RE/MAX Analiz portföyünde 123 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 92 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 31 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Analiz

MİSYONUMUZ:

RE/MAX Analiz olarak, danışanlarımızın gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken , isteklerini öncelikle değerlendirebilen, kazançlı ve memnun eden çözümler üretebilen, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunmaktır.

VİZYONUMUZ:

Farklılıklar yaratarak, sektörümüzde kalıcı üstünlükler sağlayarak, Avrupa’nın en iyi 10 RE/MAX Ofisi arasında yer almak.

DEĞERLERİMİZ :

FAYDA YARATMAK
KALİTELİ HİZMET
SÜREKLİ GELİŞİM
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
SAYGI
HAKKANİYET

ÖDÜLLERİMİZ

OCAK-ŞUBAT-MART 2022 İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN 3.OFİS

TEMMUZ -AĞUSTOS-EYLÜL 2022 İKİNCİ BÖLGE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN  3.OFİS

OCAK-ŞUBAT-MART 2021  İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA RECRUİTİNG GERÇEKLEŞTİREN 2.OFİS

OCAK-ŞUBAT-MART 2021 İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA İŞLEM GERÇEKLEŞTİREN 2.OFİS

OCAK-ŞUBAT-MART 2021 İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN OFİS

NİSAN -MAYYIS-HAZİRAN  2021 İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN OFİS

TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL 2021 İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ  SAĞLAYAN 2. OFİS

TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL 2021 İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA CİRO GERÇEKLEŞTİREN 7.OFİS

OCAK-ŞUBAT-MART 2020  İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA RECRUİTİNG GERÇEKLEŞTİREN 2.OFİS

TEMMUZ -AĞUSTOS-EYLÜL 2020 İKİNCİ BÖLGEDE EN FAZLA CİRO YAPAN 10.OFİS

TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL 2019  EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN OFİS 

TEMMUZ -AĞUSTOS-EYLÜL 2019 EN FAZLA CİRO GERÇEKLEŞTİREN 2.OFİS

EKİM -KASIM -ARALIK 2013 EN FAZLA CİRO YAPAN 8. OFİS ÖDÜLÜ 2012 yılından bu yana İstanbul Avrupa yakasında profesyonel ekibiyle tüm İstanbul Avrupa yakasında gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren bölgeye hakim tecrübeli bir RE/MAX ofisiyiz. Sürekli gelişim ve yeniliklerle hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktayız. Konut, Ticari, Sanayi, Arsa ve Arazi, Markalı Konut Projelerinde uzmanlaşmış ekibimizle ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket ederek, sizler için en doğru çözümleri üretmekteyiz. Bize güvendiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 


UZMANLIK BÖLGELERİMİZ

 • EYÜPSULTAN
 • GAZİOSMANPAŞA
 • FATİH
 • ESENLER
 • GÜNGÖREN
 • BAKIRKÖY
 • BAĞCILAR
 • BAHÇELİEVLER
 • BAYRAMPAŞA                                          
 • ZEYTİNBURNU
 • KAĞITHANE
 • AVCILAR
 • BEYLİKDÜZÜ
 • ESENYURT
 • ÜSKÜDAR
 • BAŞAKŞEHİR
 • ÇATALCA
 • SİLİVRİ

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Topçular, Yenidoğan Mah. Rami Kışla Cad. Hekimoğlu Plaza No:67 D:21
/ Bayrampaşa / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

S******* M*******

bilgilendirme, sorun çözme ve detaylara hakimiyeti mükemmeldi, teşekkürler Nefise Hanım

M******* T*******

Mükemmel bir hizmet aldım, kendisine teşekkür ederim. Güvenilir ve işbilir bir danışman, çevreme tavsiye edeceğim

Serhat Ergin

Sayın Bayram Aydın güvenilir işini sağlam yapan birisi gayrimenkulünüzü emanet edebilirsiniz kesinlikle sizi üzmez kendisine güvenebilirsiniz...

Fatma Süren

Bayram Bey'le evimi kiralama sürecinde tanıştım, kendisi işine hakim güven veren olduğu için onunla çalışmaya karar verdim.

Ayşe Üngör

KİRALAMA HİZMETİ ALDIĞIMIZ SAYIN HÜLYA HANIMIN İLK GÜNDEN İTİBAREN HİZMET SÜRESİ BOYUNCA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİ ALAKA VE YAKINLIK BİZİ ÇOK MEMNUN ETTİ. İLGİLİ ALAKALI VE GÜLERYÜZLÜ BİLGİLENDİRİCİ HİZMETİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER.

Gökhan Yıldız

Bayram Bey'den emlak ile ilgili sorduğumuz sorulara aldığımız cevaplar yatırım yapacağımız zaman kendisiyle çalışacağım güvenilir bir danışmandır.

Adil Emre Sağanak

Ahmet bey çok ilgili konusinda uzman. Geç saat olmasina rağmen kiraladıgim daireyi bana gosterdi ve kontrat icin gerekli islemleri yapti tesekkur ederim

Sefyan Şenses

Hülya Hanım'ı tanımadan önce kiralık dairemi herhangi bir danışmana vermek gibi bir niyetim yoktu. Fakat Hülya Hanım'ın tecrübesi ilgi ve alakası güler yüzü pozitif enerjisi beni çok mutlu etti. Hülya Hanım'ın danışmanlığı sayesinde daireme güvenilir kiracı buldum teşekkürler Hülya Hanım...

Afit Aysal

İlgi,alaka ve emekleri için Bayram beye teşekkür ederim.Tekrar çalışmak dileğiyle.

Hüseyin Şener

Bayram Bey'in daireyi kiralamamız aşamasındaki gösterdiği ilgi ve çabukluk bizi çok memnun etti. Her iki taraf içinde yaklaşımları mükemmeldi. Teşekkürler.

M******* T*******

Bayram Bey Güngören'deki dairemizin satışını sorunsuz halletmiş olup ilgi ve alakasına teşekkürler.

Mustafa K

Hülya Hanım süreci profesyonel ve özveri ile sürdürüp satışı gerçekleştirmemizde çok yardımları oldu. Teşekkürler

Fatih Aydoğdu

Emlak danışmanı Bayram Bey'in bize yaklaşımı, bizim ihtiyacımıza göre çözümler sunması bizi oldukça memnun etti. Kendisini tanımış olmaktan dolayı çok mutlu olduk. Umarım ilerde kendisiyle yine iş yapma imkanımız olur. Kendisine işlerinde başarılar diliyorum.

Reyhan Gezer

Allah razı olsun Ahmet beyden evimizi en yakın zamanda sattı 🙏

Tarkan Ekin

Katkılarından dolayı bayram Bey'e teşekkür ederim.

Hacer Karsavuran

Süper

Mustafa Karsavuran

10 numara

Hasan Hüseyin Pelit

Hülya hanım süreç başlangıcından taşınmazınızın satışına kadar olan süreçte aşırı ilgili idi ve sürekli her sorumuzda bize detaylıca anlattı. Sağolsun çok memnun kaldık kendisinin sağlamış olduğu hizmetten

R******* R*******

Yatırım için bir daire almayı planlıyordum Hülya Hanım'la tesadüfi bir şekilde yollarımız kesişti güler yüzlülüğü ve pozitif enerjisine hayran kaldım. İşlemi sonuçlandırmadık ama iyi bir danışman kazandım bence herkesin böyle bir danışmanı olmalı…

N******* B*******

Yatırım Amaçlı Almak Istediğim Mülk Sayesinde Tanıştım Ilgi Ve Alakası Pozitif Enerjisi Sayesinde Tanışmış Olmaktan Çok Mutlu Oldum Herkese tavsiye ederim çalışma hayatınızda başarılarınız daim olsun.

Nergis Demir

Hem karakter hem iş anlamında gerçekten çok iyisiniz. Çok yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Çınar Aybacı

Hayatımda gördüğüm en iyi danışmanlık. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederiz,ilgi ve alakanız için

M******* Y*******

Hülya Hanım her açıdan hizmetin yanı sıra elinden gelen en iyi şekilde yardımcı olarak evimizi tutmamızı sağladınız, öyle ki sadece emlakçı olarak değil işinizin yanı sıra insancıl tutumunuzdan dolayı da sizinle tanıştığıma çok memnun oldum oldum.

Abdullah Samet Tuna

İlgi, iyi niyet, ara buluculuk ve yardımcı olma, iletişim gibi çok yönlü pozitif yanlarınızla evimizi tutmamıza yardımcı oldunuz gördüğümüz en iyi emlakçısınız Hülya Hanım çok teşekkür ederiz.

Hatice Akgün

Merhaba. Ben kiralık daire ararken tanıştım. Gösterdiğiniz evler olmadı. Özenli ilgilendiniz ve benim için bir daire bulmak için çaba sarf ettiniz. Ve sonunda bulduk. Boya ve temizlik için de çözüm üretmeniz çok işimi kolaylaştırdı. Neredeyse herseyi sizinle yapmışız. Emeğinize sağlık. Teşekkür ederim Özenli ilginiz ve hatta şahsi güzel insan olursunuz için. İyi ki tanıştık Hülya hanım. Sevgilerimle.

H******* Ö*******

İlgisi, alakası ve misafirperverliği için kendisine birkez daha teşekkürlerimi bildiriyorum. Tam bir kurumsallık kalitesiyle verdiği hizmetten sonderece memnun kaldık. Bundan sonraki iş hayatında da kalitesinin ve başarısının devamını diliyorum.

Canan Kacmazer

Tam bir is çözücü naif bir insan anlayışlı. Ev sahibim anlayışsız biriydi. Hülya Hanım sayesinde sorunsuz halloldu her şey.

Ferhat Saçu

Kısa süre içerisinde istediğimiz evi bulmamıza yardımcı oldu. Süreç boyunca ilgili ve sabırlı bir şekilde bizimle ilgilendi Hülya Hanım'a özverisinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Öztürk Aktaş

Evimizin satışında göstermiş olduğu ilgiden ve destekten, bitmez bilmez sorularımızı sabırla cevapladığı için, degerinde satış yaptığından dolayı çok memnun kaldık. Teşekkürler Bayram Bey.

U******* G*******

Nefise Hanım işinde ve alanında donanımlı ve mükemmel bir danışman, kendisiyle çalışmanızı tavsiye eder teşekkür ederim

Bedriye Şimşek

Biz Uğur beyle işlemlerin başından sonuna kadar adım adım ilerledik. Ben yurtdışından geldiğimden dolayı bu işlemler benim için çok önemli idi. Her şey hızlı bir şekilde ilerledi diyebilirim. Uğur beyin çalışma sistemi aynı bizim Almanyanın sistemine çok uygun olduğu için hiçbir zorluk çekmedik diyebilirim. Ve şunuda eklemek isterim evi aldıktan sonra elektrik, doğalgaz, su açımlarında ayrıyeten yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim.

Gülşen Gülaser

Merhaba, RE/MAX firması ile Şükrüye Hanım ile tanıştım. İmza atmak asla bana göre değildi, ama ofise Şükrüye hanım beni davet etti. Tanışmaya gittim aslında, iyi ki gitmişim. 1 hafta içinde evi kiraya verdi. Her şey için teşekkür ediyorum. 🙏

Varol Kaynar

Uğur Bey işini severek yapan profesyonel güler yüzlü bir danışman yardımları için teşekkür ediyorum başarılar dilerim.

C******* K*******

Uğur Bey ile 3 yıldır çalışıyoruz. Uğur Bey profesyonel, güvenilir ve işini severek yapıyor. Kiralama konusunda detaylı iletişimi sayesinde hızlı çözüm buluyor, işini sürekli takip ediyor ve bilgilendiriyor. Çözüm odaklı çalıştığı ve ilgisi için kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Ugur Kiral

Son derece güvenilir ve işini iyi yapan bir danışman, her şey için teşekkür ederiz.

Abdullah Çaplık

Duran Bey İstanbul gayrimenkulün bence en kral adamı.. Tespitleri analizleri yönlendirmeleri mükemmel ve profesyonel.. 3 gayrimenkulde çalışma olanağımız oldu 3üçünde de çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.. Satın aldığım son evde ise bana resmen abilik yaptı... Ticaretinde ötesinde o hep abim kadar değerli birisi olarak yüreğimde yer alacak mükemmel güvenilir tertemiz dosdoğru adam gibi adam.. Başarılar diliyorum.

Abdullah Çaplık

Tam dilediğim gibi dilediğim fiyata beni ev sahibi yaptı. Hülya Hanım'a en içten duygularımla yürekten tebrik takdir ediyorum... Mükemmel bir hanımefendi.. Başarılar diliyorum...

Aydın Efe

Çetin beyin profesyonel ve güvenli çalışmasını takdir ediyorum. i̇lgi ve alakan için çok teşekkürler.

G******* Ç*******

Çalışkan anlayışlı gülen yüzlü bir danışman başarılar dilerim

Yıldız Yiğitbaşı

Çetin bey bütün süreçte yanımızdaydı, her konuda bize yardımcı oldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

Muhammet Öz

Alışverişte öncelik güven ve dürüstlüktük. çetin bey sağolsun çok ilgili, samimiyeti ve profesyonelliği ile çözüm odaklı bir kişi. kendisiyle bir dükkan alım satımında tanıştık. bundan sonra emlak işlerinde arayacağım tek kişi diyebilirim. başarının tesadüf olmadığını gösteriyor. herkese gözü kapalı tavsiye edebilirim.

Vedat Özcan

Ahmet bey’in evimizin kiralanması sürecinde sağlamış olduğu hizmetten son derece memnun kaldık. profesyonel, dürüst, güler yüzlü tavrı, nazik, kibar ve anlayışlı harika bir insan. çok teşekkür ederim.

Betül Yılmaz

Hülya hanım bizlere gazi̇osmanpaşa merkezde ki̇ralik ev i̇çi̇n yardimci oldu kendi̇si̇ne teşekkür ederi̇z. ni̇şanlim ve ben kendi̇si̇neden çok memnun kaldi̇k

Mustafa Kemal Kıral

Oldukça yardımcı,iyi niyetliydi çok teşekkür ederim

Mustafa Can Baygül

Hülya hanıma teşekkür ederim. emeklerine sağlık bu süreçte cok yardımcı oldu. sizin gbi değerli insanlar ile karşılaşmak güzeldi.

Ö******* G*******

Hülya hanima ilgisi, desteği ve hızı için teşekkürler.

Özgür Sönmez

Hülya Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldık, hızlıca sonuca ulaşmamızı sağladı, teşekkür ederiz.

Reyhan Kılıç

Dogru yönlendirmeler ile sürecin başından sonuna kadar profesyonel yaklaşımı ve desteği ile sonuca ulaşmak keyifli oldu herşey için teşekkürler güleryüzle profesyonel bir danışman istiyor sanız tavsiye ederim 👍

Şengül Canatan

Hülya hanıma ilk olarak ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim güler yüzlü iyi diksiyonlu profesyonel bir hanımefendiydi çok teşekküler çalışmalarına.

Ziya Namuşi

Hülya hanım çok profesyonel ve yetenekli bir danışmanıdır, yabancı olduğum için hülya hanım'ın hizmetinden ve güler yüzlü yaklaşımından çok memnun kaldım.Her konuda gösterdiğiniz ilgi ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Serkan Akgün

Çetin bey ile çalışmak gayet keyifli ve profesyoneldi. i̇lgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.Sozunde bir sistematik çalışmalarıyla muazzam bir profesyonel tebrik ediyorum. başka bir emlak isim olduğunda gözüm kapalı arayacağım tek kişi.....

Mehmet Dakak

Hülya hanım işinde başarılı ve çok ilgili,nazik,sabırlı size danışmanlık konusunda her türlü bilgi ve çözümler ile her konuda yardımcı oluyor.Aileden biri gibi güvenilir bir insan kendisiyle tanımaktan çok şanslıyız.Çok memnun kaldık. emekleri için çok teşekkür ederim.

N******* E*******

Merhaba, şükriye hanım ile ilk tanıştığımız andan itibaren ilgisini,seviyeli ve kibar yaklaşımı ile her daim kendisine ulaşabilme imkanını gördük .Ayrıca süreç içinde her iki tarafa da şeffaf yaklaşımları ile fark oluşturduklarını düşünüyorum. bundan sonraki işlerinde kolaylıklar ve bol bereketler diliyorum.

Hülya Özalan

Evimizin satışı için RE/MAX Şükrüye Yargi'dan hizmet aldim. bilgi ve birikimi ile sureci başından sonuna kadar çok iyi yönetti. Kendisine desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. RE/MAX firmasini bünyesinde bu kadar iyi çalışan bulundurduğu için tebrik ediyorum.

İdris Şuvak

Gerçekten işinin ehli ve işini hakkıyla yapan nadir insanlardan iyiki sen çetin kardeş

Ebru Öz

Ev alma sürecimiz de çok yardımcı oldu ilgi alaka muhazzam herşey için kendisine teşekkür ederim

Emrah Güleçyüz

İşinde ilgili güvenli anlayışlı. her konuda yardımcı oldu teşekkür ederiz

Gizem Homsioğlu

Emlak danışmanı çetin bey işini düzgün yapan ve ilgili güvenilir birisidir . kiralama noktasında bize çok yardımcı oldu. normalde endişeli bir yapıya sahibim ama cetin bey sabırlı yapısıyla beni sakinleştirmeyi ve rahatlatma başardı. kendisine teşekkür ederiz

Refik Şavuk

Gösterdiğiniz gayret ve çabandan dolayı size çok teşekkür ederim.Sizden çok memnun kaldık herşey için teşekkürler.

Erhan Arslan

Kibar üslüb, sabır, anlayıs,güleryüz alıcı ve satıcı için iki tarafında düşünerek yapılan öneriler profesyonelce işinizi ehliyle yapan birisi. hersey için gerçekten çok ama çok teşekkür ederiz.

Fatma Aksoy

Her şey için teşekkür ederim.Tüm süreçte açıklayıcı, anlayışlı ve güler yüzlü oldunuz.

Ayten Coşkun

İşini düzgün ve dikkatli eden bir danışman.Başarılar dilerim.

M******* D*******

Işini titizlikle yaptığı için çok memnun kaldım. konuya hakimiyeti ve bilgisiyle sorunsuz ve kısa sürede işlemimizi yaptı kendisine teşekkür ederim

S******* U*******

İnsan i̇li̇şki̇leri̇nden ve olaylara çözümcü yaklaşımından çok memnun kaldım. ayni zamanda güzel bi̇r danişman

O******* B*******

Çetin bey bize kiralama noktasında çok yardımcı oldu , kendisi oldukça profesyonel davrandı.Yardımları için çok teşekkür ederiz

İdris Morkoç

Çok memnun kaldık teşekkür ederım

Oytun Soner

Nefise hanım işini çok iyi bilen bir profesyonel olarak bizi baştan sona her detayda çok iyi şekilde bilgilendirdi ve yönlendirdi. i̇lan ve pazarlama süreçleri firmanın kalitesini de ayrıca yansıtıyor. her aşamada bize çok yardımcı olan ve çalışmaktan çok keyif aldığımız nefise hanım a buradan da çok teşekkür ediyorum.

O******* T*******

Nefise hanım işini gerçekten severek yapan mükemmel bir danışman

Gaye Nur Günden

Hülya hanımın vermis oldugu hizmet ve güleryüzlü yaklasmından dolayı cok memnun kaldık. her konuda ilgisi ve yardımlarından dolayı cok tesekkur ederim işini böyle titizlikle yapan danısmanlara rastlamamız büyük şans🤍..

A******* Ü*******

Herşey çok güzel ve mükemmeldi, ilginiz alakanız ve gülen yüzünüz herdaim yanımızda olduğunuz için çok teşekkür ederiz şükrüye hanım işinizde bol şans diliyorum ☺️

Ahmed Foued Azzouz

Hülya hanım çok profesyonel ve yetenekli bir danışmanıdır.. çok anlaşılan biridir.. sabırlı ve işini bilen bir kadın çok memnunum ve sürekli müşterinin durumu ilgileniyor ve gayet iyi şekilde anlaşıyoruz.. hayırlı olsun kariyeri için başarılar dilerim

İsmail Uyanık

Satış sürecinde gösterdiği ilgi ve gayretlerinden dolayı kendiisine çok teşekkür ederim.

Döndü Küçük

İş disiplini düzenli bilgilendirme yapması güvenilir birisi olması RE/MAX'ın bize kazandırdığı birisi Hülya Hanım teşekkürler..

Mert Günerhan

Çok disiplinli ve yardımcı olan bir danışmandı uğur bey. tarafına çok teşekkür ederim.

Oğuz Ülker

Nefise hanım müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve bu konuda başarılı bir danışman. i̇lgi ve alakasından çok memnun kaldım. kendisine teşekkür ederim.

Figen Turgan

Nefise hanıma öncelikle nezaketi ve ilgisi için teşekkür ederim. i̇şinin ehli ve severek yapıyor, güler yüzlü ve çözümcü. tavsiye ederim, tam da istediğiniz evi bulmak için size canla başla yardımcı olacaktır.

Ayvaz Morkoç

Gayet güzel

Bahar Esma Yeniay

Hızlı dönüşüm, kibar ve üsluba uygun davranması, menfaatime yönelik öneri ve tavsiyede bulunmasından ötürü uğur beye çok teşekkür ederim.

Şükrü Memişoğlu

İstanbul'daki dükkanımı kiraya vermesi için uğur özbek beyden dani̇şmanlık hizmeti aldık.Gayet kibar ve güzel bir şekilde bizimle ilgilendi. dükkanımızı hemen kiraya verdi .Ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim.

İ******* Ü*******

Nefise hanım ilgi ve alakanızdan çok memnun kaldım

T******* P*******

Nefise hanım işini severek yapan ve müşterilerinin sorunlarını profosyonelce çözümleyen bir danışman.Bir sonraki gayrimenkul işlemimde kendisiyle çalışmayı tercih ederim. cok memnun kaldık teşekkürler

Malik Arslan

Profesyonel ve kibar adam

Hülya Yumrudaş

Uğur bey ile ikinci çalışmamız. evimi sorunsuz ve en kısa sürede kiraya verdi 2 gün gibi :) kendisine sonsuz teşekkürler sevgiler...

Muhammed Bustani

Evi kiralarken çok yardımcı oldu sağolsun.

Yusuf Komşuoğlu

Sıradan bir emlakçı gibi asla değil. gayet sessiz sakin ve dürüst bir şekilde ilgilendi sağolsun. i̇lk tanıştığımızda sizlerin "emlakçısı değil,emlak danışmanı olmak istiyorum" demişti,gerçekten öyle oldu.Alım sonrasındaki tadilat usta tavsiyelerine de rahatlıkla güvenebilirsiniz.

Ersin Kalafat

Hülya hanım işinde son derece profesyonel.Bildirmiş olduğum isteklerimi sonuna kadar karşıladı.En iyi kiracıyı bulmama yardımcı oldu.Verdiği hizmetler için çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Akkoç

Sizin gibi değerli bir insanla tanıştığım için çok memnunum. her iki müşteriyi de eşit şekilde karşılamanız ve anlayışınız oldukça gurur vericiydi. dürüst ve işinizi severek yapıyorsunuz size başarılar diliyorum.

Sebahattin Yiğit

Merhaba, ben yaklaşık olarak iki yıldır evimi satmaya çalışıyorum.Farklı emlak firmalarıyla çalıştım.Fakat satamadım. i̇lanlara bakarken şükriye hanımın gümüş vadi evleri ndeki ilanlarını gördüm aradım.Dairem 15 gün içinde satıldı. i̇lginiz ve samimiyetiniz için teşekkür ederim şükrüye hanım.

N******* Y*******

Şükrüye hanım ile çalışmaktan menun kaldım. evi satış sürecindeki destekleri için teşekkür ederim.

E******* Ç*******

Dükkanımızı kiraladık çok teşekkür ederiz ilgi ve alakanıza

Senem Yıldız

Şükrüye hanım güler yüzlü, nazik ve kibar biri .Ev kiralalama sürecinde bize çok yardımcı oldu .Izin gününde bile bize evi gezdirdi . başarılarının devamını dilerim

Emre Taşkıran

Evimizi çok kısa sürede güvenilir kişilere kiraya verildi, hizmetinizden çok memnun kaldık herkese tavsiye ederiz

Şenol Çelebi

Bayram bey tanıdığıma ait daireyi kısa zamanda sorunsuz olarak satmıştır.Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

A******* K*******

Ahmet bey sağolsun işlerimizi hızlı bir şekilde halletti ve çok yardımcı oldu.

A******* G*******

Çetin bey güvenilir dürüst ilgili işinde uzman bir kişi her konuda elinden geleni yapmaya çalışıyor biz cok memnun kaldık kendisinden teşekkürlerimizi sunuyoruz

Kadir Büken

Emlak danışmanı çetin bey öncelikle insanlığı mükemmel birisidir. i̇şinin uzmanı profesyonel saygılı , çözüm odaklı ve uzlaştırıcı özellikleri yüksek seviyede. ben normalde akresif bir yapıya sahibim ama cetin bey sabırlı yapısıyla beni sakinleştirmeyi başardı. bu hoşgôrusünden ilgi ve alakasın dan isindeki ustün başarı ve tecrübesinden dolayı kendisini takdir ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. çetin bey ile tanışmakta çok geç kaldığımı düşünüyorum.

Ahmet Yaman

Gülin hanıma hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Daha önce bir çok gayrimenkul danışmanı ile çalışma fırsatı oldu ama sizin kadar yardımsever ve çözümleyici bir danışman ile ilk defa çalışıyorum. Bundan sonra bütün gayrimenkullerim ile RE/MAX gayrimenkul ile ve sizinle çalışacağım. Tekrardan sizin ve çalışma ekibinize teşekkür ederim ve kolaylıklar dilerim.

E******* B*******

Konut alımı için yaptığımız alışverişte vermiş olduğu hizmetten güleryüzlü tavrınız ve ilgi alakanızdan ailece memnun kaldık.Çok teşekkür ederim.

Vedat Çakır

Gülin hanım konutumun satış sürecinde gösterdiğiniz ilgi alaka ve çözüm odaklı çalışmanızdan ayrıca güleryüzlülüğünüz için çok teşekkür ederim.Çalışma hayatınızda başarılar dilerim

Dinçer Yukselen

Danışmanlık ve satış sırasında ki profesyonel tutumu, iki taraf içinde çözüm odaklı yönetimi ile hülya hanım bu sektörün yükselen yıldızı...Ilerdeki projelerimizde de beraber çalışmak dileğiyle

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.