RE/MAX Deniz has 289 Real Estates on its portolio
Total 222 real estates are listed
Total 67 real estates are listed

RE/MAX Deniz

GAYRİMENKULDE PROFESYONELLİĞİN VE BAŞARININ ADRESİ REMAX DENİZ...

FARKIMIZ REMAX KÜLTÜRÜYLE DANIŞMANLARINI EĞİTMEK, İNSANLARA YATIRIM YAPMAKTIR. REMAX DENİZ 2020 YILINDA YASİN YÜCESAN TARAFINDAN KURULMUŞTUR. HEDEFİMİZ YASİN YÜCESAN'IN DANIŞMAN OLARAK ELDE ETTİĞİ BAŞARILARI KURUMSAL OLARAK DEVAM ETTİRMEK VE TECRÜBELERİYLE İLKLERE İMZA ATMAK OLMUŞTUR. SEKTÖRE BİLİNÇLİ, TECRÜBELİ VE BAŞARILI DANIŞMANLAR KAZANDIRARAK REMAX KURUMSALLIĞINI VE KAİTELİ HİZMETİ ÖN PLANA ÇIKARMAKTIR. BAŞARILARIMIZ İZLEDİĞİMİZ YOLUN DOĞRULUĞUNU GÖSTERMEKTEDİR. 

ÖDÜLLERİMİZ İLK YILINDA EN YENİ AÇILAN REMAX OFİSLERİ ARASINDA,

-  2020 YILI TÜRKİYE CİRO BİRİNCİLİĞİ ÖDÜLÜ, 

 - 2021 OCAK-ŞUBAT MART ANADOLU KUPASI ÖDÜLÜ KAZANAN OFİSİMİZ.

TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI OFİSİ OLMA YÖNÜNDE EMİN ADIMLAR İLE İLERLİYORUZ.

SAYGILARIMIZLA...

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey

2022
1
Month_6 2022

GAZİOSMANPAŞA MAH. NENE HATUN CAD. NO:124 İÇ KAPI NO:4 ÇANKAYA/ ANKARA
Gaziosmanpaşa Mah. / Çankaya / Ankara

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

Arif İpek

RE/MAX şirketini daha önce duymuştum ama, Muhammed Bey'i tanıyınca tamamen bir güven oluştu. İyi ki sizi tanımışız, iyi ki varsınız..

Meriç Usta

Yurtdışından ilk evimi satın alırken danışmanımızdan gerek satış öncesi, gerek sonrasında oldukça profesyonel ve güler yüzlü bir hizmet aldım. Detaylı sorularım en geç bir günde cevaplandı. Sibel Hanım'ı Ankara'da konut almayı düşünen herkese tavsiye ederim. / When purchasing my first home from abroad, I received very professional and friendly service from our consultant both before and after the sale. My detailed questions were answered in one day at the latest. I would recommend Ms. Sibel to anyone like me who will buy a house abroad for the first time.

Hava Şahin

Sibel hanım ile Etibank sitesi daire satın alımı sonucu tanıştım. iişinde çok başarılı, çok istekli, heyecanlı, satış konusunda çok deneyimli, güvenilir ve çok samimi iyi bir insan bundan sonraki süreçte de gözüm kapalı gayrimenkullerimi Sibel hanıma emanet ederim iyi ki tanımışım kendisini her şey için çok teşekkür ederim🙏

C******* Ö*******

Danışman arkadaşımız, iletişim gücü son derece yüksek ve sonuç odaklı bir arkadaşımızdır. Göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederiz.

Berkay Demir

İlanlarda görüp kiralık ev için iletişime geçmiş olduğum berk bey, her konuda açıkca soru işareti kalmadan yardımcı oldu, 2 gün içinde evi görüp güvenli şekilde tuttuk.

S******* E*******

Atilla Bey dairemizle ilgili o kadar hassas çalıştı ki evimizi taşırken aynı gün kiraya verdi.Nezaketi ve iş konusundaki bilgisine güveniyoruz.Çevremizede kendisini tavsiye edeceğim.Teşekkürler.

B******* A*******

Güler yüzü, samimiyeti ile birlikte sürecimiz sorunsuz, çözüm odaklı sonuçlanmıştır. Her zaman sorunsuzca ulaşabildik. Her şey için çok teşekkür ederiz.

G******* U*******

Muhammed Bey çok içten birisi ev konusunda çok yardımcı oldu, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

V******* S*******

Belma Hanımın aydınlatıcı ilgisinden çok memnun kaldım

M******* Ç*******

Belma Hanım ziyadesiyle aydınlattı beni. Gayet ilgilenip yardımcı oldu, çok memnun kaldım.

F******* G*******

Kendisinden bu kadar memnun olduğum hiçbir emlak danışmanı olmamıştı. Bütün yardımları, hızlılığı için Belma hanıma çok teşekkür ediyorum.

M******* A*******

Sibel Hanım tüm satış süresince , tüm detaylarıyla ve her konuda yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkürü bir borç biliriz.

N******* B*******

Sibel hanım evimizin satış sürecin de çok ilgilendi. Kendisine her şey için çok teşekkür ederiz.

Yunus Coşkun

Ilgi ve alakasindan dolayı başta Muhammet Bey'e ve RE/MAX ailesine teşekkür ederim.

Ahmet Öztürk

Muhammed Oğlum ailemizden biri olarak gayrimenkul alışında bize muazzam bir destek sundu. Profesyonelliği bizi etkiledi. alım sürecinde her adımda yanımızda oldu ve sonuçta istediğimiz sonucu elde etmemize yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

B******* T*******

İlgili ve dürüst çalışmalarından dolayı teşekkür ederim, doğru yatırımı yapmamızı sağladılar.

E******* B*******

Her şey için çok teşekkür ediyorum..

B******* E*******

Dürüst, nazik, çalışkan ve ayrıca müşterisi ile iletişimi çok kuvvetli iyi bir aracı. İlgili tavrınız bizi memnun etti, teşekkür ederiz Eyyüp Bey.

A******* Ö*******

Satış sürecini profesyonelce yönettikleri için RE/MAX Deniz ofisine ve EYYÜP DÜŞDEN'e teşekkür ederiz.

Ş******* Ö*******

Atilla beyin satışımızda göstermiş olduğu özen ve tüm işlemlerdeki hızı mükemmel.Atilla beyi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Gülşen Yüzgüleç

Gerek işyerimizin satışı olsun ,gerekse yatırım amacıyla aldığımız daire ile ilgili Atilla beyin çalışması işine olan yaklaşımı mükemmel.Mülkü kiraya verirken dahi göstermiş olduğu hassasiyet ,kendi evini kiraya verir gibiydi.Teşekkürler Atilla Bey.

M******* A*******

Atilla beyin tarzı ,portföyümüze olan ilgisi ve en önemlisi sonuç odaklı olması mükemmel.Teşekkürler.

M******* M*******

İlk ev kiralama deneyimimizde özenle ve hızlıca bize yardımcı olan Atilla beye çok minnettarız. Bütün süreci çok titiz ve hızlıca yönetti. Sorduğumuz bütün soruları da ayrıca çok özenli bir şekilde cevapladı çok teşekkür ediyorum kendisine.

Ü******* A*******

Nalan hanım görevini tam bir sorumluluk çerçevesinde yürütmekte, en ince ayrıntısını takip etmektedir, güven verici , yardımcı , zarif bit kişidir, kendisine başarılar diliyorum, çok teşekkür ediyorum.

Deniz Doğan

Gökay Bey ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum.

Fatma Çelik

Hersey icin cok teşekkür ediyorum guleryuzunuz hos sohbetiniz kibarliginiz cok memnun oldum tanıştığımıza emlak ofisinden fazlasi

Altan Akay

Atilla bey ile ikinci satışımızı hızlıca gerçekleştirdik. Önceki satışımızdaki memnuniyetimizden dolayı hiç düşünmeden bu sefer de yine kendisiyle çalışmak istedik. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda en doğru değerlendirmelerle, satışlarımız konusunda en doğru yönlendirmeleri yaptığını düşünüyoruz. Desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Büşra Şenay

Berk Bey A’dan Z’ye tüm süreçlerde profesyonel ve ilgili yaklaşımı ile bizlere rehberlik etti. Her süreçteki güçlü iletişimi dolayısıyla kendisiyle yeniden çalışacağımıza eminiz, teşekkür ederiz.

Büşra Şenay

Çok güleryüzlü, profesyonel ve ilgili yaklaşımla kısa sürede evimizin satışında destek oldular. Sonraki işlemlerimizde de kendisiyle çalışacağımıza eminim.

Hasan Saygın

Ev kiralama sürecimizde başından sonuna kadar ilgisi, bilgisi ve tecrübesiyle bizlere yardımcı olan Atilla Bey'e çok teşekkür ederiz. Güler yüzü ve samimiyeti için de ayrıca teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Lara Kendibilir

Muhtesem bir deneyimdi

Saime Gundogdu

Yasin Bey ile çalışmak keyifli gerçekten zevk alarak çalıştım sürekli çalışmak istiyorum.

İ******* Ö*******

Berk bey, sürecin başından sonuna kadar tüm profesyonelliği ve güven veren yaklaşımıyla destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Burak Acar

Merhaba Atilla bey evimiz ile alakali cok titizlikle piyasa sartlarina gore en iyi degerlendirmeyi yapip kendi evi gibi kiralamasini gerceklestirdi. İsinde ki basarilarinin devamini dilerim Saygilarimla

T******* Ç*******

Danışmanımız Nalan hanımın ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim. Naif, sabırlı ve çok anlayışlı. İşini severek yapan herkes sağolsun, varolsun. Başarılarının devamını yürekten diliyorum.

Ü******* Ö*******

herşey için teşekkür ederiz.

A******* E*******

Yasin Bey işinde gerçekten çok profesyonel başarılarının devamını diliyorum

İ******* A*******

Eyyüp beye disiplinli ve titiz çalışmasından ötürü teşekkür ederiz bizlere çok yardımcı oldu

S******* O*******

Eyyüp bey, etkili iletişim kuran, sonuç odaklı çalışan, çözüm getiren bir danışman ve çalışmaktan çok memnun olduğumuz bir iş ortağımız

E******* B*******

Sibel Hanım konusunda uzman ve çok ilgili. Samimi tavrı ve dürüstlüğü bizi çok mutlu etti. Teşekkür ederim.

Mehmet Yaşar

Nalan hanımın alanında bilgili olması, müşterilere güler yüzle davranması ve her konuda çözüm odaklı hareket etmesi bizleri çok mutlu etti takdire şayan bir çalişmanız var

Bahar Bahar

Nalan hanım, çok ilgili, işini güvenle yapan, insani yönü çok güçlü, işini iyi takip eden, çözüm odaklı bir hanımefendi. Bize çok yardımcı oldu ve işimizi kolaylıkla halletti. Başarılarının devamını diliyorum. 👍👏💐🙏

Ö******* A*******

Şehir disindan geldigimde ev bulma konusunda Muhammed beyle tanistim ve ev konusunda cok yardimci oldu. Evi kiraladiktan sonra da ilgilenmeye devam etti ve karsimda muhattap bulabildim. Tekrar bir ev arayis surecinin icerisine girersem eger ilk olarak Muhammed beyden yardim alacagim.

Rukiye Acer

Volkancım süreci son derece kolaylaştırdı ve her adımda benim yanımda oldu. Bilgisi ve çabası sayesinde dükkanımı kısa sürede kiraya verdik. Kesinlikle tavsiye ederim.

N******* K*******

Tapu işlemlerimiz sorunsuz bitti emeği geçen Remax ailesine teşekkür ederim

Merve Uçar

Sibel hanım iş yaptığımız biri gibi değil de sanki ailemizden biri gibiydi bu da bizi hem güvende hem de mutlu hissettirdi tüm ekibe yardımları için çok teşekkür ediyoruz

Noyan Alper Ünal

Gökay Bey profesyonelliğiyle, güler yüzlülüğüyle ve en önemlisi hızlı sonuç almasıyla her türlü takdiri hakediyor. Başarılar, bol kazançlar.

Görkem Güngör

Gökay Bey , evimin kiraya verilme sürecini çok hızlı yürüttü. Kendisine beyefendi kişiliği ve pratik çözümleri için çok teşekkür ediyorum. Gayrimenkul konusunda şiddetle tavsiye ediyorum kendisinin görüşlerini almanızı.

A******* B*******

Ev alım sürecinde yollarımız kesişti Yasin Beyle her işimizi kusursuz ve sorunsuz halletti. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum

S******* S*******

Yasin Beye Türkiye de yatırım yapmamız için olan destek ve önerileri için çok teşekkür ediyorum.

N******* T*******

Atila bey yatırım yapmamız için bize doğru yolu gösterdi onun sayesinde doğru yatırım yaptığımıza inanıyorum her şey için çok teşekkürler

A******* D*******

Oktay beye teşşekür ederim.

Ö******* K*******

Oktay bey biz çok yardımcı oldu teşşekür eder başarılarının devamını dilerim.

S******* Y*******

Kendisine teşekkür ederim.Güler yüzlü samimi yaklaşımından dolayı.

M******* E*******

Kendisine bize her konuda yardımcı olduğu için teşekkür ederim.

M******* A*******

Ilgi ve alakası için oktay beye teşekkür ederim.

E******* B*******

Gayretli çalışmalarından ve günün her saatindeki aramalarımıza sabırla yanıt verdi.Kendisine teşekkür ederim.Başarılar dilerim

Ö******* O*******

İlgi ve alakası için Oktay beye teşekkür ederim.Bol kazançlar dilerim.

İ******* K*******

Oktay beye teşekkür ederim.

C******* B*******

Remax Deniz gayrimenkul danışmanlık şirketinde çalışma hayatınızda başarılar dilerim.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Erhan Yumusak

İşinin profesyoneli

G******* T*******

Atilla Bey sayesinde evimizi sorunsuz aldık.Teşekkür ederim.

S******* B*******

Atilla beyin tecrübesi ve bilgisi muhteşem,Kiracılı dairemizi sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdi.Teşekkür ederim

E******* A*******

Atilla beyin tecrübesi ve bilgisi muhteşem,Kiracılı dairemizi sorunsuz bir şekilde satışını gerçekleştirdi.Teşekkür ederim

S******* Y*******

Atilla beyin tecrübesi ve bilgisi muhteşem,teşekkür ederim

Oktay Şahin

Erhan Bey'e destekleri için teşekkürler diler başarılarının devamını dilerim.

Leyla Oğuz

Yapmayı planladığımız her emlak işinde rehberliği ve deneyimi ve isabetli kararları ile bizi doğru yönlendiren Erhan Bey'e teşekkür ediyorum.

Oktay Şahin

Kaliteli ve kurumsal bir bakış açısıyla bütün işlemlerimiz halloldu. Rahat bir şekilde evimizi aldık. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Leyla Oğuz

Sıcak samimi bir iletişim kurduk kendileri ile. Müşterilerinin faydasını gözeten ve daha güzel adımlar atmasını sağlayan bir ekip teşekkürler Sinem Hanım.

Ferhunde Söğütlü

Çok bilgili ve işini profesyonelce yapan bir danışman Sinem Hanım. Teşekkürler.

Ferhunde Söğütlü

Erhan Bey işini profesyonelce ve iyi bir şekilde yapan güvenilir, dürüst, güler yüzlü bir danışman. Teşekkür ediyorum kendisine.

A******* S*******

Yasin ve ekibine destekleri için çok teşekkür ediyorum.

F******* E*******

Sözleşme süreci, ev teslimi ve diğer detaylar konusunda bize rehberlik etti ve her adımda yanımızda oldu. İlgisi ve profesyonelliği için kendisine teşekkür ederim, gerçekten çok memnun kaldık.

A******* K*******

Yıllardır çalıştığım ve her defasında çok memnun olduğum tek isim Yasin Bey kendisine ve ekibine her şey için teşekkür ediyorum. Başarıları daim olsun

A******* G*******

Ev alım ve satış süreçlerimizde güvendiğimiz tek isim Yasin Bey.

Z******* Ö*******

Yasin Beyle olan bütün işlerimiz çok güzel sonuçlandı. Kendisine süreç boyunca olan destekleri için çok teşekkür ederim.

Ferhunde Söğütlü

Profesyonel bir hizmet aldığım için Zilan Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreçteki hizmetleri ve deneyimleri için teşekkür ediyorum.

Zarife Tüleylioğlu

Bütün süreci en iyi şekilde yönettikleri için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Zilan Bey işinde başarılı ve özverili bir gayrimenkul danışmanı.

Serpil Fıratlı

Zilan Bey ilgili, bilgili ve güvenilir biri. İşinde başarılı biri. Teşekkür ederim.

Serap Bolat

Kısa sürede bizleri çözüme kavuşturdukları için ve bu süreçte sorularımızı titizlikle cevapladıkları için teşekkür ederim. Zilan Bey'e başarılarının devamını diliyorum.

Can Taysir Rahil

Zilan Bey'e bütün destekleri için teşekkür ederim. Bütün süreci mükemmel bir şekilde yönetti kendileri.

Şeyma Dinçel

İlgi ve alakaları için kendilerine teşekkür ederim. Başarılar diliyorum Sinem Hanım'a.

Şeyma Dinçel

Her şey mükemmeldi. Güvenilir güler yüzlü bir beyefendi. Bizi yormadan tüm süreci halletti. Çok teşekkür ediyorum.

Mahmut Civan

Zilan Bey iletişimi güçlü ve işinde gayet başarılı.

Mahmut Civan

Sinem Hanım'a nazik ve güler yüzlü olduğu için teşekkür ederim. Kendisiyle çalışmaktan oldukça memnun kaldım.

Mahmut Civan

Kendisiyle çalışmaktan oldukça memnun kaldım. Güler yüzlü ve işinde başarılı biri Erhan Bey teşekkür ederim.

G******* Y*******

Atilla beye emekleri için çok teşekkür ederim.

H******* G*******

Sempatik, anlayışlı, çözüm odaklı bir hanım.

M******* G*******

Belma hanıma ilgisi nedeniyle çok teşekkür ederim. Kısa sürede, sorunsuz bir şekilde sonuca ulaştık. İletişimimiz gayet güzeldi. Teşekkür ederim.

Adem Tuğrul

Atilla bey işinde profesyonel, bilgili, güvenilir ve güler yüzlü bir danışman. Mükemmel yönlendirmeleri ile güzel gayrimenkul yatırımları yapma imkanımız oldu. Teşekkürler Atilla bey.

Fatih Düşgün

Volkan beyin yardımıyla hayalimdeki evi buldum ve satın almak konusundaki tüm süreç çok kolay ve sorunsuzdu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ayşe Penezoğlu Gül

Gayrimenkul danışmanım Volkan beyin uzmanlığı ve özverisi beni gerçekten etkiledi. Her adımda benimle yakından çalışarak, ihtiyaçlarımı anladı ve istediğim özelliklere sahip mükemmel bir ev bulmamı sağladı. Kesinlikle en iyi tavsiyeleri sunan bir profesyonel !

F******* D*******

İşine ve mevzuata hakim, tüm aşamalarda ilgili, profesyonellikle empati yeteneğini harmanlayabilen, çözüm odaklı, adil ve tarafların menfaatlerini karşılıklı denge içerisinde gözeten bir iş ahlakına sahip. Teşekkür ediyorum.

Kenan Koç

Gökay bey, işini çok iyi yapan, güleryüzlü, problem çözücü bir emlak danışmanı, birlikte çalışmaktan büyük keyif aldık. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Deniz Aslan

Atilla Bey'in profesyonelliği, güvenilirliği, nezaketi ve hızlı işlem kabiliyeti sayesinde evimize kavuştuk. Her şey için teşekkür ederiz.

S******* K*******

Her konuda hızlı desteği ve bilgi birikimi ile süreç boyunca olan desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

H******* G*******

Kendisinden çok memnun kaldım, işini düzgün ve hızlı yapıyor.

M******* B*******

Teşekkürler. çok memnun kaldık.

S******* Ş*******

Kendisi kibar, diksiyonu düzgün ve karşısındaki insana güven veren, rahat hissettiren biri. Teşekkürler

F******* T*******

Eyyüp bey'in ilgisi, alakası, yaklaşımı için teşekkür ederim. hizli ve güvenli̇ bi̇r işlem sağladi.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.