RE/MAX Astyle portföyünde 66 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 29 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 37 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Astyle

RE/MAX A'STYLE;

Gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinin kârlı, doğru ve hızlı gerçekleştirilmesi amacıyla kuruldu.

RE/MAX A'STYLE’da tüm gayrimenkul danışmanlarımız ve ekip arkadaşlarımız için A+ hizmet vermek bir alışkanlıktır.

 

Başarılı İnsanların Gayrimenkul OfisiRE/MAX A Style, parçası olduğumuz topluluklarda yaşayan ve çalışan iş ortaklarımız ve danışmanlarımız için olağanüstü kariyerler inşa etmeye kendini adamıştır. RE/MAX A'Style, her ilişkide güven ve karşılık saygı arayan en başarılı gayrimenkul profesyonellerinden oluşan bir ağdır. Bu istisnai değerler, kendini işine adamış danışmanlarımızın başarısıyla yansıtılır.

 

Gayrimenkul Sektöründe Gerçek LiderlikRE/MAX A Style değişimden korkmaz, değişmemekten korkar. Tüm danışman ekibimiz önce bir Gayrimenkul Danışmanı gibi düşünür. Gayrimenkul Danışmanlarımızı farklı kalacak en gelişmiş Teknoloji ve Profesyonel Pazarlama Tekniklerini birleştirerek sürekli yenilik yoluyla liderliğimizi gösteririz. Ekip ortamını desteklerken, her bir çalışanın hayal ettigi kariyeri gerçekleştirmesine izin veririz.

 

İlham Vermek, Gerçekleştirmek ve Başarılı OlmakMükemmellik tutkumuz ve detaylara inanılmaz bir özenimiz vardır. En iyi olma yolunda ortaklarımıza meydan okuruz. Devam eden koçluk, mentorluk, sorumluluk ve performansa dayalı takdir yoluyla, gelişim için benzersiz fırsatlar sağlayarak, Is ortaklarımızın büyümesine yüksek öncelik veririz. RE/MAX A'Style her zaman iş ortakları ve çalışanları ile her bir tarafın çıkarlarına ve hedeflerine saygı duyan başarılı bir ortaklık kurmaya kendini adamıştır.

 

Eylemlerimiz Konuşur Sözlerden Daha Yüksek Sesle KonuşurProfesyonellik ve etik bizim için sadece kelimeler değil, imzamızdır. Çünkü her şeyden çak itibara önem veririz. Tüm Gayrimenkul Danışmanlarımızla saygılı ve iş birliğine dayalı ilişkilere değer veririz. Müşterilerimiz bizim önceliğimizdir. Müşterilerimizin mahremiyetine saygı duyar ve koruruz. Tüm işlemleri en kati bir güvenle ele alınız. İşleri her zaman doğru yapamayabiliriz, ancak her yaptığımızı doğru yapar ve değerlerimizden asla ödün vermeyiz.

 

Hizmet Verdiğimiz Müşterilerimizin Yaşam