RE/MAX Akarat portföyünde 114 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 103 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Akarat

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


AKPINAR MAH. KANUNI CAD. NO: 8 A SANCAKTEPE/ISTANBUL
Akpınar Mah. / Sancaktepe / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Naz Tandoğan

Cem Bey ile ilk telefonda görüştük. Kendisi ile daireyi görmek için organize olduk. Daireyi ve siteyi anlattı. İlk gördüğüm daire olmasına rağmen kendisinin anlatımı ve içtenliği ile hemen orada anlaştık. Kendisine süreç boyunca yorulmadan sıkılmadan sorularıma cevap verdiği için ve bu süreçte destek olduğu için çok teşekkür ediyorum.

Nejdi Şen

Gayet ilgili ve işin bilen her konuyu açık olarak konuşup değerlendiren bir arkadaş tekrardan teşekkürler

M******* B*******

İletişim becerileri ve iş disiplini oldukça yüksek, kiralama sürecindeki tüm aşamaları titizlikle takip etti ve beklentilerimi karşılamak için çaba gösterdiği için Muhammet Ali GÜMÜŞ' e teşekkürler.

Nilgün Abalı

Emlak danışmanımız Yalçın Bey ilk andan itibaren çok ilgilendi.Her konuda bilgilendirme yaptı. Evimi çok kısa bir sürede kiraladı.

F******* G*******

Yalçın beyin tüm süreçlerde hızlı çözümleri güler yüzü ve yardımseverliği için teşekkür ederim.

Yüsra Yılmazer

Kurumsal bir çatının altında AHMET ŞİMŞEK gibi güven veren, saygılı ve bir o kadar da samimi bir danışman ile tanışmış olmak bizi çok memnun etti çok teşekkürler, başarılar dilerim.

Adil Yılmaz

Profosyonel hizmet için cok tesekkür ederiz cok memnun kaldıkHer sekilde çok yardımcı ve ulaşılabilir. Çok tesekkur ederız.

Yasin Özay

Çok çözüm odaklı bir danışman çok güzel bir işlem gerçekleştirdik.Memnunuz teşekkürler ahmet bey

Ayfer Çakır

Yaptığı işe saygısı olanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar her zaman başarıya ulaşmışlardır.Ahmet bey de yapmış olduğu işte eminimki ileride isimlerinden çokça bahsettirecektir.Çünkü çok disiplinli ve bilgili.Çok ama çok kaliteli bir hizmet aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.Daimi başarılar diliyorum yolunuz açık olsun

Aydın Bulut

Satış sürecindeki emekleriniz için çok teşekkür ederim.Bizleri ev sahibi yaptınız. Başarılarınız daim olsun ahmet bey

A******* H*******

Sorunsuz işlem için teşekkürler iki tarafa da aynı mesafede ve profesyonel hizmet.

Mehmet Ali Mucuk

Hızlı kiralama için teşekkürler

Musa Kurukavak

Kendisine bu süreçte iki tarafa eşit ve adaletli yaklaşıp her işimizi kolaylaştırdığı için teşekkürler. Bilgi birikimi ile de ilerde kesin tercih edeceğim bir gayrimenkul uzmanıdır.

Fatih Özsubaşı

Kendisiyle 4 . Mülkümüzde beraber çalışmamız bu piayasada dürüst bir Emşak Danışmanı olduğu için kesin tercih etmelisiniz Özellikle çok yönlü pazaralama stratejisi ile hızlı sonuca ulaştırıyor o yüzden çevremizede öneriyorum çalışmaları için 👍

Erol Sarıkaya

Ahmet çok teşekkür ederim Ahmet Bey'in sayesinde eve sahibi oldum Allah razı olsun kardeşimden.

Evren Karaca

İstanbul'da Ahmet bey gibi bir emlakçı yok bize çok yardımcı oldu her konuda gayrimenkul almak isteyen gönül rahatlığıyla Ahmet bey'e güvenebillir çok teşekkürler Ahmet bey

Huseyin Kala

Çok teşekkür ederiz profesyonel bir calisma sonucunda ahmet bey bizi ev sahibi yaptı diksiyonu insanlarla anlaşması ve çözüm odaklı olmasi mükemmel…

A******* K*******

Ahmet bey gerek profesyonel bilgisi ile gerekse işinde uzmanlığı ile bizi hiç yormadan haklarımızı koruyarak evimizin satışını yaptı ve mağdur olmayalım diye alacağımız evi de ayarlayıp satışımızı gerçekleştirdi .Asla pişman olamayacağınız kişi tavsiye ederim.

Ayşe Hatay

Ahmet Bey çok bilgili ve işi bilen bir danışman.Şu devirde kiraya çıkmaya bile korkar olduk.Fakat korktuğum gibi olmadı ev kiralama sürecimde çok destek oldu her konuda yardımcı oldu memnun kaldım teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim Ahmet Bey.

Sedat Demir

İster ilk kez alım satım yapmış olun, ister onlarca kez. i̇nsanın güven aradığı bir durumda bu kadar güven veren, çözüm odaklı ve daha siz farkına dahi varmadan sorunları çözen bir danışmanla çalışması günün sonunda teşekkürden fazlasını hak ediyor. Teşekkürler Ahmet ŞİMŞEK.

Dilara Yıldız

Gayet memnun kaldık, sıkıntısız bir şekilde işlemlerimizi halletti, kendisine teşekkür ederiz.

Onur Özden

İşini çok profesyonel şekilde yapan özlediğimiz şekilde emlak danışmanlığı yapan bir kardeşimiz emeğine sağlık başarılar dilerim.

Mustafa Kapusuz

Ahmet Bey'in, müşteri ilişki yönetimi ve iş takipçiliği mükemmel olup size verdiği güven ile tüm süreçlerde geri bildirim ile size çok da yapılacak bir şey bırakmamaktadır, başarılarının devamını diler, bundan sonraki işlemlerde sizleri bırakmayacağı kanaatindeyim, her türlü yönlendirmeyi yapabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Kerime Şimşek

Ahmet Beye dükkanımı kiralama esnasında tanıdım çok kısa bir sürede kiraya verdi çok teşekkür ediyorum müşterilerine yaklaşımı mükemmel güvenilir sempatik bilgili sonuç odaklı bilgi ve tecrübesiyle bütün ayrıntıları gözeterek bizleri aydınlattı çalışkan dürüst saygılı işinin ehli AHMET ŞİMŞEK beye çalışma hayatında ve tüm yaşamında başarılar diliyorum sevgilerimle.

Tahsin Melikoğlu

Ahmet bey'e gayrimenkulumuzu kiralama konusunda gösterdiği ilgi,alaka ve yardımından dolayı çok teşekkür ederiz.Kendisi sayesinde gayrimenkulumuz çok hızlı bir şekilde kiralandı.

Ayhan Arabacı

Tecrübesiyle kiralama konusunda yönlendirme bilgilendirmesinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Bahattin Saygı

Emrah Şentürk Bey yaptigimiz ti̇cari̇ alimindan göstermi̇ş oldugu gayret ve di̇si̇pli̇nli̇ davranişi i̇çi̇n teşekkür ederi̇z .

İ******* T*******

Değerli RE/MAX Akarat ailesinden Ahmet Bey, ilk evimi alma heyecanıyla sizlere çok teşekkür ederim, bu zaman içerisinde her konuda destek ve sabırlı bir şekilde her soruma itinayla ve özenle cevqp verip çözüm bulduğunuz için ne kadar teşekkür etsem az kalır, bu süreçte sizi yorduysam lütfen kusura bakmayın, başarılarınızın devamını dilerim, iyi ki tanışmışım sizinle, kendinize iyi bakın hoşçakalın efendim.

Nergiz Mammadova

Muhammet bey konut alışı konusunda bize destek oldu. yabancı uyruklu olmamıza rağmen karşılaşdığımız bütün sorunlarda bize yardımcı oldu. bütün sorularımızı sabırla ve özenle cevapladı. bizi bütün konularda bilgilendirdi. kendisine emeğinden dolayı teşekkür ederiz.

N******* T*******

Bir önceki dairemizi hızlı ve güvenilir şekilde satışını sağladığı için diğer dairemizin satışında da destek istedik onuda 2 hafta içinde sonuca ulaştırdı. i̇şinin ehli ve profesyonel hizmet için mutlaka kendisiyle görüşün derim.Hizmetlerinden ve verdiği emekten dolayı muhammet ali̇ beye teşekkür ederim.

Emre Gürel

Ahmet bey merhaba, sesinizin verdiği samimiyet ve güvenle bütün sorularıma bilgi ve birikiminizle ilk evimi almanın heyecanıyla sabırla beni dinletip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim, biliyorum herzaman benim gibi zor birisiyle karşılaşmıyorsunuzdur, ilk dairemi sizden alırken sizi yorduğum için kusura bakmayın lütfen, sizinle tanışıp çalışma fırsatı bulduğum için gerçekten teşekkür ederim. bol cirolu ve kolay müşterili satışlarınız olsun, iyi günler dilerim.

Hanefi Yılmaz

Değerli ahmet bey kardeşim öncelikle ticari mülkümüzü sorunsuz hızlı ve güven veren yaklaşımınızla sonuca ulaştırıp sattığınız için teşekkürlerimi iletmek istedim sizlere, diğer mülklerimizide aynı hızda ve değerinde vereceğinizden hiç şüpem yok, ailemizin danışmanı olduğunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz, iyi çalışmalar dilerim, hoşcakalın saygılar

A******* E*******

İlginiz için teşekkür ederim zor bi satıştı siz engin tecrübelerinizle bunun üstesinden geldiniz her şey için teşekkür ederiz.

A******* Ö*******

Pınar hanım'ın aracılığı ile bir daire aldık güler yüzü net konuşması ile güven verici işinde çok başarılı bir hanımefendi kendisine başarılar diliyorum.

O******* A*******

Herşey için teşekkürler, pınar hanım işleri çok kolaylaştırdı ve sürekli iletişim halinde kaldı. i̇lgi, alaka ve başarısını tebrik ederim.

Cengiz Akbulut

Tapu işlemlerimizde bizlere yardımcı olan pınar hanıma çok teşekkür ederiz mesleğinin hakkını veren liyakat sahibi biri

Emre Gürel

Ahmet beye daire alım sürecinde gösterdiği ilgi ve alaka için ne kadar teşekkür etsek az kalır. banka ve noter sürecindeki desteğine ayrıca teşekkür ederiz, kendisine başarılar dilerim. ahmet bey'in profesyonel yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmeti, alım sürecini daha kolay ve memnuniyetle geçirmemizi sağladı. kendisine başarılarının devam etmesini dilerim ve bizim gibi memnun müşterilerle dolu bir portföyü olduğunu bilmekten mutluluk duyuyoruz. i̇yiki tanımışız sizi, keyifli kolay bol şatışlar dileriz :)

Baran Akyol

ahmet bey'in dairemizi hızlı bir şekilde satışa çıkarması ve güleryüzlü, bilgi birikimli ve profesyonel yaklaşımıyla bizi memnun etmesi gerçekten harika bir deneyim oldu. ahmet bey'in işine olan bağlılığı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem, onun ne kadar değerli bir gayrimenkul danışmanı olduğunu gösteriyor. bize bu süreçte yardımcı olmak için büyük bir özveriyle çalıştı. ahmet bey ile çalışmaktan dolayı ne kadar memnun olduğumuzu bildirmekten mutluluk duyuyoruz, aldığımız bu güzel hizmeti bütün çevremize memnuniyetle önereceğiz, başarılarınız daim olsun ahmet bey.

Özcan Kurt

RE/MAX Akarat adına özelikle pınar hanıma çok teşekkür ediyorum verdiği sözü tutan mesleğinde profesyonel bir hanımefendi Pınar Hanım'a ailecek minnettarız ev sahibi olabildiysek Pınar Hanım sayesinde olduk çok teşekkür ediyorum.

Murat Karaca

Muhammet bey alanında uzman ,hitabeti düzgün, bilgili, ilgili , güvenilir sistemli bir meslek erbabı. ev alım satım işlemleri esnasında her türlü olasılığı düşünüp ayarlayıp hazır olarak bize sunduğu için herhangi bir zorlukla karşılaşmadan süreci tamamladık. herşey için çok teşekkür ederiz

Nurettin Tatar

Benim için harika bir gayrimenkul danışmanıydı mülkümü satarken muhammet ali gümüş ile çalışmak gerçekten keyifliydi. profesyonelliği, bilgisi ve samimiyeti sayesinde süreç sorunsuz ilerledi. her adımda beni bilgilendirdi ve her soruma sabırla cevap verdi. kendisine minnettarım ve gelecekteki gayrimenkul işlemlerimde yine sizinle çalışmak isterim çalışmak isteyen arkadaşlara da tavsiye ederim

Pençe Prodüksiyon

Emrah bey sayesinde onca aydır satmak istediğimiz dairemizi bir çırpıda sattık. hızlı ve bilgi konusunda mükemmel biridir...

Mehmet Kutlay

Hizmetinizden memnunum teşekkürler ilerde tekrar bize yardimcı olmanızı dilerim .

Musab Karaca

Merhaba, RE/MAX Akarat aracılığı ile hayalime kavuştum hem güvenilir hem de doğru adres teşekkür ederim

Cem Güner

Ahmet bey emlak sektöründe sizin gibi danışmanların var olduğunu bilmek ve çalışmak insana güven veriyor. başarılar diliyorum,saygılarımla.

İsmail Atlı

Ahmet beye emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum başarılar diliyorum 👏

Erdem Çelikalay

Ahmet beyle 3 yıldır çalışıyoruz mülklerimizin satışını kiralamasını kendisi yapıyor bugüne kadar hiçbir problem yaşamadığımız gibi her işlemizde bize verdiği desteği canı gönülden tebrik ediyorum 🙏

Sultan Ulupınar

Güvenilir adres teşekkür ederim muhammed ali bey bol kazançlar dilerim

Turgut Uysal

Remax akarat gayrimenkul danışmanlığı sancaktepe ofisinizdeki görevli personeliniz başta kader hnm ve turgut beyin şahsıma göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Tunahan Öztürk

Müşteri olarak remax ailesinden ve özellikle bizimle sürecin başından beri ilgilenen kader hnm dan çok memnun kaldık. ilginiz ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz.

B******* Ş*******

Muhammet ali bey ile çalışmak, emlak danışmanlığı konusundaki profesyonelliği ve güvenilirliği ile harika bir deneyimdi. kendisi, mülkümüzün kiralama sürecini son derece düzenli ve sorunsuz bir şekilde yönetti. güler yüzlü ve samimi yaklaşımı sayesinde iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyduk.Ali bey'e teşekkür ederiz, gelecekteki emlak işlemlerimizde de kendisiyle çalışmayı tercih edeceğiz.

İsmet Aksay

Kader hanım , tam da aradığımız evi bulmamız için çok yardımcı oldu.Empati yeteneği son derece gelişmiş, kibar, anlayışlı,güler yüzlü ve çok zarif bir hanımefendi. teşekkürler .

Ercan Gür

Emlak hizmetinden son derece memnun kaldık, çok gayretli çalışkan ve profesyonelliği ile bizden tam puan aldı.

Z******* Ü*******

Hayalimizdeki evi aklımızda hiç taşınma niyetimiz yokken nokta atışı yaparak bize sunan, bize sadece imza atma işini bırakarak kiralama sürecini çok profesyonel şekilde yönettiği için ahmet şimşek beye çok teşekkür ederiz.

Kamer Su

Ahmet beyle çalışmak bir zevkti gerek azmi gerek çalışkanlığı ile zorlukları aşmamızda önemli rol oynadı. sevecen, güler yüzlü, esprili olması insanı rahatlatıyor ve stresli dakikaları pozitif enerjisi ile dolduruyor. başarasının anahtarı kendi karakterinde.Başarılarınızın devamını dilerim

H******* K*******

Profesyonelliği sıcakkanlılığı iletişimi ile birleştirerek süreci çok güzel yönetiyor.Saygılarımla başarılar diliyorum

M******* K*******

Net bir şekilde eksiksiz olarak her şeyi anlattı tüm müşterilerle ilgili hızlı bir şekilde bize bilgi aktarımı yaptı ve çözüm önerileriyle geldi.Teşekkürler saygılarımla ahmet bey

Serap Baş

Ahmet beyin mükemmel danışmanlığı sayesinde hedeflediğim daireyi uygun şartlarda ve kısa sürede kiraladım, kendisine teşekkür ederim.

Halit Öcü

Ahmet bey tanıdığıma ait daireyi kısa zamanda sorunsuz olarak satmıştır.Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

A******* K*******

İş disiplini düzenli bilgilendirme yapması güvenilir birisi olması re/max'ın bize kazandırdığı birisi ahmet şimşek bey teşekkürler..

N******* A*******

Evimizin satışında göstermiş olduğunuz gayretli çalışmadan dolayı başta ufuk ertekin bey olmak üzere re/max ailesine teşekkür ederiz.Başarılar dilerim saygılarımla

N******* Ş*******

Dairemizi iki hafta içerisinde sattı,satış öncesi ve sonrasındaki süreçlerin tamamına hakim,işini layıkı ile yapan bir profesyonel. kendisine emeklerinden dolayı annem ve kendim adına çok teşekkür ederim. başarılar dilerim ahmet bey

A******* T*******

Ahmet beyin profosyoneliğine ilk andan itibaren dostça dürüst ve iyi niyetli olarak ve aynı zamanda işinin tam hakkını veren profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. çok memnun kaldım. saygılarımla

Sabriye Algül

Ofis arayışımız sırasında sizinle tanışmış olduğum için çok memnunum. özellikle çalışmanızın her ayrıntısını düşünüyor olmanız, bir telefon uzağımızda olduğunuzu fazlasıyla hissettirmeniz ve her seçenek için objektif bilgiler veriyor olmanız sebebiyle ayrıca teşekkür ederim.Bir ihtiyacımız olması halinde mutlaka sizinle tekrar iletişimde olacağımızı memnuniyetle belirtmek isterim. tecrübeni̇zi̇ profosyenelli̇ği̇ni̇zi̇ her ortamda referans olarak paylaşacağimdan emi̇n olabi̇li̇rsi̇ni̇z başarilar di̇leri̇m.

Mehmet Esen

Tapu sürecimizi son derece dikkatli bir şekilde ve sorunsuz yürüttü, ne zaman kendisi ile iletişime geçmek istesem sorunsuz ulaşabildim. tüm yardımları için ahmet beye çok teşekkür ediyorum,başarılar diliyorum

D******* A*******

Ahmet bey karşılaştığımız ilk andan itibaren pozitif enerjisi olumlu tavrıyla bu çılgın emlak piyasasında son derece yardımcı oldu. her şey için teşekkürler

Mustafa Yedikul

Değerli ahmet şimşek beyin , gösterdiği yakın ilgi,bilgi ve tecrübesi, hızlı çözüm ve etkin iletişim becerisi için çok teşekkür ediyorum. çok kısa zamanda iki emlağımızı satışa çıkartıp, yine mümkün olan en iyi zamanda satışını gerçekleştirdik.Taraflar arası ve bürokratik işlemler aşamasında harika bir iş çıkardı. ellerinize emeklerinize sağlık başarılar dilerim

Ali Ekber

Tam profesyonelce yürütülen bir iş ilişkisi aldım.Müşterinin isteklerine önem veren ve önem verdiğini aldığı aksiyonlarla gösteren sayın ahmet şimşek gayrimenkul piyasasını onurlandıran bir profesyonel.Her şey için teşekkür ediyorum başarılar diliyorum

Tülin Şahin

Kusursuz hizmetinizden dolayı son derece memnun kaldım.Saygılı ve profesyonel davranışı ile hizmet verdiği için kendisine teşekkür ederim. başarılar dilerim ahmet bey

Barış Başar

Kendisini tanıdığıma çok memnunum zira işini laikiyle yapan insanlara denk gelmek kolay değil bu aralar. konuya hakimiyeti ve yönlendirmesiyle işimiz çok kolaylaştı. çok teşekkürler ahmet bey

Yasemin Büyücek

Sahip olduğu yüksek özgüveni ve meslek bilgisiyle kalitesinden şüphe duymayacagimiz bı isim. kesinlikle doğru kişi doğru tercih ahmet şi̇mşek

Bertan Küçük

Güçlü portföyünüzden bizi faydalandırmak üzere düzenli bilgi vermeniz, nezaketli davranışınız, başarılı iletişiminiz için teşekkür ederim.

Muhammed Memiş

Sayın ahmet bey, gayri̇menkulümüzün satışında göstermiş olduğunuz aksiyon alma hızınız ve doğru yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.Bir kuruma değer katan çatısı altında çalıştığı kişilerdir.İşini bilen, yerinde bilgilendirme ile öncelikle ''güvenilir'' olma konusundaki şeffaflığınız için ayrıca şahsınıza da teşekkür etmek isterim. başarilar dilerim saygılarımla

Cem Koşar

Yaklaşık iki yıldan beri benimle ilgilenen emeği çok olan vede güvenimi kazanan serap hanım için sonsuz teşekkür ediyorum.Çalışmalarında da başarılar diliyorum.Ahmet beye teşekkürleri̇mi̇ i̇leti̇yorum başarilar di̇li̇yorum

Murat Kazar

Ahmet şimşek'den aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Ofiste karşılama ve ağırlamadan memnuniyet duyduk.Güleryüzlü ve çok ilgili davranıp yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Fatih Doğan

İkili iletişim, süreç yönetimi, konuya hakimiyet konusunda çok profesyonel bir süreç geçirdik.Herhangi bir şüphe ve soru işaretine yer vermeden çok iyi bir şekilde danışmanlık hizmeti aldık.Bunun için ahmet şi̇mşek beye çok teşekkür eder başarilar di̇leri̇m

Tuğçe Günata

Ahmet bey satın almak istediğim kriterlerde daire arayışımı hızlı bir şekilde aksiyon alarak çözüme kavuşturdu.Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.Bu kadar hızlı sonuç almayı beklemezdim şaşkınlık içerisinde evime yerleşirken bu memnuniyeti dolduyorum.

Emre Günay

Ahmet bey, evin sunumundan tüm işlemlerin tamamlanmasına kadar tüm süreçte güleryüzlü, samimi olması ve destekleyici tavrıyla çok yardımcı oldu.Kendisinden oldukça memnun kaldım.Süreç içerisinde de destek vermeye devam edeceğimi belirtmesi ve bu konuda güvende hissettirmesi çok kıymetliydi.

Berna Yağcı

İlanı görüp ilk aramamdan kontrata imza atana kadarki ilgisi, alakası, samimiyeti ve tüm sorulara cevap vermesinden dolayı ahmet şimşek beye teşekkür ederiz

Recep Kazan

Remax akarat danışmanı kader küpçük işlem sürecinde bize verdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum.

Abd Çatal

Emrah beyi şeffaf ,adaletli, güvenilir ve dürüstlüğü ayrıca güler yüzü ve içten samimiyeti dolayısı ile tebrik ve teşekkür ederim

Mehmet Şimşekçi

Emrah bey daire alış sürecimizdeki yardımların için çok teşekkür ederiz.

Ömer Yavuz

Fatma hanım vesilesi ile ev sahibi oldum. tüm satın alma sürecini çok iyi yönetti, ilgilileri emekleri ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederim.

Ali Baydağ

Emrah beyi; ilgisi, profesyonel bakış açısı ve çözüm odaklılığından dolayı tebrik ederim. sürecimin en başından beri yaptığı doğru yönlendirmeleri olan süper bir temsilci..

Sedef Demirkal

Muhammet bey sayesinde hayalimdeki dubleks eve sahip oldum yardımları ve sade açıklayıcı üslupları için teşekkür ederim🙏🏻

Meliha Ozkan

Gayet profesyonel ve guleryuzlu bir şekilde bize yardım olan muhammet beye çok teşekkür ederiz istediğimiz gibi bir ev kiraladık her sorumuza net cevaplar aldık hersey için çok teşekkürler

N******* Ü*******

Kısa bir süre içinde benimle iletisim halinde kalarak, istek ve önceliklerimi göz önünde bulundurarak, güvenilir bir kiracıya evimi kiraya vermemi sağladı. hem ki̇racı bulunması hem evrak işlerinin hızlı ve kolay ilerlemesi sebebi ile kendisine teşekkür ederiz.

Muhammet Mustafa Onaran

Emrah bey ile tanışmamız 5 yıl önce oldu ilk ev kiralamasinda çok yardımcı oldu. ev aldığım süre içerisinde yönlendirmesi ilgisi çözüm odaklı olması taktire şayan. şuan ise ev satış süresindeki istişareleri fikirleri önemli tamamen iş bitirme yönünde sonuç odaklı ve insanı değerlere çok dikkat eden birisi. gönül rahatlığıyla danışmanlık alabilirsiniz biz 5 yıldır görüşüyoruz nasipse daha uzun süreler görüşeceğiz.

Salih Köse

Emrah bey sayesinde i̇lk evi̇mi̇zi̇ satın aldık. tapu işlerini hızlı bir şekilde yetiştirdi. göstermi̇ş olduğu i̇lgi̇ ve alaka sayesinde kiraya verme işini de kendisine bıraktım. teşekkür edi̇yorum.

Bahadır Kıbrıs

Sayın ahmet bey, kiralamak istediğimiz ticari mülkü bulmamızda bize yardımcı olduğunuz için size teşekkür etmek istiyoruz. i̇lgili ve profesyonel yaklaşımınızı ve süreci sorunsuz bir şekilde yönetmenizi takdir ediyoruz. umarız ki bu kiralama süreci hem sizin hem de bizim için olumlu bir deneyim olur. size ve gelecekteki işlerinizde başarılar dileriz.

Şahin Kocatürk

Ahmet bey merhaba, size mülkümüzün başarılı bir şekilde kiralanması konusunda içten teşekkürlerimizi iletmek istedik. profesyonel yaklaşımınız, titiz çalışmanız ve uzmanlığınız sayesinde süreç sorunsuz ilerledi ve sonuçtan son derece memnun kaldık. i̇şinizi ne kadar özenle ve dikkatlice yürüttüğünüzü gözlemlemek bizi gerçekten etkiledi. her adımda bize rehberlik edip, bizi bilgilendirdiniz ve en uygun kiracıyı bulmamızda bize yardımcı oldunuz. profesyonelliğiniz ve dürüstlüğünüz sayesinde güvenimizi kazandınız. sizinle çalışmak gerçekten keyifliydi ve başarıya ulaşmamızda büyük bir katkınız oldu. size gösterdiğiniz çaba ve elde ettiğiniz sonuçlar için müteşekkiriz. gelecekteki gayrimenkul ihtiyaçlarımızda ve başkalarına tavsiye etmek istediğimizde, ilk tercihimiz olacağınızdan emin olabilirsiniz. sizin gibi bir profesyonel ile çalışmak bizim için gerçek bir ayrıcalıktı. tekrar teşekkürler ahmet bey, başarılarınızın devamını dileriz!

M******* B*******

Kendisine evimizin satışı sırasında gösterdiği üstün gayretleri, bize olan iyi niyeti ve kibarligi ve en karlı şekilde gayrimenkulumuzun satılması için verdiği danışmanlık hizmeti için çok teşekkür ederim. tekrar çalışmak dileğiyle.

Mert Anıl Kartaltepe

Memnun bir şekişlde evimizi tutuyoruz.

Cemal Ergen

Danışmanınız nermin şahin'le yaptığımız bu 2 kontrat ve yardımları için kendisine ve kurumunuza teşekkür ederim. çok memnunum

Deniz Kocak

Abdulkadir kardeşim işinde başarılı profesyonel yardım sever liginden dolayı teşekkür ederim. Allah yolunu bahtını açık etsin.

Ferhat Özen

Ev alma sürecimizde bize desteğini hiç esirgemeyen ve işini en güzel şekilde yapan ahmet beye çok teşekkür ederiz. iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışız

Ferhat Özen

Sürecin başından sonuna kadar karşılaştığımız tüm sorunlarla yakından ilgilenerek bizi hiç yalnız bırakmadı. i̇stanbul gibi bir şehirde güvenilir, işini iyi yapıp takip eden insan bulmak çok zor. bundan dolayı kendisiyle tanışıp çalışma fırsatı bulduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. herşey için çok teşekkür ederiz.

Meryem Özen

Ev arayışına girdiğimizden bu yana birçok emlakçıyla görüştük, bu süreç içerisinde remax la fatma hanımla tanışma şansımız oldu, öncelikle güvenilirliği için çok tşk ediyoruz, bu zorlu süreçte desteğini pozitif enerjisini hiçbir zaman yitirmedi. çözüm odaklı ve iş bitirici oluşu için de ayrıca tşk ederiz, bu süreçte bize destek olan ahmet beye de tşk ederiz, güzel bir ekip👍

Abdullah Özbek

Pınar hanım ve ahmet beye yardımlarından, ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. sürecin başından sonuna kadar hep çözüm odaklı yanaşarak, hem alıcı hem satıcı haklarını korumaya, problemleri çözmeye, orta noktayı bulmaya çalıştılar ve başardılar. i̇şlerinde başarılar dileğiyle, yeni alışverişlerde görüşmek üzere....

Meral Özgür

Abdulkadir bey sağolsun gaziosmanpaşada olan dairemizle kendi dairesi gibi ilgilenip hızlıca kiralanması konusunda çok yardımcı oldu. tekrar ihityacimiz olursa ilk calacagimiz kapı olacaktır. gayrimenkullerin izle ilgili mutlaka birlikte çalışmanızı tavsiye ederim. emeklerinden dolayı teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.