RE/MAX Asist portföyünde 53 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 43 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Asist

Değer Verir, Değer Yaratır !

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Köybaşı Caddesi No:86 D:1
Yeniköy Mah. / Sarıyer / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

A******* Ş*******

Kenan Beyi, lokasyon, ekonomik kriz, devalüasyon ve komşuların olumsuz etkisi gibi sorunlara rağmen, her seferinde yılmadan yeni kiracı adayları getirme yeteneğine sahip ve sonunda çok güzel bir kiracı bulmuş olmasını canı gönülden tebrik ediyoruz. Ayrıca tanıştığımızdan beri bizi opsiyonlar ve strateji konusunda zamanında bilgilendirdi ve çok iyi bir şekilde yardımcı oldu.

Şebnem Utku

Kardeşim ve eşi için Boğaz Hattında 1,5 yıl süren ev arayışımız Burak Bey ile tanışmamızla nihayete ermiş oldu. Artık hayallerimizin bir adresi var. Uzlaştırıcı kişiliği pratik ama ihtiyatlı yaklaşımı ile tüm işlerimiz 2 hafta içerisinde halloldu. Bizim düşünemediğimiz pek çok ayrıntıyı bizim adımıza düşünmesi, iş bitiriciliği ve nezaketi için kendisine çok teşekkür ederiz.

E******* K*******

Sn. Kenan Küçükaslan'dan Sarıyer'de bir dükkan kiralama işinde hizmet aldım. Aldığımız hizmetten son derece memnun kaldım. Gerek hızlı geri dönüşü, gerekse nezaket ve yardımsever ve işi kolaylaştırıcı davranışları için kendisine teşekkür ederim.

Ahmet Alkan

Bizimle çalışmaya başladığı günden itibaren sevgi ve saygı çerçevesinde , özveri ve de ciddiyetle çalıştığı için önce Burak Kavunoğlu'na ve firması RE/MAX Asist'e teşekkür ediyoruz. Tekrar görüşmek dileği ile iyi işler temenni ediyoruz.

B******* B*******

Gülgün Hanım tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu ve şeffaf davrandı. Çıkan pürüzleri ciddi emek harcayarak halletti. Kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum.

D******* D*******

Bütün süreç boyunca çok ama çok yardımcı oldu. Devamlı bilgilendirmelerde bulundu, bütün süreci çok iyi yönetti.

Z******* T*******

Serra Hanım çok profesyonel ve ilgili. Evle alakalı kiralama ve sonraki aşamalarda da hem bana hem kiracıya çok yardımcı oldu. Kendisine ve RE/MAX Asist’e teşekkürler.

Bahar Öney Coşkun

Burak Bey, tüm süreç boyunca soru ve sorunlarımızda bize yardımcı oldu. Yeni yuvamızı bulmamızda bize yardımcı olduğu için kendisine müteşekkiriz.

İ******* E*******

İlgisi ve yardımları için Kenan bey’ teşekkür ederim.

Z******* Y*******

İyi ki Serra Hanım ile yollarımız kesişmiş; ne aradığımı ve ne istediğimi çok iyi anlayıp, ona göre yönlendirmesi ile süreci çok kısa zamanda en iyi şekilde tamamladık.

B******* Y*******

Evi kiralamadan önce kendisine onlarca soru sordum. Evi gezerken her sorduğum soru ile ayrı ayrı ilgilendiği için, daha sonra tekrar gezmek istediğimi söylediğimde tekrar servis vermesi, benim tekrar sorduğum onlarca soruyu yine aynı güler yüzle cevaplaması, evi kiraladıktan sonra dahi aylık faturaları bağlatmam için yine ettiği yardımlar, bir konuyu danışır danışmaz birkaç dakika içerisinde tüm problemlerimi çözmesi. Kısacası Gülşah Hanım' a güler yüzü ve sabrı için teşekkür ediyorum. Profesyonelliği, içtenliği, samimiyeti, bu devirde bulunamayan şeyler.

E******* Ö*******

Kendisine teşekkür ediyoruz.

N******* G*******

Bu kadar kısa süredir tanıdığınız bir insan nasıl olur da bu kadar güvenilir olduğunu size hissettirir. Serra Hanım'da da Taylan Bey'de de, ikisinde birden, bütün süreç boyunca böyle yaşadım. Bir an bile dönüp arkama bakmam gerekmedi. İkisi de gece gündüz demeden ne sorunum varsa dinlediler ne istiyorsam, hallettiler. bu kadarı da olur mu demeyin satış bitti yapı paydos demediler elektrik su kontratlarımın iptaline kadar bana yardım ettiler. Ne diyeceğimi bilmiyorum çok çok çok teşekkür ediyorum.

N******* G*******

Vallahi çok alım çok satım yaptım hayatta ama bu kadarını yapmadım diyebilirim o kadar rahat bir satıştı ki uzun sürmesine rağmen çok kötü finansal koşulların olduğu bir döneme rast gelmesine rağmen bu kadar rahat bu kadar tereyağından kıl çeker gibi. Bu kadar sabırla bu kadar incelikle her şeyi gözeterek yapılan bir satışa rast gelmedim. Sırtımı sağlamda hissettim bütün satış süreci boyunca, bir an bile arkama dönüp bakmam gerekmedi. Size şöyle söyleyeyim pazardan ekmeği bile daha zor alıp satıyoruz. Bütün kaprislerim bütün istediklerim yerine getirildi, bir zorluk varsa uygun bir dille aktarıldı. Bir an bile zorluğa düşmedik parayı nasıl alacağım nasıl satacağım ne yapacağım ne edeceğim diye düşünmedim çok çok çok çok teşekkür ediyorum. Genellikle insanlar beklemeyi bilmez ve her şeyi hazır önlerine isterler altı aya yakın bir süreçten bahsediyoruz. Satıcı olduğunuz zamanda aman bu olmadı öbürü gelsin diye bakarsınız burada 1 dakika bile böyle bir şey olmadı bir an bile mücadeleden vazgeçmedi Ben ümidimi yitirdim ama Serra ümidini yitirmedi tekrar çok teşekkür ediyorum.

D******* A*******

Fatih bey , İşini çok seven ve bilen bir emlak danışmanı , Ben kendisinden çok kaliteli hizmet aldım Hem doğru yönlendirdiği için hem de sonucunun başarısı için kendisine çok teşekkür ederim

Orçun Canbaz

Burak Bey'in Hizmetlerinden memnun kaldık

Y******* E*******

Fatih Bey çok ilgili, işine çok hakim ve sorun çözmede çok becerikli bir emlakçı. Tüm süreç boyunca bana gösterdiği yardımlar için teşekkürler kendisine.

Y******* E*******

Nalan Hanım çok ilgili sevecen ve işine çok hakim bir emlakçı. Aşırı çözümcü ve yardımcı bir tavrı oldu süreçte, kendisine teşekkür ediyorum.

Tülay Atik

Burak Bey çok başarılı. Her zaman yardımcı oluyor.

Önay Yalçın

Sarıyer-Tarabya'daki müstakil villamızın kiralanmasında Burak Kavunoğlu ile çalıştık.16 gün gibi kısa sürede evimizin kiralanmış olmasını çok önemli buluyoruz. Olay sadece bu yönü ile bile çok memnun edici oldu. Bu , aslında iyi bir çalışma süreci olduğunu da işaret etmektedir. Burak Bey , yeterince hızlı hareket eden , iletişimi çok iyi,konusunda deneyimli biri. Evimizin tanıtımı güzel hazırlanmıştı.Kiralama için başvuran adaylara yeterli bilgi ve net açıklama yaptığı için zaman kaybı yaşanmadı. Her zaman ölçülü ve nazik davranışlar sergiledi. İleri de yeniden emlak satışı ya da kiralama sürecinde Burak Kavunoğlu ile çalışmak isteriz.

Aydın Esen

Kiracımın tavsiyesi üzerine tanıştığım Burak Bey ilk andan itibaren tam bir profesyonel davranış içinde, Güvenilir ve saygılı bir ton ve üslupla yaklaşması, Süreci kontrol etmek ve izlemekteki başarısı, Sorunları çözmekte süratli ve doğru yaklaşımları, Konu ile ilgili farklı düşünceleri yönetmekteki ustalığı, ile satış işleminin rahat bir şekilde sonuçlanmasını sağlamıştır. Arkadaşlarımıza çekinmeden tavsiye edeceğimiz Burak Bey'e teşekkürlerimizle , başarılar dileriz.

Tuna Aydeniz

Çok iyi ve başarılı bir hizmet aldım.

Tolga Saraç

Satın alma, karar ve işlemlerimizde Burak Bey ,gayet ilgili ve bilgilendirici tutumuyla süreci yürüttü. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Z******* Ö*******

Gayet memnun olduk teşekkür ederiz.

Yunus Günen

İşinde çok iyi gerçekten bize göstermiş olduğu nazik ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Erkal Tuntaş

Taylan Beyle çalışmak alıcı olarak bizim için çok keyifliydi. Alacağımız mülkü birkaç defa görmek istediğimizde ilk defa olduğu gibi ilgiliyle yaklaştı. Konut hakkında bilgisi tam ve yeterliydi. Konut değerlemesini doğru yaparak, hem alıcı hem da satıcı için doğru adımları atarak mantık çerçevesinde satıcıyla anlaşmamızı sağladı. Tam istediğimiz gibi bir konut sahibi olduk. Teşekkür ederiz.

Ayşegül Ekinci

Kendisi sadece bir kere anlatmamızla istediğimiz kiracı profilini hemen anladı ve tam düşündüğümüz kiracıyı çok kısa bir zamanda bulabildi. Son derece insan psikolojisinden anlayıp ona göre oğluma, gelinime ve bana yaklaştı, hepimiz ayrı karakterlere sahibiz, hepimiz de sonuçta kendisini çok taktir ettik. Hele ki kontrat düzenleme sırasındaki yaklaşımı ve anlayışı süperdi. Serra hanımın sayesinde istediğimiz kiracı profiliyle, tam istediğimiz şekilde kontrat imzaladık

Selen Dibek

Kenan Bey, işini düzgün yapan, iyi analiz ve takip yapan, insan ilişkileri ve iletişimi düzgün ve güçlü, sonuç odaklı, kendine müşterisine ve aracı olduğu kişilere saygılı biri, açıkçası sektörde daha önceki çalıştığım kişilere göre gayet profesyonel.

Kanşan Volkan Duranoğlu

Gülgün hanım başından bütün bilgileri olumlu ve olumsuz olarak bizimle paylaştı. çok hızlı organize olduk ve sonuca ulaştık. onun pratikliği sayesinde çok tatlı insanlarla tanışıp hızlıca istediğimiz evi kiralayabildik

Ali İtil

Evimizin satış sürecinden memnun kaldık

İsa Topkara

Gülşah hanım ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. sürecin hızlı ve akıcı ilerlemesinde çok fayda sağladı.Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. 🙏🏻 :))

Öznur Doğan

Burak bey alanında uzman, bilgili, samimi ve güvenilir bir emlak danışmanı.Ev kiralama sürecimde her türlü olasılığı düşünüp, ayarlayıp hazır bir şekilde bana sundu.Daha sonraki süreçte de yardımlarını alabileceğimi düşünüyorum.İlgisi için kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum

Nazım Emre Yıldız

Kendisi konusunda oldukça profesyonel ve hizmet odaklı biri.Kafamızdaki bütün soru işaretlerini büyük bir sabır ve kibarlıkla çözüme kavuşturdu.Bundan sonraki satış ve alımlarımızda da kendisinin danışmanlığından faydalanmak isteyeceğiz.Teşekkürler.

Kamola Taflan

Mr.Burak.Kavunoğlu is an exceptionally professional real estate broker who diligentyl conducts extensive market research and exercieses due diligence for each transaction.We express our utmost gratitude for mr.Burak's prompt and meticulous responses,unwavering attention to detail,commitment to perfection and consistently positive attitude.We eagerly anticipate continuing our collaboration with mr.Burak and eagerly await the prospect of exploring further captivating real estate opportunities in the future.Thank you sincerely for your exceptional service!

Tülay Atik

Burak bey, işinde oldukça profesyonel biri.Her zaman görüşlerine önem vereceğim bir danışman.Kendisine başarılar dilerim.

Deniz Çiğdem Kesen

Burak bey ,sizin ne istediğinizi anlayan ve gelen talepleri ona göre eleyip sizi yormadan ,üzmeden size sunan, problemleri hemen pratik yoldan çözebilen ,stresinizi minimuma çeken, son derece güler yüzlü , kibar ,sabırlı ve güvenilir bir emlak danışmanı.Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle kendisine çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

Ramazan Kurt

Fatih bey işinin ehli tam bir profesyoneldir. samimiyeti ve iletişimi şahane. becerileriyle hızlıca bizi devren restaurant sahibi yaptı.Gayrimenkul konularında vermiş olduğu hizmetten,profesyonel ve tüm kanuni şartları her iki taraf içinde göz önünde bulundurup gayrimenkul edinme ve satma konusunda iki aşamada da bizi sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederim.

Doğan Şahin

Fatih bey cok kisa zamanda cok hizli ve aktif rol alarak devretmekte oldugum isletmemin saglikli ve guvenli bir sekilde devredilmesine yardimci oldu. gerek is ahlakı ve bilgisi,gerek deneyimi,gerekse sicak kanliligi ve samimiyeti bu yolda yururken ne kadar dogru bir tercih yaptığımı bana gostermis oldu. kendisine cok tesekkur eder bu yolda bize gösterdiği samimiyet ve sabir icin cok tesekkur ederim.

Elif Güven

Burak bey ile ev kiralama sürecinde tanıştık.Profesyonel yaklaşımı,doğru bilgilendirmesi için kendisine çok teşekkür ederim.

Zeki Uzunkaya

İş bilgisi ,nazik davranışı ve müşteri ihtiyaçlarına göre yönlendirmesi konusunda oldukça memnun kaldım.Başarılar dilerim

Derya Özbay

Burak bey ile tanıştığımızdan beri kiralama ve satın alma gibi bir çok deneyim yaşadık.Kendisinin özverili iş odaklılığı takdire şayan.Teşekkür ederiz

Z******* T*******

Burak bey aracılığı ile i̇stanbul'da bir yatırım gerçekleştirdim.Kendileri ile iletişime geçtiğim andan itibaren güven telkin eden samimi, içten tavırları, sorularıma çok kısa zamanda geri dönüşleri ile beni etkilediler.Her şey başlangıçta yaptığımız plan doğrultusunda ilerledi.Bu yatırımı yaptığım için çok mutluyum. kendilerine çok teşekkür ediyorum.İstanbul'da yatırım yapmayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Cihan Alphan

İşini iyi bilmek ,doğru yönlendirmek çok önemlidir.Sevgili fatih bayraktaroğlu işini çok profosyonel ve dogru yapıyor.Yıllardır mülklerimizin kiralanması sürecinde bizden fazla özenli dikkatli doğru profil arayarak hem kiracıyı hem ev sahibini güvende hissettiriyor.Başarılarının devamını diliyorum.

Barbaros Utku

Sadece onun sayesinde tuttum.Mükemmel çok yapıcı çok saygılı müthiş bir deneyimdi

Ahmet Akcan

Verdiği sözleri takip ederek geri dönüşleri zamanında yaparak kiralamayı iki taraf için de olumlu neticelendirdi. süreci iki tarafla da son derece profesyonelce ve güler yüzle yönettiği için nalan hanıma teşekkür ediyorum.

Serap Tüsüz

Fatih bey ile ev alımımızı hiçbir sorun olmadan tamamladık alım satım süresi boyunca çok ilgilendi ve bütün işleyişte yanımızda oldu değerli katkılarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz

Alev Ergen

Profesyonel yaklaşımı ve başarılı iletişimi sayesinde, çok stressiz ve güzel şekilde dukkanimizi devrettik..güvenilir bir hizmet için doğru adres. teşekkür ediyorum

Alev Ergen

Profesyonel yaklaşımı sayesinde,işimiz hızlı ve sorunsuz şekilde ilerledi. ayrica guleryuzu ve olumlu iletişimi için de çok teşekkür ediyorum

Seçil Türkkan

Tarabya’daki petshobumuzu devralırken yasemin hanımla çalıştık. disiplinli, gerçekten bir ara bulucu olarak objektif bir şekilde dükkanın tüm özelliklerini paylaşan ve disiplinli biri. birlikte çalışmak hem güven verici hem de işleri kolaylaştırıcıydı. teşekkürler!

Perle Ergemen

Fatih beye satış sürecimiz boyunca gösterdiği sabır ve verdiği güven için çok teşekkür ederiz. soğukkanlılığı ve her açıdan profesyonel yaklaşımıyla süreci daha kolay geçirmemizi sağladı. çok teşekkürler.

Gülay Vural

Gülgün hnm tüm süreçte çok bilgilendirici ve yapıcıydı. ayrica kendisinin kiralayan ve malik için güvenilir bir tutumu var. çok memnun kaldık. bir sonraki süreçte de çalışmaya devam etmek isteyebilecegimiz bir gayrimenkul danışmanı olduğunu ifade etmek isterim..

Perle Ergemen

Sevgili gülgün hanım, i̇lk satalım dediğimizden itibaren, kendi malına göstereceği özeni gösterdi. ekonomik olarak haklarımızı gözeterek, duygusal olarak da bize büyük destek olarak bu süreçten daha kolay geçmemizi sağladı. kendisine çok çok teşekkür ederim.

Osman Yetim

Fatih Bey profesyonel yaklaşımı ve samimi destekleriyle ev kiralama sürecimi hem kolaylaştırdı hem de hızlandırdı. Güven veren ve aynı zamanda rasyonel bir hizmet sunduğu için kendisine müteşekkirim.

Zihni Başsaray

Fatih Bey samimi ve rasyonel biri. Sadece iş yapmış olmak için yapmıyor, her iki tarafın da çıkarını gözeterek adaletli davranıyor. Teşekkür ederiz.

Seçil Türkkan

Fatih bey vesilesiyle Tarabya’da bir petshop işletmesi devraldık. Sürecin başından sonuna dek tüm detaylar hakkında titizlikle çalışıp hem sorularımıza yanıt verdi, hem de biz devralan tarafın da haklarını gözeterek ilerlediğini açıkça gördük. Tüm sorularımıza detayla hazırlanmış yanıtlar, sürecin pürüzsüz ve nezaketle ilerlemesi bizim için çok önemliydi, tam da böyle oldu. Kendisi ile güvenle çalışmış olduk bu yüzden çok memnunuz.

Sude Yağmur Akyol

Gülgün Hanım ile işyemizi kiralarken tanıştık. Kendisi çok profesyonel, aklımıza gelebilecek soruları dahi biz yöneltmeden cevaplandırdı, çok güler yüzlü ve pozitifti. Kiralama sürecimizi hızlı ve sorunsuz, içimiz rahat bir şekilde tamamla mızı sağladı. Kendisiyle tanıştığım ve çalıştığım için çok memnunum.

Cevahir Yerlitaş

Fatih Bey çok ilgili ve özenli bir şekilde bizimle ilgilendi. Şu an sahip olduğumuz evimizi almamızda önceki ev sahipleri ve bizim aramızda çok sağlıklı bir bağ kurup, işlerin ilerleyişini düzenledi. İlginiz, alakanız ve profesyonel bakış açınız için çok teşekkürler.

Nil Koraman

Sevgili Burak ,çalışkan, dürüst, samimi ve içten, sevgi dolu insanı rahatlatan güzel insan. Evimin pazarlamasını çok iyi şekilde yaptın. Hızlı ve güzel sonuçlandırdın. Sana her şey için çok teşekkür ederim , her şey gönlünce olsun. Başarılar.

Gizem Çeviker Coşkun

Gülgün Hanım bize bu süreçte sadece doğru yönlendiren iyi bir danışman olmadı, enerjisiyle, var oluşuyla, güzel yüzüyle sıcacık bir dost da oldu. İyi ki var! Çok teşekkür ediyoruz 😊🙏

Boğaçhan Fidan

Yeniköy'de Fidan Apartmanı Daire 1 ve Daire 2 kiralama çalışmasını elbette Gülgün Hanım ile gerçekleştirdik, Beni RE/MAX'la çalışmaya başlatan yegane insandır. Son 5 senedir kendisi ile çalışıyoruz ve gerçekten kiralama sürecini çok kolaylaştırıyor. Eskiden bir daire boşaldığında acaba ne zaman verilir hangi rakamdan verilir gibi sorular ve süreçler ile uğraşırken, kendisi tüm süreçleri çok iyi yönetiyor ve en önemlisi de gelen yeni insanların kalitesi de gerçekten çok iyi oluyor. Süreci çok hızlandırıyor ve yeridir ki ilan bile çıkmaya fırsat olmadan, hatta mevcut kiracı henüz daireyi boşaltmadan kiralama sürecini tamamlıyor. Portföyünü gerçekten iyi yönetiyor. Şartları en üst düzeyde koruyor hatta daha da iyileştirdiği oluyor. Kontratlara kadar hazır ve nazır bir şekilde sadece imza atmam yetiyor tüm süreçte. Tüm bunları yaparken kiracıyı da koruyor ve her şey karşılıklı olarak dengeleniyor. Bu da her iki tarafın mutlu ve huzurlu olmasını sağlıyor. Tüm emekleri, güler yüzü ve profesyonelliği için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Burak Kıyıcı

Samimi, sempatik ve işine hakim

Alper Işıntan

Tüm süreç boyunca ve hatta süreç sonrasında bile yardımcı oldu. Çok memnun olduk ve desteği her zaman hissettik.

Arda Coşkun

Gülgün Hanım'dan çok memnun kaldık.

Mertcan Taban

Sevgili Burak Kavunoğlu, öncelikle bize çok kısa zamanda ev almamız konusunda göstermiş olduğunuz pozitif enerjiniz, samimiyetiniz, yakınlığınız ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim. Sadece bana değil aynı ilgiyi anneme, babama, ablama ve teyzeme de göstererek, evi aynı kararlılıkla beğenmemiz ve hemen o anda karar vermemiz sanırım biraz da sizin sayenizde oldu. İşinde bu kadar başarılı olan nadir insanlardan biri olarak sizi tebrik ediyorum. Size ve Remax Asist Emlak Ofisi çalışanlarına çok teşekkür ederim.

E******* C*******

İşini profesyonel ve aynı zamanda samimi,içten iletişim becerileriyle yapan Fatih beye Gayrimenkul konularında vermiş olduğu hizmetten,profesyonel ve tüm kanuni şartları her iki taraf içinde göz önünde bulundurup Gayrimenkul edinme ve satma konusunda iki aşamada da bizi sonuca ulaştırdığı için teşekkür ederim.

Rıza Çağrı Çelik

Fatih Bey çok ilgili bir danışmandı. Hem kiralama sürecinde hem de sonrasında çok destek oldu. T

A******* S*******

Kafanıza takılan her soru için her an ulaşabilir ve sonuna kadar samimiyetle geri dönüş alabilirsiniz. Sektördekilerin aksine sizi durmaksızın, satış odaklı bir yaklaşımla taciz etmeyen, satıcıyla alıcı arasında güvenli köprülerin kurulmasına da büyük destek sağlayan Fatih bey’e tüm yardımları için teşekkür ederiz.

Sertaç Alagöz

Burak Bey tüm süreç boyunca titizlikle çalıştı. Sürekli bizlere geri bildirim verdi. Gayet memnun kaldık kendisinden. Teşekkür ederiz.

Sadet Onat

İstanbul ili , Sarıyer ilçesinde bulunan evimizi pazarlayarak , kısa zamanda satışını başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Bu pazarlama faaliyetlerindeki göstermiş olduğu gayretleriyle, biz mal sahipleri olarak, taktirlerimizi kazanmıştır. Kendisine gönülden çok teşekkür ederiz. Bundan sonra , diğer gayrimenkullerimizin pazarlamasında da , Selma Hanımla çalışmaktan çok memnuniyet duyacağız.

Dr. Ali Taefi

Hi; I am Dr Ali Taefi, I have bought a property with help of Mrs Gulgun Amal. I must say that she is the best broker I have seen in all my life. I don't know how to thank her enough...

P******* T*******

Dear Cigdem and Serra, Thank you both for selling our property. You both provided extra personalized service as we are living in United States for 62 years. You were beside us all the way from start to finish. With gratitude Patrick and Aysen Talmon

Ö******* T*******

Serra Hanım çok ilgiliydi kısa sürede kiraya verildi çok teşekkürler.

H******* G*******

Pratik ve hızlı.

E******* Ç*******

Mülkümüzün satışını en kısa sürede ve değerinde gerçekleştirdiği için Selma Hanıma teşekkürler.

Nuran Nuhoğlu

Gayet profesyonel, titiz ve başarılı buldum.

Abdullah Karakuş

Gayet güler yüzlü ve samimi birisi hizmetinden memnun kaldım

Göksel Ünler

Burak Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok yardımcı oldu. Hayalimizdeki evde oturmamıza yardımcı oldu.Teşekkürler.

Mustafa Uslu

Gerek yüksek iletişimi gerekse, alanı ile ilgili bilgisi, tecrübesi sürecin çok verimli ve hızlı ilerlemesini sağladı .Kendisine teşekkürlerimi sunar. Başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Yılmaz Temiztaş

İletişimi güçlü ve güven verici. Süreç takibi ve yönetimi başarılı. Her süreci en ince ayrıntısına kadar irdeliyor ve sorunsuz işlemi sonlandırıyor. Samimi , doğal ve dürüst. Burak Bey ile çalışmaktan son derece mutluyum. Başarılar dilerim.

İpek Yücel

Kendisi de Emirgan doğumlu bir emlak uzmanı olarak bize şu anda almış olmaktan büyük mutluluk duyduğumuz evimizi almamızda büyük rol oynadı Fatih bey. Kafamızdaki soru işaretlerini güvenilir ve araştırmacı yapısıyla bir bir giderdi; gerek evsahipleri, gerek alıcı olan bizlerle kurduğu yapıcı iletişim, hepimizin arzu ettiği sonuca ulaşmamızı sağladı. Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Tuba Osmançelebioğlu

Burak Bey ile iki yıl önce çalışmış çok mutlu olmuştuk, İki yıl aradan sonra tekrar çalışmak nasip oldu, Son derece etik , titiz, özenli bir insan. Hem ev sahibinin hem kiracının çıkarını gözeten, en uygun tarafları bir araya getirmek için azami çaba sarf eden son derece başarılı bir emlak danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

E******* Ü*******

Fatih bey ile çalışmaya 3 sene önce başladık . Kendisinden önce bir çok farklı Firma ve kisi ile çalışmış birisi olarak bana hissettirdiği fark ve farkındalıklar çok değerli ve önemliydi. İşinin tüm detaylarına hakim ,,bölgesini çok iyi bilen , hem kendi hemde bölgesel olarak portföyüne olan hakimiyeti ile alıcı ve satıcı dengesini çok profesyonel bir şekilde yürüten , iletişim yetileri yüksek , güven veren ve müşterilerine karşı çok hassas ve sabırlı bir danışman ile çalışmak nedir i bana gösterdi. Kendisiyle yaptığımız tüm çalışmalar başarı ile sonuçlandı. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyor ve daha nice işlerde beraber çalışacağız diyorum.

S******* H*******

Zahmetli ve yorucu durumları çözerek destek oldu. Teşekkürler Burak Bey

M******* T*******

Süreç takibi ve yönetimi konusundaki profesyonelliği güven veriyor. Gözünüz arkada kalmıyor , içiniz rahat bir şekilde sürecin tamamlanmasını bekliyorsunuz. Dürüst ve işinde profesyonel birini arıyorsanız Burak Bey ile çalışmalısınız.

S******* K*******

Tüm süreç için teşekkürler.

Sinan Bağcı

Selma hanım gibi samimi ve dürüst insanların bu sektörde olması yaşamı daha keyifli ve güzel hale getiriyor. Kendisini ve Çiğdem hanımı tebrik eder her konudaki desteklerinden ötürü teşekkür ederim .

Azra Kerim Acar

Selma Hanım hem çok ilgili hem de çok sonuç odaklı. Ayrıca çok profesyonel ve içten birisi. Bizim önceliklerimizi çok iyi anladı ve tahlil etti. Tüm ekibin desteğiyle kendimizi güvenli ellerde hissettik ve sayelerinde ideal yaşam alanımıza kavuştuk. Her şey harikaydı, hepinize çok teşekkür ederiz.

A******* Ü*******

Kenan beye ne kadar teşekkür etsek azdır. Hassasiyetlerimi anlayıp süreci tam bir profesyonellikle yönetti. Zaman yönetimi sayesinde iş yükümüzü hafifleterek en doğru kiracıyı bulduğumuzu düşünüyor ve kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Mehmet Yılmaz Temiztaş

1 yıldır mülklerimin pazarlaması için Kenan bey ile çalışıyorum.Profesyonel duruşu, iş takibi ve etik tavırları ile emlak sektöründe özlediğimiz danışman profilini sergilemiştir. Birlikte tekrar çalışmak dileği ile…

Mohamad Gharib

Service ve The service is more than excellent

Hakan Akgün

Kesinlikle işini severek yapan, sempatik ve işinin ehli biri.

Aynur Bayraktaroğlu

İşinde son derece titiz ve özverili biri Fatih Bey. Ev sahiplerinin kriterlerine uygun doğru kişileri en kısa zamanda bularak iki taraf açısından memnun kalınmasını sağlıyor. Yıllardır kendisiyle güvenle çalışıyor kiralayan kişiyi görmemize gerek bile kalmıyor.

Hüsamettin Metin

fatih bey,kiraladığımız konut hakkında kiralarken ve kirakladıktan sonrada her konuda yardımcı oluğunuz, güleryüzlü ve ilgili davranışlar sergilediğiniz için ailem ve kendim adına çok teşekkür ederim

Emin Şamlıoğlu

Çok güzel ve sağlıklı iletişim. Doğru ve net bilgilendirme ile hızlı çözüm süreci sonrasında işlemimizi tamamladığı için, Sn. Burak Kavunoğlu'na teşekkür ederim. İşine duyduğu saygı ve sevgisinin artarak devamını dilerim. Başarılar.

A******* A*******

Süreç yönetimi konusundaki profesyonelliği ve iletişim gücü ile fark yaratıyor. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Her şey için teşekkürler Burak Bey.

Z******* T*******

Bilgi , tecrübe ve çözüm önerileri ile kısa sürede doğru kiracılarımız ile karşılaşmamıza vesile oldu. Tüm emlak işlerimizde olumlu geri dönüş aldık , rahatlıkla güvenip çalışacağınız bir emlak danışmanı. Burak beye çok teşekkür ederiz.

E******* A*******

I would like to thank my estate agent Fatih Bey, who was of great help to me throughout the process of selling my apartment: from a precise and detailed market analysis and the determination of the fairest price which allowed a quick sale and therefore the possibility of relocating me easily, until finding a new place for my children and me, which corresponded exactly to what we were looking for. As a foreigner, he was also a great support to me, for all the administrative procedures, including the opening of the gas, water or electricity meters of the new apartment! I am very grateful to him for his professionalism but also for his kindness and his patience. Fatih Bey is someone one can absolutely trust, who cares for your family as he would for his own. Her şey için çok teşekkür ederiz Fatih Bey!! 🙏🙏🙏

G******* Ö*******

Almış olduğum kiralama hizmetinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadım özellikle Yasemin hanımın her iletişime geçme ye çalıştığımda ulaşılabilir olması ve çözüm odaklı olması tarafında kendisine çok teşekkür ederim.

B******* K*******

Fatih Bey cok profesyonel, işini sabır ve titizlikle takip eden, günün her saati ulaşabileceğiniz, çok güvenilir bir emlakçı. Verdiğiniz hizmete çok teşekkürler.

Gunay Bakır Dereli

Hizli ve cok dogru bir is cikardi

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.