RE/MAX Hills has 64 Real Estates on its portolio
Total 57 real estates are listed
Total 7 real estates are listed

RE/MAX Hills

We create differentiation, benefit, and opportunity

Remax Hills: Your Partner in Real Estate

Dear Customers and Valued Investors,

At Remax Hills, we take pride in being a trusted name in the world of real estate. We walk alongside you to provide you with tailored strategies to make the most of your real estate assets.

Our Strategies:

Trust and Experience: When you work with us, you can rest assured with the confidence provided by our experienced team of experts and strong references. Additionally, the continuous education and development of our team members help us to offer the best for you.

Transparency and Honesty: Transparency and honesty are the cornerstones of our business. We always provide you with transparent and accurate information. Our consultants and staff adopt an honest and transparent approach to strengthen our relationship with you.

Swift and Reliable: Our commitment is to conclude transactions swiftly and securely. This commitment requires our team to work efficiently. Our consultants work diligently to achieve the best results for you.

Respect for Customers: Respecting the rights and information of our customers is a fundamental value for us. Our consultants prioritize customer satisfaction and provide personalized service.

Trend Tracking: We closely monitor industry developments and trends. Our consultants are equipped with continuous education and research, allowing us to provide you with the most up-to-date information.

At Remax Hills, we aim to create value, benefits, and opportunities not only for customers but also for our consultants and staff. With our commitment to customer satisfaction and ethical values, we are delighted to work with you. As a trusted name in the real estate world, Remax Hills is with you at every step.

Work with us and secure your real estate investments!

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey


Kültür Mah.Sekbanlar Cd.No:102 Ulus
Kültür Mah. / Beşiktaş / İstanbul Avrupa

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

Hasan Beyaz

Herşey için teşekkür ederim, işleriniz rast gitsin

Hasan Beyaz

Herşey için teşekkür ederim, işleriniz rast gitsin

Ayten Özer Cüre

Son derece güler yüzle akılcı çözümlere güvenilir bir hizmet aldığımız için Ayça hanıma çok teşekkür ederiz. Her zaman kendisi ile çalışmak isteriz.

Mazen Alhasasneh

Thank you very much. Realy very good service.

Gülcan Sucu

Ayça Hanım'a ev kiralama sürecimdeki destekleri için teşekkür ederim

Gülcan Sucu

Batu Bey'e ev kiralama sürecimdeki destekleri için teşekkür ederim.

Sema Demircioğlu

Vermiş olduğunuz hizmet için teşekkür ediyorum.

Ertuğrul Işık

Rozi Hanım ile sağlıklı bir kiralama süreci geçirdik. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Deniz Özerik

İşin başından sonuna kadar son derece ilgili ve destekleyici olan, güler yüzlü işini hakkıyla yapan Roza Hanıma sonsuz teşekkürler ediyorum.

H******* K*******

Sayesinde hızlı bir şekilde güzel bir daireyi kiralayabildim. Ayrıca adres kaydı gibi gayrimenkul dışındaki konular içinde bilgi ve destek verdiği için çok teşekkür ediyorum.

M******* W*******

I am really appreciate Mr. Ibrahim’s kind support. We could open the new office and, to started new my life in Turkey under his support. I am feeling that I got valued business relationships and also, our desition was correct to start the new company’s history in Turky with RE/MAX.

Suna Şirin

Canan h. Divan apt.'daki gayri menkul satışında bize nezaket,iyi niyet , yardımseverliği ve özverisi ile çok yardımcı oldu. Kendisi bizimle müşteriden ziyade insancıl biçimde ilgilendi. Ev dostlarimiza şevkatli yaklaşımı, bonkörlüğü titizliği ve müzikle yakın alakası Canan h. İle herhalde bir fikir verecektir.

T******* T*******

Thank you for your good service.

Barış Süleyman Elazığ

Ev kiralama sürecimdeki desteği için teşekkür ederim

Banu İnan

Tuğba Hanım ile, hızlı güvenilir bir süreçle sorunumuzu çözdük. Yardımları için teşekkür ederiz.

Ayhan Tunç

Tuğba Hanım, ilk iletişime geçtiğimiz andan itibaren ilgili, beni yormadan, germeden süreci yönetip, ilettiğim kriterleri dikkate alarak en uygun yönlendirmeleri yaptı ve süreci en iyi şekilde neticelenmesini sağladı. Kendisine bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum.

Özlem Boduroğlu

Aylarca evimi kendim kiraya vermeye çalıştım ardından da birkaç danışman işe çalıştım ama Tuğba Hanım gerçekten harika , işini o kadar profesyonel yapıyor ki gözünüz asla arkada kalmaz. Evimi çok hızlı şekilde kiraya verdi çok düzgün kiracılar buldu. İletişimi, zaman yönetimi, müşteri odaklılığı yıldızlı beş. Tekirdağ’daki evim içinde bana RE/MAXtan iki bey efendiyi önerdi ama ne yazık ki Tuğba Hanımın eline su dökemezler ve ilk başta bu bey efendileri tanısaydım asla RE/MAX ile çalışmazdım. Birçok emlak danışmanına Tuğba Hanım mentörlük yapabilecek kapasitede biri. Kendisini evim sayesinde tanıdım iyi ki de Tuğba Hanım ile karşılaştım. Evinizi emanet edin gözünüz arkada kalmasın o sözleşmeye kadar imzalatıp size yolar 🌺

Merve Yıldız

Tuğba hanım ile çalışmak çok keyifliydi. Ailemizden biri gibi davranıp sorunlarımızı en az bizim kadar önemseyip evlilik sürecimizde bize çok büyük destek sağladı. Hayalimizdeki evi istediğimiz konumda kendisi sayesinde bulduk. İlgisi çok iyi ve zaman mekan fark etmeksizin bütün mesaj ve aramalarınıza geri dönüyor. Çok kıymetli ve işini hakkıyla yapan biri. ♥️ Kendisiyle çalıştığımız için çok şanslıyız.

Roz Vered Kasavi

Batu beyin verdiği hizmet ve ilgisi için teşekkür ediyorum.

Selami Çelik

Evimi kiraya verirken yapılan çalışmalar ve doğru yönlendirmesinden dolayı Tuğba Hanım'a çok teşekkür ederim bölge analizi ve kira değerlendirmesi ile bizleri sorunsuz bir kiracı ile buluşturduğu için kendisi ve RE/MAX ailesine bir teşekkürüm.

Ömer Güç

Teşekkürler

B******* A*******

Çok istediğim bir siteden ev almak istiyordum fakat kiracılar çıkmadığı için alamıyordum. Tuğba hanım devreye girerek iki hafta gibi kısa bir sürede kiracı sorununu halledip ev sahibi olabilmemin yolunu açtı. İşinde son derece başarılı, tuttuğunu koparan güvenilir bir emlakçı. Yine bir emlak işim olsa yine kendisine koşarım.

M******* İ*******

Zekeriyaköy bölgesinde 2 adet villamızı arka arkaya çok kısa sürede kiraladı. İletişimi, sektöre hakimiyeti ve ilgilenmesi ile şu ana kadar açık ara çalıştığım en iyi emlak danışmanı. Kendisine çok telşekkür ederiz.

Efe Bener

Zuhtu bey arsa satisimizda bize cok yardimci oldu, her sorumuzu cevapladigi gibi satis sirassinda bizim haklarimizi koruyarak super bir hizmet verdi. Kendisinden cok memnun kaldigimiz icin diger alis ve satislarimizda artik kendisinden baska kimse ile calismayi dusunmuyoruz

Alaattin Can

Ev satın alma sürecimizde işini ciddiyetle takip ettiği için Tuğba hanıma teşekkür ediyorum.

Reyhan Özdemir

Tuğba hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Satış sürecimdeki yardım ve destekleri için teşekkürler.

İbrahim Gümüş

Şeyda Hanım en başından beri bizimle ilginiz ve iletişiminizden çok memnun kaldım. İyi ki sizinle tanışmışım her şey için çok teşekkürler emeğinize sağlık. 🌸🙏🙏

Sanem Çiğdem Yıldırım

Tüm hizmetleriniz için teşekkürler

Evgeny Kazakov

Ms. Zeynep helped me buy a house in Istanbul. Thank you. :)

Mine Akdoğan

Ufuk hanım çok seri bir şekilde yardımcı oldu. Çok kısa sürede bizi çok güzel bir eve kavuşturdu. Teşekkürler

Mehmet Erhan İmamoğlu

Ufuk hanım ile çalışmaktan her zaman çok mutluyum. En önemlisi gözüm kapalı güvenebileceğim birisi olmasıdır. Her zaman beraber çalışabiliriz umarım. Teşekkürler

Hacer Ayşe Yıldız

ÇOK MEMNUNUM. KİRALAMA SÜRECİNDEKİ YARDIM VE DESTEKLERİ,İŞİNE GÖSTERDİĞİ HASSASİYET İÇİN BATU BEYE TEŞEKKÜRLER.

Sami Kozalan

Bilgili ve ilgili yaklasimlarindan dolayi cok tesekkur ederiz..

Susie Ilgar

Hem evimizi satma, hem de yeni evimizi alma sürecindeki ilgili, sabırlı, profesyonel tavrı için Ayça hanıma ailecek çok teşekkür ediyoruz. Aşırı titiz ve bizi sürekli bilgilendiren, sürecin her aşamasında hem çok sabırla hem de çok nazik, kibar tavrıyla yanımızda oldu, bize çok güven verdi. Hem satış hem de yeni ev alışımızı çok kısa içinde tamamladık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Samet Erdi Geyik

Şeyda Hanım sayesinde güzel bir ev sahibi oldum. Kendisi hem güler yüzlü ve içten hem de şeffaf ve profesyonel yaklaşımıyla bana çok yardımcı oldu. İşlemlerimi yapmam konusunda da hem RE/MAX şirketi hem de Şeyda Hanım her konuda yardımcı oldular. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Ekrem Akyüzlü

Ayça Hn., Displiplinli, ilgili, çok güvenilir, güler yüzlü, yardımsever, saygılı ve samimidir.Çözüm odaklı kişiliği, Sozlesmelerdeki Hukuki yetkinligi, müşterilerinin işlerinin takip ve sonuclandirmadaki özeni ile yetenekli bir Emlak danışmanıdir.Kendisine çok müteşekkiriz.

Ayten Cüre

Ayça Hanım ile uzun zamandır çalışıyorum. Ev ve iş yerimin kiraya verilmesinde çok titiz çalıştı. Her konuda yardımcı olan akıllı, güvenilir ve mesleğinin uzmanı bir emlak danışmanıdır. Kendisine çok teşekkür ederim.

Zeynep Tezcan

Ayça her zaman pozitif, güvenilir ve son derece ilgili bir emlak danışmanı. Kendisinden her zaman akılcı çözümlerle destek aldık. İşini çok iyi yapan birisi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Pelin Kartal

Ayca hanim tum samimiyeti ve ictenligi ve konusuna hakimiyeti ile bizi en dogru sekilde yonlendirdi. Kendisi ile bundan sonra da yeni yer arayisim olustugunda calismayi dort gozle bekliyorum.

Ebru Kelleci

Ayça hanım benim şuana kadar karşılaştığım en deneyimli ve bu deneyimi müşterisine nasıl aktaracagını bilen, nadir bulunan, tecrübeli ve güvenilir biri, yatırım yapmak istediğimde ilk danışacagım kişi, Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sevgiler

Begüm Kandemir

Ayça Hanım oldukça ilgili, işine hakim ve yönlendirmeleri oldukça kuvvetli. Ayrıca güler yüzülü biri ile tüm görüşmeleri yürütmek oldukça keyifli. Çok teşekkürler Ayça Hanım.

Burak İlhan

Dürüst, güvenilir, işini çok iyi bilen ve oldukça hızlı bir şekilde işlemlerimizi sonuçlandıran Ayça ÜRETEN'e çok teşekkürler.

Burcu Pamir

Yaptigimiz tum is birliklerinde sevgili Ayca Hanimin cok takdirimi kazanan profesyonelligi, is bilgisi ve is ahlakinin haricinde yuksek empati gucuyle kendi karini bile 2. plana atarak, islemlerin her anlamda bize yuksek fayda getirecek sekilde sonuclanmasi icin tum gayretini, zamanini fedakarca kullandigini gordum, guvenimi hicbir zaman bosa cikartmadigi icin bir kere daha burdan tesekkur ediyorum kendisine ve tum tanidiklarimi kendisine gonul rahatligiyla yonlendirjyorum.

Ebru Gerçek

RE/MAX ile ilk çalışmamda Ayça Hanım'la tanıştık. Profesyonelliği,, aşırı ilgisi, güler yüzlü oluşu, sektöre hakimiyeti, çözüm odaklı yaklaşımı ile bizlere çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler Ayça Hanım.

Gözde Bayram

Ayça Hanım’ın verdiği danışmanlık hizmetinizden çok memnun kaldım kendisi çok ilgili🌸

Ö******* K*******

Ayça Hanım samimi güvenilir cook tatlı bir emlak danışanı olarak hayatımıza girdi sonrasında iyi bir arkadaş oldu :)

Nazlı Aksoy

Ayça Hanım'a işini çok titizlikle yaptığı için ve işlem sırasındaki profesyonel desteği için çok teşekkür ederiz.

Pelin Yalın

Nazlı Hanım'ı tanıdığıma çok memnun oldum. İlgisine alakasına kibar ve nazik tavrına çok teşekkür ederim. İYİ Kİ VARSINIZ sayenizde her şey daha güzel oldu.

Hamza Çelenk

İletişim kurduktan sonra, projenin bitim aşamasına kadar geçen sürede, Altemur Bey ve firmasından almış olduğumuz hizmet takdire şayandı, Kendisini tanımaktan ve iş yapmaktan çok keyif aldım, Biz, müşterilerine göstermiş olduğu nezaketi özveriyi ve saygıyı bundan sonra da devam ettirmesini , Bundan sonraki süreçte kendisine Üstün başarılar ve Esenlikler diliyorum. Hamza ÇELENK...

A******* Ö*******

Altemur Yalçınalp, fabrika binamızın kiralama işlemini mümkün olan en sorunsuz ve verimli şekilde gerçekleştirdi. Kendisi sadece sektördeki bilgisi ve deneyimiyle değil, aynı zamanda mülkümün özel ihtiyaçlarına dikkat çekici bir hassasiyetle yaklaşarak büyük bir güven duygusu yarattı. Altemur Yalçınalp, doğru kiracı arayışımda bana çok yardımcı oldu ve en iyi seçenekleri bulmak için büyük bir çaba gösterdi. Kiralama sürecinin her aşamasında profesyonelliği ve müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde, sonunda binamı ideal bir kiracıyla kiralamamı sağladı. Altemur Yalçınalp ile çalışmak gerçekten keyifli bir deneyimdi ve onu herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Eğer fabrika binası kiralama işleminde uzmanlık, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti arıyorsanız, Altemur Yalçınalp doğru seçim olacaktır

Ebru Ebru

RE/MAX ailesinden nazlı hanıma çok teşekkür ederim. Kibarlığı, ilgisi ve de güler yüzü için. 😊😊😊❤️❤️❤️

Gül Sarı Erdoğan

Nazlı Hanım'a ilgi alaka ve profesyonel iş ahlakından dolayı çok teşekkür ediyorum. Haklarımı benden daha çok korumasından dolayı da takdiri hak ediyor. Saygılarımla.

Halil Sertbulut

Seyda Hanim ile dairemin satisinda calistik. Surecimizi uctan uca sorunsuz ve son derece basarili yonetti. Cok tesekkur ederim.

Sema Ipekci

Ufuk hanim bir aydan kısa bir surede yazlık evimi doğru müşteriyle bulusturdu. Uzlastirici, makul,anlayışlı yaklasimiyla bize cok hizli ve iyi hizmet verdi. Cok teşekkürler

F******* B*******

1.5 günde karar verip şahane bir ev almamıza vesile oldu kendisi. hizmet kalitesi, güveninirliği, samimiyeti, hızlı dönüşleri bizi çok etkiledi. ufuk hanım ile olan ilişkimiz kısa zamanda arkadaşlığa dönüştü. teşekkürler ufukcum herşey için.

Ahmet Alp Karagülle

Takibi ve desteği çok iyiydi teşekkürler.

Eren Sayar

Canan kulaksız bilgisiyle donanimiyla hiziyla dikkatiyle titizligiyle ve daha bircok artisiyla isini bilhakkın layikiyla yerine getiren emlak deyince aklimiza ilk gelen bir isimdir bizim icin.Onunla yaptigimiz bircok islemde hep yuzumuzu guldurdu ve bizi fazlasiyla memnun etti.Onunla calisirsaniz farkini siz de anlarsiniz. burdan bilvesile kendisine tekrar tesekkur etmek isteriz. tesekkurler canan kulaksiz🤗🤗🥰🥰

Adnan Demirkan

Emlak sektörü için olmazsa olmazlardan güvenirlilik ve profesyonellik canan hanımin fazlasıyla sahip olduğu en belirgin iki ozellik.Ayni zamanda işini severek yapan güler yüzlü,sabırlı ve çözüm odaklı bir insan.Yakinlarima tereddütsüz önerebildigim yegane çözüm ortaklarımızdan.Kendisine evlerimizi kiralama süreçlerinde emeklerinden dolayı teşekkür eder ve iş yaşamında başarılar dilerim.

Faruk Okudur

Hızlı geri dönüşleri ve iş bitiriciliği için şeyda hanım'a teşekkür ederim.

Rachel Elena Kriss

Teşekkürler

Alexey Gostev

Sheida is an excellent professional! and a wonderful person, a pleasure to deal with

Bahar Yasar

Kaliteli hizmet, güler yüzlü yaklaşım… çok teşekkürler…

M******* A*******

Ev arayış sürecimizde bize engin bilgi ve tecrübesiyle desteğini esirgemeyen sevgili şeyda tuğcu yeşilboğaz’a sonsuz teşekkürler 🙏

Gürhan Kara

Şeyda hanım tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu.Konuya hakim,güleryüzlü ve yardımsever.

Sinan Altunsoy

Çok ilgili, çok nazik, ayrıntıları önemseyen işinin ehli, iletişimi kuvvetli ve sürekli işinin arkasında duran hem mal sahibinin hem de kiracının hakkını gözeten bir hanımefendi. Biz kendisinden çok memnun kaldık. Soranlara da tavsiye etmeyi düşünüyoruz Rozi Hanım'ı, dolayısıyla da RE/MAX'ı..

Ercüment Kara

Ufuk kumbasar hanımın hizmetlerinden çok memnun kaldım.Kendisine teşekkür ederim.

Namiz Mammadov

Süreç boyu ufuk hanım bize doğru daire seçmekte gereken önerileriyle çok destek olmuştur.Her zaman gayrimenkul işlemlerimde kendisinden destek almayı düşünüyoruz.

Barış Özbilen

Kiralama sürecimdeki desteği için roza hanıma teşekkür ederim

Cihan Özyurt

Rozi hanıma özverili yaklaşımı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ebru Varol Taşkın

Güleryüzlü muhteşem bir hanımefendi. birlikte çalışmak çok keyifliydi.Aynı zamanda çözüm odaklı ve işbitirici bir danışman.

Gül Dizioğlu

Çözüme hızla ulaşan pozitif bir kişi olması , işini çok severek yapması ,güleryüzlü, çalışkan, güvenilir olması dolayısıyla ben ve tüm çevrem emlak deyince ''canan kulaksız "💕👍✌️diyoruz bir de üstüne üstlük gerçek bir hayvansever olması ..Kesinlikle tavsiye ediyorum...Emlak dünyasında doğru kişi..İşi baştan sona mükemmel eksiksiz bizleri yormadan yürüttüğü için sonsuz teşekkürler

Mustafa Gencer

Etiler nisbetiye caddesi üzerinde gayrimenkul alım sürecini mükemmel yöneten naif yaklaşım, sabır ve etik kurallarından ödün vermeyen canan hanıma sonsuz teşekkürler.

Ferhan Mursaloğlu

Satış sürecindeki destekleriniz için teşekkürler.

Yağmur Yüksel

İlgi alaka ve güler yüzü ile sorunsuz iyi bir süreç yaşadık.Teşekkürler

Mehmet Zembilli

Bi̇lgi̇ donanim ve teknoloji̇ i̇le kisa sürede ki̇ralama yaptik.Süreci̇ çok i̇yi̇ yönetti.Teşekkürler

Taha Uluçay

Teşekkür ederiz, her şey çok hızlı oldu.

Reyhan Akgün

Hizmetleriniz için teşekkür ederim.

Erman Yalçın

İlgi ve alaka için teşekkürler.

Gözde Bayram

Teşekkürler

Selin Kenar

TÜM SÜREÇTEN ÇOK MEMNUN KALDIK

Mina Turgal

Rozi Hanımla annem aracılığıyla tanıştım ve iyiki de tanışmışım.Gerek iş tecrübesi ve gerekse iletişim becerisi ile işimizi çok kolaylaştırdı.Dairemizde çok kısa sürede satıldı.Emlakla ilgili bir konu olduğunda kesinlikle tekrar Rozi hanımla çalışmak isterim

Yasemin Sakarya

Kendisine çok teşekkür ederim; süper ilgi, alaka ve çözüm odaklı iletişim.

Ekrem Akyüzlü

Ayça Hanım en pozitif emlak danışmanımız oldu. Her zaman güvenebileceğimiz iyi bir insandır.

Bilge Köksal

Öneriye gerek yok, Ayça Hanım'dan çok memnun kaldık. Harika bir insan ,işimin hakkını layıkıyla veriyor.

Banu Nas

Ayça hanımdan çok memnun kaldım. İşini çok iyi yapıyor. Aşırı ilgili.

Lerzan Gürsoy

Şeyda hanım çok yardımcı ve bilgili bir danışman. Her şey için teşekkürler.

Can Sekban

Titiz, Samimi, Profesyonel

Zeyno Pelin Doğan

İyi ki varsın :)

Rıfat Gaston

Ufuk hanımla çalışmaktan çok büyük onur duydum. İşinizi mükemmel yapıyor, hem alan tarafın, hem de satan tarafın ne istediğini belirleyip tamamen o işe konsantre oluyor. Bugüne kadar çok emlakçı ile çalıştım, ama Ufuk hn gibi işi tam anlamı ile profesyonel ve sonuna kadar takip edeni hiç görmedim. Aldığı ödüller ve puanları sonuna kadar hak ediyor. İleriki iş hayatında kendisine başarılar dilerim.

Hertsel Murat

Rozi hanım ile önceki danışmanımızın şehirden ayrılması ile tanıştım ; 2 projede çalışma fırsatımız oldu ve her ikisine de yakın ilgi ve takibi ile çok iyi bir şekilde kısa sürede sonuçlandırdı.Teşekkür ediyorum

F******* Y*******

Ev arayışımızın uzun süredir devam ettiği zor bir süreçte, istediğimiz gibi bir evi hızlıca tutmamıza Roza Hanım yardımcı oldu. Kendisinin desteği, iletişimi çok pozitifti ve bize kendimizi çok iyi hissettirdi. Çok teşekkür ediyoruz :)

Şermin Zoralioğlu

Özellikle insan ilişkileri süper ,aradığınız her an telefonla ulaşılabiliyor kendisine sonsuz teşekkürler.

Haluk Kerim Karakullukcu

Bu zamana kadar çalıştığım emlakçılar arasında iş disiplini ve iş ahlakı en iyi olan kişi Rozi hanımdır. Bir daha ev tutar ya da ev alırsam ilk onlarla iletişime geçeceğim.

Tülay Dönmez

AYÇA HANIM BABAMDAN KALAN MANEVİ DEĞERİ OLAN VE BENİM İÇİN KIYMETİNİN HİÇ Bİ MADDİ DEĞER İLE ÖLÇÜLEMEDİĞİ BU YER İÇİN GÖSTERDİĞİNİZ EMEK VE UĞRAŞLARINIZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER. TÜLAY DÖNMEZ

Özgür Çebi

Samimî ve net tavrı ile satış sürecini çok iyi yürüten tam bir profesyonel. Emeğiniz için teşekkür ederiz.

M******* S*******

Roza hanim ile daha once kendisi ile calismis olan bir tanidigim in tavsiyesi uzerine tanistik. Guvenilir,nazik ve en onemlisi son derece profesyonel bir danisman.

T******* Ö*******

Cenk Bey’le iletişime geçtiğimiz andan itibaren kendisi bizimle çok yakından ilgilendi ve her sorumuzu yanıtlayarak, aradığımız evi bulma konusunda üst seviyede yardımcı oldu. Aynı zamanda kibar ve nazik birisi olması, iletişim kurmada büyük kolaylık sağladı. Kendisine teşekkür ederiz.

Zeynep Cüre

Ayça Üreten mesleğini büyük titizlikle ve olağanüstü emek ve çaba sarfederek gerçekleştirmektedir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

N******* Ş*******

Teşekkürler.

Mehmet Atıf Coka

Çok sistematik ve profesyonel.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.