RE/MAX Armoni portföyünde 147 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 120 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 27 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Armoni

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinizde MAKSİMUM HİZMET ve PROFESYONEL ÇÖZÜM odaklı 'Avrupa'nın 2. ve TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK DENEYİMLİ EKİBİ' olarak danışmanlık hizmeti sunuyoruz... AVRUPADA 1.500 OFİS İÇERİSİNDE EN FAZLA DANIŞMANI OLAN 2. OFİS. EN FAZLA İŞLEM YAPAN 3. OFİS. EN FAZLA CİRO YAPAN 3. OFİS.MUTLU OFİS, MUTLU KAZANÇ, MUTLU MÜŞTERİLER

KONUT, TİCARİ, PROJE, ARSA VE KENTSEL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞINDA UZMAN EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ.
ÇÖZEMEYECEĞİMİZ HİÇBİR GAYRİMENKUL SORUNU YOKTUR!

Bizler, insanların gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken, müşterilerin isteklerini öncelikle değerlendirebilen, kazançlı ve mutlu çözümler üretebilen, yüksek ve kaliteli hizmeti profesyonelce sunabilen RE/MAX ARMONİ GAYRİMENKUL DANIŞMANLARIYIZ.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Şemsettin Günaltay Cad. No:213 K:1 Erenköy,
Erenköy Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Kerim Umut Samsunlu

Arayışımıza uygun olan daireyi kısa sürede kiraladık. Emrah Bey'e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Ebru Öz

Brooklyn Park'ta ki dairemizin kiraya verilmesinde emek ve çalışmalarından dolayı Emrah Bey'e teşekkür ederiz.

Timur İsmet Yurttaş

Göztepe'de bulunan dairemizin kiraya verilmesi sürecinde Emrah Bey ile çalıştık. İşinin uzmanı, işini titizlikle takip eden biri. Kısa sürede sonuç almamızı sağladı. Teşekkür ederiz.

Şevket Yılancı

Kiralık daire arayışımıza hızlı çözüm bulan Emrah Şahin'e teşekkür ederiz.

Müge Vural

Kamil bey sakinliği, güler yüzü, hoş sohbeti ve yardımlarıyla istediğim kiralık daire için her aşamada bana ve aileme güven verdi. Kendisiyle tanıştığımıza çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Yasemin Kaya Doğruyol

Kamil Omay kiralama sürecinde oldukça yardımcı oldu. Kibar, güler yüzlü ve ilgili bir gayrimenkul danışmanıdır. Başarılanın devamını dilerim.

Gülşah Aydın Köse

Kamil Omay Bey evimizin kiralanmasında gösterdiği ilgi, titizlik ve çabuklukla yüzümüzü güldüren bir danışman olarak gönlümüzde taht kurmuştur. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

İlkay Görcü

Kamil Omay Bey'in kiralama süresince göstermiş olduğu kibar, güler yüzlü, sorun çözücü yönlerini takdire şayan bulup, başarılarının devamını dilerim.

D******* S*******

Guler Hanim araciligiyla cok iyi bir ev sahibiyle tanisip cok guzel bir ev kiralik. Surecin her asamasinda profesyonelligi, guler yuzlu ve cozum odakli yaklasimiyla bize destek oldu ve hizli bir sekilde sozlesme surecini tamamladik. Kendisine tesekkur ederiz.

Eda Öztürk

Hilal hanımın samimiyeti ve çözümleyiciliği sayesinde bugün kendisinden ev kiraladık. İstanbul gibi bir yerde bir danışmandan çok bir dost oldu. Kalp güzelliği işine ve kendine yansıyan tanıyıp tanıyabileceğiniz nadir insanlardan. Her şey için teşekkür ediyoruz.

İsmail Alnıaçık

Hilal hanımla bugün bir ev vasıtasıyla tanışma fırsatımız oldu. İşinde başarılı, güler yüzlü, profesyonel ve anlayışlı bir hanımefendi. Arayıp bulabileceğiniz en iyi danışman. Kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ferhan Perçinler

Titiz çalışmanız,güzel gülümsemeniz ve benim kiracı arayısımdaki hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim

Tamer Öksüzcan

Aşırı memnun kaldım. Dilek Sertoğlu Hanımefendi gerçek profesyonel kendisine teşekkür ederim.

Neslihan Karagil

Almış olduğumuz hizmetten dolayı Dilek Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Eren Tandoğan

Sn. Dilek Hanım' teşekkür ederiz.

Semra Mete

Dostlarımızın tavsiyesi sayesinde RE/MAX'ı seçtik. İyi ki seçmişiz, ciddi ve güvenilir bir firma. Müşteri memnuniyeti önce geliyor. RE/MAX'i RE/MAX yapan tabiki çalışanları. Semra/Erdal Mete olarak çok şanslıyız. Çünkü danışmanımız, Zerrin Bayraktar oldu. Aile olarak bizi RE/MAX ve kendine bağladı. Zerrin Bayraktar nezdinde RE/MAX'e ve kendine çok teşekkürler. RE/MAX Zerrin Bayraktar gibi gayrimenkul danışmanına sahipsiniz. Çok şanslısınız.

M******* Y*******

Özlem hanımın ilgisi, alakası ve profesyonelliği sayesinde sorunsuz bir şekilde işlerimizi halledip evimizin sahibi olduk. Her şey için canı gönülden teşekkür ederiz🙏

Mira Arman

Kamil bey sayesinde evimin alışını 5 iş günü içerisinde tamamladım. Çözüm üreten ve hep yapıcı olan tavrından çok menmun kaldım. Kendisine her şey için teşekkür ederim 🙏 Daha nice alış veriş kere inşallah.

Tülin Köroğlu

Elif Hanım, gerek güler yüzü gerekse alanındaki uzmanlığı ile güvendiğim ve uzun yıllar birlikte çalıştığım çok değerli bir danışman benim için. Uzun yıllar beraber çalışmak dileğiyle..

Kamil Kıvanç Özdemir

Neslihan Hanım oldukça nazik ve içtendi. Süreci hızlıca sonlandırdı. Çok teşekkür ederim.

Emel Tunç

Çok memnun kaldım. Neslihan hanım ilgili ve bilgi ve tecrübesi yüksek olduğu için tam ihtiyacımız karşılandı.

G******* K*******

Özlem Hanım ilgisi, takibi ve ilişki yönetimiyle son derece sorunsuz bir satış süreci yürüttü. Kendisiyle ileriki zamanlarda da iş yapmaya devam etmek isterim.

Eldor Elmuratov

Kiralık Daire arayışımızda bize yardımcı olan Kamil Bey'e cok teşekkürler

Nadire Elmuratova

Kamil Omay Bey'e ev tutmamızda bize yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim

Hülya Sevüktekin

Hilal Yıldırımtaş... Kendisini tanığımız için çok buldu olduk... Güler yüzü, içten samimi duruşu...Kurumsal bilgisiyle bizi bilgilendirmesi... Kiralamak istediğimiz daireyi tutmamıza yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz...

H******* Ö*******

Hilal hanıma güler yüzü tatlı dili ve her türlü desteği için çok teşekkür ederiz sayesinde emekli anne ve babama istedikleri gibi çok güzel bir ev tuttuk. Böyle muhteşem bir danışmana denk geldiğimiz için şanslıyız başarıların daim olsun Hilalcim tekrar çok teşekkür ederiz 🙏

Koç Otopark Ve Otomotiv Ltd. Şti.

Emrah Bey sayesinde aklımızda herhangi bir soru işareti kalmadan kiralama sürecini hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamladık. Kendisine ilgisi için teşekkür ederiz.

Samet Kabil

Kendisi ile dükkan kiralama işi için tanıştık. Sorunsuz ve hızlı bir süreç oldu. Başarılarının devamını dileriz.

Zülfikar Ünverdi

Maltepe'de bulunan dükkanımızın kiralanması sürecinde RE/MAX Armoni ofisinden Emrah Şahin Bey'e gösterdiği ilgiden ve profesyonel hizmet ile uygun müşteri potansiyeli sunmasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Oktay Özgün

Neslihan Şemsiyeci Hanım ile dairemizin alımında beraber çalıştık. Fikir aşamasından tapuya kadar olan süreçte gayet profesyonel ve titiz bir hizmet sundu. Çok teşekkür ederim.

Lıubov Blaja

Neslihan Şemsiyeci hanımdan çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

T******* B*******

Ozan Bey’i uzu yıllardır tanırım, kendisinin iletişim becerisini ve çözüm odaklı yaklaşımını takdir ediyorum. Kira ve satış işlemleri için kendisini şiddetle tavsiye ederim

Ö******* G*******

Ozan Bey her konuda çok yardımcı oldu. Kiralama sürecinde gösterdiği emek için çok teşekkür ederim.

Alper Yıldırım

Lerzan Hanım işinin ehli, detaylara hakim, gerek ev sahibi gerek kiraci açısından bakmasını çok iyi bilen, her iki tarafı da koruyan yaklaşımı, nezaketi ve reaktif yaklasimlariyla bizim gönlümüzü kazandı. Kendisi ile yollarımız kesişti ve sayesinde güzel ve istediğimiz bir daireyi kiralayabildik. Ailemiz adina kendisine çok teşekkür ediyorum, gönül rahatlığıyla güvenip kendisiyle çalışabilirsiniz.

Gizem Keskin

Lerzan hanımla iyi ki yollarımız kesişmiş diyorum. Hem güleryüzü hem özverili desteği ile istediğim evi çok kısa ve keyifli bir süreç ile kiraladım. Her aşamada destek oluşu, güvenilirliği ve ulaşılabilirliği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

Ömür Özcan

Profesyonel yaklaşımı, takipçiliği, özverisi ve sonsuz desteği sayesinde, evimizin satış sürecini sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamladık. Sevgili Lerzan Hanım gelecekte de birlikte çalışmak isteyeceğim bir hanımefendi. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Mehmet Ali Deneme

Lerzan hanım benim için neredeyse olmazı olurdu, ilk andan son ana kadar ihtiyaçlarımı dinleyerek son derece anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımı nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Başka şehirden geldiğim için tüm süreci benimle birlikte takip ederek birebir yardımcı olarak, hem bana hem aileme sıcakkanlı misafirperverlik göstererek İstanbul’da öğrenci oğluma konut almama vesile oldu.

E******* A*******

Çok iyi bir danışman

Gamze Sapmaz

Neslihan hnm ,insanın ilk gördüğü anda naifliği ,güleryüzü ,dostane ,aynı zamanda çok profesyonel ve dürüst yaklaşımıyla insanı etkileyen bir gayrimenkul danışmanı...çok sıkıntılı ,uzun bir süreci inanılmaz pozitiflikle sonuçlandırarak çok sevdiğim evime biran önce taşınmamı sağladı 🤗 Çok teşekkürler Neslihan hanımcım

Önder Çakan

Kamil Bey den almış olduğumuz hizmet kalitesi son derece iyiydi. Sorunsuz bir şekilde işlemler halloldu.

Nevzat Koçyiğit

Elif Hanım, ilk günden kiralama sürecini bitirene kadar, ilginiz, iletişime açık olmanız iyi bir şekilde sonuçlandırdınız. Her şey için çok teşekkür ederim.

Gülşin Ersoy

Emrah Bey aracılığıyla satın almış olduğumuz dairenin gerek satın alma öncesi gerekse sonrası süreçlerde bizlere göstermiş olduğu ilgi ve hizmetten dolayı kendisine teşekkür ederiz. Sevgilerimizle.

Süleyman Boğaçhan Bilginen

Emrah Bey dairemin satışı ile ilgilendi. Kısa sürede sonuç aldım. Kendisi işinde başarılı ve sorumluluk sahibi bir insan. Başarılarının devamını dilerim.

A******* G*******

Elif Çelikel hanımefendinin ofis kiralama sürecimizdeki sıcak ve profesyonel ilgisi için teşekkür ederiz.

Veysel Büyükbay

Çok ilgili ve çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim

Merve Baytoz

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Problemlerimiz güzel bir şekilde çözüme kavuşturuldu. Kamil Bey'e istediğimiz zaman ulaşabildik. Teşekkürler.

İsmail Hakkı Can

Erenköy bölgesinde satılık daire arayışımız sırasında Emrah Bey ile tanıştık. Satın alma sürecimizin her aşamasında yanımızda olarak yardımcı olan Emrah Bey'e teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Halide Meral Akıncı

Erenköy'de, Osmanlı Sitesi'nde bulunan dairemin satılması ile ilgili arkadaşımın tavsiyesi üzerine RE/MAX Armoni'den Emrah Şahin Bey ile birlikte çalıştık. Gerek ilgisi, gerekse bilgi birikimi takdire şayan. Güven veren duruşu ve çalışma disipline ile kısa sürede sonuca ulaştık. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

S. Bahar Kunal

Mertcan Bey ilk tanıştığımız günden itibaren her türlü sorumuza ilgi ile yaklaştı. Her zaman ulaşılabilir idi. Kendisine teşekkür ediyorum.

Şaziye Erel

Özenli, işinin ehli, kibar, yumuşak, güven veren.. Çok memnun oldum gerçekten.

İdil Özcan

Neslihan Hanım çok kibar, çok özenli davrandı. İletişimi çok güzel ve kolaydı. Bütün süreci çok iyi yönetti. Çok teşekkür ederiz. Hem insani ilişkileri hem de profesyonel tavır için.

Elgiz Sarı

Kamil bey, uzun ev arama sürecimizin sonunda ilgi ve desteğiyle bize çok yardımcı oldu. her şey için çok teşekkür ederiz.

Ozgur Gencer

Çok kolay bir şekilde işlerin kusursuz ilerlemesini sağladığınız için teşekkür ederim.

Burcu Atasoy

Kamil bey, yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. yeniden çalışmak dileğiyle..

Cengiz Ceylan

Zerrin hn., iki adet studio dairelerimin satisinda, once beni cok iyi anlayarak, ve yurtdisinda yasadigimi da goz onunde bulundurarak, surekli olarak beni gerek pazar, gerek verilen ilanlarimin begeni orani, ziyaret talepleri ve sonuclariyla ilgili surekli olarak bilgilendirmistir. sonucta da %60'a varan gecen yila gore satis oranlarinin dustugu bir ortamda, inanilmaz ozverili, her iki tarafa da sonsuz guven veren yaklasimi ve makul arabulucu tavriyla gonulleri fethetmistir. zerrin hn. olmasaydi, ben kendi acimdan olan dead-line'ima da ulasamamis olacaktim ama kendisi oyle bir guven verdi ki, sonunda hepimiz amaclarimiza tam zamaninda mukemmel bir sekilde ulastik. kendisine sonsuz tesekkurlerimi sunmayi bir borc bilirim. saygilarimla,

Tülin Arslan

Güler Hanım'la benim içime sinen güzel insanlara Söke-Güllübahçe'deki arsamı satması için anlaşma yaptık. Arayan çok olsa da Güler Hanım anlayışla istediğim gibi güzel şahıslar karşımıza çıkana kadar sabırla benimle ilgilendi. Kendisi İstanbul'da yaşadığı halde hiç bir zaman yorulmadan İstanbul-Söke arası uzun yolunu göze aldı, kat etti ve satışımızı sorunsuz gerçekleştirdik. Kendisine her şey için çok teşekkür ederim.

Ahmet Oguz Tezel

Guler hanimin araci oldugu arsayi gorduk ve yaklasik bir hafta icerisinde satin aldik. bize guven veren, her adimda kuralina gore hareket etmesiydi. tesekkur ederiz.

Yiğit Çamurdaş

Zerrin hanım, karar kıldığımız evin tüm alım sürecinde hatta sonrasında da bizlere verdiği profesyonel destek ve sıcaklıkla gönlümüzü kazandı.Kendisinin bizde yaratmış olduğu güven, bu sürecin çok daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağladı.Zerrin hanıma ilgisinden ve emeklerinden ötürü sonsuz teşekkür ederiz.

Neslihan Alturan

Ev alma sürecimizin her aşamasında titizlikle her türlü konuda yanımızda olan, dürüst ve güvenilir bir danışmanımız olduğu için kendimizi çok şanslı hissettik. her şey için tekrar teşekkür ederiz.

B******* N*******

Neslihan hanım evimizin satışı ile ilgili ilk günden itibaren şeffaf dikkatli gerçekçi ve ilgili bir tutum izledi.Teşekkür ederiz.

Nihal Mert

Neslihan hn son derece işine hakim samimi ve kibarsınız. daireyi ilk görmemden alış sürecine kadar geçen tüm süreçte çok profesyonel çalıştınız çok teşekkür ediyorum

Birhan Uslu

Gayrimenkul danışmanı neslihan şemsiyeci hanım ile çalıştık.Bizlere her zaman net ve detayli bilgi verdi.Sakin, güleryüzlü, güven veren bir danışman.Kısa sürede sonuçlandırdık.Tekrar çalışmak isteriz.Kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir danışman.

Safiye Günay

Erenköy'de alacağımız daire için yardımcı olan emrah bey e teşekkür ediyoruz.Bize güven sağladı ve süreci çok iyi yönetti.

Hüseyin Alaybeyoğlu

Erenköy'de bulunan dairemizin satış aşamasında ilk günden son güne kadar gösterdiği ilgi, alaka ve işindeki profesyonelliği ile ailemizin danışmanı olmuştur.Kendisine teşekkür ederiz.Diğer mülk alım-satım işlemlerinde yine birlikte çalışacağız.

Aytaç Kara

Güler hanımla evimi satması için sözleşme yaptık akabinde 1 gün sonra müşteri çıktı ve 2 gün içinde satışı sorunsuz gerçekleştirdik son ana kadar yanımda olup destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederim .

Mehmet Dabakoğlu

İlk defa çalışıyorum, tavsiye üzerine geldim çok memnun kaldım.Son derece samimi, dürüst ve işinin ehli kişilerle çalışmak kendini iyi hissettiriyor.

Sinem Batar

Çözüm odaklı, samimi ve profesyonel sayın elif çelikel'e teşekkürler.

Ömer Özcan

Gayrimenkulümüzün kiraya verilmesi sürecinde başından sonuna kadar göstermiş olduğu ilgi,alaka ve nezaketinden dolayı kamil omay'a teşekkür ederim.

Mustafa Özdemir

Gayrimenkul danışmanımız elif çelikel in danışmanlığından yardımlarından çok memnun kaldık.

Aylin Cento

Uzun zamandır var olan konut arayışımızda RE/MAX önderliğinde Kamil Bey ile karşılaşmamız sonrasında üst düzey bir danışmanlık hizmeti aldık. Güvenilir ve huzurlu bir şekilde ev bulma sürecimizi tamamladık. Yeni yuvamızı bulmamızda yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Tahsin Berkan Aşkın

Kamil Bey, profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımıyla evi kiralayabilmemizde büyük destek oldu. Emlakçılardan çokça çekmiş biri olarak Kamil Omay'ın bu profesyonel yaklaşımı beni çok etkiledi. Kiracıyı da kiralayanı da adil şekilde koruyan yaklaşımı da önemliydi. Güvenli, hızlı ve huzurlu bu kiralama süreci için kendisine ve RE/MAX'a teşekkür ediyorum. Gerçekten emlakçılık bu şekilde yapılmalı.

Fatma Özer

Kamil Bey'den iki tane evimizi kiralamasını rica ettik. Sağ olsun bize gereken ilgi, alakayı gösterdi. Kısa zamanda evlerimizi kiraladı. Teşekkür ederiz.

Mustafa Beyaz

Misafirperver davranışlarından dolayı ilginize, alakanıza teşekkür ederiz. Sayın Kamil Bey her şey için teşekkürler.

İsmail Ekşilioğlu

Emrah bey, son derece profesyonel, dükkanımızın kiralanmasında göstermiş olduğu çalışmadan dolayı teşekkür ederiz.

Pivaz Gıda Ve Tic. Ltd. Şti.

Emrah bey, istediğimiz dükkanı kiralamamızda bize çok yardımcı oldu.Tekrar teşekkür ediyoruz.

Ahmet Mert Tekin

Arayışta olduğumuz dükkanı kiralamamızda ve kontrat aşamasında ki yardımları için teşekkürler.

Ümit Şehirli

Randevuya zamanında gelindi.Evle ilgili detaylı bilgi verildi.Ev sahibi ile olumlu bir dialog kurulması sağlandı.Sözleşme süreci şeffaf şekilde yönetildi.Çok memnun oldum, teşekkür ederim.

Mürsel Keskin

Değerli emlakçı kardeşimden çok memnun oldum.Bana göstermiş olduğu yardımları için çok teşekkür ederim.Kamil beye işlerinde başarılar ve bol kazançlar dilerim.

Hakan Özer

Kamil omay, atakent te bulunan dairemizin kiraya verilmesinde yardımcı oldu.İlgi ve alakasından memnunuz.Kiraya verilme zamanında bir sıkıntı yaşamadık.İlerde tekrar çalışmak gerekirse bir sorun olmadan yeniden çalışabiliriz.

Adem Ferhat Uzun

Kadıköy Zühtüpaşa Mahalllesinde bulunan dairemizi kısa sürede istediğimiz ücrete satıp, bize her türlü bilgiyi verip yardımcı olan Emrah Şahin Bey'e sonsuz teşekkürler.

Berkay Ertem

Mülkümüzün satışını gerçekleştiren, işini güzel yapan nadir insanlardan biri olan Emrah Bey'e teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Cafer Paşaoğlu

Emrah Bey'in ev satın alma sürecimizde göstermiş olduğu ilgiden ve her sorumuza sabırla cevap vermesinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Emine Meral Üçer

Deneyimini ve birikimini çok iyi yansıtan kamil omay, kiralama sürecinde çok yardımcı oldu.Çok teşekkür ederiz.

Abbas Bağcı

Kamil omay beyi dükkan için arayıp nezaketleri, ilgi ve yakınlıklarından dolayı ofisinde ağırlayıp, mütevazilikle karşıladıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.Genel olarak çok memnun kaldım.

Ali Cem Tezel

Sn.Elif çelikel hanımefendinin evimizin kiralanması sürecinde gösterdiği ilgi ve alakadan fevkalade memnun kaldığımızı belirtmek isterim.

Bulut Vural

Elif hanım, kendisiyle görüştüğümüz ilk günden bu yana, güler yüzü, sempatik ve sıcakkanlı yaklaşımıyla bizlere çok yardımcı oldu.Kendisiyle tekrar çalışmak isteriz.

Merve Canpolat

Emrah bey, ev kiralama sürecinde gerçekten çok yardımcı oldu.Bütün işlerle birebir ilgilendi.Teşekkür ederiz.

Hakan Evik

Erenköy osmanlı sitesi'nde bulunan dairemizin kiralanması sürecinde emrah bey her türlü soru ve endişelerimize hızlı dönüş yaparak bizi oldukça rahatlattı.Aldığımız hizmetten memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

Burak İnce

Ev değerlendirme ve kiralama aşamamızda kamil bey'in tarafımıza çok yardımı dokunmuştur.Kendisine samimi hizmetlerinden dolayı teşekkür ederiz.

İrem Gürsel

Kamil bey çok ilgili, çözüm odaklı ve çok kibar bir emlak danışmanıydı.Ev ile ilgili kafamızdaki soru işaretlerinin hepsini sabırla dinleyerek yanıtladı.Telefon ile 7/24 anında ulaşabildik.

Melisa Solmaz

Kamil omay, ev detay gezimi ile güzel bir şekilde ilgilendi.Sorularımıza açıklayıcı cevaplar aldık.Hizmetten memnun kaldım.Teşekkürler.

Göksel Yıldırır

Kamil omay beyin doğru bilgilendirme, aydınlatıcı bilgi, güler yüzünden memnun kaldık.

Yasin Sedar İşgüzar

Erenköy bölgesinde ev kiralama sürecinde emrah bey'den aldığımız hizmetten memnun kaldık.Yardımları, güler yüzü ve samimiyeti için teşekkür ederiz.

Büşra Eraydın

Ethemefendi bölgesinde arayışımıza uygun daireyi kiralamamıza yardımcı ve aracı olan emrah şahin bey'e teşekkür ederiz.

Samet Başak

Ev arama sürecimizde göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyeti sebebiyle emrah şahin bey'e teşekkür ederiz.

Sündüz Gülbiraz

Erenköy'de bulunan dairemizi kiraya vermek üzere emrah bey ile birlikte çalıştık.Titiz, detaylı, hassas, araştırmaları sonucunda içimize sinen bir kontrat imzaladık.Süreç boyunca aktarmış olduğu bilgiler ve verdiği emek için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Şeyda Zırhlıoğlu

Emrah şahin bey ile telefonda iletişim kurup, daha sonra yüzyüze görüşmelerimizle devam eden ev kiralama sürecimiz memnuniyetimizle sonuçlandı.Kiralama sürecimizin başında beri göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım için teşekkür ederiz.

Betül Hoşgeldioğlu

Danışmanımız emrah şahin, zihnipaşa'da bulunan dairemizin kiralanması aşamasında, profesyonel çalışmaları sonucu kısa sürede bize iyi bir kiracı kazandırdı.Her iki tarafı da mutlu ederek orta noktada buluşturdu.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Necla Can

Emrah bey ile kiralık daire arayışımız esnasında tanıştık.Çok profesyonel, çok ilgiliydi.Bize çok yardımcı oldu.Kendisine olan memnuniyetimizi belirtmek isteriz.Teşekkür ederiz.

Umut Celimli

Emrah bey'e kiralama işlemimizde gösterdiği çaba ve profesyonelliği için teşekkür eder, çalışmalarında başarılarının devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.