RE/MAX Adres portföyünde 241 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 217 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 24 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Adres

--  SIRADIŞI Gayrimenkul Danışmanları.. SIRADIŞI Sonuçlar...

-- ' DOĞRU ve GÜVENİLİR Çözümlerin Adresi RE/MAX ADRES'

-- Gayrimenkul Alım, Satım veya Kiralama Kararı aldı iseniz, RE/MAX Adres'i ziyaret zamanıdır..

-- Ülkemiz Birey ve Kuruluşlarının Etik Kurallar Sisteminde, Güvenilir ve Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlık hizmeti alma Hakkı Yok mudur?

-- Eğitimli ve Düzeyli RE/MAX Adres Ekibi Danışmanınız olsun ve bırakın Gayrimenkul Sorun ve Beklentileriniz kaliteli ve hızlı bir şekilde Çözümlensin..

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Cengiz Topel Cd. No:36 K:1 D:1 Bostanlı
Bostanlı Mah. / Karşıyaka / İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Asil Yaşatan

Evi alım sürecinde ki destekleriniz ve yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ederim.

Deniz Özgül

Ümit abiye teşekkür ederim Çok ilgili işini layığıyla yapan birisi Yardımcı olduğu onun gibi birisine denk geldiğim için çok şanslıyım Başarılar dilerim iş hayatında

Koray Kesikci

Kendisinden memnun kaldık. Profesyonel ve güvenilir idi. Bir daha emlak işimiz olduğunda umarım tekrar karşılaşırız.

Gürkan Aksoy

Aradığınız kriterleri paylaşmanız yeterli.. Mutlaka sizin faydanızı kollayan, size güven veren bir şekilde İlke Hanım sizi temsil ediyor. Yatırım, satın alma, satma veya kiralama süreçlerindeki diplomasiden yorulmadan sonuca ulaşıyorsunuz. Teşekkürler İlke Hanım..

Yusuf Demir

Süper hizmet çok memnun kaldık gerçekten işini profesyonel yapan birisi herkese çok tavsiye ederim.Güler yüzlü sıcakkanlı işini severek yapan birisi.

T******* Ü*******

Saygın Bey ve ekibi o kadar profesyonel çalışıyorlar ki farklı emlak danışmanlığı firmalarıyla daha önce yaşadığımız tüm olumsuz deneyimleri geride bıraktık. Ekipten Ayşe Hanım’a ayrıca teşekkürlerimi sunmak isterim, telefon görüşmesi ile tanışıp kurmuş olduğu sıcak iletişimle açık, net, samimi ve güvenilir yaklaşımı ile ilk dairemizin satışı çok kısa sürede gerçekleşti, bundan sonraki süreçte de hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Satış sürecinde başından sonuna kadar yanımızda olan Saygın bey, Ayşe Hanım ve Senem Hanım’a çok çok teşekkür ediyorum, iyi ki sizinle yollarımız kesişti ve sizleri tanıdık🙏🏻🌸

Aslı Curavcı

Bir satış işlemi için tesadüfen tanıştık Hülya Hanım ile. O günden sonra da farklı bir emlak danışmanı ile çalışmamız artık mümkün değil. İşindeki profesyonelliği, titizliği, genel tavrı ile satış/kiralamada bütün süreçler mükemmel ilerliyor. Özellikle de verdiği güven tartışmasız. İyi ki yolumuz kesişmiş.

Fazıl Peker

RE/MAX Adres Gayrimenkul Danışmanı Hülya Barutçu Özkan Hanım'a, kiralama sürecinde göstermiş olduğu gayreti, işine olan hakimiyeti ve kiralama sürecini son aşamaya kadar takip etmesi nedeniyle teşekkür ederim. Başka bir kiralama sürecinde de Hülya Hanım'la çalışmaktan memnuniyet duyarım.

İkbal Özkanaryalıoğlu

Dürüst, güvenilir, disiplinli, dostane bir danışmandır. Hem tavsiye hem de tercih edeceğim bir isimdir.

Ümmü Kaya

Samimi içten sıcak karşılamasıyla aile sohbeti tadında ve işini profesyonellikle yapan iyiki tanışmışım diyebileceğim insanlardan biri Hülya hanım.Kendisine Teşekkür ediyor iyi çalışmalar diliyorum.

Ercan Kaya

Ümit Bey, son derece nitelikli ve kaliteli bir kişi. İşini yaparken güven veren, gereken donanımlara sahip olduğunu hemen fark ediyorsunuz, fakat aynı anda bu kurumsal ve özenli duruş yanında içtenlik ve dürüstlük ile bilgilendirici, sizin adınıza gerekenleri öngören ve paylaşan bir yaklaşım da buluyorsunuz. RE/MAX'a zaten güveniyor idik, Ümit Bey ile, ev sahibimizin de mutlu olduğu, bizim de mutlu olduğumuz bir sonuca ulaştık, bu sayede RE/MAX'a olan güvenimizi de pekiştirdik. Teşekkürlerimizle...

M******* K*******

Saygın Bey güler yüzlü iletişimiyle satın alma sürecinin her anında yanımızdaydı. Tüm sorularımıza verdiği açıklayıcı cevaplar ve süreci kolaylaştıran sabırlı tavrı için çok teşekkür ederiz.

G******* C*******

Saygın beyle tesadüfen karşılaştık iyi ki de yollarımız kesişmiş,2 yıldır Bostanlı da ki evimi satmaya çalışıyordum evimi kime verdiysem satamadı ve 2 yıl boyunca zarara uğradım Saygın Bey ve Yağmur Hanım yaklaşık bir ayda sorunsuz bir şekilde evin satışını gerçekleştirdiler çok çok ilgili bir ekip titiz çalışıyorlar diğer emlak süreçlerimde de kendileriyle çalışmayı çok isterim emeklerinize sağlık

Ö******* K*******

İzmir Karşıyaka 'daki ev satış sürecinde Saygın Bey bilgisi, planlaması, insan ilişkileri, bilgilendirmesi, haftalık raporlamaları sayesinde oldukça öngörülebilir ve sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşadım. Tüm süreci sorunsuz bir şekilde yönetti. Kendisinden gayrimenkul satış hizmeti aldığım için son derece memnun kaldım. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.

Mehmet Birgehan

Ersan Bey ile tanışmamız ilk evimi almam ile başladı.Kendisi ilk günden itibaren son derece kibar,saygılı,işini seven ve bilen olarak bize çok yardımcı oldu.Ev alma sürecimizi çok iyi yöneterek bizimde güvenimizi kazandı.Kendisine müteşekiriz.

İsmail Karacalar

Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için, herşey çok hızlı ve güvenilir bir şekilde ilerledi.İşinin hakkını veren ve işini seven birisi Ersan bey, herşey için teşekkür ediyorum tekrardan hayırlı işler diliyorum.

Candemir Muhacir

İlginiz için çok teşekkürler Şule hanım, hızlı ve güzel bir kiralama oldu memnun kaldık selamlar

Hülya Avcı

Şule Hanım Emlak danışmanımız olarak evimizin kira ya verilmesi sırasında tespitleri ve titiz seçimleriyle bize çok yardımcı oldu. Teşekkürler

Yasar Kabadayı

Ersan bey ev alma sürecinde bizimle ilgilendi kibar ve sabırlı bir yaklaşımı oldu işlemeler sorunsuz bir şekilde ilerlerledi güvenebileceğiniz insanlardan

Cevahir Atmaca

Ersan bey konutumuzun satışı ile ilegilendi satış süresince devamlı bilgilendirme sağladı karşı tarafla gerçekten güvenilir saygılı herşey için tekrar teşekkür ediyoruz

E******* Ö*******

Burak bey gayrimemkul danışmanı olarak bilgileriyle bizi yönlendirerek çok yardımcı oldu kesinlikle ev sahibiyseniz her konuda danışmanızı tavsiye ederim. İşinde çok titiz, emlak la ilgili her soru ve sorununuza çok yardımcı oluyor. Teşekkür ederim Burak Bey artık ailemizin danışmanı oldu.

T******* D*******

Burak Bey Satış sürecinin en başından itibaren oldukça ilgili, çözüm odaklı ve inisiyatif alabilen bir tavır sergiledi. Taraflar arasında iletişimin sorunsuz ilerlemesi için tüm detayları net bir şekilde ve doğru zamanda aktardı. Kendisine duyduğumuz güven sayesinde satış sürecini stres yaşamadan atlattık. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunuz. Burak Bey'e ve RE/MAX Adres Ailesine Teşekkürler.

Ayşe Atlı

Yazmakla bitiremeyeceğim özellikleri olan bir emlak danışmanı olabileceğini hiç düşünmemiştim. Bütün emlak danışmanları hakkındaki düşünce ve tecrübelerimi ters köşe yapan bir kişidir kendisi. Emlak işi olan herkese sadece tavsiye etmekle kalmıyor yüzde yüz en iyi hizmeti alacaklarını garanti ediyorum. Bol kazançlı işler diliyorum kendisine.

H******* K*******

İşyerimizi kiralama sürecinde göstermiş olduğu samimi yaklaşımı ve profesyonelliğinden dolayı işimizi çok çabuk hallettik. Desteği için tekrar çok teşekkür ederiz.

F******* G*******

Dükkanımızı 1 hafta bile sürmeden kiracı bulup karşılıklı sağlıklı iletişimi sağladığı için Şule Hanım'a çok teşekkür ederiz.

P******* O*******

Ersan bey, ailemize ait olan gayrimenkulün satış sürecini takip edip, olunlu bir şekilde sonuçlandırmıştır. Yaşanan en ufak pürüzden, en büyüğüne kadar sabırlı ve pozitif yaklaşımı çok değerliydi. Tüm emekleri için kendisine teşekkür ediyorum.

G******* G*******

Gerek kiralama sürecinde gerek kiralama işleminden sonraki bütün süreclerde bizi hep bilgilendirerek her sürecte yanımızda oldu. Kendisini artık ailemizin gayrimenkul danışmanı olarak görüyoruz. Burak Bey'e yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz

A******* K*******

Burak bey işini düzgün yapan , Güler Yüzlü her konuda bize yardımcı olan ve dükkanımızın kiralanmasında bütün ayrıntılarını düşünen bir Gayrimenkul danışmanı ve Mülkümüz için en güzel kiracı adayını buldu kendisine çok teşekkür eder iş hayatında başarılarının devamını dilerim .

A******* S*******

Burak Bey Kendi eviyle ilgileniyormuş gibi ilgilendi işini seven büyük titizlikle ilerleyen aileden biri gibi oluyor. Sonsuz güveniyoruz ve tavsiye ediyoruz. Tüm emekleri için teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim

Sümeyye Doğan

Hülya Hanım Manisa'dan evimi kiralamamda yardımcı oldu güler yüzü ve her konuda bana yardımcı olması beni çok memnun etti emekleriniz için çok teşekkürler ediyorum.

E******* Ç*******

Saygın bey aracılığıyla karşıyakadaki evimizi satın aldık. Bu süreçte kendisinin bize verdiği doğru bilgilerle bu süreci sorunsuz atlattık. Her aradığımızda kendisine kolaylıkla ulaştık ve her sorduğumuz soruya cevap bulabildik. İşinde son derece profesyonel olması nedeniyle hiç şüphe etmeden tavsiye ederiz. Buradan tekrar teşekkür ederiz.

E******* K*******

Burak Bey ve Gülen Hanım'a Kiralama sürecindeki tüm destekleri için çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dilerim.

Nurhan Özdemir

Evimizin satışı için tanıştığımız Saygın Bey tecrübesi bilgisi samimiyeti sabırlı anlayışlı naif kibar güven verici asil adı gibi saygın tavrıyla tutumuyla benim ailemin tüm fertlerinin gönlünü fethetmiş kendine hayranlık bırakmıştır bize ve alıcıya profesyonel emlak danışmanlığı hizmeti vererek memnuniyetimizi sağlamıştır kendisine sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dileriz iyiki tanımışız sizi tekrar görüşmek dileğiyle tüm emlak işlerimizde sizinle devam Saygın Nergiz Bey

Elif Buse İmamoğlu

Şans eseri ilanlardan karşıma çıkıp iyiki yolum kesiştiği dediğim bir emlakçıdan fazlası.. Tüm sorularıma hatta sorularımdan fazlasına brden fazla çözümler sunup ilgilendiği için kendisine çok teşekkür ediyorum. En güzel konum en güzel evi bulmama yardımcı olduğu içinde ayrı teşekkürlerimi sunarım. Ayrıca asistanı Öykü hanımada teşekkür ediyorum. Bol kazançlar iyi çalışmalar dilerimm.

Levent Özbüber

Öncelikle Ersan Bey'e en önemlisi olan ailemize yansıttığı güven ve ilgi-alaka için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İşim gereği alışveriş esnasında bulunamadığım için anne ve babam ile Ersan beyler fazlasıyla ilgilenip yol göstermişler. Bu ilgi için ayrıca teşekkür ediyorum, gözüm arkada kalmadı hiçbir şekilde. Var olan mülkünüzün satış sürecinde kardeşim için İzmir'de ev araştırması yaparken kendilerine danıştık anında ellerinde uygun olan ilanları paylaştı artı ve eksilerini belirtmişti. Burada demek istediğim elindeki emlak portföyüne de yakından ilgili ve işini severek icra eden bir beyefendi. Sadece kendi portföylerinden hariç RE/MAX'ın diğer şubelerine de yardımcı olmak adına yönlendirmeler yapıyor. İşini sadece kendisi için değil ekip arkadaşları için de yapıyor. Takdire şayan iş ahlakına sahip. Bunlar bireysel olarak ve birebir yaşadığımız durumlar. Ayrıca bildiğimiz üzere RE/MAX gayrimenkul danışmanlığı globalde de etkin bir kurumsal firma. Mülkünüzün değeri ile ilgili en ince detaylarına kadar araştırma yapıp bunu tarafınıza en kısa sürede form/grafik olarak iletiyorlar. Bunun ile ilgili aklınıza takılan emsal değer kaygıları kalkmış oluyor. Değerlendirmeler mülkünüzün satışını hızlandırmış oluyor ve bunun için Ersan Bey ve takım arkadaşları ciddi efor sarf ediyorlar. Lütfen emeğe saygınlığı yitirmeyelim. Akabinde olabilecek gayrimenkul alışverişlerinizi tekrardan RE/MAX bünyesinden ve/veya Ersan beyden tereddüt etmeden yardım almanızı şiddetle tavsiye ediyor, memnun kalacağınızı taahhüt ediyorum. Emekleri için teşekkür eder, işlerinde başarı ve kolaylıklar dilerim...

İbrahim Gökçe

Ersan Bey'in bizim ev bulma serüvenine profesyonel rehber olarak bizi tapu dairesine kadar rehberliğine teşekkür ederiz.

V******* E*******

Şule Hanım'a evimin kiralanması sürecinde gösterdiği profesyonel destek ve samimi ilgisi için çok teşekkür ederim.

Elif Mermerci Erbil

Sevgili meslektaşım Şule Hanım ile çok keyifli bir kiralama süreci geçirdik. Bize bu süreçte yardımcı olduğu için çok teşekkürler.

U******* E*******

Şule Hanım'a evimizin satış sürecinde verdiği emek, her aşamasında gösterdiği profesyonellik ve de destek için çok teşekkür ederiz. Nezaketi ve taraflar arasındaki etkili iletişimi süreci bizler için çok kolaylaştırdı. Çok teşekkür ederiz.

V******* U*******

Şule Hanım hem profesyonelliği, hem de kişisel iletişimi ile emlak konusunda son derece yetkin bir uzman. Kiralama ve satış konusunda kendisiyle çalışmak bizim için çok güven verici ve stres seviyemizi düşürücü bir tecrübe oldu.

Nuri Kafalier

Saygın Bey in yardımlarıyla evimizi aldık. İşlerimin yoğunluğu dan dolayı tapu işlerinde de çok yardımı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Seyithan Özüner

Ev satın alma sürecinde Saygın Bey ile çalıştık. Kendisi işinde oldukça başarılı ve becerikli bir bir insan. Gerçekten zor bir süreci iyi yönetti. Kendisine istediğimiz zaman kolayca ulaşabildik. Oldukça saygılı ve kibar bir insan. Bizi de doğru yönlendirdiği için süreci başarıyla tamamladık. Sayesinde güzel bir evin sahibi olduk. Kendisine hem kişisel hem de iş anlamında sonuna kadar güvenebilirsiniz. Bundan sonra da ihtiyacım olursa bu tür konularda ilk arayacağım kişidir.

M******* G*******

Hülya Hanım İzmir’deki evimizi kiraya verme konusunda bize çok yardımcı oldu. Yorumu geç yazabildim. Uzakta yaşadıgımız ve gelemediğimiz için, kendisine anahtarı gönül rahatlığı ile teslim ettik. Sürecin her asamasında, kendi evi ve kendi eşyaları gibi ilgilendi evimizle. Tüm sorularımızı yanıtlamakta ve sorunlarımızı çözmekte hep yardımcı oldu ve halen de olmakta. Pozitif yapısı bir yana, Hülya Hanım son derece profosyonel ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Gokhan Afacan

Emlak danışmanımız Saygin Bey'in hizmetlerinden son derece memnun kaldım. Süreç boyunca gösterdiği olağanüstü profesyonellik ve etkin süreç yönetimi, ev satis sürecimi oldukça kolaylaştırdı. Her adımda zamanında bilgilendirildik ve herhangi bir soru veya endişem olduğunda hızlı ve açık cevaplar aldık. Ayrıca, danışmanımızın samimiyeti ve dürüstlüğü beni etkiledi. Kendisi işini sadece bir hizmet olarak değil, aynı zamanda insanların hayatlarındaki önemli bir dönemde destek olmak olarak gördüğünü hissettirdi. Kendisiyle çalışırken, gerçekten benim için en iyi çözümü bulmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını gördüm. Sonuç olarak, emlak danışmanımız Saygin bey hizmetlerinden son derece memnun kaldım. Süreci mükemmel bir şekilde yönetmesi ve samimiyeti, onu diğer danışmanlardan ayıran özelliklerdi. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim ve gelecekte tekrar çalışmayı düşünüyorum.

Selin Aydın

Merhabalar, Uzaktan ev bulmak oldukça zor bir süreçtir. Ayşe Hanım sayesinde güvenli ve dürüst bir sürecin içerisinde olduğumu hissettim. Oldukça profesyonel ve ilgili bir emlakçı kendisi.

Caner Şenkaya

Sancılı ve sorunlu ev alma sürecimizde her daim ulaşılabilir oldu, süreci çok iyi yönetti. Kendisine çok teşekkür ederim. RE/MAX adres ailesini tebrik ederim böyle düzgün insanları çalıştırdığı için. Başarılar dilerim.

A******* K*******

Burak Bey'e yetkisini vermiş olduğumuz mülkümüzü kısa bir sürede işleme dönüştürmüş, satış ve pazarlama sürecini profesyonel bir şekilde yürütmüş, yaptığı tüm pazarlama faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde bizimle paylaşmıştır. Bize vermiş olduğu kaliteli ve itinalı hizmet için kendisine sonsuz teşekkür ederiz. İhtiyaç halinde hiç düşünmeden arayacağım ve çalışmayı isteyeceğim profesyonel bir gayrimenkul danışmanıdır teşekkürler.

Faruk Arısoy

Değerli Burak Kızılca ve Gülen Hanım sizlere tüm samimiyetimle çok teşekkür ederim. Son bir hafta içinde gösterdiğiniz tam bir profesyonel çalışma sonrası benim eşime Aitolan Bornova'daki evin satışını başarı ile gerçekleştirdiniz. Tam iyi niyet güven içinde son derece kibar ve sabırlı davranış ve söylemleriniz sayesinde her iki taraf için bir mutlu son oldu sağ olun. Siz sevgili gençler iş yaşamınızda huzur, sağlık, başarı ve mutluluk dilerim. Sevgiler ve selamlar.

C******* T*******

Gerçekten kibar, ilgili ve işine sahip çıkan birisi ersan bey. çıkan tüm zorlukları sayesinde aştık teşekkür ediyorum.

Ayfer Solak

Ersan beyle evimi kiralama sürecinde tanıştık. objektif, profesyonel ve kibar yapısıyla çok yardımcı oldu.Geniş portföyü ve tecrübesiyle kısa sürede evime güvenilir nezih kiracılar buldu sözleşme sürecinde yine destek oldu. kendisine çok teşekkür ediyorum.

Osman Nuri Tezcan

Hülya, dostlukların maddiyat üzerine kurulu olduğu bu düzende parayı geri planda bırakarak doğru ticareti ve iyi insanları bir araya getirebilmeyi başarabilen İşinde çok iyi bir gayrimenkul danışmanıdır. İşini çok severek yaptığını karşısındakine koşulsuz güven olarak hissettiren özverili, pozitif ve neşeli bir insandır. Onunla ticaret yaptığım için kendimi güvende ve şanslı hissediyorum…

G******* A*******

Şule hm emlak sektöründe zor bulunan bir profesyonellikle sürdürdü emlak alış işimizi. kendisine teşekkür ederiz.

Ö******* O*******

Hülya hanım iyiki sizi tanımışız bu güne kadar gerek alımlarımızda gerekse satışlarımızda bizlere gösterdiğimiz ilgi samimiyet ve özenli çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

D******* K*******

Saygın Bey'le iki ay aradan sonra tekrar bir çalışma yaptım Bahriye Üçok mahallesindeki evimizi satıp Bornova'dan ev satın aldık bu süreci de onun profesyonel yaklaşımı ile sorunsuz hızlıca gerçekleştirdik. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Sevkan Bolu Akgüç

Şule hanımla daire satışı vesilesiyle yollarımız keşişti. sürecin tamamındaki profesyonelliği, yapıcı ve iş bitirici tutumuna ek olarak tarafların adaletli şekilde ele alınmaları konularında hassasiyeti sebebiyle kendisine gönülden teşekkür ederiz.

B******* Ö*******

Saygın bey ile beraber karşıyaka bahriye üçok bölgesindeki evimizin satın alma sürecinde beraber çalıştık. kendisi tam anlamı ile gerçek bir profesyonel. satın alma sürecinde düzenli olarak bizleri doğru bilgiler ile yönlendirerek sürecin pürüzsüz bir şekilde hızlıca tamamlanması yönünde oldukça verimli katkıları oldu. aynı zamanda kibar ve nazik iletişiminden dolayıda kendisine ayrıca teşekkür ediyorum.

Esad Çağlar

Merhaba, ersan bey evimi satma sürecinde tanıştık. evimi satmak için kendim ilan vermiştim, kesinlikle hiçbir emlakçı veya kurumsal firmaya yetki verme taraftarı değildim. kendisi bana ulaştı ve gayet profesyonel bir şekilde evimin satışını hızlandırmak ve beni bu stresten kurtarmak için ne gibi uygulamalar yapacağını anlattı. yine de 2 ay kadar bir süre evimi kendim satmayı denedim ancak hiçbir yol kat edemedim. sonrasında ben ersan beyi arayarak yardım talep ettim. sektör ile ilgili deneyimi, geniş portföyü, profesyonel çalışma prensibi, nazik ve güvenilir kişiliği sayesinde 2 hafta içerisinde sorunsuz bir şekilde evimin sattı. teşekkürlerimi kendisine tekrar iletiyorum, gönül rahatlığı ile ersan beyi alış, gayrımenkul satış, kiralama gibi tüm ihtiyaçlarınız için sizlere.

U******* Y*******

Bugüne kadar tanıdığımız en profesyonel gayrimenkul danışmanı. emlakçılık hakkında kafamızdaki izlenim ve önyargıların aksine kazandığı paranın son kuruşuna kadar hak eden, muhteşem enerjisi ile işini maxi̇mum verimlilikle sürdüren ve ticarette güven veren bir insan ve dost. allah yolunu açık kazancını bol ve bereketli etsin

Çağdaş Ürkmez

İlk evimde kaan bey gibi kültürlü, bilgili ve işini profesyonel olarak yapan bir beyefendiyle ile karşılaştığım için kendimi şanslı hissedenlerdenim.Kaan bey ilk görüşmeden evin alımına kadar geçen süreçte insana güven veren yapısı, iletişime açık olması ve tamamen şeffaf olması ile fark yaratan birisi. verdiğiniz emeğin karşılığını katbekat hak ediyorsunuz kaan bey. her şey için teşekkürler.

U******* Ö*******

Ersan beyle konut kiralama sürecinde tanıştık işini severek ve profesyonelce yapan bir gayrimenkul danışmanı ayrıca cana yakın ve içten birisi. kendisine tesekkür ederim

Nilüfer Erbil

Bence burak beyle çalışmak büyük bir şans çünkü gözünüz arkada kalmaz bılırsnızki o sizin için en iyisini yapacaktır devamlı bilgilendirir sizin fikrinizi alır son derece güvenilir iyi ki tanımışım burak beyi

İsmet Yılmaz

Ersan bey, kiralama işlemi sırasında gösterdiği profesyonellik ve işini severek yaptığı için çok teşekkür ediyorum. bundan sonra ki emlak islerimde kendisiyle çalışmak isterim. mülkünüzü gözünüz kapalı teslim edebileceğiniz bir beyfendi.

Sedat Savut

Ersan bey işini iyi bilen tecrübeli ve sorun çözen biri.Her şey için çok teşekkür ederim😊👍

Erhan Yetim

Hülya hanim sadece izmi̇r i̇çi̇n deği̇l, belki̇ de tüm türki̇ye'de örnek bi̇r emlak danişmani. i̇şi̇m gereği̇ sürekli̇ farkli şehi̇rlerde farkli emlakçilara maruz kaldim ama i̇zmi̇r'deki̇ evleri̇mi̇zi̇ gönül rahatliğiyla hülya hanim sayesi̇nde değerlendi̇ri̇yoruz. ben sadece bana çok sicakkanli saniyordum ortak arkadaşlarimizdan dolayi ama çevremde benden sonra tanişan herkesten hakkinda çok olumlu şeyler duydum. kendi̇si̇ni̇ çok başarili buluyorum ve i̇zmi̇r'de danişmanlik almak i̇steyen herkese öneri̇yorum. hülya hanim si̇ze de kari̇yeri̇ni̇zde başarilar ve tebri̇kler di̇li̇yorum

Kemal Karapartal

Kaan bey kiralama sürecinde göstermiş olduğu profesyonellik ve titiz çalışması konusunda desteği için kendisine çok teşekkür ediyorum. mülkünüzle ilgili gereken hassasiyeti göstermesi ve ilgili olması çok güzel.

İ******* E*******

Enerjisi ve güleryüzü ile sorunsuz bir kiralama süreci yaşadık :)

S******* B*******

İstediğimiz evi bulma konusundaki yardımlarından dolayi ve tüm süreçteki desteğinden dolayi kendisine teşekkür eder islerindeki basarilarinin devamini dileriz. gönül rahatlığı ile guvenebilirsiniz

Beste Baysal

Tek kelime ile dürüstlüğü ve efendiği ile işini çok düzgün ve severek yapan evren beye sonsuz teşekkürler 🙏başarılarının devamı dileğiyle

M******* K*******

Burak Bey'le tanışmamız tesadüfen oldu ve çok memnun oldum. i̇şine çok bağlı zamanını iyi kullanan iletişimi çok kuvvetli alıcı ile satıcı arasında güven duygusunun oluşmasında önemli katkısı olan bir gayrimenkul danışmanı . bende oldukça başarılı ve güvenilir bir imaj bıraktı. benzer bir işlemde tercih edebileceğim bir gayrimenkul danışmanı başarilar dilerim. Ayrıca RE/MAX adres ofisine de teşekkür ederim .

Orhan Doğuş Özbaş

Süreç boyunca bir çok kişiyle iletişim içinde olduk ancak, işini severek, bilerek yapan insan kendini hemen belli ediyor. Destekleri ve güzel sohbeti için Ersan Bey’e çok teşekkür ediyoruz.

D******* K*******

Saygın Bey ile 4 ay süren bir çalışmamamız oldu kendisiyle hem Karşıyaka da bir sattık hemen akabinde Çeşme'de ev satın aldık kendisinin profesyonel nazik sabırlı yaklaşımı sayesinde çok başarılı bir süreç geçirdik. Kendisine teşekkürler ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

A******* B*******

Evimin satılma sürecinde göstermiş olduğu sabrı ve ve nezaketi için kendisine çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki emlak işlemlerinde her zaman tercihim kendisi olacaktır.

K******* K*******

Cok ilgili bir emlak danismani, surecin basindan sonuna kadar her konuda yardimci oldu ve bizi yonlendirdi. Kendisine cok tesekkur ediyoruz. Her zaman kendisiyle calismak isteriz👏👏

Serra Özgen

Öncelikle çok tatlı, güler yüzlü ve iletişimi harika bir kadın. ☺️ Düzenli bilgilendirme, hız ve sektör deneyimiyle güvenilir bir şekilde işlemlerimi tamamladığım Burcu Hanım ile tanıştığıma çok memnun oldum, RE/MAX Burcu Hanım'a çok teşekkür ederim ☺️

Oğuzhan Kerti

Ersan Bey’i geç tanımama rağmen , bir çok emlak işi yapan arkadaşlardan daha profesyonel yaklaştığını zamanla gördüm. Kiralama konusunda yardımcı oldu. Şu aşamada satılık konut ile ilgili gözüm kapalı tüm yetkinliği kendisine verdim. Profesyonel ve tecrübeli yaklaşımının yanı sıra çözüm odaklı ve özverili bir arkadaş. Başarılarının devamını gönülden diliyorum .

Meltem Önsüren

Birçok kötü emlak danışmanından sonra Ersan bey ile tanıştık özverili ve profesyonel bir emlak danışmanı.her konuda yardımcı oldu çok teşekkürler.

Meliha Özkan

Ezgi Hanım ile çalıştığımız için kendimizi şanslı hissedenlerdeniz. Profesyonel yardımı için ,hoş sohbeti ve sıcaklığı için teşekkürlerimi sunuyorum..Queen şarkısı ile anımız ruhumda yer etti. İşlerini sevgi ile yapan tüm gençlerin yolu açık olsun .

Şerif Baskın

İşini severek yaptığını verdiği hizmette ve enerjisiyle gösteren Burcu hanıma güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederiz

D******* S*******

Şule hanımla daire kiralamada tanıştık. Profesyonelliği sayesinde işlemler kısa sürede halloldu. Yardımları ve emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz

Ş******* D*******

Öncelikle, kesinlikle ve kesinlikle abartısız bir ifade ile, bu kalitede ve donanımda ayrıca en önemlisi son derece güvenilir profildeki bir çalışanı bünyesinde barındıran Remax'a teşekkür ve tebriklerimi iletmek isterim. Bir gayrimenkul alımında ve alım sonrası kiralatma sürecinde Syn. Evren Bey ile işlem ve süreçleri beraber yürüttük. Danışmanlık ve iletişim yetkinliği olarak mükemmel bir kişi diyebilirim. Portföyüne olan hakimiyeti, iş ve işlemlere yönelik tecrübesi, stres ve belirsizlik katsayısını süreç içinde(günümüzde maalesef alım-satım süreçleri çok deneyim gerektirmektedir ve riskli/streslidir) minimum düzeye düşürdü. Elinize ve emeğinize sağlık Evren Bey, verdiğim danışmanlık ücreti son kuruşuna kadar hakkınızdır ve benden yana helaldir. Sizi tanıdığıma memnun oldum. Ne vakit İzmir'de ya da başka bir şehir ya da ülkede alım ya da satım olursa direk sizi arayacağım.

Ata Atam

İlgi alaka ve işine olan sevgi saygısından ve insanların güven içinde huzur içinde ikamet etmesinde göstermiş olduğu fedakarlıklar takdire şayan çok teşekkür ederim şahsım adıma çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim iyiki varsınız 🙏

Esra Özer

2. Kez evimi kiralayan doğru kiracı konusunda çok hassas dikkatli olup hiç vazgeçmeyen, oldukça akıllı ve güleryüzü iyi niyeti ile arkadaşça müşterisine yaklaşan Burcu hanıma teşekkürler

Eda Baskın

Burcu hnma yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum 🙂 Çok güleryüzlü ve yardımsever tavrıyla bize güven aşıladı

Hande Ertürk

Kaan Bey satis ve kiralama islerimizde hep yanımızda oldu. Gerek iletisimi gerekse sabrı fevkalade... sakin ve isinde iyi olan bir insan olarak bize her aşamada yol gösterdi... kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz.. 😊

O******* Ç*******

Güler yüzlü ve samimi tavrınız için çok teşekkür ederim. Bu alandaki tecrübeniz sayesinde tam istediğimiz gibi bir daire kiraladık. Bu konudaki uzmanlığınız ile hızlıca tüm işlemlerimizi çözdüğünüz için minnettarım. Sevgiler..

Gokhan Murat Burge

Saygın bey ilk gün itibariyle son derece mesleki bilgi ve tecrübesi geniş yetkin birisi olarak tanıdım. Evin satışa verilmesi ve takip eden süreçte düzenli bilgilendirmeler yaptı, gelişmelerden de beni haberdar ederek son gün son ana kadar karşımda tam bir profesyonel gördüm gene bir gayrimenkul işim olsa kendisiyle çalışmak isterim. Teşekkürler

Serdar Tükel

Evren bey işinde kesinlikle çok uzman, profesyonel ve kibar, zorlu geçen sürecimizi harika idare etti. Güvenlik kaygısı olan bir ortamda tüm tarafları rahatlattı ve zor olan şeyleri başardı diyebilirim, kendisine teşekkür ediyorum.

A******* G*******

Ev satışında bana destek olduğu ve her konuda yanımda olduğu için sevgili Hülya hanıma sonsuz teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim

Onur Can

Hülya hanım sayesinde evimizi aldık. Bu süreçte bizim hep yanımızda oldu. Ev almamızda bizi yönlendirmesi ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederiz. Hülya hanımı herkese tavsiye ederim.

Mert Kahya

Sanırım su zamana kadar tanıştığım en iyi emlakçı diyebilirim. Hatta kendisine tanıştığımızda keşke tüm emlakçılar sizin gibi olsa bile dedim. Kendisini tanıdığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız fakat özetlemek gerekirse , neye ihtiyacımın olduğunu en iyi şekilde belirlemek için elinden geleni yaptı. Asla bir evi kiralama derdinde değildi tam tersi bizim için uygun olan evi bulmak için en iyi şekilde bize yardımcı oldu. Çalışabileceğiniz en doğru kişi olduğuna emin olabilirsiniz 🙏🏻

H******* K*******

Evren beyin dürüstlüğü bize güven verdi, çok teşekkür ederiz...

K******* V*******

A highly professional and responsive person, she accompanied the deal at all stages of the lease of the apartment, prepared the contract and explained all its terms, helped solve all the issues of housing maintenance. Hülya is like Mr. Wolf from Pulp Fiction. She can solve any problem. I really appreciate her help and will recommend her to all my friends.

Sevinç Esmer

Evimi 1 hafta gibi kısa bir sürede kiraya veren,dürüstlüğü ve samimiyetiyle insanlara güven aşılayan Burcu hanıma gönülden teşekkürler ☺️

Fatma Yavuz

Burcu hanımı tanıdığıma çok memnun oldum . Güleryüzlü işini iyi bilen ve iyi yapan bir Danışmanla yeni bir yerde yoluma devam etmenin bana şans getireceğine inanıyorum teşekkürler Burcu hanım .

Can Orkun Balkan

İşinde son derece özverili ve profesyonel birisi Kaan bey. Kendisi ile çalışmaya başlamadan önce gayrimenkul satışı için oldukça kötü bir kaç emlak danışmanı ile tecrübemiz oldu ve bize zaman kaybettirdiler. Ama Kaan bey ile çalışmaya başlayınca işler o kadar güzel ilerledi ki. Keşke en başta Kaan bey ile çalışmış olsaydık. Son derece bilgili ve kibar. Kendisine bu süreç boyunca bizi yalnız bırakmadığı ve profesyonellik için çok teşekkür ederim

Ramazan Calpbinici

Kaan bey fazlasiyla profesyonel kubar ve bilgili biri olarak ev satma surecimizi guvenle ve huzurla bitirmistir. Yillarca ev alim satimi yapptim yine bir isim olursa kesinlikle arayacgim ilk kisidir. Basarilarilarinin devami dilerim. Biz kendisinden cok cok memnun kaldik.

Suat Nasir

Bir çok gayrimenkul danışmanı ile iş yaptım, bundan sonra tüm gayrimenkullerin için Hülya hanimdan başladı ile çalışmayı düşünmüyorum. İşine son derece hakim , kibar ve saygılı çok teşekkür ederim.

N******* E*******

Saygın bey ile 2 kez çalışma fırsatı bulduk. 1.si geçen yaz ablam kiralık ev ararken, ikincisi ise bu yıl biz evimizi satarken. Kendisine alım Satım sürecindeki güvenilirliği, etik çalışması ve hızı için çok teşekkür ederiz. Ben kesinlikle sözleşme imzalamayı düşünmeyen biriydim. Eğer siz de benim gibi tereddütleri olan biriyseniz, kendisi ile mutlaka tanışmanızı öneririm. Satış sürecinde hem alıcıyı hem satıcıyı koruyan, son derece şeffaf bir süreç olmasını sağlayan, tanıdığım en dürüst emlak danışmanı kesinlikle. Bundan sonra bir alım satım işim olduğunda , direkt kendisi ile çalışırım.

Ayşe Postacıoğlu

şule hanımla önce ev satın almak sürecinde tanıştık sonra da evimizi kiraya vermekle yolumuza devam ettik bu süreçte bize güleryüzlülüğü ile her konu da çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyoruz

H******* K*******

Şule hanımın süper işbitirme yeteneği sayesinde ev sahibi olduk. ev alim islemi bittiği halde sonrasında da desteklerini bizden esirgemedi.kendisine cok teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.