RE/MAX Air portföyünde 104 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 91 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Air

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Kurtköy Mah. Başkale 2 B Daire No: 1
Kurtköy Mah. / Pendik / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Muhammed Atıf Doğan

Profesyonelliği, konulara hakimiyeti ve tecrübeli yaklaşımı dolayısıyla Tülay Hanım'la ev kiralama işlerimiz çok kısa sürede halloldu. Kendisine ve başta Meriç Bey olmak üzere güler yüzlü personeline çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Gelemet

Tülay Hanım ve Meriç Bey'le tanıştığımız günden bu yana, işlerimizi kolaylaştırmak için ellerinden geleni samimiyetle yaptılar sağ olsunlar… Öncelikle güvenilir ve şeffaflar, işin dışında ayrıca dostumuz olsunlar da isteriz… Normalde kurumsal emlak firmaları ile çalışmaya yatkın biri olmadığım halde ne güzel ikna ettiler ben dahi anlayamadım o ara… Çok çok teşekkürler, emeklerinize sağlık…

Zeynep Demir

Bulut Bey tüm süreç boyunca bizimle birlikte hareket etti. Kendinden çok memnun kaldık. Kaliteli çalışmasından ötürü tebrik ederim.

Banu Görgülü

RE/MAX Ozan Bey ile 2.çalışmamız. Kendisine konut kiralama işlemimizde bize tüm deneyimi, ilgisi ve samimiyeti ile yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

Sadık Duran

Her şey hızlı, kaliteli ve güvenilirdi. Teşekkürler Ozan Bey.

Emrah Zengin

Ozan Bey’e çok teşekkür ediyorum ilgilerinden kaynaklı. Çok ilgili çok anlayışlı bir danışman ben kendisiyle 5 yıldır birlikte çalışmaktayım gerek kiralama gerek gayrimenkul konularında ne sorularım olursa olsun hep yardımcı oldu tecrübesinden yana hiç şüphem olmadı buradan da dile getirmek gerekirse RE/MAX'ı hak eden 10 numara gayrimenkul danışmanı tekrar teşekkür ediyorum kendisine başarılarının devamını diliyorum…

D******* A*******

Hızlı ve etkili bir şekilde ihtiyaçlarımıza cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederiz Bulut bey başarılar.

B******* A*******

Ozan beyin Satış süresindeki ilgi kibarlığından dolayı teşekkür ederiz sıkıntısız bi şekilde işlemlerimizi yaptık çalışmalarının kariyerinin devamını dileriz😊

C******* E*******

Bulut Bey sağolsun kiralama ve sonrasındaki tüm süreçte desteğini esirgemedi. Aboneliklerin yapılması ve daireye geçme sürecine kadar her aşamada yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Enser Ekşi

Fatih BOSTANCIOĞLU ile 3 yıldır birlikte çalışıyoruz kendim yurtdışında olduğum için Fatih beye konsolosluktan vekaletname gönderdim bütün alım satım ve kiralama işlemlerini birlikte yürütüyoruz.Güvenilirliği,samimiyeti,bilgisi sayesinde bütün işlerimi kolaylaştırıyor.Yİne bir işlemi profesyonelce tamamladı çok teşekkürler.

Mert Yiğit

Fatih BOSTANCIOĞLU'nun samimiyeti gayreti takdire şayan.Fatih beye çok teşekkür eder.Kesinlikle tavsiye ederiz.

Zuhal Sarı

Fatih BOSTANCIOĞLU işinde uzman olup sorduğum bütün sorulara sakinliği ile cevap vermiştir.Kendisine teşekkür ediyorum

Furkan Yılmazsoy

Ev kiralama sürecinde Ali Öztan beyin nezaketi ve kibarlığından çok memnun kaldım.Kendisine teşekkür ederim.

T******* H*******

Gülşah Hanım bilgisine, profesyonelliğine ve iş ahlakına ve samimiyetine müthiş güvendiğimiz biri.. Evimizin satışında bizimleydi, umarım yeni bir ev alırken de tecrübesiyle yine bizim yol göstericimiz olacak..

Selçuk Duran

İşini severek yapan size harika bir müşteri deneyimi yaşatan sürecin başından sonuna yanınızda olan mükemmel bir danışman kendisine çok teşekkür ediyorum 🙏🙏

Emre Tuna

Gülşah Hanım ile gönül rahatlığı ile çalıştım. Kiralama sürecinde baştan sona ilgisi, deneyimi, iletişim kalitesi ve iş disiplini ile sürekli güven verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Gürkan Güneş

RE/MAX'ın en iyi gayrimenkul danışmanından kira sürecinde destek aldığımız için çok mutluyuz kendisine çok teşekkür ederiz.

Burak Ülgenalp

RE/MAX bünyesinde çalışan Ozan Bey’in kiralama sürecini dikkatli ve titiz bir şekilde yönetmesi, ev kiralayan bizlerin taleplerini ilgili bir şekilde iletmesi ile kendisine birde buradan teşekkür ediyoruz.

Uygar Polat

Benim için gerçekten önem taşıyan ve hızlı bir şekilde kiralamam gereken dairemi çok hızlı bir şekilde kiraya vererek gerek güler yüzlü yaklaşımı gerekse profesyonel süreç yönetimiyle sonuçlandırdığı için Ozan Bey'e çok teşekkür ederim.

Tamer İpek

Sevda Hanım'la bir arkadaş tavsiyesi ile tanıştım. Kendisi emlak konusunda çok tecrübeli ve işinin uzmanıdır. Bir çok emlakçı ile çalıştım. Sevda Hanım gibi işinde uzman birisi ile karşılaşmadım. Kendisi güler yüzlü ,çok güvenilir ve işini çok iyi bilen ,her konuda yardımcı oluyor. Sevda Hanım'dan çok memnun kaldım. Kendisiyle uzun yıllar çalışmak istiyorum.

Sezer Türköz

Naif,sempatik ve kibar kişiliği ile bir gayrimenkul danışmanından çok daha fazlası 😊

Ahmet Altınok

Ali Öztan kibar beyefendi ve güvenilir bir insandır. Bunu gerçekten içimden gelerek söylüyorum . Kendi evimi kiralama ve satmamda bütün işlerini ona güvenerek hareket ettim. Her zaman aradığım da yardımcı olan beni doğru şekilde bilgilendirip yönlendirilen bir insandı sağolsun güzel gönlü ve güler yüzü ile nice başarılı işler yapmasını en içten dileklerimle isterim

E******* K*******

Gayrimenkul Danışmanı Ali Öztan’a dairemi satış sürecinde destekleri için teşekkür ederim, kendisi çok güvenilir biri

Baki Arslan

Sağolsun CEZMİ BEŞOLUK bey evimi kısa sürede değerinde kiraya verdi,hizmetinden çok memnun kaldım,başarılı,tebrikler.

Mürsel Ergül

Fatih BOSTANCIOĞLU ile arsa arayışımız sırasında bir tanıdık vasıtasıyla tanıştım.Kendisi bizim aklımızdaki bütün soru işaretlerini bilgisi ve doğru yönlendirmesiyle giderdi.Fatih beyin sosyal medya hesaplarını da incelediğimde aldığı şampiyonlukları ve 1.likleri görünce tecrübesinden ve işinin uzmanı olduğundan emin oldum.Kendi iş yoğunluğumdan dolayı bize bulmuş olduğu arsayı almak için oluşturduğu güven sayesinde fatih beye vekaletname verdik ve arsamızı almış olduk.Kendisine tekrar çok teşekkür ederiz.iyi ki tanıştık.

Mustafa Demir

Fatih BOSTANCIOĞLU ile aldığımız ofis sayesinde tanıştık.Kendisi süreci en başından itibaren profesyonel şekilde yönetti.İşinde bilgili ve donanımlı bir danışman.Emekleri için çok teşekkür ederiz.

Fatoş Taşkın

Fatih BOSTANCIOĞLU'na ofisimizin satılık sürecinde göstermiş olduğu ilgi,alaka ve hızlı işlem için çok teşekkür ederiz.

Elmas Pınar Tahta

Fatih BOSTANCIOĞLU'nun kiralık daire arayışımızda tüm süreç boyunca güleryüzlü olması,yardımseverliği ve çözüm odaklı olmasından çok memnun kaldık.Tekrar tercih edebileceğimiz bir danışman oldu.Teşekkürler.

Erhan Dural

Satıs işlemi Sürecinde bastan sona göstermiş oldugunuz ilgi ve alaka icin cok tesekkür ederim.

Pınar Yıldız

fatih bey çok ilgili ve işini takip konusunda çok titiz bir emlak danışmanıdır.uzun süredir birlikte çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

S******* Y*******

Bulut bey işlemlerimizin ilk anından son dakikasına kadar gerek bilgi ve tecrübesiyle gerek anlayışıyla bize çok samimi ve güvenilir bir şekilde yardımcı olmakla kalmayıp heyecanımızı tüm samimiyetiyle paylaşmış ve güzel bir adım atmamıza destek olmuştur kendisine buradan tekrar teşekkür eder ve şiddetle tavsiye ederim. Başarı hep sizinle olsun.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.