RE/MAX Ahenk portföyünde 160 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 132 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 28 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Ahenk

EV ALMAK VE SATMAK ALINAN ÖNEMLİ KARARLARDAN BİRİDİR. MÜŞTERİLERİMİZE, EN ÖNEMLİ KARARLARINDAN BİRİNİ VERİRKEN YARDIMCI OLUYORUZ VE ONLARI TÜM DÜNYADA ADINDAN SÖZ ETTİREN RE/MAX'IN GÜCÜ İLE TANIŞTIRIYORUZ.

KONUT DANIŞMANLIĞI
LÜX KONUT DANIŞMANLIĞI
PROJE DANIŞMANLIĞI

2020 yılındaki başarılarımızın mimarları konularında ve bölgelerinde uzman gayrimenkul danışmanlarımızı gönülden tebrik ediyor ve kutluyoruz. Bizleri tercih eden çok kıymetli müşterilerimiz başımızın tacı. 2007'den beri önceliğimiz müşterilerimizin çözüm ortağı olmak ve memnuniyetlerini sağlamak. Gayrimenkul ile ilgili her türlü istek ve ihtiyacınızda 2020'de de Re/Max AHENK yanınızda. 2007 yılından bugüne Sarıyer/Zekeriyaköy ve Boğaz Hattı'nda gayrimenkul sektöründe yeni bir çığır açtık. “Hayallerinizin yanına bizi not edin.” sloganı ile çıktığımız bu yolda, bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Hayatımızda yapacağımız önemli işlerden biri olan “Gayrimenkul Satışı ” ya da ' Gayrimenkul Alımı' uzmanlık gerektiren ve araştırma yapmadan karar verilmemesi gereken bir konudur. Bölgesinde ve konusunda uzman Gayrimenkul Danışmanlarımız , siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız doğrultusunda en iyi kalitede en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Saygılarımızla ÖDÜLLERİMİZ 2020 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2020 RE/MAX Türkiye Ciro 7.si 2019 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2019 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2018 Remax Türkiye Karne Notumuz 'A' 2018 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2018 RE/MAX Türkiye Avrupa 2.si 2017 RE/MAX Türkiye Avrupa 5.si 2016 RE/MAX Türkiye Avrupa 7.si 2015 RE/MAX Türkiye Ciro 15.si 2014 RE/MAX Türkiye Ciro 13.sü 2013 RE/MAX Türkiye Ciro 14.sü 2012 RE/MAX Türkiye Ciro 11.si 2011 RE/MAX Türkiye Ciro 14.sü 2010 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2010 – 2014 RE RE/MAX Türkiye Beyaz Bölge Ciro 1.si 2010 – 2014 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2010 En Fazla Eğitim ve Organizasyona Katılan Ekip Ödülü 2009 RE/MAX Türkiye Ciro Beyaz Bölge 7.si

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2023
1
Şubat 2023

Zekeriyaköy Mahallesi 1. Cadde Ala Serçe Sokak No:2/1
Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Bora Mengü

Ofisinizden Sn.Beki Sarfati hanım'dan almış olduğum emlak danışmanlık ve tapu işlemleri ile ilgili hizmetlerden dolayı teşekkür ederim.

Abdulkadir Ülker

İkinci olarak yapmış olduğumuz bu aracılıkta da profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Songül Turgutlu

Canan hanımın güleryüzlü ve çok ilgili olması bizi çok memnun etti, bu zaman zarfında çok yardımcı oldular sağolsun herşey için teşekkür ederiz.

İsmail Sezen

RE/MAX ile çalışmak bir ayrıcalıkmış. Bunu Egemen Bey'i görünce daha iyi anladım. Sonsuz teşekkürler.

İsmail Sezen

RE/MAX ile çalışmak bir ayrıcalıkmış. Bunu Ferhat Bey'i görünce daha iyi anladım. Sonsuz teşekkürler.

Ferit Mazlumi

Tahran Emlak olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette bize destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Sizleri yakından takip ediyor olacağım.Sizlerden her zaman bilgi almak için sosyal medyada da takip ediyor olacağım.Profesyonelliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.

Ferit Mazlumi

Tahran Emlak olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmette bize destek olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Sizleri yakından takip ediyor olacağım.Sizlerden her zaman bilgi almak için sosyal medyada da takip ediyor olacağım.Profesyonelliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum.

Savaş Demir

Mülkümüzün kiralanmasında büyük emek harcayan Gökhan beye teşekkürü bir borç bilirim.Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık

Esra Türker

Ayhan Bey kiralama işlemi süresince tarafımıza çok yardımcı oldu. Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ahmet Ali Uçar

İş ahlakı ve verdiği güven, beni Ferhat bey'e bağladı.Sonucunda da evimize tam istediğimiz profildeki kiracıyı buldu.Çok teşekkürler

Bilal Hatipoğlu

Bizim için kiralık ev bulmak zorlaştığı için çevremizde bu işi yapan birilerini bulmak istedik.Bir arkadaşımız Ferhat bey'i tavsiye etti.3 gün sonra aradığımız evi bize buldu.Tavsiye ederim.

Zeynep Hümeyra Tever

Ev satma aşamasında baştan sonuna kadar yanımızda olan Egemen bey'e çok teşekkür ederim.

Ilgaz Özpolat

Satış sürecindeki emekleriniz için çok teşekkür ederim.Bizleri ev sahibi yaptınız.

Özlem Özpolat

Yaptığı işe saygısı olanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar her zaman başarıya ulaşmışlardır.Egemen bey de yapmış olduğu işte eminimki ileride isimlerinden çokça bahsettireceklerdir.Çünkü çok disiplinli ve bilgili.Çok ama çok kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.Daimi başarılar diliyorum

Hatice Meltem Özpolat Bayramov

Öncelikle ev alma hayalimi gerçekleştiren sevgili Egemen Kranda'ya çok teşekkürler.Ev ile ilgili detaylı bilgi verdiler.Sorduğum tüm sorulara çok net cevaplar aldım ve 1 haftada evi almaya karar verdim.Kendilerine bol başarılı günler diliyorum.

Zeynep Hümeyra Tever

Ev satma aşamasında baştan sonuna kadar yanımızda olan Ferhat Bey'e teşekkür ederim.

Ilgaz Özpolat

Satış sürecindeki emekleriniz için çok teşekkür ederim.Bizleri ev sahibi yaptınız.

Hatice Meltem Özpolat Bayramov

Öncelikle ev alma hayalimi gerçekleştiren sevgili Ferhat Tohumcu'ya çok teşekkürler.Ev ile ilgili detaylı bilgi verdiler.Sorduğum tüm sorulara çok net cevaplar aldım ve 1 haftada evi almaya karar verdim.Kendilerine bol başarılı günler diliyorum.

Özlem Özpolat

Yaptığı işe saygısı olanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar her zaman başarıya ulaşmışlardır.Ferhat bey'de yapmış olduğu işte eminim ki ileride isimlerinden çokça bahsettireceklerdir.Çünkü çok disiplinli ve bilgililer.Çok ama çok kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.Daimi başarılar diliyorum.

T******* Ü*******

Ercüment bey işini ehli , profesyonel yaklaşan, size her durumda yardımcı olan yalnız bırakmayan ,en önemlisi güven duyulacak bir kişi, tanıdığımızda çok memnunuz teşekkür ediyorum.

Ceyhun Selamet

Gökhan Bey’in bize göstermiş olduğu ilgisi alakası ve sektördeki tecrübesi ile dairemizin alışın da bize desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz kendisine 🙏🙏

Z******* K*******

Çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde ev sahibi olmamızda katkılarından dolayı Ercüment beye çok teşekkür ediyorum.Sürecin başından sonuna kadar verilen hizmetten memnun kaldık. Hizmet bölgesinde emlak işi olanlara danışılmasını gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Dursun Altınok

Çok hisseli villayı satışı zor olacağı düşüncesiyle tam almaktan vaz geçecekken Ferhat bey'in yönlendirmeleriyle almaya karar verdik.Şu anda tapudan yazıyorum kendisine çok ama çok teşekkürler :)

Dorukan Koç

6 kişi hisseli olduğumuz villamızı kısa zamanda istediğimiz fiyatla satmasından dolayı kendisinden çok memnun kaldık.

Asuman Kavraz

Profesyonelliğinden ötürü kendisinden çok memnun kaldım.

Münevver Koç

Ferhat bey'in ilgi ve alakası, açıklamaları son derece iyiydi.Tekrar bir işlemim olduğunda yine sizleri tercih ederim.

Zeynep Danısh

Özverili ve ilgili tavırları ile sunmuş olduğu hizmetin kalitesi mükemmel.Başarılarının devamı dileğiyle....

Ömer Koç

Yapılan işlemden çok memnun kaldım.Çok teşekkür ederim.Ayrıca Ferhat bey'e sağladığı kolaylıktan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Umut Koç

İşin ehli ve çalışkan bir danışman.Profesyonel çalışma sitili ile sorunsuz şekilde satışımızı tamamladı.

Mehtap Kefal

Kibarlığınız, güncel bilgilendirmeleriniz ve son derece profesyonel şekilde süreci yönettiğiniz için çok teşekkürler.

Salih Koç

Danışmanlık konusunda mükemmeldir.Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz, tavsiye ederim.

Tuğçe Şengün

Merhabalar, Erhan bey Kiptaş'taki bir evi kiralamamızda bizlere aracılık etti. Kendisi bizimle çok yakından ilgilendi ve bu stresli süreci bizler için fazlasıyla kolaylaştırdı. Kiralama işlemleri bittikten sonra da yardımlarını eksik etmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum, çok sağ olsun. İyi günler dilerim.

M******* S*******

Emine Şahin hanımdan bir çok ev gördük Profesyonel sunumuyla bize çok yardımcı oldu teşekkürler.

Elvan Öz

İlk evim ilk heyecanım dürüstlüğüne inandığım işini hakkıyla yapan kişi olarak bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim iyiki sizin gibi işini layıkıyla yapanlar var iyiki varsınız

Yiğitbarış Yiğitbarış

Emlak işinde aranması gereken ilk şey dürüstlük ve güven bu sebeble her zaman tercihimi̇z si̇z oldunuz sayeni̇zde ev sahi̇bi̇ olduğum i̇çi̇n si̇ze çok teşekkür ederi̇m

Kevan İkachi

Aldığımız hizmetten gayet memnun kaldık.Ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

Erdal Yazıcı

Bir çok emlak danışmanı ile bir çok ev gezdik.En beğendiğimiz, içimize sinen ev ferhat bey'in sunduğu ev oldu.Kendisi bu evi beğenmemizde bize destek verdi.Emekleri için çok tekekkürler.

Habibe Özpınar

Öncelikle Canan Hanım size çok teşekkür ederim. Evimizin kiralanması sürecinde Canan Hanım'ın sağlamış olduğu destekten son derece memnun kaldık. İşini büyük titizlik ve ciddiyetle yaparken hanımefendiliği ile hem ev sahibinin hem de kiracının gönlünü fethetmesi bilgi ve tecrübesi ile süreçle ilgili tüm sorunlarımız çözmesi ve tüm sorularımızı netlikle cevaplaması gerçekten övgüyü hak ediyor. Bundan sonraki emlak işlerimizi de Canan Hanım'la çalışabilmeyi umuyor ve bütün arkadaşlarımıza sizi içim rahat tavsiye ediyorum.. Her yönünüzle biz sizi çok sevdik. Yolunuz açık işleriniz bol olsun. Sevgiler.

Yaşar Cuma Vahap

Tüm süreç boyunca her şeyle çok güzel ilgilendi, çok iyi bir pazarlamacı ve güvenilir birisi. Her şey için teşekkür ederiz.

N******* G*******

Ercüment Bey'in ilgisi ve tecrübesiyle istediğimiz eve kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kendisine bize gösterdiği ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyoruz. :)

S. Leyla Ataç

Gökhan bey efendiliği, çözüm odaklı gayreti, ilgisi ve bilgisiyle dairemizin satışına önemli katkı sundu; her zaman ulaşılabilirdi. teşekkürler gökhan bey!

Defne Çağlar

Egemen Bey'e çok teşekkür ederiz. Kendisi süreç boyunca her açıdan çok yardımcı oldu, güven verdi ve profesyoneldi. Ayrıca her aşamanın hızlı ve sorunsuz işlenmesini sağladı.

Berra Karakılıç

Detaylara olağanüstü dikkat göstererek gerekli tüm evrak işlerinin ve düzenlemelerin verimli ve doğru bir şekilde yapılmasını sağladı. kiralama sürecinin her yönünün kusursuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesini sağladı bizim için. ercümend beyin uzmanlığı ve profesyonelce yaklaşımı ile çok memnun kaldım

I******* K*******

We were thoroughly satisfied by mr. ali's professionalism and support in renting the house. he was very helpful in arranging people for maintenance. he is also quick to respond to any of our queries.

Selim Erol

Sayın canan tümer hanımefendinin bizlere her aşamada göstermiş olduğu bilgilendirme doğru ve güvenilir, güleryüzlü hizmet için teşekkür ederiz.Gönül rahatlığıyla güvenebileceğimiz bir danışmanımız olduğu için kendisisne teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mutlu Doğan

Dairemizin kiralanması sürecinde, deneyimi, profesyonelliği ve kalitesi ile bu kadar kısa sürede sonuca ulaştırdığı için çok mutluyuz. sadece iş münasebeti ile değil aynı zamanda bir dost olarak da kendisini tanıdığıma çok mutluyum

Esra Yüksel

Tuba hanım , bir yılda iki kere hiçbir sorun yaşamadan evimizi kiraladı. sadece emlak danışmanlığı yapmayıp, evimizi kendi evi gibi sahiplendi. kendisi ailemizden biri gibi her süreç ile birebir ilgilendi. bizi risklere karış önceden bilgilendirip, önlem aldırdı.

Zeynep Haydaroğlu Yüksel

Egemen bey'in gerek süreç yönetimindeki olumlu yaklaşımı gereksede doğru profilleri bizimle biraraya getirme konusundaki çabası ile süreci çok iyi yönettiğini söyleyebilirim.Özellikle şeffaf iletişim kurarak her iki tarafın haklarını da doğru şekilde savundu.Güvenilir bir danışman olduğunu düşünüyoruz.

Ahmet Perper

Zekeriyaköy uzmanı ferhat bey, aradığımız bütçedeki tüm mülkler hakkında bilgi sahibi.Gerçekten işini layıkıyla yaptığını anladım.Teşekkür ediyorum.

İrem Cengiz

Arayışımızı kendisine anlattık.Yaklaşık 1 hafta bizim için bölgede ev araştırdı ve çok güzel, profesyonelce tanıtım yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

N******* G*******

Beki hanım merhaba, satış danışmanımız olarak verdiğiniz hizmet ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz. sevgiyle kalın..

Meltem Gunduz

Ev kiralama sürecimde tüm samimiyeti ve güler yüzü ile destek olan doğu beye teşekkür ederim. sayenizde zor bir süreci güzel bir sonuçla kapattım. tüm bu süreçteki desteğiniz için teşekkür ederim 🙏

G******* Ç*******

Egemen Bey kibar, iletişimi fevkalade, çalışkan ilgili bir emlakçı. Çözüme ulaşmak için gayretli, işini iyi yapıyor.

Dursun Çam

Sayın Erhan Beldan RE/MAX Ahenk - Zekeriyaköy Sarıyer/ İstanbul31 temmuz ve 1 ağustos 2023 günlerinde, Zekeriyaköy ve Demirciköy bölgelerinde; bir çok yer gösterme ve sunum servislerindeki üstün başarı ve samimi davranışlarınızdan dolayı minnettarlığımı, tebriklerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Başarılarınızın devamını dilerken beklentilerimize uygun bir yer denk gelirse sizinle sonuca gitmekten ayrıca memnuniyet duyacağımı iletmek istiyorum. Saygılarımla.

Emre Sezer

Ev arama süresince egemen bey'den aldığımız danışmanlık hizmetinden oldukça memnun kaldık.Güleryüzlü ve dürüst yaklaşımı ile kafamızda hiçbir soru işaretine yer bırakmadı.Kendisi ile tanıştığımız ve iş birliği yaptığımız için çok mutluyuz.

Ayşe Nuran Aköz

Sayın erhan beldan, zekeriyaköy kiptaş konutları b-1 blokta 27/9 da bulunan dairem için yaptığımız kira sözleşmesi kapsamında; disiplinli, sözleşme hükümlerine uygun sorun çözücü yaklaşımınız için teşekkür eder memnuniyetimi sizinle paylaşırım. saygılarımla ayşe nurak aköz

Alpay Hızlı

Ferhat bey, şuana kadar çalıştığım en iyi emlak danışmanı.Profesyonel deneyim açısından 10 puan veriyorum.Örnek alınması gereken bir insan.Teşekkürler

Bilal Başoğlu

Değerli Erhan Bey ülkemizin geçmiş olduğu bu zor ekonomik konjonktür döneminde emlak danışmanımız olarak yapmış olduğunuz yönlendirmeler göstermiş olduğunuz emek ve anlayış için çok teşekkür ederim. RE/MAX ailesi ve size saygılarımı sunarım.

Hülya Ataözden

RE/MAX Ahenk emlak şirketinde danışman Sn. Beki Sarfati Hanım'dan emlak pazarlama anlamında çok memnun kaldım. İş hayatında başarılar özel hayatında sağlıklı günler geçirmesi dileğimle.

Raziye Gündeş

Sayın mehmet bey, gayri̇menkulümüzün satışında göstermiş olduğunuz aksiyon alma hızınız ve doğru yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.Bir kuruma değer katan çatısı altında çalıştığı kişilerdir.İşini bilen, yerinde bilgilendirme ile öncelikle ''güvenilir'' olma konusundaki şeffaflığınız için ayrıca şahsınıza da teşekkür etmek isterim. saygılarımla

Yasemen Aydoğdu

İhtiyacım olan mülk arayışında bilgi ve yakın ilgisi ve doğru yönlendirmeleri için Gülfem Hanım çok teşekkür ederim.

Arzu Saltık

Ilgi̇ ve desteği̇ni̇ süreç boyunca hi̇ssetti̇k, titizliğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

E******* D*******

Gülfem hanımcım bize verdiğiniz hizmetten dolayı size minnettarız güler yüzünüz, işiniz deki profesyonelliğiniz,sistemli çalışmanız bize çok faydalı oldu, çok teşekkür ederiz

Emre Alper

Gülfem hanım enerjisi ve güleryüzüyle oldukça ilgiliydi bir çok alternatifiyle çok güzel hizmet aldık kendisine çok teşekkür eder başarılar dileriz

Emrah Bahadır

Güler yüzü,dürüst kişiliği ile yeni yuvamı almama vesile olan danışmanım.Çok teşekkürler tüm yardımlarınız için

Ogül Arıkan

Sevgili gülfem hanıma , doğru yönlendirmeleri ve işin başından sonuna kadar hep bizimle beraber olduğu için sonsuz teşekkürler.

Nurdan Kaldırımcı

Gülfen hanım bize çok yardımcı oldu.Verdiği servis,bilgilendirme,samimiyeti harika idi.Herkese tavsiye ediyorum.

Y******* A*******

Güçlü portföyünüzden bizi faydalandırmak üzere düzenli bilgi vermeniz, nezaketli davranışınız, başarılı iletişiminiz için teşekkür ederim.

Halise Şenyurt

Ev arayışımızda bize verdiğiniz profesyonel ve çözüm odaklı hizmetleriniz için sonsuz teşekkürler. gönül rahatlığıyla çevreme tavsiye edeceğimizden emin olabilirsiniz. başarılar dilerim.

Kubra Boduroglu

Gülfem hanım oldukça samimi, araştırmacı ve sahiplenici yaklaşımıyla bize ev arayışımızda çok iyi bir rehber oldu. hem bütçemize hem de gönlümüze göre olan alternatifleri analiz edip en uygun alternatifleri bize sundu ve çok içimize sinen bir ev sahibi olmamızı sağladı. kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Nazan Karahan

Çok ilgili bir danışman.Teşekkür ederiz

Emel Özlem Emanet Emanet

Gülfem hanımla arsam için çalıştık. cok güzel bir hizmet aldım. her konuda çok deneyimli. tecrübesi ve iş deneyimiyle, satışımız kolaylıkla oldu. kendisine buradan birkez daha teşekkürler 🙏

B******* B*******

Ercümend bey evimizin kiraya verilme sürecini oldukça profesyonel ve planlı şekilde yönetti. her aşama ile ilgili detaylı bilgilendirme yaparak sürecin bizim açımızdan rahat ve stressiz bir şekilde tamamlanmasını sağladı.

Sadun Namyeter

Kendisini tanıdığıma çok memnunum zira işini laikiyle yapan insanlara denk gelmek kolay değil bu aralar. konuya hakimiyeti ve yönlendirmesiyle işimiz çok kolaylaştı. çok teşekkürler

Yusuf Timur

Sahip olduğu yüksek özgüveni ve meslek bilgisiyle kalitesinden şüphe duymayacagimiz bı isim. Kesinlikle Doğru kişi doğru tercih

Handan Gürdem

Danke an frau Beki von RE/MAX Zekeriyaköy.Sie hat schnell und unkompliziert meine ımmobilie zum verkauf vermittelt.Sehr professionell, freundlich und zielorientiert.Die Beratung und die Ermittlung des richtigen verkaufspreises basierte auf ihre jahrelange Erfahrung in dieser Branche und in ihrer tatigkeit insbesondere in dieser Region.Danke an dieser Stelle liebe Frau Beki.

Hakan Yildiz

Ayhan Bey ve Ercüment Bey'e işlerinde gösterdikleri profesyonellik ve yardım için çok teşekkürler ederim

Hakan Yıldız

Ercüment Bey ve Ayhan Bey‘den mülk satın alma sırasında gösterdikleri profesyonellik ve destek için çok teşekkürler ederim.

Sema Yılmaz

Enerjisi çok yüksek, pozitif birisi. Çabası sayesinde hayalimdeki evi buldum. Ahenk ofisinin başarılı danışmanı Ferhat Bey'e sonsuz teşekkürler.

Ali Akman

Zekeriyaköy'de üstüne emlakçı tanımam, tekrar çalışacağımız kesin.Başarılar diliyorum kendisine.

Erdem Taylan

Herşey gerçekten çok mükemmeldi.Alınan hizmet, kurulan diyalog fevkalade idi.Çok teşekkür ederim.

Kerem Avcıergun

Egemen Bey merhaba dediğimiz andan itibaren yaklaşımı, konuya hakimiyeti, empati gücü ile çok güven verdi. İletişimi güçlü, karşılıklı ev sahibi ve kiracı haklarını gözeten bir emlakçı. Sayesinde güven duyarak hızlıca kiraladık.

Hamra Ulus

Kısa sürede evimi kiraya vererek beni çok mutlu etti.Bol bereketli işler diliyorum.

Alper İhsan Gürpınar

Ferhat bey ile şans eseri tanıştık.Kendisine aradığım evin özelliklerini anlattım.Aynı gün hayalimdeki ev ile beni buluşturdu.Kendisine çok teşekkür ederim.

Ari Meşulam Silvya

Sevgili Beki, ev satışımızda bize gösterdiğin profesyonel ve samimi yaklaşım için çok teşekkür ederiz.Sayende rahat ve hızlı bir işlem yaptık.Sevgiler Ari

Sevgi İnce

Arıköy Sitesi, Köknar sokak No18 deki evimizin kiralanması aşamasında, yakın ilgi ve nezaket içinde gösterdiğiniz titiz ve sorumlu çalışmaya, memnun edici sonuca yönelik kiracımızı bulmak için samimi gayretinize çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Ayşe Gülbin Aksoy

Zorlu bir süreci gayet profesyonel yöneten Sayın Beyhan Hanım'a ve tüm RE/MAX Ahenk'e teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Ayşe Gülbin Aksoy.

Ayşe Gülbin Aksoy

Zorlu bir süreci gayet profesyonel yöneten Sayın Gamze Hanım'a ve tüm RE/MAX Ahenk'e teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Ayşe Gülbin Aksoy.

Nadir Yıldız

Bu konutu alımında Sayın Gamze Hakyemez Hanım'a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Nadir Yıldız

Bu konutu alımında Sayın Beyhan İribaş hanım'a göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Gülseren Kurdaş

Çok memnunum.Bulduğunuz adayları ön elemeniz, ben beğenince gayet ciddi araştırmanız, bilmediğim bir çok prosedürü öğretmeniz gibi çok önemli hizmetleriniz oldu. Zaten 4.kiracımı bulmanızdan ve herkese tavsiye etmenizden bellidir.

Özlem Fins

İlgili kişi Tahsin Bakır ile görüşmemizden itibaren bizlerle ilgili ve kibar bir yaklaşımda bulunarak yardımcı olmuştur.Ev arayış sürecimizde kendisi bize çok yardımcı olmuştur.Kendisine sizin nezdinizde teşekkür ederiz.

Kaivan Tahiri

Kendisi aracılığıyla tuttuğum evde bugün 3.günüm ve evi çok sevdim.Bu evi kiralamamda bana destek olduğu için çok teşekkür ediyorum, işini saygıyla yaptığından dolayı minnettarım.

Okan Sarıca

Kusursuz hizmetinizden dolayı son derece memnun kaldım.Saygılı ve profesyonel davranışı ile hizmet verdiği için kendisine teşekkür ederim.

Türkan Şahin

hakan beyin gerek sıcak kanliligi .gerekse is tecrübesi va danışmanlığından dolayi teşekkür ederiz .her zaman ona güvenle danisacagimiz işinin ehli biridir.

Engin Ören

Temsilcimiz Ayhan bey bilgisi ve ilgisi ile süreçte tarafımıza çok yardımcı oldu. Kendisine emekleri için çok teşekkür ederiz. Engin Ören

Zafer Kamerli

Muhteşem ve olağanüstü şirket, çalışkanlar.

Can Kamerli

Verilen hizmetten son derece memnun kaldık.Sıcak tavrınız yardımlarınız için çok teşekkürler.

Olcay Mehmet Temizyürek

Kiralık dairemizin tanıtımıyla başlayan ve sözleşme aşamasına kadarki tüm safhalarda göstermiş olduğunuz performans ve profesyonel davranış bizi ziyadesiyle etkilemiş ve memnun etmiştir. Teşekkür ederiz.

Hülya Gülsoy

Ercüment bey, çok hızlı değerlendirme yapıp, sonuç odaklı çalışma yapıyor. Verdiği hizmet için çok teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.