RE/MAX Bien portföyünde 87 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 71 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Bien

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Alacaatlı Mah, Yeniay İş Merkezi, Türkkonut Bulvarı (3346. Cd) No:2/6, 06810 Çankaya/Ankara
Alacaatlı Mah. / Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yonca Erdem Aksoy

Hatay'dan Ankara'ya geldiğimiz o zor süreçte gerek ev kiralamamızda gerekse sonrasında yaptığımız arsa yatırımlarımızda kazançlı ve güvenli bir hizmet sunduğu için kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Sibel Gözbulut

Burcu hanım'dan ilgisinden dolayı çok memnun oldum. Çok kısa sürede evimizi kiraya verdiği için ayrıca teşekkür ederiz.

Serpil Samur

Personelin güler yüzü, Fırat Bey'in profesyonel donanımı güven veriyor. Tekrar çalışmak için RE/MAX BiEN diyorum. Tüm süreç harika ve profesyonel geçti. Teşekkür Ederim.

Ajda Coşik

Burcu Nevrim hanım bizimle çok ilgilendi. her şey çok güzel ve başarılıydı.

Mehtap Erkoçoğlu

Kiralık Daire bulmamızda bize çok yardımcı oldu. Her alanda kendisine çok teşekkür ediyorum. Güleryüzlü, Nazik, Anlayışlı olması bu süreçte kendisine çok yakın hissettirdi. Çok kısa sürede bütün işlemlerimizi halletti.

Erhan Bal

Ahmet bey emlak ile ozenli bir sekilde ilgilendi. Tum sureci sorunsuz ve yardimci bir sekilde yuruttu. Cok memnun kaldim.

Elvan Can Göktepe

Ahmet bey ile evimizin kiraya verilmesi vesilesiyle tanıştık çok kısa bir sürede (ilana çıkış gününden bir gün sonra) evimizin kiralama işlemini tamamladı.. hızlı ve problemsiz profesyonelce yürütülen bu süreç için kendisine teşekkür ederiz.

Arzu A5rslan

Ev alma surecimizde yardımları için Ahmet Bey'e teşekkür ederiz.

Derya Yolcu Karançocuk

Burcu Hanımın ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. Çok memnunuz.

Tutku Aşkın Süslü

Burcu Hanımın İlgisinden ve iş disiplininden çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Ersin Kocaadam

Neslihan Hanım ve RE/MAX Bien ekibine süreçteki tüm destekleri için teşekkür ederim. Hızlı ve güvenli bir şekilde kiralama sürecini yönettiler. Bu süreçte herhangi bir aksaklık ve pürüz yaşanmadan danışmanlık verdikleri için teşekkürlerimi sunarım.

Evren Okan

Bekir bey sürecin ilk başından sonuna kadar bizimle çok ilgilendi. kendisi konuya çok hakim, işinin uzmanı ve güven veren biri. kendisine teşekkür ederim.

Ali Emre Ünsal

Müşteri ile ilgilenme, saygı, geri dönüş süresi ve kibarlık açısından bekir eke çok başarılı bir danışman. kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

Halidun Fildiş

Kiralama sürecindeki yardımsever ve anlayışlı yaklaşımı ile tam memnuniyet sağlamıştır. kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Gönenç Sevim

Ahmet beye teşekkür ederiz. evimizin kiralanma sürecinde zor olarak düşündüğümüz herseyi kolaylaştırdı. tavsiye edeceğim nadir emlakçılardan kendisi.

Elif Oduncu

RE/MAX gayrimenkul danışmanı Aysemin Hanım çok ilgilenmiş, güler yüzlü ve candan çalışması ile bizi çok etkilemiştir. Onun üstün gayreti ile beğendiğimiz dükkanı uygun fiyata aldık. Onun nezdinde tüm RE/MAX çalışanlarına teşekkür ederiz. Bundan sonra RE/MAX'la çalışacağız güvenimiz tamdır. Teşekkürler

Ahmet Sezer Tuncer

Batıkent'teki evimi satmak için bir arkadaşım vasıtasıyla RE/MAX Bien bürosundan Ahmet Ayyıldız ile tanıştım. Çok yardımları oldu. Sevimli, ilgili ve işini iyi yapan bir arkadaş. Onu tanıdıklarıma da tavsiye edeceğim. Kendisine başarılar dilerim.

Hasan Tahsin Özbek

Ahmet Bey'in ilgisinden, bilgisinden, iş bitiriciliğinden çok memnun kaldım. Portföyümüze ekledik bundan sonra da çalışacağız.

Tuğba Öztürk

Öncelikle Aysemin hanım gibi bir hanımla tanıştığım için çok şanslı hissediyorum işini layıkıyla yapmasının dışında bir gönül bağı kurduk.İleriki yıllarda arkadaşlık kurabileceğimiz anlayışta birisi.İnsiyatif kullanma becerisi takdire şayan.Herşey için çok teşekkür ederim.Tebrikler ve başarılar.

Hanife Muci

Memnuniyet derecesi 1 ila 10 arasında 10+ olarak değerlendiririm.Aysemin hanım güler yüzlü pozitif enerjisi ile her zaman takdir edilenler arasında olacaktır buna eminim. Teşekkürler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.