RE/MAX Arge portföyünde 183 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 152 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 31 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arge

2022 DÜNYA CİRO ŞAMPİYONU BİR BROKER,

2022 RE/MAX TÜRKİYE CİRO 3.'sü OFİS,  


ARAŞTIRIR GELİŞTİRİR ÇÖZÜM ÜRETİR...

İNOVASYON İLE DEĞER KATAR...KURULUŞUMUZDAN BU YANA KONUT, TİCARİ, PROJE VE ARSA SATIŞLARI ALANINDA BİRÇOK İŞLEMİ HIZLI VE DOĞRU SONUÇLANDIRMIŞ, BİRÇOK KURUMSAL MARKAYA YATIRIM ARACILIĞI ETMİŞTİR.VİZYONUMUZ; GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE PROFESYONEL, GÜVENİLİR, ARAŞTIRAN, GELİŞTİREN VE ÇÖZÜM ÜRETEN BİR KURUM KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAK.

 

MİSYONUMUZ ; SEKTÖRE SAYGINLIK KAZANDIRAN, ETİK VE KURUMSALLIĞI İLKE EDİNMİŞ, TÜM TARAFLARIN MAKSİMUM KAZANÇ ELDE EDECEĞİ, MUTLU VE MEMNUN MÜŞTERİLER VE İŞ ORTAKLARI YARATMAK.RE/MAX INTERNATIONAL TARAFINDAN ONAYLI TİCARİ VE LÜKS KONUT UZMANI GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZ İLE RE/MAX ARGE OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE PROFESYONEL, EĞİTİMLİ, KONUSUNDA UZMAN EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
 


Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2022
1
Mart 2022
1
Kasım 2022
1
Kasım 2022
2023
1
Temmuz 2023
1
Temmuz 2023
1
Eylül 2023
1
Eylül 2023

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul A Blok No:2E İç Kapı No:366
/ Ataşehir / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

E******* K*******

Tolgahan bey profesyonelliği ve bilgisiyle gerçekten etkileyici bir gayrimenkul danışmanı. Kendisiyle çalışmak benim için büyük bir kolaylık ve güvence oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

O******* S*******

Evin satışı sürecinde Devrim Hanım'ın rehberliği olmasaydı, bu kadar başarılı olamazdık. Her aşamada bize yardımcı oldu ve sabrı sayesinde istediğimiz eve ulaştık.

H******* Ç*******

İhtiyaçlarımıza uygun bir ev bulmamızda bize destek olan Yasemin Kurt'a teşekkür ederim. Kendisi müşteri memnuniyetine önem veriyor ve gerçekten işini iyi yapıyor."

C******* G*******

Mustafa Bey sadece bir danışman değil, aynı zamanda bir dost. İşine olan tutkusu ve samimiyeti, her adımda bize güven verdi.

F******* A*******

Evimi satmak konusunda kararsızdım, ancak Yasemin Hanım işini ne kadar iyi yaptığını gösterdi. Hızlı ve etkili bir şekilde alıcı buldu ve işlemi sorunsuz tamamladık.

E******* A*******

Evin alım satım süreci karmaşık olabilir, ancak Ali bey işleri basitleştirdi. Her adımda bizi bilgilendirdi ve her sorunla başa çıkma konusundaki yetenekleri takdire şayandı.

C******* G*******

Sadece bir ev değil, aynı zamanda bir yuva bulmamıza yardımcı olan Gazi Bey'e minnettarız. İşini aşkla yapması, işlemi çok daha özel kıldı.

F******* Y*******

Aytül hanım işini gerçekten ciddiye alıyor. Kendisiyle çalışmak, her aşamada sağlam bir destek ve güvence anlamına geliyor.

C******* Ü*******

Evin satışıyla ilgili endişelerimi gideren Gazi bey'e teşekkür ederim. Her zaman profesyonel ve çözüm odaklı bir yaklaşıma sahipti.

M******* E*******

Taner Bey sadece işini değil, müşterilerini de anlıyor. İhtiyaçlarımızı dinledi ve bize en uygun çözümleri sundu.

A******* G*******

Evin alım süreci sırasında Taner Bey'in uzmanlığına güvendik ve doğru tercih yaptık. Her detayı düşündü ve bize harika bir ev bulmamızda yardımcı oldu.

T******* A*******

"Evin satışında Yasemin hanım ile çalışmak, karşılaştığım en akıllı kararlardan biriydi. Kendisi, işini severek yaptığı için her detayı düşündü ve mükemmel bir sonuç elde ettik.

A******* Y*******

Evin satışı sürecinde Yasemin Hanım'ın sağladığı destek inanılmazdı. Kendisi, her adımda bizi bilgilendirerek ve rahatlatarak işlemi çok daha kolay hale getirdi.

A******* A*******

Eşsiz hizmetiniz ve uzmanlığınız için Kaan Bey'e teşekkür ederiz. Her adımda bizimle birlikteydi ve işlem sürecini sorunsuz bir şekilde yönetti.

F******* U*******

Yasemin Hanım gayrimenkul arayışımızda bize inanılmaz bir rehberlik sağladı. Uzmanlığı ve pozitif enerjisiyle işlemi keyifli hale getirdi. Kendisine minnettarız.

E******* D*******

Evin alımında bize rehberlik eden Berna hanım, işine olan bağlılığı ve detaylara verdiği önemle etkileyici bir performans sergiledi. Teşekkür ederiz!

M******* E*******

Aytül Hanım'a her şey için teşekkür ederim.

Y******* A*******

Mustafa bey gayrimenkul sektöründeki deneyimi ve çözüm odaklı yaklaşımıyla bize harika bir hizmet sundu. Kendisiyle çalışmaktan memnuniyet duyduk.

R******* Y*******

Mustafa Bey samimi yaklaşımı ve profesyonel hizmeti ile süreci kolaylaştırdı. İşbirliği için teşekkür ederim.

Y******* K*******

Ev satın alırken bize yardımcı olan Mesut Bey müşteri memnuniyetine verdiği önem çok iyiydi. Sorularımıza her zaman hızlı ve açıklayıcı cevaplar verdi.

M******* M*******

Aytül hanım zorlu bir süreçten kurtardı bizi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az.

E******* G*******

Ramazan bey'in bu işi sevdiği o kadar belli ki keyifle çalışmalarımızı sürdürdük ve istediğimize kavuştuk. Çok teşekkür ederiz.

S******* Ş*******

Ramazan Bey ve Arge ailesine çok teşekkür ederim.

E******* A*******

Ensar bey karakteri ve işinde harika bir danışman. Herkese tavsiye ederim.

F******* E*******

Taner kardeşimle çalıştığımız 3. gayrimenkulum. Kendisinden her konuda çok memnunum. İyi ki diyorum.

Hasan Şekerci

çok ilgil ve işinin uzmanı bir arkadaşımız.Profosyonel olarak tavsiye edebileceğim birisidir.

Burak Özdemir

Cem beye teşekkür ederiz en az 3-4 kere daireye baktık. Sonunda karar verdik ve daireyi tuttuk. Hersey düzgündü ve çok yardımcı oldu hala işini böyle düzgün yapan insanlar olduğunu görmek iyi bir şey . Elinize sağlık

Hacı Mehmet İnceköy

Cem bey, isini çok iyi yapıyor. Düzenli, dakik,ciddi çalışıyor. Güven veriyor. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum. Kendisine hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Bilal Topaloğlu

Karar verme sürecimiz biraz uzun sürse de bu süreci en olağan sabır ve anlayışıyla idare edip, ilk evime kavuşmamı sağladığı için sonsuz teşekkür ederim!

S******* Ö*******

Cem Bey’e çok teşekkür ederiz. Kiralama sürecinde bize gerçekten çok iyi rehberlik yaptı. Daire içi yapılması gereken tadilatlar için yol gösterdi. Yasal konulardaki bilgisi ile konuya oldukça hakimdi. Çok memnun kaldık.

Nejat Eryelkovan

Her şey çok kolay ve çok hızlıydı Cem beye sonsuz teşekkürler

Adem Aydoğdu

Ramazan avinç beyin 20 gün gibi kısa bir sürede evimizi satmasindan mutluluk duyduk.Kendisine isinde özverili kibar ve nazik yaklasimindan dolayii tesekkur ederiz. Başarılarının devamini dilerim.

G******* A*******

Kendileri bütün gayrimenkullerimizin danışmanlığını uzun süredir üstleniyorlar. RE/MAX Arge ve ekibi yine hızlı bir şekilde Fabrikamızı kiraya verdiler. Teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

R******* A*******

A101 Tokat Bölge Müdürlüğü olarak talep ettiğimiz lojistik deponun kısa sürede kiralama işlemeni gerçekleştirerek profesyonel hizmet verdikleri için kendilerine teşekkür ederiz.

A******* P*******

Yasemin Hanım'ın ilgisi, samimiyeti ve bilgisi gerçekten çok kaliteli. İyi ki RE/MAX Arge'den Yasemin Hanım'ı tercih etmişiz.

Hasan Akçaşak

Dükkanımın kiralama işleminde Mert bey'den aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kendisine yardım ve desteği için çok teşekkür ediyorum.

Merve Nur

Sahibi bulunduğum Fındıklı/Maltepe'de bulunan iş yeri kiralama işleminde birlikte çalıştığımız danışmanımız Mert Develik'e gayret ve çalışmalarından son derece memnun olduğumu belirtir, fazlasıyla yardımcı olduğu için teşekkürlerimi sunarım.

Şerife Gökgöz

Yeni açacağımız dükkan için bize yardımcı olan Mert Bey'e çok teşekkür ederim. Her konuda elinden gelen desteği sağladı. Danışmanlık desteği alacağımız nice işlerimiz olur umarız. ZERO FEELİNG BY ŞERİFE

N******* A*******

Yasemin hanım daire arayışımızda bize çok yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim.

M******* Y*******

Yıllardır kendisi ile çalışıyoruz.Yardım ve destekleriniz için Teşekkür ederiz.

S******* T*******

Nef Sancaktepe sitesindeki dairemizin kiralama sürecinde yasemin hanım bize çok destek oldu. Yardımlarınız için Teşekkür ederiz.

B******* R*******

Sayın Yasemin Kurt, Sizle yürüttüğümüz kiralama sürecinde gösterdiğiniz profesyonellikten ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Dairemizi kiralamak adına tüm süreç boyunca bize sağladığınız destek ve rehberlik için minnettarız. Herhangi bir sorunla karşılaştığımızda veya ekstra bilgiye ihtiyaç duyduğumuzda sizinle kolayca iletişime geçebilmek de oldukça değerliydi. Teşekkürlerimizi sunar, başarılarınızın devamını dileriz. Saygılarımla,

M******* A*******

Ebru Hanım'a destekleri için çok teşekkür ederim.

F******* S*******

Taner Bey'in hızlı ve pratik olması, detaycı olması çok iyi. Kendisi güvenilir ve başarılı bir danışman. En hızlı sürede işlem gerçekleştirdik. Çok teşekkürlerimi sunuyorum.

E******* K*******

Ebru hanım her detayla bizzat kendi ilgilendi. Bize düşen sadece eve yerleşmek ve güle güle oturmak kaldı. İyi ki yollarımız kesişmiş. Başarılarının devamını diliyorum.

M******* K*******

Yasemin Hanım ile yaptığımız 3. işlem. Kendisinden fazlasıyla memnunuz. Herkese tavsiye ettiğimiz bir danışman.

G******* K*******

Bir çok farklı markalarla çalıştım, ama Yasemin Hanım gibisine rastlamadım. Kendisi işinde çok profesyonel bir danışman. Her şey için teşekkür ediyorum.

A******* Ç*******

Evimizi önce sattık, sonra kiraladık. Bu süreçte Yasemin Hanım'ın yardımlarını asla unutmıcaz. Ailemizden biri gibi koşturdu. Kendisine buradan teşekkürlerimi sunarım.

G******* A*******

Gazi bey'in profesyonelliği dillere destan. Onun sayesinde istedimiz şirkete kavuştuk. Bundan sonraki tüm işlerde beraberiz.

E******* E*******

Berna Hanım'ın sakinliği, pozitifliği ve profesyonelliği ile tam hayalimdeki daireyi bulduk. Kendisi mükemmel bir danışman. Her şey için teşekkürlerimi sunuyorum.

K******* Y*******

Cem Bey'den aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kendisi çok başarılı bir danışman.

M******* K*******

Aytül Hanım'a tüm destekleri için çok teşekkür ederim. En kısa sürede işlemimizi tamamladı.

Y******* G*******

Cem Bey ile çalışma sürecimiz çok keyifli geçti. Kendisi işinde çok iyi bir danışman.

H******* K*******

Fabrikamızın satış sürecinde Gazi Bey çok yardımcı oldu. Gerçekten çok başarılı bir danışman. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az olur. İyi ki yollarımız kesişmiş.

E******* A*******

Devrim Hanım ile ev satış işlemimiz çok hızlı ve sorunsuz geçti. Çok tatlıve profesyonel bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

H******* E*******

Yasemin Hanım profesyonelliği ve bilgileri ile gerçekten mükemmel bir gayrimenkul danışmanı. Her adımda bize rehberlik etti ve istediğimiz eve ulaşmamıza yardımcı oldu. Kendisiyle çalışmak büyük bir rahatlıktı

S******* E*******

Bizim için mükemmel bir evi bulmamıza yardımcı olan Taner Uzun'a teşekkür ederiz. İyi bir danışman, iyi bir arkadaş gibiydi. Her zaman dostça ve profesyonel bir yaklaşıma sahipti.

Y******* G*******

Ramazan Bey işinde gerçekten uzman bir isim. Kendisi, pazarı iyi biliyor ve bize en iyi fırsatları sunmamıza yardımcı oldu. Kendisine minnettarız

Ş******* Y*******

Evimin satışı karmaşık bir süreçti, ancak Ramazan Bey ile birlikte işler çok daha kolay hale geldi. Kendisi, her adımda bizi bilgilendirdi ve sorunları hızlıca çözdü.

S******* G*******

Eşsiz hizmeti ve uzmanlığı için Ramazan Bey'e teşekkür ederiz. Her adımda bizimle birlikteydi ve işlem sürecini sorunsuz bir şekilde yönetti."

S******* D*******

Aykut Bey sadece bir danışman değil, aynı zamanda bir dost. Kendisiyle çalışmak, gayrimenkul işlemlerini anlamamıza ve başarıya ulaşmamıza yardımcı oldu. Tavsiye ederim.

Bayram Gül

Mert Bey evi kiraya verme sürecinde bize çok yardımcı oldu. Güleryüzü, profesyonelliği, ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederiz. Meslek hayatında başarılar dileriz.

Enes Altun

Mert Develik ile ilk tanıştığımız günden bu zamana kadar ikili iletişimi o kadar mükemmel bir insan ki özel hayatım da dostum, kardeşim, arkadaşım olarak tarif edebileceğim nadir insanlardan bir tanesi oldu.Bunun dışında kendisi ile bir ticaretimiz oldu bunun üzerine gördüm ki; Yaptığı mesleğin en ince ayrıntısına kadar titizlikle çalışan nadir Gayrimenkul danışmanlarından bir tanesidir.Bundan sonrada Gayrimenkul danışmanı olarak çevreme önericiğim tek kişidir. Başarılarının devamını diler; sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamanı diliyorum sevgili kardeşim...

Kenan Şanlı

Temmuz ayında Ataşehir’de bulunan evimizin kiraya verilmesi sürecinde Mert Bey’dan danışmanlık hizmeti aldım. Gerek fiyat tespiti gerekse kiralama sürecinde gayrimenkul danışmanlık deneyimi ve bilgisiyle hedeflediğimiz etkinlikte bir süreç yönetimi gerçekleştirmiştir. Kendisine bu süreçte gösterdiği ilgi ve etkin süreç yönetimi dolayısıyla teşekkür ederim.

Fatma Çermik

Sevgili Mert Bey diyerek tanıştığım şimdi oğlum Mert diye hitap ettiğim RE/MAX’ın değerli satış temsilcisi Mert’in bana göstermiş olduğu yakınlık, kolaylık ve kibarlık için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki mal varlıklarımı onun sayesinde almak isterim iyi ki yolumuz kesişmiş. İş hayatında başarıların zirveye çıkması dileklerimle.

Arzu Özok

Recep Bey çok bilgili ve yardımcı bir danışmandı. Tüm süreç boyunca yapıcı ve pozitif kişiliğiyle yanımızdaydı. Güleryüzlülüğünü hiç eksik etmedi.

M******* E*******

Müşteri olarak ne istediğimi anlayan ve bu doğrultuda hizmet veren bir danışmanla çalışmak, benim için büyük bir kolaylık oldu. Yasemin Hanım ve ekibine teşekkür eder, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

A******* D*******

İşini büyük bir tutku ve profesyonellikle yapan bir emlakçı arıyorsanız, Yasemin Hanım tam da aradığınız kişi.

Yunus Akdağ

İşimizin başından sonuna kadar dürüstlük, şeffaflık ve sonuca odaklı sabırlı ve idareci davranarak işlemi tamamladık. Tekrar görüşmek üzere kardeşim, başarılarının devamını dilerim. Sevgiler.

Ogün Dilaver

Sahibinden ilanı ilk görüp beğenmemizden itibaren bizi doğru ve açık bilgilendiren, süreci doğru işleten Mert Bey'e teşekkürü borç bilirim. Evi satmak için satmayıp, destek ve bilgileri için önce Mert Bey'e ardından Arge ailesine çok teşekkür ederim. Bir sonraki alım satımlarımda da tercih edeceğim ilk kişidir. Her şey için çok teşekkür ederim.

Hakan Ünal

Mert Bey ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Güleryüzü ve sıcak davranışı ayrıca sözleşme sürecinde ilgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Muammer Uğur

Kadıköy'deki evimizin satışını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği için Mert Bey'e çok teşekkür ederiz. Organizasyonu çok iyi bir şekilde yaptı. Çok memnun kaldığımız için bundan sonraki dairelerimizin satışını da Mert Bey'e vermeyi düşünüyoruz. Dürüst ve sözünün eri arkadaşıma çok teşekkür ederim. Emeklerine sağlık.

Levent Sayin

İstanbul Anadolu'da tek geçerim Mert Bey'i. Başarılarının devamını diliyorum, emeğine sağlık. Tüm işlerimi hızlandırdığın için teşekkür ederim.

Gülay Uçan

Mert Bey'e çok teşekkür ederim. İlgisinden ve iletişiminden çok memnun kaldım. Ömür boyu herkese tavsiye ediceğim kişidir. Aynı gün içinde evimi sattı ve tapu işlemlerini sonlandırdı. Konuşması,iletişimi o kadar anlaşılır ki ömrü çok uzun olsun bence herkes Mert Bey ile satış işlemlerini bitirebilir. Güvenilir ve danışmanlığı süper insan. Daha işimiz bitmedi, çok kişiye tavsiye edeceğim sizi.

Kübra Ürge

Ev satın alım işlemini çok başarılı bir şekilde yürüten danışmanımız Mert Develik ile evi satın aldıktan sonra kiralama için de çalışmaya karar verdik. Satın aldığımız ev için en iyi kira fiyatını çıkarmak için çalışmalar yürüttü ve profesyonel bir şekilde ilgili ilanları açtı. Kiralama sürecinde onlarca kişi evi tutmak istese de, bu kişiler arasında çok sıkı bir kontrol yaparak kimsenin madur olmamasını sağlayacak uygun kiracımızı buldu. Süreçte en ufak riski bile değerlendirerek, bizim ileride yaşamamız muhtemel sorunların önüne geçti. Ev satın alma sürecimizin ardından ev kiralama aşamasında da kendisine göstermiş olduğu muazzam danışmanlık hizmetinden ötürü teşekkür ederim.

Cahit Ürgen

Birikimlerimiz ile bir ev almaya karar verdik ve Mert Develik ile iletişime geçtik. Sürecin başından sonuna kadar bize kusursuz bir danışmanlık hizmeti sunarak hayalimizdeki evimizi satın almamızı sağladı. Sürecin başında taleplerimizi detaylı bir şekilde öğrenip ardından kapsamlı bir çalışma yürüterek bizim için uygun evleri buldu. Ardından kredi sürecinin başından sonuna kadar çıkan tüm sorunlarda bizlere yardımcı oldu ve yüksek miktarda kredi çekmemizi çıkan problemlerin çözümünde yardımcı olarak sağladı. İlk evimiz olduğundan ve daha önce tecrübemiz olmadığından tüm süreçleri adım adım anlattı ve ilk aşamadan ev sahibi olmamıza kadar geçen süreci kolaylıkla tamamlamamızı sağladı. Geçmişten bugüne aklımızda oluşan olumsuz emlak danışmanı algısını tamamen yıkmayı başardığını söylemek isterim. Bundan sonraki gayrimenkul işlemlerimde sadece kendisi ile çalışacağım. İlgisi, profesyonel hizmeti ve güvenli bir ev satın alma işlemi gerçekleştirmemizi sağladığı için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

E******* Y*******

Emel Hanım ile iş yapmaktan çok memnun kaldım. Güler yüzlü ve şeffaf iletişimi için kendisine teşekkür ediyorum. Alıcımız var diyerek aradı ve tüm süreçleri kendisi hazır hale getirdi. Biz sadece satış işleminde imza atmaya geldik. Bu kadar sorunsuz ve hızlı şekilde mülkümün satılmış olmasından dolayı kendisiyle çalışmış olmaktan son derece memnunum. Başarılar diliyorum.

V******* Y*******

Emel Hanım ile aradığımız villayı bir hafta içerisinde kararlaştırıp, tüm detayları hakkında bilgi sahibi olarak, çok hızlı ve sorunsuz şekilde alım işlemimizi gerçekleştirdik. Kendisi tüm süreçler hakkında çok bilgili bir danışman. Keyifli ve çok hızlı, güvenilir bir emlak işlemi yaptığım için mutluyum. Teşekkür ediyorum.

Ö******* A*******

Başka bir emlak firmasında 300 günü aşkın süredir satılmasını beklediğim mülkümün, Emel Hanım ile tanışıp çalışmaya başladıktan sonra 10 gün kadar kısa sürede satışını gerçekleştirdik. Güler yüzlü, açık iletişimi ve tüm prosedürü sorunsuz yönetmesinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

M******* Ö*******

Aradığımız villayı Emel Hanım sayesinde bulduk ve hem çok hızlı şekilde hemde çok düzenli iletişim ile keyifli bir satınalma sürecini birlikte yaşamış olduk. Kendisine bu süre içinde bize yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

E******* B*******

Şehir dışında yaşıyorum. Başka bir şehirden uçak seyahati ile gelerek günübirlik yer gösterim servisi aldım Emel Hanım'dan. Ardından bir hafta içerisinde tüm prosedürlerde Emel Hanım bize çok hızlı ve şeffaf iletişim ile yardımcı oldu. Bir uçak seferiyle daha gelip tapu işlemimizi gerçekleştirdik. En başından en sonuna kadar hiç bir aksaklık yaşamadan sorunsuz ve keyifli bir süreç yaşadık. Emel Hanım'a teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

U******* A*******

Yasemin Hanım, özverili ve profesyonel bir şekilde süreci yöneterek tüm zorlukların üstesinden geldi ve bize çok destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

F******* A*******

Gayrimenkulümüzü yine hızlı bir şekilde kiraya verdiler. Her zamanki gibi kurumsal anlayış ve profesyonellikle tüm işlemleri kısa sürede sorunsuz bir şekilde hallettiler. Kendilerine teşekkür ederim. RE/MAX Arge ile çalışmaya devam edeceğiz.

Muammer Uğur

Satıştaki emeklerinden dolayı Ensar Bey'e çok teşekkür ederim. Süreçten çok memnun kaldık. Diğer gayrimenkullerimizi de güvenle teslim edeceğiz. Başarılar, kolaylıklar dilerim.

Yunus Akdağ

İşimizin başından sonuna kadar dürüst,sevecen,şeffaf ve sonuç odaklı sabırla davranarak idare ederek işimizi başarıyla tamamladık. Tekrar görüşmek üzere kardeşim, başarılarının devamını dilerim. Teşekkür ederim her şey için.

Betül Ateren

Azimli,güleryüzlü beklentilerimizi iyi kavrayarak sonuca ulaştıran danışmanımız Ensar Bey'e teşekkürlerimizi sunarız.

S******* K*******

Ensar beyi'in ilk iletişim ve sonrasında bize sağladığı güven ile mutlu bir süreç geçirdik. özellikle kişiye yönelik sıcak ve samimi davranışlarını takdir etmek elde değil. çok teşekkürler ensar bey.

E******* P*******

Tokat' da ailemiz için talep ettiğimi konutu çok kısa sürede kiralayarak bize telsim ettiler. Bizleri çok iyi karşılayıp, her türlü ilgi alaka ve yardımları için kendilerine ve firmalarına teşekkür ederim.

Ali Doğan

Cem bey işini iyi yapan işini iyi takip eden deneyimli bir arkadaş uzun yıllardır birlikte çalıştığım ve çok memnun olduğum için çalışmaya devam ediyorum teşekkürler cem bey

S******* Ö*******

Mustafa bey'in profesyonelliği ile çok başarılı ve hızlı bir süreç geçirdik.

B******* Ş*******

Aykut bey gerçekten bilinçli ve bilgili bir danışman. süreci tamamen kendisine bıraktım ve istediğim şartlarda harika bir işlem gerçekleştirdi. kendisine çok teşekkür ederim

S******* B*******

Taner beyin enerjisi, iyi niyeti, bilgisi ile çok iyi bi süreç geçirdik. teşekkürlerimi sunuyorum.

Ş******* A*******

Ramazan bey ile çalışmamız 4. kendisiyle birlikte çalışmak çok keyifli. doğru bir danışman.

P******* E*******

Recep bey ile ilk defa çalıştık. kendisi çok naif, bilgili, düzgün bir danışman. kendisine emekleri için çok teşekkür ederim

M******* Ç*******

Yasemin hanım bu işte kesinlikle tek!

S******* Y*******

Gözde hanım ilgili ve güvenilir bir danışman. gözüm kapalı mülkümü teslim ettim ve çok hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. teşekkür ediyorum kendisine

K******* E*******

Mert bey çok yoğun bir dönemimde evimi satmam için bana o kadar yardımcı oldu ki, tüm detaylarla tek tek ilgilendi. harika bir iş çıkardı. kendisine çook teşekkür ederim

E******* K*******

Emel hanım ile çok başarılı bir süreç geçirdik. kendisi işine dört elle sarılan kaliteli bir danışman

T******* D*******

Mustafa bey mülkümü en hızlı şekilde işleme döüştürdü. kendisi mükemmel bir danışman

H******* Ç*******

Cem beye tüm emekleri için teşekkür ederim. tüm süreç harika bir şekilde gerçekleşti

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.