RE/MAX Arena portföyünde 223 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 181 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 42 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arena

MÜLKÜNÜZÜ EN İYİ FİYATA PAZARLAMAYA VE BU ARADA YAŞAYABİLECEĞİNİZ RAHATSIZLIKLARI EN AZ DÜZEYE İNDİRMEYE TAMAMEN KARARLI BİR GAYRİMENKUL OFİSİYLE ÇALIŞACAĞINIZA SİZİ TEMİN EDERİZ. BİZCE HER MÜŞTERİ SONSUZA DEK BİZİM MÜŞTERİMİZDİR. BU NEDENLE TEMEL İLKEMİZ GELECEĞE DÖNÜK , GÜVEN VE DOSTLUK TEMELİ OLUŞTURARAK TÜM YAŞAMIMIZ BOYUNCA BİRLİKTE ÇALIŞABİLMEK OLACAKTIR.BU İLKEYLE YOLA ÇIKARAK GAYRİMENKULÜNÜZÜN PAZARLAMA SÜRECİNİ HOŞ VE STRESSİZ BİR DENEYİM HALİNE GETİRMEYİ HEDEFLİYORUZ. SAYGILARIMIZLA

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Atakent Mah. Mithat Paşa Cad. Çağla Plaza 116 41 Ümraniye / İstanbul
Atakent Mah. / Ümraniye / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Zeynep Öktem

Sosyal medya üzerinden iletişim kurduğum banu hanım ile dairemin satışı ile ilgili danışmanlık yapmasını istedim. Bir aylık sürede dairemin satışını gerçekleştirdiği ve vermiş olduğu danışmanlık için çok teşekkür ederim .

Hicazi Yel

Daire kiralamamda bana yardımcı olan banu hanıma teşekkürler...

Recep Cevahir

Şirketimize bağlı olan şirketimizi bize Danışmanlık yaparak önce kiraladı Sonra Kurumsal Müşterisi mülkümüzü Yatırımcı müşteriye satarak bize Çok İyi bir finansman sağladı kendisine öngörüsü profesyöneliği süper tavsiye eder başarılar dilerim

Okan Sarıal

RE/MAX Arena Gayrimenkul Danışmanı Erdinç Yörük'ten villa kiraladım. Çok net çok hızlı çok başarılı bir çalışma oldu kendisine performansı güler yüzlülüğü ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Fuat Gedik

Merhaba, Ümraniye Atakent'deki villamın tadilatını Başkan aşağıya yaptırmıştım Dahan Sonora Koray’a Vermeyi düşündüm RE/MAX Lüks Konut uzmanı Erdinç Beye ulaştım Kiralama vememizin TICARI MÜŞTERİ mine verilmesinin bizde Kira getirisinin daha fatal olacağını söyledi dediğini de yaptı 15 gün içerisinde BILGI IŞLEM Yazılım Firması İyi fiat tan kiralamsını yaptık Profesyonel yaklaşım Bilgi Birlik Güler YÜZLER samimiyetinden dolayı kendisine Çok teşekkür ediyorum ayrıca Çok GÜZEL bir ofisleri var RE/MAX Arena'ya tebrikler ayrıca mülkümün satılmasının da en önemli unsuru da çekilen şahane fotolar Emra Medya'ya da teşekkürler bu ekip harika tavsiye Ederim.

Şahabettin Dağkapı

Elçin hanımla iki gün içinde daireyi gördüm ve kiralamayı yaptık. Çok memnun kaldım çok güzel diyalog kurduk. İletişimi çok güçlü. Teşekkür ederim kendisine.

Z******* Ö*******

Sosyal medya ağı üzerinden iletişime geçtiğim ve dairemin acil olarak satılma konusunda kendisinden danışmanlık istediğim Banu hanım bir ay bitmeden dairemi satarak bana yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

Ayşe Bayranoğlu

Bir hafta içerisinde daire almamamıza yardımcı oldu ve aynı zaman da 10 gün içerisinde aldığımız daireyi istediğimiz gibi bir kiracı adayı bularak dairemizi de kiraya vermemiz de yardımcı olan güvenilir bir gayrimenkul danışmanı olan Banu hanıma çok teşekkür ediyorum.

Rıza Öcal

Hızır Bey'e aramış olduğum ticari villa konusunda bana olan büyük destek ve profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim. RE/MAX Arena ofisine de misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim. İşlemlerim sorunsuz hal oldu. Herkese Hızır Bey ile çalışmayı tavsiye ederim.

Ahmed N K Dokhan

Yabancı müşteri olarak Banu hanım ile ileşime geçtik kiralama da bize yardım etti teşekkürler

Metin Okanlı

Bir yıl öncesinde dairemizi Banu hanım kiraya vermişti sonrasında da her konuda bize destek verdiği için teşekkür ederiz. Bu yılda istediğimiz kriterde kiracı bulduğu ve bize yardımcı olarak tüm süreci biz şehir dışında yaşamımıza rağmen yöneten güvenilir ve samimi olan danışmanımız Banu hanıma başarılar dileriz.

M******* D*******

Bir hafta içerisinde aradığımız daireyi bize sunarak daire almamızı sağlayan Banu hanıma çok teşekkür ederiz.

A******* G*******

Satın aldığımız daireye ait tüm detaylı bilgilerini kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bilgi vererek bize açıklayan ve karar vermemizi kolaylaştıran samimi ve güvenilir hizmet sunan Banu hanıma teşekkür ederiz.

K******* T*******

Referans üzerine tanışmış olduğum Banu hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Doğru değerlendirme ile dairemizin satışını bir ay içerisinde gerçekleştirdi, vermiş olduğu danışmanlık için kendisine çok teşekkür ederim.

Ahmet Batuhan Karaosmanoglu

Alpay Bey, sağolsun kiralık ev problemimizi baştan sona profesyonel bir şekilde çözümledi.Süreçle ilgili detaylı bilgilendirmesi, samimiyeti ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ayşe Şimşek Elitaş

İnternette bulduğumuz bir ilan sonucu tesadüfen Alpay ile tanıştık. İletişimi, ulaşılabilir olması ve ûslubu ile sürecin başından sonuna kadar yardım ve desteğini gördük. Güvenilir, şeffaf bir süreç yönettik. Kendilerine yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Murat Dündar

Kiralık ev arama surecimizde Alpay Beyle tanıştık. Tavsiyeleri, yönlendirmeleri son derece yerinde ve açıktı. Başından itibaren kendisine çok güvendik ve hiçte yanilmadigimizi gördük. Sonunda çok huzurlu olduğumuz çok güzel bir eve taşındık. Ardından aynı süreçleri kendi evimizi kiralamak için yaşadık onda da bize çok destek oldu ve o da en olumlu şekilde sonuçlandı. Kesinlikle güvenilir, son derece profesyonel ve kibar bir beyefendi.

M******* T*******

Beyoğlu Asmalımescit'deki kiralık daire için RE/MAX Arena gayrimenkul danışmanı Erdinç Bey'i aradım kiralama işini çok hızlı ve profesyonel bir şekilde hızlıca çözdü ben sadece imzamı attım. Anahtarı almaya gittim teşekkürler Erdinç Bey'e ve RE/MAX Arena'ya teşekkür ederim.

Deniz Sinan Dillioğlu

Merhaba Beyoğlu Asmalımescit'te bulunan eşyalı kiralık dairemi uygun profildeki müşterimize kiralama yapan Erdinç Yörük Bey'e dairenin fotoğraflarını çeken Emre Medya'ya Emre Bey'e ve profesyonel ve şık bir ofis olan RE/MAX Arena'ya çok teşekkür ederim, bol şanslar.

K******* Ç*******

firdevs hanıma yardımcı olduğu için teşekkürler

N******* G*******

tüm müşterilerinizin neden bu kadar memnun kaldıklarını ve tüm bu övgüleri fazlasıyla hak ettiğinizi şahsen yaşadık. insani ve menfaatsiz yaklaşımınızla bizlere de yardımlarınızı ve emeğinizi her daim minnetle anıyor, size ve ailenize hayır dualarımızı eksik etmiyoruz. başarılarınızın devamını dileriz... selam ve saygılarımızla.. nihat güzel

H******* Ü*******

firdevs hanım ile Balıkkesir Akçay’da daire alırken bana yardımcı olmuştu orda tanıştım. işinde çok başarılı, çok istekli, heyecanlı, satış konusunda çok deneyimli, güvenilir ve çok iyi bir insan bundan sonraki süreçte de gözüm kapalı gayrimenkul alırken satarken firdevs hanıma emanet ederim iyi ki tanımışım kendisini her şey için çok teşekkür ederim

Belgin Ditare Kıral

Firdevs hanımla bir evimin satışı ile ilgili karşılaştık. Kendisi son derece güler yüzlü ve ilgili. Son derece ilgiliydi bizi sürekli bilgilendirdi ve evimin satışı çok kısa bir zamanda gerçekleşti. Daha sonra evimin kiralanması için tekrar hiç düşünmeden Firdevs Hanım'a verdim yine kararlı ve hızlı bir şekilde evim kiraya verildi. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca RE/MAX ailesine de teşekkürü borç bilirim böyle profesyonel emlakçılar yetiştirdikleri için.

M******* B*******

Erdinç Bey ile devamlı olarak çalışıyoruz. Kendisi ve ofisi RE/MAX Arena bize gayrimenkul alım ve satım konusunda büyük kolaylıklar sağlıyorlar. Teşekkür ederim.

E******* K*******

Profesyonel hizmet güler yüz sorunsuz işlem süreci Erdinç Bey'e teşekkürler.

Hakan Demirkan

Erdinç Bey ve asistanı Emre Bey ile tanıştığımız için memnunuz. Ticari dükkan satış işlemimizin kusursuz bir şekilde tamamlanmasını sağladılar. Çok güzel ofisleri olan RE/MAX Arena'ya ve kendilerine teşekkür ederiz.

Raif Çelik

Erdinç Bey'e dürüstlüğü ve profesyonelliği için teşekkür ederim. Kendisi ile yeni yatırımımızı yaparken en ufak bir sorun yaşamadık. Güzel bir ofis ortamında çaylarımızı içerken tüm işlerimiz halloldu. Ofisi RE/MAX Arena'ya ve kendisine teşekkür ederim.

Erkan Küçükmandra

Güzel bir iş birlikteliği yaptık. Yardım ve yönlendirmeleri için teşekkürler.

A******* D*******

Bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine Davut bey ile tanıştık. Kendisinden aldığımız hizmetten memnun kaldık. Daire satışımızı sorunsuz gerçekleştirdik. Teşekkür ederiz.

Levent Zincirkıran

Profesyonel kelimesinin gayrimenkul sektöründeki tam karşılığı olduğunu düşünüyorum. Ulaşılabilirlik, hızlı ve etkili analizleri, geri bildirimleri ve sektörel bilgisi sayesinde güven veren bir kişi olarak tanıdım. Tüm satış & kiralama vb tüm işlemlerde kendiyle çalışmaya devam edeceğim.

U******* T*******

Profesyonel Yaklaşımınız, Güleryüzünüz Ve Sonuç Odaklı Çalışmanız Oldukça Güven Veriyor. Teşekkür eder Başarılarınızın Devamını Dileriz.

Ş******* Y*******

Elçin Hanım'a ilgisi ve desteği için teşekkür ederim. İşinde başarılar dilerim.

Sevda Duran

RE/MAX Arena ofisinden Elçin Hanım'a kiralama sürecinde yardımları için teşekkür ediyorum. İyi ki tanıdık sizi.

N******* Y*******

Annem ve babama alacağımız ev için benimle birlikte çok çaba sarf etti Elçin Hanım yönlendirmesinden dolayı teşekkür ediyorum.

Sibel Arda

Haftalarca ev arama kaosundan Alpay Bey’in nazik tutumu sayesinde kurtuldum .Kendisinden sadece ev kiraladım demek haksızlık olur, tüm süreçlerde bana destek oldu. İşini iyi yapan insanlar bulmak çok zor artık, Alpay Bey’in etik iş ahlakıyla nerede bir iş yapsa oraya can suyu olacağından eminim. Sevgilerimle..

Adnan Özkan

Alpay Bey ile 2 kez son derece pozitif imajla sonuçlanmış deneyimim oldu. Oldukça güvenilir ve samimi tarzı nedeniyle teşekkür ederim.

Y******* D*******

Asiye Hanım Kiralama işlemi sonrasında da her zaman yanımızdaydı , işini severek yapan , Çözüm odaklı hizmetleri için teşekkür ederiz.

Halit Çelik

Yalova Kaytazdere de bulunan villamızı Asiye hanım kiraya verdi . Teşekkür ederiz .

V******* A*******

Asiye hanımla kiralık ev arayışımda tanıştım. Bu taşınma işleri nasıl olacak diye düşünürken bu süreçte her konuyu kendisi ilgilendiği için hiç bir sorun yaşamadan evime yerleştim. Kendisine ilgisi ve hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.

Ayfer Çakar

Asiye Hanıma Acıbadem de bulunan dairemi kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdiği için teşekkür ederim . İşini takip eden her detayla ilgilenen bir danışman .

Baran Akkuş

İlan yönetiminin başından sonuna kadar takip ve haftalık analizleri ile yaptığı bilgilendirmeler için teşekkür ederim.Satış gününe kadar randevu planlanması hep yerinde nokta atışı verilen destek için Kader Hanım iyiki varsınız.🤗

S******* B*******

Çok memnun kaldık teşekkürler

Pınar Anaz

Kader Hanımın ilgi alakası herzmn ulaşabilir olması ve bize güven vermesi çok önemliydi saolsun bizede onu kattı evimizi Aldik herşey icin çok teşekkürler 🥰

Nedim Yüzseven

Davut beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim.

Kaan Genç

2 yıldır gayrimenkul danışmanlığı noktasında kendisinden destek alıyoruz. Yurtdışında yaşadığım için birçok farklı konu da yardımcı oluyor. İlgisi ve desteği için teşekkür ediyorum.

Mehmet Ali Öztürk

Hizmet ilgi bilgi ve tecrübe olarak üst düzey donanıma sahip olan Erdinç beyle gösterdiği alaka için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

R******* O*******

Merhaba villamın kiralanması vesilesiyle hizmet aldığım Erdinç Yörük'ün tecrübesi öngörüsü ve yaklaşımı ile verdiği KİRALAMA hizmetinde fevkalade memnuniyet duyduğumu iletir, kendisine ve RE/MAX Arena'ya teşekkürler ederim. Koç holding danışmanı R.OZAK.

Emre Hanbay

Elçin hanım çok nazik ve güleç . Bizi satış ve kiralama sürecimizde verdiği bilgilerle yonlendirdiği için teşekkür ediyorum herkese tavsiye edebileceğim güvenilir biri.

C******* Ç*******

Evimi satmak için Elçin hanımdan genel piyasa fiyat çalışması rica etmiştim, hizmetinden çok memnun kaldım.Birlikte çalışma fırsatımızın olacağına inanıyorum.

Zehra Dilek Yatçı

Elçin Temiz hanımla çalıştığımız için çok şanslıyız kendisi Güleryüz ve ilgisini tanıdığımız ve çalıştığımız süreden itibaren hiç eksik etmedi. Bizi çalıştığımız süre içerisinde sürekli bilgilendirdi. Tekrar çalışma imkanımız olursa kendisini tercih ederim.

Kezban Uzun

iligi ve alakanıza teşekkür ederiz satışlarımızda ki tek tercihmiz olacaksınız.

Yusuf Yıldız

Alpay beyin bu surecte gostermis oldugu ilgisi ve nazik tutumu çözum odakli yaklasımi icn tesekkur ederiz.

S******* Y*******

Hüsamettin Bey, evimizin satışı ile ilgili olarak sürecin başından sonuna kadar bizi her konuda bilgilendirdi. Bilgisiyle, tecrübesiyle ve güleryüzüyle bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz ve başarılar dileriz.

Meryem Doğrul

dürüstlüğün,güvenirliliğin,kalitenin, güler yüzün tek adresi çook teşekkürkler.

Emine Çavuşoğlu

kalite ve dürüstülüğünüzden ödün vermeden bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.ayrıca güler yüzünüz içinde tabiki.

Merve Kazan

Son derece güvenilir ve dürüst olmanız,doğru bilgilendirmelerle bizi yönlendirmeleriniz için çok teşekkür ederiz.

İ******* E*******

Merhaba Erdinç Bey'in kendisiyle daha öncede çalışmıştım kendisi tam bir profesyonel kendisine sosyal medyacısı Emre Bey'e (profesyonel foto için) çok güzel bir ofis olan RE/MAX Arena'yı tebrik ederim.

Cahide Gönül

Kiralık evimi Erdinç Bey'e kiralaması için verdim kendisi 1 saat içinde evimi devlette çalışan bir müşteriye kiraladı. Emlak işiniz varsa Erdinç Bey doğru seçim.

O******* S*******

Merhaba ben devlet kurumunda çalışmaktayım RE/MAX Arena ofisinde Erdinç Bey ile tanıştım kendisi güler yüzlü samimi işini çok profesyonelce yapıyor çok düzenli ve güzel bir ofisi var sizde samimi profesyonel bir danışman arıyorsanız Erdinç Bey tam aradığınız kişi.

Sinan Sinan

Profesyonel iş anlayışınız ve konuya hakimiyetiniz ve gösterdiğiniz ilgiyi ve yardıma çok teşekkür ederim ..🙏🏻

Büşra Şahinoğlu Saraç

Ev bakma aşamasından tutmasına kadar Elçin Hanım'ın yardımları destekleri aşırı fazladır. Bu kadar güler yüzlü güzel sözleriyle çok memnun kaldım bu süreçte bana yardımları için çok teşekkür ederim.

Tuncay Pektaş

Hızlı ve kaliteli hizmetiniz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

Yusuf Ziya Ateş

Aksiyon team olarak hizmet veren takım lideri Özer Bey'e ve Bekir Bey'e sıcak kanlı karşılamalarından dolayı çok teşekkür ederim. İhtiyacım doğrultusunda aradığım daireyi buldular ve her detayına kadar anlattılar. Beklediğim hizmetten çok daha fazlasını aldım çok çok teşekkür ederim.

Yusuf Ziya Ateş

Aksiyon Team da çalışan Bekir bey ve Özer bey beni sıcak kanlı bir şekilde karşıladılar. Her türlü konuda bana yardımcı olmaya çalıştılar. Evi gezdirme esnasında bana en ince detayları dahi anlattılar. Her şekilde yardımcı oldukları için kendilerine teşekkür ederim.

Ayberk Ertug

Bizi dinleyerek ne istediğimizi anlayan ve buna göre yardımcı olan Demet Hanım'a teşekkür ederiz.

O******* B*******

Kiralama sürecinde verdiğiniz destek için sağ olun. Gönlümüze göre oldu her şey. Eşim ve ben her şey için teşekkür ediyoruz.

C******* Ş*******

Elçin Hanıma öncelikte nezaketi ve içtenliği için çok teşekkür ediyoruz ailecek bizden biri oldu. Armağanevlerde bulunan dairemizi çalıştı. Bu zamanda o kadar ilgilendi ki kendi mülkü gibi titizlendi. İletişimi çok güçlü. Her zaman Elçin Hanımla çalışabiliriz.

M******* Ç*******

Dükkanımı kiralamak için Elçin Hanımdan fiyat çalışması rica etmiştim. Yaptığı fiyat çalışmasından çok memnun kaldım, yakın zamanda çalışmak dileğiyle.

S******* B*******

Dükkanım için rayiç bedel üzerinden fiyat çalışması talep ettim hemen bilgilendirdi gerçekten güler yüzlü ve çok ilgili

G******* C*******

Kısa bir süre önce Elçin hanım ile yollarımız kesişti. Samimi güler yüzlü ilgi alakalı yaklaşımı bizi çok mutlu etti. Malesef işini sadece para için değil severek yapan çok az kişi kaldı. Sayenizde yanınızdan mutlu ayrıldık. Eşim ve ben çevremizdeki herkese sizi öneriyoruz. Başarışarınız daim olsun Elçin hanım☺️🙏🏻 🌿

E******* B*******

Erdinç Bey'in güler yüzü, samimi yaklaşımı beni çok mutlu etti. Kendisi bir tam bir profesyonel ofisleri çok gûzel kendisine tessekur eder basarilar dilerim.

E******* C*******

Merhaba, şirketimizin bünyesinde bulunan ticari mülklerimizin kurumsal kiralanmasini kisa sürede gerceklestirmistir, kenisine ve ofis RE/MAX Arena’ya çok teşekkür ederim.

Ahmet Erkol

Kurumsal firmanın güler yüzlü siması Erdinç Yörük Bey'le özellikle teşekkürlerimizi sunarız. Güzel ofis ortamında çok hoş şekilde ağırlandık. Güven duygusunu ilk andan hissettiğimiz ortamda geçirdiğimiz zaman son derece keyifliydi. Tüm çalışanlara ve Erdinç Bey'e özellikle iyi çalışmalar diler sağlıklı günler dilerim.

Osman Taha Serter

Gayrimenkul Danışmanı Erdinç ve Emre Bey'i tanıdığım ve ondan ev kiraladığım için ve ilgi alakasından dolayı çok memnun oldum. Ev kiralama sürecinde göstermiş olduğu hassasiyet güven samimiyet ve iyi niyetten çok memnun kaldığımı belirtirim. Çevremde ev kiralamak almak isteyen tanıdığım tanımadığım insanlara memnuniyetle tavsiye ederim.

Neşe Aysel

Hızlı ve kaliteli hizmetiniz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim

Ersin Şimşek

İlgisi ve dürüstlüğüyle bize çok doğru bilgilendirmeler yaptı. Teşekkür ederiz

Nuray Babadağ

Danışmanlık hizmeti süresince gösterdiğiniz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim. Her arağımda ulaşılabilir olmanız ve güler yüzlü yaklaşınız benim için önemliydi. 4 yıldır gerekli zamanlarda istek ve taleplerimize uygun çözüm sunduğunuz için ayrıca teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler.

M******* B*******

Erdinç bey bizim şirket olarak danışmanlığımızı yapmaktadır.Kendisiyle çalışmaktan dolayı çok memnunuz.Teşekkür ederiz

Mehmet Yorgancı

RE/MAX Arena ofisinden Elçin Temiz Hanım'la bir tanıdığım vasıtası ile tanıştım. Ümraniye'de bulunan dükkanımın satış ve kiralama işini üstlendi. Bu süreçte yaklaşımı kibarlığı ve profesyonel iş disiplini gerçekten takdire değer. Kısa sürede kiralama işlemini içime sinen bir kiracı bularak gerçekleştirdi. Teşekkürler.

Akın Gökdeli

Merhabalar Elçin Hanım. İlgili güler yüzlü samimi Hizmetiniz için çok teşekkürler. Bir günde daire kiralama işlemim de çok yardımcı oldunuz.

Kenan Yıldız

Elçin Hanım Ben öncelikle size çok teşekkür ederim. Yaptığınız işe çok önem veriyorsunuz. Kısa sürede dairemi kiraya verdiniz. Saygınlığınız için sağ olun.

Yaşar Toprak

Elçin Hanım bir kaç aydır sizinle çalışıyoruz. Sizinle çalıştığımız için çok mutluyuz. Bu süreçte bize geri bildirimleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Sizinle satılık veya kiralık olsun her zaman çalışmak isteriz.

Şebnem Şencebe Nasraddinler

Alpay Bey in titiz çalışması bizlere yansıttığı pozitif enerjisi ile evimizi kiraya vermemiz hem keyifli hem de içimize sindigi gibi oldu. Nazik tavırlarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz

Neslihan Baykaptan

Bu sıkıntılı ve zorlu süreçte alpay bey sayesinde evimizi tutmuş olduk. Kendisi konuşması anlatımı profesyonelliği ile güvenimizi kazandı kendisinden çok memnun kaldık. Bizleri her konuda aydınlattı ve elinden gelen tüm desteği sağladı çok teşekkür ediyoruz başarılarının devamını diliyoruz.

Barış Hasten

Asiye hanım Karamürsel deki dükkanımın kısa sürede satış işlemini gerçekleştirdi . Profosyonel satış çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Semanur Pala

Alpay Bey’in içtenliği ve dürüstlüğünden çok memnun kaldık. Kendisi Tuzla’ya gayet hakim bir emlakçıydı. Teşekkür ederiz :)

Gökhan Erdoğan

Mart ayından bu yana satılmayan evi satıp 1 hafta içinde istediğim fiyata, özelliklerde ev bularak beni ve ailemi sevindiren Banu Hanım ver RE/MAX'a şükranlarımı sunarım. Hızlı, ilgili her şeyden önce güvenilirler. Hep böyle devam etmeleri dileği ile.

Murat Topçu

Evimizi kiralamamızda bize vermiş olduğu hizmetten çok menkul kaldık. Kendisine teşekkür ederiz .

Ramazan İlker

Dükkan kiralamamızda bize vermiş olduğu hizmet için Teşekkür ederiz.

Halil Tekin

Asiye hanım iş yerimi kiraya verdi . Çalışmasından dolayı teşekkür ederim .

A******* K*******

Kiralık daire ararken Asiye hanımla tanışmam bir şans oldu diyebilirim. Daireyi kiralama konusunda eksiklikler olduğunda tek taraflı düşünmeyip beni de anlayıp daire için çözüm üretti . Kendisine hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.

Ali Eroğlu

Her konu her detayda yanımızda oldu Asiye hanımla herkesin çalışmasını tavsiye ederim . Dairemizi kiralarken biz İstanbul'da olmadığımız halde sanki yanımızdaymış gibi sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdı . Teşekkür ederiz.

S******* Ç*******

Erdinç Bey ile villamın kiralanması için irtibata geçtim. Kendisi işin çok iyi takip ederek iyi bir müşteri buldu. Kendisine çok teşekkürler ederim.

Cevdet İnal

Arsa satın alımında baştan sona özenle yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz

Bayram Can

Daire arayış sürecimizde davut bey ile tanıştık. tüm süreç boyunca bize çok destek oldu. kredi ve tapu işlemlerimizi titizlikle takip etti . sorunsuz bir şekilde istediğimiz daireyi aldık. davut beye çok teşkkür ederiz.

Serdar Gülal

Davut bey ile birlikte ikinci ev satışımızı yaptık. destek ve sunmuş olduğu hizmetten son derece memnunuz. çok teşekkürler.

Nuray Yay Akyıldız

Alpay bey , iletişimi, nezaketini ,profesyonelliği ve güven vermesi ile işini en iyi şekilde sorunsuz çok keyifli bir şekilde anahtarımızı almamıza sebep oldu, kendisine çok teşekkür ederim iyi ki karşımıza çıktı

Yeşim Yıldız

Dairemizin kiralama süreci̇ni̇ yöneten davut beye teşkkür ederi̇z. kontarat aşamasi dahi̇l tüm süreçleri̇ bi̇zler adina yöneti̇p süreci hızlı bir şekilde tamamladı.

İ******* E*******

Şehir dışında olmama rağmen benimle iletişimi hiç koparmadan 2 ay gibi kısa bir sürede gelememe dahi gerek kalmadan uzaktan tapu işlemlerini ilerleterek dükkanımın satışını gerçekleştiren banu hanıma vermiş olduğu hizmet için çok teşekkür ederim.

Mübeyla Çakır

Yıllar önce üst katımızdaki daireyi kiralaması ile tanıştığımız uzun yıllardır da bize satış ve kiralama konusunda tüm desteğini yardımını sununan banu hanıma çok teşekkür ederim iyi ki sizi tanıdık.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.