RE/MAX Age portföyünde 41 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 32 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Age

''Gayrimenkulde yeni bir çağ!''

 

Profesyonel ve eğitimli Gayrimenkul danışmanlarımızla, ''yüzde yüz müşteri memnuniyeti'' anlayışımızla daima yanınızdayız.

Satılık veya Kiralık Mülkünüz mü var? Doğru Adres RE/MAX Age !

 

Vizyonumuz; müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde lider olmayı hedefliyor, etkili çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz. 


Misyonumuz; gayrimenkul sektöründe müşterilerimize dürüstlük ilkesiyle yaklaşıp, ihtiyaçlarına uygun kaliteli çözümler sunarak, güvenilir bir kurum olmaktır.


RE/MAX Age ekibi olarak 2024 yılı itibariyle Bursa/Nilüfer/Ataevler Mahallesindeki ofisimizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


ATAEVLER MAH. ATA(230) CAD. G H I BLOK NO: 140 F/B NILÜFER/ BURSA
Ataevler Mah. / Nilüfer / Bursa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Mehmet Tunçer

Kiralama işlemi için çalıştım. Güler yüzlü bir beyefendi. İşlemler de zorluk çıkarmadan yardımcı oldu.

S******* K*******

Mert Bey henüz çok genç olmasına rağmen anlayışlı, sabırlı, çözüm odaklı çalışması ve özellikle ikna kabiliyeti sayesinde bize bir ev kazandırdı kendisine çok teşekkür ediyorum. 🙏🏻

S******* F*******

Gayrimenkullerimizin değerlendirilmesi için yetki verdiğimiz sevgili Mert Sevi bugün dairelerimizden birini bizim, komşularımızın normlarımıza uygun aileye satışını gerçekleştirdi. Mert Sevi'ye çok teşekkür ediyoruz. Sağlıkla, başarılarının devamını diliyoruz.

M******* E*******

Seydullah Mert ve RE/MAX şirketi ile çalışmaktan çok memnun kaldım kiralama işimi kolay ve bilinçli bir şekilde 1 günde halletti teşekkürler.

İ******* Ç*******

Çok güvenli güler yüzlü ve çok ilgili bir gayrimenkul danışmanı bütün işlemler sorunsuz bir şekilde yarım saat içinde halloldu. Teşekkürler.

A******* C*******

Mustafa Serhat bey güler yüzü, samimiyeti, dürüstlüğü ve profesyonelliği ile gerçekten dört dörtlük bir danışman. Teşekkür ederiz.

Ekrem Barış

Merhaba Kiralama işlemi yaklaşık 1 hafta içerisinde istediğimiz kriterlere uygun şekilde gerçekleşti. Seydullah Mert'e teşekkürler.

S******* G*******

Başarılı bir işlem oldu Seydullah Mert'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

A******* Ş*******

Ramazan bey ilginiz, alakanız ve sabrınız için çok teşekkür ederiz. Sadece seçtiğimiz değil başka altarnatiflerde sunmanız bizler için çok değerliydi. Her aradığımda ulaşabilir olmanız içinde ayrıca teşekkür ederim. Biz çok memnun kaldık.

Ş******* T*******

Ramazan bey evimin kiralanma süreci ile en başından beri ilgilendi. Şehir dışında yaşamam sebebiyle evin tadilat işleriyle bile ilgilenerek bütün yükümüzü aldı. Kendisine teşekkür ediyorum.

H******* A*******

Ramazan bey aracılığı ile dairemizi kiralamış bulunmaktayız. Bu süreçte bize sunmuş olduğunuz hizmetten ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık.

S******* A*******

RE/MAX ailesine teşekkür ederiz. Baştan sona süreci şeffaflıkla yöneten ve bizi sürekli bilgilendiren temsilcimiz Ramazan ILGIN Bey'e de ayrıca teşekkür etmek isterim. En nihayetinde hem alıcı hem de satıcı açısından karlı bir satış gerçekleşti.

E******* Ş*******

Ramazan Bey satış sürecinde bizlere gösterdiğiniz anlayış ve saygı için çok teşekkür ederiz. Talepte bulunduğumuz her şey için yardımcı oldunuz.

B******* E*******

Furkan Bey ile çalışmaktan çok keyif aldım. İşini profesyonelce yapıyor, kendinin ve ofisinin başarılarının devamını dilerim.

S******* Ç*******

Ramazan beye ilgi ve sabrından dolayı teşekkür ederim. Sürecimizi sabırla ve güleryüzle sürdürdü.

Veysel Cintemir

Serhat bey dürüst, sabırlı, çalışkan, bilgili ve en önemlisi artık ailemizden biri. Çok hızlı bir şekilde hem ev sahibi hem de kiracı yanında olacak şekilde yardımcı oldu. Zorlu ve teferruatlı bir kira sözleşmesinde her türlü hukuki, mali ve güvenilir desteği aldık. Çok teşekkür ederiz.

Halit Behçet Öcal

Ramazan beye ilgi alakası ve güler yüzü için çok teşekkür ediyoruz.

Oktay Köse

Ramazan Bey güzel samimi iletişime sahip. Ben birlikte çalışmaktan gayet memnun kaldım. Kısa bir sürede evimi kiralama konusunda doğru kişiler olduğunu düşündüğüm kiracı bulmamı sağladı.

R******* Ç*******

İşlemlerimiz olabildiğince kısa ve sorunsuz şekilde gerçekleşti. Gayet memnun kaldık, Seydullah MERT'e ailem adına teşekkür ederim.

H******* A*******

Süreç hızlı, başarılı ve gayet güvenilir şekilde sonuçlandığı için Seydullah Mert'e teşekkürler.

Metin Can Dülger

Ramazan Beye ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Güler yüzlülüğü ve sıcak kanlılığı için minnettarız. İlk evimizi Ramazan bey sayesinde bulmak bize büyük kolaylık sağladı. Başarılarının devamını dileriz.

Y******* Ç*******

Konut alım sürecimizde bizlere iş disiplini ve profesyonel deneyimiyle bilgilendirerek, hızlı ve sorunsuz bir süreç yaşattı. Yardımları için Furkan Bey 'e teşekkür ederiz.

Ö******* C*******

Profesyonel, şeffaf, güvenilir, bilgili her aradığınızda telefonun diğer ucunda olan mükemmel bir insan. Yardımları için Mert beye çok teşekkür ederim Bursa'da önü daima açık bir danışman. Çalışmak isterseniz hiç düşünmeden kendisini arayın bu farkı sizde yaşayın.

Seçil Güler

Durgun ekonomik günler yaşadığımız bu günlerde, evimizin 2 hafta gibi kısa sürede değerinde satılmasına yardımcı olan Ramazan beye çok teşekkür ederiz ediyoruz. Satış sürecinde hiç bir sorunla karşılaşmadık, her şeyi kendisi planladı.

P******* B*******

Furkan Bey ‘e kaliteli hizmetinden ötürü teşekkür ederim. Tekrar çalışmak dileğiyle , başarılar dilerim.

Şükriye Nihan Köker

Serhat beyin gerek bizlerle olan münasebeti için ,gerek kiraladığımız konutun ev sahibiyle olan diyaloglarımızdaki olumlu ve yapıcı tutumu için müteşekkiriz , kendisinin bu konudaki deneyiminden ilerde de faydalanmak ister tekrar teşekkür ederiz.

Oğuz Ceylan

Ramazan Ilgın beyefendinin ev almak için başlattığımız süreçte katkılarından dolayı çok çok teşekkür ederim. Ayrıca kanuni işlemleri tam olarak eksiksiz bir şekilde getirdi. Güler yüzü için çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.