RE/MAX Badem portföyünde 84 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 72 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Badem

Önceliğimiz Sizsiniz!


2016 yılından bu yana Muğla’nın Datça ilçesinde faaliyet gösteren ofisimiz Remax Badem Gayrimenkul olarak;

gayrimenkul alanında ihtiyaç duyan herkese destek sağlamak misyonu ve daima karşısındakinin ihtiyaçlarına öncelik veren ve anlayan, yenilikçi bir bölge lideri olmak vizyonu ile tüm müşterilerimize sorunsuz,  şeffaf ,fark yaratan bir hizmet vermek  ve ömür boyu sürecek güzel dostluklar kurmak üzere faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

 

İster yatırım amaçlı olsun ister yaşamak veya yeni bir yuva kurmak amaçlı olsun, insanlar için hayatlarının en önemli kararlarından ve en kıymetli anlarından biri olan gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerine aracılık ve  olan mesleğimizin , ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz.

Bu nedenle uzmanlık alanlarımızda destek sağladığımız herkesin gülen yüzlerinin bizim için en büyük ödül olduğu mesleğimizde, kendimizi hem kişisel hem sektörel alanda daima geliştirmeye , eğitimlerle ekibimize yatırım yapmaya önem veriyoruz.

 

Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda 2022 yılı başlangıcında ‘değişime kendinden başla‘ görüşünden yola çıkarak hem ofisimizin dış görünüşünü  Datça’nın butik görüntüsüyle uyumlu bir şekilde yeniledik hem de ‘önceliğimiz sizsiniz ‘ bakış açımız ile ofisimizin iç dekorasyonunu hem müşterilerimizin ve hem de ekibimizin kendilerini evinde gibi hissedeceği  bir sıcaklıkta dekore ettik ve kendimizi, ekibimiz de dahil olmak üzere her anlamda tamamen yeniledik.

 

Sizlerle tanışmak , sizi dinlemek ve anlamak  için ofisimizde ağırlamaktan ve siz veya çevrenizden bir tanıdığınız ne zaman ihtiyaç duyarsanız gayrimenkul alanında destek sağlamaktan memnuniyet duyacağız.


Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


İskele mah. Fehmi Yavuz Cad. Balcıoğlu Apt. No:2/A
İskele Mah. / Datça / Muğla

MÜŞTERİ YORUMLARI


İsmail Kartal

Muğla/Datça'da ev bulma konusunda Harun bey çok yardımcı oldu ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyorum. RE/MAX'ı seçmemi nedeni kurumsal ve güvenilir olmasıdır.

Doğan Özer

Bana ait tarlanın satışı için Sonar Bey ile birlikte çalıştık. Tecrübesi, kibarlığı, ilgisi ve dürüstlüğü için teşekkür ediyorum. İlerde ev veya arsa almak için tekrardan birlikte çalışmak dileğiyle.. Teşekkür ederim.

Zinnur Vapur

Hamide hanım, daha önce datça'dan aldığım bir arsanın satışı konusunda son derece profesyonel çalışıp, değer tespitini doğru yaptırarak ve uygun alıcılarla hızlı bir şekilde görüşmemi sağlayarak satışı gerçekleştirdi. kendisine çok teşekkür ediyorum.

Merve Şahin

Merhabalar Datça'da haftalardır arsa arıyorum sonunda Adem Bey sayesinde güzel ve bize uygun bir yer bulduk ilgi alaka mükemmeldi RE/MAX ailesi içinde Adem Bey gibi çalışanlar görmek çok güzel gün içinde bize uygun istediğimiz her yeri gezdirdi en sonunda uygun yeri bulabildik çok teşekkür ediyorum Adem Bey'e öncelikle sonra da RE/MAX ailesine saygılar.

Dilara Ayşen Şenyiğit

Ege bölgesinde aylardır yer arayıp binlerce emlakçıyla muhattap olan biri olarak şunu söylemek isterimki keşke tüm emlakçılar bu kadar dürüst ve işinde başarılı olsaydı. Kendisini tanıdığımıza çok memnun olduk. Başarılarının devamını diliyoruz.

Z******* T*******

Burak Bey’den aldığım hizmet tek kelimeyle çok güzeldi, denecek hiçbir söz yok. Tüm tanıdıklarıma önemiştim tekrar tekrar önereceğim. Burak Bey ile yaptığım 3. İşlemim her zaman takdir ediyorum kendisini. Başarılar dilerim.

A******* K*******

Burak Bey son derece profesyonel, güler yüzlü olan işinde son derece de uzman zaten bu kendisi ile birlikte yaptığım 2.işlemimdir vermiş oldukları destek ve güler yüz için teşekkür ederim.

Soner Özçelik

Datçaya ev almaya geldiğimizde ne yapacağımızı bilemiyorduk. Ta ki Dilek hanımla tanışana kadar. Öncelikle bizim ne istediğimizi dinledi sonrasında bana güvenin dedi bizde güvendik. İşine hakimiyeti , adaleti,empati ve hakkaniyeti bizim ev almamızdan çok bir hayat satın almamıza sebeb oldu. İyi ki hayat bizi karşılaştırmış. Datçadaki bundan sonraki tek yatırım danışmanım. Herşey için çok teşekkürler.

F******* K*******

Tum satis oncesi satis sonrasi ve hala datcadaki Evimizin herturlu ihtiyaciyla ilgilenen Dilek hanima İcten tesekkurlerimizi sunariz Remax datcayi herkeze tavsiye ediyorum Tesekkurler Dilek hanim

Bülent Kınran

Bir emlak danışmanından ötesi... Kendisini tanıyalı çok kısa zaman olmasına rağmen sonsuz güvendim. Güveniyorum. Sonuç odaklı, iş bitirici, titiz ve herkesin hakkını ve çıkarlarını koruyan bir hanım. Sadece emlak konusunda değil her türlü konuda güvenle danışabileceğiniz birisi. İyiki sizi tanımışım Dilek hanım. Her türlü referans olurum. Sevgiler. Selamlar..

A******* K*******

Güler yüzü, samimi ve içten. En önemlisi güvenilir adımlarla, her sorumuza çözüm odaklı yaklaştı Gonca hanım. Kendisi bizi evimizde hissettirerek doğru kararı vermemiz de yardımcı oldu. Güvenilir ve kaliteli hizmeti almış olduk. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Melike Sönmez

Sitem Hn la tanıştığımızda çok küçük bir bütçemiz vardı ve ev alabililirliğimiz yoktu. Datça'nın potansiyeli, burada emlak sahibi olma konusunda cesaretlendirici tavrı, bizi imece usulü ev sahibi olmaya itti. Amacımız ilerleyen zamanda, her ortağın bir ev sahibi olması. Zaman içinde Remax Badem ile tam bir ortak çalışmaya girdik. Verdikleri hizmet ile hem güvenilir bir yatırım danışmanı hem de insan kazandık. Kısaca maddi ve manevi olarak zenginleşmeye başladık bile. Başta Sitem Hn olmak üzere Remax Badem'le tanışmış olmaktan dolayı mutluyuz

F******* A*******

Gūvenilir;güleryüzlü bir emlak danışmanına ihtiyacınız olduğunda Dilek Hanım size seve seve yardımcı olacaktır.Datça'da ev edinme sürecimdeki, Yardımlari ve karlı bir yatırım yapmamı sağlaďığı için kendisine çok teşekkür ederim.

Canan Aslan

Sitem ile Datça dan yazlık ev bakmak için Remax Badem de tanıştık. Kendisi pozitif enerjisi ve doğal gülümsemesiyle sanki kalbimizi kazanmış gibiydi. Daha sonrasında birbirimizi tanıdıkça işini profesyonel olarak yaptığını ve aynı zamanda müşterisinin yanında bir danışan olduğunu fark ettim. İşini büyük bir özveriyle yaptığı için ve samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür ederim! Başarılarının devamını diliyorum Sitem :) !

A******* B*******

Yıllardır geldiğimiz Datça dan bugün Remaxtan özellikle DilekMandı hanımın sayesinde ev sahibi olduk, kendilerine çok teşekkür ederiz, Onun güleryüzü, tecrübesi, bilgisi, bizim için stresli olan ev satın alma kararımızı kolaylaştırdı, güzel Datça dan evimizi aldık.. Datçayı seven herkese Remaxla ve özellikle Dilek hanımla tanışmalarını tavsiye ederim..

Mümin Ermiş

Güler yüzü, dürüstlüğü, yalan dolansız ve ahlaklı duruşu ile hizmet veren ve sorunsuz bir şekilde gayrimenkul satışıma aracılık eden Sibel hanımı, başarılı çalışmaları nedeniyle tebrik eder, bundan böyle Datça bölgesindeki tüm emlak işlerimde daima kendisi ile çalışacağımı, memnuniyetim nedeniyle kendisini herkese tavsiye edeceğimi keyifle bildiririm. Teşekkürler Sibel hanım

B******* C*******

İlgisi, yakınlığı ve organizasyon becerisi ile bizi tatile geldiğimiz Datçada ev sahibi yaptı. Kendisine minnettarız. Ne istediğimizi anladı, bizimle bir bütün gün ekip arkadaşları ile birlikte uygun olabilecek güm alternatifleri sundu. herşey için teşekkürler

Cigdem Demir

Remax ailesinden Sitem Özdemir ile tanistigim için çok mutlu ve şanslıyım .Kendisi gerçekten çok özverili, samimi, tüm ictenligi ile her konuda yardımcı olmaya çalışıyor.Antalya'da olmama rağmen her soruma telefon ve mesajlarla cevap vermesi, bilgilendirmesi gerçekten işini severek ve profesyonelce yaptığının göstergesidir.Yakin zamanda da inşallah hayalimizdeki evimizi bularak almamıza yardımcı olacağına da inanıyorum.En önemlisi bizde güven sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum, başarılarının devamını diliyorum

Tomris Fidan

Sitem hanım emekleriniz ve güler yüzünüz için çok minnettarız..Ev satma işimizi bu kadar kolay ve eğlenceli hala getirdiginiz için ayrıca teşekkürler.insallah yeni alım ve satışlarda tekrar görüşmek dileğiyle....

Ö******* K*******

Sitem hanım Güler yüzünüz samimiyetiniz ve yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.Datçada ev almak isteyenlere önereceğim tek kişisiniz.Tekrar görüşmek dileğiyle.

C******* U*******

Datça anlatılmaz yaşanır sözüne inanarak sitem hanımla tanıştık.Oyle samimi öyle içten ki ilk görüşmemiz telefonla oldu ve hemen datcaya geldik ve sayesinde içimize çokça sinen evimizi aldık iyi ki tanıdık sadece gayrimenkul değil her konuda kendisine danışmanızi tavsiye ediyorum

B******* M*******

Datçada ki evimizi satmaya karar verdiğimiz de yollarımız sitem hanımla kesişti.iyi ki de tanıştık kendisi en kısa süre de sektörle ilgili her konuda bizi bilgilendirdi ve evimizi en kısa süre de sattı.Datçaya yolunuz düşerde ev almak ya da satmak isterseniz remaxta sitem hanımdan destek almadan karar vermeyin kendisi size hem en doğru kararı hem de en hızlı ve dogru yolu gösterecektir...

H******* A*******

Kendisini uzun zaman önce tanırım kendisini çok kişiye sektör bilgisi ve güvenirliği nedeniyle şiddetle tavsiye ettim. Datçada bu sektör ile bir planınız varsa ilk önce remaxda sitem özdemir ile tanışın size daima yardımcı olacaktır.

Ahmet Yücel Özcan

Yaklaşık 10 aydır Datça'da ev satın almak için, bir çok emlakçı ve ev satıcısıyla muhatap oldum. Ev alımında muhatap olduğunuz kişinin güven vermesi ve doğru bilgilendirme yapması çok önemli. Sibel Hanımla tanıştıktan sonra, bilgilendirme, iletişim, hız ve profesyonel tavrı insanda güven oluşturuyor. Sorunsuz bir şekilde ev sahibi olduğumuz için Sibel Hanım'a ve RE/MAX Emlak'a teşekkür ediyorum. Datça'da ev almak isteyenlere kesinlikle Sibel Hanım'ı ve RE/MAX Emlak'ı tavsiye edeceğim.

M******* B*******

İlgili ve alakası dan dolayı teşekkür ederim. Başarılı ve anlayışlı bir Remax temsilcisi

Yüksel Akgüç

Genelde Emlakçılara çekinerek gidersiniz. Ben Dilek hanımı ilk gördüğüm an samimiyeti ve dürüstlüğünü anladığımdan ve sonrasında yanılmadığımdan ve bana çok karlı bir alım yaptırdığından dolayı. Kendisine çok teşekkür eder bundan sonraki özel ve iş yaşantısında başarılar dilerim. Kendisine güvendiğimi belirtir referans olurum

Fatma Kötek

Sitem kızımızla Agustos ayında tanıştık, Datça'daki evimizi onun danışmanlığında almasakta, ev alma sürecimizde hep yanımızdaydi, tapu işlemlerinden sonra bizi hiç yalniz birakmadi, evimizin tadilat işlemlerini onun sayesinde yaptırdık, güler yüzüyle, mütevaziliğiyle, dürüstluğüyle, yardımseverliğiyle kalbimizi fethetti, o artik bizim için aileden biri, gönül rahatlığıyla emlak işleriniz için arayabileceğiniz isim Sitem Özdemir

Mahmut Dağdeviren

Datça'da bir ev edinmek istiyor ancak tanıdığımız kimse olmadığından endişeleniyorduk. Yolumuz Murat Bey ile kesişti. Murat Bey, açıksözlülüğü ile bize güven verdi. Beğendiğimiz evi onun organizasyon kabiliyetiyle tereddütsüz aldık. Teşekkür ediyoruz.

Ibrahim Kaya

Sevgili kardesim sitem evimizi kiraya verdiğin icin cok tesekurler dürst caliskan tam bir esnaf olmani taktir ediyorum minettariz.

Görkem Göksu

Ev alma komşu al derler. Biz Datça'da hem ev aldık hem de çok iyi bir komşu edindik. Remax bünyesinde çalışan Sitem Hanım'dan bahsediyorum. Kendisi bize her konuda yardımcı oldu. Özel işlerimiz için dahi aracıyla bize eşlik etti. Sektörlerin bozulmaya yüz tuttuğu bir ortamda mesleğinin gerektirdiği her şeyi layığıyla yaptı, o güler yüzünü de eksik etmedi. "2 günde ev mi alınır" diye soranlar Remax'ı ve Sitem Hanım'ı henüz tanımıyor demektir.

İskender Çalman

remax ailesine olan sonsuz güvenimizi bir kez daha ispatlayan ve 5 yıldır hertürlü gayrimenkul hizmetini güvenle aldığımız bizide ailesi gibi gören ve her zaman güler yüzü ve sabrı ile müşteri menuniyeti ile çalışan Murat beye teşekkür ediyoruz

N******* A*******

Sitem ile Eylül ayında tanıştık .Tanıştığımız gün de Datça da ki evimizi gönül rahatlığı ile aldık. Remax ekip olarak memnuniyeti sağlamaya odaklı çalışan insanlardan oluşuyor. Sitem de ekibin bence güvenilir, severek hizmet veren ve açık iletişim kurabileceğiniz önemli bir üyesi . Motivasyonu ve moral desteği içinde ayrı bir teşekkürü hak ediyor .

Fahrettin Tekin

Esim ile beraber Datcadan bir suredir ev bakiyorduk. Sitem hanim ile eylul ayinda bir telefon görusmesi yaptik. Kendisi emlak piyasasi hakkinda cok guzel bilgiler paylasti bizimle. Bizde ev alma hayalimizde kendisinden yardim almaya karar verdik ve gecen gunlerde Sitem hanimin ve Murat bey`in yardimlari ile icimize oldukca sinen evimizi satin aldik. Gerekse islemlerin hizlandirilmasi (kredi ve tapu) gerekse eski ev sahibi ile olan görusmeler ve satin alma sureci boyunca kendileri cok yardimci oldular. Buradan tum Remax Badem ailesine tesekkur e

A******* S*******

Sitem hanımın ilgi ve alakası çok hoşumuza gitti Ayrıca çalışkanlığı ve yardım severliği için de ayrıca teşekkür ederiz.

Sezai Çeliközü

Sitem hn. Güven veren stiliniz ve gerçekten içten gelen çabanız bizi çok mutlu etti. Teşekkürlerimizle başarılarınızın devamını dileriz.

Semra Ergülen

Datça da ev edinmek istediğimizde Sibel hanımla yollarımız kesişti. Bizi çok keyifle yaşayacağımız bir ev sahibi yaptığı gibi çok da güzel bir dostluk kazandırdı. Kendisine çoook teşekkür ediyoruz ailece. Çok güvenilir, ilgili, mükemmel bir performans sahibi olduğu için Datça ve emlak işi dendiğinde önereceğim tek kişi.

N******* T*******

Sitem hanımın titiz, özverili, ilgili yaklaşımından son derece memnun kaldık.Ayrıca yardım severliği için de minnettarız.

E******* K*******

Sitem hanım başarı öykünüz okul birinciliğiniz ve çocukla kariyerin bir arada gidebileceğine inanıp başarılara attığınız imzalar ve azminize hayranım.İnsanlara olan yaklaşımınız ve bir danışmandan daha fazlası olup satış işlemleri sonrasında bile yaptığınız yardımları göz ardı etmek mümkün değil samimiyet güler yüz bu işin sırrı belki ama sizde yaşam tarzı.İş hayatında başarılı bir vizyona sahipsiniz ve duruşunuzla iş ahlakınızla bunu çok güzel destekliyorsunuz iyi ki yolum remax badem den geçmiş.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

Mine Öner Demiralın

Sitem Hanım, ilginizden dolayı teşekkür ederim. Zaman kaygısı gütmeden yardımcı oldunuz, sağolun

M******* B*******

Sitem Hanım, ilgi ve alakanız için tekrar teşekkür etmek istedim. İşini layıkıyla yapmayı seven, sorumluluk sahibi insanlarla çalışmak, bu devirde gerçekten bir ayrıcalık haline geldi ve çok keyif verici :)

Mehmet Öztürk

Nerde kalmıştık İste sihirli bir dokunuş Biz Remax Datça Şübesi ne girdiğimiz de başka bir dünya yeni bir hayata ilk adımı atmışız Özcan bey güler yüzüyle o samimiyeti ile bizi karşıladı biz ilgilendiğimiz daire sorduk hemen bizi bilgilendirdi bir iki alternatif daire de o söyledi ve hemen daireleri gezmeye başladık kısaca sonuçta şu anda bir değil iki tapumuz var biz artık Datca lıyız biz bu mutluluğu Özcan bey ve Remax ailesine borçluyuz sizleri de bekleriz eğer Datca lı olmak istiyorsanız Remax a gelin

N******* A*******

Uzun yıllardır Datça da ev sahibi olma hayalimi gerçekleştirirken yorulmadan, endişelenmeden, üzülmeden yol almama rehberlik eden Murat Bey ‘ e çok teşekkürler. Bir yaşam boyu birikiminizi harcarken karşılıklı güvenin oluşması ve emin ellerde bu işin yürütülmesi çok önemli . Ayrıca onlarca alternatif ve sizin ihtiyacınız ile ilgisi olmayan evleri gezip hayal kırıklığı yaşamamalısınız . Bunun için yolunuz önce Murat ve ekibi ile kesişirse sizin için çok iyi bir başlangıç yapma fırsatı var demektir. Tüm ekibe teşekkürler

A******* A*******

Gayrimenkul konusunda uzman ve bu konuda büyük kurumlara danışmanlık veren biri olarak verdiği Güler yüzlü hizmetten, bilgilendirmeden en önemlisi de verdiği güven için Özcan Beye teşekkürü borç bilirim

Mehmet Üçer

Sibel hanıma teşekkürü biraz beklettim açıkçası. Altı ay öncesinden kendisi ile hiç karşılıklı tanışmadan sadece telefonla tesadüf arayarak konuşmamızla çok geçmeden 2 evimizi kiraya verdi ve kiracılara her konuda referans oldu. Kiracılarımızın da söylediği kadar değerli insanlar olması haliyle bizi memnun bıraktı. Tabiki bunu gözlemlemekte haliyle biraz zaman aldı. Yaptığı işte son derece başarılı bulduğumu ve mesleği layıkıyla yerine getirdiğini gönül rahatlığı ile belirtmek isterim. İşlerinde daha nice başarılara imza atmasını dilerim.

Fatma Köt3k

Murat'la ilk telefonla görüştük.Duyduğum ses öyle güven verici, oyle sevgi ve saygı doluydu ki. Ablacığım hiç merak etmeyin, mutlu olacağınız evi bulacağım size dedi ve buldu.Hergün arayıp bir ihtiyacınız var mı? Sizin icin yapabileceğim bir şey olursa beni arayın, diye arıyor bizi, hatta yerleşirken bizi ziyaret etti. Datça'dan sadece bir ev almadık, bir dost, bir kardeşte kazandık. Gayrimenkul alım&satım işlemlerinizde gönül rahatlığıyla arayabileceğiniz tek kişidir. Bizi mutlu ettin, ayağı taşa değmesin Murat'cım inşallah., sevgiler.

Merve Kacan

Murat beyle yolumuz tesadüfen kesişti.Kisa zamanda bizi yormadan doğru yönlendirme ile kaliteli malzeme ile yapılan uygun fiyatlı evi bulmamiza yardım etti.Gayrimenkul danışmanı değil de yakın bir akrabanız hissi veren Guleryuzlu, pozitif, güvenilir bir insan.Remax için buyuk şans diye düşünüyorum.Artik bizim Datca'da güzel bir evimiz vede güvendiğimiz(ki bu devirde cooook büyük bir şans) bir arkadaşımız oldu.Tesekkur ederiz Murat bey vallaha iyiki varsınız.

Ergun Arslan

Datça'da bir ev sahibi olmak istiyorsanız eğer en doğru adres, hem alıcı hem satıcı taraf için mükemmel bir profosyonellik, Datça ilk defa bulunacaksanız, bir gayrimenkul danışmanınız olmasından daha fazlası... Kardeşim herşey için teşekkür ederim, 40 yıllık hayalim sayende en güzel şekilde gerçekleşti, hakkın ödenmez, daha fazla söz bulamıyorum...

Çetin Ailesi

Kendisi bize her konuda yardımcı oldu. Güvenilirliği sayesinde kısa sürede çok güzel bir ev sahibi olduk. Teşekkürler.

Hamit Torunoğlu

Uzun zamandır emeklilik gunlerim için yer aramaktaydım. Açık konuşmak gerekirse emlakçı aracılığıyla çözüm arayışım hiç olmamıştı. Ancak Murat bey ile temasım ile bu düşüncem değişti. Kendisinin arkadaşca yaklaşımı, çözüm odaklı oluşu ile artık Datça ' da hayal ettiğim bir eve sahibim. Yetmedi bir dost kazanmış oldum.

H******* R*******

her şey zamanında ve olması gerektiği gibi ilerledi. Murat bey hep bir adım önden bizim için süreci takip etti. teşekkür ediyoruz

Rezzab Bozbağ

Ülke olarak zor günler yaşadığımız şu zamanda Datça da olmamamıza rağmen ev satışımızı büyük bir titizlikle yapan Sibel Meriç hanıma sonsuz teşekkürler.

Yaşar Çelik

Emlak konusunda Datça'da geçirmiş olduğum zorlu sürecin ardından yüzümü güldüren güzel insan. Kendisine tereddütsüz güvene bileceğiniz satış danışmanı.

Arife Coşkun

Datcada yaşamaya karar verdikten sonra emlak danismani aramaya basladim şansim iyi gitti sibel meriç hanimla tanıştim cok iyi bir satis danismani ve son derece güvenilir olmasi tabiki benim icin guvenilir olmasi cok cok önemli kendisine cok tesekkur ediyorum datcanin guzel bölgelerinden bir ev kiraladim son derece memnunum kendisine saygi ve sevgiler sunuyorum umarim datcada bir mülk sahibi olmama da yardimci olacaktir arife coskun

Selahattin Şen

Datça’da pek çok emlak danışmanı olmasına rağmen Özcan bey güven olgusunu yansıttığı için diğerlerinden ayrışmakta. Hem portföy inceleme hem de satış sürecinde titiz ve hızlı bilgilendirildim. Zaman kaybı yaşamadan Emlak alımını gerçekleştirdim. Özcan beye teşekkür ediyorum. Arkadaşlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Dağhan İş

Özcan Bey ilgili, kibar ve her konuda yardımcı olan bir beyfendi. Süreci en iyi şekilde ve sorunsuz yaşamamıza katkılarından dolayı tekrar teşekkür ediyoruz kendisine.

Doğan Ağca

Datça'da bir yazlığımızın olması hayalimiz vardı. Arayışlarımız sonunda Sibel Hanım'la tanışma imkanı buldum.Kendisi emlak konusunda beni bilgilendirdi ve şartlarımıza en uygun seçimi yapabilmemiz için yönlendirdi.Yazlığımızı aldık. Bundan sonraki işlemlerimizde de yardımcı olabileceğini söyledi.Güleryüzünüz ve ilginiz için teşekkürler Sibel Hanım.

Levent Danişger

Diğer emlakçılar ellerindeki emlakları kakalamaya çalışırken, Sibel hanım gerçekten de bize en uygununu bulmak için çabaladı. Bu da yetmezmiş gibi, yarım asırlık metropol saplantılarının neden olduğu özel isteklerimizden tutun da, su elektrik vs. gibi bağlantıların üzerimize alınmasına kadar her şeyle ilgilendi. Bir emlakçıdan beklentilerimiz bir yana, Sibel hanım da, tatlı ailesi de hepsi birden insan olarak elden geleni yaptılar. Daha taşınmadan, ailemizin / dostların yanına gidecekmiş gibi hissettirdiler bize. İyi ki varsınız, MİNNETTARIM

Melisa Kaleli

Evimizi satışa çıkardıktan 1hafta sonra alıcı ile anlaşaya varmamız bizi de şaşırtan bir hız oldu. Dursunal Bey iki tarafın da haklarını koruyan saygılı, rasyonel, güven veren ve profesyonel tutumu ile tapu devrine kadar oldukça uyumlu bir süreç geçirmemizi sağladı. Emekleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Habib Cetinkaplan

Ben yurt disinda yasiyorum. Uzaktan ev almak, birde kredi kullnarak almak gercekten cok zor. Kredi kullanirken eksper raporunda akla gelmeyecek bir suru problemle karsilastik ve Dursunali bey tum problemleri bikmadan usanmadan giderdi ve bu surecte bize cok yardimci oldu. Yalnica onun sayesinde artik bizimde akturda bir evimi olacak.Gercekten cok sabirli, caliskan, hirsli ve en onemlisi is bitirici biri. Ona tum yardimlaindan dolayi cok tesekkur ediyoruz.

Haluk Kara

13.09.2019 tarihinde sabah saat 10, 36 da Dursun Ali beyle irtibata geçtim ve saat 12, 00 gibi dairem kiralandı. Remax ailesinden çok memnunum

Mualla Öztürk

Murat bey adeta bir mucizeyi gerçekleştirdi. Son derece hızlı ve tam bir profesyonel uzmanlığı ile beklentimizin çok üstünde bir şekilde bizi mutlu kıldı.Datça'da ki 1 numaralı emlak danışmanı.Teşekkürler..

Zeynep

Ergin Bey aracılığyla istediğimiz kiralık eve kolayca ve kısa sürede sözleşme yaptık. Kendisine hem profesyonel objektif görüşlerini samimi şekilde paylaştığından, hem de bu süreci en zahmetsiz şekilde geçirmemizi sağladığından ötürü teşekkür ederiz.

Beyhan Altıntaş

Uzun süredir Datça'da ev arayışımız sürüyordu. Gerek piyasadaki şişirilmiş fiyatlar gerek emlakçıların tutum ve davranışları ev almamızı engelledi. Satın alma kararımızı 1 yıl ertelemiştik. Murat Bey ile karşılaştık. Profesyonel yaklaşımı ve üstün iletişim becerisiyle çok kısa sürede beklemediğimiz bir anda bizi hayalimizdeki ev ile buluşturdu.

Ayşenur Fidan

Ergin Bey kiralık ev arayışım sırasında bana profesyonel ve samimi bir şekilde yardımcı oldu. Piyasa konusundaki bilgisi ve sektöre hakimiyeti sayesinde bir gün gibi kısa bir sürede ihtiyaçlarıma en uygun eve kavuştum. Kontrat sonrasında da verdiği destek ve yardımlar için teşekkür ederim.

Ersin Talu

Murat öcal garip beyin profesyonel yaklaşımı, verdiği güven ve hızı sayesinde pek bilmediğimiz Datça da evimiz oldu. Kendisine çok teşekkür ediyorum Remax çok şanslı bence

Murat Keylan

Datça'da bulunan annemin evini satmak istiyorduk. Şans eseri tanıştığımız Murat bey çok kısa bir sürede evimizin satışını gerçekleştirdi. Kendisi çok düzgün ve güvenilir bir insan, satış sürecinde bizlere de verdiği destek ve özveri için çok teşekkür ederiz.

Onur Cansu

Uzun süredir Datça’da arsa arayışım bulunmaktaydı. Kriterlerime uygun bir arsa bulamamıştım. Murat bey ile tanıştıktan sonra isteklerimi düzgün analiz ederek en uygun şartlarda hızlı ve güvenilir şekilde isteğime ulaşmama yardımcı oldu. Tekrar teşekkürler.

Nılgun Kaydırak

İşlerini tüm içtenlikleri ve samimiyetleriyle yerine getiriyorlar. Cok ilgili, alakalı ve saygılılar. Çok kısa sürede satış işlemimizi gerceklestirdik. Çok teşekkürler

Emre Kaydırak

2 ay gibi kısa sürede talebimiz karşılandı ve evimiz satıldı. Gerçek bir profesyonel müşteri memnuniyeti ön planda ilgi alakaları için çok teşekkürler

Seda Karaisaoğlu

Hayaller kurarak geldiğim bu küçük ilçede en büyük problem kiralık ev bulamamak. İlk iki denememde de hüsranla sonuçlanan ev arayışımdan tam umudu kestiğim anda karşıma çıkan Murat Ö. Garip' ne kadar teşekkür etsem azdır. O sakin ve ilgili tavırları ile yaz sezonunda dahi boşaltmak zorunda olmadığım şirin bir eve kavuşturdu beni.TEŞEKKÜRLER...

Ceylan

profesyonel deneyiminden, hızından, güler yüzünden, yardımlarından çok memnun kaldık.

Emma Goldman

Murat Öcal Garip ile güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım. Benim için profesyonellik demek, karşılıklı iletişim, bilgilendirme, insani duyarlılık demek. Ticaret, sadece alım satım değil elbette. Asgari bir iş ilişkisinin olmassa olmazı bu insanıi diyalog ve güvenle kurulur inancındayım. Murat Öcal Garip'de bunların hepsi var..Tebrikler!

Can & Öz

"Tanrı uzun ömürlü olmasını istediği kulunu Datça yarımadasına gönderir" demiş ya tarihçi Strabon, doğru demiş. Bu zamanda bir de yenilik var; mutlu olmasını istediklerini de Remax Badem'e, değerli dost Murat Ö. Garip'e gönderiyor. Hayallerimize kavuşmamıza aracılık ettiniz. Var olun. İlgi ve dostluğunuza sonsuz teşekkürler.

Erdinc Kacar

Murat Bey sayesinde, istemis oldugum ozelliklerde ve butceme uygun bir eve cok kisa bir surede sahip olabildim. Gayrimenkul konusunda karar vermeden once kendisine mutlaka danismanizi oneririm. Herhangi bir alim satim yapmasaniz da Datca'da son derece guvenilir ve muhtesem bir dost kazanacaginiza garanti veririrm.

R. Emre Kantarcı

Murat Bey'in profesyonelliği, uzmanlığı dışında ilgi, alaka, nezaket ve sabrından dolayı kendisine teşekkür etmek isterim.

Hamdi Albayrak

Murat bey REMAX ismini profosyenellik, saygınlık, kurumsallık, ilkeli olma ve müsbet iletişim becerileriyle dahada yukarıya çeken büyük bir güce sahip. Doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden çalıştığın için teşekkürler.

Ayçe Haydaroğlu

Murat Bey, güleryüzlü, güvenilir ve profesyonel bir broker. Kendisi ile tanışmaktan memnun oldum. Remax Badem ekibine teşekkür ediyorum.

Seval İzolluoğlu

Murat Bey, sizin gibi profesyonel ve iyi niyetli biriyle tanışmak çok mutlu etti beni. Remax ailesi ile ilgili kötü olan ön yargılı düşüncemi değiştirdiniz. Evi alırken yaptığınız tüm yardımlardan dolayı size çok teşekkür ederim. Görüşmek üzere..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.