RE/MAX Ahenk portföyünde 155 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 120 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 35 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Ahenk

EV ALMAK VE SATMAK ALINAN ÖNEMLİ KARARLARDAN BİRİDİR. MÜŞTERİLERİMİZE, EN ÖNEMLİ KARARLARINDAN BİRİNİ VERİRKEN YARDIMCI OLUYORUZ VE ONLARI TÜM DÜNYADA ADINDAN SÖZ ETTİREN RE/MAX'IN GÜCÜ İLE TANIŞTIRIYORUZ.

KONUT DANIŞMANLIĞI
LÜX KONUT DANIŞMANLIĞI
PROJE DANIŞMANLIĞI

2020 yılındaki başarılarımızın mimarları konularında ve bölgelerinde uzman gayrimenkul danışmanlarımızı gönülden tebrik ediyor ve kutluyoruz. Bizleri tercih eden çok kıymetli müşterilerimiz başımızın tacı. 2007'den beri önceliğimiz müşterilerimizin çözüm ortağı olmak ve memnuniyetlerini sağlamak. Gayrimenkul ile ilgili her türlü istek ve ihtiyacınızda 2020'de de Re/Max AHENK yanınızda. 2007 yılından bugüne Sarıyer/Zekeriyaköy ve Boğaz Hattı'nda gayrimenkul sektöründe yeni bir çığır açtık. “Hayallerinizin yanına bizi not edin.” sloganı ile çıktığımız bu yolda, bizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Hayatımızda yapacağımız önemli işlerden biri olan “Gayrimenkul Satışı ” ya da ' Gayrimenkul Alımı' uzmanlık gerektiren ve araştırma yapmadan karar verilmemesi gereken bir konudur. Bölgesinde ve konusunda uzman Gayrimenkul Danışmanlarımız , siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız doğrultusunda en iyi kalitede en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Saygılarımızla ÖDÜLLERİMİZ 2020 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2020 RE/MAX Türkiye Ciro 7.si 2019 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2019 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2018 Remax Türkiye Karne Notumuz 'A' 2018 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2018 RE/MAX Türkiye Avrupa 2.si 2017 RE/MAX Türkiye Avrupa 5.si 2016 RE/MAX Türkiye Avrupa 7.si 2015 RE/MAX Türkiye Ciro 15.si 2014 RE/MAX Türkiye Ciro 13.sü 2013 RE/MAX Türkiye Ciro 14.sü 2012 RE/MAX Türkiye Ciro 11.si 2011 RE/MAX Türkiye Ciro 14.sü 2010 RE/MAX Türkiye Ciro 8.si 2010 – 2014 RE RE/MAX Türkiye Beyaz Bölge Ciro 1.si 2010 – 2014 RE/MAX Türkiye Avrupa Yakası Ciro 1.si 2010 En Fazla Eğitim ve Organizasyona Katılan Ekip Ödülü 2009 RE/MAX Türkiye Ciro Beyaz Bölge 7.si


Zekeriyaköy Mahallesi 1. Cadde Ala Serçe Sokak No:2/1
Sarıyer / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI

Doruk Cem Gençyılmaz

Tahsin Bey'e her zaman göstermiş oldugu kibarlığı, dürüstlüğü ve güvenilirliği için çok teşekkür ederim. Gayrimenkul sektöründe en değerli element çok iyi bir danışman, bu konu da cok sanslıydık kendisi ile yollarımız kesiştiği için. Tekrar kendisi ile çalışmak dileğiyle...

Berrak Bolluk

Cihan beyden aldığım hizmetten son derece memnun kaldim. Kendisi ev alım sürecine son derece profesyonelce yaklaştı ve bütün süreci başarıyla her aşamasında destek olarak yürüttü. Profesyonelliginin yanında Cihan bey çok sıcakkanlı ve insancıl bir insan. Kendisiyle calistigima son derece memnunum. Verdiği hizmet için teşekkürlerimi iletiyorum.

Saba Hilbert

Herzlichen Dank für die kompetente Zusammenarbeit. Der Ablauf lief problemlos und sehr professionelle ab. Als nicht Einheimische ohne Sprachkenntnisse ist es nicht einfach, Herr Hasret hat mein Vertrauen in seine Arbeit mehr als verdient. Auf weitere gute Zusammenarbeit.

Timuçin Özünal

Kiraladığım ev için bana yardımcı olan Yasemin hanıma gerçek bir teşekkür ederim. Ayrıca kızımın çok istediği evi şartları kolaylaştırıp telefonla konuşup sonuca vardığım için kızım adına da teşekkür ederim.

Oksana Veysoğlu

Cihan bey cok ilgili ve cozume odakli biri.

M*******

Cihan Bey oldukça güler yüzlü, ihtiyaçlarımıza en uygun alternatifleri sunan, ilgi alakayı hiç eksik etmeyen bir danışman. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Payam Eftekhari

Remax ailesinin değerli yetkilisi Behzat göstermiş olduğu profesyonellik ve işteki tecrübesiyle çok kısa zamanda satış gerçekleştirdiği için teşekkür borç biliriz ve kendisi ile ileriki günlerde tekrar karşılaşmak isteriz.

Çağrı Beyatlı

Cihan bey ev satış sürecinde bizi yormadan ve uğraştırmadan ivedi ve nazik bir şekilde tüm konularda yardımcı oldu tüm hizmetleri için teşekkür ederiz.

Hülya Gülsoy

Ercüment beye çok teşekkür ederim, Profesyonel, konusuna hakim, güleryüzlü ve saygılıdır. Kesinlikle tavsiye ederim

Ali Kaan Ataman

Tüm süreçte bize çok yardım etti. Adeta bir profesyonel olandı, bir dost sıcaklığı hissettik. Hem iş Yaptık hem de bir arkadaş kazandık. Her şey için teşekkürler.

İncinur Genişol

Hem emlak hizmeti hem de bölge bilgisi nedeniyle bize yardımları çok güzeldi. Kendine teşekkür ederim..

Elfide Salihoğlu

Remax Ahenk ailesine ve özellikle Behzat Bey'e gayrimenkul alımı gibi benim için çok sancılı bir süreci hem empati yaparak hem de işinde gerçekten profesyonel olduğunu kanıtlayarak özverili ve birkaç gün gibi çok kısa bir sürede başarıyla sonuçlandırdığı için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki aşamada da kendisiyle çalışmayı tercih edeceğim. Başarılarınızın devamını dilerim. Her şey için çok teşekkürler.

Ilhan Başaran

Ercümend beyi hakkındaki olumlu yorumlardan dolayı emlak danışmanımız olarak tercih ettik. İyiki de etmişiz. 3 hafta gibi kısa bir süre içinde Zekeriyaköy'deki dubleks dairemin satışını gerçekleştirdi. Kendisi gerek tecrübesi, gerek iş ciddiyeti, gerekse hem satıcıyı hem de alıcıyı en iyi şekilde temsil etmesi ve bilgilendirmesi gibi özelliklerinden dolayı gönül rahatlığıyla güvenebileceğiniz bir danışman.

Ali Aghazadeh

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Egemen bey süreci çok iyi yöneterek hayalimizdeki eve sahip olmamızda büyük pay sahibi oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Parmida Oskooei

Çok ilgili ve çok anlayışlı bir şekilde rahatlıkla güvenilir.

Marsat Samim

The sernice was helpful and prescuted an time very usefyl in cases of helping out of an issue. semerally satisfied with the service, rery nice service pronided very friendey and outgang.

Ümit Kıvanç Altınöz

Ercümend Bey ile bu birlikte yaptığımız dördüncü işimiz. Kendisi artık ailemizin emlak danışmanıdır. Araştırmacı kişiliği ile hedefe odaklandığında çok hızlı sonuç almaktadır. Gayrimenkul satışı ve kiralanması konularında bize verdiği destek hakikaten takdire şayandır. Çevremde emlak ile ilgili işi olan herkese bulunduğu bölgeden bağımsız olarak şiddetle tavsiye etmekteyim. Emeklerin için tekrar teşekkürler.

F*******

Uzun zamandan beri konuştugum en düzgün bilinçli emlak danışmanı diyebilirim ilginize ve özverinize ayrıca teşekkür ederim

E*******

Dairemizi kiralama konusunda gösterdiği profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederiz.Her aşamada yardımcı olarak,içimize sinen bir kiralama yaşadık bu hafta..Mutlaka kendisiyle tanışıp,kendisine kira-satış işiniz olduğunda fırsat vermenizi tavsiye ederiz👍 Yine remax farkıyla,güzel bir deneyim yaşadık.

Meltem Aydın

Öncelikle, Emine Hanıma çok teşekkür ederim. Son derece nazik, çabalı ve gayretli idi. İlk Konuşmamızdan, satışın gerçekleşmesine kadar ki geçen süre içindeki tavrı tutumu son derece iyi idi. Çok memnun kaldım. İlk tercihim bundan sonrası için Emine hanım olur ve tabi ki kurumsal anlayışı ile de Remax . Saygılarımla

Ulaş Yener

Yaklaşık 1 ay kadar süren tüm sürecimizde Elvin hanım tüm detaylarda zamanını ve ilgisini esirgemeden yardımcı oldu. Ulaşmak istediğimiz her an yanımızda olduğu ve sorunsuz tamamlanmasına yardımı için çok teşekkür ediyoruz.

Ulaş Yener

Yaklaşık 1 ay kadar süren tüm sürecimizde Tahsin beye tüm detaylarda zamanını ve ilgisini esirgemeden yardımcı olduğu. Ulaşmak istediğimiz her an yanımızda olduğu ve sorunsuz tamamlanmasına yardımı için çok teşekkür ediyoruz.

Aylin Aliyeva

Ev alım sürecimizde Elvin hanım bize en yüksek derecede yardımcı oldu. Her konuda çok ilgili davrandı, her saatte ona ulaşabildik. Çok güvenebilir insan, işini biliyor ve çok başarılı yapıyor. Çok memnun kaldık.

Aylin Aliyeva

Ev alım sürecimizde Tahsin bey bize en yüksek derecede yardımcı oldu. Her konuda çok ilgili davrandı, her saatte ona ulaşabildik. Çok güvenebilir insan, işini biliyor ve çok başarılı yapıyor. Çok memnun kaldık.

Meltem Görür Arife Çevik

Hayallerimize açılan kapıyı, şirketiniz danışmanı Sayın Emine Şahin ile birlikte açtığımız için mutluyuz. Keyifli bir süreçti. Teşekkürler.

Gözde Cop

Olumsuz herhangi bir tecrübemiz olmadı. Teşekkürler

Osman Zeki Özkanakaya

Sevgili Elvin Hanım, Evimizi satma sürecinde, gerçekçi yaklaşımınız, titiz çalışmanız, dostane yaklaşımınız ile gönlümüzü kazandınız. Pratik ve seri davranmanız bizi olumlu anlamda etkiledi, zamanın bu kadar değerli olduğu bir yaşam diliminde. Çalışma hayatınızda başarılar diliyoruz. Özel Hayatınızda da sağlıklı mutlu günler temenni ediyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Aysun Can

Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Günnur Tezcan

İşlemlerim be bilgilendirmelerde hiçbir sorun yaşamadım her şey için çok teşekkürler

Özgür Cenk Toraman

Ercüment Bey varken kiracı sorunu benim için sorun olmaktan çıktı. Geçen hafta 4 aylık kiracım evden ayrılacağını söyleyince, açıkçası kiralama mevsiminin de dışındayız diye, oldukça gerildim. Her zamanki gibi Ercüment beyi aradım, ne yeni kira seviyesini, ne de kontrat şartlarını benim düşünmeme gerek kalmadan, alternatifli olarak çözmüştü bile, bunde eminim eski işhayatında yüklendiği sorumlulukların tecrübesini bu sektöre taşımıştı. Kendisine inisiyatif verin, bir daha arkanıza bakmaya gerek olmayacaktır. Çok olumlu 3 ayrı tecrübemin neticesinde qz bile söylediğimi düşünüyorum.

T*******

Gamze Hanım huzurlu, bir o kadar da sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde, kısa sürede dairemin değerlendirilmesini sağladı. Emlak işlerimde bundan böyle hep onunla çalışmaya devam edeceğim ve önereceğim.

F*******

Saygılı, ilgili, güvenilir.

@satesbulut Selma Bulut

İşini görev gibi değil büyük bir istekle yapan böyle genç arkadaskarimuzi gördükçe,gerçekten hala bizden sonraki nesil için azalan umutlarım çoğalıyor Çok ilgili,guketyuzku ve acil çözümler bulabilen yeteneğe sahip Gamze arkadaşımızla herzaman çalışırım.Artik emlak hakkında herşeyi sorabilecegim değerli bir arkadaşımız var.Sevgikerimle başarıların daim olsun.Selma Bulut

Nikita Sharapov

Başından sonuna kadar kiralama sürecini mükemmel yöneterek omuzlarımdan büyük bir yükü aldı.

F. Gönül Toz

Sayın Ercüment Onur beyefendiye çok kısa zamanda Arıköy’deki evimi kiraya verdiği, herkonuda bana çok yardımcı olduğu ve yakın ilgisi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Prof. Dr. F. Gönül Toz

M*******

Gamze Hanima konut alimimiz konusunda tum destegi isleyis hakkindaki yonlendirmesi ve sicak kanli tarzi icin cok tesekkur ediyoruz. Tekrar alim satim konusunda birlikte calismaktan mutluluk duyariz

Selman Akçay

Gamze hanım evimizin satışını çok kısa sürede gerçekleştirdiği ve satış öncesi ve sonrası tüm detaylarla ilgili titiz çalışmasından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Emre Onur Çevlik

Evi ilk görmeye gittiğimiz andan, karar verme aşamasına kadarki tüm süreçte göstermiş olduğunuz yardımseverlik ve naif yaklaşımınızdan son derece memnun kaldık. Ayrıca ev sahibi ile aramızda sağlanan iletişimde ihtiyaçlarımızın aktarılması noktasında vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederiz.

Alpaslan Yarar

Sayın ilgili, İstanbul dışında yaşıyorum ve eşimin rahatsızlığı nedeniyle oldukça sıkıntılı bir dönem geçiriyorum. Tam da bu sıralarda Sarıyer'deki müstakil evimin kiraya verilmesi gerekti. Uzaktan uzağa, böylesi yoğun bir süreçte nasıl olacak diye düşünürken, tamamen tesadüf eseri internetten Yasemin Hanıma ulaştım. Kendisinin ihtiyaçlarımıza çözüm odaklı yaklaşımları, her türlü sorunumuzun çözümü için olağanüstü çabaları, hassasiyeti ve en önemlisi insani değerlere bağlılığı ile bizi çok mutlu etti. Evimizi çok kısa bir sürede, eksiksiz ve şartları tamda bizim istediğimiz gibi kiraya verdi. Emlak konusunda ihtiyacı olan herkese Yasemin Hanımın özeninden faydalanabilme şansı diliyorum.

Tevfik Alpgultas

Merhaba. Kasım 2021 döneminde satın aldığımız evimizin kiralanması için çabalarımız 2 ay kadar devam etti. Ocak 2022 dönemi sonunda Remax Ahenk ofisinden Sayın Han Çelikcan ile görüşüp sözleşmemizi imzaladık. Evimiz istediğimiz şartlarda 10 gün içerisinde kiralandı. Bu süreç içerisinde Han Bey'in yakın ilgisi ve deneyimi için çok teşekkür ederiz.

Ayşenur Kürşat Evcil

Tahsin Bey ihtiyaçlarımızı anlayarak isteklerimize uygun evler göstermek konusunda özenle çaba gösterdi. Farklı alternatifleri değerlendirebilmemiz için zaman ayırdı. Sağladığı destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.

İzi Mazliyah

Evimin kiralamasında yapmış olduğunuz çalışma bir emlak danışmanının çok ilerisinde idi.Evin içerisindeki eksikliklerin giderilmesindeki yardımlarınıza,kiracı seçiminizdeki titizliğinize özellikle teşekkür etmek isterim.Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım.Sizi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Arzugül Kanra

Birlikte çalıştığım Elvin Talu son derece yardımcı ve ailemizin bir ferdi gibi işlerimizle ilgileniyor.Çok memnunum.Saygılarımla.

Kamil Çakmak

Mükemmel bir hizmet aldık.Son derece profesyonel bir yaklaşımla yönlendirilen satış işlemlerimizde beklentimizin çok üzerinde bir kazanç elde etmemiz sağlandı.Remax Ahenk ekibine ve özellikle Seçil Hanım'a çok müteşekkiriz. Tanıdığımız her arkadaşımıza firmanızı tavsiye edeceğiz.

Kamil Çakmak

Mükemmel bir hizmet aldık.Son derece profesyonel bir yaklaşımla yönlendirilen satış işlemlerimizde beklentimizin çok üzerinde bir kazanç elde etmemiz sağlandı.Remax Ahenk ekibine ve özellikle Egemen Kranda'ya çok müteşekkiriz. Tanıdığımız her arkadaşımıza firmanızı tavsiye edeceğiz.

İbrahim Sever

Beki hanım merhaba, Zekeriyaköy Maritza da bulunan konutumuzun satışında göstermiş olduğunuz ilgi, destek ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim. Mesleki tecrübeniz bu satışta işimizi çok kolaylaştırdı. Tekrar çalışma fırsatımız olur umarım. Saygılarımla... İbrahim SEVER

Melahat Ertuğ

Maritza evleri A1-3 satışında gösterdiğiniz ilgi, detaylı çalışmanız ve profesyonel yaklaşımınız sayesinde, verilen teklifin ve beklentinin üstünde bir fiyatla dairenin satışını gerçekleştirmeniz nedeniyle çok teşekkürler. Tekrar birlikte çalışmak üzere saygılar.

Muzaffer Yavuz

Satış öncesi ve satış esnasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alakanızdan dolayı memnuniyetimi belirtir çalışmalarınızda başarılar dilerim

Ercan Akgün

Remax çizgisi diye bir notum var, bu benim için samimiyet ve ticari uygulama arasında bir değer, bununla beraber tutmak istediğimiz ev için planlı ve disiplinli hareket eden bir hanımefendi, Seçil Hanım başarınız daim olsun, bu bizim için her zaman sizi tercih edeceğimizin bir ifadesi olacak bize bu duyguyu verdiniz. Size ve tüm ekibe katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Ş*******

Gamza Hanım konusunda çok bilgili, ve dinamik, iş bitirici satış konusunda.

Ali Demir

Sariyerdeki arsamızın satışında bize yardımcı oldu. İlgisi alakası güleryüzü için kendisine çok teşekkür ediyorum

Kubilay Dösendi

Seçil hanımla Tarabyadaki şirket ofisimizi alırken tanıştık. Kendisi gayrimenkul piyasası hakkında çok bilgili olup mesleğini en iyi şekilde icra etmektedir. Kısa zaman içinde gerek yatırım ayağında gerekse satış ve kiralama kısmında bize beş yıldızlık hizmet vermiş olup şirket ve özel gayrimenkul alım satım kiralama konularında yetkili gayrimenkul danışmanımızdır. Kendisini şiddetle tavsiye ederiz.

Özge Toraman

Ercüment bey ile anlaşmamı imzaladıktan 2 gün sonra bana oldukça güzel bir Kiracı adayı oluşturdu. İnanamadım. !! Hem adayın kalitesi sevindiriciydi, hem de bizlerle kurduğu nitelikli, rahatlatıcı, açıklayıcı iletişim beni çok güvende hissettirdi. İşlerimin yoğunluğu nedeniyle de takipte zorlanacağımı düşünüyordum, hazırlık sürecinde mükemmel yaklaşımı beni rahatlattı. Kutluyorum. ve teşekkür ediyorum.

Cihan Gürses

Emlak hizmetlerinde profesyonelce hizmet aldık. Kendisi güleryüzlü, güvenilir ve alanında çok bilgili bir emlak danışmanı. Bitmek bilmeyen sorularımızı ilgi ile cevapladı. Kiraladığımız daireyi görmeden önce aklımızdaki acabaların hepsini cevaplamış oldu. Sonuçta evimizi kiraladık. Çok memnun olduk, herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Nurdan Başkan

Remax Ahenk Ofisinden sayın Emine Şahin ile evimizin kiralanması için çalışmaya başladık. Kısa sürede kiralama gerçekleşti. Bu süreçte kendisinin güleryüzü, pozitif yaklaşımı bizi çok memnun etti. kendisine teşekkür ediyoruz, sevgilerimizi sunuyoruz.

Evren Ulu

Remax Ahenk aracılığı ile Emine Şahin vasıtası ile ev kiralama hizmeti aldık. Emine Hanım'ın yardımlarından son derece memnun kaldık. Yaklaşım ve ilgisi ile kurumunuzu iyi temsil ettiği ve müşterileriniz için güleryüzü ile memnuniyet sağlayacağı kanaatindeyiz.

Yasemin Orduluoğlu

Remax Ahenk’te çalışmakta olan Yasemin ULUEVREN Hanım her konuda bize inanılmaz bir şekilde yardımcı olmuştur. İlgisi ve bizi anlayıp aradığımız evde bize yardımcı olması, bizim için büyük bir sıkıntıyı çözmüştür. Kibar ve güler yüzlü yaklaşımından dolayı kendisine çok çok teşekkür ederiz.

Mehmet Semih Yentürk

Kiralamamız nedeniyle ilgili titiz ve saygılı çalışmalarınız için teşekkürlerimizi sunar ve başarılarınızın devamını dileriz.

Songül Günaydın Turan

Yeni kiralama yaptığım ev ile ilgili olarak, tarafıma sunulan hizmetten ben ve ailem çok memnun kaldık. Şirket görevlisinin güvenilir ve hassas tutum ve davranışı bu süreçte bizi mutlu etti. iyi ki sizinle bu durumu gerçekleştirdim. İyi ki sizi tanıdım. Çok teşekkür ederim bu hizmeti bir başka talebi olan çevremdeki dostlarımla da paylaşacağım. Sevgi ve saygılarımla.

N*******

Ercümend beyin son derece kaliteli danışmanlığı ile gönlümüz rahat bir ev kiraladık. Kendisi bu aşamada bizlere son derece profesyonel olduğu kadar nazik de eşlik etti. Çok teşekkürler

Cem Atalay

Ercüment Bey’in ilgi ve alakasından memnun kaldık. İletişimi ve bilgisiyle ön plana çıkan bir emlak danışmanıdır.

Ş*******

Gamze hanımla evimizi satarken tanıştık ve çok memnun kaldık. Kendisi olağanüstü bir performans sergiledi, çok çalışkan ve işinde deneyimli birisi.

Ümit Kıvanç Altınöz

Ali Ercümend Onur çalışkan, disiplinli, sıkı iş takibi ile kendinizi rahatlıkla emanet edebileceğiniz profesyonel bir danışmandır. Önce benim evimin satılması, akabinde anneme bir ev alınması derken, bir de baktık ki ailemizin emlak danışmanı oluvermiş. Son derece problemli işler olan gayrimenkul alım satım işlerini kolaylaştıran yapısı insana huzur veriyor.

Seda Seçkin

Ercüment bey çok ilgili bir emlak danışmanıydı, çok memnun kaldık. Başka işlerimize de danışmanlıkta yardımcı oldu. Teşekkür ederiz. Bundan sonraki çalışmalarımızı kendisiyle gerçekleştireceğiz.

Gökçe Munis

Ercüment beye çok teşekkür ederim güvenilir bir emlak danışmanıdır konusunda hakim güleryüzlü ve saygılıdır kesinlikle tavsiye ederim

Adnan Doğan

Ercümend Bey ilgisi, güleryüzü ve sektördeki tecrübesiyle güven duyduğumuz; verdiği hizmetle de fazlasıyla memnun olduğumuz bir emlak danışmanı. Kendisine bir kez daha destekleri için teşekkür ediyoruz.

Ayfer Ağan

Gökhan beyin aracılığıyla yapmış olduğumuz satış işlemi sırasında göstermiş olduğu profesyonellik sayesinde süreç sorunsuz ilerlemiştir. Kendisi bilgilerini hep güncel tutan, taraflar arasındaki dengeyi sağlayabilen, güvenilir bir gayrimenkul danışmanıdır. Aldığım hizmetten çok memnunum.

Mehtap Savas

Satış işleminde kısa süredeki başarınız ve ilginiz için Teşekkür ederiz.

Arzu Cantekin

Baştan beri Gökhan Bey'in yanımızda olup detaylı bilgilendirmeler yapması, süreci iyi anlayıp rahatlıkla karşılamamızı sağladı. Daha ilk buluşmamızda sunum yapar gibi ciddi ama anlaşılır açıklamaları benim için önemliydi. Ardından düzenli olarak mail yoluyla değerlendirmeleri, raporları aktarması da çok profesyonelce oldu. Hem pazar durumunu ve karşılaştırmaları daha net gördüm, hem başka sorulara gerek duymadan ayrıntıları anlamış oldum. Satış işlemi hiç beklenmedik bir hızla gelişince, Gökhan Bey tüm prosedürü düzgün bir şekilde takip ederek her adımı üstlendi. Bize sadece gelip imza atmak ve hayırlı olsun demek kaldı. Kendisi pek belli etmese de, çok yorulduğundan eminim çünkü kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağladı. Sunduğu hizmet ve destek oldukça memnuniyet verici. Her şey için çok teşekkürler Gökhan Bey

Nevin Erkan

Konusuna hakim müşteri araştırmasında titiz insan ilişkilerinde nazik ve mesafeli bir beyefendi

Erdinç Kaptan

Ercümend beyle ikinci dönem çalışıyoruz. Iletişim, ilgi ve sorun çözmede çok hiç problem yaşamadık. Müşteriden çok dost gibi davranmasından çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ederim

Yelena Esen

Hanımefendi çok ilgili dikkatli. Bize çok yardım etti her sorularda. Çok memnun kaldık ve teşekkür ediyorum.

Çağlar Çınar

Bir çok ev gezip gördük bir çok da emlakçı tanıdık. Han Bey bugüne kadar ilgi takip ve insani olarak gördüğüm en kaliteli insandı. Kendisine eşim ve kendim adına çok teşekkür ederiz.

Suzan Hayırlı

Tam bir çözüm ortağı, Seçil Güncan. Satıcı da olsanız alıcı da olsanız her iki tarafın hakkını her türlü kanuni takiplerini de dikkate alarak eşit koşullarda olmasını sağlayabilen ; beşeri münasebeti sayesinde son derece pozitif bir iletişim profesörüdür.İşine olan sevgi ve saygının verdiği inanç ile başaramayacağı proje olabileceğini düşünmüyorum ve ardındaki proje sorunlu dahi olsa Seçil Güncan muhakkak sizi istediğiniz düzgün ve temiz sonuca ulaştıracaktır . İyiki Seçil Güncanı tanımışımız, emeklerinize sağlık

D*******

Seçil Güncan Hanıma desteklerinden dolayı çok teşekkürler. Süreçte cok ilgilendi ve istemsiz çıkan sorunları hızlıca çözdü. Seçil Güncan Hanımın yardımları olmasaydı ev alımını bu kadar hızlı tamamlayamazdık

Pınar Akçay

Sayın danışmanımız Gamze hanım ilginiz ve güleryüzünüz için çok teşekkür ederim sayenizde hayalimdeki evime kavuştum başarılarınızın devamını dilerim.

Zafer Yılmazcan

Değer, Kalite, Profesyonellik, İyi Yanıt vermesi Çok memnun Kaldım Cihan adına Başarılar devamı dilerim Teşekkülwe

S*******

Şubenizle yolumun kesişmesi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu ama ben biraz önyargılıydım ve bu ön yargıyı danışman Hakan bey doğru yönlendirme ve bilgilendirme yaparak kırdı. Ve ofis olarak başarılı olduğunuzu ve müşteriye değer verdiğinizi düşünüyorum.

Sıbel Gurel Tunca

Hayalimize ulaşmamızdaki en büyük adımdır Seçil Hanım. Karşılaştığımız her pürüzde heyecanımızı yatıştıran, sogukkanlılıkla çözüme kavuşturan, bilgisi ve tecrübesi ile içimiz rahat işlem yapmamızı saglayan harika bir danışman Seçil Hanım. Güleryüzü, samimiyeti ve iş disiplini sayesinde çokça başarılara imza atacagından eminim. Güzel bir iş yaptık, güzel bir insan tanıdık.. Çok teşekkürler :)

Kıvanç Altınöz

Ercümend Onur müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, profesyonel yaklaşımı ve iş takibiyle emlak satışı gibi hassas ve bana göre sıkıntılı bir konuyu son derece keyifli hale getirmiştir. Kesinlikle tavsiye ederim.

Cengiz U.& A.hussainova

Herşey için tesekkur ederiz Ercümend bey. Özellikle belirtmek isteriz ki; yaptığıniz işe duyduğunuz saygı, tüm süreci profesyonel bir yaklaşımla yürütmeniz, müşterilerinize hitap şekliniz; sizin, kültürlü, medeni ve saygıdeğer bir beyefendi olduğunuzu ama aynı zamanda, kültürel açıdan çok iyi bir altyapıya sahip olduğunuzu apaçık belli ediyor. Güvenilir bir gayrimenkul danısmani olduğunuz icin de her zaman iş yapacagimizi dusunuyoruz. Basarilar dileriz.

S*******

Güleryüzlü ve tecrübeli bir Emlak danışmanı arıyorsanız Ercüment Bey size yardımcı olacaktır. İlk andan ne istediğimizi anlayan ve aynı gün içinde aradığımız evi bulmamızı sağlayan Ercüment Beye çok teşekkür ederiz.

Özlem Polat

Ben harika bir hizmet aldım, satamam diye düşündüğüm evi kısa sürede Ercüment bey sattı hersey sorunsuz ve profesyonel biz çizgide tamamlandı, çok memnuniyet verici bir servis oldu sagolsun, işini bu şekilde yapan herkese sonsuz tesekkurler

B*******

Kendisini tanıdıktan sonra kendisine güvenerek doğru kişi olduğuna inandık ve anlaşma imzalamaktan yana bir sıkıntı olmayacağına inanarak anlaşmayı imzaladık. Evdeki kiracıyı rahatsız etmeme ve bizi meraklı-fiyat araştıran kişilerden uzak tutması konusunda özen göstermesini rica ettik. Hassasiyetlerimize özen gösterdi. Kısa zaman içinde sorunsuz bir şekilde evin satışını gerçekleştirdik. Tapu işleri konusunda da bize çok yardımcı oldu. Gerek yazılı gerekse de sözlü iletişimimiz, anlaşmamıza ve anlayışımız çok olumlu gelişti.

Didem Demir

Gökhan bey doğru bilgilendirmenin yanı sıra her konuda yardımcı olarak memnuniyeti üst sınıra taşımış kaliteli profesyonel bir hizmet aldığımdan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Tekrar teşekkür ederim.

İclal Şehirli

Sayın Tahsin Bakır Beye en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Birçok sıkıntılar ve problemlerin yaşandığı bir yerimizin satışının başarı ile sonuçlanmasında göstermiş olduğu emek ve yardımları için minnettarım. Mesleki bilgisi ve profesyonelce emeklerinden ayrıca, bir kardeş yakınlığı ve ilgisi benim mutluluğum oldu. Sonsuz teşekkür ve sevgilerimle. İclal Şehirli.

İclal Şehirli

Sayın Seçil Güncan Hanıma teşekkürlerim sonsuzdur. Pekçok problemlerin, sıkıntıların peşpeşe geldiği bir yerimizin satışını, mesleki ustalığının yanısıra büyük bir emekle ve sabırla başarı ile sonuçlandırdı. Bütün bu zorlu süreci, güzel güler yüzü ve tatlı dili ile yönetti. Teşekkür kelimesi yetersiz kalıyor. Ayrıca, çok sevdiğim çok değerli bir dost bir kardeş edinmiş oldum, çok mutluyum. En içten teşekkür ve sevgilerimle. İclal Şehirli.

Cengiz Kılıç

Ekrem Bey ile Köy Sitesinde bir alım yaptım.Birkaç kez tıkanın süreci babacan bir tavırla tekrar açtı.Gördüğüm en dürüst ve net gayrimenkul danışmanıdır.Yemeği de yenir:)

Feridun Alp

Yurdışında yaşadığımız için Zekeriyaköy bölgesinde yatırım yapmak istedik.Ekrem Bey bize uzun zaman ayırarak görüntülü destekler verdi, doğru yatırım yapmamızı sağladı.Yaptığımız yatırımları iki günde kiraya vermesi inanılmazdı.Kiradan sonra dahi süreci takip etti.Sayesinde Türkiye'ye gelmeden mülk sahibi olduk ve yeni kiracılarımızı da bize buldu süreci mükemmel yönetti.Emlakçılıkta yeni bir duruş ve vizyonu var.Kutlarım.

Berkay Ela Özay

Ekrem Bey bizim şu ana kadar gördüğümüz en iyi ve en değişik emlakçı.Tüm klasik emlakçı yargılarını bir kenara bıraktık, özellikle kiralama sürecinde nakliye dahil takibi, lokasyon koçluğu, çevre esnafı telefon not kağıdı bizi çok etkildedi.Forever Ekrem Bey:)

S*******

Zekeriyakoy deki ev arayisimiz Tuba hanim sayesinde en dogru kararla sonuclandi. Sonucta her gun ev almiyorsunuz. Bolgede tecrubeli, sizi iyi anlayan, samimiyetine ve yonlendirmelerine guvenebileceginiz bir kisi. Karar surecinden sonrada tapu islemlerine kadar her konuyla bizzat ilgilendi. Kendisine tekrardan tesekkur ediyoruz.

Erdogan Akoymak

Beki Hanımın gayrimenkul kiralama sürecimizde göstermiş olduğu profesyonel tutum için teşekkür ederim.Pozitif yaklaşımı, doğru bilgiye ulaşmamızı sağladığı için de süreci hızlıca tamamlamış olduk

Z*******

Ercümend Bey ev arama sürecimize en az bizim kadar özveriyle yaklaştı ve kısa bir süre içerisinde aradığımız evi bulmamızda bize çok yardımcı oldu. Her zaman ulaşılabilir olması bizim için en büyük avantajlardan biriydi. Pozitif yaklaşımı, deneyimiyle bizi güvende hissettirmesi ve doğru bilgiye ulaşmamızı sağladığı için çok teşekkür ederiz.

Nazlı Altaç

Ekrem Bey Köy sitesi özelinde Zekeriyaköy'de inanılmaz bir danışman.Kiralama sürecimizi o kadar iyi yönetti ki, bölgeye ve sosyolojiye çok hakim.İstediğimiz ev için bizimle birlikte savaştı:) sınırsız tavsiye.

İsmet Gökgöz

Ekrem Bey' aracılığı ileuzmanı olduğu zekeriyaköy Köy sitesinde bir ev satın alması yaptım.İnanılmaz bir performans ve doğal çözümlemeler yaparak üç tarafı bulunan bir satışı çözdü.sihirbaz gibi adam:)

Deniz Ak

Secil hanım tanıdıgım en bilgili ve calıskan emlak danısmanıydı. İşini en ince detayıyla sonuna kadar takip etmesiyle takdir uyandırdı. Basarılarının devamını dilerim. Her turlu emegi icin kendisine tesekkur ederim.

Tankut Ulku

2 yil suren oldukca zorlu bir tahliye ve satis surecini son derece profesyonelce ve durustce tamamladi. Emlak piyasasinda az rastlanan bir guvenilirlik ve acik paylasim kapasitesiyle gercekten basarili bir partner oldugunu bize gosterdi. Yurt disinda olmama ragmen beni tam manasiyla temsil etti, gerektigi zaman insiyatif alarak, gerektigi zaman da teknik tavsiyelerde bulunarak. Ozellikle sunu belirtmek isterim, en onemlisi, zor ve karmasik bir iste problem cozme kapasitesi ve tuttugunu koparan yaklasimi. Kendisine tekrar tesekkur ediyorum.

Celal Özerkan

Bilgi ve tecrübesiyle güven veren, işinin ehli geniş müşteri portföyü ile satış ya da satın almada en kısa sürede sonuca giden, işini severek yapan danışmanımız Burak bey'e ayrıca teşekkür ederim.

Deisy Pineda Victor Javier

He was very punctual and helpful all the time, thank you very much Mr. Ekrem

Ana Maria Luis Andres

Mr.Ekrem was very helpful during all procedure. We are greatful to work with him.

Yurdagül Aydın

Remax Ahenk'ten Seçil hanım sıcakkanlı, güleryüzlü, güvenilir, bence çokta bașarılı bir gayrimenkul danıșmanı.Kendisini her aramamda tecrübesi ve bilgisiyle beni yönlendirmiș ve kısa süre de kararlarimi gözden gecirmemi saglamistir. Birlikte sabırlı bir süreç geçirerek nihayetinde evimizi aldik. Gayreti ve yardimları icin teșekkür ederim.

Neşe Erdem

Ekrem Bey, sözünün eri biri.Kiralamada çok yardımı oldu.Başarılarının devamını dileriz.

Erden Aydın

Gayrimenkul satışımızda kendisinin profesyonel yaklaşımı ve yüksek iş disiplini; işini ne kadar önemsediğinin çok belirgin göstergesiydi. Doğru pazar analizi ve buna bağlı doğru fiyatlama ile satışımızı kolaylaştırdı. Teşekkür ediyoruz.

A*******

Beki hanım, yardımlarınız ve desteğinizi her daim hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederiz verdiğiniz detaylı bilgiler ile yaşam yerimizin kararı açısından çok iyi bir rehber oldunuz. Saygılarımızla

Hicran Tunc

Seçil Hn, Güleryüzlü, profesyonel, işini severek yapan şanslı kişilerden biri.Bizde, onu tanıdıgımız için şanslıydık.Evimizi satın alırken her aşamasında bize yardımcı oldu. Kendisine ve Remax ailesine Teşekkür ederiz.

E*******

Güler yüzü, kibarlığı, yardımseverliği ve çalışkanlığı için koca bir teşekkürü hak ediyor.

Berkin Toker

Uskumrukoy Yesil Vadi sitesindeki evimizi satmamizda her daim maddi, manevi yanimizda oldugunu hissettirdi. Satis asamasinda da profesyonelce satisi kotarmamizi sagladi. Tesekkurler Beki hnm, bolgede her zaman dusunecegimiz ilk danismanimizsiniz!

Tahir Alpak

Nur Hanım la yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine iletişim kurdum. Tanıştığımız ilk günden beri gerek profesyonellik gerekse insanlık açısından bu konuda örnek gösterilecek bir emlak danışmanı olduğu konusunda eminim. Tamamen ticari kaygılardan uzak müşteri odaklı yaklaşımı empati yeteneği ve bizim gibi çok zor beğenen insanlara karşı sabrı ve güleryüzü her türlü takdire layıktır. Defalarca usanmadan sıkılmadan istediğimiz kriterlerde konutları bize itinayla sunup çok pozitif ve düşünceli yönlendirmelerde bulunmuştur. Hatta sayesinde taşındı

Fatma Nayır

Beki Sarfati, profesyonel bakis acisi, ilgisi ve gayretiyle, evimin bir hafta gibi cok kisa surede kiralanmasini sagladi. Her sey için cok teşekkürler.

Murat Düzgünoğlu

Nur hanım güler yüzlü ve işinde profesyonel bir danışman. Bizim Zekeriyaköydeki ve Beşiktaştaki mülklerimizi hem doğru fiyatlandırdı hem de satışlarını çok hızlı sonuçlandırdı. Kendisiyle çalışmaya devam ediyorum ve danışman olarak herkese tavsiye ediyorum.

Rıdvan Kocaman

Burak Bey gerekli tüm konularda fazlasıyla yardımcı oldu güler yüzlülüğü, profesyonelliği ve deneyimleri bizi yeni bir mülk sahibi yaptı.Şahsım ve ailem adına çok teşekkür ederim.

Özlem&cem Ünal

Yaptığı işi bu kadar severek, istekle ve sabırla yapabilen nadir insanlardadır. Kendisiyle tanışmak bizim için büyük bir şans oldu. Zekeriyaköy civarında ev arıyorsanız mutlaka kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederiz. Tüm zahmetleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ertan Uzunatağan

İş yerimizi kiralaması için Nur hanıma tam yetki verdik. Kendisi çok profesyonel çalıştı ve bize kısa süre içinde çok iyi de bir kiracı buldu. Diğer mülklerimizi de çalışması içinde kendisiyle yola devam etmeye karar verdik. Güler yüzü ve profesyonel yardımı için çok teşekkür ediyoruz...

Seren Havacı

Nur hanıma ev bulma konusunda bize verdiği profesyonel yardımdan ötürü teşekkür ediyoruz. Kendisi güler yüzlü ve dostane tavırlı bir insan. Bizi çok iyi yönlendirdi. Artık kendisini bütün tanıdıklarımıza da tavsiye ediyoruz.

Rasim Tokuç

Seçil hanım eşyalı evimi kiraladı, güler yüzü, tecrubesi, analetik bakış açısıyla evimi çok hızlı kiraladı. Kiralama sürecinin tüm aşamalarında beni en iyi şekilde yönlendirdi, hem ben hemde kiracım son derece memnun kaldık. Seçil hanımın süreci bu kadar iyi yönetmesi bende fazlasıyla güven duygusu yarattı. Bundan sonraki dönemde gayrimenkul işlerimin hepsini gönül rahatlığıyla Seçil hanıma yönlendireceğim. Teşekkürler Seçil hanım...

F*******

Yaklaşık dört yıldır bütün gayrimenkullerimizin satış & kiralama işlemlerini Nur Hanım yönetiyor. Kendisini anlatsam buraya sığmaz ama bir kaç cümle ile şunları yazmak isterim ; Dürüst, çalışkan, üretken, samimi, İşinde ciddi, güler yüzlü ve en önemlisi Güvenilir bir insan ....

B*******

Özellikle eski kiracılarınızda darbe almışsanız yenisinden zarar görmemeniz için elinden gelenin fazlasıyla yardımcı oluyor kibar ve konusuna hakim çok teşekkür ederim

M*******

Öncelikle Nur hanım gibi güleryüzlü, yardımsever, uyumlu ve profesyonel bir insanı tanımış olmaktan çok mutluyuz. İşini sonuna kadar hakkıyla yapan muhteşem bir insan. Her şey için tekrardan teşekkür ederiz

Aslı Gözübüyük

Seçil Hanım evimizi alırken gerçekten çok yardımcı oldu.Profesyonelliğinin yanı sıra bizi güleryüzü ve samimiyetiyle ayrıca etkiledi.Bizi sık sık bilgilendirmesi sayesinde, içimiz her aşamada rahattı.Ev sahipleriyle buluşmalarımızın oldukça dostane geçmesi ve tapu işlemlerinin sorunsuz ve hızlı bitirilmesi de büyuk ölçüde Seçil Hanım'ın sayesinde oldu.Sadece bir gayrimenkul danışmanı tanımadık, kıymetli bir arkadaş da kazandık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ali Cem

Ercümend Bey uzunca bir süredir satmaya çalıştığımız şehir dışındaki arazimiz için rakamlara ve emsallere dayalı, dökümante edilmiş bir değerleme çalışmasında bulundu. Bu adil değerleme sayesinde hızlıca yol aldık ve kısa sürede gayrimenkulümüz satıldı. Kendisine teşekkür ederiz.

Umur Alot

Seçil hm gayet profesyonel, detaycı ve şeker bir insan. İstanbula taşınacak olan oğlumuz için beğendiğimiz daireyi kiralama sürecini çok iyi yönetti, teşekkürler

Bora Deniz

Yaşamak İçin arzuladığımız konutu Gayrimenkul sektöründe uzman olan Remax Ahenk bünyesindeki Sn.Seçil hanımın profesyonel Yönetimi, samimiyeti ve özverili gayreti ile kısa zamanda çözüme odaklı çalışarak mülkün alımını gerçekleştirmiş bulunmaktayız . Kendisine Deniz Ailesi olarak teşekkür eder, çalışma hayatında başarılarını dileriz .

Elif Tugba Avsar

Danışmanım Gülay Avcı, çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren itinalı ilgisi ile benim takdirimi kazandı . Daha önce kimsede görmediğim detaylı dürüst ve çalışkan tavrı ile istediğim zamanda istediğim şekilde satışı tamamladı . Hatta İstanbul'da olmasına rağmen satışın gerçekleştiği şehir Ayvalık'a benimle gelip baştan sona tüm süreçle kendisi ilgilendi . Yurtdışında edindiği tecrübeler çok farkedilir bir şekilde iş takibine yansımış . Kendisine çok teşekkür ederim.

Ulas Atilgan

Zeytinlik satın alma süreci sorunsuz ve keyifli bir sekilde gerceklesti. Gülay Hanım her konuda nazik ve profesyonel sekilde destek oldu. Tesekkurler.

Metmet Karataş

Burak Bey istediğim her konuda bana destek oldu, ayrıca çok memnun kaldım. Burak Bey le tanıştıktan sonra fikir alışverişinde bulunarak bana doğru mülke yatırım yapmam konusunda yardımcı oldu.. Çok memnun kaldığımdan dolayı tavsiye ederim.

İsmail Hakki Dilmeç

Tuba hanım zekeriyaköyde bizlere ev konusunda yardımcı olarak ev bulmamızı sağladı kendisine çok teşekkür ederiz. Zekeriyaköy bölgesinde hiç tereddüt etmeden çalışabilirsiniz

Natalya Elias

Moved to Istanbul few weeks ago. I am extremely lucky to meet Mr. Ali Ercumend Onur. He found my beautiful apartment corresponding my needs. High level of professionalism and best knowledge of real estate market. Everything was done in short terms. Extremely happy with my new place. I do recommend Mr. Ercumend to everyone who wants to find an apartment or a home and to have fast and smooth process. Mr. Ercumend freely speaks English, Russian, Turkish, trust worthy and extremely responsible.

Mehmet Asal

Bu güne kadar tanıdığım en profesyonel Gayrimenkul Danışmanı. Son derece titiz, dikkatli ve özenli, işini severek yapan; bu yönüyle hem kiracı hem de kiralayan, hem satıcı hem de satın alan için güven veren bir insan. Daimi güler yüzü, yol gösterici çözümleri ve emlakin kiralanması ya da satılması konusunda yararlı ve tecrübeye dayalı tavsiyelerle en uygun çözümleri bulan bir kişi. Pozitif ve mütevazı yaklaşımları ile başvurulacak bir danışman. İki tarafın çıkarlarının optimum noktasını bulan ve öneren, bu yolla da çözüm üreten biri.Teşekkürler

Aynur Yalçın

Emine hanım, Profesyonelce işini yapan, sıcakkanlı, samimi ve güven telkin ederek bizim ne istediğimizi anlayıp bizim adımıza araştırma yaparak ve sabırlı davranarak istediğimiz eve sahip olmamızı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Kendisiyle çalışmanızı öneririz.

Utku Emre

Ercümend Bey isteklerimizi çok iyi anlayarak süreç boyunca bizi düzenli şekilde bilgilendirdi, oldukça kısa bir sürede istediğimiz evi bulmamıza yardımcı oldu, kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Tunca Gülnur Küçükenez

Evimizin hızlı bir şekilde kiralanmasında titiz özverili doğru çalışmalarından ötürü Danışmanımız Seçil Güncan'a çok teşekkürler. Seçil hanım profesyonelliği yanısıra samimiyeti ve dostluğu içinde ayrıca takdiri hakediyor.

Ozan Balık

Titiz çalışması ve sıcak desteği için Seçil hanıma çok teşekkür ediyorum. Güzel bir ev aldık sayesinde ve halen de farklı projelerde bir aradayız. Kolay gelsin...

Kerem Tataroğlu

Gökhan Bey'e çok teşekkür ederim. Kendisinden bir kiralama yaptım. Dataylı bilgi vermesi, kiracıyı ve mal sahibine karşı dengeli ve adaletli arabuluculuğu ile tam profesyonel bir yaklaşım sergiledi. Her zaman emlak konusunda kendisine başvuracağım. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim herkese

Alper Beykoz

KENDISINE COK TESEKKUR EDIYORUZ ESIMLE BIRLIKTE YASAYACAGIMIZ YENI EVIMIZI BULMAMIZDA COK YARDIM ETTI. GONLUMUZE GORE TAM ISTEDGIMIZ BIR EV BULDUK . HEM IKILI ILISKILERI HEMDE MUSTERI MEMNUYETI ACISINDAN COK DEGERLI BIR HANIMEFENDI ILE CALISMAKTAN COK BUYUK KEYIF ALDIK

Ceren Çolakoğlu

Ercümend Bey'e ev kiralama sürecimizde gösterdiği ilgi ve profesyönel desteği için teşekkür ederiz. Süreç boyunca düzenli olarak bilgilendirme sağladı, tüm sorularımıza hızlı bir şekilde dönüş yaptı.

Harika Mutlu

Tuğba Hanım’a sadece yaşadığımız yerin çevresinin basıl olmasını istediğimizi, nasıl bir hayat istediğimizi söyledik ve kendisinin ilk gösterdiği evde karar kıldık. O kadar hızlı oldu ki biz bile inanamadık. Sadece bizimle değil, mülk sahibiyle de kurduğu doğru iletişim sayesinde gerçekten yeni evimizde huzurluyuz. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz

Gönül Ulas

Yeni Guzel Evimi almak icin ilk sebebim Emine hanimin kendisi. Sicakkanli, kendine ev bakiyormus gibi secici, istek ve ihtiyaclari hemen anlayan biri olarak, evi alarken de benimle beraber mutlu oldu. Isine cok profesyonelce yaklasan, aliciyi asla sık-boğaz etmeyen, ama tum prosedurlerin her adiminda da alicinin da, saticinin da yaninda olan bu tatli danismanimiza cani-gonulden tesekkur eder ve herkese kendisiyle calismayi oneririm.

Tülay Bozkurt

Ercüment beyin bize kiralamış olduğu evden dolayı biziGüleryüz’le karşılamasından ve herseyi bizim istediğimiz şartlarda imkan sagladıgı icin teşekkür ederiz ve yaptığı işi hakkıyla yapan bir insan

Aydın Akıncı

Tuba Hanım, Zekeriyaköy bölgesindeki acil ev arayışım konusunda çok büyük destek sağladı. Yalnızca evi bulmam konusunda değil kiracının hakları, site ve evle ilgili en ince detaya kadar bilgilendirildim. Remax'ın Ahenk ofisi Sarıyer ve özellikle Zekeriyaköy bölgesinde uzman bu nedenle kendileri ile çalışmayı her zaman tavsiye ederim.

Yılmaz Şahinbaş

Gördüğüm ilgiden çok memnun kaldım. Her şeyi ben aramadan hallettiler, devamlı irtibat talar, çok sağolun sizin de aracılığınız ile bir ev sahibi olduk çok sağ olun.. ..

Hülya Gümüş

Burak bey işinde çok başarılı ve profesyonel kendisinden 100%100 çok memnun kaldım bir kez daha teşekkür ederim.

Ece Sönmez

Şahram Bey ile masaya oturduğumuz andan itibaren ne istediğimizi açıkça dile getirebildik ve kendisi de durumu oldukça iyi analiz etti. Uzun süredir satılamayan gayrimenkulümüzün 2 ay gibi kısa bir sürede etiket fiyatı üzerinden satılmasını sağladı. Alıcılar ile özellikle birebir ilgilendi ve arada bir katman oluşturdu. Teşekkürler,

Seda Biçer

1yıldır satışta olan evimiz için farklı emlakçılarla çalıştık, güvenimizi yitirme noktasındayken Şahram Bey bizimle iletişime geçti.İşine olan bağlılığı, tecrübesi, özgüveni sayesinde ona inandık işi teslim ettik.İşi alır almaz evimize haftada en az 8alıcı getiriyordu.Birkaç ay içerisinde evimizi sattı.Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık.

Tahsin Biçer

Uzun bir süre evi satışı ile uğraştıktan sonra Şahram bey ile tanıştık, Şahram bey ın ilk adımından itibaren bıze olan yaklaşımı, profosyonelliği, empatiyi çok iyi yapabilmesi tercih nedenımız oldu .ve tabıkı " satış hızı" kesınlıkle takdire şayendi .Tekrar teşekkürler

Tahsin Biçer

Tanıstıgımız ilk andan itibaren vermiş olduğu güven, işe hakımıyetı, yönlendırmelerı, empatıyı çok iyi yapabılıyor olması zaten evımızı kısa zamanda satacagının göstergeleriydi. ve nitekım hızlı bır şekılde kısa zaman içerisinde satışı yaptık .Teşekkürler bir kez daha

Hakkı Üzel

İçtenlikle çalışarak ve beni hep doğru yönlendirerek kiralama işlemimi sonuçlandırmanızdan dolayı içten teşekkür ederim. Çalışkanlığınızla, samimiyetinizle tüm diğer çalışanlara da örnek olduğunuza inanıyorum. Sonsuz sevgiler, saygılar. Hakkı Üzel

Emek Aren

Sahram bey Güvenilir ve surekli iletişim içinde bize çok kaliteli bir hizmet verdi sorularımıza hep açık ve dürüst yanitlar verdi .Gayrimenkul konusunda uzmanlığı ve güvenilirliği ile bize harika bir hizmet verdi.cok teşekkür ederim

Arzu Yanardağ

Emine hanım samimiyeti ve profesyonelliğiyle Remax firmasına çok yakışıyor. İlk günden itibaren en küçük detaylarla bile ilgilendi. Beni sürekli bilgilendirdi. Aklımda hiçbir soru işareti kalmaması için elinden geleni yaptı. Ev sahibi ile aramızda sıcak bir köprü kurdu. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Sait Çetinoğlu

Satış danışmanlarınızdan Mehmet İdemen ile geçen hafta bir ev satışı vesilesiyle çalıştık. Kendisinin ve Ahenk Remax şubesinin koordineli, disiplinli, sözünde duran, güvenilir ve şeffaf çalışma tarzı her türlü takdiri hakediyor. Tüm Remax camiası için böyle bir eleman ve ekip gurur kaynağıdır. Teşekkür ve minnet duygularımla.

Şehnaz Çetin Labar

Samimiyetin, pozitif tavrın, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımın için çok teşekkür ediyorum..İşinin ehli ile çalışmanın önemini bir kez daha anladım seninle ve Ahenk ile..Ben sizlere çok teşekkür ediyorum..İşinde başarılarının devamını dilerim..

Birsen Arı

Güleryüzünüz, samimiyetinizle işlerimizi kısa sürede sonuçlandırdınız. Her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ercan Cambaz

Şeçil Hanım, işinde profesyonel yaklaşımı ile ilk andan itibaren ihtiyacımız olan konuta odaklı çalışarak en kısa zamanda arzu ettiğimiz yeri satın almamıza yardımcı oldu. Anlayış ve verdiği güven için çok teşekkürler. Bize verdiği desteği unutmayacağız. Ercan & Montserrat

Gül Hanım

KETEN HALİÇ'TEKİ TÜM EVLERİ SABIRLA GEZDİRDİ SAĞOLSUN .İLGİSİ VE GÜLERYÜZLÜ CANAYAKIN TAVRI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER

Elif Burcu Özer

Emine Hanım dün bizi karşılayarak ilgilendiğimiz projeye götürdü. Gerek annemin gerek benim tüm sorularımızı detaylı bilgilendirme ile cevapladı. Güven duygusunu bize hissettirdi. Kendisine samimiyeti için de ayrıca teşekkür ederiz.

Ibrahim Ekinci

Emine Hanim takipci ve uzlasmaci yonuyle kisa surede bize uygun kiraciyi bularak evimizi kiraya vermistir. Gerek kibarligi gerekse ilgi alakasiyla kiralama surecini bizim icin cok kolaylastirmistir. Kendisine tesekkur ederiz.

Adil Aslan

Ev alma sürecinde zihnimizde oluşan "standart emlakçı kimliğini" yerle bir eden, dakikliği, tutarlılığı, dürüstlüğü, çalışma disiplini, ihtiyaçlarımızı ve isteklerimizi çok iyi analiz edip tam bize göre portföy oluşturması, evin finansmanından teknik konulara kadar her şeyle ilgilenen, gerçekten işini hakkıyla yapan bir hanımefendi.

Zeynep Karadeniz

Emine hanım çok ilgilendi çok memnun kaldık

Eylem Özkan Dede

Sevgili Nur, herşeyden önce ilginiz ve kibarlığınız nezaketiniz için çok teşekkür ederim, daimi olarak sizinle çalışmaya devam edeceğim, satılık daireler için lingleri de atarsanız sevinirim, görüşmek üzere, kendinize iyi bakın, görüşmek üzere mutlu umutlu yıllar dileğiyle 2018 yılı size istediklerinize karşılasın ...

Zeynep Cengizhan

Profesyonelliği ile mükemmel bir broker

Sedef Gurtop

Ben Gul hanimla calismaktan son derece memnun kaldigimi belirtmek isterim.Hakikaten insana dogru adresde oldugunu hissettiren, isinde hem profesyonel hem dostane yaklasimi ile evimi kendisine emanet etmis olmaktan cok memnunum.Alakaniz icin tekrar tesekkurler.

Bülent Avcı

Seçil hanım, her zaman işini en iyi şekilde yapan, titiz ve en ince detayına kadar emin olmadan müşterisine cevap vermeyen, her zaman pozitif yaklaşan, mükemmel bir gayrimenkul danışmanı dersem, inanın çok mütevzai davranmış olurum. İyi böyle bir danışmanım var, başka bir danışman kesinlikle aramam.

Oğuzhan Yoldaş

Müthiş bir danışman

Ersin Uyar

Merhaba, Teorik olarak aracı kullanmadan işlerini çözmeye çalışan biri olarak Beki hanımın güvenilir danışmanlığı sayesinde güzel bir ev sahibi oduk . Artık hem iyi bir evimiz hemde çok güvenilir ve saygın bir emlak danışmanımız var. Teşekkürler

Zuhal Portakal

Sevgili Beki, Sevgili Gul, Dairemi satmak uzere basvurdugum andan itibaren her an her ikinizden gordugum yakin ilgi ve anlayis beni bu karari almamda ve aslinda benim icin cok zor olan bu sureci rahat ve kolay gecirmemde cok yardimci oldu.Her ikinize ayri ayri tesekkur etmek istiyorum. Satisi cabuk neticelendirme isteginiz, kararliliginiz ve azminiz de beni birkac kere yasadigim 'pisman olursam' endisesine dusmemi engelledi ve hepbirlikte iyi bir neticeye ulastik.Cok tesekkur ediyorum. Hepimiz icin hayirli olsun. Sevgiyle, Zuhal Portakal

Namık Ülke

Mehmet İdemen son derece bilgili, konusuna hakim ve şeffaf iş modeli ile güvenilir bir temsilci olarak bizi çok memnun etti. Tüm konuları açık şekilde konuşan, hızlı, özverili ve prensipli bir iş modeli var. Kendisine teşekkür ediyorum.

Erol Makzume

Beki Hanım'la tanıştığıma ve iş yaptığıma çok memnun oldum. Müşterisi ile uyum sağlayan, müşterisine ilk bakışta güven aşılayan, etik değerleri olan son derece profesyonel bir hanımefendi. Emlak piyasasının çok sayıda Beki Hanım'a ihtiyacı var !

Volkantüzel

Seçil Hanım'a göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyorum. Tüm süreçi profesyonel bir yaklaşım ile yöneterek hiç sorun yaşamadan sonuçlandırdı.

Hümeyra Tever

Çalışma hevesi ve enerjisiyle beni oldukça etkileyen Beki hanım ile çok iyi bir uyum yakaladık.Son derece düzgün ve prensipli çalışmaları sonucu, verdiği hizmetten çok memnun kaldık.... tekrar çalışacağımızdan eminim, herşey için teşekkürler....

Habitat İnşaat A.ş. David Behiri

Gayrimenkullerimizin satışı ile ilgili birlikte çalıştığımız Beki Hanım ile son derece güleryüzlü, güvene dayalı, ikna edici ve iş bitirici olarak çok memnun kaldığımız bir işbirliğimiz oldu.Yeni projelerimizde de kendisi ile çalışmayı umut ediyoruz.

Erkan Yildirim

Sağladığınız destek için çok teşekkürler.

Engin Atatimur

Kasim Bey,
Evimizin kisa zamanda kiraya verilmesinde gostermis oldugunuz icten cabaya ve titiz ilgiye tesekkur eder, basarilarinizin devamini dileriz.

Bülent Avcı

Seçil hanım çok özel bir tebriği fazlasıyla hak ediyor. İşinde son derece titiz, dakik ve söylediğinin dışına çıkmayan, ikna kabiliyeti süper. Yakın dost ve arkadaşlarıma tavsiye ettim. Gayrimenkul konusunda ihtiyacı olacak herkese de tavsiye ederim.

Bertan Guzel

Hayalimizdeki evi kiralamamızda bize gerekli desteği veren, bu süreçte aklımızdaki tüm soruları hızlı bir sekilde yanıtlayan Seçil Hanım'a çok tesekkur ederiz..

İsmail Özgür

Kurumsal ve profesyonel bir yaklaşım ile henüz tam oturmamış bir bölgede ve çok fazla sayıda arz olmasına rağmen çok kısa bir sürede gayrimenkulün değerini de koruyarak sonuç alınması bence gerçekten başarı öyküsü. Çok teşekkür ederim. Tebrikler.

Haldun Erkman

Son derece profesyonel ve ikna edici, düzgün bir destek aldım. Benim isteklerimi güncellemekte ve ikna etmekte son derece başarılı idi. İlk intiba olarak Kiracımın profilinden ve davranışından çok memnunum. Teşekkürlerimle....

Tuğrul Özsüt

çok fazla stok dairenin olduğu bir projede beni zamanında ve doğru olarak yönlendiren; dairemin iyi şartlarda kiraya verilmesini sağlayan Seçil hanıma candan teşekkür ederim.Bu nedenle kendisini projeden ev alan diğer kişilere de yönlendirdim.

Didem Sahan

Evimi Kiraya vermek icin Kasim bekle gorustum 2 aydir Bo's Duran ev 1 haftada Kiraya verildi bu ne hiz tesekkurler

Dilek Sohtorik

Vasıta ile tanıştığım Çiğdem hn işini titizlikle ve özenle yapan bir kişi. Karşıdakini dinleyip en uygun seçeneği sunmak odaklı. Ev arayış sürecimizde bize gösterdiği destek için kendisine teşekkür ederiz.

Saruhan Si̇ngen

KASIM BEY, BİR ARKADAS GİBİ SAMİMİYET VE DURUSLUGU KARSI TARAFA YANSITAN VE VERİGİ SOZLERDE DURAN CİDDİ BİR KİSİ OLARAK TANIDIM.KENDİSİNE COK TESEKKUR EDERİM..

Neslihan Demir

Ev ararken Çiğdem Hanım'la karşılaşmam büyük şans oldu. Daha önce iletişimde bulunduğum emlak danışmanlarının aksine gereksiz adreslerde beni dolaştırmayıp, tam da hayalimdeki gibi bir evle buluşmamı sağlayıp, sonrasında her aşamada yanımda oldu...

Hasan Tarman

Insanın yasam alanı olması ve birikimlerini yönlendirmesi nedeniyle önemli olan gayrimenkul sektörü ile ilgili alanda bilgi birikimi, güven, profosyenellik ve kaliteyi kendinde bulusturarak bize yardımcı olan Sayın Secil Guncan'a
sonsuz tesekkurler..

Selay

Sarıyer'deki evimizin kiraya verilmesi ile ilgili olarak her zaman ilk kontağım olan Ender Bey'e şimdiye kadar verdiği özenli hizmet için teşekkür ederim.

Mustafa Öztürk

Kendi mülkü gibi sahiplenip ilgi alaka içerisinde evimize kiracılar getirerek ve kısa zaman içerisinde kaliteli insanlara kiraya verilmesini sağladığı için Kasım Bey'e ve böyle hizmet sunan personelinizden dolayıda REMAX'a teşekkür ederim.

Şenol Sütcü

Merhaba ;
Yaklaşık 1 aylık konut arayışımızda tüm olumsuzluklara rağmen karşımıza çıkan en olum şey ÇİĞDEM hanım.Kendinin diğer danışmanlardan ayırt eden özelliği, İşini takip eder raporlar ve müşterisinin hep yanındadır.Teşekkürler ÇİGDEM Hanım

Ezel Sevi̇nç

Zekeriyakoy Sarmasık evlerinde Bülent beyin pozitif, gayretli ve sürekli olumlu yaklasımı sayesinde ev sahibi oldum. Bu sürec icerisinde her türlü soruma eksiksiz verdigi yanıtlar ve göstermis oldugu emek ve ozveri icin kendisine cok tesekkur ediyor

S.yeliz Bayraktar

Sayın Gökhan Kartal, Sarıyer ilçesinde bulunan kiralama amaçlı pazarlamasını istediğim iki dairemi son derece yardımsever ve kibar bir mizaç ile pazarladığı için kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.
S.Yeliz Bayraktar

Onur Aydın

Kasım bey ev arama sürecimizin en başından itibaren bizimle oldukça iyi ilgilendi. Kendisiyle görüştükten sonra başka bir emlakçıyla da görüşmek istemedik ve ev arayışımızı Kasım bey ile devam ettirdik. En uygun fiyata, en iyi yeri sayesinde bulduk.

Yaman Bak

yaklaşık 1 senedir çalıstığımız gayrimenkul danışmanımız ender habiboglu, güvenilir, başarılı ve titiz çalışmalarından dolayı takdir ediyoruz, başarılarının devamını en içten dileklerimle diliyorum.

Hakan Selvi

Ticari binanım satılmasında yardımcı olan ve profesyonelce hizmet veren gayrımenkul danısmanı Ender Habiboğluna teşekkür ederim.
Hakan Selvi

Mehmet Asal

Yakup Bey titiz, ikna kabiliyeti yüksek, satacağı/kiralayacağı emlakı en ince detaylarına kadar araştıran ve müşteriye sürekli bilgi sunan, sempatik tavırlı, güleryüzlü ve güven aşılayan bir Gayrımenkul Danışmanı. Emlak arıyorsanız, tereddüt etmeyin

İsmail Gögce

merhaba ömür boyu başarılarınızın devamını dilerim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.