RE/MAX Lot has 283 Real Estates on its portolio
Total 245 real estates are listed
Total 38 real estates are listed

RE/MAX Lot

Ankara ve Türkiye'de ilk biz yaptık, hep ilk biz yapacağız !!!

Ankara'nın en geniş en başarılı en üretken danışman kadrosuyla , 30 yıllık tecrübemizle , mükemmelliyetçi hizmet anlayışı , ezberbozan fiziki ofis standartlarımızla hizmetinizdeyiz

Brokers

Real Estate Agent (MAXX System)

Real Estate Agent (RAPP System)

Office Team

Office Degrees

Calculated according to the turnovers in Turkey

2021
1
Month_11 2021
1
Month_12 2021
2022
1
Month_1 2022
1
Month_2 2022
1
Month_4 2022
1
Month_4 2022
1
Month_6 2022
1
Month_9 2022
2023
1
Month_1 2023
1
Month_2 2023
1
Month_3 2023
1
Month_4 2023
1
Month_8 2023
1
Month_10 2023
2024
1
Month_1 2024
1
Month_1 2024

Prof Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. Alacaatlı 18 B Apartment Number: 3
Prof Dr Ahmet Taner Kışlalı Mah. / Çankaya / Ankara

CUSTOMER REVIEWS


Last 100 reviews are displayed

Özen Kelleci

Mükemmel hizmetimizden dolayı çok teşekkür ederiz

Yağmur Oğullar

Velda hanım yeni ofis kiralamamız konusunda bizimle çok ilgilendi. Aklımıza gelen bütün sorulara açıklayıcı cevaplar verdi ve bizi en güzel şekilde yönlendirdi. Her konuda oldukça çözüm odaklı birisi. Güler yüzü için de kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.

Bahadır Şahinoğlu

Velda hanım çok ilgili yaklaştı ve yardımcı oldu. Kendisini tanıdıktan sonra bir başka yere bakmaya ihtiyaç dahi duymadık. Hızlı çözümcü ve çok kolaylık sağladı bizlere. Kendisini teşekkür ediyoruz.

M******* D*******

yaptığı işi ciddiye alan, tecrübe ve deneyimi ile insana güven veren ünal beye çok teşekkür ederiz.

Y******* Ö*******

Ünal beye çok teşekkür ederim, bütün yardımları ve süreçteki ilgisi için. Kendisiyle çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Yılmaz Kiraz

Ünal bey alanında uzman, süreçte çok ilgiliydi ve her konuda bilgilendirdi. Çok teşekkürler

B******* Y*******

Ünal bey sayesinde yaptığımız alış-veriş gayet kaliteli şekilde başladı ve olumlu sonuçlandı. Hiç bir şekilde zorlamadan sabırla bizi anlamaya çalıştı ve ev seçeneklerini ona göre planladı. Doğru ve anlaşılır yaklaşımıyla bize çok yardımcı oldu. Aklımızda hiç bir soru işareti bırakmadı. Tüm yardımları için teşekkür ederiz.

H******* M*******

Remax Lot dan Ünal Şahin ile ilk defa tanıştım. İyi ki tanımışım. İlgisi, bilgisi ayrıca verdiği güven sayesinde bundan sonra da her zaman çalışmak isterim. Her şey için teşekkür ederim.

T******* A*******

Profesyonel yaklaşımıyla ev alma sürecimizin sorunsuz tamamlanmasını sağlayan Tuğçe Hanım’a teşekkür ederiz.

Özen Kelleci

Çok güvenilir çok dürüst bir insan alım sürecinde çıkan her sorunumuzu çözmemiz de çok yardımcı oldu bize yol gösterdi her aşamayı kendisi birebir takip etti volkan bey olmasa bizim için zor ve sıkıntılı süreç olurdu kendisine çok çok teşekkür ederiz

Perihan Güçlü

Verda hanim sayesinde istediğimiz ofisimizi kiraladık herşey ile çok ilgili alakalı her konu yardımcı oldu ve eklemek istediğiniz çok güler yüzlü teşekkür ederim

E******* S*******

Tuğçe hanım sayesinde evimizi sattık ve yeni evimize taşınıyoruz. Kendisine gösterdiği özveri ve sabır için sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim

O******* S*******

Bu durgun piyasa koşullarında bile Tuğçe hanım istediğimiz fiyata dairemizin satışını gerçekleştirdi. Kendisine çok çok teşekkür ediyoruz.

Atilla Erçelebi

Bağlıca'da bulunan "Seğmen Bağlıca Evleri Sitesi'ndeki" dairemizin kiralanması aşamasında göstermiş olduğu özverili çalışmalar nedeniyle RE/MAX üyesi sayın Metin Arıman'a en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Ü******* D*******

Ev kiralarken çok ilgili ve ayrıca çok yardımcı oldu. Bütün gayrimenkul işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Okan Akyüz

İşim geregi bu sektörle görüşmelerim oluyor.Metin bey kadar düzgün ve dürüst bir arkadaşı tanıdıgım çok mutlu oldum.Artık kendisi benimde fikir alacagım danışmanım olmuştur.Kendisine başarılar dilerim

İnci Ülkü Çelikel

Metin Beyle evimi kiraya verme surecimde profesyonel bir hizmet almak için tanıştım. Güven veren tavırları, gerçekçi ifadeleri ile kendisiyle çalışmaya karar verdim. Kiracı bulmak için uygun bir dönem olmasa da, iş arkadaşları ile uyumlu çalışmalar yürütmesi, çözüm ve sonuç odaklı olması sayesinde kısa sürede iyi bir kiracı ile anlaştık. Dürüst, kaliteli ve iyi niyetli profesyonel insanlarla çalışmanın ne kadar önemli olduğunu birebir tecrübe etmemi sağlayan Metin Beye buradan da teşekkürümü sunarım.

Bora Baş

Tüm süreci hiç sıkıntı yaşamadan profesyonelce güler yuzüyle bize kolayca tamamlatan Tuğçe hanima kocaman teşekkurlerimizle....

Bahri Aydoğan

Güleryüzlü, işinin takipçisi, başarılı, işinin ehli mesleğinde number one olan Tuğçe hanıma çok tşk ederim. Başarılarının devamını dilerim

A******* K*******

Ümit bey oğlum gibi evimize kendi evi gibi değer verip ilgileniyor. eline emeğine sağlık

L******* B*******

Evimizi kiralama sürecinde oldukça profesyonel ilerledi. Kendisine teşekkür ederiz.

Hasan Ali Sungur

SERVET ALTAN Beye ilgi, alaka, hoşgörü ve nezaketi için teşekkür ediyorum.

B******* Ş*******

Ümit bey ile uzun süredir çalışmaktayız. evimin satışı için tekrar görüştük fiyat tesbiti yapıp iki hafta gibi kısa sürede satışımız gerçekleştirdi. bu sürede her konuda bilgilendirip destek olan danışmanımızı tebrik eder herkese tavsiye ederim

Yılmaz Baran Bulut

Daha önce de başka emlak danışmanlarıyla çalıştım ama bundan sonra RE/MAX Lot ve Gizem Hanım'la çalışırım. Çok teşekkür ederim.

Kayhan Şahin

Gizem Hanım'dan çok memnun kaldık. Kendisi çok güler yüzlü ve çalışkandı. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimizde kendisiyle ilerleyeceğiz. Çok teşekkür ederiz.

Emre Kayan

Dürüst, işine hakim, süreci başınsan sonuna kadar profesyonel şekilde yürüterek bir ay içinde kiralama işlemini tamamlamıştır. Başarılarının devamını diliyoruz.

Mert Can Ünal

Velda Hanım ile birlikte süreçte yer almak büyük şanstı. Süreci çok profesyonelce yönetti, sorduğum tüm sorulara net yanıtlar verdi ve şartları her iki taraf içinde çok kolaylaştırdı. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederim.

Gökhan Sungu

Eylem hanımla yıllardır çalışıyoruz. Hiçbir problem yaşamadık. Her daim süreçlerimizi şeffaf, hızlı ve dürüstçe geçirmemizi sağladı. Başarılarının devamını dilerim.

Berru Yeniay

Çok teşekkürler Eylem hanım , Öncelikli olarak işinizde göstermiş olduğunuz disiplin , azim , özveri ve bizlere duyduğunuz saygıdan ötürü çok teşekkür eder çalışma hayatınızda başarılar dileriz. Sizinle tanıştığımız andan itibaren profesyonel ve çözüm odaklı bakış açınız sayesinde gayet kaliteli bir hizmet aldığımız için çok çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla ,

N******* K*******

Ev ihtiyacımızı kısa sürede gideren danışmanımıza çok teşekkür ederiz. gayet hızlı temiz bir çalışma oldu.

H******* T*******

Ümit bey yıllardır çalıştığımız emlak danışmanımız. Ankarada ki evimiz ile ilgilenmekte, her defasında bize sorunsuz kiracılar bularak bize yardımcı olmaktadır. Herkese tavsiye ederim. Teşekkür ederim.

Naz Adanalı

Daha önceki işlemlerimizde olduğu gibi bu kiralama işlemimizde de göstermiş olduğu özen, dikkat, güvenirlilik ve samimiyeti için bir kez daha kendisine çok teşekkür ederiz. Gözünüz kapalı Şule Büyükbakırcı'ya gayrimenkullerinizi teslim edebilirsiniz.

Prof.dr. Bora Yıldırım

Gülnur Hanım, emlak konusunda (satış, kiralama vs.) oldukça donanımlı, fazlasıyla profesyonel, hızlı ve pratik bir hanımefendidir. Bir çok kez yardımına ihtiyacımız oldu. Çok hızlı ve problemsiz bir şekilde yardımcı oldu. Emlak konusunda bilgiye/hizmet almaya ihtiyacı olan kişilere kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine çok teşekkür ederek başırılarının devamını dilerim.

Tuba Yıldırım

Gülnur Hanım'ın güleryüzü, çözüm odaklı yaklaşımı ve güven veren sakin hali kendisinden defalarca hizmet almamızı sağladı. Kendisiyle ilk olarak 2016 yılında şu an oturduğumuz daireyi satın aldığımızda tanışmıştık. İyi ki tanımışım dediğim nadir insanlardandır. Sonrasında başka bir dairemizi kiraya verirken çok yardımcı oldu. Adeta kendi evini kiraya veriyormuş gibi özveriyle ilgilendi. Emlak konusunda herhangi bir konuda yardıma ihtiyacımız olduğunda danıştığımız ilk kişidir. Kendisine ilgi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Fırat Güvez

Kurumsal kiralamamız ile ilgili Remax Lot ve Gizem Hanım bizlere çok destek oldu. Süreç boyunca yapıcı tavırları, hızlandırıcı aksiyonları ve net iletişimi için kendilerine teşekkür ediyoruz.

Serdar Tunç

Kiralama zamanında ve her türlü süreçte bize yardımcı olduğunuz için, işlerinizi devamlı takip ettiğiniz için ve bıkmadan bize hizmet ettiğiniz için hem kendim hemde şirketimiz adına teşekkür ediyorum...

S******* T*******

Gizem hanim ile alim/satim ve kiralama islemlerimiz icin birlikte calistik, cok memnun kaldik. Profesyonelliginden ve bize gostermis oldugu ilgisinden dolayi kendisine cok tesekkur ederiz. Tekrar calismak dilegiyle.

M******* S*******

Gurbuz Bey ile Temelli'deki arsamin satisi icin calistik. Surecin basindan itibaren son derece titiz ve dakik sekilde davranip, bizi haberdar ederek ve taleplerimizi dikkate alarak satis islemini sagladi. Kusursuz ve guven veren profesyonel hizmeti icin cok tesekkur ederiz.

Selçuk Aslan

Satış yapmayı değil dost kazanmayı öncelikli olarak gözeten sadece avantajlari değil muhtemel handikapları da hatırlatan, güven duygumuzu yükselten ve satış sonrasında da ilgisini esirgemeyen bir arkadaşımız olarak tanıdık Volkan Beyi. Teşekkürler...

P******* B*******

Öncelikle Volkan Beye gösterdiği özveri sabır ve hoşgörü için çok teşekkür ederim. Profesyonel bir duruşla süreci yönettiği için minnettarım. Sayesinde evimin satışını sorunsuz bir şekilde tamamladık. Başarılarının daim olması dileğiyle.

U******* B*******

Ümit bey ile ilk evimi tuttum. Ne yapacağımı nasıl olacağı hakkında hiç bir fikrim yoktu. sağolsun herkonuda bana destek oldu. emeğine sağlık

Buğra Kulakçı

Ümit bey Ankara'daki evimin takibini yapıyor, içim rahat en önemlisi bu, nasıl bir kiracı olacağını düşünmüyorum. Ümit Bey'in en iyisini yapacağını biliyorum, teşekkür ederim.

I******* Ö*******

Her şey çok kolay çok düzgün ilerledi elinize sağlık.

İ******* E*******

Ümit Bey'in bizler için harcadığı emeğe gayrete ve zamana teşekkür ederim.

O******* G*******

Ticari mülk satın alma sürecinde sergilemiş olduğu profesyonel yaklaşımı, gösterdiği ilgi alaka, her an her aklımıza takılan sorularımıza hemen dönüş yaparak bize verdiği güven neticesinde güzel bir mülk sahibi olmamızdaki tüm katkıları için teşekkürler. Süreçte deneyim, tecrübenin, güven üzerine kurulu insan ilişkilerinin sürecin sağlıklı, hızlı yürümesindeki önemini Elçin Hanım bize göstermiş oldu. Sağlıklar ve işlerinde başarılar dilerim.

Ç******* T*******

Sn Şule Büyükbakırcı gayrımenkulumuzun satışında bize başından sonuna kadar çok yardımcı oldu. Bize hiç sıkıntı yaşattamadan süreci yönetti. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

A******* C*******

Volkan Bey'in bilgisi,tecrübesi ve profesyonelliği sayesinde kazançlı bir yatırım yaptım.İşlemleri hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamladığı için kendisine teşekkür ederim.

F******* B*******

Ümit bey ile görüşüp kendisi ile görüşme yaptık ve evimizin satışı konusunda yetki verdikten beş gün sonra evmiz istediğimiz fiyata satıld. Biz de çok şaşırdık. her şey için teşekkür ederim.

Yakup İhsan Yargancıoğlu

Her şey sorunsuz ilerledi, Velda hanım çok ilgili bir danışman emekleri için çok teşekkür ederim.

Şenay Topal

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Burcu hanımla keyifli bir süreç geçirdik, hiçbir sorunla karşılaşmadık. İlk kez çalışmamıza rağmen daha önce çalışmış gibiydik. Bundan sonra da Burcu hanımla çalışacağım. Çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Atilla Dikmetaş

Burcu hanımla sürekli çalışıyoruz, artık aileden oldu. Çok düzgün ve çalışkan , her şeyle kendisi ilgileniyor. Bundan sonra da başka danışmanla çalışmayız zaten. Teşekkürler

Tüzün Öztürk

Hiçbir sıkıntı yaşamadık, Elvan hanım çok ilgiliydi. Çok güzel bir süreç geçirdik teşekkür ederim.

Sevinç Özsoy

Her şey çok iyiydi. Ümit bey süreci çok iyi yönetti, 5 yıldız az kalır... Teşekkür ederim her şey için

Burak Dedeoğlu

Her şey çok iyi ve sıkıntısız geçti, sürekli burak beyle çalışıyorum bundan sonra da kendisiyle çalışacağım tabi ki, teşekkür ederim tekrardan

Emine Sarıkaya

Savaş bey çok ilgili bir danışman, bu bizim 4. evimiz, birçok emlakçıyla çalıştım ama Savaş bey aralarındaki en iyisiydi. Her konuda yardımcı oldu, her an ulaşabildik. Her sorumuza itinayla cevap verdi, kısacası aldığımız hizmetten çok memnunuz. Çok teşekkür ederiz.

Berna Şekerci

Tuğçe hanım, çok başarılı bir danışman. Aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım. Her şey için tekrar teşekkür ederim

Selin Yüksel

Burçak hanımla yaptığımız işlem gayet iyiydi. Keyifli bir süreç geçirdik. Şu an tekrar bir gayrimenkul işimiz var ve yine Burçak hanımla çalışacağız. Teşekkürler.

Yeşim Turgut

Burcu hanımla 2. işlemimiz, çok başarılı bir danışman, süreç güzel geçti. Çok memnunuz teşekkür ederim tekrardan.

Meltem İdem Elibol

Burcu hanımla daha önce de çalışmıştık, alım-satım işi çok hızlı gerçekleşti. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, teşekkürler

D******* G*******

Elçin hanıma teşekkür ederim, çok başarılı bir danışman, süreci çok başarılı yönetti, çok memnun kaldım. Teşekkür ederim

Ayşe Cevik

Ben İzmir'de yasiyorum evim Ankara Etimesgut ta kendisini netten buldum. Gayet basarili ve güvenilir kendi yeri gibi ilgilenip en kısa zamanda evimi kiraya verdi. Kira ya verdiği kişiyide güvenilir olarak bulup verdi...kendisi ile çalışmak kolay ve başarılı ☺️ tavsiye ederim...

Tuncay Tunç

Gürbüz bey ile yaptığımız alışveriş işleminde, gayet hızlı ve profesyonelce hareket etti. En ince detaylar konusunda bilgilendiren ve çok efendi bir kişilik. Teşekkür ederim.

Mehmet Boğaoğlu

Evimi RE/MAX kalitesi ile sayın emlak danışmanı Filiz Hanım'ın profesyonel yardımı ile sattım. Filiz Hanım sürecin her aşamasında başından sonuna yanımda oldu. Kendisi son derece güvenilir ve ilgili bir Danışman. Umarım bir sonraki alım satım işlemlerinde birlikte çalışma fırsatı bulurum. Kesinlikle işinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

E******* İ*******

Elçin hanımla çalıştığım için çok mutluyum, kendisi çok profesyonel ve başarılı bir danışman. Tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu teşekkür ederim.

Ali Dedeoğlu

Mesut beyle çalıştığım için çok memnunum, çok güzel bir süreçti kendisine tekrardan teşekkür ederim.

A******* Ç*******

Serdar beyle çalışmak çok keyifli, kendisi çok profesyonel ve başarılı bir danışman, çok memnun kaldım. Teşekkürler

Ö******* D*******

eylem hanıma çok teşekkür ederim, çok memnunum, sıkıntısız bir süreçti

Yiğit Kemal Özel

İdil hanımla sürekli çalışıyorum, kendisiyle severek çalışıyorum. En yüksek puanı hak ediyor. teşekkür ederim kendisine

O******* Y*******

Genel olarak iyi bir süreçti, Fazilet hanıma teşekkür ederim.

M******* K*******

başarılı işlem gerçekleştirdik, serdar beye teşekkür ederim

Esin Orhan

Çok çok memnun kaldım, daha önce de çalışmıştık Tolga beyle dört dörtlük bir danışman, RE/MAX Tolga Bey ile çalıştığı için çok şanslı. Her şey için teşekkürler.

Doğacan Altınözlü

Tolga beyle yeni tanıştık ve işimizi kısa sürede halletti. Gayet başarılı bir danışman, bundan sonraki emlak işlerimde de Tolga bey ile çalışmak isterim, teşekkürler.

Necim Seyman

Şehir dışından geldim, kiralama konusunda bana çok yardımcı oldu Ümit bey. Her şeyden çok memnun kaldım, kendisine tekrar teşekkür ederim.

Murat Yüngül

Gizem hanım saygı duyduğum, harika bir insan. Kendisiyle ilk kez çalıştım ama bundan sonra da kesinlikle çalışacağım, emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

E******* Ş*******

Ümit bey ile çalışmaktan çok memnunum, sürecin işleyişinden ve sorunsuz ve olumlu bir şekilde sonuçlanmasından da, teşekkürler her şey için.

M******* M*******

metin beye teşekkür ederim, gerek anlayışıyla gerek profesyonelliğiyle çok başarılı bir danışman çalıştığım için çok memnunum.

Anakız Karataş

Serdar beyin ellerine sağlık, teşekkür ederim başarılı bir alım satım oldu

Y******* M*******

Danışmanımız Ümit bey her konuda konut ve kiracı konusunda bizim bütün sorunlarımızı çözen bilgi desteğini esirgemeyen bir arkadaşımız. İşinde ehil olan briri. Herkese tavsiye ederim

Ş******* N*******

Ümit beyle görüştükten sonra işimiz kısa sürede halloldu. düzenli disiplinli temiz çalışmasından dolayı teşekürü hak eden biri. başarılar dilerim

E******* Ö*******

Şehir dışında olmamız sebebiyle evimizin her şeyi ile Ümit bey ilgilenmekte. Kiracıların çıkmasını ve kiralanmasını tamamen o kontrol ediyor. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

M******* Ç*******

Ahmet Murat bey işinde çok iyi, kiralama işinde ev sahibiyle arada köprü görevi gördü,hiçbir sıkıntı yaşamadık. Tekrar teşekkür ederim

S******* Ö*******

Tolga bey'le sürekli çalışıyoruz, satış başarıyla gerçekleşti. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

M******* K*******

Elif hanım çok çalışkan ve iyi bir danışman. Her şeyle çok güzel ilgilendi, aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim

M******* A*******

Çağrı beye emekleri için teşekkür ederim.

S******* K*******

Her şey gayet iyiydi, teşekkür ederim

Hacı Karataş

Eylem Hanımı her aradığımda ulaşabildim, her soruma itinayla cevap verdi. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Alev İlhan

Emre Bey çok saygılı, etik ve çalışkan bir danışman. RE/MAX Lot bünyesinde Emre Bey ile çalıştığı için çok şanslı. Bizim için çok çabaladı, çok uğraştı. Aldığım hizmetten çok çok memnun kaldım. Başka işlemlerde görüşmek üzere, teşekkürler.

Ayhan Özgün Demirel

Emre Bey bu süreçte çok yardımcı oldu, aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Ceyda Güveçli Çakar

Metin Bey çalıştığım en en en iyi emlakçı. Bundan sonra asla başka biriyle çalışmam. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim.

Sevgi Duman

Ahmet Bey'in her şeyinden çok memnun kaldım. Doğru yönlendirmeleri ve piyasa analizleri çok etkili oldu. Tekrar teşekkür ederim kendisine

Gökçen Baykal

Her şeyde çok yardımcı oldu, ufuk açıcı bilgiler verdi. Süreçten gayet memnun kaldım. Tekrar teşekkür ederim.

Oya Balcıoğlu

Çok memnun kaldık, her şey gayet güzel ilerledi. Ahmet Bey'e tekrar teşekkür ederim.

L******* O*******

RE/MAX ile iyi ki çalışmışım. Böyle kurumsal bir firma ve profesyonel bir danışman gerçekten sürecin çok hızlı ve sorunsuz geçmesini sağlıyor, Gizem Hanım'a emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

D******* Ü*******

Ümit beye çok teşekkür ederim, çok profesyonelce yönetti süreci. Daha sonraki gayrimenkul işlemlerimde de kendisiyle çalışmak isterim.

B******* T*******

Emre bey profesyonel bir danışman, işleyiş de aynı şekilde profesyonelceydi. İlgi ve alakasından ötürü teşekkür ederim

A******* Ö*******

Gizem hanıma çok teşekkür ederim tüm süreç için çok memnun kaldım, tekrar çalışmak isterim

H******* K*******

Burcu hanım çok samimi ve anlayışlı bir danışman, bir o kadar da profesyonel. Süreç çok güzel ve hızlı ilerledi. Tüm işleyişden çok memnunum ,teşekkür ederim kendilerine

A******* K*******

RE/MAX Lot ile ve Velda Hanım'la çalıştığım için çok memnunum, profesyonellik ve samimiyetin bir arada olması çok güzeldi, çok teşekkürler.

S******* A*******

Elvan çok profesyonel bir danışman. Çok olumlu bir süreç geçirdik, tekrar çalışmak da isterim. Teşekkürler her şey için.

İ******* A*******

Eylem hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz, süreçten çok memnun kaldık sorunsuz bir şekilde ilerledi her şey.

Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.
Please Enter Your Name.
Please Enter Your Surname
Please Enter Your E-Mail Adress
Please Enter Your Password
Please accept the User Aggreement.