RE/MAX Akarat portföyünde 99 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 84 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 15 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Akarat


Akpınar Mah. Kanuni cad. No:8/A
Sancaktepe / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Aslıhan Sümer

Gayrimenkulümüzün kiralanması konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve profesyonelliği için Ahmet Şimşek beye teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Enes Murat Boztepe

Dairemin satış sürecinde birçok emlakçı ve gayrimenkul danışmanı irtibata geçti. Hiçbirinden bir sonuç alamadığım gibi tavırları,üslupları hiç hoş olmadı. Remax Akarat ofisinden Ahmet Şimşek ile irtibat kurdum. Bana sürecin nasıl ilerlemesi gerektiğini ve dairemi satabileceğine dair güven veren cümleleri ile sürecimizi başlattık. Dairemin 10 gün içinde sorunsuz bir şekilde satışını yaptık. Kendisine ve ofisine teşekkür ederim.

Sinem Mercan

Öncelikle Ahmet Bey'e saygısından dolayı çok teşekkür ederim. O kadar karışık ve zor bir piyasanın içinde sizin gibi işinin ehli insanlarla çalışmaktan kıvanç duydum. Hayatımda ilk kez kiraya çıkacağım için kafamda ki soru ve tereddütleri ortadan kaldırdığınız için teşekkür eder,başarılar dilerim.

H*******

Süreç başından beri ilgilendi herşeyi kontrol altında iyi idare ediyor güven veriyo

Erol Ertekin

Almış olduğum iki dairede de Emrah beyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi işini ciddiyetle ve titizlikle yapıyor. Gayet bilgili ve donanımlı birisi. Zaten çok başarılı yine de kendisine başarılar dilerim.

Kerim Kurt

Satış sürecinde en baştan beri yanımızda olan ve yoğun çaba gösteren Ahmet Bey'e çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Alina Halahan

Bayram tatili öncesinde kiralamak istediğimiz evi günün her saatinde bize yardımcı olarak 1 gün den daha kısa bir süre icerisinde bütün işlerinizi hızlı bir şekilde bitirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Yasemin hanımın güven veren konuşması ve duruşu bizim kararımızı hızlı vermemizde ki en önemli etken oldu. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Bu zaman kadar aldığım en iyi hizmet oldu.

Çağdaş Erol

Ahmet Bey'in sürecin başından sonuna kadar tüm sorunlarımıza çok hızı bir şekilde cevap vermesi ve gayrimenkulümüzü hızlı bir şekilde kiraya vermiş olmasından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Z*******

İşinin hakkını fazlasıyla veren, güler yüzlü profesyonelliğiyle süreci hızlı şekilde yöneten Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim.

Kerime Şimşek

Sevgili Ahmet Bey çok kısa bir sürede profesyonelliğiniz sayesindeevimin satışını bitirdik. Çok keyifli ve güvenli bir süreçti. Başarılarınızın devamını dilerim.

Beste Çelikbaş

Hızlı, güleryüzlü, çözüm odaklı yaklaşımı ile güven veren danışmanımıza teşekür ederim.

Rayif Çoban

Ahmet Bey'den çok memnunuz ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Nurten Bayrak

Profesyonellik ve samimi ilişkilerneticesinde istediklerimi yerine getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Taraf plmadan memnuniyet sapladığınız için ayrıyetten teşekkür ederiz.

Duygu Burkhardt

Danışmanım Emrah Şentürk'ten ilk andan beri çok memnun kaldım.Öncelikle profesyonel fotoğraf çekimi yaparak dairemin iyi tanıtımını sağladı.Sabırlı,özverili ve titiz bir çalışma neticesinde dairemin satışını sağladı.Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkürler. Her zaman Emrah beyle çalışmak dileğiyle...

Kerim Güldemir

Ahmet bey çok takipçi ilgili ve iletişimi kuvvetli bir gayrimenkul danışmanı. İşini hakkıyla yapan çok saygılı bir beyefendi. Bundan sonra ki işlemlerimizde de kendisiyle çalışmayı sürdüreceğiz. Herşey için teşekkürler.

Sevim Güldemir

Ahmet Bey'le ikinci işimiz kendisine çek teşekkürler. Her işimizi kolaylıkla çözüm odaklı halletti.

İbrahim Atama

Sevgili Ahmet Bey size çok teşekkür ederim. Profesyonelliğiniz, güleryüzünüz ve iş disiplininiz sayesinde kısa bir sürede satışımızı gerçekleştirdik. Doğru firma ve doğru kişiyle çalışmanınen güzel örneğisiniz çok teşekkürler başarılarnız daim olsun.

Sinan Koç

Ahmet bey işinin hakkını gerçekten veriyor.belki benimle hayatının en zor satışı olmuştur karşı bankanın işimizi zorlaştırmasıyla lakin profesyonelliğinden tavizi vermeden gerekeni yapmıştır. Kendisine teşekkürlerimi borç bilirim

Orhan Mercan

Ahmet Bey'le çalışmaktan çok mutlu oldum. Şeffaflığı, profesyonelliğiyle süreci harika bir şekilde yürüttü.Tavsiyem gayrimenkul alırken de, satarken de 1 numara Ahmet Şimşek. Teşekkürler.

Ali Yılmaz

Hizmet Süper remax farkı. Ahmet beye teşekkür ederim çok ilgili

Bülent Yagci

Sultanbeyli’den Emrah bey sayesinde 2 adet ev satın aldık. Gayet iyi bir şekilde arayı buldu. Ayrıca hem kredi islemleri konusunda bayağı bilgi sahibi ve yardımcı oldu hem de tapu işlerini hızlı bir şekilde yetiştirdi. Memnuniyet sayesinde kiraya verme işini de kendisine bıraktık. Teşekkürler

Hayati Eren

Buradan Yasemin hanıma tekrar teşekkür ederim. Farklı bir ilde ikamet ettiğim için satış konusunda kendi evi gibi ilgilendi. Bu süreçte her aşamada hem bizi bilgilendirdi hemde bizim için şartları olabilecek en iyi seviyeye taşıdı. Sizi sadece müşteri olarak görmeyip her iki taraf için uğraş vermesi takdir edilesi. Yasemin hanıma bu konuda gözü kapalı güvenebileceğinizi, ve çalıştığı bölgelerde gayrimenkulünüz varsa kendisi ile iletişim halinde olmanızı öneririm. Tekrar teşekkürler

Bekir Sami Batumlu

Beraber birçok satış yaptık. Tanıştığımız ilk günden beri kurduğu her cümle ile sektöre hakimiyetini belli eden ve müşterisine güven veren biri. Kendisine düşen görevleri aksatmadan yerine getirdiği, bu görevleri profesyonelce yaptığı için Ahmet Şimşek Bey'e çok teşekkürler. Bulunduğu kurum olan Remax'ı en iyi şekilde temsil ediyor.

Uğur Akdemir

Ahmet Bey'in ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Beraber iş yapmaktan çok memnun kaldım kendisi bizi başlagıçtn sona kadar ki süreçte yardımcı oldu. Ayrıca güler yüzü ve samimiyeti içinde kendisine teşekkür ederiz.

Hasan Arslan

Müşteri memnunyetinden dolayı Ahmet Bey'e çok teşekkür ederim. Hızlı bir çalışma yaptı.profesyonellik hızlı aksiyon,güven,şeffaflık=Ahmet Şimşek

Mustafa Kral

Alım- satım işlemlerimize aracılık eden Ahmet Bey'in içerisinde göstermiş olduğu ilgi ve alakanın işlem sürecinin objektif değerlere göre yürütülmesinde göstermiş plduğu şeffaflık nedeniyle teşekkür ederim.

Arif Turan

Ahmet Bey ile dairemi aldıktan sonra kiralama sürecimde tanıştık. Kiralama sürecimde gerek şeffaflığı ve samimiyeti ile gerekse hızlı aksiyon alması ile verdiği desteği çok beğendim. Dairemin satış sürecinde de kendisini tercihettim. Samimi desteği ve ilgili yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Yavuz Özbek

İlk karşılaşmamızdan tapu alım gününe kadar ilgi ve alakasından dolayı danışmanımız bizi fazlasıyla memnun etmiştir. Bundan sona ki alış-satış işlemleri ile ilgili kesinlikle kendisi ile çalışmak isterim. Konulara ve bölgelere hakimiyeti bizi çok şaşırttı. Başarılar diliyorum.

Ü*******

İlgi ve alakadandolayı memnuniyet duydum. Problem çözümünde göstermiş olduğu bilgi ve tecrübeden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Ahmet Mert Öngün

Ahmet bey'e ilk ulaştığımızda akşam vakti olmasına rağman bize vakit ayırarak büyük incelik gösterdi. Süreçte de sorularımızı sürekli bıkmadan yanıtlayarak süreç için sağlıklı bir zemin oluşmasını kolaylaştırdı. Herzaman ulaşılabilir ve nazikti.

Murat Turgut

Ahmet Bey'den aldığımız gayrimenkul danışma hizmetini daha iyi yapacak başka bir danışmanın yapacağını düşünmüyorum. Herşeyden çok memnun kaldık ve kesinlikle tüm gayrimenkul işlemlerimizi bundan sonra sadece Ahmet Bey ile yapacağız.

Sedra Tameme

Sizinle çalışmak bir ayrıcalıktı. Ahmet Bey daire alışı konusunda hiç bir zorluk çekmedik. Ahmet Bey'le çalışmak kafamızda oluşmuş olan emlakçı zihniyetini tamamen değistirdi. Kendisine ve ofisine teşekkür ederiz.

Rami Abunadi

Satın alma sürecimizde net duruşu Sancaktepe'de bulunan evimizin satışı Ahmet bey ile tanıştıktan sonra evimizi en güvenilir şekilde sattık. Ahmet Bey çok profesyonel,duruşu,güvenilirliği tartışılmaz. Teşekkürler Ahmet Bey Teşekkürler Remax Akarat

F*******

Beraber iş yapmış olmaktan çok çok memnun kaldık , her şey için teşekkür ediyorum işini gerçekten titizlikle ve büyük bir özenle yapan kisa sürede sonuclandiran güvenilir bir danışman tekrar teşekkür ederim.

Engin Çotur

İşini iyi yapan, takibatı ve iletişimi güçlü, mesleği ile ilgili her konuda memnuniyetle destek veren, güvenilir bir danışman.

Mehmet Göksu

Hızlı ve güvenilir operasyon icin teşekkür ederim.

F*******

Cem bey ile iyi ki tanışmışız. Anadolu yakasında yeni evimizin kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu... Herşey için çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık. iyi ki sizin gibi işinin ehli insanlar var...

Ömer Önerge

Satınalma sürecimizde net duruşu, verdiğidestek ve bilgilendirmeler ile bana ve aileme güven ve huzur için kendisine çok çok teşekkür ederiz. Herzaman çalışmak isteyeceğim bir danışman Ahmet Şimşek Teşekkürler.

Haluk Çalık

Harika bir danışman bunda zamandır çalışıyoruz işini profesyonelce yapıyor…

Ahmet Metin Mumcu

Gayrimenkulümün satış sözleşmesinden sonra, gerek erken satış, gerekse satış işlemleri sırasında bize olan yaklaşımı çok başarılı ve profesyonelceydi.Yardımları için teşekkür ederiz.

Nesrin Gidener

Sancaktepe'de bulunan evimizin satış işleminde göstermiş olduğuözen için kendisine teşekkür ederim.

Erol Ateş

Ahmet Bey ile tanıştıktan sonra evimizi en güvenilir şekilde ve piyasa şartlarında satabileceğine o kadar güvendik ki, tüm çalışma boyunca hiç arkada kalmadı. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Özlem Ünal

Cem bey satışımızı sayenizde hızlı güvenilir bir şekilde tamamladık ilginiz alakanız İçin çok teşekkür ederiz

Diğdem Yılmaz

Cem bey sürecimiz boyunca çok yardımcı oldu .randevu işlemlerimize de zamanında ve hızlı reaksiyon aldık teşekkür ederiz

Nuray Böcekler

Sevgili Ahmet bey size çok teşekkür ederim, profesyonelliginiz sayesinde 1 hafta gibi kısa sürede evimin satışını bitirdik, harika bir surecti benim için, doğru firma ve kişilerle çalışmanın en güzel örneğisiniz çok sağolun sevgiler😊

Sabri Yağız

Güven ve emniyet sorunun arttığı bu zamanlarda firmanız ve sizin gibi şeffaf insanlarla tanıştığım için çok memnunum çok teşekkür ederim

Nuray Böcekler

Cem Bey ile kısa sürede evimi sattım süreç inanılmaz güzel geçti hem benim hemde alıcı için, şeffaf, güven dolu, bir yaklaşımla ne kadar profesyonel olduğunu gösterdi çok kısa sürede satışımızı yaptık sayesinde kendisine çok çok teşekkür ederim herşey için:) Bundan sonrada emlak işim olduğunda kendisi ile her zaman işbirliğim devam edecek, iyi ki varsınız Cem Bey sevgiler.

İsmail Atlı

Ahmet bey in portföyündeki Resim İstanbul projesinden 1+1 daire aldım.İnanılmaz profesyonel,iş anlayışı ve güleryüzlü ilgisinden çok memnun oldum,kendisine ve remax akarat a teşeklerimi sunarım

Selim Güldemir

Sizinle çalışmak bir ayrıcalıktı. Her konuda ayrıntılı bilgi verildi. Herşey için teşekkürler. Ahmet bey'in profesyonelliği tartışılmaz.

Tuğçe Ergin

Ahmet bey daire alışı konusunda hiç bir zorluk çekmedik güvenilir bi çalışma prensibine sahip çok teşekkür ederiz

H*******

emrah bey işinde cok temiz ve hızlıçalışan biri. profesyonel bir sekilde 2 gün gibi kısa birsurede evimisattı ve tümsüreçte yardımcı oldu kendisineçok teşekkürederim

C*******

Çok seri bir satış süreci oldu. Her aşamada ulaşılabilir olması çok önemliydi. Yasemin Hanıma katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

İrfan Arslan

Emrah beye sonsuz teşekkür ediyorum İlanda görmekten tutun evin satışına kadar sonuna kadar ilgilendi bizimle Herşey için Emrah beye ve Remax ailesine teşekkür ediyoruz 🙂🙂

Mehmet Güler

Her zamanki gibi kibar, asil, şık işinde deneyimli duruşuyla mükemmel 👌 bir kişilik tebrikler 🎊

Hüseyin Gürel

Emrah bey, kişilik ve iş kalitesi olarak profesyonel iş yapmaktadır. Kendisi öncelikle insan politikası İle müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Fatih Aydın

Profesyonel hizmet, iyi danışmanlık. Teşekkürler.

Erkan Tastan

Emrah Bey gerek bölgeyi çok iyi tanıması, gerekse sektöre hakim olmasıyla, gayrimenkul yatırımı konusunda oldukça profesyonel yaklaşım sergiledi. Her şey için çok teşekkürler… (Translated by Google) Emrah showed a very professional approach to real estate investment, knowing the region very well and having a good command of the sector. Thank you so much for everything…

Derya Yılmaz

Ahmet Bey çok nazik , bizimle o kadar çok ilgilendi ki eşimle hayran kaldık. Böyle insanların hala var olması bizi mutlu etti. Teşekkürler Remax ailesi..

Hakan Yıldız

Her şey için çok teşekkür ederim. İlginiz ve samimiyetiniz çok kıymetliydi. Her konuda fazlası ile yardımcı oldunuz.

H*******

Ahmet bey güleryüzlü, karşıladı. En hızlı şekilde güvenle profesyonel hizmet sağladı.

Fatih Göçmen

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Hem ev alırken hem de evi kiralarken bize çok destek oldu. Güvenilir , samimi ve tüm süreçlerde destek olan yaklaşımı için teşekkür ederim.

R*******

Ahmet bey işini çok düzgün, standartların üstünde ilgili bir şekilde icra eden sevdiğimiz bir kardeşimiz. Allah daha iyi yerlere gelmeyi nasip etsin.Amin.

Umut Çaynak

Cem Bey’in, sektöre hakimiyeti, alıcı ve satıcı arasında dengeli bir yerde durması ve verdiği güven ile kendisinden gerçek bir danışmanlık hizmeti aldık. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık, herkese gönül rahatlığı ile öneririz.

Resul Yıldırım

Gerçekten çok memnun kaldım. Verdiği zamanda ilgili gösterimi yaptı. Ev ilandaki gibiydi ve gayet uzlaşmacıydı. Herkese tavsiye ederim.

Ümit Tokatlı

Her şey çok profesyonel ilerledi. Teşekkürler.

Şebnem Uralcan

Ben Yasemin Hekim’le tesadüfen tanışıp birlikte bir gayrimenkul kiralama işi yaptık ben kendim kendi evime taşınacakken yasemin hanımın bana önerdiği bilgiler çerçevesinde haklı olduğunu düşündüm ve kendi evimi kiraya vermeye razı oldum son derecede temiz hızlı ve akılcı bir işlem gerçekleştirdi gerçek anlamda kendisinden çok memnun kaldım ayrıca Rimax işletme olarakta iş yerinin hijyen açısından temizliği örgütsel bağlamda çalışma tarzı, satış temsilcisi kalitesi bakımından takdirimi kazandı yolları açık olsun.

Bediha Beşer

Ev satın alırken ve evi kiraya verirken Cem beyin emlak hizmetini kullandım. Çok memnun kaldım. İşler kolaylıkla halloldu. Kesinlikle tavsiye ederim. Güvenilir. Hızlı.

T*******

Emlak alım satım ve kiralamada en önemli unsur güvenilir bir emlak danışmanıdır. Hatta bilmediğim bir bölgede ev almamım sebebi verdiği güvendir. Süreci yakinen her iki taraf içinde takip edip sorunsuz sonuçlandırmıştır. Tekrar teşekkürler.

Erhan Duman

Guvenilir bir sekilde islemin basindan sonuna kadar yardimci oldu ve tum surecler hakkinda bilgi aksini mukemmel sagladi. Cok memnun kaldim. Tavsiye ederim

Emre Zengin

Cem yılmaz bu işi hakikaten özverili be başarılı bir şekilde yapıyor.Tabi bunun yanında samimiyeti ve güvenirliliğde ön planda tutarak müşterilerini çok memnun ediyor.Kendisine işinde başarılar diliyorum

A*******

güler yüzle, açık ve net anlatımı ile evi gezdirdi. memnun kaldık ve kiralama gerçekleşti. Kendisineve firmanıza çok teşekkür ederiz.

Z*******

Evimizi kiralama sürecinde gerek telefonla görüşmelerimizde, gerekse geldiğinde ki ilgisi, bilgilendirmeleri ile çok yardımcı oldular. Herşey için teşekkür ediyoruz.

Ali Ulusan

İlk tanıştığımız anda işini çok iyi bildiğini anladım, ölçülü, saygılı ve gerçekten çok iyi şekilde süreci takip etti. Bana yıllardır onu tanıyormuşum hissini ve en önemlisi güven verdi. Bundan sonraki emlak danışmanız o. Şirket olarak böyle profosyonel kişilerle çalışıyor olmanız büyük şans. Teşekkürler…

Duygu Aksu

Ahmet bey gerçekten işini hakkını vererek yapan çok saygılı bir beyfendi. Evin alım sürecinde prosedür gereği bir çok aksilikle karşılaşmamıza rağmen sürecin ilerlemesi konusunda çok yardımda bulundu. Güvenerek kendisi ile çalışabilirsiniz.

Buse Emül

Yasemin Hanim’a ilgi ve alakasindan dolayi cok tesekkur ederiz. Kendisi tum surecler boyunca cok guvenilir ve ilgiliydi. 6 gun gibi kisa bir surede bizim evimizi satip bize yeni bir ev satin almak icin ozveri ile ugrasti. Daha onceki evimizi de kendisi vasitasiyla satin almistik. Birlikte calistigimiz icin cok memnunuz.

Ersin Emül

Yasemin hanım işini bilen, alıcı ve satıcının çıkarlarını ayrı ayrı koruyan profesyonel bir danışman. 👍🏻

Burak Kaptan

Konut satın alma sürecimizde tecrübesi ve ihtiyacı anlayarak alternatif üretme konusundaki başarısıyla bize çok yardımcı oldu. Başarılılarının devamını dilerim.

Mehmet Sönmez

Gerçekten çok teşekkür ederim çok hızlı bir çalışma çıkardığı için yirmi gün gibi kısa Bir sürede dairemizi satdi ilgili alaka vede çok sabırla işini takip eden Yasemin hekim hanıma tekrar çok teşekkür ediyorum

F*******

Tüm süreç boyunca sürekli destek oldu. Hep net bilgilendirme yaptı. Hem satıcı hem de alıcı için aracılık etti gerçekten. Desteğini sürekli hissediyorsunuz.

Ö*******

Ahmet bey çok takipçi, ilgili ve iletişimi kuvvetli bir gayrimenkul danışmanı kısa sürede 360 derece ilgisiyle kısa sürede güvenimizi kazandı. Teşekkürler.

M*******

İlgisi , alakası ve çabası çok güzeldi. Çok yardımcı oldu işinde kolaylıklar dilerim.

Gülşen Akkoç

Dürüst güvenilir ve profesyonel davranışları ile bizimle ilgilenen Ahmet Bey’e çok teşekkür ediyorum. Güven ile önerebileceğim bir yer...

Nastaran Farmanbar

Güler yüzlü içten tavrından dolayı ailecek memnun kaldık her sorumuza yerinde yanıt aldık saat gözetmeksizin cevap verdi çok teşekkür ederiz

Ahmet Karasu

Dürüst güvenilir ve işini gerçek anlamı ile yapabilen ve profesyonel davranışları ile Ahmet Bey e teşekkür ediyorum. Güven ile önerebileceğim bir yer...

M*******

Ahmet bey ikna edici konușmalari ve güven verici tutumlariyla gercekten bu ișin üstadi ilgisi alakasi gercekten çok iyi kafamizdaki tüm tereddütleri bir bir giderdi teșekkürler Ahmet bey

Fereshteh Mohammadzadeh

Profesyonel davranışları ve işine olan saygısından ve sorduğumuz her soruya sabırla yanıt Vermesinden dolayı kendisini tebrik eder kendisi ile iş yapmayı tavsiye ederim

Ercan Yazıcı

Ahmet Bey ile birlikte dairemizi sattik. İlk günden itibaren iletişimi çok iyiydi, satışta da hiç uğraşmadım. Teşekkür ediyorum..

Zehra Zorlusü

Bu süreçte bize oldukça destek olan Ahmet Dertli Bey'e ilgisi, sabrı,bilgisi ve güler yüzlülüğünden, kibarlığından dolayı çok teşekkür ederiz. Kaliteli personelleriniz için size de teşekkür ederiz Remax Yetkilileri. İşini doğru ve layıkıyla yapan Ahmet Bey'in de başarılarının devamını dileriz. Biz bu hizmetten çok memnun kaldık, hızlıca işlemlerimiz tamamlandı .... İyi ki varsınız...

Sibel Kayış

Hızlı etkili çözümcül bir işbirliği sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz

Adem Yavuz

Ahmet Şimşek bey herşeyden önce kendisini insani ve iş ahlakı açısından en iyi şekilde geliştirmiş bir kişidir.Kendi görüşümdür Onun sabrı ve kalitesi tartışılmazdır.Keşke herkes Ahmet bey gibi olabilse ama malesef günümüzde çok zor .Kendisine şahsım ve ailem adına teşekkür ediyorum.Yollarımız daim kesişsin.

Yunus Emre Buladi

Dürüst, işini sahiplenen, saat kaç olursa olsun soruları cevapsız bırakmayan, hem alıcının hem satıcının süreçler boyunca devamlı yanında bulunan çalışkan biridir. Bize de çok yardımcı oldular. Teşekkür eder mesleki başarılarının devamını dileriz

E*******

Beraber iş yapmış olmaktan çok çok memnun kaldık , her şey için teşekkür ediyorum

Ruhi Pamuk

Dürüst, işini sahiplenen, hem alıcının hem satıcının süreçler boyunca devamlı yanında bulunan çalışkan bir beyefendi. Bize de çok yardımcı oldular. Teşekkür eder mesleki başarılarının devamını dileriz.

N*******

3 senedir daire alım satım,kiralama konusunda bizlere gösterdiği ilgi alaka, güler yüz ve işini profesyonel şekilde yapmasından dolayı Yasemin Hanımı tercih ediyoruz.Bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadık kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Özcan Elmalı

Çok hızlı ve değerinde satışı gerçekleştirdi, tapu işlemleri ve ödeme aşamalarını titizlikle takip etti. Satış işlemini sadece tapuya imza atmaya gitmemi gerektirecek kadar kolaylaştırdı. Yeni alacağım ev için de bilgi, tecrübe ve desteğini eksik etmedi sağolsun, daha ne olsun. Teşekkürler, başarılar...

Erkan Ceker

Ahmet beyi bir aydır tanıyorum 2 dairemizden 1 tanesini satmış ve çok güvenilir bir insan işini ciddi ve yaptığı işin arkasında duran saygı değer bir insan tanış tıma çok memnun kaldım saygılar sevgiler 👍

B*******

Yasemin hanım, yardımlarınız için çok teşekkür ederim, Geçici olarak İstanbul dışında olmama rağmen sayenizde elektrik aboneliği dahil tüm işlemlerimi tamamlayarak konut kiralamış oldum. Saygılarımla...

Sibel İlhan

Yasemin hanım çok ilgili bir hanım, çok yardımcı oldı tüm detaylar ile ilgilendi kendisine çok teşekkür ederim

S*******

Yasemin Hanımla dairemin satış sürecinde birlikte çalıştık. Evimi çok kısa sürede satışını gerçekleştirdi. Kendisi gerçekten işini titizlikle yapan en önemlisi çok güvenilir bir emlak danışmanı . Herşey için teşekkür ediyorum.

G*******

Yasemin Hanım aracılığıyla Resim İstanbul sitesinde tam istediğimiz gibi bir ev satın alma şansı yakaladık. Kendisi tüm süreç boyunca ayrıca satış sonrası dahil bize çok yardımcı oldu. Kendisi ile tanışmaktan ve çalışmaktan dolayı mutluluk duydum emekleri için çok teşekkür ederim.

Ceylan Danış

Bizlere karşı son derece saygılı ve güvenilir bir şekilde yaklaşıp, daireye olan ilgimizi artırdığınız için yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

F*******

Biz bir projeden kendisi aracılığıyla ev aldık. Baştan sona 2 tarafında temsilcisi gibi hareket eden, sözüne guvenilir, kelimenin tam anlamıyla profesyonel, aileden biri olmayı başaran bir broker, Ellerinize Sağlık.

E*******

Ahmet Bey'in desteği sayesinde hızlı ve güvenilir şekilde evimizi aldık.Umarım ilerleyen zamanlarda birlikte çalışırız. Profesyonel yaklaşım ve tecrübesiyle her konuda bizi süreç içinde bilgilendirdi.

M*******

Ev kiralama sürecimizde Yasemin hanım son derece ilgili ve yardımcıydı. Çözüm odaklılığı sayesinde süreci çok hızlı sonuçlandırdık. Kiralama sonrasında da her türlü ihtiyacımızla ilgili yardımcı oldu. Sonraki emlak işlerimde de kendisiyle çalışmak isterim.

M*******

Profesyonel, işini bilen ve çok hızlı iş bitiren ve bir o kadarda nazik. Bilgilendirmesi çok güzel Bütün işlemlerimizi profesyonelce şeffaf bir şekilde halletti. Başarılarının devamını dilerim

Ramazan Öztürk

Ahmet beye profosyenelligi ,süreci yönetmesi, samimiyeti için cok teşekkür ederim Bundan sonraki tüm gayrimenkul süreçlerinde ahmet beyi kesinlikle tavsiye ederim

Nagihan Güngör

Güler guzlu karşılama ve iletişim sanırım aradığım evi buldum teşekkür ederim

Erkan Çakır

Ahmet Bey, işini iyi takip eden, mesleğinde başarılı bir kardeşimiz.Seneler önce Ahmet bey ile satın almış olduğum daireyi yine Ahmet beyin destekleri ile kısa urede kiraya verdik. İşini çok iyi ve titizlikle yapar. Dürüst esnaflar.Ben çok memnun kaldım.Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Ceren Çetin

Yasemin Hanımla yapılan satın alma sürecinden ve hizmetten çok memnun kaldım. Tekrar emlak ile ilgili bir çalışma gereksinim olur ise kendisi ile çalışmayı çok isterim. Emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ömer Gökseven

Ahmet Şimşek beye emeklerinden ve ilgisinden ötürü çok teşekkür ediyorum umarım kendisi ile yeniden çalışma fırsatımız olur.

Gülsüm Özdamar

Ahmet bey ev alırken bize yardımcı oldu tüm titizliği ile en ince ayrıntısına kadar evi ve yapılacak işlemleri bize anlattığı için teşekkür ederiz. Ayrıca tanıştığınız zaman ne kadar güvenilir bir kişiliğe sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm yardımlarınız için teşekkürler Ahmet bey 🙏🙏

Mustafacan Sonmez

Kendisi hem alıcı hem de satıcının hakkını sonuna kadar savunan dürüst biri. Yapmış olduğumuz satışta kendisi ile çalıştığım için çok memnunum. İşlerinizde yasemin hanım gibi gözünüz kapalı teslim edeceğiniz bir danisman bulmanız büyük şans.

Burak Sağlam

İlk evimizi alma surecimizde yakın ilgisi, her adımda bilgilendirmesi, güven veren yaklaşımı ile bir meslek grubuna bakışımız değiştirdi. Çevremize de tavsiye edeceğiz. Teşekkür ederiz.

Bekir Sami Batumlu

Öncelikle Ahmet Bey'in güleryüzü ve işine gösterdiği yoğun ilgi için teşekkürler. Beraber yaptığımız satışlarda doğru yönlendirmeleri, iki taraflı iletişimi kuvvetli tutarak kurduğu güven ortamı gerçekten takdire şayan.

Z*******

Daha önceki emlakçımızla sorun yaşadıktan sonra bu işlere temkinli yaklaşıyorduk. Ahmet Beyle tanıştık sağolsun süreci şeffaf bir şekilde ilgiyle yönetti. Ahmet Bey sayesinde ilk evimizi aldık. Herhangi bir sorun yaşamadık. Her şey için teşekkürler.

Efe Konuralp

Resim İstanbul Sitesinde aldığımız ev için bizlere Yasemin Hanım yardımcı oldu. Süreçte kendisi saat ve zaman farketmeksizin bizlere karşı son derece ilgiliydi. Evimizi 1 haftalık süreçte aldık. Kendisi hem satış öncesinde hem de satış sonrasında her türlü sorularımıza hızlı ve çözüm odaklı dönüşler sağladı. Kendisine tekrar teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Demet Tursun

Evimi kiraya verirken yanlış bir karar sonrasında kişilerle sorun yaşamaktan çok endişeleniyordum fakat Ahmet bey işine göstermiş olduğu titizlik ve özenle en doğru kararı vermeme yardımcı oldu. Tüm ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Havva Gül

Ahmet bey ile ev kiralama konusunda tanıştık hizlı ve çözümleri ile kısa sürede istedigimiz evi kiralamamızda yardımcı oldu.işinde gösterdiği özenden dolayı çok teşekkür ederiz kendilerine.

Eren Tuzcu

Ahmet beye evimizin satışında gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

İbrahim İşler

Ev satın alımı ve ev kiralama süreçlerinde desteği, ilgi ve alakası için Ahmet Bey’e çok teşekkür ederiz. Tüm süreçleri çok yakın takip etmiş ve profesyonel bir yaklaşım göstermiştir. Kendisi ile çalıştığım çok memnunum.

İlhan Tekinarslan

Yasemin hanım çok zorlu satış sürecinde tüm süreç boyunca oldukça yapıcı ve profesyonel bir çalışma gösterdi. Güvenilir ve dürüst bir aracı ile çalışmak isteyen herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim

Gulen Karadagli

Ev satisimizda Ahmet Beye tekrardan cok tesekkur ediyoruz. Her zaman seffaf sekilde bizi bilgilendirdi, her sorumuzu bikmadan cevapladi. Isini ozenle yapan insanlardan.. tekrar cok tesekkurler

İrem Coşkun Yıldız

Nermin Hanım yüksek ilgisi ve takibi ile takdire şayan. İl değişikliği yaptık ve bu süreçte tüm sorularımıza cevap verdi çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldık.

Orhan Valiyev

Konut alımında çok yardımcı oldu, Ahmet beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Emlak işlerinizde rahatlıkla güvevenebilirsiniz.

Emine Erdem

Konuyu takibi, iletişimi ve uzmanlık bilgisi ile konutumuzun satışını Ahmet Bey, hızlı ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.

Vedat Fırat

Nermin Hanım güler yüzlü ve sorduğumuz her soruya doyurucu ve ayrıntılı yanıtları ile güven veren bir danışman. Kendinizi müşteri gibi değil yakın bir dost gibi hissettirmesi ile daha güvenli bir hizmet aldığımı hissettim. Kendisine teşekkür ederim.

Mine Budak

Nermin Şahin'e ilgisi ve emeği için çok teşekkür ederim. Kendisi süreç boyunca sürekli bilgilendirme yaparak her zaman süreci canlı tuttuğunu hissettirmiştir. Teşekkür ederiz.

Bahar Akşahin

Nermin Hanım bizim evimizi satmak için kendi evi olsa bu kadar uğraşmazdı. Kendisinin emekleri olmada asla eviniz sayılamazdı. Gerek reklam profesyonelliği, gerekte çabası, dürüstlüğü, güvenirliği tüm Türkiyede en yüksek seviyede olduğundan eminim. Kendisine sonsuza dek müteşekkirim.

Ebru Dere

Nermin Hanım, bayağı zorlu olan konut satışımızda sürecin başından sonuna tam bir profesyonel hizmet anlayışıyla, güleryüzüyle, hızıyla bizi çok memnun etmistir.Tapu aşamasına kadar ciddi emek sarfetmiştir.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Sinem Çukurlu

Biz bir ev almak istedik ve şükürler olsun Nermin hanım vesilesiyle gerçekleştirdik. Lakin biz sadece bir ev aldığımızı düşünürken aslında güzel bir insan kazanmışız. Tanımış olduğumuzdan mutluluk duyduğumuz güzel insan Nermin hanım ve tüm çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederiz...

Esra İnkaya

Nermin hanım özelinde söylemem gerekirse, kendisi sürecin en başından son anına kadar oldukça güler yüzlü, yardımcı ve çözüm odaklı yaklaşım gösterdi. Oldukça güzel hitabı ile prezantabl ve işine hakim bir insan. iyi ki Remax ile tanıştım. Kurumsal başarınız için teşekkür ederim.

Kemal Tekin

Kiralama sürecinde ilgi ve alakası fevkaladeydi, kiraya veren olarak tanıttığı profiller ve yardımları için teşekkür ederim.

Rojhat Genç

İyi ki Nermin Hanım ile tanıştık. Kiralama süreci boyunca her konuda destekleri için çok teşekkür ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Ali Daş

Danışmanımız kiralama sürecinde her konuda yardımcı oldu. Sorularımızı net bir şekilde cevapladı. Teşekkür ederiz.

Ekrem Onur Demirel

Çok memnunuz

Buğra Odabaşı

İyi ki Nermin hanım ile görüşüp bu daireyi tutma imkanına sahip oldum. iletişimi, yardımseverliği için bir kez daha teşekkür ederim.

Ahmet Uyar

Yasemin Hanımın danışmanlığı sayesinde evimi kiraladım, kendisi çok güvenilir olup her konuda bize yardımcı oldu. Kiracı ve kiraya verenin haklarını adaletli şekilde takip etmektedir. Herkese kendisini güvenle tavsiye edebilirim.

Muhammed İkbal Erden

Evimin satışını Ahmet bey sayesinde kısa sürede istediğim fiyata verdim. Hem mesleki tecrübesi hemde müşteri ile kurduğu iletişim çok başarılı. İşini takip eder ve sonuca ulaştırır. Teşekkürler Ahmet Bey...

Hasan Çelik

Ahmet bey ilgi alakanız için teşşekkür ederim çıkabilecek sorunları purofosyenel olarak bizim için büyük ama sizin için basit bişekilde halledip hızlı ve güven vererek işinizi laikıyla yapıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim meslek hayatınızda başarılar dilerim

Burcu Batumlu

İşindeki profesyonelliği ve samimi tavrı sayesinde çok hızlı bir şekilde yeni evime taşındım. Her konuda yardımcı olarak tanımadığım bir çevrede işlerimi kolayca halletmemi sağladı. İlgili ve işinin arkasında olan bir kişi. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Korhan Acartūrk

Ahmet Bey, işini iyi takip eden, mesleğinde başarılı bir kardeşimiz.Satmak istediğim konutu kısa bir sürede sonuca ulaştırdı.Ben çok memnun kaldım.Kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Hicran Kars

Yasemin Hanım yeni bir şehirde yeni bir hayata başlamanın tedirliğinliğinde bir kişinin başına gelebilecek en güzel tanışma en güvenilir arkadaş oldu. Teşekkür ederim işindeki profesyonelliğine, cevvalliğine ve işine olan saygısına, erik değerlere karşı duyarlılığına.

Kazım Unlu

Daha önceleri de danışmanlarla muhatap oldum ama şu ana kadar gördüğüm en iyi emlak danışmanı İşini seven ve bunu çok iyi yansıtan Profesyonel İşini iyi takip eden İletişimi son derece kuvvetli Nazik İnsan odaklı, güvenilir harika bir insan . Başarıların devamını dilerim

Arif Turan

Ahmet Bey ile evimi kiralama sürecimde tanıştık. İşinde samimi ve profesyonel yaklaşımı sayesinde çok kısa sürede özenle seçtiği kiracı adayları ile görüşme sağlayıp evimi kiraladım. Emeğinize sağlık.

Eyüp Yılmazçelik

Gayrimenkulümüzün satış sürecinde sergilediği profesyonel tavır ve ilkeler çerçevesinde sergilediği şeffaf satış süreci için çok teşekkür ederiz.kısmetse başka bir satışta ilk tercihimiz Ahmet bey olacak

Ahmet Parlak

Ahmet bey'le ev alım işlemi üzerine çalıştık.İstanbul anadolu yakasında evim izi aldık. Çok yardımcı oldu ve ilgilendi.Bilgilendirme konusunda yetkinlik var.Memnun kaldık.

Gamze Gencer

Merhaba, Remax sayesinde artık bir evimiz var. Ahmet e ve Remax ekibine ilgilerinden dolayı çok tşk ederim. Süreci cok iyi yöneterek rahat bir şekilde kredi ve tapu surecini geçirmemizi sağladılar.

Fatih Bıyıklı

Süreci çok profesyonel biçimde yöneterek bizim beklentimizi fazlasıyla karşıladı. Kendisine rastlamış olmaktan çok memnunum.

Samet Yılmaz

Sürecin başından sonuna kadar her açıdan yardımcı oldu. Çok profesyonel ve bir o kadar samimi. Çok memnun kaldım.

Deryayilmz

Yasemin Hanım, iş takibi, kaliteli portföyü ile oldukça yardımcı ve çözüm odaklı birisidir. Güvenilir bir emlak danışmanı olarak kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.