RE/MAX Arge portföyünde 312 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 270 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 42 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arge


2023 RE/MAX TÜRKİYE CİRO ŞAMPİYONU RE/MAX ARGE, 

2023 RE/MAX TÜRKİYE CİRO ŞAMPİYONU BİR BROKER,ARAŞTIRIR GELİŞTİRİR ÇÖZÜM ÜRETİR...

İNOVASYON İLE DEĞER KATAR...KURULUŞUMUZDAN BU YANA KONUT, TİCARİ, PROJE VE ARSA SATIŞLARI ALANINDA BİRÇOK İŞLEMİ HIZLI VE DOĞRU SONUÇLANDIRMIŞ, BİRÇOK KURUMSAL MARKAYA YATIRIM ARACILIĞI ETMİŞTİR.VİZYONUMUZ; GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE PROFESYONEL, GÜVENİLİR, ARAŞTIRAN, GELİŞTİREN VE ÇÖZÜM ÜRETEN BİR KURUM KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAK.

 

MİSYONUMUZ ; SEKTÖRE SAYGINLIK KAZANDIRAN, ETİK VE KURUMSALLIĞI İLKE EDİNMİŞ, TÜM TARAFLARIN MAKSİMUM KAZANÇ ELDE EDECEĞİ, MUTLU VE MEMNUN MÜŞTERİLER VE İŞ ORTAKLARI YARATMAK.RE/MAX INTERNATIONAL TARAFINDAN ONAYLI TİCARİ VE LÜKS KONUT UZMANI GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZ İLE RE/MAX ARGE OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE PROFESYONEL, EĞİTİMLİ, KONUSUNDA UZMAN EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
 


Brokerlar

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2022
1
Mart 2022
1
Kasım 2022
1
Kasım 2022
2023
1
Temmuz 2023
1
Temmuz 2023
1
Eylül 2023
1
Eylül 2023
1
Aralık 2023
1
Aralık 2023
2024
1
Mayıs 2024

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul A Blok No:2E İç Kapı No:366
/ Ataşehir / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Bayram Özarpacı

Yavuz beyle yaptığınız alışverişte görülecektir ki ; En önemli yanı Şeffaf , Güvenilir , ilgili , Mütebessim ve işinin ehli olması v.s Kendisinin müşterisi olmaktan gayet memnunum…Tavsiye ederim…Teşekkürler Yavuz bey 👏🏻👏🏻🤲🏻🤲🏻

Fahriye Toker

Ceren hanım,sizi tercihimle vermiş olduğunuz güvenle çok isabetli karar verdiğime çok memnun kaldım. Çalışkanlığınıza,hoş görünüze,nezaketinize,hakkaniyetli davranışlarınıza çok teşekkür ederim,sağ olun,var olun.

Hüseyin Mücahit Denizli

Murat beyden 2 tane dükkan satın aldım. Daha önce geldiğimde elinde olan halihazırdaki dükkan büyüklük olarak bana yeterli değildi. Bu yerin karşısındaki dükkan da boşalınca Murat beyin beni düşünerek hemen portföyüne alması ve bu süreçten beni anbean haberdar etmesi bizi sonuca götürdü. Tabii dükkanların her ikisini de doğru fiyatına ikna etmesi işin can alıcı kritik noktasıydı. Bu kadar organize ve sabırla çalışması, adeta tereyağından kıl çeker gibi işi bir anda bitirmesi beni cezbetti ve ben aldığım danışmanlıktan, Murat bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Bütün satış süreci boyunca yanımızda olup işleri çok ustalıkla yönettiğiniz çok teşekkür ederim. Tapuda toplamda 7 kişinin birbiriyle iletişim kanallarını çok profesyonelce yönetip bizlere adeta bu konuda köprü oldu. Sıradan bir emlakçı olmadığını defalarca göstermiş oldu. Şeffaflığınız, uzmanlığınız ve özellikle de satış sonrası desteğiniz için ayrıca teşekkür ediyorum, çok sağ olun.

Gül Seren

Murat Demirci bey ile oğlum için güvenli bir yerde ev arayışındayken tanıştık. Kendisiyle tanışmaktan onur duyduk. İşine gösterdiği özen, müşterileriyle olan iletişimi ve ilgisi ile bize ailemizden biri gibi hissettirdi. Verdiği bilgiler ve doğru yönlendirmesinden dolayı kendisinden çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim. Bundan sonrasında emlakla ilgili bütün işlerimizde yine Murat Demirci ile çalışacağız.

İsmet Şahin

Murat bey, bana evimle alakalı satılması/kiralanması sürecinde çok şeffaf bir danışmanlık verdi. Hep aydınlatıcı, net ve samimi bir insan. Piyasa koşullarını iyi okuyup öngörüleriyle hep yolumuzu aydınlattı. Fark yaratan bir danışman olduğu su götürmez bir gerçek.

Aynur Arslan

Ceren hanım bir kiralama işinde bana danışmanlık yaptı her aşamada hem bilgilendirme hem de süreci takip etme konusunda beni tatmin etti, kafama takılan her soruda aradığımda telefonumu açtı veya hemen dönüş yaptı, iş takibi ve insanlığı mükemmel, kendisini o kadar sevdim ki hala görüşüyoruz.

Z******* K*******

Ceylan hanıma teşekkür ediyoruz kendisi ev konusunda bize çok yardımcı oldu ilgilendi 🙏

Gülnihal Toromanlı

Merhaba Ceylan hanım, söz verdiğiniz sürede, güvenilir insanlara dairemi kiraya verdiniz, zaten size de güvenim tamdı, teşekkürler.

Serdar Şahin

Ceren hanımın çalıştığı ofise sadece bir konu hakkında bilgi danışmak için gitmiştim ve kendisinede bunu iletmiştim.Ancak Ceren hanım çalışmamızın önemli olmadığını yardımcı olduğunu olabileceği her konuda yardımcı olacağını dile getirdi.Daha sonra benim bir dairemin kiralama sürecinde kendisi ile çalıştık.Ceren hanım bu süreçte süreci çok özenle ve titiz bir şekilde yürüttü.Kendisi işine çok hakim sözleşme süreçlerinde tıpkı bir hukukçu gibi bilgili.Bu süreçte hem kiralayanı hemde kiracıyı korudu.Özellikle kendisinin sürekli dile getirdiği bir cümle vardı söylemlerinde benim için para ilk planda değil benim için insan ilişkisi insanların güveni ön planda demişti.Gerçekten bir önceki kiralama süreçimi ve kiracının evden problem yaşatarak tahliyesinden sonra evimi boş tutup kiraya bile vermeyi düşünmüyordum.Ancak Ceren hanımın sağladığı güven işine ve çevresindeki insanlara kattığı değer fikrimi değiştirdi. Daha sonra başka dostlarımıda Ceren hanım ile çalışmaları için yönlendirdim kendisi onlar ilede aynı şekilde ilgilendi. Ceren GÜLTEKİN hanımefendiye ne kadar minnettar olsam ve teşekkür etsem azdır.

Zehra Erler

Lerzan hanıma buradan çok çok teşekkür etmek istiyorum 🙏işinde çok profesyonel birisi . telefonda görüşme sağlarken bana çok güven verdi.sayesinde bugün ev kiralama konusunda iki tarafı mutlu edecek şekilde imzaları attık.cok dikkatli ve çok titiz hanımefendi tekrardan teşekkür ederim 🙏🙏

Z******* Y*******

Meslektaşım Bilgen Hanıma ev kiralama sürecinde vermiş olduğu destekten ötürü sonsuz teşekkürler 🫶❤️

Recep Demirci

Bilgen hanımı şu anki tutmuş olduğumuz daire için aramıştım. Eski mülk sahibimle ciddi sorunlar yaşamıştık saatlerce beni hiç sıkılmadan dinledi ve yol gösterdi bize. Kendisi çok iyi kalpli ve işi bilen biri. İyi ki onu tanıdık ellinden gelen her şeyin en fazlasını yaptı bizim için. Kiralamadan sonrada arayıp bir şeye ihtiyacımızın olup olmadığını da sordu ben böyle bir emlakçı görmedim .Her şey için çok teşekkür ederim. Yolunuz açık olsun. Allah razı olsun bütün yardımlarınız ve anlayışınız için.

Kemal Gül

Sorunsuz, Şeffaf, Samimi Ve Profesyonel Bir Yaklaşım İle Kiralamalar Yaptık. Bilgen Hanıma Çok Teşekkür Ediyorum...

F******* L*******

İbrahim Bey'e her şey için çok teşekkür ederim. Başarılarını devamını dilerim

O******* O*******

İbrahim bey efendiliği ve başarısı ile öne çıkan biri. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun oldum inşallah bir daha çalışma fırsatımız olur

A******* K*******

Yurt dışından yetki verdiğim Aytül hanım güvenimi hiç boşa çıkarmadı ve harika bir iş çıkardı. kendisine çok teşekkür ederim.

H******* E*******

Aytül hanım kalitesi ile bir çok çalıştığım danışmanın önüne geçti. Artık ailemizin danışmanı Aytül hanım.

E******* A*******

Taner Bey ile çalışmaya başlarken önce korkmuştum fakat kendisi korkularımın boş olduğunu gösterdi, iyi ki birlikte çalışmışız.

K******* Ş*******

Ahmet bey işinde gerçekten başarılı bir danışman. İlgili programlı biri. Çok teşekkürler her şey için

A******* D*******

Sibel hanım bizi dinledi, isteğimize uygun bir ev kiralamamıza yardımcı oldu. Kenidisine canı yürekten teşekkür ediyorum.

H******* Z*******

Sibel hanım ile 2. çalışmamız. Kendisinden çok memnunuz, başarılı ve iyi bir danışman

A******* Y*******

Bir çok danışman gördüm mert bey gibisini görmedim. Kendisi her konuda eşsiz.

Ö******* Y*******

Kalitenin ve başarının adresi.

M******* Y*******

Tolgahan Bey çok enerjik, başarılı, çok düzgün bir danışman. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim

S******* D*******

Profesyonel, kaliteli bir danışman

B******* T*******

Neslihan Hanım kibar,profesyonel bir danışman. Sorularıma her zaman yanıt verdi. Hiç sıkılmadan, benimle ilgilendi. Teşekkürler neslihan hanım

T******* P*******

Melek Hanım'a ilgisi ve samimiyeti için teşekkür ederim

N******* K*******

Melek hanım gerçekten melek gibi biri. İyi kalplı, başarılı bir danışman. kendisine çok teşekkür ederim.

O******* Ö*******

Mesut Bey sürecimizi sorunsuz ilerletti. Problemli bir süreci hızlıca bitirdi.

A******* A*******

Çok iyi bir süreç geçirdik.

T******* B*******

Taner Bey işinde başarılı, profesyonel, titiz bir danışman.

O******* G*******

Tüm süreç çok başarılı geçti. kendisine teşekkür ederim.

M******* S*******

Lerzan Hanım'a profesyonel, başarılı, çok hanımefendi bir danışman.

E******* G*******

Mert bey'e her şey için teşekkür ederim.

M******* H*******

Mert bey profesyonel, başarılı bir danışman. Gerçekten kendisine minnetttarım.

M******* K*******

Ramazan Bey süper bir danışman. Hızlı ve profesyonel.

İ******* Ş*******

Ramazan bey tüm süreci sorunsuz yüretti. Çook teşekkür ederim.

R******* D*******

Bilgen Hanım'a her şey için teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

İ******* Y*******

Güveniliriği,profesyonelliği ile fark yaratan biri

Z******* Y*******

Başarılı ve programlı biri Bilgen Hanım. Bizimle çok uğraştı ama sonunda işi sorunsuz bir şekilde halletti. Teşekkür ederiz.

S******* K*******

Ramazan bey profesyonelliği ile çok iyi bir iş çıkardı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır.

Rüstem Top

Mustafa bey'e ilgisi ve titizliği için çok teşekkür ederim.

Hüseyin Yavuz Tanyıldız

Kendi evi gibi ilgilendi.Her süreci çok doğru yönetti ve ilerletti.Bu nedenle kendisine çok teşekkür eder başarılar dilerim ahmet şimşek

Ferhat Dikici

Sancaktepe bölgesinde kiralık arayışımı kısa zamanda çözen ve aradığımız eve kavuşmamızı sağlayan değerli kişi AHMET ŞİMŞEK teşekkür ediyorum.

Gülkız Çiçek

Sevgili Ahmet bey, evimizin kiralanması sürecinde baştan sona kadar her aşamada profesyonelce çalışması sonucu temiz ve hızlı bir işlem yaptı.Çok teşekkürler başarılar

İskender Akkaya

Samimi davranışları ve ilgi alakalarından dolayı çok memnun olduk teşekkürler.Kiralama Sürecimizi Sorunsuz İlerletti.

Kerime Şimşek

Ahmet Bey çok dürüst çok düzgün işini inanılmaz iyi yapan biri. Kesinlikle sorduğumuz her soruyu tereddütsüz cevapladı. Aklımızda en ufak bir soru işareti bırakmazksızın güvenimizi kazandı. Kendisi çok genç ve bilgili biri. Allah yolunu bahtını açık etsin inşallah.Emeklerine çok teşekkür eder başarılar dilerim.

R******* A*******

Profosyonel yaklaşım ve hizmet için kendisine ve ofisine teşekkür eder başarılar dilerim

Abdülkerim Çakın

Bilgen Hanım ile sevenler caddesinde bir daire kiraladık sağ olsun bize çok yardımcı oldu kendisi çok iyi niyetli güler yüzlü işinde başarılı bir hanımefendi. Bize elinden geldiği kadarıyla yardımcı oldu gerçekten kiracının halinden anlayan bir emlakçıyla çalışmış olmak bizim için büyük bir keyifti. Daireyi bize gösterdikten 1 saat içerisinde bütün işlemleri yaptı biz kendisinden çok memnun kaldık. İyi ki sizi tanıdık. Başarılar.

Özcan Çiçek

Bilgen Hanım ile uzun yıllardır çalışıyoruz. kendisi her seferinde bize en iyi kiracı adaylarını buluyor. Kendisine o kadar çok güveniyorum ki benim mülklerimi kendi mülkleriymiş gibi çalışıyor. Bugüne kadar olan bütün çalışmamızda bizi hiçbir zaman şaşırtmadı kendisi işine fazlasıyla bağlı, bilgili ve profesyonel. Ona olan güvenizden her zaman onun sözüne güveniriz ve mülklerimizin değerlemesi ve kiracı adaylarını hep ona bıraktık ve hiçbir problem yaşamadık. Ve mülkümüzün kiralama öncesi ve sonrası bütün işlemleri ile bıkmadan, üşenmeden her şeyi ile kendisi ilgileniyor. Bize bu konforu sağladığı için çok teşekkür ederiz. Başarılarının her geçen gün artmasını diliyoruz.

Nurcan Hascan

Güler yüzlü çok ilgili kolaylık sağlayıcı bilgiler veren teşekkürü hak eden birisi

Ercan Tüzel

Rasim Bey işinde ilgili başarılı tam puan

A******* K*******

İletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren ilgi, alakanız, hoşgörünüz ve sabrınız ile ev satın alma sürecinde bize gerçekten çok yardımcı oldunuz. Profesyonelliğiniz ve vermiş olduğunuz güven, bize rahat ve konforlu bir ev kiralama tecrübesi yaşattı. İlerleyen zamanlarda tekrar ev satın alma durumu yaşanırsa kesinlikle size danışırım. Her şey için çok teşekkürler.

Hüdaverdi Şirin

En başından beri her konuda bana yardımcı olan Yasemin Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki tanışmışız...

M******* Ö*******

Yardımlarınızla her zaman yanımda olduğunuz için teşekkür ediyorum.

Ekatirina Malkara

Sevgili Yasemin çalışma azminiz ve iş disiplininiz çok değerliydi. Sizleri tanımaktan çok mutlu oldum, tüm emekleriniz için teşekkürler ,hayırlı bereketli işleriniz olsun, sevgiler.

G******* Y*******

Ev ile ilgili tüm sorularımı ve merakımı kısa sürede giderip, güven duymamı sağladılar. 7/24 rahat ulaşabildiğim bir ekip. Teşekkür ederim

Sevilay Yıldırım

iyi ki sizi tanımışım... Yaptığınız işte gösterdiğiniz ilgi, samimiyeti unutamam. Herşey için çok teşekkür ederim. Hoşçakalın,saygılar

Ozan Ulaş

Evimizi kiralama sürecinde bize destek olan Yasemin Hanım'a süreç içinde vermiş olduğu güler yüzlü profesyonel hizmeti için çok teşekkür ederiz. Yasemin Hanım her zaman çok ulaşılır oldu, ne sorsak, neyi danışsak hızlıca cevap verdi. Kendisi çok güvenilir ve işini çok düzgün yapan bir emlak danışmanı olarak emlak danışmanlarına olan negatif düşüncelerimizi tamamen pozitife çevirdi. Yasemin ilgisi, pozitif yaklaşımı, nezaketi ve dürüstlüğü için de çok teşekkür ederiz. Kendisiyle her zaman tekrar çalışmak ister, herkese de tavsiye ederiz. Saygılarımla,

E******* G*******

Sevgili Yasemin yine kiralık dairemiz için kısa sürede güzel insanlar getirdin. Gönülden ve azimle çalışma ahlakına, işine verdiğin öneme, bizlere gösterdiğin samimi yaklaşımın güler yüzün güvenirliliğin için sana binlerce kez teşekkür ediyorum.

Türker Yılmaz

İstanbul dışında yaşayan birisi olarak İstanbul emlakçıları ve emlak danışmanları hakkında olumsuz duyumlarım nedeniyle ön yargılı ve tedirgin bir şekilde Rasim Bey ile tanıştım. Ancak beni doğru bilgilendirmesi sözleşme ve satış esnasında güven veren yaklaşımları beni çok etkiledi ve halen dürüst enlakçıların var olabileceğine tekrar inandım. Güven çok zor kazanılabilen ancak çabuk kaybedilebilen bir duygudur. Kısacası Rasim Bey'in emlak sektöründe güvenilebilecek ender insanlardan olduğunu görmekten çok memnun oldum. Teşekkürler Rasim Bey.

Erman Bayır

Satın alma sürecini başından sonuna kadar nazik, saygılı, anlayışlı ve sabırlı şekilde yönettiği için teşekkürler ederim. Mesai saati gözetmeksizin vermiş olduğu emekler için tekrardan teşekkürler.

Aykut Aral

Taner Bey ilgisi alakası güler yüzü ve enerjisi ile çok kaliteli bir hizmet sundu.

Dilek Atasoy

Beş senedir Sancaktepe Sarıgazi de oturmaktayım bir kaç Emlak hizmet danismanıyla görüştük Taner Uzun beyefendi kadar aydınlatıcı açık ve net doğru bilgi vermedi veremediler Taner Uzun beyefendi çünkü mesleğini yaparken karşıdaki kişiye hak hukuk koşullarını ne yapmamız ne yazmamız gerektiğini bilen işinin hakkını veren iletişim olarak çok memnun kaldık teşekkür ederiz Taner Uzun

Ayşe Kara

EMEL hanım işinde çok başarılı,ilgili ve özverili görevini en mükemmel şekilde yerine getiren bir emlak danışmandır.Kendisinde %100 memnun kaldığımızı belirtir ilerideki diğer satış ve kiralamalarda öncelikli tercihimiz Emel hanım olacaktır.Başarılarının devamını diliyorum.

Nilgün Melis Tunç

Kiralama sürecinde ilk sndan itibaren güler yüzle profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımlar ile desteğini hiç esirgemeyen ve sonrasında da her konuda yardımcı olan EBRU hanıma sonsuz teşekkürler.iyi ki yolumuz kesişmiş

Bediha Özgül

Taner Bey ile tanışmamız Sahibinden.com'da Kiralık daire verme ilanı sebebi ile tanıştım. İyi ki tanışmışım Harika bir iletişim harika bir diyalog muhteşem bir sonuç işini düzgün yapan bir kardeşimiz. Kardeşimiz diyorum çünkü kısa sürede aileden biri gibi oluyor abla kardeş olduk çok kısa sürede evi kiraya verdi. Bundan sonra çalışacağım tek emlakçı. Tek kelime ile mükemmel.

A******* Ç*******

Emel Hanım evi tanıma sürecinde ve tuttuktan sonraki süreçte bizimle gayet güzel ilgilendi, işlerimizi kolaylıkla hallettik. Teşekkür ederiz.

Erdem Kaya

Gayet ilgili ve bilgiliydi. İşlerimizi kolaylıkla haletti.

Ceren Kızgın

Bize her koşulda yardım eden Neslihan hanıma çok teşekkürlerimi iletiyorum ilginiz için ayrıca teşekkür ederim 🫶

A******* T*******

Neslihan hanım ile evimi kiraya verme sürecinde gösterdiği yolun ilgi, yaklaşımlarımdan çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

S******* D*******

Neslihan hanımdan çok memnun kaldık, gerekli zamanda gerekli süreci güzel yönetti.

Hüseyin Altın

Öncelikle İsa Bey'e teşekkürlerimi ileterek başlamak istiyorum. Dairemizi bugün aldık. Yaklaşık 1 aylık bir süreci inanılmaz yönetti diyebilirim. Satıcı ve Alıcı arasında pazarlık süreçleri olsun, evrak takipleri, gerekli belgeler vs. Her şeyi bütün şeffaflığıyla söyleyip çözebilen. İşini son anlarına kadar takip edip ilgilenen. Diksiyonu ve İletişimi kuvvetli, alanında uzman, güvenilir. Tekrardan kendisine her şey için teşekkür ederim, başarılarının devamını dilerim. İyi çalışmalar..

Arif Yılmaz

Rasim Bey'i tanıdığımıza çok çok memnun oldum. RE/MAX'ın Rasim kardeş gibi güzel insanlarla çalışmasını isterim. Çok teşekkürler.

Pınar Topbaş

Rasim Bey'in ilgi ve alakası çok memnun edici ve güler yüzü ile davranışları bizleri gayet mutlu etti. İşi ile gayet özverili davranışını ve titiz tutumu, işini severek yapması çok iyi bir davranış teşkil ettiğini düşünüyorum. Rasim kardeşime çok teşekkürler.

Duygu Bıçak

Rasim Bey'in samimi,çözümcül yaklaşımı için kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Zeynep Yelda Üstündağ

Neslihan hanım hem zerafeti, hem bilgisi, hem de verdiği uğraşı ile gerçekten bulunmaz bir danışman. Bundan önceki ve bu işlemlerimde bana çok yardımcı olmuştur. Bundan sonraki süreçte de kendisinden başka biriyle çalışmayı düşünmüyorum.

N******* K*******

Müthiş bir hız.Çok iyi bir deneyim. Çok kısa sürede işlemimizi tamamladı.Yardımları için Muhammet Bey’e teşekkür ederim

C******* Y*******

Ramazan bey kardeşim gösterdiğin samimiyet gayret ve hizmet takdire şayan seni ve ekibini canı gönülden kutluyorum henüz çok gençsiniz çok daha güzel hizmetler vereceğinize güvenim tam başarılarınızın devamını diliyorum, yolunuz açık olsun Allah kolaylık versin.

Murat Şahin

İşin de çok başarılı güvenilir ve çok ilgili

S******* K*******

Melek Hanım ile tanıştığımıza çok memnun olduk çok dakik biri ve işini olması gerektiğinden daha iyi yaptığına şüphemiz yok dairenin kiralama sürecinde sağolsun sonrasında bile destek oldu, başarılar dileriz.

A******* T*******

Melek Hanım işinde gayet disiplinli ve özverili iş hayatında kendisine başarılar dilerim.

Veysel Gezici

Gayrimenkul alış sürecinde her aşamada aldığım hizmetten ve profesyonel yardımdan son derece memnun kaldım.Tüm alım, satım ve kiralama yapacak kişilere tavsiye ederim.

Özgür Obalı

Anlaşma yaptığımız ilk andan itibaren süreci çok iyi yönetti.Ahmet beyle 3. İşlemimiz.Emlak danışmanımızın bilgilendirmeleri çok iyiydi.Hızlı bir satış oldu.Olaylarla ilgili sürekli bilgilendirildim.Satış için güvenli ortam tesis edildi.Takibi ve sosyal medyayı kullanımı çok iyiydi.

Sebahattin Atmaca

Kendisiyle konuştuğum ilk dakikadan itibaren dürüst ve samimi yaklaşımı vardı. Bölge hakkında emin değilken, bizi her konuda bilgilendirdi. Kiralama sürecinde, her adımda desteklerini esirgemedi. Tüm işlemlerim için satın alma/kiralama sadece kendisini tercih ediyor olacağım. Başarılar diliyorum ahmet bey.

Çiğdem Kanmaz

Ahmet Beý, büyük özveriyle çalışarak, umduğumdan çok daha kısa sürede, evimize iyi kiracılar buldu. Sistemli ve çok sık bizi bilgilendirerek çalıştı. Gerçekten minnettarım Başarılar dilerim.

Rabia Kansu

Ahmet bey'in yaklaşımı ve tavrı oldukça ikna ediciydi. Kendisine, göstermiş olduğu nezaket ve ilgiden dolayı çok teşekkür eder başarılar dileriz.

Remzi Kayan

Ahmet bey her şeyiyle örnek bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Tuncay Aslan

Görüşmelere tam zamanında gelip gerekli bilgiyi verdi gösterdiği daire görseldeki gibi olup bizimle çok iyi ilgilendi teşekkürler ahmet bey

N******* K*******

Kısa sürede süreci tamamladık. Muhammet bey'e emekleri ve yardımları için çok teşekkür ederim..

Y******* Ö*******

Başarılı ve sıcak kanlı bir danışman. Sorunsuz ve hızlı bir şekilde işlemimizi gerçekleştirdik.

İ******* T*******

Öznur Hanım'a tüm ilgisi ve samimiyeti için çok teşekkürlerimi sunarım.

S******* Z*******

isteklerimizi çok iyi analiz edip hızla sonuca ulaştırdı, kendisine çok teşekkür ederim.

H******* D*******

süreci sorunsuz ve şeffaf yürüttüğü için kendisine çok teşekkür ederim.

E******* B*******

Her şey için teşekkür ederim yasemin hanım. İyi ki yollarımız kesişmiş. ilginiz, sabrınız,başarınız daim olsun.

H******* K*******

Yasemin Hanım işini takip eden,ilgili bir danışman. Her telefonumda karşılık verdi, sorularımı karşılıksız bırakmadı hiç. Kendisine çok teşekkür ederim.

E******* M*******

Yasemin Hanım ilgili ve başarılı bir danışman. Başarılarının devamını dilerim.

G******* B*******

Yasemin hanım hayalimdeki eve sahip olmama yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim

S******* Y*******

Bilgen Hanım profesyonelliği ile ön plana çıkıyor gerçekten.

G******* T*******

Bilgen Hanım'a sorunsuz bir işlem gerçekleştirdiği için çok teşekkür ederim

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.