RE/MAX Arma portföyünde 143 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 118 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 25 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Arma

BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ BİRLİKTE GÜZELİZ.....

      OFİSİMİZ, BUCA BÖLGESİNİN TEK REMAX OFİSİ OLARAK 2021 YILINDA KURULDU, HALİHAZIRDA GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIMIZ, ASİSTANLARIMIZ, PERSONELİMİZ VE YÖNETİCİLERİMİZDEN OLUŞAN  AİLEMİZLE YOLUMUZA, İLK GÜNKÜ HEYECANIMIZLA DEVAM EDİYORUZ.  GAYRİMENKUL PİYASASINDAKİ EN KÖKLÜ VE EN BİLİNİR MARKANIN TEMSİLCİSİ OLMAK VE BU SEKTÖRE DONANIMLI, BİLGİLİ VE VİZYON SAHİBİ YENİ TEMSİLCİLERİN DAHİL OLMASINA EŞLİK ETMEK EN BÜYÜK GURURUMUZ. REMAX ARMA OFİSİ OLARAK ,TÜM İMKAN VE KABİLİYETLERİMİZİ İŞİNDE BAŞARILI, VİZYON SAHİBİ BİR  GAYRİMENKUL DANIŞMANI YETİŞTİRMEK İÇİN KULLANIYORUZ VE KULLANMAYA DEVAM EDECEĞİZ. 

      BROKERIMIZ, SEVGİLİ MEHMET YİĞİT’İN “PARA HER ZAMAN KAZANILIR ÖNEMLİ OLAN İŞİNİ DOĞRU YAPMAK” İLKESİNDEN ÖDÜN VERMEDEN, DANIŞMAN ODAKLI TİCARET ANLAYIŞIMIZ, BİZİ HER ZAMAN BAŞARIYA GÖTÜRDÜ VE GÖTÜRMEYE DEVAM EDECEK…

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Bucakoop Mahallesi Ahmet Piriştina Bulvarı No:2/A Buca/İzmir
Buca Koop Mah. / Buca / İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Ayten Cakan Yildiz

Tülay hanıma evimizin satışında sağladığı harika danışmanlık ve rehberlik için çok teşekkür ederiz. Kendimizi güvende ve emin ellerde hissetik. Tülay hanım son derece dürüst, samimi ve dostcaydı. Güvenilir ve çok keyifli bir süreç yaşadık. Bizi detaylı bir şekilde yönlendirdi. Tüm desteği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Furkan Güldere

Güven, güler yüz, 7/24 hizmet cevap aradığınız sorulara hızlı yanıt. Yani işi hakkıyla yapan sayısı az olan kişilerden şiddetle tavsiye ederim. ☺️

Selda Ketenci

Öyle güzel bir enerjisi var ki, daha ilk tanışmamızda samimiyeti ile bizi kendine hayran bıraktı. Evimizi alma aşamasında pozitifliği, iletişimi, profesyonelliği, süreci ilerletişi ve organizasyonu için çok teşekkür ederim. Ben bundan sonraki alım-satım, kiralama her ne olursa Tülay Hanım’layım. Herkese de tavsiye ederim.

Erdinc Yenidogan

Mustafa Bey, dürüst ve girişimci, doğru ve güvenilir bir kişi olması nedeniyle tebrik ediyorum. Her zaman ve daima yolu açık olsun.

Ö******* B*******

Azime Hanım ile ilanda beğendiğimiz evi görmek için iletişime geçtiğimizde, telefonda dahi güleryüzü ve iş ile ilgili verdiği güven %100 ses tonundan, sohbetinden hissediliyordu. Evi görme talebimiz için randevu oluşturmadaki hızı, doyurucu bilgilendirmeleri sayesinde tam randevu saatinde hazır halde bizi karşıladı ve bizi ev gösterimini gerçekleştirdi. Hem evin içindeki kiracılar ile hem de bizim ile kurduğu iletişim çok profesyoneldi. Daha sonrasında kendisinin de sektör bilgisi ve deneyimleri ile evi almaya karar verdik. Evi satın alma sürecindeki bilgilendirmeleri ve tapu öncesi ve sırasında işlemleri tamamlamak üzerine yapmış olduğu doğru yönlendirmeler ve destekleri ile hızlıca tapu prosedürlerini de gerçekleştirmiş olup, evimizi satın aldık. Süreçteki emekleri için çok teşekkür ederiz.

Engin Çağlar

Allah herkesi Mustafa bey gibi insanlarla karşılaştırsın. Hem güler yüzlü hem ilgili hem herşeye yardımcı. Allah ondan razı olsun

Lidya Köken

İnsan ilişkileri kuvvetli, hızlı ve çözüm odaklı danışmanımız Burak Bey’den çok memnun kaldık. Sürecin başından sonuna dek hızlı iletişimde ve takipteydi. Sektörün bilgisine hakim ve güvenilir olduğu kanaatindeyim.

Fatma Timur

Mustafa beyden daire baktık ama nasip olmadı alamadık bize çok yardımcı oldu güler yüzlü işinde profesyonel işini severek yapıyor bundan sonra gayrimenkul danışmanımız Mustafa bey herşey için teşekkürler

Mehmet Baran

Uğur beye yardımları için teşekkür eder, ticari kariyerinde başarılar dilerim.

İlfan Akad

Dairemizi Kiralama Sürecinde Yardımcı Olan Uğur Beye Teşekkür Ederiz

B******* Ç*******

Hem güvenilir hem güleryüzlü ve çokda yardımsever.Her konuda yardımcı oluyor şiddetle tavsiye ediyorum içiniz rahat olabilir Mustafa Bey ile çalışırken.

M******* Ö*******

Kiralama aşamasından sözleşme aşamasına kadar birçok adımda yardımcı olarak gerekli hassasiyeti ve özeni gösteren Azime hanıma teşekkür ederim.

Batuhan Kavak

Azime Hanım, profesyonelliği, deneyimi ve planlı hareket etmesi takdire şayan, kendisi övgüyü hak eden bir danışmandır. Dostluğumuzun baki kalacağına eminim, Başarılarının devamı dilerim.

Atakan Yalçınkaya

COK İLGİLİ VE COK YARDIM SEVER DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

Onur Sır

Mustafa Bey yıllardır güler yüzü, nezaketi ve hızıyla çok severek çalıştığım bir insan. Mülk sahibi ya da kiracı olsun, herkesin hakkını koruyan, işinde uzman bir isim.

H******* G*******

Cemil Bey her şey için teşekkürler. Hızlı ve güvenilir tek adres.

A******* G*******

Hızlı ve güvenilir tek adres

M******* K*******

Sabri Bey’e evimizi kiralama sürecinde olan desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Eyyüp Ercan

Mustafa bey aracılığıyla Alpkentte bir daire aldık. Kendisi gayet hoşgörülü ve profesyonel çalışan bir insan. Tüm aşamalarda bize çok yardımcı oldu. Kendisinden çok memnun kaldık, bundan sonra kendisine danışmadan hareket etmem kesinlikle.

Emre Güler

Yatırımlık daire alım sürecinde yüksek tecrübesiyle bizlere destek oldu, güvenirlik, güler yüzlülük, profesyonel deneyimi sayesinde süreci problemsiz olarak tamamladık. Herşey için teşekkürler.

Murat Şener

Merhabalar, Mustafa Bey ile daha önce aldığım evin kiralama süreçlerinde çalışmıştım. Bu defa da evimin satış işlemlerini yürüttü. Evin satış fiyatı değerlemesinde ki profesyonel rayiç bedel dosyasından, hem evdeki kiracıma, hem de tüm süreçlerde ki profesyonel bakış açısı beni çok memnun etti. Neredeyse hiçbir şeye karışmadım ve her gelişmeden beni haberdar edip doğru bir danışmanlık yaptı. Ayrıca saygı ve sabırlı oluşu, güvenilirliği, takipçiliği, üslubu, yaklaşımı harika👏👏👏Ben uzun zamandır böyle bir emlak danışmanlık hizmeti almamıştım. Gerçekten emlakçılık anlayışımı değiştirdi. Tekrar teşekkürler Mustafa Bey,

İdris Önder

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan çok memnun kaldım... şiddetle tavsiye ediyorum..

Sinan Pınar

Tarla satışımız için Mustafa Bey ile tanıştık ve çalıştık.. Çok kısa bir zaman içerisinde bizi de bilgilendirerek yerimizin güvenilir bir şekilde satışını gerçekleştirmemizi sağladı.. Emekleri için çok teşekkür ederiz..

Suat Yağdı

RE/MAX Buca'da Alparslan Bey'le tanıştığımız için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum, biz çok düzgün karakterli bir kardeşe sahip olduk, kendisinin de çok sevdiği bir ağabey ve abla kazandığına inanıyorum. Çok dürüst, düzgün, işinin ehli, çok candan ve güvenilir bir insanla çalıştığımız için çok mutluyum, herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum…

Tarık Karğın

Mustafa Bey ile daire kiraladım bize çok yardımcı oldu. Aboneliklerimde bile yardımcı oldu gayet memnun kaldım. Bundan sonra gayrimenkul işlerinde ilk aklıma gelen Mustafa Bey olacak. Her şey için teşekkür ederim.

Halil Arslan

Dairemizin kiralama sürecinde yardımcı olan Uğur Bey'e teşekkür ederiz.

Kazım Keskin

İş Yeri kiralamamız aşamasında bize her konuda titizlikle yardımcı olan uğur beye teşekkür ederiz, başarılar dileriz.

Kamil Kasab

Öncelikle İki yerimizin devir işlemleri sırasında göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü Uğur Bey'e çok teşekkür ederiz...Kendisi bu süreç içinde süratle, disiplinle, samimiyetle ve dürüstlükle hareket ederek çok kısa sayılabilecek zaman dilimi içerisinde neticelendirmiştir. Bu vesile ile çalışabilecek bir emlak uzmanı olduğunu herkese tavsiye edebilirim..

E******* K*******

İlgi ve alakası için kendisine çok teşekkür ederim iş hayatında başarılar diliyorum.

Erkan Akdeniz

Evimizi kiraya verme sürecinde bize samimi ve profesyonel davranan değerli Tülay hanıma çok teşekkürler ediyoruz.

M******* A*******

Her şey için gerçekten çok teşekkür ederim.Kriterlerime uygun olan evi sizin de yardımınızla kiralayabildim.Bu süreçteki yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim

Hüseyin Alperen Alkan

Cafe devir işlemlerimiz esnasında bize her türlü bilgiyi doğru ve dürüst şekilde aktaran, sabırla ilgilenen Uğur beye teşekkür ederim.

Seyfan Kara

İlk evim ilk heyecanım dürüstlüğüne karakterine inandığım işini layıkıyla yapan bir insan olarak tanıdım, yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Seyfan Kara

İlk evim ilk heyecanım dürüstlüğüne karakterine inandığım işini layıkıyla yapan bir insan olarak tanıdık yardımlarınız için çok teşekkür ederim , iyi ki sizle tanıştık , kariyerinizde başarılar dilerim.

Helin Aksoy

Evimizi satmaya çalışırken iki tane farklı emlakçı ile çalıştık fakat bir sonuç alamadık ne kadar bir daha çalışmayı düşünmesek de Uğur Bey bizi kendisinin satabileceğine ikna etti. İyi ki ikna olmuşuz, teşekkürler Uğur Bey.

Mevlüt Eren

Evimizin satış süresince Uğur Bey'le tanıştık. Mülkümüzün satışı esnasında gerek bize bilgilendirmeleri gerekse şeffaf davranması noktasında çok memnun olduk, iyi ki Uğur Bey diyoruz, teşekkürler.

Aysel İkiz

Ev alım sürecinde bir çok ev sunup sabırla yanımızda olan beyefendiye teşekkür ederim. işlerinde başarılar dilerim.

Vedat Dadak

Mülkümüzün satış sürecinde bize yardımcı olup kısa sürede satışını gerçekleştiren Uğur Bey e teşekkür ederiz.

Özgür Şimşek

İşlemlerimizin hızlı ve kolay olmasını sağlayan Uğur Bey'e teşekkür ederim.

Ümit Kaçtı

Süreci iki taraf içinde hızlı ve kolay şekilde sonlanması için elinizden geleni yaptınız, desteğiniz için teşekkür ederim.

Yasemin Akay

Cafe Devir işlemlerimizde bize yardımcı olan Uğur Bey'e teşekkür ederim. Mesleki kariyerinizde başarılar dilerim.

Cengiz Hanifi Ağbaba

Uğur Bey'le dairemizin satışı ile ilgilendiği için tanıştık, bu süreçte sürekli bize bilgilendirme yaptı yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ediyoruz, meslek hayatınızda başarılar.

Lamiya Gasimova Solak

Uğur Bey'in gerekli desteği ve ilgisi sayesinde bizlerde ev sahibi olduk, kendisine özverili ve samimi çalışması için teşekkür ederim.

Y******* Ü*******

İyiki abiyle yolumuz kesişmiş onun sayesinde çok güzel bir ev aldık özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz Alparslan abi aileden biri gibi oldu Rabbim bol müşteriler hayırlı kazançlar nasip etsin inşallah

M******* K*******

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim. 3 günde aileden biri oldu. 1 ayda bulamadığımız evi 3 günde bulup teslim etti.

Y******* Ö*******

İl dışında görev yapmam nedeniyle evimin kiralama faaliyetini Fahrettin Aktaş Bey'e verdim. Kendisi ile meslekten tanışıyor olmakla birlikte evimin tüm eksiklerini tamamlayıp, kiralama sürecini yönetti. Kısa sürede istediğimiz ve arzu ettiğimiz şekilde sonuçlandı. Kendisine ve emekleri için çok teşekkür ederiz.

Nevra Badel Dönmez

RE/MAX Buca Alparslan İrtegün ile tanıştığımıza çok memnun olduk. Zira çok kısa zamanda ihtiyacımıza uygun evi almamıza yardımcı olduğu gibi, satmak istediğimiz eve de en kısa zamanda alıcı bulmuştur. Ayrıca dostane yaklaşımı ile de emlakçı zihniyetinden ziyade arkadaş zihniyeti de bizleri çok memnun etmiştir. Eşim ve oğlum ile birlikte sadece ev sahibi olmadık aynı zamanda dost sahibi de olduk. Bu nedenle kendisine çok çok teşekkür ederiz. Gıyabında bizlere dostane davranan Mehmet Bey'e de çok teşekkür ederiz.

Ceylan Tülüoğlu

RE/MAX Arma Alparslan İrtegün Bey'in verdiği güven, dostluk ve yardımseverliğinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz. Umutlarımızın tükendiği anda bize umut oldu. Özellikle engelli çocuğum olduğu için ekstra çaba gösterdi. Kriterlerimizin en iyisini bizlere sundu. Hayalini bile kuramadığımız evin sahibi olmamıza vesile oldu. Ne kadar teşekkür etsek azdır.

İ******* A*******

Fahrettin Aktaş Bey bizimle her aşamada ilgilendi. Hiç zorluk yaşamadan ev sahibi olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

Baver Polat

Fahrettin Bey'in ilgisinden son derece memnun kaldım, iletişimimiz ve becerileri için çok teşekkür ediyorum. Güvendiğim Emlak Danışmanımız.

Seda Vurmaz

Cemil Bey'in ilgisi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederiz. İşlemimizi, isteklerimiz doğrultusunda sonuca ulaştırdı. Konuya hakim ve bizi sürekli bilgilendirerek ilerledi. Uzman biriyle çalışmanın farkını çok net gördük.

Ali Eren Sayılır

Eve çıkma sürecinde bize emlakçılıktan çok abilik yaptı. Eve çıktıktan sonra bile bizle dirsek temasını kesmeyip ev sahibi ile aramızdaki iletişimi sağladı hala da sağlıyor. Mesleğini onuru ile icra eden bir adam.

Fatih Kural

Atila Bey ile Buca'da bulunan 1+1 daire için görüştük. Kendisi bizimle çok ilgilendi. Nazik ve güler yüzlü bir insan. Ayrıca söz konusu daire ile ilgili çok açıklayıcı bilgilendirmelerde bulundu. Elimizde olmayan bir nedenden dolayı alışverişimiz olmadı fakat oradan çok memnun ayrıldık. Emlak almak isteyenler için güvenilir bir ofis, güler yüzlü hizmet. Teşekkürler Atila Bey ve RE/MAX Ama ailesi.

İbrahim Demirer

Fahrettin Aktaş Bey ile tanışmamızdan sonra evimin satış ve pazarlama yetkisini verdim. beni tüm süreçlerde haberdar ederek aylık düzenli olarak bilgilendirdi. Doğru yönlendirip satışımızın olumlu sonuçlanmasını söyledi. kendisine yardım ve destekleri için çok teşekkür ederim. Bize güvenin ne kadar önemli olduğunu gösterdi.

Sükeyne Altıntaş Özdamar

Fahrettin Aktaş Bey'in güler yüzü, sevecen tavırları, göstermiş olduğu ev hakkında detaylı bilgi sahibi olması, işini özverili bir şekilde yapması ve bizim kendisi ile tanışmamız gerçekten iyi oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Taner Orhan

Mustafa Yiğit Bey gayrimenkul danışmanlığından çok daha fazla şeffaf ve güvenilir bir arkadaş. işlemleri hızlı bir şekilde halledip bizleri mülk sahibi yaptı. İşlerimin yoğunluğundan tapuyu almadan parayı kendisine gönderdim güven kelimesinin tam anlamı iyi ki tanımışız her şey için çok teşekkür ederiz Mustafa Yiğit Bey ve RE/MAX ailesi.

Sibel Farukoğlu

Güler yüzlü, çslışkan, iş takibi hızlı güvenilir, sempatik, insancıl harika bie çalışanınız.

Tuncay Çeker

Göndermiş olduğunuz Mustafa Yi̇ği̇t adlı i̇ş ortağınızdan gayet memnun kaldık İyi̇ ki̇ varsınız. İyi ki RE/MAX Arma.

Perihan Ayaz

Danışmanımız uğur bey'i dürüst, açık sözlü, işini iyi yapan bir kişi olarak tanıdık. bize her konuda çok yardımcı oldu. çok memnun olduk. herşey için çok teşekkür ederiz. çalışmalarında başarılar dileriz.

Ali Akçay

Gayrimenkul danışmanı arkadaşım uğur tutar ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim. süreç boyunca gösterdiği yakınlık ve bilgilendirmelerle sürecin sağlıklı yürümesini sağlamıştır.

Yıldırım Züngür

Fahrettin beyden şemikler icin kiralık daire hizmet aldık ve çok memnun olduk, profesyonel ve ilgili davranışı taktirde şayan. kesinlikle tavsiye ediyorum.

Belma Dinçeroğlu

Evimin kiralaması için ilk defa RE/MAX'la çalıştım. Gayrimenkul danışmanı Fahrettin Bey çok bilgili ve ilgili biri, bana çok yardımcı oldu. Katkılarından dolayı teşekkür ederim memnun kaldım.

İbrahim Gamalı

Binamızın komple kiralama işlemleri danışmanımız fahrettin aktaş tarafından yapılmaktadır. yaklaşık 1 bucuk yıldır sorunsuz şekilde devam ediyor. kendisine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. en son dairemizi 1 günde kiraladı. teşekkürler...

Pınar Hürsöz Tosbeş

İşinin ehli, bilgili, tecrübeli RE/MAX Arma ekibiyle çalışmaktan memnun olduk. Fahrettin Aktaş Bey'e başarılarının devamını diliyorum, tekrar çalışmak üzere...

Kerem Barış Önen

Merhaba ilk başta güzel enerjiniz güler yüzünüz çözümcü yaklaşımınız ve en önemlisi güven vermeniz beni çok mutlu etti.Evimi çok kısa sürede kiraya vermeniz inanın beni çok şaşırttı.Diğer gayrimenkul işlerimdede sizinle çalışmak isterim.Saygılar.

Taner Yavuzarslan

Çok teşekkürler herşey için.

Şendoğan Ersem

Güvenli hızlı samimi güler yüzlü müşteri istek ve kriterlerine uygun gerçek bir profesyonelsiniz.Evimizi kiralama konusundaki tavsiye ve yardımlarınız için teşekkür ediyorum

Nezahat Demirkol

Remax firmasından danışman olarak çalıştığım.Sercan.Tural bey ili kiraya verilmek üzere anlaştığım dairemle ilgili çalışmaları için çok teşekkür ediyor, titiz çalışmaları kısa sürede evimi kiraya vermemi sağladığı.Kibar ve beyefendi tavırlarından çok memnun kaldım.Işi̇ni̇ tam manasıyla yapan çalışkan, dürüst kişiliğinden dolayı kendisine nezdinde firmasına tekrar teşekkürlerimi bildiririm.

Beyza Demiryay

Sercan bey ile bağlattığımız ev satışını güzel bir şekilde sonuçlandırdık.Farklı şehirde yaşamama rağmen süreci başarılı bir şekilde yürüttü ve çok yardımcı oldu.Kendisine ve firmanıza çok teşekkür ediyorum.

Zafer Ayrıksa

Bizimle ilgilenen sercan tural, çok güleryüzlü, samimi ve ilgili davrandığı için çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ediyoruz.Başarılarının devamını diliyoruz

Ferit Çetin

Sercan bey'in göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.İşinde başarılar dilerim.

Taner Karadavut

Güler yüzü, güvenilir bir satış gerçekleştirdiği ve bize her konuda satış süresi boyunca hizmette kusur etmediği için kendisine çok teşekkür ediyorum.Elinize, emeğinize sağlık.

Tuğba Baltacı

İlginiz için ve çabanız için çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldık.Başarılarınızın devamını dileriz.

Görkem Akif Tosun

Mustafa abi alım satım da hızlı güvenilir alışverişin adresi

Gülcan Yaman Algüz

Kiralama için ilanları kontrol ederken fahrettin bey ile tanıştık. bize her konuda destek oldu. evi tutmamızda yardımcı oldu. kendisine gösterdiği özverili çalışması için teşekkür ederiz.

Elif Akaslan

Tülay hanım çok güler yüzlü ve harika bir hanımefendi.Kendisinden çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum.

Nergiz Atesgöz

Tülay hanımla 2. kez evimizi kiraya verme süreci yaşadık ve gayet memnun kaldık.. samimiyeti profesyonelliligiyle bize güven verdi daha uzun süre birlikteyiz kendisiyle😊

Mahmut Günal

Tülay hanım ile daha öncede çalışmıştık ve kendisi işini layıkıyla yapan biridir. evimizi bir kaç gün içinde kiraya vermeye yardımcı oldu. emlak piyasasında tercih edilecek nadir kişilerden kendisine teşekkür ederiz.

Murat Dalgiç

Evimizin satış sürecinde bize Fahrettin Bey destek oldu, gerek kiracimiz ile olan iletişimi, gerekse bizleri piyasa şartları konusunda düzenli bilgilendirmeleri sayesinde, arzuladigimiz şekilde evimizin satisini gerçekleştirdik. RE/MAX ve Fahrettin Bey'e teşekkür ederiz. 🙏

Sebahattin Şimşek

Güvenilir, şeffaf ve her şeyin planlandığı zamanda gerçekleşmesi ve verilen destekler için RE/MAX ve Fahrettin Aktaş Bey'e teşekkür ederim. RE/MAX doğru bir tercih Fahrettin Bey ise o tercihe götüren kişi ⭐️

Yasin Esen

Ev sahibi ile ilişkilerimizi kusursuz bir şekilde yönettiği için kendisine bir de buradan çok teşekkür ediyorum. i̇yiki sizinle tanıştık :)

Pakize Esen

İşini çok güzel yapan tatlı mı tatlış bir hanımefendi bize çok yardımı dokundu bütün samimiyetiyle çok kibar bir insan sizin sayesinde ev işini hemen çözüp taşındık

Ömer Akboğa

Alparslan bey ile tanıştığımız da samimi ve işini bilen biri olduğunu hissettiğim an açık açık konuşabildim ve devamında ki sürecimizde de endişem kalmadı.Analizleri ve tecrübesi doğru rakamlara ulaştırdı bizi .Çok çalışkan ve dürüst insan . buradan tekrar teşekkür ederim.

Mert Gökhan Dönmez

Bütçemize ve ihtiyaçlarımıza göre en uygun evi tek seferde buldu. elinden geldiğince tüm ihtiyaçlarımıza yardım etti. satıcı olarak çok profesyonel, insan olarakta çok iyi biri. tavsiye ederim.

M******* D*******

RE/MAX Arma Buca sayesinde ev aldım buradaki tüm çalışan arkadaşlar samimi içten dürüst insanlar Alpaslan Bey ve Mehmet Bey özellikle bizimle çok ilgilendiler kendilerine ve RE/MAX ailesine teşekkürlerimi borç bilirim.

Yakup Berber

Karşiyaka' da bulunan dükkanimizin satişi, danişmanimiz fahretti̇n aktaş bey tarafindan yapildi. bi̇zi̇ hi̇ç üzmeden, yormadan çok konforlu bi̇r satiş süreci̇ yaşatti. kendi̇si̇ne emekleri̇ i̇çi̇n teşekkür ederi̇m.

Adnan Polat

Dükkan satii̇şi i̇çi̇n fahretti̇n bey i̇le i̇leti̇şi̇me geçti̇m. telefondaki̇ nezaketi̇nden tutum ve tapu i̇şlemleri̇nde gösterdi̇ği̇ efora kadar beni̇ hi̇ç yormadan ve sürekli̇ güven duygusunu vererek süreci̇ sonlandirdi. ilk defa böyle i̇yi̇ bi̇r deneyi̇m yaşadim. kendi̇si̇ne teşekkür ederi̇m.

Hüseyin Berk Bellikli

Fahrettin AKTAŞ beyden aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Ofisine ve kendisine çok teşekkür ederiz.

Çağatay Yardımcı

Yapılan rehberlik ve her türlü ilgi alakadan dolayı çok memnunum çok teşekkür ediyorum.

Zübeyir Karapınar

Evin ilan aşamasından satış, tapu, devir teslim sürecinde gece gündüz hafta sonu demeden özverili fedakar bir şekilde üstün gayretle çalışan yardımcı olan sonuçlandıran kurumsal işletmenize ve Fahrettin AKTAŞ beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum . Çok teşekkürler.

Çağatay Yorulmaz

Yapılan rehperlik ve her türlü ilgi alakadan çok memnunuz çok teşekkür ediyorum.

Hüseyin Karapınar

Evin ilan aşamasından, satış tapu devir teslim sürecinde gece, gündüz hafta sonu demeden özverili fedakar bir şekilde üstün gayretle çalışan yardımcı olan sonuçlandıran kurumsal işletmenize ve Fahrettin Aktaş beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Çok teşekkürler

Hüseyin Tuna

Fahrettin Aktaş Deneyimli bizimle çok ilgilendi Bize güven verdi Kendisine çok teşekkür ederim

H. Serdar Sayar

Evimin Satış sürecini Fahrettin bey yönetti. Her aşamasında bizleri bilgilendirdi, her konudaki sorularımızı yanıtladı. Konforlu bir satış süreci yaşattı. RE/MAX Arma Nezdinde kendisini kutlarım. Süreç yönetimi mükemmeldi başarılarının devamını dilerim. profesyonel hizmet aldığımızı hissettirdi. TEŞEKKÜRLER..

Aynur Büyüktaş

Satın aldığımız ev için süreçte Fahrettin Bey yardımları için çok teşekkür ederim. Tüm süreçte telefonlarımıza ulaşım sağlanmasında hiç sorun yaşamadık. Her aşamada bilgilendirildik.

Cemile Sibel Ertuğrul

07.04.2023 tarihinde RE/MAX Arma Buca şubesinde evimi aldım. Tüm personel koşulsuz şartsız özverili bir biçimde hizmet sundu. Hepsine müteşekkirim . Özellikle gayrimenkul danışmanım Sayın İsmet Gürler ayrıcalıklı servisi ile bizi son derece memnun etti. Onun şahsında emeği geçen tüm arkadaşlara sevgilerimle teşekkür ederim. Sn. İsmet Gürler ile İkinci dairemizi almak üzere çalışmalara devam ediyoruz.

Cemile Sibel Ertuğrul

RE/MAX Arma firmasının Buca şubesinde, son derece olumlu ve etik bir biçimde hizmet aldım. Tüm arkadaşlardan fevkalade memnunum. Piyasa koşullarının en güzel halini yaşattılar. Özellikle CEMİL ADALI kardeşim çok güzel emekler verdi. Kendisine sevgilerimle teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Murat Türker

Sevgili Cemil bey, ilginiz alakanız için çok teşekkür ederim. Evimizi zamanında satıp bize her konuda yardımcı oldu.

Orkun Yavuzlar

Danışmanımız Fahrettin beyin ilgili yaklaşımı ve üstün desteklerinden dolayı önce kendisine nezninde firmanıza teşekkür ederim.

Basri Bahçıvan

Buca Re/max Arma şubesinde satış danışmanı olan Cemil Adalı'ya süreç için çok teşekkür ederiz. Evimizin satış sürecinde samimi, güvenilir, titiz ve işini severek yapan yüler yüzlü bir beyfendi. İlgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.