RE/MAX Efor has 48 Real Estates on its portolio
Total 37 real estates are listed
Total 11 real estates are listed

RE/MAX Efor

GAYRİMENKUL BİZİM İŞİMİZ..

Konut-Ticari-Arsa
Profesyonel Hizmet-Uzman Kadro
Yüzdeyüz Müşteri Memnuniyeti

Gayrimenkulleriniz için efor harcamayın RE/MAX EFOR' la çalışın. 2003 Senesinde kurulan RE/MAX EFOR, RE/MAX TÜRKİYE' nin ilk ofislerindendir. Kuruluşundan bu zamana kadar 21 yıldır Kadıköy Bostancı bölgesinin tek ofisi olarak hizmet vermektedir. Ofisimiz ilk gününden bu zamana dek birçok danışman ve broker yetiştirmiş olup, yapmış olduğu çalışmalardan ötürü RE/MAX TÜRKİYE' den çeşitli ödüller almıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik kurallar çerçevesinde bugüne kadar birçok gayrimenkulün alımı, satımı ve kiralamasını gerçekleştirmiştir. Çeşitli meslek gruplarından (asker, bankacı, röprezant, mimar, mühendis vb.) gayrimenkul sektörüne ilgi duymuş danışman adaylarına, RE/MAX TÜRKİYE' nin vermiş olduğu eğitimlerin yanı sıra, RE/MAX EFOR Ofisi'nin 22 yıllık bilgi ve tecrübesini aktararak sektöre danışmanlar kazandırmaya devam etmektedir. Ofisimizde sürekli oryantasyon eğitimleri verilip, danışmanlara Koçluk hizmeti verilmektedir.

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey


Bostancı Mah. Emin Ali Paşa Cad. Pelin Apt. No:100 Daire:7 Bostancı / İstanbul
Bostancı Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

Gülsüm Cengiz

Istanbul Buyukada'daki mustakil evimizin kiralanmasi surecinde son derece ilgili davranan sorunlarin cozulmesinde yardımcı olan Hakan Gümüşdal'a teşekkür ederiz. Gosterdigi ilgi ve ozen bizi yonlendirme konusundaki tutarlilik isini iyi bildigini onemsedigini yalniz komisyon icin calismadigini duyumsatti. Kendisine tekrar tesekkur ediyor bundan sonra da birlikte calismayi diliyoruz.

A******* K*******

RE/MAX Efor’a dairemin satışı için ilk müracaat ettiğim günden satışın gerçekleştiği güne kadar bana göstermiş oldukları nazik yaklaşımları (ben çok sabırsız biri olduğum İçin kendilerini sıkmamışımdır inşallah😁) her ofise uğrayışımda Ofis Müdüresi Derya Hanım'ın kapıda güler yüzü İle bizleri karşılayışı, Hasan Bey'in hakikaten bana sabırla yaklaşımı, Burhan Bey'in finalde bizzat tapu işlemlerinde, Hasan Bey ile yanımda bulunmaları İçin sonsuz teşekkürlerimi buradan belirtmek isterim. Sağlıcakla ve mutlu kalın, başarılarınızın devamını dilerim.

Arzu Öztin

Hakan bey bize durust yaklasimindan dolayi evi etraflica kesfetmemiz ve butce olarak kendimizi net bir sekilde ayarlamamiza yardımcı oldu. Yakit bakimindan büyük bir ev olduğu bir onceki gun eve gelip ısıtıp realitede görmemize ve gonul rahatliginca tutmamiza yardımcı oldu. Teşekkür ederiz

Yasemin Döker

Mürvet hanımın ilgisi alakası titiz çalışması sayesinde ev sahibi olduk Çok teşekkür ederiz İyiki size denk geldik Başarılarınız daim olsun

A******* Y*******

İlgisi alakası daire alış süresindeki planlaması her konuda sorunsuz bi şekilde hallettik çok güzeldi teşekkürler Hakan bey

Nesip Uzun

Hakan Bey Oldukça Nazik Ve Alanında Başarılı,Titiz Bir Insan . Onunla Çalıştığım Için Memnunum. Kısa Zamanda Çözüm Üretti Ve Taraflar Memnun Oldu. Teşekkür Ederim.

Ayşen Yarar

SEVİNÇ HANIM GAYET İLGİLİ VE ALAKALI DAVRANDI.İŞİNİ TİTİZLİKLE YAPTI VE ÇOK KISA ZAMANDA EVİMİ KİRAYA VERDİ.GÜLERYÜZLÜ VE KALİTELİ HİZMET İÇİN SEVİNÇ HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Ahmet Şimşek

GÜLERYÜZ VE KALİTELİ HİZMET İÇİN SEVİNÇ HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

G******* Ö*******

Sektör bilgisi, çalışma disiplini, dinamik ve hızlı oluşu nedeniyle güven duyduğum bir çalışma çıkarttı. Öyle ki bölgesi dışında bulunan gayrimenkulum için de kendisiyle çalışıyorum. İşini severek yapan güleryüzlü ve oldukça da sempatik.

Orhan Alkan

Evimi kiraya vermekten korkuyordum. Dursunali Bey bilgi ve becerisi ile bu korkumu yendi. Hem Ataşehir hem Kozyatağı’ndaki iki dairemi çok kısa sürede ve emniyetli insanlara kiraladı. Artık ailemizin ve tüm yakınlarımızın emlak danışmanı kendisidir. Gözümüz kapalı kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Tavsiyemiz üzerine tüm yakınlarımız da kendisi ile çalışmaktan son derece memnunlar. Teşekkürler.

Nur Alkan

Dursunali Bey çok enerjik ve işini severek yapıyor alım satım, kira tüm emlak işlerimizi gözümüz kapalı ona teslim ediyoruz. En güvenli bir şekilde işimizi çok kısa sürede sonuçlandırıyor. Kendisine sonsuz güveniyoruz ve çok teşekkür ediyoruz.

R******* Ö*******

Her şey yolundaydı teşekkürler.

D******* H*******

Oldukça çözüm odaklı çalışma düzeninizden dolayı çok memnun kaldık.

O******* D*******

İş disiplini ve profesyonellik ve aynı zamanda samimiyet çok oranlı idi. Kendisine çok teşekkür ederim.

N******* S*******

Teşekkürler...

B******* G*******

Osman Abi seni çok seviyorum. Bol kazançların olsun.

B******* Y*******

Herşey için çok teşekkür ederiz.

K******* K*******

Ceren Hanım ilk günden itibaren ilgili ve sıcak tavrıyla, hızlı bir şekilde satışı yapmasıyla bizi çok rahat ettirdi. Sorunsuz bir Emlak satış süreci geçirmemizi sağladı. Kendisine teşekkür , danışmanlık almayı düşünenlere tavsiye ediyorum.

B******* T*******

Merhaba;2 yılı aşkın süredir ayrı şehirlerde farklı evlerimiz için Dursunali Bey ile çalışıyoruz. RE/MAX’ın farklı şubelerindeki farklı arkadaşlar ile de çalıştık. Ancak Dursunali Bey kadar yetkin, her konuda hızlı aksiyon alabilen, doğru noktada doğru hareketi yapmamızı sağlayan bir danışmanımız olmamıştı. Bu süre zarfında hem işlerimizi hızlandırdık hem de bir çok konuda desteğini aldık. Çok profesyonel, saygılı , her aramanıza cevap dönen , her sorunuza hızlıca yanıt veren bir kişi olarak kendisine tekrar tekrar teşekkür etmek isterim. Şu an farklı 2 evimiz için de kendisinden destek almaya devam ediyoruz. Doğru kişi ile hızlı bir sonuca ulaşmak istiyorsanız çalışmanız gereken kişi Dursunali Bey’dir. Teşekkür ederim.

Muhammed Furkan Kadak

Herşey çok iyiydi.Teşekkür ederim.

Defne Özsoy

Sevinç hanımın ilgisinden çok memnun kaldık,teşekkür ederiz.

Yıldız Çelener

Sevinç Hanımın,dinamik yerinde kararlar veren işini çok iyi organize edebilen,ilişkilerinde dürüst kişiliği ile bizi memnun bıraktı.Çok teşekkür ederiz.

K******* M*******

Kıymetli Özge Hanım'ın ilgisi, güler yüzü, işine hakimiyeti ve her isteğimizi anlayışla karşılayarak bize destek olması çok kıymetliydi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

A******* C*******

Osman bey bütün dikkatli düzenli çalışmalarınız sayesinde bizim istediğimiz özellikte insanlarla bizi tanıştırıp evimizi kiraya verdiğiniz için teşekkür ederiz

E******* Z*******

Daha önce birçok emlakçı ile çalıştım fakat Kübra Hanım kadar işini profesyonelce yapan çok az kişi tanıdım. Dürüstlük samimiyet ve sonrasında gelen dostluk. Emlak ile alakalı her konuda hem tecrübeli hem bilgili ve yardım etmekten mutluluk duyan birisi. Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim ayrıca kendisine çok teşekkür ederim

Güven Kara

Evimizin satışı süresince Mürvet Hanım'ın bilgilendirmeleri ve hızıyla ev satış işlemlerimiz hiçbir aksaklık olmadan gerçekleşmiştir. Dürüst iş aşkı ve özverili çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Ahmet Karahan

Sevinç hanım çok özenli ve ilgili davrandı.Özellikle sorularımıza hızlı geri dönüşü çok etkiledi.Teşekkürler.

C******* D*******

Kübra Hanım bize çok yardımcı oldu. onunla çalıştığımız için çok şanslıyız. güler yüzü, samimiyeti, profesyonelliği, hızlı ve iş bitiriciliğiyle insana güven veriyor. İnsanı aile ortamında gibi hissettiriyor. Eşimde bende her şey için çok teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız Kübra Hanım. Ayrıca şunu da belirtmek isterim, şanslı olan sadece biz değiliz, onunla çalıştığı için RE/MAX'ta çok şanslı...

Nur Dişçi

Samiyet, güven, dürüstlük, profesyonellik, deneyim. Güler yüz = Kübra Hanım. Mübalağa etmiyorum, Kübra Hanım'ı tanıdıktan sonra inanın emlakçılara olan fikrim değişti. Tereddütsüz bir şekilde Kübra Hanım'la çalışabilirsiniz. Hızlı bir şekilde sizi istediğiniz sonuca ulaştırır. Bu arada RE/MAX çok şanslı...

Mahmut Akkurt

Diğer emlakçılara kıyasla daha ilgili , samimi ve güler yüzlüydü. taşınma işimizi kolaylaştırdı ve bize çok destek oldu. her zaman ulaşabildiğimiz işini düzgün yapan ve sabırlı biri . kendisine ve RE/MAX'a çok teşekkür ederiz

İ******* G*******

Çok ilgili ve çok güler yüzlüydü hakan bey. süreç boyunca da çok yardımcı oldu. i̇lgisi ve yardımı için çok teşekkürler.

B******* C*******

Hakan bey ev kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu. çözüm odaklı desteği, sorularımıza hızlı geri dönüşü sayesinde problem yaşamadan hızlı bir şekilde bu süreci atlatmamızı sağladı.Profesyonel yaklaşımı için kendisine teşekkür ederiz.

Nedim İlik

Profesyonel yaklaşımı ve güven veren bir tarzı duruşu var, yıllardır kendisiyle çalışırım, başarılı bir danışman.

Y******* B*******

Mürvet hanıma çok teşekkür ederim. daire satış sürecimin hızlı ve aksamadan tamamlanmasını sağladı

O******* Y*******

Hakan Bey oldukça güvenilir ve bilgili birisi. Danışmanlığı süresince kaygılarınızı ve beklentilerinizi iyi analiz ederek gerekli aksiyonları alıyor. Başarılarının devamını dilerim.

Amantaı Khajyet

Hakan Bey'e özellikle memnunum ve işini çok iyi bilen adam. Güvenilir bir adam. Üstelik dünyada çok meşhur olan RE/MAX'ta çalıştığı iyi oldu. Çünkü RE/MAX bizim memlekette de bir yaygın isimi duyulan bir emlak şirketidir. Çok memnunum.

Kerem Kahvecioglu

Dursunali bey hem dairedeki eski kiracının oldukça meşakatli olan çıkma süreciyle hem de dairenin yeniden kiralaması sürecinde müthiş yardımcı olmakla kalmayıp aynı zamanda sürecin takibi ve devamlılığı konusunda da çok destek verdi ve veriyor. kendisine bu süreçteki desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Nilgün Erentay

Hakan Bey'e evimin kiralanması sürecinde gösterdiği profesyonel yaklaşımı, hızı, güvenilir ve doğru tespitleri ve çözüm odaklı desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Kendisi beni, ilanın verildiği tarihten itibaren bir hafta içerisinde en doğru kiracı profili ile buluşturdu. Süreçte tüm sorularımı objektif olarak yanıtladı ve beni düzenli olarak bilgilendirdi. Kuşkusuz ki RE/MAX, Hakan bey gibi işini seven ve saygı duyan elemanlarıyla güvenilir bir kurumdur. Teşekkürler Hakan Bey...

Algan Duman

Yıllardır emlak danışmanlığımızı yapan,son derece başarılı olan, bir hafta gibi kısa bir süre içinde bile sonuca ulaşan, işinde son derece prensipli ve çözüm odaklı olan çalışmaktan çok,çok memnun olduğumuz osman akça’ya çok teşekkür ediyorum.

Serdar Karamusaoğlu

Dursunali bey aracılığı ile kiralamış olduğumuz daireyi evi gezdirdiği andan sözleşme ve sonrasındaki ilgisi,iletişimi ve yardımlarından dolayı kendisini tebrik ediyor ve teşekkür ediyoruz.Örnek bir emlak danışmanıdır.

Ahmet Çelik

Hakan bey ile evimizin kiralanma sürecinde birlikte çalışma fırsatı bulduk. bölgesine hakim ve tavsiyeleri ile bize aydınlatıcı bir süreç yaşattı. kiraya verdiğimiz evimizden taşınırken dahi gelip yardımcı olarak bizleri uğurladı. hem profesyonel hemde ince yaklaşımları için teşekkür ederim.

Ahmet Eltas

Hakan bey, kiralamaya ilişkin verdiğimiz yetki ile gerek üslubu gerek hızı ve güveni ile arzumuzu karşılayan bir vekil oldu, kendisine teşekkür ederiz.

Z******* K*******

Herşey için teşekkürler.

D******* A*******

Çok teşekkür ederiz.

Kenan Yıldırım

Hakan bey ile çalıştığımız süre boyunca gösterdiği mükemmel hizmet için teşekkür etmek istedik. ev kiralamak için onunla çalıştığımız bu süre boyunca, profesyonelliği, dost canlısı yaklaşımı ve samimiyeti sayesinde gerçekten çok memnun kaldık. İlk andan itibaren bize ihtiyaçlarımızı anlama konusunda gösterdiği özen ve dikkat, sürecin başarılı bir şekilde ilerlemesini sağladı. her adımında bize rehberlik ederek, isteklerimizi karşılayan bir kiracı bulmamıza yardımcı oldu. Ayrıca, iletişim becerilerinin mükemmel olması da işimizi çok kolaylaştırdı. sorularımızı sabırla yanıtladı ve bizi sürekli güncel tuttu. bize verdiği değerli tavsiyeler ve tecrübeleri sayesinde, ev kiralama sürecinde hiçbir sorun yaşamadık. Hakan bey ile çalışırken, dürüstlük, şeffaflık ve güven hissiyle hareket ettiğini gözlemledik. bize sunulan seçenekler hakkında her zaman net bilgiler vermesi ve kiracıyla olan iletişimde aracılık etmesi sayesinde, tüm süreç sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerledi. Sonuç olarak, Hakan Bey'i kesinlikle başarılı bir emlak danışmanı olarak tanımlayabiliriz. memnuniyetimizi anlatmak için yeterli kelimeler bulmak zor olsa da, ona olan minnettarlığımızı ifade etmek istedik. onunla çalışmak gerçekten keyifli ve sorunsuz bir deneyimdi. Tekrar teşekkür ederiz ve gelecekteki emlak ihtiyaçlarımızda Hakan Bey'i ve RE/MAX'ı tercih etmeyi dört gözle bekliyoruz.

N******* Ç*******

Sevinç hanım güler yüzlü ,çalışkan ve herşeyde önemlisi müşterinin isekleri dorultusunda memnuniyet sağlayan başarılı emlak uzmanı kendisine herşey için çok tesekkürederim .

Behiç Erdem

Dursunali Bey evimi kiralama konusunda bana yardımcı oldu. Özellikle güvenilir bir kiracı bulma konusunda ince eleyip sık dokudu. Sürecin her anında her türlü iş için yardımcı oldu sorunlarımı hızlıca ve tatminkar şekilde çözdü. Kendisine çok teşekkür ederim.

P******* Ö*******

Herşey düzenli ve çabuk oldu teşekkür ederiz.

Behir Barış Hamarat

Tüm süreç sorunsuz geçti teşekkür ederiz.

H******* A*******

Gercekten guven veren bir uzmani Çok teşekkür ederim Dursun Ali Bey

Merve Chaban

Ceren Hanım ile yıllardır birlikte çalışıyoruz, her zaman güler yüzüyle, ilgi alakasıyla, samimiyeti ve güvenilirliğiyle bizlere destek verdi. Kendisiyle çalışmaktan çok mutluyuz ve herşey için teşekkür ederiz.

B******* H*******

Mükemmel iletişim ve hızlı çözümler için teşekkürler.

Meral Nur Oruç

Ahmet Beye ilgisi için çok teşekkür ederiz. Ev tutma ve sonraki sürecinde hep çok yardımcı oldy. İyi ki sizi tanımışım.

Barbaros Basa

Ahmet beye cok tesekkur ediyoruz ilgi ve alakasi icin, her konuda destek oldu saolsun

C******* D*******

Herşey için çok teşekkür etmek istiyorum, tabiiki Osman Bey'e ayrı bir şekilde. Çok memnun oldum ve her zaman yine sizinle çalışmak isterim.

A******* K*******

Osman Bey, iş takibi ve iletişimde başarılı.

K******* M*******

Çalışkan, hırslı, başarılı. Pozitif bir çözüm ortağı.

A******* H*******

SORUNSUZ GEÇEN TÜM SÜREÇ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Özkan Garip

Yılların deneyi mi ile gayrimenkulde doğru adres başarılarının devamını dilerim.

Birsen Gürdrama

Re/max Efor ve Sevinç hanımın performansından çok memnunum.2.ayın sonunda evim satıldı. Teşekkürler.

Ayhan Demirel

Slm çok güvenilir güleryüzlü üç gün en az kendileri gibi bir kiracı buldular çok tşk ederim 🙏🙏🙏

Sedef Güllü

Kiralama işlemimiz sırasında çok yardımcı oldu destek verdi.İletişimi kuvvetli samimi candan.Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ayçın Külter

Dursunali bey bize ev kiralarken çok yardımcı oldu kendisi iletişimi çok kuvvetli ve işini gerçekten çok düzgün yapan bir gayrimenkul danışmanı, kendisine bize bu süreçte yardımcı olduğu için ailecek çok teşekkür ediyoruz.

Ayşe Filiz Feyzioğlu

Son derece ilgili ve özverili çalışan,satış bitene kadar ve bittikten sonra desteğini ve bilgisini esirgemeyen çok çalışkan ve becerikli bir arkadaşımız.

Aylin Altaner

İhtiyaçlarımızın belirlenmesi ve çözümünde gösterilen ilgi ve çaba için danışmanımız Oktay Karadoğan'a teşekkür ederim.

Begüm Pekesin

Kübra hanımın danışmanlığıyla evimizi kiraladık. Ben o kadar emlak danışmanıyla karşılaştım ama Kübra hanım kadar güleryüzlü,güven veren,anlayışlı,sorduğumuz her soruya açıklayıcı ve dürüstçe cevap veren,özverili ve ilgili biriyle karşılaşmamıştım. Kübra hanım danışmanlığıyla evimizi kiraladığımız için çok şanslıyız. Kendisine çok ama çok teşekkür ederiz.

Ediz Berberoğlu

Evimizi tutma sürecinde Osman Bey'in hassasiyetli davranışları için teşekkür ederim.

H******* E*******

VERMİŞ OLDUĞU HİZMETTEN DOLAYI OSMAN BEY'E TEŞEKKÜR EDERİM.

M.nabi Özgehan

Sevinç hanım kısa sürede bize yardımcı oldu. Kendisine profesyonel çalışması ,güler yüzü ve çözüm odaklı olması nedeniyle teşekkür ediyoruz.

Burak Bilgili

Sevinç hanıma ilgi ve alakası için çok teşekkür ederim.

A******* Y*******

Dairemizi boşaltıp kiraya verme aşamasında bize çok destek olan, oldukça hızlı bir şekilde evimizi kiraya vermemizi sağlayan ve kiracı seçiminde en az bizim kadar titiz davranan Kübra Hanım'a çok teşekkür ediyoruz.

A******* Ö*******

Uzmanlığı ve bilgisi ile her türlü sorumuza sabırla cevap verdi, bizi aydınlattı. Süreç boyunca kendimizi hep emin ellerde hissettik. Kendisine tekrar teşekkür ederiz.

Süleyman Ömeroğlu

İlk günden beri göstermiş olduğunuz ilgiye takılmış olduğumuz yerlerde bilginize çözüm odaklı çalışma anlayışınıza kısa sürede sonuçlandırdığiniz işimize teşekkür ederiz

Merve Feyzioğlu

Satış bittiği halde yardımını esirgemeyen,problem çözmeye çok yardımcı,çalışkan ve özverili bir satıcı.

Alp Karikoglu

Gülben Hanım tüm satınalma sürecinde ve takıldığımız noktalarda çözüme ulaşma konusunda doğru yönlendirme ile zamanında destek sağladı, kendisine teşekkür ediyoruz.

Esra Çay

İlgisi için Osman Bey'e teşekkür edereim.

Alev Yilmaz

Kadıköydeki gayrimenkulumuzun satışını çok başarılı titizlilikle sonuçlandırmıştır.Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamini dileriz.

Şükran Sungu

Teşekkürler...

Ayça Muti

Çok iyi, güvenilir ve yardımsever biri. Tanıştığımız için çok mutlu olduk :-)

Alican Özker

Çok kibar çok iyi bir insan, işinde son derece iyi. İyiki kendisiyle kendisiyle tanıştık.

Senem Görenek Bakan

Süreçten oldukça memnun kaldık .Gelecekte ihtiyaç olması durumunda yine firmanızla ve Gülben hanımla çalışmak isteriz.

Şafak Demir

Gülben Hanım evin satış sürecini sürekli iletişim kurarak, başarılı ve şeffaf bir şekilde yönetti. Tüm aşamalarda yardımcı oldu. Başarılarının devamını diliyorum.

Emine Soylu Taşkın

Sevgili Gülben Hanım, iyi niyeti, dürüst ve güvenilir karakteri ile evimizin satışı ve yeni ev bulmamız sürecini çok başarılı bir şekilde yönetti. İyi ki yollarımız keşişti. Başarılarının daim olmasını dilerim.

Diğdem Şahin

Teşekkür ediyorum Kısa zamanda istediğimiz özelliklerdeki kiracıyı bulmamıza yardımcı oldu yolu açık olsun Gülben hanımın....

Melek Koşar

Her şekilde iki tarafı da koruyup kollayan bir bayan, Re/max adına çok mutluyum. Sevinç hanıma çok teşekkür ederim.

Mehmet Kemal Mert

Sabrı ve ilgisi için Sevinç hanıma teşekkürler.

Z.arzu Şen

İhsan Bey süreç içerisinde son derece yardımcıydı ve herşeyin çok kolay geçmesini sağladı. Kendisine özellikle çok teşekkür etmek isterim.

Barkın Berk

Osman Bey'in hizmet kalitesi mükemmeldi. Kendisini herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

Ebru Ünlü

Sadettin beye oncelikle tesekkurlerimi sunuyorum. Kendisi bu zamana kadar gordugum en durust, guvenilir, iletisimi cok duzgun, isini layigi ile yapan biri gercekten bunun icin kendisini tebrik ediyorum. En basindan bu yana cok yardimci oldu ve guzel bir baslangica adim atmamizi sagladi. Emeklerinden dolayi kendisine bir kez daha tesekkur ediyorum.

Onur Akdemir

Sunduğunuz kaliteli danışmanlık, bizimle iletişim için teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

Burç Çiçek

Ev kiralama sürecimde sektördeki birçok kişi ile görüştüm. Mürvet Hanım bilgisi ve hızıyla zamanımı boşa harcatmadan istediğim evi tutmamı sağladı.kendisine çok teşekkür ederim

Canan Yılmaz

Deneyimleri bilgileri ve yönlendirmeleri ile kiralama sürecinde verdiği destek ve özveri için kendisine çok teşekkür ederiz. Tüm çalışmalarımızda kendisinden gönül rahatlığıyla destek alacağız.

Billur Arıkan

Osman Bey'in tüm göstermiş olduğu gayret ve özveri için çok teşekkür ederiz, profesyonel hizmet sayesinde içimiz hep çok rahattı.

Emre Doğan

Osman Bey sürecin her aşamasında detaylı bilgilendirmeler yaparak en ufak bir şüphe kalmamasını sağladı. Bugüne kadar çalıştığımız emlak danışmanları arasında en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Teşekkürler.

Çiğdem Demirezenler

Güven veren bir hizmet danışmanı ile çalıştım çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim. Saygılar.

A******* T*******

İstanbul'daki evimin satışı Naciye hanım tarafından yapıldı. Hem satıya, hem alıcıya karşı çok adil, her iki tarafın da haklarını koruyor. Çok deneyimli ve işini etik kurallara uyarak yapan bir kişi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bülent Kavraz

Satın alacağım dairenin 15 varisi vardı.Bu tarz işlemlerin meşakkatli ve zor olacağını biliyordum.Emlak danışmanım Sevinç hn detaylı ve net bir şekilde açıklayınca konuya ne kadar çok hakim olduğunu kanaat getirerek, satın almaya karar verdim.Mesleğini profesyonel bir şekilde yapan Emlak danışmanım Sevinç hn sayesinde daire sahibi oldum.Sevinç hn. Mesleğinizde başarılar diler, ilginize teşekkür ederim.

Latife Doğan

Danışmanım Osman Akça'dan çok memnun kaldım, emekleri için teşekkür ederim.

Mükerrem Akar

Osman Oğluma teşekkür ederim. Canım oğlum sağ olsun var olsun.

Saadet Akar

Her şey sorunsuz ilerledi teşekkür ederim.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.