RE/MAX Batı portföyünde 73 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 63 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Batı

SİZ SEVDİKLERİNİZE VE İŞİNİZE ZAMAN AYIRIN, GAYRİMENKUL İLE İLGİLİ TÜM İŞLERİNİZİ BİZ PROFESYONELLERE BIRAKIN...

2007 YILINDAN BERİ BÜYÜKÇEKMECE-BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT BÖLGESİNDE RE/MAX ÇATISI ALTINDA SAYISIZ İLKLERE, ÖDÜLLERE VE BAŞARILARA İMZA ATAN GENÇ, EĞİTİMLİ, DENEYİMLİ, DİNAMİK, MÜŞTERİ VE SONUÇ ODAKLI BİR HİZMET SUNAN KADROMUZLA BİRLİKTE , ŞİMDİ YENİ BİR İLKE DAHA İMZA ATARAK İSTANBUL AVRUPA BÖLGESİNDE E-5 ANA YOLU ÜZERİNDEKİ İLK VE TEK OFİSİ ''RE/MAX BATI'' OLARAK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE %100 MEMNUNİYET İLE PROFESYONEL HİZMET SUNMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.


SİZDE GAYRİMENKUL ALIM-SATIM-KİRALAMA VE DEVİR SÜRECİNDE;

HIZLI SONUÇ-GÜVEN-PROFESYONEL VE KALİTELİ HİZMET ARIYORSANIZ RE/MAX BATI'DA DOĞRU ADRESTESİNİZ...

EN BÜYÜK MOTİVASYONUMUZ, %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKEMİZ SAYESİNDE BİZİ SEÇEN VE TAVSİYE EDEN, SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YÜZÜNDEKİ GÜLÜMSEMEDİR...Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


MURAT ÇESME MAH. E5 LONDRA ASFALTI CAD. NO: 132 C BÜYÜKÇEKMECE / ISTANBUL
Murat Çeşme Mah. / Büyükçekmece / İstanbul Avrupa

MÜŞTERİ YORUMLARI


Cemile Özer

RE/MAX ailesine güler yüz ilgi ve alakasından dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Özellikle Lütfiye Hanım'a ikram ve yardımlarından dolayı çok memnun kaldık. Bizleri aileden biri gibi ağırladı kira konusunda yardımcı oldu daireyi bize gösterdiğinde verdiği randevu saatinde ordaydı her detaydan bize bahsetti çok teşekkür ederiz.

Z******* S*******

Esenyurt Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi'ndeki daire mi kısa sürede kiralayarak süreci profesyonel olarak yönetti kendisine ve RE/MAX Batı ailesine teşekkür ederim. Lütfiye Hanım'a rahatla güvenip gayrimenkullerinizi emanet edebilirsiniz.

Mehmet Mehmet

Tamamen profesyonel ve işini iyi yapan bir gayrimenkul danışmanı, bu kadar hızlı sonuçlandıracağını tahmin etmemiştim. Mimaroba'da dükkanımı söylediği fiyata hemen kiraladı. Altay Bey'e ve RE/MAX Batı'ya destekleri için teşekkür ederim.

S******* A*******

RE/MAX Batı'dan Altay Bey'den dükkan kiraladım. İşlemleri şeffaf, hızlı ve dürüst tamamlıyorlar yardımları için teşekkürler.

Ersin Terzi

İyi bir danışman emekleri için teşekkür ederiz.

Nezire Karataş

Büyükçekmece Dizdariye'de dairemi kiraladı. Kendisi çok güler yüzlü, ihtiyaçlarımızı anlayan, çok iyi dinleyen biriydi, iletişimi ve yönlendirmeleriyle kendisinden çok memnun kaldık.

D******* Ö*******

Ekinoba İconova Centre'de bir ofis kiraladım. Altay Bey aracılığı ile RE/MAX Batı'ya ve Altay Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Onur Kahraman

Büyükçekmece’de plaza kiralamak isteyenler için Altay Bey'i kesinlikle öneririm. Benim plazamı çok kısa sürede ve makul fiyata kiraladı. Altay Bey çok profesyonel, yardımsever ve samimiydi. Kiralama sürecinde hiçbir sorun yaşamadım. Altay Bey ile çalıştığım için çok memnunum. Teşekkürler Altay Bey.

Cemal Cuma

ALTAY BEYDEN BÜYÜKÇEKMECE KAMİLOBADAN DAİRE KİRALADIM HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Adem Köylü

Celaliyede daire arayışımızda Altay beyin emeği çok fazla tüm işlemleri takip edip çok hızlı ilerletti her şeyi. İşine oldukça hakim ve işini düzgün yapıyor. Emlakla ilgili her konuda Altay beyi arıyoruz, Her şey için teşekkür ederiz.

Ç******* Ö*******

Altay Bey Büyükçekmece Kamiloba'daki dairemizi güvenli kiracı adayı bulmak için canla başla çalıştı ve kiraladı. Ne kadar teşekkür etsem az kalır. RE/MAX Batı ekibine ve Altay Bey'e çok teşekkür ederim. 🙏🏻

S******* B*******

RE/MAX Batı Altay Alğan ile çalıştığım için çok mutluyum. Bana Büyükçekmece'de harika bir daire buldu. Süreç boyunca çok ilgili, profesyonel ve güvenilir davrandı. İsteklerimi ve bütçemi dikkate aldı. Piyasa analizi, pazarlık, tapu işlemleri gibi her konuda bana yardımcı oldu. Dairemi sorunsuz bir şekilde teslim aldım. RE/MAX Batı gayrimenkul danışmanlığı konusunda gerçekten uzman bir ekip. Onlara çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Mahmut Kıvcı

Büyükçekmece Ekinoba'da bulunan evime 2 hafta gibi çok kısa süre sürede müşteri bulup satış sürecini sonuna kadar profesyonel şekilde yürüttüğü için kendisine çok teşekkür ederim. İlgisi, bilgisi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, gayrimenkul işlemlerinde güvenilir bir danışman olduğunu kanıtladı. Kendisiyle çalışmak benim için keyifli bir deneyimdi.

Saadet Güneş

İşinde çalışkan ilgili tereddütsüz güvenebiliceğiniz sektöründe başarılı kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını bekliyoruz.

Mustafa Aydın

Çok yabancısı olduğumuz bir alanda ilk evimizi almaya ve beğenmeye çalışırken Mustafa Bey'in gayretleri ve problem çözme becerisi işimizi çok kolaylaştırdı. RE/MAX ailesine ve Mustafa Bey'e teşekkürlerimi arz ediyorum.

F******* G*******

ALTAY BEY MİMARSİNAN KİPTAŞ KONUTLARINDAKİ DAİREMİ 2 HAFTADA SATTI BU KADAR HIZLI OLACAĞINI TAHMİN ETMEMİŞTİM. SAYGI ÇERÇEVESİNİ BOZMADAN DÜRÜST ŞEKİLDE ÇALIŞTIĞI VE DAİREMİ SATTIĞI İÇİN HEM ALTAY BEY'E HEM RE/MAX BATI AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

B******* F*******

Thanks to Altay Alğan, I rented out my apartment in Sea Palm 212 very quickly. I thank RE/MAX Batı team and Altay Alğan for their interest and attention. I recommend RE/MAX Altay to those who are looking for a reliable address in real estate.

Ali Osman Demirci

Kiraladığım ev ile ilgili Mustafa beyden aldığım hizmet ve sunumları Muhteşemdi. İlgili bir kurum ve duyarlı müşteri temsilcileri var. Kurumsal bir firma ve kurumsal hizmet. Çok teşekkür ederim.

Rahelleh Moradi

Silivri'deki evimin alımını Sayın Mustafa Demircan'ın sayesinde gerçekleştirdim. Bana iyi düzeyde hizmet verdi ve süreci kolaylaştırmak için gerekli tüm işlemleri yaptı. Bunun için kendisine Teşekkür Ediyorum.

Yusuf İltir

Mustafa Bey sizinle tanışmakta çalışmak da çok keyifliydi. KURUM, FİRMA HİZMET HERKESE TAVSİYE EDERİM. Ama bence ağızdan çıkan sözdür müşteriyi etkilemek ikna etmek Rabbim iyi ki sizi karşıma çıkardı. Çok kısa sürede BAŞARILI Bir iş Çıkardınız. Hem de EKONOMİ bu haldeyken. KAZANÇLI Sağlam Dürüst Şeffaf pürüzsüz iş oldu. Sayende dürüst olmam gerekirse evim için maliyetlerden dolayı (Müşteri Bulamayacağın) endişesi vardı bende. Beni ikna etmeyi BAŞARDIN. Asıl kabiliyet nokta atışı bence burada başlıyor sitemizde Diğer Kurumların ellerinde daha düşük İlanları, Daireleri varken benim evi karla satabilmekti. Sayenizde kazançlı çıktım. Mustafa Bey ne kadar övgüler varsa hak ediyorsun... YILIN Yetenekli, 5 Yıldızda kesmez insanısın bana göre, Performans, Kabiliyet, İletişim, Güven, Kalite Ne Ararsanız var. İNŞALLAH Yine çalışma Fırsatımız Olur.

E******* Ç*******

Silivri'deki villamızın satışı için RE/MAX Batı ofisinden Osman Bey ile çalıştık tüm süreçte bizimleydi veraset işlerinde özellikle yardımcı oldu kendisine teşekkür ederiz.

Serkan Mavişerit

Ben emlakçı SEVMEM. Özellikle de size çok kazandırıcaz şöyle olacak böyle olacak diye gezinenleri ve tabiiki olmayan evi ilana koyanları. Öncelikle şirketin adı ne olursa olsun, hizmet vermek özellikle de böyle hassas işlerde karakter meselesidir. Bu bölgede de gerçekten böyle net, açık sözlü ve dürüst bir emlakçı tanıdığıma sevindim. Süreç yönetimi , uzlaştırıcılığı, karakteri ve kurumsal tutumu için teşekkür ederim.

Enver Muzik

Mustafa bey bugüne kadar tanıdığım en ilgili ve dürüst kişilerden birisi.Operasyonu en başından sonuna kadar ilgili ve profesyonel bir şekilde yönetti.Taşınmamıza dahi gelip yardımcı oldu... Kendisine çok teşekkür eder hayırlı ve başarılı işler dilerim.

B******* B*******

Osman Bey'e teşekkür ederiz, Esenyurt'ta acil satmak istediğimiz dairemiz için kendisine başvurduk bir ayda uygun bir alıcı bulup satışını gerçekleştirdi.

G******* S*******

RE/MAX Batı ofisinden gayrimenkul danışmanı Osman Eren Aksoy Bey'e, evimizin kiralanması sürecinde beklentilerimizin üzerinde olan yaklaşımınız, düzgün karakteriniz ve profesyonel çabalarınızdan dolayı minnettarız. Bundan sonraki süreçte emlak hususunda her zaman ilk seçeneğimiz olacaksınız, teşekkür ederiz.

N******* E*******

RE/MAX BATI danışmanlarından Osman Eren Aksoy aracılığıyla Silivri'deki villamızı kiraya verdik. Osman Bey ilk görüşmemizden itibaren beklentilerimizi iyi anlayıp, adayları titizlikle belirledi. Güven duymadığı bir kiracı adayını, risk almayıp iptal etti. Kontratın imzalanma aşamasında da güler yüzlü, uzlaşmacı tavrı ve sakinliğiyle süreci herkesi memnun edecek şekilde sonlandırdı. Sonrasında da kiracımızla ilgili ihtiyaç duyduğumuz durumlarda bize yardımcı olmaya devam ediyor. Onunla çalışmaktan mutluyuz, işine emek veren ve ciddiye alan bir emlak danışmanı olarak başarılarının devamını diliyoruz.

Hasan Yüksel

Merhabalar lütfiye hanıma daire satışımızda yardımlarından dolayı teşekkür ederiz kendisini ailece çok sevdik kapımız her zaman kendisine açıktır gayrimenkul alış satış durumumuzda da artık direk kendisiyle iletişime geçeriz teşekkürler

İmdat Söylemez

lütfiye hanıma teşekkür ediyorum arsamın satışını kısa sürede yaptığı için farklı bölgede olan arsalarım içinde kendisiyle çalışacam tüm süreci tapuya kadar yaptı güvenilir biri arıyorsanız bence çalışın öneririm sağolsun

Yusuf Günaydın

RE/MAX Batı'daki Lütfiye Hanım'a ilgi ve alakasından dolayı dolayı teşekkür ediyorum kendisiyle tekrar gayrimenkul alışımız olursa tecrübeleri için yine iletişime geçeriz kesinlikle işini bilen biri tavsiye ederim.

Serdar Gül

BİR BUÇUK AYDIR SATMAYA ÇALIŞTIĞIM EVİMİ RE/MAX BATI OFİSİNDEN LÜTFİYE HANIMIN EVİMİN YETKİSİNİ VERDİKTEN SONRA 1 HAFTA GİBİ KISA BİR SÜREDE TAPUSUNU YENİ ALANAN KİŞİYE SATIŞINI YAPTI FARKLI ŞEHİRDE OLDUĞUM HALDE SORUNSUZ TAM ANLAMIYLA BU İŞİ BİTİRDİ KENDİSİNE VE RE/MAX BATI OFİSİNE TEŞEKKÜR EDERİM GÖNÜL RAHATLIĞIYLA EVİNİ SATMAK İSTEYEN HERKESE TAVSİYE EDERİM.

Aşkın Akarslan

Lütfiye Hanım'a çok teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten bizi harika şekilde tam profesyonel şekilde ağırlayıp güzel şekilde mesleğini yaparak RE/MAX ailesini tanıtarak bizleri mutlu etmiştir. kendisinden daire kiraladık bu süreçte bizi ve daire sahibinin ortak noktaya getirdi. Bu güzel kariyerinde kendisine başarılar diliyorum RE/MAX Batı'ya ve Lütfiye Hanım teşekkür ederiz.

Murat Sönmez

Her şey i̇çi̇n teşekkür ederi̇z Altay Bey ve RE/MAX eki̇bi̇ne.. Evi̇mi̇zi̇ doğru fi̇yata satmamizda çok yardimci oldular. Sabirli ve güveni̇li̇r bi̇r eki̇p.. Uzun süre bekleyi̇p satamadiğimiz ev i̇çi̇n kisa sürede alici buldu Altay Bey ve satiş sonuna kadar yanimizda tüm i̇şlemleri̇mi̇ze yardim etti̇.. Sözleşmeyi̇ yaparken bu kadar hizli sonuç alacağimizi düşünmemi̇şti̇m tüm desteleri̇ i̇çi̇n cok teşekkür ederi̇z.

Y******* Ö*******

Sizinle iş yapmak gerçekten güzel güler yüzlü ve işinizi iyi yapıyorsunuz memnun kaldık herşey için teşekkürler iyi çalışmalar

A******* İ*******

İstanbul Büyükçekmece'de bulunan gayrimenkulümü satmak için gayrımenkul danışmanı Osman Eren Aksoy Bey'i buldum bize çalışma şartlarını anlattı, güven duyduk, daha sonra mülkü satılığa çıkarmak için anlaştık bir hafta içinde müşteri buldu. Ben orduda yaşıyorum satışa gelemeyeceğim için kendisine güvenip vekalet verdim satış esnasında çıkan vasiyet ve haciz problemlerini bizim için çözdü ve satışı yaptı tüm işlemleri ben İstanbul'a gitmeden halletti. Bize karşı göstermiş olduğu kibarlık, dürüstlük övgüye değer teşekkürler Osman Eren Aksoy teşekkürler RE/MAX Batı.

Hatice Karaer

Mertcan nergis ile çalışmak gerçekten muhteşem bir deneyimdi! silivri kiptaş 3. etap'ta kiralık dairemizi doğru kiracıya sadece 1 günde kiralaması beni şaşırttı ve mutlu etti. mertcan, profesyonelliği, hızlı hareket etme yeteneği ve müşteri odaklı yaklaşımı ile gerçekten öne çıkıyor. kiracı arama sürecinde bize rehberlik etti, doğru hedef kitleye ulaşmamıza yardımcı oldu ve sonuçta mükemmel bir kiracıyı bulmamızı sağladı. mertcan'ın emlak sektöründeki bilgisi ve deneyimi sayesinde, kiralık dairemizin doğru fiyatta kiralanmasını sağladı. ayrıca, iletişim becerileri ve hızlı yanıt verme yeteneği sayesinde işlem süreci sorunsuz ilerledi. mertcan nergis'i gayrimenkul ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. kendisiyle çalışmak oldukça kolay ve verimli bir deneyimdi. hızlı ve başarılı sonuçlarıyla bizi etkiledi. teşekkür ederim, mertcan!

Belkız Samet

Mertcan nergis ile çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi! arnavutköy'deki dubleks dairemi sadece 10 günde satmasına inanamıyorum. mertcan, profesyonelliği, uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımıyla gerçekten fark yarattı. başlangıçtan itibaren, bana satış sürecinin her adımında rehberlik etti ve sorularımı sabırla yanıtladı. ayrıca, gayrimenkulümün değerini doğru bir şekilde belirlediği için çok memnunum. mertcan bey'in pazarlama stratejileri ve iletişim becerileri sayesinde, dairem hızla satıldı ve istediğim fiyatta bir anlaşma yapabildim. mertcan nergis'i gayrimenkul ihtiyaçlarınız için kesinlikle tavsiye ederim. profesyonelizmi, samimiyeti ve sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde emlak işlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. kendisiyle çalışmak benim için büyük bir zevkti ve gelecekteki gayrimenkul işlemlerimde de ilk tercihim olacak. teşekkürler mertcan bey!

Buse Genç

Hem profesyonel hem müşterilerinin haklarını en doğru şekilde koruyan ve bu süreci samimiyetleriyle ilerlerleten bir firma. başta burak bey ve ömer bey olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. kiralama sürecimizin en başından sonuna kadar yüzümüzden gülücük eksik olmadı. 👍🏻

B******* G*******

Hem profesyonel hem müşterilerinin haklarını en doğru şekilde koruyan ve bu süreci samimiyetleriyle ilerlerleten bir firma. başta burak bey ve ömer bey olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. kiralama sürecimizin en başından sonuna kadar yüzümüzden gülücük eksik olmadı. 👍🏻

Hikmet Özalp

Lütfiye hanım süreci en başarı şekilde sonuna kadar yönetti tüm süreçte yanımızda oldu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

E******* B*******

Sizinle çalışmak çok güzeldi.Sorunsuz çalışmak benim için çok önemli herşey için teşekkür ederim

Ayfer Uzuntaş

Guvenin adresi Mertcan Bey'e gostermis oldugu ozveriden dolayi cok tesekkur ediyorum trabzon yasamaktayim RE/MAX Mertcan Bey sayesinde istanbul Arnavutkoy'de de bir evim oldu surecin basindan sonuna kadar hizmetlerini tam anlamiyla yerine getirdikleri icin guven Mertcan Nergis herkese tavsiye ederim artik tum gayrimenkul islerim icin kendisiyle irtibatta olacagim tesekkurler

Mehmet Bahattin Ergin

Ben Mehmet Bahattin Ergin olarak Lütfiye Hanım'dan ve RE/MAX Batı ofisinden emeklerinden dolayı çok memnun kaldım gayrimenkulle alakalı her çözümüm için artık danışmanım Lütfiye Hanım'dır kendilerine buradan da teşekkür etmek istedim iyi çalışmalar dilerim.

Anıl Zengin

Daire satın alma sürecimizde gösterdiği ilgi ve doğru bilgilendirmeler için kendisine teşekkür ederiz. Bazen çok sıkıntılı olabilen bu süreçte doğru insana denk gelmek gerçekten önemli.. kendisine meslek hayatında başarılar dileriz.

Özlem Koçer

Evimi güvenilir bir şekilde kiraya verdiğiniz için teşekkür ederim

C******* D*******

Osman Bey ev kiralama süreçlerinde bize çok yardımcı oldu. Müşterinin ihtiyacını algılayıp bu süreçte hızlı reaksiyon veriyor. Kendisine teşekkür ederiz.

Elif Sözen

yeni evimizi almamız konusunda bize çok yardımcı oldu Sebnem hanım.her soruma sabırlı bir şekilde cevap verdi sorunları tek tek çözmemizde bize yol gösterdi.hersey için çok teşekkür ederim.yolunuz açık olsun.

Veli Umut Can

Kiralık ev aradığımız, deprem sıkıntısı yaşadığımız bu günlerde, güvenle oturabileceğimiz yeni evimizi bize bulmamızı sağlayan Remax Batı grubuna ve Şebnem Hanıma yardımları, güler yüzü ve işbirlikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Rüzgar, Alya, Umut, Deniz CAN

Seden Yemişçi

Tüm çalışmaları için Şebnem hanıma teşekkür ederiz. Kısa sürede hızlı, iyi ve güvenilir hizmetler için :)

Bilge Savaş

İlgi ve alakasindan dolayı teşekkür ederiz, gayrimenkul kiralama, satış v.b işlerimde her zaman yardımını isteyeceğim.

Mürüvvet Nesil

Remax Batı Broker'ı şirket temsilcisi Ömer beyden son derece memnun kaldık.... Önceki Emlakçı bizi 1 seneden fazla bekletti. Kendisi kısa sürede evimizin satışını gerçekleştirdi. Bütün ödemeler, evrak takibi ve satış sonrası işlemler için çok teşekkür ederiz ! Saygılarımla Mürüvvet Nesil

Serdal Zini

Gayrimenkul uzmanımız Ömer Caner bey aracılığıyla arzu ettiğimiz Büyükçekmece'deki evimizi bugün aldık. Tanıştığımız günden bu yana Ömer beyin bize yaklaşımından, ilgisinden ve dürüstlüğünden dolayı teşekkür ederiz. Satıcı ile Alıcı arasındaki iletişimi oldukça seviyeli ve yapıcıydı. Sabrından ve ilgisinden ötürü kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Serdal Zini

E******* Ç*******

Remax Batı Gayrimenkul den Neslihan Hn a kiralama işlemimiz süresince bizimle olan ilgisinden dolayı, bu süreçteki yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisinden ve ekibinden çok memnuniyet duydum. Çok teşekkürler.

F******* Ü*******

Çok ilgili, iş takibi mükemmel, çözüm odaklı ve yapıcı. Çok memnun kaldım. Tekrar böyle bir işim olduğunda ilk tercih edeceğim kişi. Tekrar teşekkür ederim.

Osman Bursalı

Ev kiralama için çok destek oldu teşekkür ederim

Murat Deniz Baş

İlgi alaka güler yüz ve güven duygusunu her daim bizlere yansıtan Mertcan bey ve ekip arkadaşlarına yardımları için teşekkür ediyorum

Ahmet Yazıcı

Mertcan Bey öncelikle yardımlarınızdan dolayı size müteşekkirim. Rahat bir şekilde güvenebilirsiniz. Her konuda zaten iletişime geçip fikir alışverişinde bulanabilirsiniz.Süreci güzel bir şekilde gerçekleştirdik. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler.

İbrahim A.k. Radı

Şebnem hanım, villamı kiralamada yaşadığım sıkıntılardan sonra doğrusu ilaç gibi geldi. Kısa sürede çok düzgün bir kiracı buldu, kendisine teşekkür ederim. İşlerimden dolayı yurt dışına çıktığım için sözleşmeleri posta ile adresime göndermesi, işine olan saygısı ve kurumsal firma olmanın önemini hatırlattı. Tekrar teşekkür eder işinde başarılar dilerim.

Dursun Ali Nefes

Çok ilgili bir emlakçı evimizi almamızda gerek pazarlık konusunda gerek süreç içinde çok yardımcı oldu memnun kaldık remaxta başarılarının devamını diliyorum.

A******* N*******

Mertcan Bey, öncelikle inanılmaz sıcakkanlı, içten, dürüst olmasıyla birlikte gönüllerimizi kazandı işine gelince profesyonel bir şekilde bunu sürdürmekte olup ciddi bir şekilde üzerinde çalışıp koşturan ve tabi ki sonunda bunu başaran ve bu başarıyı sonuna kadar hakeden bir insan ayrıca sizi yanıltmadan doğrusuyla yanlışıyla size bunu yansıtan biri burdan sonsuz teşekkür ediyoruz kendisine bütün çabaları uğraşları için ve işinde yakaladığı başarılarının devamını diliyoruz.

Basri Canarslan

Herkese merhaba, Mertcan Bey'in iş disiplini, profesyonelliği ve iş bitirici yaklaşımı sayesinde çok kısa sürede dairemizi sattık. Çok memnun kaldık ve sonrasında referans olarak çevreme yönlendirdim. Gayrimenkulde malum herkese güvenilmiyor ama gerçekten çok güven verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sibel Dalmış

Müşteri memnuniyetiniz için Re/max Batı ve Rıza Bey'e teşşekür ederiz.

Mehmet Ertan

Dairemin kiralanması sürecinde , azami gayretini esirgemeyen Rıza Bey'e ve süreçte güvenli kiralama usulüne uygun hareket eden Re/max Batı'ya teşekkürler.

Alaettin Karataş

Müşteri memnuniyeti için Remax Batı ve Rızacan Bey'e çok teşekkür ederim.

Zeynep Doran

Re/max Batı Rızacan Bey'e, ilgi ve alakanız, sonsuz ilginiz için teşekkür ederim.

Ekrem Yılmaz

Şebnem Hanımla ilk tanıştığımız andan itibaren olan yardımseverliği, ilgilenmesi çok güzeldi. Bu süreçte her zaman ulaşılabilir olması en önem verdiğim şeylerden biriydi. İyi niyeti, güleryüzü ve yardımseverliğinden dolayı teşekkür ederiz. Bir sonraki işlerde de kendisiyle çalışmak isterim. Süreç başarıyla ilerledi, teşekkür ederiz

Ali Emrah Ayata

Sürecin ilk başından itibaren Şebnem Hanım bizimle çok ilgilendi. Kendisi çok ilgili ve alakalıydı. Kafamıza takılan her şeyde kendisini aradık ve bizimle ilgilendi. Kendisine ilgi ve alakalarından dolayı eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederim. Birdaha emlak konusunda bir işim olursa kendisinden değerli fikirlerini alacağım.

Onur Arıkan

Şebnem hanım ve Remax Batıda görev yapan tüm arkadaşlarına profesyonel tavırları, süratleri ve güleryüzleri için teşekkürü bir borç bilirim. Şahsımın ve tüm çevremin emlak işleri için bundan sonra tek adresim oldunuz. Herşey için teşekkürler.

A******* Ö*******

İstanbul Bahçeşehir'deki dairemi kiraya vermem gerektiğinde kuzenimin tavsiyesi üzerine Remax Batı ofisinden Ömer bey ile iletişime geçtim ve iyi ki de geçmişim diyorum. Kendisi işine ve bölgeye çok hakim, işinde çok profesyonel biri. Evimin, temizlenmesi, boyanması işlemleri ile de bizzat kendisi ilgilendi. Hazırladıkları tanıtım videolarından kiraci seçimlerine kadar çok memnun kaldım. Tüm süreci, detaylara önem vererek, gerçekten titiz bir çalışma ile bana çok kolaylıkla yaşattılar. Remax Batı'dan Ömer beyi kesinlikle tavsiye ederim.

Ertan Özmen

RE/MAX BATI'dan Gayrimenkul Danışmanı Mertcan Nergis'den çok memnun kaldım. Güler yüzü, samimiyeti, ve dürüstlüğü bizi çok cezbettiğinden dolayı kendisi ve kurumsal olduğunuzdan dolayı şirketimizi tercih ettik. Çalışma hayatınızda başarılar diler, çevremize tavsiye edeceğimizi bildiririz. Teşekkürler.

S******* D*******

2 aydır kiralayamadığım yeri çok kısa bir sürede kiraya veren RE/MAX BATI Broker'ı Burak beye çok teşekkür ederim. Tüm süreç boyunca gerek sabrı, gerek özverisi ve profesyonel yaklaşımıyla bizlere çok yardımcı oldu. Kendisini herkese tavsiye ederim.

Müge Ergün

RE/MAX BATI ofisinden kiralamak istediğimiz ev için Osman Bey ile irtibata geçtik ve gerçekten çok ilgilendi ve 1 gün gibi çok kısa sürede ve resmi şekilde işlemlerimiz gerçekleşti. İlgisinden çok memnun kaldık daha sonraki zamanlarda da tercih edeceğiz ve çevremize de kendilerini önereceğiz. Osman Bey 'e teşekkürlerimizi sunar devamında başarılar dileriz.

Ali Erkılınç

RE/MAX BATI ofisinden Osman Eren AKSOY 'a hizmet ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Bilal Oruk

Başından sonuna kadar her aşamasında gerekli hatta gereğinden fazla ilgi gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.Çok memnun oldum.Hayırlısı olsun inşallah.Kolay gelsin,iyi çalışmalar dilerim.

Koray Ispanlar

RE/MAX BATI Broker'ı Sayın Ömer Caner, Uzun süredir kiraya vermeye çalıştığım dairemi sadece 1 hafta içerisin de doğru kişiyi bularak kiralama işlemini gerçekleştirmiştir. Bu hızlı, güvenilir ve sorunsuz desteği için kendisine teşekkür ederim. Mevcutta ki gayrimenkullerimin satış/kiralama işlemleri için hiç düşünmeden kendisiyle iletişim de olup desteklerini bekleyeceğim. Sayın Ömer Caner ve profesyonel ekibi Büyükçekmece RE/MAX BATI çalışanlarına teşekkürler.

Amirhosseın Saharkhizboghmech

Kiralama işlemi için RE/MAX BATI Broker'ı Ömer Caner'in tüm yardımı için kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.Profesyonel desteği ile sorunsuz bir şekilde ev kiralama sürecini tamamladık.Kendisine güler yüzlü yaklaşımı için çok teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.