RE/MAX Batı portföyünde 18 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Batı

SİZ SEVDİKLERİNİZE VE İŞİNİZE ZAMAN AYIRIN, GAYRİMENKUL İLE İLGİLİ TÜM İŞLERİNİZİ BİZ PROFESYONELLERE BIRAKIN...

2007 YILINDAN BERİ BÜYÜKÇEKMECE-BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT BÖLGESİNDE RE/MAX ÇATISI ALTINDA SAYISIZ İLKLERE, ÖDÜLLERE VE BAŞARILARA İMZA ATAN GENÇ, EĞİTİMLİ, DENEYİMLİ, DİNAMİK, MÜŞTERİ VE SONUÇ ODAKLI BİR HİZMET SUNAN KADROMUZLA BİRLİKTE , ŞİMDİ YENİ BİR İLKE DAHA İMZA ATARAK İSTANBUL AVRUPA BÖLGESİNDE E-5 ANA YOLU ÜZERİNDEKİ İLK VE TEK OFİSİ ''RE/MAX BATI'' OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE %100 MEMNUNİYET İLE PROFESYONEL HİZMET SUNMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.


SİZDE GAYRİMENKUL ALIM-SATIM-KİRALAMA VE DEVİR SÜRECİNDE;

HIZLI SONUÇ-GÜVEN-PROFESYONEL VE KALİTELİ HİZMET ARIYORSANIZ RE/MAX BATI'DA DOĞRU ADRESTESİNİZ...

EN BÜYÜK MOTİVASYONUMUZ, %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKEMİZ SAYESİNDE BİZİ SEÇEN VE TAVSİYE EDEN, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YÜZÜNDEKİ GÜLÜMSEMEDİR...
MURAT ÇESME MAH. E5 LONDRA ASFALTI CAD. NO: 132 C BÜYÜKÇEKMECE / ISTANBUL
Büyükçekmece / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI

Koray Ispanlar

RE/MAX BATI Broker'ı Sayın Ömer Caner, Uzun süredir kiraya vermeye çalıştığım dairemi sadece 1 hafta içerisin de doğru kişiyi bularak kiralama işlemini gerçekleştirmiştir. Bu hızlı, güvenilir ve sorunsuz desteği için kendisine teşekkür ederim. Mevcutta ki gayrimenkullerimin satış/kiralama işlemleri için hiç düşünmeden kendisiyle iletişim de olup desteklerini bekleyeceğim. Sayın Ömer Caner ve profesyonel ekibi Büyükçekmece RE/MAX BATI çalışanlarına teşekkürler.

Amirhosseın Saharkhizboghmech

Kiralama işlemi için RE/MAX BATI Broker'ı Ömer Caner'in tüm yardımı için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.Profesyonel desteği ile sorunsuz bir şekilde ev kiralama sürecini tamamladık.Kendisine güler yüzlü yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.