN'I ARAMANIZ YETERLİDİR, HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.

-RE/MAX CANDAN SADECE GAYRİMENKUL ALIP KAZANÇLI ÇIKMAZSINIZ BUNUN YANISIRA DOSTLUK VE GÜVEN KAZANDIRIRIZ.
RE/MAX CAN ÇATISI ALTINDA BİZİMLE ÇALIŞMAYA NE DERSİNİZ?
TAKIM RUHU TAŞIYORSANIZ ETİK KURALLARLA ÇALIŞAN EKİP İÇİNDE YER ALMAK İSTEDİĞİNİZDE LÜTFEN RANDEVU ALIN GÖRÜŞELİM.

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey


Ümit Mh. 2432.Cad. Osman Ağa Konakları 2494/4 Sk. no:4
Ümit Mah. / Çankaya / Ankara

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

S******* C*******

Mustafa bey sayesinde ev sahibi olduk. Her konuda bizi olumlu bir sekilde yönlendirdi. Profesyonel ve cok guvenilirdir.

I******* M*******

Mustafa bey ev satın alma sürecimde dakikliği, netliği ve güvenilirliğiyle içimiz rahat bir şekilde işlemleri yürütmemizi sağladı. Süreci çok hızlı bir şekilde sonuca ulaştırmasının yanında kredi aşamasından, tapu işlemlerine hatta satış sonrasında birtakım bilgilendirmelere kadar hep yanımızdaydı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Alime Yıldırım

Arzu hanımla yazlığımı kiraya vermek için iletişime geçtim. Çok memnun kaldım, Arzu hanımla çalışmaya devam edeceğim. İlgisinden dolayı teşekkür ederim.

Hatice Alenbey

Arzu hanımdan aldığım hizmetten sonsuz memnunum. 10 numara, 5 yıldız, 100 tam puan. Hizmet beklentimin üstünde bir performansla gerçekleşti. Teşekkür ederim.

G******* D*******

Deneyimli, güler yüzlü, sabırlı, bilgili ve konusunda uzman bir emlak danışmanı olarak kendisiyle çalışmamız bizim için bir şans olmuştur, inanılmaz kısa sürede evimizi kiralamamıza yardımcı olması ve bizi doğru yönlendirmesi için çok teşekkür ederiz.

C******* K*******

Mustafa bey, dairemin kiraya verilmesi sürecinde güvenilir, profesyonel yaklaşımınız, ilginiz-alakanız, gayretiniz ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. İyi ki sizin gibi emlak konusunda güvenilir bir profesyonelle tanışmışım.

İ******* D*******

Mustafa bey Etimesguttaki evimin satışında bize çok yardımcı oldu kisa sürede evimize alici bularak satışı gerçekleştirdi. Hersey için çok teşekkür ederim.

Serdar Dölek

Mustafa beye ilgi alakasi ve dürüstlüğü için gerçekten cok teşekkür ederim ve süreci cok hızlı ve bilgili bir şekilde bizi aydınlattığı icin gerçekten teşekkürlerimizi bir borç biliriz

Bahtiye Ergin

Güler yüzünüz ile işinizi sahiplenişiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Memnuniyetimizi çevremize iletip dile getireceğiz. Başarılarınızın her daim artması dileklerimle.

Burcu Çetinpolat

Arzu Hanım, her şey için çok teşekkür ederiz. Hep gülen hep hoşgörülü hep çokça misafir hisleri ile dolu bir alışveriş. Teşekkürler.

Efkan Değirmenci

İlginiz için teşekkür ediyorum. Sıcak, samimi iletişim ile işimiz kolaylıkla halledildi. Sorunsuz tamamladığımız için mutlu olduk Teşekkürler.

Sinan Çavuş

Berkin Bey'e tüm çalışması yardımları ve hizmeti nedeni ile teşekkürlerimi iletiyorum. Oldukça profesyonel bir şekilde hızlı bir çözüm üretti.

Berat Topçu

Berkin Bey'e kiralama sürecindeki ilgi alaka ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Hızlı ve güler yüzlü olmasından dolayı detaylı bilgilendirmelerden çok memnun kaldık. Gayrimenkul işlemlerinizde tercihimiz Berkin Bey ve RE/MAX Can olacaktır.

Aslı Dikmen

Ev arayışımızdaki uzun ve meşakkatli yolumuzda Muhammed Bey ile karşılaşmamız bizim için çok büyük şans oldu. Kriterlerimize uygun eve sayesinde sahip olduk alım satımdaki bilinçli özverili çalışması ile işlemlerimizi hemen hallettik. Bundan sonraki emlak işlerimizde adresimiz belli çok teşekkürler Muhammed Bey.

Sinan Çavuş

Berkin Bey'e yardımları ve çabasından dolayı çok teşekkür eder ve saygılarımı sunarım. Tekrar çalışmak üzere teşekkürler.

Ziya Korkmaz

Homa Hanım'ın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Güler yüzlü işini bilen bir danışman. İnşallah başka bir emlak işimiz olduğunda tercihimiz RE/MAX Can Homa Hanım olacaktır. Teşekkürler.

Yusuf Güneş

Merhaba Muhammed Bey, dükkanı almak için göstermiş olduğunuz ilgi ve çabanızdan çok memnun kaldım. Teşekkür eder başarılar dilerim

Ali Bozkurt

Hem Gayrimenkul Kiralama ve Gayrimenkul Satışından dolayı Profesyonel Çalışmalarından dolayı emeklerinize sağlık teşekkürler.

Adil Dinç

Uzun bir süre önce, evimizi satmak için Muhammet Bey ile çalışma şansı yakaladık ve bu süreçte edindiğimiz olumlu deneyimi sizinle paylaşmak istiyorum. Muhammet Bey, sadece bir Gayrimenkul danışmanı olmanın ötesinde bir iş ortağıydı. İlk görüşmeden itibaren işine olan hâkimiyeti ve sektöre olan bilgisiyle bizi etkiledi. Evimizin satışı için belirlediği strateji ve uyguladığı yöntemler, gerçekten sektördeki uzmanlığını gösteriyor. Ancak Muhammet Bey'in en dikkat çeken özelliği sadece bir profesyonel olarak değil, aynı zamanda Ahlaklı ve dürüst olarak yaklaşmasıydı. Satış sürecindeki her adımda bizi bilgilendirmesi ve her sorumuza samimiyetle cevap vermesi, işini gerçekten seven bir profesyonelle çalıştığımızı hissettirdi. Muhammet Bey ile çalışmak, sadece evimizi satmak değil, aynı zamanda güvenilir bir danışmanla işbirliği yapmanın keyfini çıkarmak demekti. Eğer siz de emlak işlemlerinizde kaliteli bir hizmet arıyorsanız, Muhammet Bey'i gönül rahatlığıyla öneririm.

Muhittin Duru

Emlak ile ilgili tüm sorunlarımı RE/MAX Can'dan MUHAMMED Bey çözmüştür, aklıma ondan başkası gelmez çünkü alırken, kiralarken çok titiz çalışır, doğru bilgilendirir ve kısa zamanda sonuçlandırması daha önemlisi dürüst ve güvenilir olması tercih, tavsiye etmem için yeterlidir... SAYGI VE SELAMLAR.

Metehan Erdem

Evimizin hızlı ve pratik bir şekilde satılması veya kiralanması için Ankara'nın en iyisi RE/MAX Can Muhammed Bey şahsen biz ikisine de şahit olduk ve çok memnun kaldık.

C******* Ş*******

Güler yüzlü, işinde iyi ve her konuda yardımcı.

Emrah Yaldızkum

Muhammed Beye ilgi,alaka ve tecrübelerinden dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

A.tamer İmre

Firmanız'dan Hacer Hanım ile çalıştık. Kendisinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz. Böyle bir danışman ile çalıştığımız için çok şanslıyız. Teşekkürler.

Nüve Aycan

Hacer Hanım, güler yüzlü,samimi ve iş bilen bir kişi sayesinde kiralama işlemimizi yaptırk. Emekleri için teşekkür ederim.

Meliha Güneş

Muhammed Bey her zaman çalıştığım bir gayrimenkul danışmanıdır. Kendisinin çalışmalarından çok memnunum. Başarıların devamını diliyorum.

Said Bekir

Her şey için teşekkür ederim. Emekleriniz takdire şayan.

Selma Elmalıpınar

Muhammed Bey, iyi ki sizi tanımışız. Çok dürüst, samimi, ve çalışkansınız. Sevgiler, saygılar.

Ahmet Göksu

Kriterlerimize uygun konutu hızlı ve kolay bulmamıza aracı olduğunuz için teşekkür ederim. Satış sonrası yapılan işlemlerde de müşteri memnuniyeti adına çabanız takdire şayandır.Başarılarınızın devamını dilerim.

Tuğba İpek

Sayın Muhammed Gürsoy;özverili, güvenilir,dürüst çalışmalarınızdan dolayı minnettarım. Her zaman tercihim sizsiniz. Teşekkür ederim.

Zeki Erdemir

Muhammed Bey öncelikle teşekkür ederim. Hizmetleriniz ile her zaman bizi desteklediğiniz için. Şimdi de bir meslektaşınız olarak desteklerinizi beklerim.

Gülsüm Olguner

Mustafa Bey'in benim icin manevi degeri cok yuksek olan, baba evimin satisinda ki destegi takdire sayandi. RE/MAX ailesine ve bu ailenin icinde Mustafa Bey'e profesyonel yaklasimi ve is bitirici olmasi ile bu sureci en kolay sekilde tamamlamamiza vesile oldugu icin kendisine cok tesekkur ederim.

Ümmet Şahin

Muhammed bey bu işin uzmanı İşini takip eden müşteriden tarafı olan güler yüzlülüğü ile sınıfında en iyisi 💪👍

Alper Yavuz

Kurumsal olarak 3 kez çalışma fırsatımız oldu naifliği ve çözüm odaklı çalışması ile tekrar tercih edebileceğimiz bir emlak danışmanı, ilgisine çok teşekkürler…

Sedat Kaya

Muhammed bey, işinin ehli, kendisini fazlası ile geliştirmiş, iletişimi üst düzey bir gayrimenkul danışmanı.. Tüm bunlardan öte güvenilir bir kişiliğe sahip.. Hiç düşünmeden kendisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kendisine çok teşekkür ederim.🙌🏻

Hasan Cora

Muhammed beyi tebrik ediyorum bir dairede ben almıştım kendisinden

K******* A*******

Her zaman ilgili, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi en doğru tercihe yönlendiren biri ve guvenilir. Destekleriniz için teşekkürler ✨️

B******* S*******

Güvenilir güler yüzlü samimi evimizi onun sayesinde değerinde sattık bizim için çok uğraştı kendisine çok teşekkür ediyoruz güvenle çalışabileceğiniz bir emlak danışmanı çok tavsiye ederim

Bahadır Han Temur

Emlak alışverimize vesile olduğu için ve süreçteki bilgi ve deneyimleri sayesinde yolumuza ışık tutması, zor olan işleri kısa sürede en kolay şekilde aşmamızı sağlaması adına; RE/MAX ailesi özelinde Mustafa HINÇAL Bey'e çok teşekkür ediyorum.

S******* Ö*******

Güler yüzlü ve samimi davranışları ve sürecin başından sonuna kadarki paylaştığı gerçekçi ve doğru bilgiler ile evimizi 10 gün içinde istediğimiz kiracıya verebildik. Her türlü emlak işinizi güvenli olarak halledebilirsiniz.

Serkan Aslan

Güler yüzlü, dürüst, bilgilendirmeyi doğru yapan, her türlü konuda aradığımız zaman saygılı bir şekilde yardımcı olan gördüğüm en temiz emlak danışmanı, en önemlisi de güvenilir olması.

Kübra Kent

Azmi Bey 4 gün gibi bir sürede evimizi kiraladı, hem süreç yönetimi hem de sözleşme aşamasındaki, katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz

B******* U*******

Mustafa bey, alacaatlı mahallesindeki 4+1 dairemizin kiralanması sürecindeki profesyonel yaklaşımınız, süratli ve eksiksiz koordinasyon kurma becerileriniz ve dairemizin sadece iki gün içerinde kiralanmış olması sizin takdire şayan çalışmanız sayesinde gerçekleşti. çok teşekkür ederim. başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Behiye Delier

Mustafa bey eryamandaki 1+1 dayremizi kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve gayretiniz için çok teşekkür ederim.

Gül Özyol

Mustafa bey,dairemi kiraya verme sürecinde prosesyonel yaklaşımınız ve yardımlarınizdan dolayı teşekkür ederim.

Seda Türkçiğdem

Elif hanım'a verdiği hizmetler için çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Ayberk Demirok

Elif hanım'ın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. süreci çok profesyonelce yürüttü. emlak sektöründe hiç düşünmeden tercih ve tavsiye edebileceğim eşsiz bir kişilik. her şey için çok teşekkür ederim kendisine.

Mehmet Yüksel

RE/MAX Can evimizi kiraya vermek için iletişime geçtik. bu süreç içinde çok memnun kaldım. bizimle ilgilenen Gamze Hanım'dan çok memnunuz işini iyi biliyor, güler yüzlü, bizimle çok ilgilendi. evimizi kiraya verdi. Daha önceki yıllarda da kendisini tanıyoruz. Yine kira verilen evimizle ilgiliydi. Kendisini ve RE/MAX Can'a çok teşekkür ederiz.

Didem Sıddıki

Sevgi̇li̇ gamze baran'ın ilgi ve yardımıyla işimizi gayet güzel bir şekilde nihayete erdirdik. her şey için çok teşekkürler.

Osman Süzener

Merhaba Mustafa Bey Kuzeykent Toki'deki dairemizin alınmasındaki süreçte olumlu gayret ve desteklerinizden dolayı RE/MAX emlaka ve size çok teşekkür ederim.

Taner Çolak

Mustafa bey, bilgi ve tecrübesinin yanı sıra ilgi ve becerisi ile zorlu süreci bizim için kolaylaştırdı. sürece hakimiyeti ile bizi doğru şekilde bilgilendirdi ve herşey umduğumuzdan daha iyi bir şekilde ilerlerdi. başta kendisini ve ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yeşim Ergün

Hacer hanımın süreci yönetmesinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Kemal Çiçek

Evimizi RE/MAX danışmanı Hacer Şahan vasıtası ile kiraya verdik. Her arama ve bilgilendirmede çok memnun kaldık. Daima güler yüzlü ve çok yardımcı oldu. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.

İ.halil Süzmen

RE/MAX ile ilk defa tanışıyoruz. Berkin Gül ve diğer ekip arkadaşlar çok güzel bir karşılama , çok ilgili, her aşamada bilgilendirme yapıldı. Arandım , whatsaap ile bilgi notu paylaşıldı. Bundan sonra RE/MAX dışında çalışma yapmayacağım. RE/MAX Can ofisine teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Bahar Selcan Karagün

Berkin Bey, ilk iletişim kurduğumuz zamandan beri çok ilgili davrandı. Her soruma memnuniyet ile cevap aldım. İlgisi alakası için çok teşekkür ederiz.

Gülay Aygün

Berat Bey'in samimi, sıcakkanlı ve güvenilir yaklaşımı nedeniyle ev satın alma sürecinde kendisini tercih etmek istedik. İşlemlerimizin başından sonuna kadar oldukça ilgiliydi ve bize çok yardımcı oldu. Sorularımıza anında cevap alabildik. İşini profesyonelce yapan, oldukça tecrübeli, iletişimi iyi, güler yüzlü ve anlayışlı bir danışman. Birlikte çalışmaktan oldukça memnun kaldık. Berat Bey son derece güven verici olduğu için aldığımız daireyi tekrar kiralaması kendisine teslim ettik. Yaptığı doğru yönlendirmeler ve ilgili tavrı için çok teşekkür ederiz. Bulunduğu kurum için böyle kaliteli danışmanların olması büyük bir şans.

Hasan Bektaş

Berat beyin emlak ile ilgili bilgi ve tecrübesi, dürüst ve yardımsever kişiliğinden dolayı çok memnun kaldık. teşekkür ederiz

Taner Cavaklı

Kadriye hanım; Alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. Ev alım satım işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. Her şey için çok teşekkür ederiz .

Ayşegül Ayruş

Uzun zamandır hayalini kurduğumuz eve bizi kavuşturduğu için Elif Seğmenoğlu hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz. Emeğini, yardımını, güler yüzünü ve desteğini bizden hiç esirgemedi. Yollarımız kesiştiği için çok mutluyuz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Yılmaz Korkmaz

Profesyonel yaklaşımının yanında insani yaklaşım biçimi güler yüzlü tavrı dolayısıyla çok teşekkür ediyoruz. Sevgilerimle.

Şebnem Güç

Hacer hanımın nezaketi ve gayretinden eşim ve ben çok mutlu olduk. Başarılarının devamını dileriz.

Arda Eraslan

Halil Bey'in güler yüzü ve ilgisi bizi çok etkiledi. Bu evi tutmamızdaki en büyük etken kendisidir. Çok teşekkür ederiz.

Şahin Çelik

İlgi alaka çok iyi, kiralama işleminde gereken özveriyi ve güler yüzü gösterdi. Ofiste de yarım saat kadar kaldım hizmet son derece iyiydi.Teşekkür ederiz.

Tülay Doğan

Hacer hanıma gösterdiği güler yüz ve iyi niyeti için teşekkür ederiz.

Okan Kaya

Kiralama sürecindeki tüm işlemlerimizi hızlı bir şekilde tamamlaması güler yüzlü ve ilgili olduğu için Berkin Beye çok teşekkür ederiz.

Özger Akçadağ

Berkin Beyin çok ilgi ve alakalı olması işini titizlik ile yapması güvene layık bir gayrimenkul danışmanı olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

Aytekin İnanç

Bir kaç yıl önce kiralık bir konut işi nedeniyle tanıştığımız Arzu Çiçek dairemizin kiralık işini kısa sürede hallederek ihtiyacımızı hızlı bir şekilde gidermiştir. Kendisine yardımları için teşekkür ediyoruz.

Aysel Yöney

Hacer Hanıma vermiş olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kiralama sürecindeki prosedürlerin hızla tamamlanması konusunda yardımlarının dolayı kendisine ve ofis ekibine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Başarıların devamını dilerim.

Berna Yüksel

Hem kiracı, hem ev sahibi açısından en uygun şekilde süreci yönettiğiniz için teşekkürler.

Belkıs Menemenciooğlu

Tanıdığım en yardımcı, en verimli gayretli emlak danışmanı Hacer Şahan. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Funda Kurtuluş

Hacer hanıma tüm emeği, zamanı ve yardımları için çok teşekkür ediyoruz. Evimizi kendi evi gibi sahiplendi. Kendisine teşekkür ve minnetlerimizi sunuyoruz.

Elif Çizmeci

Bizi güler yüzü ile karşılayan ve her konuda destek olan Hacer Hanım'a çok teşekkür ederiz. Yeni bir hayata adım atmamıza sebep oldu. RE/MAX Can ekibine de mesai saatlerinin dışında da bize hizmet sundukları için çok teşekkür ederiz.

Fatih Subaşı

Halil Bey'in ilgili ve sevecen tavırları herkese örnek olabilecek nitelikte. Kendisi bu süreçte çok yardımcı oldu bizlere. Bence gayrimenkul piyasasında böyle insanların çoğalması hem güven hemde sağlıklı bir alışveriş için çok önemli. Kendisine ve RE/MAX Can ekibine çok teşekkür ediyorum.

Naci Polat

Sayın Halil Bey; İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz. Depremzede iki ailemiz için büyük kolaylık gösterdiniz. Güler yüzlü,sevecen tavırlarınız ile ailemizin güvenini kazandınız. Çok teşekkür ederiz.

Sabahat Sorar

Sevgili Homa Hanım sayesinde çok güzel bir iş yerimiz oldu. İlgisi için çok teşekkür ederiz.

Recep Toy

Hacer hanımın evi kiralamamızda ilk saatten itibaren ve evi tutana kadarki ilgi alakasından çok memnun kaldım. Güler yüzü için çok teşekkürler.

Bahadır Şen

Mehmet Bey'den almış olduğum hizmetten çok memnun kaldık başarılarının devamını dilerim.

Murat Gözütok

Müşteri temsilcimiz Mehmet Bey'in gayretli ve özverili yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Verdiği sözleri yerine getirmedeki hassasiyeti ayrıca takdire şayandır. Kendisine çok teşekkür ederim.

Cansu Tuğrul

Yasemin Hanım tüm süreçte son derece özenli ve ilgiliydi.Taşınmak stresli bir süreç fakat Yasemin Hanım ile son derece kolay oldu. Güven veren bir yapısı var. Sanki kendisine ev arar gibi içten ilgilendi. Çok ama çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

İbrahim Çoşar

Remax Danışmanı Yasemin Hanım ile görüştük ve çok kısa bir sürede kiralama işimiz çözüldü. Kendisinden çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

Özgün Yıldız

Halil Bey'e ilgisi, alakası ve anlayışı için teşekkürler. Çabucak sevdiğimiz bir evi kiralamamızı yardımcı oldu.

Azam Şahin

Halil Bey gördüğüm en iyi insan ve işini çok iyi ve ilgi ve saygı gösteren bir kişi ve şimdiye kadar bütün evlerime ona emanet ediyorum ve çok memnunum ve teşekkür ediyorum.

Sevilay Kosif

Murat Bey'e verdiği hizmet için teşekkür ederim. Umarım uzun vadeli bir kiralama olması dileği ile başarılarının devamını dilerim.

Önder Ersan

Murat Bey'in ilgi ve alakasına çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Muhammed Kubilay Yılmaz

Elif Hanım arayışımız için kısa sürede mantıklı seçenekler sunarak iyi ki yollarımız kesişti kendisiyle. Başarıların devamını dilerim.

Neslihan Kurtuluş

Muhammed Bey evimizi alırken her aşamada tam bir profesyonellikle ve güleryüzle bize yardımcı oldu. Bu süreçte bize sağladığı kolaylıklar nedeniyle kendisine müteşekkiriz.

Nimet Bilgiç

İki defa kiralama işlemimizi şirketinize verdik. Çok memnun kaldık. Sizin ile çalışmayı uygun ve kaliteli bulduk.

Selahattin Özpay

Remax olarak verdiğiniz hizmetten dolayı teşekkür ederim. Kısa sürede kiralama işlemi sonuçlandı.

Ayşe Özge Ergin

Ev gezdirirken ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgi ve hizmet için çok teşekkür ederiz.

Muhammed Numan Yüksel

Kadriye Hanımın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler, bol şans.

Hatice Öztürk

Berat Bey'e sıcak kanlı ve güler yüzlü davranışından verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Zeynep Feryal Baba

İnci Hanımın ilgisi ve yönlendirmesi son derece memnuniyet vericiydi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Şahin Kaçar

İnci Hanıma çok teşekkür ederim.Çok özverili ve ilgili bir şekilde merak ettiğim detaylara cevap verdi. Evimi tutarken Remax/Can ekibinden hizmet aldığım için çok mutlu oldum. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ercan Sıtkı

Sevgili Remax/Can ve kıymetli ekibi zorlu bir müşteri sürecinden sonra iyi bir sonuca ulaştık sayenizde.Size ve ofis ekibinize başarılı çalışmalarından dolayı çok teşekkür eder işlerinizde bol kazançlı ve başarılar dilerim.

Ayşegül Gül Sindel

Danışmanınız İnci Önür hanıma desteklerinden ve yapılan hizmet için çok teşekkür ederiz.

Süleyman Ekmekçi

İnci Hanım'a hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Çay

Gerek satış öncesi gerek satış anında ve satış sonrası göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Hasan Dinçer

Murat Bey işini takip eden olacak durumlarda önden bilgilendirme yapan biri.Oluşacak olası olumsuz durumlar için alıcı ve satıcının güvenli bir şekilde işlem yapmasını sağlayan insan.

Alper Yalçın

Halil Beye her şeyden önce güler yüzlü ve sıcak her şey için çok teşekkür ederiz.İş konusunda başarılı olduğunu düşünüyorum. Ama her şey den önce bir dost kazandığımızı düşünüyorum.

Ali Şimşek

Evimizi en kısa sürede kiraya veren Halil Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Kendi evi gibi ilgilenerek sonuca ulaştırdı. Çok teşekkür ederiz.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.