RE/MAX Air portföyünde 163 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 119 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 44 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Air

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Kurtköy Mah. Başkale 2 B Daire No: 1
Kurtköy Mah. / Pendik / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Hakan Ceylan

Fatih BOSTANCIOĞLU ile satış sürecinde çok memnun kaldık.Başarılarının artarak devam etmesini dileriz

Alpaslan Gündoğdu

Sadece emlak işlerimizden öte güvenilir bir aile dostumuz oldu adeta. Hem Kurtköy hem Kadıköy'deki evimizi güvenle satabildik sayesinde. Son derece profesyonel, güler yüzlü, sempatik, işini yapmaktan öte, çok iyi takip eden ve sürekli durum bilgilendirmesi ve değerlendirmesi yapan klasik emlakçı görünümünden uzak çok başarılı bir hanımefendi. Kendisine her şey için ben ve ailem adına çok çok teşekkür eder, işinde, mesleğinde, hayatında başarıların devamını dileriz. İyi ki varsınız Tülay hanım. Sevgi saygı ve selamlarımızla...

Güven Başar

Güray bey işine çok hakim bir kişi, ev bulma gibi zorlu bir süreci oldukça basit ve güvenli hale sokarak bize yaşattığı deneyim çok güzeldi. Sonrasındaki takip ve destekleri ise oldukça kıymetliydi. Eve yerleşme sürecimizde bizim sorup sonrasında unuttuğumuz konuları bile bize hatırlattı :) İyi ki kendisi ile denk geldik diyoruz. Tekrar teşekkür ederiz :)

Adem Topcu

Ozan Bey, mülküzü sattı. Bu onunla ikinci işimiz. Güler yüzü, hızlı çözümleri ve güvenilir iş birliği için kendisine teşekkür ederim. Birlikte iş yapmaya devam edeceğiz.

Y******* K*******

Ozan bey çok yardımcı oldu, hiçbir sorun yaşamadık yaşanacak olsada çözeceğinden şüphem yoktu. sakin yapılı bir arkadaş tavsiye ederim

S******* K*******

Özlem Hanım işine son derece hakim, ilgili, pozitif, güler yüzlü, çözüm odaklı bir profesyonel. Ortaya çıkabilecek tüm sorunları önceden tespit ederek buna göre aksiyon alan, öngörülü birisi. Aynı zamanda hakkaniyetli ve dürüst olduğundan iş etiğine de önem vermesi takdir edilesi. Kiralama/ alım-satımda tüm paydaşların hakkını koruyan bir uzman. Kendisi ile çalıştığımız dönemde içimiz çok rahattı. Kendisine çok teşekkür ederiz. Sektörde böyle dürüst ve profesyonel uzmanların çoğalması dileğiyle.

Zişan Ünsalan

Fatih bey,sürecin başından sonuna kadar yüksek kalitede hizmet verdi.bundan sonra emlak hizmeti almamız gerekirse kendisi bizim tek adresimiz olacak

B******* İ*******

Bulut Bey sayesinde çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde kiralık ev ihtiyacımızı çözdük. Her konuda çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldık, teşekkürler!

Ç******* Ş*******

Evimizin satışı için verdiği çabaya emeğe çok Teşekkürler. Onca olumsuzluğa ragmen sabırsızlıkla süreci devam ettirdiği için ve sabrı için.

K******* Ö*******

Bulut Bey ile ev alma sürecimiz çok rahat geçti. Bize her konuda destek oldu, daireyi bulmaktan işlemlerin tamamlanmasına kadar her aşamada yanımızdaydı. Çok sabırlı ve güler yüzlü bir şekilde tüm sorularımızı cevapladı. İhtiyaçlarımıza uygun evi bulmamıza çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz, gerçekten güvenilir biri.

Şebnem Ayabakan

Ben Ozan beyle yıllardır çalışıyorum ve kendisinin emlakçılığının yanı sıra insani özellikleri, kalitesi pratikliği, ev sahibiyle kiracılar arasındaki denge sağlama kabiliyeti, fiyatlama becerisi, piyasa analizi herhangi bir satış veya kiracıyı bulma sonrasındaki servislerinin devamlılığı konularına kendisinin gerçekten sıralamalarda her zaman birinci emlakçılar arasında olmasını sağlayacak bir kişi olduğunun altını çizmek isterim. Çalışmaktan gayet memnun kaldığım için herkese referans verebileceğim Ozan beye teşekkürlerimi sunarım.

M******* H*******

Gulsah Hanimdan bir ev kiraladik. Kiralama asamasi boyunca ev sahibi ile aramizi cok iyi buldu. Hizli geri donusleri sayesinde kafamiz cok rahat etti. İlgili, anlayisli birisidir. Kendisine cok tesekkur ederiz.

B******* S*******

Verdiği emekler için ve en önemlisi sabrı için çok Teşekkürler. Güzel bir hizmet aldık.

T******* Y*******

Gülşah Hanım'a evimizin satışı konusunda danışmanlık aldık. Kendisinin iletişim becerileri oldukça iyiydi. Satış sürecinde dönüş vermesi benim için oldukça önemliydi. Uzaktan süreci oldukça kolay güzel yönettiğini düşünüyorum.

B******* S*******

Ozan beyi tanımamış insanlar gayrimenkul danışmanları ile çalışmayı sevmiyorlar 😊 Onlar adına üzgünüm. Ozan bey uzun yıllardır inşaat piyasasının içinde olmasının tecrübesini işine yansıtıyor. Kibar ve ilgili olması ise takdire şayan. Dairemizin satışı uzun bir süreç aldı. Bu süreçte alıcı ve satıcının soğuk savaşını iyi yöneterek satışı sonuçlandırdı. Kendisine teşekkür eder iş hayatında başarılar dilerim.

Sabri Mutlu

Daha önceden ev alırken birlikte çalışmıştık, şimdide evimi satarken çalışma fırsatımız oldu. Kendisi çok güvenilir ve çözüm odaklıdır. Çok teşekkürler tekrar.

B******* K*******

Gösterilen ilgiden ve yapılan işlemlerden çok memnun kaldık. Bulut Bey'e emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Selçuk Aybakan

Ozan İstanbul’daki en iyi emlakçı. Kendisiyle 3 sene önce tanıştık. İlk evimi onun aracılığıyla aldım, aynı evi onun aracılığıyla kiraladım ve 3 yıl sonra yine onun aracılığıyla sattım. Emlak piyasasında yaprak kıpırdamazken yaklaşık 50 günde evimi sattı. Kendisi bu sektörde tanıdığım en profesyonel ve güvenilir insan. Teşekkürler Ozan, iyi ki varsın

Rahmi Öze

Taşınmazın satın alımında baştan sona her şeyi tüm şeffaflığı anlatıp tüm adımları defalarca bize aktardığı için teşekkürler. Biz çok memnun kaldık.✨

Leyla Doğan

Ozan bey, uzun süren ev arayışımız sayenizde güzel bir şekilde sonuçlandı. Samimi, güler yüzlü, sabırlı ve profesyonelce davranışınız için eşim ve ben size çok teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Hümeyra Kaplan

açıklayıcı konuşması hızlı ve pratik zekasıyla işlemlerimizi kısa sürede eksiksiz ve sorunsuz halletti. Teşekkür ediyorum kendilerine 😊

Yağız Saydam

Ozan Bey işinde çok profesyonel ve hem ev sahibi hem kiracı için adaletli ve şeffaf bir ortam sağladı.

Özgür Akcam

Ozan bey kibar profesyonel ve işinin ehli biri evin kirada kaldığı süre boyunca sürekli bilgiledirildim kiracıyı özenle seçmemize yardımcı oldu ve tüm süreç profesyonelce ilerledi herşey adına teşekkür ederim

Selahattin Kaplan

Çok teşekkür her konuda yardımcı oldu. En hızlı şekilde tabumuzu aldık.

A******* M*******

Kiralama işlemlerinde ve tüm abonelik süreçlerinde hep yanımızda olan, bizlere her aşamada destekçi olan Bulut Atay beye çok teşekkür ederiz. Samimi ve içtenliğiyle profesyonel bir şekilde çalışıyor.

Aybars Akmanoğlu

Bulut Bey sıcak kanlı, iletişimi kuvvetli birisi. Görüşmelerimizde kendisi bana her konuda yardımcı oldu. Destekleri için teşekkür ederim.

E******* M*******

Bulut beyin profesyonel yaklaşımı,bilgi ve tecrübesine güven duyarak herzaman işbirliğine devam edeceğim. Nazik yaklaşımı ve desteği için çok teşekkür ediyorum. Alanında başarılı bulduğum Bulut bey ile tanıştığım için kendimi şanslı hissediyor,başarılar diliyorum.

Yaprak Gğrdal

Tülay Hanım, işini seven ve işine saygı gösteren bir emlak danışmanı. İsteklerinizi ve kriterlerinizi belirleyip kendisine söylediğinizde sizin için en uygun ve kârlı yatırımı muhakkak buluyor. En önemlisi de sizin işinizi kendi işi olarak sahipleniyor. Gözünüz asla arkada kalmıyor.

İzzet Cemal Kişmir

Yapıcı ve sonuca dönük yaklaşımları için Bulut'a teşekkür ederim.

Oğuzhan Köse

Merhabalar gecen sene Gebze'den aldığım iş teklifi neticesinde Gebze'ye tasinmam gerekti. Gülcihan Hanım'ın aracılığıyla akse mahallesinde güzel bir ev kiraladim. Ev sahibi ile benim aramda profesyonel yaklaşım ile kurduğu köprüden dolayi kendisine teşekkür ediyorum. Kendisinin pozitif, isine hakim ve kendisi çok iyi yetistirmis birey olduğunu düşünüyorum.

Tarık Dervişoğlu

Portföyünde harika yerler olan ve kaliteli yaklaşımıyla doğru yola sokan Cezmi beye cok teşekkür ederim. Calismlariyla gösterdiği ilgi ile bizleri cok memnun ve mutlu etti umarim tekrardan calisma durumumuz olur.

Selçuk Arslan

Dürüstlük, yetkinlik ve doğru yönlendirme... sektörde nadir karşılaşılır. Bu sebeple yardım ve destekleriniz için teşekkür ediyorum. Başarılar Özlem Hanım...

Y******* K*******

Özlem hanım ile ofis kiralamak için tanıştık güler yüzü iş disiplini ile bizi kendisine hayran bıraktı çok daha iyi yerlere geleceğinden eminim bundan sonra her türlü emlak işinde kendisi ile calışacağım teşekkürler

E******* B*******

Cezmi bey sayesinde ev alımı gerçekleştirdim. Desteklerinden dolayı teşekkür ederim kendilerine. Süreçin başında ne konuşuldu ise sonunda da o oldu. Herhangi bir kötü süpriz ile karşılaşmadım. Zaten ofislerine gidince kurumsal bir firma ile çalıştığınızı hissediyorsunuz.

Ali Turunç

Bulut Bey çok profesyonel, güler yüzlü ve anlayışlı bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Ali Orhan

Cezmi Bey’e dairemin satış sürecindeki desteği için çok teşekkür ederim. Ailemden biri gibi yol gösterdi ve her zaman güleryüzlüydü pozitifti. Umutsuzluğa kapıldığımızda cesaret verdi. Çok teşekkür ediyorum…Yine bir gün yollarımız kesişir umarım…

Arzu Özdemir

Gülcihan Çukan hanımefendi ile geçtiğimiz yıl çalıştık. Gayrimenkul danışmanlığını Suretten sirete taşıyan bir insan. Kalitesi, kendine güveni, işine hakimiyeti ve sonsuz merakı ile şaşkınlığınızın bitmeyeceği bir karakter. Sektöre farkındalık kattığını düşünüyorum. Başarıları daim olsun.

Semiha Keleş

Kiralama süreci kolay ve sorunsuz geçti. Bulut beyin yardımlarıyla hızlıca çözüme ulaştık. Teşekkür ederiz.

Banu Özdağ

Geçtiğimiz aylarda ev arayışımızda bize yardımcı olan Gülşah Hanım, profesyonelliği, bilgisi ve samimiyetiyle süreci çok daha kolay ve keyifli hale getirdi. Kendisi, ihtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi en iyi şekilde anlayarak bize en uygun seçenekleri sundu. Her sorumuzu sabırla yanıtladı ve tüm süreç boyunca yanımızda oldu. İşine olan tutkusunu ve müşteri memnuniyetine verdiği önemi her adımda hissettik. Kendisiyle çalışmaktan son derece memnun kaldık ve emlak işleriyle ilgili birine ihtiyacımız olduğunda ilk tercihimiz kesinlikle yine Gülşah Hanım olacaktır. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim!

Fatih Bostancıoğlu

Bulut beye kiralama sürecindeki ilgisi yardımları ve sabrı için çok teşekkür ederim.

Esra Karakaş Aydın

Bir insana mesleği bu kadar yakışır, kendi duruşu neyse mesleğine karşı saygısı da o! gayrimenkul danışmanlığı yapanların flama tutanı kendisi bence.gülen yüzü ve insanlığa olan saygısı hiç bir zaman eksilmediği için kat ettiği yollar, varacağı en güzel yerlerin teminatıdır…🙏

A******* Y*******

Bulut bey kiralama sürecinde ve sonrasında göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum. Ayrıca ev ile ilgili çözüm bulma süreçlerinde de yakından ilgilendiğiniz için tekrar teşekkürler.

Ünzile Kaçmaz

Evimizi alırken göstermiş olduğunuz destek ve sabrınız için çok çok teşekkür ederim🫶 Benim gibi zor müşterilere kesinlikle tavsiyemsiniz başarılarınız daim olsun.

T******* C*******

Gülşah hanımdan geçenlerde bir ev satın aldik evimiz çok güzel ama danışmanimiz o kadar ilgiliydi ki o kadar memnun kaldık ki herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim. Danışmandan öte sanki bir yakiniymisiz gibi davrandığı için kendisine çok teşekkür ediyor bol satışlar diliyorum. Sizin gibi insanlar iyi ki var

Taha Tuğberk Çakır

Kiralama süreci ve sonrasında çok ilgili ve kibardı. Benim açımdan her türlü kolaylığı sağladı. Kendisine teşekkür ederim.

Bilgi Yavuz

Gülcihan hanımın hakkında ne desem eksik kalacağını düşünmüyorum. Biz kendisi ile çalışmadık ancak gayrimenkul alım sürecinde tesadüfen yollarımız kesişti ve adım adım süreci yönetmemiz konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi bize. Sıkılmadan, yorulmadan, sabır ve nezaketle yanımızda oldu. Aile içerisinde birçok kişiye önerdiğimiz için dolaylı yoldan ailemize hizmet vermiş oldu. Bundan sonraki yatırımlarımızı elbette kendisi ile yapacağız, ancak desteklerini karşılıksız bırakamazdık. Kendim ve eşim adına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Bülent Yıldız

Cezmi Bey ile iş yaptığımız için çok mutlu işinde profesyonel bir insan her şey için teşekkür ediyorum.

G******* S*******

RE/MAX danışmanı Oya Hanım'dan satış işlemi ile almış olduğum kusursuz hizmet ve destekten çok memnun kaldım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Gerek içten samimî davranışları, gerek işlerine olan saygılarına hayran oldum. Gereksinim duyduğum her zamanda tercihim olacaklardır. Kendilerine yollarında her zaman başarılar diliyorum.

Serdal Çalışkan

Gülcihan Çukan Aırbnb sistemi gibi çalışıyor, çok şaşırmıştım hizmet alırken. Evimin kiralama süreçlerini yönetmiş, kiracıdan sabıka kaydı, findeks raporu (banka hesap detayı), eski ev sahibinden referans mektubununda olduğu bir dosya teslim etmişti bana ve bu detaycı çalışma politikası ile çok etkilemişti eşimi ve beni. Biz çok memnun kaldık hizmetinden, teşekkür ederiz.

Mehtap Demirci

Merhaba, Gülcihan Çukan geçtiğimiz yıl bir öğretim kurumunun öğretmenlerine evimizi kiraladı. Ardından kuzenlerimin dükkanlarını kiraladı, sonra biz dost olduk. Yatırım tavsiyesi değildir ama yaptığım en iyi yatırım kendisi ile tanışmaktı bana göre. Yine de tavsiye ediyorum 🤗

Güneş Tursun

Bana göre, Gülcihan Çukan tarzı, fikri ve kendine has duruşu olan ilginç bir karakter. Bir çok konu hakkında bilgi sahibi olması, kendisini ağzı açık bir şekilde dinlemenizi sağlıyor. Ne yalan söyleyeyim, kendini bu denli yetiştirmiş çok az kadın gördüm şu zamana kadar. Dönem dönem kendisinden yatırım danışmanlığı konularında destek alıyoruz ancak, inanın bana daha fazlası var bünyesinde. Kutluyorum, başarılar.

Neslihan Savran

Hayatımda tanıdığım en yaratıcı, en başarılı, en güler yüzlü, en pozitif kişidir, Gülcihan Hanım.

S******* G*******

Gülcihan hanımın tuttuğunu koparan, tatlı dilli, insanı göklere çıkaran yapısına hayranım

Naci Abanoz

Gülcihan hanım’ın yurt dışı müşterilerindenim, Kanada da yaşıyorum. Güvenle Türkiye’deki yatırım süreçlerimizi takip etmesi benim için muazzam bir konfor. Kendi adıma şanslı olduğumu söylemek istiyorum. Başarılar

Oğuzhan Sahin

Gülşah hanımla bir arkadasimiz tavsiyesi ile tanıştık. Konuya hakimiyeti, sıcak ilgisi anlasmamizin önünü açtı. Satış için çabası, kriz yönetimi her iki tarafın haklarını hakkaniyetli bir şekilde koruması güven konusunda çok önemliydi, Gülşah hanımın ofisinde şöyle bir slogan var "ailenizin emlakcisi" diye, iş birliği esnasında bunun bir slogandan ibaret olmadığını satış sonunda anlıyorsunuz. Profesyonel satış danışmanlığı olarak basladigimiz sürecin sonunda eşimle bir dostlukla son buldu. Evimizi iyi ki Gülşah hanıma emanet etmişiz.

Erdal Yakut

İşlerimizi kolaylaştırdı ve bütün sorunlarımızı çözdü İlgilisi ve alakası için kendisine burdan bir kez daha teşekkür ediyorum..

Cengiz Kara

Profosyonel bir iş insanı. İlgili ve alakalı. Gerekli tecrübe ve bilgiye sahip. Yardımları için teşekkür ederim.

Ali Can Tüfekçioğlu

Gülcihan hanımın, pozitif enerjisi, konuya hakimiyeti, profesyonel yaklaşımı ile muhteşem bir müzakereci olduğunu düşünüyorum. Kendisi ile çalışmayacaksanız bile bir kere konu ile ilgili sohbet edin, ne demek istediğimi anlayacaksınız. Başarılar diliyorum..

A******* Y*******

Yorumlarda da gözüktüğü gibi işinde tam bir profesyonel.Yatırım tavsiyeniz için teşekkürler Gülcihan Hanım

Ersin Aras

İlgili ve yardımları için teşekkür ederim

Kadir Erdem Emin

1000 puan verme butonu yok mu burda? Buradaki puanlar yetersiz kalıyor. Çok başarılı, enerjik ve yenilikçi. İyi ki çalışmışız

Berk Gülüçmen

Merhaba, bana göre Gülcihan Çukan, İşini iyi yapan bir avuç insan kategorisindeki azınlık tarafta. Sizin müşteri olarak kabul edip yetindikleriniz onun çalışma prensipleri ile uyuşmuyor ise yetersiz sayıyor bahsi geçen işi ve yeniden sistemi revize ederek içine sinen bir iş çıkarıyor. Tebrik ediyorum kendisini, umarım böyle danışmanların sayıları çoğalır.

Taha Uçan

Yaptığı çalışmaları ve kendisini severek takip ediyoruz, ailecek hayranıyız🤗

B******* Ö*******

Gülcihan hanımın emlak sektörüne farklılık ve farkındalık katmış bir birey olduğunu düşünüyorum. Umarım yaptığı işe bu denli saygı duyan danışmanlar çoğalır

İlhan Kocar

Firmamızın tüm gayrimenkul danışmanlığı işlemlerini kendisi yürütmektedir.Güvenilirliği takip süreci ve güleryüzlülüğü ile her zaman desteklerini bizden esirgememiştir. Kendisine başarılarının devamını diliyorum

Özden Aşk

Gülcihan hanımla yollarımız kesiştiği için mutluyum. Deneyimi, yönlendirmeleri ve desteği ile bize çok yardımcı oldu. Güven herşeyden önce gelir, kendisine bu güveni sağladığı için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Yaşar Kitapçı

Heyecanlı, araştırmacı, pozitif, güçlü bir kadın.. Her işte başarılı olan nadir insanlardan.. Başarı onun için bir varış noktası olmadığından her alanda kendini geliştirebilmesi hayranlık verici. Keşke seni, Yaşadığımız coğrafyada Umutsuz ve mutsuz tüm gençlere örnek olarak gösterebilsem.. Gülmeye devam , başarılar...

Seyhan Yılmaz

Yılların iş deneyimi ile bitmeyen enerji ve asılmayan yüzü ile durmadan çalışan birinin 5 yıldız ile sınırlandırılması üzücü. Kuzenim ev değiştireceği için yüz yüze görüşüp değil de 1 mesaj ile evi 3 gün içerinde nakite çeviren başarılı iş kadını. Önünde saygı ile eğiliyorum.. Umarım daha nice başarılara imzanı atarsın. Bir sonraki danışmanlığın nasip olur inşallah.

Kayhan Karahasanoğlu

Aldığım hizmet ve güler yüz hiç bu zaman kadar keyifli olmamıştı teşekkürler özellikle Gülcihan Hanım güler yuzlulugunuz ve kaliteniz için ayrı bir teşekkürü hakediyor

Metin Köse

Sevgili Gülşah Hanim İlkeli duruşunuz, muhteşem enerjiniz, çok sağlıklı iletişiminiz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ediyorum. Siz de aileden biri oldunuz artık :) RE/MAX Air ailesi ile çalışmak ev almak gibi çetrefilli bir işi çok kolaylaştırdı. iyi ki varsınız.😊

O******* Ş*******

Bir emlakçıya neden yetki vereyim sorusunu, beş yaşında bir çocuğa anlatır gibi basit, anlaşılır ve güven veren bir uslup ile ilk defa ikna edildiğim bir süreç deneyimledim Gülcihan Çukan sayesinde... Ürünümü satabilir mi bilemiyorum ancak gerçek şu ki: kendisi ile her sohbetimiz, gayrimenkul, ekonomi ve finans üzerine farkındalık yaşamama sebep oluyor. Sektörün böyle kaliteli danışmanlara ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Sevgiler

R******* B*******

Yaklaşık 2 hafta önce bir ilandaki daireyi görüp Gülşah Hanım’a ulaştım. Kendisi çok güleryüzlü ve neşeli davrandı. Ondan önce tanıştığım emlakçılarda hiç böyle pozitif enerji ve samimiyet görmedim. Daireyi görüp gezmem için en kısa süreye anlaştık ve kiralama sürecinde de çok yardımcı oldu. 1 haftadır dairede oturuyorum, ne zaman ulaşmak istesem ulaşabiliyorum. Benimle aynı durumda olan taşınan çok arkadaşım var ama emlakçısıyla bu kadar arası iyi olanı henüz görmedim açıkçası. Bazı emlakçılar kiraladıktan sonra telefonlara bakmıyormuş bile. Gülşah Hanım dairede yaşadığım bu süreçte her ihtiyacımda yoğunluğu elverdiğince yardımcı oluyor ve olmaya devam edeceğine eminim. Kendisine kariyerinde başarılar diliyorum.

Tülay Öztürk

Gülcihan Çukan güçlü, çalışkan ve başarılı bir kadın denilince aklıma gelen isim. Kısa bir süre içinde olsa sizinle çalışmaktan onur duydum. İşinizde göstermiş olduğunuz güler yüz ve profesyonel yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim. İyi ki yollarımız kesişti. Rabbim başarılarınızın daim etsin inşallah...

Ekrem Meral

Gülcihan Çukan, gayrimenkul, emlak ve yatırım denince bölgemizde ilk akla gelen akil insanlardan biri. Empati duygusu çok yüksek, ve kesinlikle gayrimenkulünüzü değerlendirirken sanki kendine değerini hem alıcı hem de satıcı için objektif ve mesleki etik değerler ışığında bilgilendirir. Kendileri çok hanımefendi ve evcimen birisidir. Adalet, empati ve vicdani kriterleri, Başarılarıyla birlikte hem daim olsun...

Günay Karapınar

Gülcihan hanımın, portföylerinden birine talip olmuş, satın almak istemiştik. Ve fakat fiyat konusunda esnemeyen müşterisini, pozitif enerjisi, konuya hakimiyeti, profesyonel yaklaşımı ve ikna eden tutumu ile muhteşem bir müzakereci olarak ikna etmiş, satın alma sürecimizi çok sağlıklı yönetmiş olması bizi oldukça etkilemişti. Başarılar diliyorum 🙏

Can Kurtaran

Özlem hanımla 1 kez çalıştık. Çok net idi. Çok açık sözlü idi. Eşimle birlikte hiç aklımızda değilken bize anlatıp evi almamıza sebep oldu. Allah razı olsun, ev baya prim yaptı. Satacağımız zaman yine onunla çalışırız herhalde. Allah yolunu açık etsin

Nurten Işık

Özlem Adıgüzel yapmış olduğun işinde çok başarılı gayet aydınlatıcı sunumu ve güler yüzüyle bizi memnun etmiştir bundan sonrada sorularımızı olduğunda rahatlıkla danışabileceğimiz iyi bir satış sorumlusu olduğunu düşünüyorum kendisine teşekkür ederim

Ali Marine

Firmamızın sahibi olduğu, eski binamızın kentsel dönüşüm projesinde başından sonuna kadar tüm desteğini esirgemeyen Özlem hanıma teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz

Tamer Tilkili

Bizlere göstermiş olduğunuz güler yüz, işinize olan sevginiz ve her zaman profesyonel yaklaşımınız için çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Y******* K*******

Gülcihan hanımın aynı anda çoklu düşünebilen ender insanlardan olduğunu düşünüyorum. Eşim ve ben mülkümüzü satacağını düşünerek çalışmaya başladık. Ancak satış sonrası süreçte yeni yatırım kanalları ile tanışmamızı sağlamakla birlikte, bizim gibi gelenekçi ve zor karar alabilen bir çifti yeni yatırımlara yönelmeye ikna edebilmesi takdire şayan... Ahlaklı, profesyonel, vizyon sahibi bir hanımefendi kendisi. İyi ki yollarımız kesişti...

Emine Boz

Gülcihan Hanımın’la tanışmak hayatıma kattığım en mükemmel pozitif enerjiydi güler yüzlülüğüyle birlikte tecrübelerinden faydalanmanızı tavsiye ederim alanının en başarılı isimlerinden birisi başarılarınızın devamını dilerim…

Emel Özbrk

Merhabalar Gülşah Hanım İşinin ehli derler ya tamda bu tarife kendisi birebir uyuyor. Dumankaya Kurtköy'de da evim var ve kiralamak için Gülşah Hanım başvurdum. Ve ben Beylikdüzü'nde oturuyorum. Eve gitmeme ve diğer işleriyle uğraşacak mesafede oturmuyorum. Gülşah Hanım sağ olsun her sürecinde evimizle ilgilendi. Ve çok kısa sürede bizim istediğimiz tarzda kiracı buldu. Kendisine ilgisi ve alakasıyla ilgili çok teşekkür ederiz.

Seda Demirtaş

Gülcihan Çukan, emlak ve yatırım denince bölgemizde ilk akla gelen insanlardan biri. Biz 35 yıllık bir iş güvenlik firması olarak yatırımlarımızın yönetimi konusunda kendisine danışmadan karar almayan firmalardan biriyiz. Başarıları daim olsun...

Yılmaz Ercan

Gülcihan hanım ile kısa süre önce çalıştık. İşine hakimiyeti çok etkileyici. Ayrıca cesaret veren yaklaşımı yeni yatırımlar yapmanız için tetikleyici unsur diye düşünüyorum. Çalışmanızı öneririm.

Serhat Kaya

Ozan Çolak, konut satışlarının en dibi gördüğü bir dönemde, evimizi 3 hafta gibi kısa bir sürede satmamızı sağladı. Kullanılabilecek her türlü kanalı ve imkanı en iyi şekilde kullanarak satışı gerçekleştirmeyi başardı. Gerçekçi yaklaşımı ve harcadığı emekler için çok teşekkürler.

Bilal Demirci

Süreç boyunca tüm konularda bilgili ve dürüst bir şekilde yardımcı olmasından dolayı Bulut Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Derya Sucu

Bulut Bey'in profesyonel yönlendirmesi, desteği ve tüm süreci güzel yönetmesinden dolayı teşekkür ederim. Tüm gayrimenkul işlemlerim için kendisiyle çalışmaktan güven ve huzur duyuyorum.

S******* B*******

Gülcihan hanım, geçmiş ticari deneyimlerini günümüz projelerine uyumlu kombinleyen, özverili bir danışman. Daha güzel çalışmalar yapacağından eminim. Birlikte çalışmak keyifli, mutlaka fikir almalısınız. Başarılar

Öztürk Aslantaş

Selamlar Ozan bey ilgi alakanız için cok teşekkür ederim ilgili tutumunuz sayesinde cok güzel bir daire aldık her şey problemsiz ilerledi çok sağolun hayırlı müşterileriniz olsun iyi çalışmalar....

U******* Ş*******

Ozan bey bize dairemizin satılması konusunda özverili ve bıkmadan usanmadan tüm konularda bize yardımcı olmuştur. Kendisi sayesinde dairemizin satışı çok hızlı ilerlemiştir emekleri ve gayreti için çok teşekkür ederiz başarıların devamını diliyorum.

Emre Kömürel

İlk önce 4+1 evimizi kiraladığımız ve sonrasinda bizlere kendi evinizi almamız için inanılmaz ilgili olan özlem hanıma bunu yazma gereksinimi duyuyorum.. işini sahiplenip bunu sadece ticariye dokmedigine sahit oldum. Çok çok başarılar diliyorum. Eşim de aynı şekilde sizlere güzel işler diliyor

Serdar Hasar

Gülcihan hanım ile ticari mülklerimizin satışı konusunda birlikte çalışıyoruz. Yüksek enerjisi, sabırlı ve uzlaşmacı yaklaşımı, konulara farklı perspektiften bakışı biz müşterilerini konforlu bir alana taşıyor. Birlikte çalışmaktansa mutluyuz, çalışmanızı tavsiye ederiz.

Kübra Kurnaz

Tülay Hanımcığım ve Meriç Beyin ev alma sürecimizdeki yaklaşımları ve duyarlılığı bizleri çok mutlu etti, çok memnun kaldık. Ev sahibi olmanın yanısıra çok güzel arkadaşlıklar edindiğimizi düşünüyorum :) Güzel tevafuklarla tekrar görüşmek dileklerimizle..

E******* K*******

Özlem hanım, öncelikle bize güven verdiğiniz için teşekkür ederiz,bir çok gayrimenkul danışmanı ile çalıştık ama dürüstlüğünüzden ve samimiyetinizden dolayı, yapmış olduğumuz ve bundan sonra yapacağımız yatırımlarımızı, yalnız sizinle çalışmaya karar verdiğimiz danışmanımız artık sizsiniz. Size daha çok sağlık ve başarı dileriz.

T******* T*******

Güvenilir ve tecrübeli bir ekip. Doğru yönlendirme ile hızlı sonuç almak istiyorsanız kesinlikle tercih edilebilecek en doğru adres . Teşekkürler.

E******* Z*******

Ozan Çolak Bey Villa alım sürecinde çok şeffaftı. Süreç oldukça kolay ilerledi. Kendisine emekleri için Çok Teşekkürler

Beyza Nur Tosun

Gülcihan Çukan'ın yönetmiş olduğu süreç neticesinde ev sahibi olduk. Zamanla ek yatırımlar yapmamızı da sağladı ve yatırım olarak aldığımız evin kiralanması, kontrat aşaması, kiraların düzenli takibi ile ilgili danışmanlık hizmeti, yatırımlarımızın sigorta sürelerini, emlak vergilerini sistem kurup takip etmesi, bu sayede bize konforlu bir alan sağlaması taktire şayan. Yapıcı yorum yaparak hakkını teslim etmeliydim. Kendisi ile tanışın, ne demek istediğimi anlayacaksınız. Selamlar

Kerim Karakelle

Gülcihan hanım önce evimi sattı, sonra daha büyük bir ev almam için gece gündüz baskı yaptı, Bizi daha fazla borca sokmasın diye ölü taklidi yapıyoruz. Bunları da öbür dünyadan yazıyorum Şaka şaka çok profesyonel bir danışman kendisi, mutlaka birlikte çalışmayı deneyimlemelisiniz harika bir insandır

Büşra Tali

Gülcihan hanımın şans getirdiğini düşünüyorum. Bunu deneyimlemeden anlayamazsınız. Ya da cesaret veren tarzı ve duruşu sayesinde korkmadan yeni yatırımlar yapıyor ve kendinizi şanslı hissediyor da olabilirsiniz 🤗 Bize katkıları çok, çalışmanızı tavsiye ediyorum...

Z******* H*******

Gülcihan hanımın desteği ile ilk evimizi aldık. Süreç içerisinde o kadar sabırlı ve anlayışlıydı ki, kafamızdaki soru işaretlerine rağmen, zor ikna olan bir müşteri olmamıza rağmen çizgisini hiç bozmadı. Birlikte çalışmanızı öneririm.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.