RE/MAX Arge portföyünde 258 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 205 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 53 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arge


2023 RE/MAX TÜRKİYE CİRO ŞAMPİYONU RE/MAX ARGE, 

2023 RE/MAX TÜRKİYE CİRO ŞAMPİYONU BİR BROKER,ARAŞTIRIR GELİŞTİRİR ÇÖZÜM ÜRETİR...

İNOVASYON İLE DEĞER KATAR...KURULUŞUMUZDAN BU YANA KONUT, TİCARİ, PROJE VE ARSA SATIŞLARI ALANINDA BİRÇOK İŞLEMİ HIZLI VE DOĞRU SONUÇLANDIRMIŞ, BİRÇOK KURUMSAL MARKAYA YATIRIM ARACILIĞI ETMİŞTİR.VİZYONUMUZ; GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE PROFESYONEL, GÜVENİLİR, ARAŞTIRAN, GELİŞTİREN VE ÇÖZÜM ÜRETEN BİR KURUM KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAK.

 

MİSYONUMUZ ; SEKTÖRE SAYGINLIK KAZANDIRAN, ETİK VE KURUMSALLIĞI İLKE EDİNMİŞ, TÜM TARAFLARIN MAKSİMUM KAZANÇ ELDE EDECEĞİ, MUTLU VE MEMNUN MÜŞTERİLER VE İŞ ORTAKLARI YARATMAK.RE/MAX INTERNATIONAL TARAFINDAN ONAYLI TİCARİ VE LÜKS KONUT UZMANI GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZ İLE RE/MAX ARGE OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE PROFESYONEL, EĞİTİMLİ, KONUSUNDA UZMAN EKİBİMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ.
 


Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2022
1
Mart 2022
1
Kasım 2022
1
Kasım 2022
2023
1
Temmuz 2023
1
Temmuz 2023
1
Eylül 2023
1
Eylül 2023
1
Aralık 2023
1
Aralık 2023

Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul A Blok No:2E İç Kapı No:366
/ Ataşehir / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

K******* E*******

Rasim Bey'e tüm emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Fatma Yılmaz

Ahmet Beye yaklaşık 4 Ay önce sosyal medyadan ulaşarak kendisine Pendik Mira sitesindeki dairemi satmak istediğimi ilettim. Bana sürecin nasıl olacağını nasıl pazarlanacağını çok net bir şekilde ifade etti. Kendisine güvenerek sözleşmemizi imzalayarak başlayan sürecin sonunda sorunsuz bir çalışma, muhteşem bir özveri ve güven veren çalışmasıyla kısa sürede evimi satan Ahmet ŞİMŞEK beye teşekkür ediyorum başarılarınız daim olsun diyorum.

Haydar Güner

Ahmet Beyle Pendik Mira projesindeki portföyünü arayarak tanıştık. İlk andan tapumuzu Alana kadarki süreç için gerçekten canı gönülden teşekkür ederim. Profesyonellik,dürüstlük olması gereken duruşuyla işini layıkıyla yapan harika bir beyfendi. Kendisine ve Ofisine Başarılar Diliyorum.

N******* B*******

Recep bey başarılı işine sadık ve programlı bir danışman gerçekten. Emekleri için çok teşekkür ederim.

A******* E*******

Recep Bey 'e başarılı ve iyi yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

E******* Ü*******

Rasim kardeşim ile başarılı bir işlem gerçekleştirdik. Aylardır duran mülkümü sattı. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim

Y******* C*******

Rasim bey işini çok iyi takip eden başarılı ve kaliteli bir danışman. Kendisine verdiği üstün hizmetten dolayı çok teşekkür ederim.

G******* Ö*******

Başarılı ve cana yakın bir danışman. İşlemlerimizi hızlı bir şekilde gerçekleştirdik.

F******* Ö*******

Ramazan Bey'e tüm ilgisi için çok teşekkür ederim. İyi ki yollarımız karşılaşmış.

F******* K*******

Ramazan bey saygılı başarılı işinin ehli bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

A******* A*******

Her şey için teşekkür ederim.

N******* İ*******

Kübra hanım gayet işinde başarılı ve sadık bir danışman. Ev kiralama sürecinde bizlere çok yardımı oldu ve başarılı bir şekilde hallettik. Çok sağolun Kübra hanım..

G******* B*******

İsa bey her an benimle iletişimde kalarak evime en uygun kiracıyı getirdi. İsteklerimi önemsedi, kaliteli bir iş çıkardı. Kendisine çok teşekkür ederim.

M******* E*******

İsa bey ile başarılı bir süreç geçirdik. Yardımlarından dolayı minnettarım kendisine.

S******* T*******

Evimin satışını çok hızlı bir şekilde gerçekleştirdi. Bundan sonra evlerim Güniz hanım'a emanet. Çok teşekkür ediyorum.

H******* İ*******

Güniz hanım sektöre yeni başladığını söylese de o kadar başarılı bir danışman ki... Evimi satın alma sürecimde her an yanımdaydı, kendisine çok teşekkür ederim.

S******* A*******

Gazi Bey'e tüm emekleri için teşekkür ederim. İşinde başarılı ve süreci iyi yöneten bir danışman.

H******* Ö*******

Gazi bey Tokat'da olan evimi satıp, İstanbul'daki evimi almama çok yardımcı oldu. Onun sayesinde hızlı bir şekilde işlem yaptık. Çok teşekkürler.

S******* O*******

Emel hanım ile 2. çalışmamız. Evimizi sattık ve yeni bir mülk aldık. Kendisi sürecin başından sonuna kadar sorunsuz, hızlı ve başarılı bir şekilde takipte kaldı. Teşekkür ediyorum.

T******* K*******

Aradığımız villa için çok çabaladık ve çözümü Emel Hanım'da bulduk. Kendisi gece gündüz demeden bizimle ilgilendi ve mükemmel sonuca ulaştık. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarıız.

M******* D*******

Ebru Hanım tüm titizliği ile başarılı bir şekilde işlemimizi halletti. Kendisine çook teşekkür ediyorum.

H******* Ö*******

Ebru hanım işinde gayet başarılı, kaliteli bir danışman.

H******* A*******

Aykut beye her şey için çok teşekkür ederiz.

S******* K*******

Aykut bey ile işlem süremizde başarılı, güvenilir, ve hızlı bir süreç geçirdik. Her şey için teşekkür ediyoruz kendisine.

S******* A*******

Çok güzel bir daire yatırımı yapmamıza aracılık ettiler. Dairenin teslim alınmasına kadar geçen süreçte kurumsal ve profesyonel bir hizmet aldık. RE/MAX Arge ekibine teşekkür eder başarılar dileriz.

G******* T*******

Harika bir ortam, profesyonel ve güzel insanlar, temiz ve güzel ofis kurulumu. Danışmanımız Yasemin Hanım gayet deneyimli, güvenilir, verimli ve bilgili bir profesyonel, böyle bir acente arayan herkese şiddetle tavsiye ederim. Müşterilerini önemsiyor ve sürecin her aşamasında detaylı bir şekilde bilgilendiriyor. Ayrıca mükemmel danışman eğitimi ve profesyonelliği nedeniyle Yasemin hanım herhangi bir emlak işlemi yapmak isteyen herkese tavsiye ederim.

H******* T*******

Tanıştığımız ilk günden itibaren, pozitif tutumu, samimiyeti, öngörüleri ile profesyonelligini birleştiren Sn. Yasemin Kurt Gayrimenkulümün kiralanmasında gösterdiği destek için sonsuz teşekkür ederim.

E******* K*******

Yasemin hanım'la satmak istediğiniz gayrimenkulünüzün o günün koşullarında değerinde en kısa zamanda ve sakin stressiz bir şekilde satılacağından emin olabilirsiniz.Siz hiç yorulmadan üzülmeden... Biz yakın zamanda yasemin hanım ile evimizi sattık. Geçmişteki emlak vergileri borçları , tapu işlemleri, vekalet işlemleri gibi birçok şey de dahil olmak üzere sorunsuz bir şekilde yorulmadan , çok da güzel kişilere sattık evimizi kendisi sayesinde.. Satmayı düşündüğünüz bir gayrimenkulünüz varsa hiç düşünmeden, Yasemin hanım'ı tercih etmenizi öneririm.

S******* Y*******

Yasemin hanım kiralık daire arama sürecinizdeki profesyonel iş takibi ve samimiyetiniz için teşekkürler. Bütün servisten çok memnun kaldım.

B******* Ü*******

Çok zor durumda olduğum bu sancılı dönemde ev bulma konusunda olağanüstü gayreti ,bilgi birikimi ve nazik tavırları ile işlerimizi kolaylaştıran Yasemin hanıma çok teşekkür ediyor ve başarılarının daim olmasını umuyorum.

R******* F*******

Kiracı arama sürecinde tüm hassasiyetlerimi dikkate alarak, sabırla ve özverili bir şekilde sonuca ulaştırdıkları ayrıca tüm istek arzularıma saygı duyarak bu süreci sakin ve rahat atlatmamı sağlayan RE/MAX Arge ekibinde bulunan Yasemin Hanım'a sonsuz teşekkürü bir borç bilirim. Emeklerinize sağlık diyorum. Saygılarımla.

H******* Y*******

Selamlar Yasemincim her şey için teşekkür ediyoruz. Samimi ve candan yaklaşımınla bizi o kadar çok güvende hissettirdin ki sanki aileden ya da çok güvendiğimiz bir tanıdığımıza evimizi emanet etmiş kadar rahattık. Kısa sürede evimizin kiralanmasına aracı olduğun için minnettarız. Bu kısa süre içinde tanıştırdın kiracı adaylarının hepsi de özenle seçilmiş bize uygun insanlardı. Hem işine olan saygın hem bize göstermiş olduğun güler yüzün içten samimi yaklaşımın ve yol gösterici yaklaşımın için tekrar teşekkür ediyoruz. Yolun her daim açık olsun. Sevgiler

B******* T*******

Yasemin hanım merhabalar, Aydos country deki evimin kiralanma sürecindeki, ilginiz, yardımlarınız ve Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Kiralamayı çok kısa bir sürede tamamlamakla kalmayıp çok da iyi bir kiracı bulduğunuz için ayrıca çok teşekkürler. Sizinle çalışmak zevkti.

B******* S*******

Yasemin hanım ile çalışmak gerçekten güzel bir deneyimdi. Kendisinin iletişim becerileri olağanüstüydü, her aşamada bana süreci açık ve anlaşılır bir şekilde iletti. Emlak işlemleri genellikle karmaşıktır, ancak kendisi, bilgisi ve profesyonelliğiyle her adımı kolay ve sorunsuz hale getirdi. Kendisinin sağladığı hizmet sadece profesyonellikle değil, aynı zamanda samimiyetle de beni kazandı. Müşteri odaklı yaklaşımı, benim ihtiyaçlarımı anlaması ve çözümler üretmesi, gerçekten takdir ettim. Ev kiralama sürecimde bana rehberlik ettiği için kendisine minnettarım. Yasemin hanım sektöründeki deneyimi ve bilgisi, karar verme sürecimde güven duymama yardımcı oldu. Kendisi işinde uzman, güvenilir bir profesyonel ve aynı zamanda içten bir insan. Emlak ihtiyaçları olan herkese kendilerini gönül rahatlığıyla öneririm.

N******* B*******

Yasemin hanım merhaba, bu süreçte bizim çok çilemizi çektiniz:) Sakin yaklaşımınız, hoş sohbetleriniz ve iş bitiriciliğinizle kısa zamanda evimizi kiraya verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonra benim ve çevremin tüm gayrimenkul satış ve kiralama işleri için bir arada olmaya devam edeceğiz :) sevgiyle kalın...

Rukiye Dilek Toros

Kış sezonu olmasına rağmen , kiralık dairemizi çok kısa sürede ince eleyip sık dokuyarak , güvenilir bir aileyi yuva sahibi yapan Yasemin hanıma çok teşekkür ediyorum.

Emine Bal

Yasemin hanımın ilgisi, güvenirliği sayesinde ben çok memnun kaldım. Her zaman rahatlıkla çekinmeden arıyabiliyorum. Hızlı birşekilde teleplerim halloldu. Destekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

Sefa Aydın

Gayrimenkul danışmanımız Rasim bey sürecin başından itibaren hem güler yüzlü, hem de yapıcı tavırları ile söz konusu satışa ve alışa pozitif katkı yapmıştır. Kendisine şahsım olarak çok teşekkür ederim.

Çağlar Erdoğan

Danışmanım Sn. Mesut Çalışır Üsküdar'daki evin kiralanmasında bana çok yardımcı oldu. Gece gündüz demeden her an benimle iletişime geçti. İyi ki Mesut Bey ile karşılaştım ve kendisiyle çalışma fırsatı yakaladım. Hizmetinden de iletişiminden de çok memnun kaldım. Teşekkür ederim, işinde başarılar.

Ali Arslan

Hizmetleri için Mesut Bey'e çok teşekkür ederim. Dairemi kiralarken beni hiç yormadı, aksine çok güzel ilgilendi. Profili bana uymayan hiç bir kiracıyla beni muhattap etmedi. Bütün her şey için kendisine çok teşekkür ederim. Kendisi ile tekrar çalışmak isterim. Gayrimenkulum emin ellerde artık.

T******* Ü*******

İlgi ve alakası çok güzeldi. Her soruma memnuniyetle cevap verip bu süreçte bana çok yardımcı oldular

Ahsen Çinal

Süreç boyunca ilgili davrandı tüm sorunlarıma yanıt verdi, her zaman telefon ile kolayca ulaşabildim

Yusuf Türkdoğan

Çok teşekkür ediyorum kendisine sürecin başından sonuna çok alakadar oldu. Hala da olmaya devam ediyor. Gayrimenkul sektöründe çok başarılı olmasını temenni ediyorum.

A******* G*******

Daha önce bir satış işlemi sırasında tanıştığımız Rasim bey ile daha sonradan bir çok iş yaptık. Tüm alım satımlarda hızlı, Güvenilir ve sonuç odaklı olmasından dolayı çok memnunuz.

Tuğçe Korkmaz Çelik

Çok kibar, işin tüm süreçleri ile ilgilendi. Hızlıca evimizi kiraladık

M******* E*******

Muhammet Ali Bey ile ilk defa çalışma fırsatı buldum. Defalarca hem alıcı taraf hem satıcı taraf oldum. Ama ilk defa beni bu kadar yoran bir ticaretim oldu. Neyse ki neticeye bağlandı. Bundan sonraki süreçlerde bir daha böyle şeylerin yaşanmamasını diliyorum.

Habib Can Dede

Süper İletişim , Harika çözüm önerileri bravo Gözde Hanım 🔅

Ugur Eryilmaz

Ben kendisine ilanlari ve sosyal medya uzerinden ulastim surecin basindan sonuna destegi icin tesekurler

U******* T*******

Gözde hanıma teşekkür ederim. Süreci çok güzel yönetti mesleğinde çok başarılı. Başarılarının devamını dilerim.

Aysel Erdal

Çok memnun kaldık

E******* Y*******

Yasemin hanım işinde profesyonel bir danışman yardımları ve destekleri için Teşekkür ederim.

Hakan Tosun

Taner bey bütün süreç döneninde çok yardımcı ve bize çok güven verdi. Eksiklerimizi tamamladı. Bir gayrımenkül danışmanı olarak 10 üzerinden 10 veriyoruz ailece.

Hasan Ateş

Gözde hanım ilginiz alakanız için çok teşekkür ediyorum sizle çalışmaktan memnun oldum

Servet Aydın

Gözde hanım bize çok destek oldu çok saygıdeğer bir emlak danışmanı işini hakkıyla yapıyor teşekkür ederim kendisine.

T******* B*******

Lerzan Hanım’ın pozitif enerjisi, samimiyeti ve profesyonel yaklaşımı sayesinde son derece güvenle alışverişimizi tamamladık. Süreç öncesinde ve sonrasındaki yakın takibi, yardımları, her an ulaşılabilir olması ve gerektiğinde inisiyatif alması ile bizi etkiledi. Kendisi yeni yatırımlarımızda da aklımıza gelen ilk isim...

Tuğba Kembil

Gözde hanım gerçekten de işinin ehli bir hanımefendi kira konusunda da bize çok yardımcı oldu.Hem gerçek bir emlakçı hem de tam bir hanımefendi🫠Her şey için teşekkürler Gözde hanım🙏

Kaan Cemal Akman

Taner Bey'in hizmetinden memnun kaldık. Açıklayıcı, bilgilendirici yönünü çok olumlu bulduk. Tüm süreçteki desteği için teşekkür ederiz.

Hasan Özgü

Mesut Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Tüm emekleri için kendisine teşekkürler.

Burak Beyoğlu

Mesut Bey başından beri çok ilgiliydi. Sorunsuz bir şekilde evimizi kiraya verdik. Güzel hizmetleri için önce Mesut Bey'e daha sonra şirketiniz RE/MAX Arge'ye çok teşekkür ederiz.

İ******* S*******

Gerçekten ilgi,pozitif yaklaşım, güven ve çözüm odakliligi ile örnek bir danışmandır. Süreçte hizmet almaktan dolayı çok memnun olduğumu paylaşmak isterim.

Pınar Ezgin

Nazik, ilgili ve yardımseverdi.

Yücel Karakurum

19 Mayıs Mah. yıldız sokakta Orkide apt daire kiraladım. İşleme aracılık eden Sn Gülden Dikmen'e aracılığınızla teşekkür etmek istiyorum. Kendisi donanımlı, işine saygılı, bilgili, takipçi, güleryüzlü, insan ilişkileri kuvvetli bir çalışanınız. kendisini ve beraber çalıştığı Pırıl Hanım'ı çok takdir ettiğiimi bildirmek isterim.

Sabri İnci

Gülden Hanım'a emekleri için çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

Hakkı Çarkacı

Mesut Bey'in yardımları ve destekleri için kendisine teşekkür ederim.

E******* Ö*******

Mesut Bey'e ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Sevgiler, saygılar.

Ali Günaydın

Saygi cercevesini bozmadan, bilgilendirici ve yardimci olmaya calisarak surec yuruttu Ramazan Bey. Kendisine tesekkur ediyorum.

Faysal Kartal

Satış Sözleşmesi ile Tapu devrine kadarki olan tüm süreçte ben satıcı olarak kendisinin göstermiş olduğu nezaket titizlik ve hassasiyetinden ötürü memnuniyetimizi borç bilir emeğine sonsuz teşekkürler 🙋🏻‍♂️

Erkan Kılıç

Çok iyi ve çok anlayışlı herşey profesyonelce ilerledi hizmetinden dolayı teşekkürlerimizi sunarım

B******* S*******

Harika bir danışman, mükemmel bir hizmet gerçekten bu güne kadar bir çok emlakçı ile çalıştım. İlk defa gayrimenkul danışmanı ile çalıştığımı hissettim. Başarılarınızın devamını dilerim.

C******* Ö*******

Nef Sancaktepe sitesindeki daire arayışımdaki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

R******* T*******

Yasemin Hanım ile defalarca çalıştık, her şey için teşekkür ederiz.

A******* Y*******

Kendisinden çok memnun kaldım emeğine sağlık işinde başarılarılı tekrar tekrar çalışırız

F******* E*******

Kibar, saygılı, dürüst, müşterisi ile gereken ilgi ve alakayı çok güzel bir şekilde veriyor.

U******* K*******

Tüm süreci şeffaf yürüttüğü için kendisine çok teşekkür ederim.

C******* G*******

Öncelikle İbrahim beye teşekkür ediyorum gayet güzel bir şey ilgilendiler

Ö******* A*******

Yasemin Hanım işinde profesyonel, süreci hızlı ve doğru yöneten, oldukça profesyonel bir danışman. Bu süreçte destekçimiz olduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

Bahar Parvizi

son derece dürüst ve güvenilir bir insandır. onunla tanıştığıma memnun oldum

G******* Y*******

Yasemin hanım işinde gayet iyi ve başarılı bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

E******* Y*******

Yasemin hanım hızlı ve pratik bir danışman. İşine sadık ve çok donanımlı. Süreci doğru yönettiğinden dolayı en kısa sürede işlemi tamamladı. Kendisine çok teşekkür ederim.

M******* A*******

Recep bey ve Arge ailesine tüm içtenliğimle teşekkür ederim. Harika bir ekip, harika bir danışman. Herkese tavsiye ederim.

P******* E*******

Recep Bey ile yaptığımız 2. işlem. Kendisinden çok memnunuz. Başarılarınızın devamını dilerim..

U******* Y*******

Mert Bey sahibi olduğum dükkanı gerçekten tüm kalitesiyle sorunsuz bir şekilde halletti. Kendisine çok teşekkür ederim.

Y******* A*******

İsa bey istediğim şekilde daireyi buldu ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırdı. Kendisine çok teşekkür ederim.

İ******* H*******

İsa bey İşinde başarılı, saygılı ve profesyonel bir danışman. Kendisi ile çalışmak bizler için bir şanstı. Tekrar görüşmek nasip olur inşallah. Her şey için çok teşekkürler.

R******* K*******

Gülden hanım' a her şey için çok teşekkürler. Güzel bir çalışma gerçekleştirdik.

A******* E*******

Emel hanım İle başarılı ve hızlı bir şekilde kiralama işlemlerimizi gerçekleştirdik. Kendisine emekleri için çok teşekkür ederim.

Ş******* B*******

Ahmet Bey işinde gerçekten başarılı bir danışman. Tüm süreç hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerledi. Her şey için çok teşekkür ederim.

S******* D*******

Kiralık daire arayışımıza çok hızlı çözüm bulan Yasemin Hanım'a çok teşekkür ederiz.

H******* D*******

Miray hanım' a her şey için teşekkür ederim.. Çok iyi bir iş başardı.

E******* D*******

Ramazan Bey ile gerçekleştirdiğimiz ilk işlem olmasına rağmen hızlı ve sorunsuz bir şekilde işlemimizi gerçekleştirdik.

A******* Ö*******

Taner bey dürüst ve çalışkan bir danışman. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim.

E******* O*******

Yasemin Hanım profesyonelliği ve dürüstlüğü ile bir çok çalıştığım danışmandan çok çok iyi. Artık bütün işlemlerimde Yasemin Kurt ile birlikteyim.

N******* G*******

Yasemin Hanım ile satış sürecinde çalışmak harikaydı. Kendisinin sektördeki derin bilgisi ve müşteri ihtiyaçlarına verdiği özel önem, bu süreci hem verimli hem de keyifli hale getirdi. Özellikle Sancaktepe lüks konutlar konusunda gösterdiği uzmanlık, aradığımız evi bulmamızda büyük bir rol oynadı. Profesyonelliği ve kişiye özel hizmet anlayışı, gayrimenkul danışmanlığındaki beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim."

E******* O*******

Yasemin Hanım ile gerçekleştirdiğim satış işleminden son derece memnun kaldım. Profesyonelliği, piyasa bilgisi ve müşteriye özel ilgisi, sürecin başından sonuna kadar beni rahat hissettirdi. Özellikle Anadolu yakasındaki lüks konut pazarında gösterdiği uzmanlık ve detaylara verdiği önem takdire şayan. Kendisiyle çalışmak, bu alanda karşılaşabileceğiniz en iyi deneyimlerden biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

Mehmet Özdemir

Değerli Mert Bey gayet ilgili alakalı ve yardımcı oldu. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Züleyha Ulu

Mesut Bey evimin hem üst hem alt katını kiralıyor ve aynı zamanda bize uygun yer bakıyor. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunum. İyi işler ve başarılar dilerim.

Muhammed Cihan Ökten

Mesut Bey'e profesyonelliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Evi 3 kişiye gösterdi ama ilk ben görüştüğüm için önceliği bana verdi ve evi tuttum. Mesut Bey'e mesleki hayatında başarılar dilerim. Harika bir deneyim oldu benim için.

İsmail Engin

İsini güleryüzlü ve başarılı yapan bir arkadaştı bize de çok yardımcı oldu

Ersin Karabağ

Ensar Bey iyi bir hizmet verdi, teşekkür ederiz.

Volkan Dükkancık

1 sene içerisinde Evre Gedizler sitesi 1.etap ve 2.etapta dairelerimi sattı Miray hanım. Ve her iki süreçte de A'dan Z'ye her türlü konuyla yakından ilgilenerek süreci her iki taraf içinde çok kolaylaştırdı. Kendisine emeklerinden ve iyi niyetinden ötürü çok teşekkür ediyoruz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.