RE/MAX Cadde portföyünde 330 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 278 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 52 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Cadde

SÖZ KONUSU CADDE İSE REMAX CADDE

Geçmişi başarılarla ve 1.lik ödülleriyle dolu, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, 'EN DEĞERLİ VARLIK İNSAN' bilinciyle hareket eden, kadrosundaki tecrübeli, eğitimli ve sisteme damgasını vurmuş gayrimenkul danışmanlarıyla, bölgenin en saygın ve tanınmış gayrimenkul ofisi olmayı başarmış, maksimum hizmet, maksimum profesyonellik, maksimum başarı ve maksimum paylaşım ilkeleriyle sizlere maksimum mutluluğu yaşatmayı amaçlıyoruz.

Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi


BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

B*******

Evimizi Cansu Hanım sayesinde aldık. İlgisi , müşteriye olan saygısı , disiplinli çalışması... Her şeyden çok memnunuz. Çok teşekkürler Cansu Hanım.

Adalet Sandıkçıoğlu

Bir dostumun tavsiyesi ile çalıştığım "Zaim Çifti" beklentilerimin çok çok üstünde ve ilk kez bu denli profesyonel çalışan elemanlar. Bizi sonuca, bizi yormadan götürdüler. Yılmadan , imkansıza karşı beni üzmeden işimi hallettiler. Artık başka biri ile çalışmayı düşünemiyorum.

M*******

İhtiyaçlarımızı anlayıp doğru bir şekilde yönlendirdi. İlgisi ve güler yüzü için teşekkürler.

B*******

Aldığımız hizmetten memnunuz . İşinizde başarılar dileriz

A*******

İşini çok iyi takip eden ve çözüm odaklı biri. Destekleri için teşekkür ederim

M*******

çok sıcak kanlı , çok profosyenel :)

Nazlı Demiz

çok tatlı ve iyi bir emlakçı işinde hızlı ve tıtiz çalısıyor. Büşra ile iş yapmaktan mutlu olduk :) tesekkür ederizz <3

S*******

semiha hanıma mülklerimizin satış sürecinde gösterdiği özen ve degerli emegı için çok tesekkür ederiz

Cana Küçük

Ev aramaya başladığımız andan tapumuzu alana kadar geçen tüm süreçlerdeki netlikleri, sektör bilgileri, bizleri bilgilendirme ve yönlendirmeleriyle mükemmel bir destek sağlayan Tülin ve İhsan Zaim sayesinde çok istediğimiz niteliklere sahip bir ev aldık. Çok çok mutluyuz, teşekkür ediyoruz. Biz de sayelerinde Remax Ailesi’nin mutlu ev sahipleri arasına katılmış olduk.

N*******

İşinde çok titiz ve başarılı, yardımcı olduğu için kendisine müteşekkirim.

N*******

İşindeki başarısı ve yardım severliği için kendisine çok teşekkür ederiz.

A*******

Her zaman işini çok doğru düzgün yapan ,takip yeteceğiz son derece gelişmiş,güvenilir,sonuç odaklı ,geri bildirim konusunda titiz bir danışman olduğuna 3.şahitliğimiz,çok memnunuz.Kensinin danışmanlığını tüm çevreme ve soran herkes ile paylaşıyorum ☺️

D*******

Tüm süreçte inanılmaz destek oldu Muharrem bey. Tün ekstra sorularıma yılmadan destek oldu.

Cem Bölen

Umut bey gayet ilgili ve alaninda yetkin birisi. Kendisi ile 2 senedir 3 ticari işlemi başarıyla tamamladık

M*******

Hasan Beye ilgisi ve nezaketi icin cok tesekkur ederiz. 2021 dan bu yana suadiye bolgesinde satılık ev aramaktaydık. Hasan bey ile 5 gün icinde hallettik.

Z*******

Teşekkür ediyorum evimi hızlı sattığınız için

D*******

Gayet iyi bir hizmet aldik

M*******

Ev kiralama sürecinde Serap Hanım ve Remax Caddeye çok teşekkür ederim. Serap Hanım tüm süreçte çok ilgili ve yardımcıydı. Süreci sorunsuz ve rahat bir şekilde tamamladık.

Emre Ayıdn

müşteri ilesürekli iletişim halinde, ilgili alakalı dogru fiyat bulma çook çok memnunuz.

B*******

Muharrem Bey , hem ev sahibi hem de kiracının menfaatlerini koruyan, son derece ilgili,özenli ve kibar bir danışman

M*******

Ailemizin gayrimenkul danışmanı olarak yine güzel bir işleme imza attılar. Kendisine teşekkür ediyorum.

Zekiye Baltacı

Verilen hizmetten çok memnunuz , çok teşekkür ediyoruz. Osman Bey in büyük çaba ve ilgisinden dolayı ona ayrıca teşekkür ediyoruz. Bundan böyle emlakçımız Remax Cadde olacaktır. Herkese Remax Cadde ve Osman Bey'i önereceğimizden emin olun. Çok memnun kaldık.

A*******

Ilkay is the best! She was thorough and professional and great to work with. She kept us apprised about available appointments and always let us know as soon as a new one came on the market. She was honest and forthright- no games. After dealing with several other brokers in the Bagdat area and being disappointed, we felt lucky to find her.

Kadriye Nilgün Öven

Diğer mülklerimin kiralanmasinda da bu derece disiplinli, etik ve hedefe odaklı çalışma için çok teşekkürler.

O*******

Dear Ilkay, Thank you so much for your help with buying our home. You made the process simple and easy to understand for us, and we appreciated your patience and expertise. Your insight was extremely valuable to us and I don't think we could have done this without you.

Mine Bircan

Çok kısa zamanda kiralık arayışımı çözen İpek Hanım ve Kemal Beye çok teşekkürler.

H*******

Butik hizmet aldık

H*******

Çok iyi ve hızlı hizmet aldık. Çok memnunum

Secan Engin

Sonucundan son derece memnun oldugumuz bir işlem gerçekleştırdık. Emeği geçen semiha hanıma destekleri için teşekkür ederiz.

R*******

Telefonla konuştuğumuz ilk andan itibaren ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz.

E*******

Hızlı bir sonuca vardık. Sorunsuz ve hızlı bir süreç yaşadık. Ergün Bey ve Dila Hanım'a teşekkürler.

Ü*******

Çalışkanlıgı Ve İş bitiriciliği İçin Tesekkür ederim.

S*******

Ergün Bey ve Dila Hanım çok ilgili ve iş bitiricilerdi. Çok hızlı ve güzel yönetildi. Teşekkürler.

Nezihe Güler Aydoğdu

Her zaman yardımcı ve çözümcü.Bizi çok iyi anladı ve uygun kiracıyı bulduğunu düşünüyorum.

M*******

Çok tertipli düzenli efendi bir danışman. Biz onu o bizi sevdik. Prensipli ve mesafeyi doğru koruyarak hareket etmesini çok takdir ettik. Ayrıca gayrimenkul de oldukça temizdi. O süreçleri de ayarlamış. Kiralama sonunda gerekli telefon ve diğer bilgileri de ulaştırdı. Bu hizmete harcanan mesaiye güncel astronomik kira bedelleri ile bu kadar ücret verilir mi genel anlamda ayrı konu ama verilecek ise Osman Bey bu bedeli fazlası ile hak etmiştir.

Ö*******

Garimenkulümüzü güvenilir ve değerinde satışını yapan gençlere teşekkürler ederim

D*******

Yeni bir projede birlikte çalışmak üzere inşallah

A*******

Evimizin alımında göstermiş oldukları titiz ve profesyonel çalışmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

Ö*******

Garimenkulümüzü güvenilir ve değerinde satışını yapan gençlere teşekkürler ederim

A*******

Evimizin alımında göstermiş oldukları titiz ve profesyonel çalışmalarından dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.

H*******

İlkay Hanım müthiş yaratıcı ve aktif bir hizmet girişimi sergiledi. Evin kiralanmasında kendi eviymiş gibi yoğun bir faaliyet yürüttü. Kendisine çok müteşekkirim. Tüm tanıdıklarıma rahatlıkla öneriyorum.

S*******

Her bakımdan çok iyi, oğlumuz gibi hizmet aldık, dairemizin satışını hızlıca ve sorunsuz şekilde sonuclandirdi...

B*******

Gayrimenkulün pazarlama açısından en önemli özelliklerini tespit ederek, en uygun hedef kitleye ulaştıran İlkay Hanım’la son derece seri ve keyifli bir çalışmamız oldu. Gerek profesyonelliği ve titiz çalışma prensibi, gerekse içten ve nazik kişiliği ile kendisi bundan sonra ki tüm gayrimenkul işlerimizde arayacağımız ilk danışman olacak.

S*******

İlkay Hanım ilk tanışma sürecinden satış anına kadar mükemmel bir deneyim yaşattı. İlanın görsel hazırlığı, gelen taleplerin benim isteklerim ile uyumlulaştırılması ve satış anına kadar kesintisiz destek sunması ile İlkay Hanım’dan başka bir danışman ile çalışmayı artık düşünemiyorum.

A*******

İlkay Hanım 2021 yılında gayrimenkulümün satışı ve yeni satın aldığım gayrimenkul ile ilgili son derece profesyonel desteğinden memnuniyetimi bildirmek isterim

C*******

Salim Bey Son Derece Profesyonel, İlgili ve Başarılı. Evim İle İlgili Tüm İşlemleri Beni Bilgilendirerek ve Bana hiç zahmet çıkarmadan sorunsuzca çözdü. Mülkünüzü Gözünüz Kapalı Teslim Edebilirsiniz. Çevremdekilere de mutlaka sizi önereceğim. Çok Teşekkürler…

A*******

Ona fikir sorduktan sadece iki gün sonra bence makul bir fiyata beni hiç ugrastirmadan dairemde müşteri bulup sattı. Kendisi ile çalışmak gerçekten büyük şans

C*******

Güleryüz ve hız ile arayışımız sona erdi. Teşekkürler Salim...

S*******

çoook yardımcı yol gösterici ve destekleyicilerdi. çoook teşekkür ederim .

Özlem Eda Kubalas

ülkeler arası bır satış işlemi oldu kimse dünya tatlısı semıha ve büşra kadar güzel,sorunsuz ve çok hızlı halledemezdi diye düşünüyorum. Yolları açık hayatları hep bereket ve başarılı olsun.

E*******

Samimi, ilgili ve gayretli yaklaşımı, doğru tercih yapmamın en önemli sebeplerinden biriydi. Yeniden ihtiyaç duymam halinde kendilerini düşünmeden tercih edebilirim.

G*******

İşyerimizin devri konusunda Burçak bey ile çalıştık. Detaycı ve titiz çalışması, kritik durumlarda bizimle açık iletişimi ve tarafları orta noktada buluşturma becerisi bizi çok etkiledi. Şimdiye kadar gördüğümüz gayrimenkul danışmanları arasında fark yaratmıştır. Gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye ederiz.

Ç*******

Istanbul'un Pendik ilçesindeki evimizin satışı için Serap Mabruk hanımdan yardım aldım. Kendisi süreci çok profesyonel, bilgilendirici ve şeffaf yürüttü. Bütün sorularımı titizlikle cevaplandırdı. Ben izmir'de oturuyorum, bütün süreç boyunca hiçbir tereddüt yaşamadım ve satış anına kadar İstanbul'a gelmeme gerek kalmadı. Kendisine içtenlikle teşekkür ediyorum. Umarım ilerde tekrar kendisiyle çalışma şansımız olur.

Ceren Vedat

Cansu hanım mesleğinde başarılı, çok ilgili ve tüm süreçte bize çok yardımcı oldu, her aşamada bilgilendirildik ve dürüstlüğü emmlakçı önyargılarımızı kırdı kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Z*******

Son derece memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz.

A*******

Salim is a very good realtor and a professional in his field! He wonderfully presented the apartment to us, managed to immediately organize a meeting with the owners of the apartment, we talked through all our requirements and were able to quickly reach a deal. He also accompanied us to the notary, answered all our questions, very cheerful, kind and responsive. He also speaks good English! If our friends or acquaintances need a realtor, we will definitely recommend Salim:)

E*******

Gerek tecrübesi, gerek Güler yüzü ile her daim güvenebileceğiniz işin uzmanı Salim Beyi tanışmak benim için büyük şans oldu. Çok kısa sürede doğru ekspertiz ile tecrübesini konuşturdu. İlk tanışmamızda bahsettiği sloganı çok doğru; SATARSA SALİM SATAR!!

S*******

Nurcan hanım bilgisiyl , görgüsüyle , tecrübesiyle dört dörtlük bir danışman. Güler yüzü ve cana yakınlığı herkes için hayat kolaylaştırdı. Hepimiz onu çok sevdik. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

Serhat Çınar

Çok hızlı, ihtiyacımızı anlayarak, bizi de gerçekten güvende hissettirecek şekilde yol aldık. Sadece mülkün bulunması değil imza tapu tüm süreçlerde sonuna kadar destek oldu. harika bir deneyimdi...

T. Selçuk Savtekin

Profesyonel Bir Çalışmaydı Cansu hanıma emekleri için çok teşekkür ediyorum..

K*******

Son derece ilgili ve sonuç getiren bir çalışma oldu. Sürecin her anında güven veren bir yaklaşım gördüm. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Sezin Köse Patlak

Kiraya verme işlemlerimiz çok hızlı ve güzel bir şekilde halloldu. İbrahim bey'e çok teşekkür ederim.

K*******

Son derece ilgili ve sonuç getiren bir çalışma oldu. Sürecin her anında güven veren bir yaklaşım gördüm. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Y*******

İlgisi adına çok teşekkürler. Çok bilgili , çok güzel yönlendirdi . Çok teşekkürler

S*******

Bizi dinleyen ve isteklerimizi değerlendiren , güler yüzlü ve ilgili bir danışman.

R*******

ÇOK MEMNUN KALDIK.

B*******

Son derece kibar , yaklaşımı ve iletişimi çok iyi işinin ehli olarak tanıdık.

Serpil Özeren

Hizmet kalitesi tek kelime ile mükemmeldi

T*******

OSMAN BEY, ISTANBUL ERENKÖY'DE BABAMDAN MIRAS KALAN EVİN SATIŞINI ÇOK KISA SÜREDE SORUNSUZ ERÇEKLEŞTİRDİ. KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

H*******

Gayrimenkul alım sürecinde güler yüzlü ve kibar tavırları ile süreci benim için çok kolaylaştırdığı için kendisine teşekkür ederim.

Kaan Erbaydar

Merhaba, Gectigimiz Nisan ayinda Yagmur Hanim’in danismanligi ile gayrimenkul yatirimimizi gerceklestirdik. Kendisine buradan da tesekkur etmek isterim. Onumuzdeki yakin vadede bir baska gayrimenkul yatirimi icin yine kendisi ile irtibat halinde olacagiz. Saygilarimla

Fethi Zerener

Kendisiyle çalıştığımız için çok memnunum ,süreç sırasında bizlere çok yardım etti. Sayesinde kendisini ve remax markasını,tanıdıklarımada tavsiye edeceğim .

Ö*******

Teşekkürler her şey için!

N*******

Sevgili; meltem dinçer ve umur yılmaz.. göstermiş olduğunuz mükemmel hizmet, çözüm üretkenliginiz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederiz.Sizinle çalışmaktan çok mutlu oldum.iyi ki varsınız.

Ayşe Neriman Aral

Selin Hanım şehir dışında yaşamamıza rağmen gayrimenkulümüzü kiralamamızdaki süreci çok hızlı ve profesyonel bir biçimde yönetmiştir.Müşterisinin hakkını kendi hakkı gibi savunan, deneyimli, işinin ehli, her aradığımızda hızlı geri dönüş sağlayan, çözüm odaklı, güvenilir ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde yapan bir danışmandır. En iyi kiracı adayını bulma ve evimizi en iyi değerde kiraya verme konusunda titizlikle davranmıştır. Çok teşekkür ederiz.

M*******

Çok ilgili işine hakim. İşini ciddiye alan harika Bir insan. Sempatik

M*******

Günlerdir araştırmalarımız sonucunda böylesine iyi ve profesyonel bir emlakçıyla anlaşmak bizi çok mutlu etti. Her şey ve en önemlisi yardımları için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

E*******

Kurumsal sorumluluk ve ciddiyet. Profesyonel kadro. Dürüst,güler yüzlü ve samimi yaklaşım. Sonuç odaklı analiz ve bilgilendirme. Hızlı çözüm seçenekleri. Teşekkürler REMAX ve değerli çalışanları.

M*******

Remax Cadde'den Rukiye Yılmaz ve Onur beyden hizmet aldık. Süreçte gösterdikleri yakınlık, profesyonellik ve verdikleri güven duygusu çok tatmin ediciydi. Birer dost kazandığımızı hissettik. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

İ*******

İşini iyi yapan. Güler yüzlü ve saygılı

N*******

işlerinde başarılar diliyorum göstermiş oldu İyi ya ilgi ve alakaya teşekkür ediyorum

S*******

Kusursuz iletişim. Mükemmel bilgi paylaşımı. Sınırsız hizmet anlayışı.

Z*******

Çok memnun kaldım. Çok profesyonelce yaklaşım ve hizmet deneyimledim.

B*******

Teşekkür ediyorum.

Y*******

Gürcan bey çok ilgili ve nazikti.Desteği için teşekkür ediyorum kendisine. Keşke her emlakçı böyle olsa.

Z*******

Bir günde işlemi kapatiyoruz. Benden daha çok beni düşünüyor.

M*******

Teşekkür ederim ilgisine, Gürcan Bey işini çok severek yapıyor.

E*******

İstanbul'daki işlemlerimizin yanı sıra arazi konusundaki uzmanlığına da hayran kaldık. Geleceğe yatırımı Gürcan bey ile yaptık. Emeklerine için teşekkür ederim.

Seda Mutlu

Selin Yalgın Hanım çok ilgili ve her konuda yardımcıydı. Bundan sonra da bir talebimiz olduğunda yardımcı olacağından eminim. Teşekkürler.

Y*******

İlgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

S*******

Yatırımımızda yardımcı oldu. Teşekkürler

B*******

Tüm süreci profesyonelce ve hızlı şekilde tamamladık. Cem Bey’e tüm desteği için teşekkür ederim.

M*******

Çok yardımcı ve ilgili, teşekkürler.

A*******

Çok iyi iletişim kuruluyor,teşekkürler

Ö*******

Çok ilgiliydi herkese tavsiye ederim.

U*******

Destegi İlgi ve alakasindan dolayı cok teşekkür ederim cok memnun kaldık herkese tavsiye ediyorum sizi is hayatinizda basarilar dilerim.

C*******

Teşekkürler

N*******

Gürcan Bey çok ilgili ve işinde çok disiplinli

B*******

Çok memnun kaldım.

G*******

Hızlı, güvenilir. Çok memnun kaldım.

Hüseyin Gökhan Oktay

Son dönemde, oldukça değişken olan emlak değerleme konusunda desteklerinden dolayı Ayşe Hanım'a teşekkür ederim. Sektörel bilgi birikimi zamanında bilgilendirmeyle birleşince güzel bir iş birliği fırsatı doğdu. Önümüzdeki dönemde, tüm emlak yatırımlarında destek alacağım.

O*******

Harika bir kişilik çok memnun kaldık.

Zeliha Özgür

Salim bey son derece ilgili, konuya hakim ve çok yardımcı oldu bana. Çok teşekkür ederim.

F*******

işini iyi yapan güven veren

K*******

Teşekkür ederiz.

F*******

Teşekkür ederiz.

M*******

All great

Y*******

Bana güven veren iyi bir arkadaş kendisine teşekkür ediyorum sizin vasitanizla

G*******

Satış öncesi ve sonrası kurulan iletişimden cok memnunum. Güvenilir ve dinamik bir danısmanlık hizmeti saglandıgı icin tesekkğür ederim.

Tamer Atsan

MELTEM DİNÇER VE UMUR YILMAZ BUGÜNE KADAR HİÇ BİR EMLAK DANIŞMANINDAN GÖRMEDİĞİM İLGİ VE KALİTELİ HİZMET İLE BENİM MÜKEMMEL BİR YATIRIM YAPMAMI SAĞLADILAR VE SONRASINDA BU YATIRIMI DOĞRU KİŞİYE VE DOĞRU FİYATA KİRAYA VERMEMİ SAĞLADILAR, SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ VE SEVGİLERİMİ İLETİYORUM. REMAX CADDE GERÇEKTEN 10 NUMARA!!

Ezgi Özdemir

Her anlamda çok memnun kaldığımız bir işbirliği oldu teşekkürlerimle.

S*******

Güzel insan

Michael Goral

Teşekkürler!

Z*******

Tecrübe

B*******

Güvenilir, gayet iyi.

İ*******

İlgilendiğimiz daireyi iki gün gibi çok kısa bir sürede, alımını gerçekleştiren, Yasemin Özkan hanımefendiye teşekkür ederiz. Sözümüzü kesmeden bizi dinlediği için, bize bir şey dikte etmeye çalışmadığı için, en önemlisi güler yüzü için, tanıştığımız için mutluyuz. Meslek hayatında başarılar dileriz.

Alkım Sevem

I felt safe with her.

Gülay Öz

Yasemin hanım, profesyonel iş anlayışınız sayesinde ve tüm samimiyetinizle bugüne kadar olan işlerimizi başarılı bir şekilde tamamladınız. Çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

Seyhun Ağar

Son derece işine düşkün ve başarılı bir hanım. 1 hafta gibi kısa bir sürede mükemmel çözümlerle bizi ve kiracımızı bir araya getirebildi. Teşekkürler

Şenol İnan

Ev alma sürecimizde göstermiş olduğunuz performans ve etik çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Kerem Ketenci

Evimizin satışını doğru pazarlama teknikleri ile kısa sürede sağladığınız için teşekkür ederiz.

Esra Güvenen

Ayşe Hanım’a gördüğümüz yakın ilgi ve verdiği kaliteli Hizmet için teşekkür ederiz.

Murat Murat

Nazik ve kararlı. Zor bir süreci çok iyi yönettiğiniz için teşekkür ederim.

Erhan Benim

Nihan Hanim ben ve nisanlima ihtiyacimiz olan her konuda yardimci oldu. Nezaketi, tavsiyeleri ve acik iletisimi icin ozellikle tesekkur ederiz.

Aysu Gurgan

Istanbul'un acik ara en iyi emlak danismani. Kendisine bayiliyoruz ve her sey icin tesekkur ediyoruz

Ebru Bozkurt Eren

Kendisiyle 2 ev alip aldigimiz evleri kiraya vermek konusunda destek aldik. Inanilmaz yardimxi anlayisli guler yuzlu ve ihtiyaca yonelik bor sekilde yardimci oldu. Kendisine cok tesekkur ederiz.

Murat Atalay

Gerçekten çok başarılı bir Danışman bütün ihtiyaçlarımıza son derece mükemmel cevap verdi. Aldığımız hizmetten son derece memnun kaldım teşekkürler

Ece Akçal

İlkay hanım kişiliği ve vizyonu ile işine değer katan bir iş insanı. Ben uyurken bile benim işimle ilgilenmesi,disiplinli çalışması işine olan saygısını gösterdi bana. Dürüst samimi yaklaşımı ve işine olan hakimiyeti ile hayallerinizi menfaate dönüştürüyor. Herhangi bir sorun olduğunda sorumluluğunu alıp çözüm üretebilecek kabiliyete sahip. Bununla birlikte işinin her aşamasında bizzat bulunacak kadar tevazu sahibi.

Nisa Gaye Doğan

Sevgili İlkay Sontuna ile çalışarak kendi güzel,kalbi güzel en önemlisi de işine hakim ve doğru yönlendirmeleri sayesinde çabuk ve temiz bir iş çıkardık.Tesekkurler.

Nilgün Diker

Çok Sevdik

Merih Akün

Sevgili İlkay Hanım ile çok kısa zaman içerisinde tam da arzu ettiğim gibi bir daireye kavuştum, gerek profesyonel iş yapış tarzı gerekse içten ve dostane yaklaşımı ile hem yeni bir ev hem de bundan sonrası için sürekli olacak bir gayrimenkul danışmanına kavuştum.

Fehmi Yıldırım

İlkay hanım’la evimizin satış işlemi dolayısıyla tanıştık. Bölgeye ve işine olan hakimiyetinden dolayı kısa sürede evimizi sattık. Satış sürecinde gösterdiği yaklaşım bu satışın gerçekleşmesinde etkili oldu. Bu yapıcı tavrından dolayı teşekkür ederiz. Bir dost kazandık bu vesileyle dostlarımıza da gönül rahatlığıyla tavsiye ettik.başarılarının devamını dilerim.

Arife Aydın

Hizmeti son derece detaylı, eksiksiz ve keyifli verdi. Oldukça da bilgili birisi. Çok teşekkür ediyorum.

Nazım Kaya

Sadece ev arayanların değil bizim gibi satmak isteyenlerin de ne istediğini çok iyi dinler ve iki tarafı tanıştırmadan birbirlerinin beklentilerini iletir.böylece ne potansiyel alıcı ne satıcı boşa vakit kaybeder.Bir saniye tereddüt etmezsiniz

Belma Topaloğlu Ünlüyıldız

Çok ilgili konusuna çok hakim. Çok memnun kaldım

Ahmet Aykut Okumuş

İlkay Hanim, kaliteli Servis, dogru fiyatlama ile cok kisa sürede istedigimiz konuta kavuşmamızı sağladı.

Turgut Moralı

FATMA hanımla yaptığımız çalışma ailece bizi çok mutlu etmiş olup Remax caddeye teşekkür ederiz.

Fatih Yalçın

Güleryüzlü çözüm odaklı ve dürüst..hersey için teşekkür ederim Fatma Hanım

Osman Dağlı

ilkay sontuna ya satış işlemin başından sonuna kadar yardımları için çok teşekkür ederiz çok kısa bir sürede sonuçlandırdığı için de remax ailesine ayrıca teşekkürler

Seda Muharremoglu

Rukiye Hanim ilgili ve guleryuzlu bir danisman.

E*******

güven doğru bilgi ve samimiyet eşittir Serap hanım.. sizin gibi değerlerin çoğalması dileğiyle bizi büyük bir özveriyle çözüme ulaştırdınız emeğinize yüreğinize sağlık her zaman çalışmak üzere sevgiler ve çok teşekkürler.

Erkan Avcı

Muharrem Bey’in hem efendiliği hem de işindeki ustalığı sürecimizi çok kolaylaştırdı.Böylesi kalifiye insanlar yetiştirdiği için onun nezdinde tüm Remax ailesine teşekkür ederim.

Tülin Şahingür

İlgisine yakın dostluğuna samimi oluşuna çok teşekkür ederim

Nil Banu Pelit

İşine ve müşterisine olan saygısıyla takdir ettiğim Lale Hanım'a teşekkür ediyorum.

Eda Bartu

Karşılaştığımız ilk günden, son güne kadar olan ilgi ve alakadan çok memnun kaldık.

Mehmet Arduç

Çok teşekkür ediyorum satarım dedi sattı kendine güvenen bir emlak danışmanı

S*******

Konut almak için başladık geleceğe yatırım yaptık. Emeklerine teşekkür ederim ve bilgini kutlarım.

Nesrin Yılmaz

Serap hanım çok profesyonel ve güvenilir, servisten çok memnun kaldım. Teşekkürler

Pelin Tamer

Sevgili Serap Hn ile bir kez daha birlikte çalışmaktan mutluluk duyduk. Tecrübesi, titiz ve detaylı yaklaşımı tüm süreci tatlı bir anıya dönüştürmeyi sağlıyor.

L*******

Arazi bilgisi ve hızlı sonuç için teşekkür ederim.

Derya Karakoçan

Oldukça zor bir satınalma sürecini balarıyla yönettti, çok güven vericiydi.

Ayhan Cingi

Fevkalade kaliteli güven dolu ve düzgün bir hizmet aldım teşekkür ediyorum

Olcay Saral

Serap hanımın iş takibi ve sonuç odaklı olması bizi çok memnun etti bundan sonraki işlerimizde mutlaka kendisiyle çalışacağız

Engin Çalışkan

Mukemmel ilgi ve sonuc

Engin Çalışkan

Mukemmel ilgi ve sonuc

E*******

Harika bir yatırım oldu. Doğru zamanda doğru yatırımı Çanakkalede yaptik. Çok teşekkürler.

Deniz Ünalan

Hakkında yapılan yaklaşık 250 olumlu yorum sayesinde tanıştığım harika kişilik. İşinde tam bir profesyonel, sürecin tüm aşamalarında bilgili, çözümsüzlük değil sürekli çözüm üreten, şeffaf, güvenilir ve samimi..Herkese ve tüm dostlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir danışman.. Sürecin son saniyesine kadar bizim yanımızdaydı.. Asla pişman olmazsınız..Biz aldığımız hizmetten büyük keyif aldık.. Darısı başınıza.. Her şey için çok teşekkürler sevgili Yasemin hanım..

Sinan Öndül

Herşey sorunsuzdu, teşekkürler.

Öznur Gökçen

Nihan hanıma sonsuz teşekkürler Şimdiye kadar gördüğüm en mükemmel danışman

Ziynet Yakacık

Bir işlemimiz daha ve herzamanki gibi sorunsuz ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmiştir.Çok teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Sevgiyle kalın.

Tacettin Coşkun

Harika bir insan, çok anlayışlı ve nazik, çok ilgili.işinin ehli

S*******

Kendisi güleryüzlü ve çözüm odaklı , müşterinin ihtiyacını çok doğru tespit edebilen bir danışman. Herkese tavsiye ediyorum.

N*******

Sözünde duran ve hızlı iş bitiren bir danışman.

Emrah Öztaş

Güler yüzlü, samimi ve sabırla tüm sorularımıza vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederiz.

Dezi Ventura

Çok çok memnun kaldım sevecen cana yakın hizmeti muhteşem

Hasan Berat Cihan

İlkay hanım muayenehane kiralama aşamasında, çok kısa sürede bana en uygun daireyi en iyi şartlarda kiralamamı sağladı ve sonrasında da desteği devam etti.. Konut arayanlar için tek doğru adres..

Mehmet Bayazıt

Rukiye Hanım ilgisi ve bilgisi ile gayrimenkul sektöründe danışmanlık alacağımız tek kişidir. Kendisi ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Herşey için çok teşekkür ederim

Zerrin Gür

İlgili,konusuna hakim ve çözüm odaklı yaklaşımı ile satış sürecini rahat geçirmemize yardımcı oldu.Sorularımıza her zaman detaylı,açıklayıcı yanıtlar aldık.

Ramazan Urhan

Danış arkadaşimin şimdiye kadar bana verdiği hizmetlerden memnun kaldım samimiyetinden ve dürüstlüğünden dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Emir Türkmen

Serap Hn'ın yaklaşımınıdan, satıcı ve bizleri yönetiminden, konu hakkında bilgisi ve sorulara büyük açıklıkla cevap vermesinden, gizl bir ajandası olmamasından da son derece keyifli bir alışveriş yaptık. Destekleri için teşekkür ediyoruz. Tekrar yeni projeler yapmayı çok isteriz.

D*******

Çabuk sonuç ve güzel enerjisi için teşekkür ederim. Emeklerine sağlık

Senem Boyraz

Lale Hanım ev bulma sürecimizde samimi , ihtiyaçlarımızı anlayıp beklentimizin çok daha ötesinde güzel bir ev sahibi olmamızı sağladı. Bu süreçte göstermiş olduğu samimiyeti , iletişimi , ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz. Lale hanım işinde dürüst ve çalıştığı insanlara güven veriyor . İyi ki Lale hanımla çalıştık bu konuda kendimizi çok şanslı hissediyoruz.

Hakan Denker

İyi ki kendisini tanıdık işinde çok profesyonel ve hakim. Kendisine şükranlarımızı sunarız.

Fatma Yıldırım

Beni hiç yormadan çok kısa sürede istediğim gibi bi alıcı buldu samimi olduğu kadar çok profesyonel.Çok teşekkürler herşey için🙏

Emre Akdikmen

İŞİNİ ÇOK İYİ BİLEN PROFESYONEL ,DESTEKÇİ VE SAMİMİ BİR DANIŞMAN ÇOK TEŞEKKÜRLER

L*******

Emeklerine sağlık işini profesyonel bir sekilde yapan gayrimenkul danışmanı.

Fatma Göğebakan

süper

M*******

Konusuna olan hâkimiyeti, gercekci ve ön görülü yaklaşımları sebebiyle su ana kadar 3 kere müşterisi olduğum başarılı bir danisman..Dogru ve yerinde yönlendirme yapmasindan dolayi çok guveniyorum kendisine. Teşekkür ederim.

A*******

Güler yüzlülüğü ile cana yakınlığı ile işe olan inancı ile ve ikna kabiliyetiyle işine olan bağlılığıyla kendisinden son derece memnun kaldım. Yakınlarıma ve çevremdeki eş dostlarıma tavsiye edeceğim tek yetkili kendisidir. Devamındaki satışlarda özellikle kendisiyle çalışmak isterim.

Funda Tatar

İlkay Hanım, oldukça zor ve sıkıntılı bir dönem olmasına rağmen, çok büyük bir hızla Erenköy'deki evimin satışını sağladı. Bu süreç içindeki pozitif yaklaşımı, güleryüzü ve sorunları ele alış şeklindeki profesyonelce tutumuyla, sıkıntılı olma potansiyeli yüksek bir satış sürecini çok rahat ve çok hızlı geçirmemi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Neşe Doster

İşine bakışı, söze ve zamana duyarlılığı sektöre güveni artıracak ölçüde mükemmel.

Deniz Şentürk Özsoy

Son derece çalışkan, iletişim becerisi yüksek ve çözüm odaklı, teşekkür ederim.

Didem Bostanlı

SEKTÖREL TECRÜBENİZLE SÜRECİ ÇOK GÜZEL YÖNETTİNİZ, ÇOK MEMNUN KALDIM. TEKRAR GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE TEŞEKKÜRLER.

Ziynet Yakacık

PROFESYONEL İŞ AHLAKI, DİSİPLİN VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMANIZ SONUCUNDA BİR İŞİMİZİ DAHA HALLETTİK. BAŞARILAR DİLERİM.

Fatma Dilek Ajun

Tülay hanıma çok teşekkür edyorum.İşini çok iyi yapıyor.Kendisinin çalışmasından çok memnun kaldım,

Meral Koç

sevgili semiha ve büşra'ya okadar çok güvendımki evimi içtenlıkle söylüyorum;kiraya gönül rahatlıgıyla verdim canla başla çalısan ender insanlardan semiha ve büşradan çok memnun kaldık ve remax'a de çok teşekkürler bu kadar iyi danışmanlarla çalıştıkları için iyi çalışmalar.

Tuğba Yılmaz

Sıcakkanlı,güvenilir ve her konuda yardımcıydı.

Nuray Kanberoğlu

TÜM SÜREÇ BOYUNCA YAKIN İLGİ SAYESİNDE DAİREMİZİ SATTI. ÇOK MEMNUN KALDIK. TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Ercan Kaya

Nesrin ahnım ile irtibat kurduğumuz andan itibaren çözüm odaklı, yönlendirici anlayışlı takip ediciyaklaşımı çok etkileyiciydi. teşekkür ederim.

Naciye Karakoyun

semiha ve büşra hnm kurallarına uygun olarak bızım ve ev sahıbımız arasında bır bag kurdular iletişimleri çok yüksek kendilerine teşekkür ediyoruz :)

Orhan Ülker

Mesleki bilgi ve tecrübesi, yetkinliği, dürüst ve güler yüzlü iletişimi ile her zaman iletişimde kaldığım ve çalışmaktan/danışmaktan memnuniyet duyduğum bir kişidir Ayşe Hanım. Sayesinde hem iyi bir insan tanımış hem de kazançlı yönlendirmelerinden faydalanmış bir yatırımcı olarak kendisine ayrıca teşekkür ederim.

Onur Dincol

Nüket hanim surec icerisinde her konuda cok yardimci oldu. Cok tesekkur ederiz,

Yalın Alpay

Çok nazik ve ilgli. İyi niyetli

M. İbrahim Orbey

Bütün gayrimenkul işlemlerimi Tülin ve İhsan ZAİM le hallediyorum. Teşekkür ederim.

Sevgi Koçdor

Nüket hanım , son derece profesyonel , son derece dürüst ve son derece güvenilir bir emlak danışmanı. Çok memnun kaldık . Her şey için çok teşekkür ederiz 🙏

Tülay Belhioglu

Tülin Hanim ve İhsan beyin dürüstlüğü,çalışkanlığı ve insan ilişkilerinin kuvvetli olmasından dolayı evim çok kısa sürede satıldı.Herkese tavsiye ediyorum,çok çok memnun kaldım .Kendilerine teşekkür ediyor ve hayırlı işler diliyorum.

Sevim Gündüz

Tülin Hanım Güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımınız için teşekkürler. Başarılar dilerim.

Saliha Tunç

Sevgili Ayşe Hanımdan gayrimenkulumuzun kiralanmasında destek aldık. Ayşe Hanım, pozitif enerjisi ve disiplinli bir şekilde çalışmasıyla gayrimenkulumuzun kiralanmasında bize her konuda yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz. Sevgiler,

Abdullah Özbalcı

Yağmur Hanım'ın tanıtımdan, tapudaki satışa ve hatta satış sonrasına tüm süreçte verdiği hizmetten çok memnun kaldık.

Yasemin Gürel

Suadiye Mah. Çamlı sokak Adalar Apt. Dairemi en iyi fiyatla kiraya verdi. Kiracı son derece güvenilir ve problemsiz, Düzenli kiram ödeniyor. Bize yine Suadiye de çok iyi lokadyonda ve çok kullanışlı liralık daire buldu. Fiyat çok iyiydi. Güler yüzlü, güvenilir ve soruna yardımcı olan bir Gaymenkul danışmanı olarak herkese tavsiye ediyorum.

Süreyya Bahar

Satis ve kiralama işlemlerimizin hespinde coo memnun kaldik, cok teşekkürler

İnci Oral

Gayrimenkul alimi surecinde , ilgisi , bilgisi , isin bitirilmesinde taraflar arasinda cozum odakli ,arabulucu ve guven verici hareket etmesini ve hanimefendiligini olumlu olarak degerlendirmekteyiz .

İlknur Sevinçel

Satış yapmaya değil memnun etmeye ihtiyaçları karşılsmaya odaklıydı. Güvenilir samimi dürüst ve her zaman ulaşılabilirdi . Çok memnun kaldık çok teşekkürler

Tigin Çancı

Kibarlığı, içten yardımı ve profesyonel yaklaşımı için Tülin Hanım'a çok teşekkür ederim.

Pelin Nesil

Çok memnunum ... evi aldıktan sonra bille ilgileniyorlar ... yurtdışında kaldığından dolayı usta temizlik vs yer detay ile ilgilendiler ! Sonsuz teşekkürler ederim!

Tülay Turhan

Nükhet hanım fenerbahçedeki ev arayışımızda ihtiyacımız olan her konuda bize destek olarak kısa sürede en uygun evi bulmamıza yardımcı olmuştur. Nükhet hanımla çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisini herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler.

Başak Karademir

Umut beyden 2 kere satış ve kiralama danışmanlığı aldım.Çok çok memnun kaldım…güvenilir,dürüst,prensipli… Kesinlikle tavsiye ederim.

Işık Sema Süt

Tecrübesi ve bilgisinden memnun kaldık

Fatma Özürün

Evimizin satış sürecinde çok yardımcı oldu. Alici satıcı arasındaki süreci gayet iyi yönetti

Nurcan Önal

Teşekkürler

Aras Malcı

Danışman oldukça ilgiliydi ve kalitesi yüksek bir hizmet aldim.

Onur Ceyhan

Teşekkürler

Ömer Deler

Yardimlari icin tesekkur ederiz.

Aybar Dumlu

Ciddi bir deneyime ve geniş portfoye sahip. Desteği için teşekkür ederiz.

H*******

Dairemi kiralama konusunda kendisinden hizmet aldım. Gerek bu konudaki bilgisi gerekse insan ilişkileri olarak çok memnun kaldım. Çok çok teşekkür ediyorum. Kendisi işini gayet iyi şekilde yapan ender kişilerden.

Yeşim Sarı

Ergün Bey ve Dila hanımla çok güzel bir satış süreci gerçekleştirdik. Ergün beyin sektör tecrübesi , Dila hanımın mesleki tecrübesi ile çok güzel bir süreç yönetildi.teşekkürler kendilerine

Serkan Demir

Nitelikli açıklayıcı ve sonuç odaklı çalışma prensiplerine sahip;başarılı,saygin,yardim sever Tanışmaktan onur duyduğum güzel bir insan...

Emrah Bozkuş

Merhaba Yaklaşık 1 ay önce kiraladığımız evimizde bize yardımcı olan burçak beyin zihnimizdeki klasik emlakçı profilini yıkması şaşırtıcıydı. Kibar, güçlü iletişim, kiralama sonrası arayıp sorunlarımızla ilgilenmesi işin ticari boyutunu aşıp insani yönününde de bizi mutlu etmiştir. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür eder sizleri de çalışma arkadaşınızı doğru seçtiğiniz için tebrik ederim. Sağlıcakla

Burcu Kesici

Teşekkürler.

Gülay Güz

güvenli

Berfin Yılmaz

Çok memnun kaldığımız ve hayal ettiğimden bile daha güzel bir evi bulmamıza yardımcı olduğu için Nüket Hanım’a çok teşekkürler. Bütün süreçte inanılmaz ilgili ve özveriliydi daha iyi bir süreç olamazdı.

Tilbe Saka

Semral Hanım her konuda yardımcı, konusunda oldukça uzman. Gerek güzel iletişimi gerek profesyonelliği için teşekkür ederiz.

Naz Bulut

Ayşe Hanım'ın zarif yaklaşım ve yardımlarıyla evimizi kiraladık. Kendisini tanımaktan ve birlikte çalışmaktan dolayı çok mutluyuz.

Cumhur Bülbül

Her türlü desteği için her daim birlikte çalışmayı düşündüğüm Ayşe hanım a çok teşekkürler

Selim Özgüder

Bilgilendirici, güleryüzle dürüst ve yardımsever danışmanımıza teşekkür ederiz.

Av. Mehmet Haraç

Ayşe Hanım mükemmel bir profesyonel. Yabancıların “Prima” dediği türden; birinci sınıf, ekstra. Kendisini tanıdığım için çok şanslı olduğumu hissediyorum. Müevkkilime ait, tarihi eser niteliğindeki kupon taşınmazı, kiraya verme sürecinde kusursuz bir performans gösterdi. Söz konusu taşınmaz İstanbul’un en müstesna binalarından biri olduğu için kiraya verme şartlarımız oldukça ağırdı. Buna rağmen seçim yapabileceğimiz sayıda kiracı adayları buldu. Çözüm odaklıydı. Sözleşmenin imza safahatında her iki tarafın olası çekincelerini mesleki ferasetiyle gidererek anlaşma sağlamayı başardı. Yürüttüğümüz kiralama projesindeki olağanüstü çabası, işi sahiplenmesi ve başarıdaki aktif rolü için kendisine çok teşekkür ederim.

Ercan Cihan

Çok memnun kaldım çok ilgililer günlük bilgilendiriyorlar 1 hafta içinde satışım oldu aslı pekşen ve tuğba avşar hanıma çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla ilan verebilirsiniz

Nihan Uysal Ertaylan

Ayşe hanım çok ilgili, nazik ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Kendisiyle çalıştığımız İçin çok şanslıyız.

Nubar Hadizade

Kendisi tüm süreçte çok profesyonel ve bilgili bir şekilde yardımcı oldu. Ayrıca samimiliği ve içtenliği ile çok değerli bir kişiliğe sahip.

Erhan Demirelli

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Ayşe Hanıma teşekkür ederim.

Mehmet Ulaş Başlamış

Ayşe Hanım ile 2020 yılında ev almaya çalışırken kendisinden destek aldım. Elinden geleni yaparak, şuan oturduğum evimi aldım. Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Merve Baysan

Nazik, oldukça profesyonel, çözüm odaklı ve insan ilişkileri oldukça iyi. Bu sektörde işini layıkıyla yapan az sayıda insandan biri..

Ercan Cihan

Çok memnun kaldım çok ilgililer günlük bilgilendiriyorlar 1 hafta içinde satışım oldu aslı pekşen ve tuğba avşar hanıma çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim gönül rahatlığıyla ilan verebilirsiniz

Yeliz Akar

Sevgili Ayse hanim ,bizlerle cok yakindan ilgilendi. Kar kış demeden gayrimenkulumuzu gormek isteyenlerle tanitti. Iyi niyeti ve buyuk cabasiyla basarili sona ulastik. Kendisine cok teşekkür ederim.

Özlem Anaral

Ayşe hanımdan hem kiralama hem satış konusunda destek aldık. Her konuda yardımcı oldu, vakit kaybına sebep olmayacak şekilde gerçekten aradığımız özellikte evleri gezdirdi. Kendisine herşey işin teşekkür ederiz.

Sadri Can Erdem

Çok başarılı ve ilgiliydi. Teşekkürler.

Bahattin Çelik

Kiralamış olduğumuz gayrimenkul ile alakalı bizlere göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarıniz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim sektörümuzle alakalı pörtveylerinizi herzaman ilgilendiğimizi bilmenizi isterim savgi ve sevgiyle kalin

Ümit Tahtacı

Ayşe hanımla çok verimli bir satış süreci geçirdik,çok profesyonel ve güvenilir bir danışman çok teşekkür ederim .

Özlem Artuç

Semral Hanım ' ın güleryüzlü ,dürüst ve hızlı servisinden dolayı çok teşekkür ederiz . Son derece profesyonelce davranışı içinde ayrıca teşekkür etmek isterim . Emeğinize sağlık Semral Hanım .

Farideh Bayer

Ilgili prezentable

Zeliha Ortatepe

Semral Öğünç hnmi tanıdığıma çok memnun oldum benim dairemi bir kaç defa kiraya verdi çok düzgün ve guvenirli ve çok titiz çalışıyor kendisine yaptıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyoruz

Yücel Okçu

çok transparan bir şekilde tüm sürec ve dataylarla ilgili bilgilendirildim. Özellikle kiracı adına faydasını düşünerek hareket ettikleri için semiha ve büşra hanımlara çok teşekkür ederim.

C*******

semiha ve büşra hanımlar kalitelı kolay ve hızlı hizmet verdiler. teşekkürler

Sema Gökdemir

2 kez çalışma fırsatı bulduk Duygu Hanım ile ve her ikisinde de çok memnun kaldık. Kendisi titiz, iyi araştıran, şeffaf ve tecrübeli bir emlak uzmanı. Destekleri için ailece teşekkür ederiz.

Sacit Arda Karaatlı

Ayşe Hanım inanılmaz kibar ve yardımcıydı. Taleplerimizin neredeyse hepsinin ev sahibinin kabul etmesini sağladı. Kendisinden çok memnun kaldık, iyi de bir dostluk kurduk. Kendi emlaklarımızla da bundan sonra kendisinin ilgilenmesini istiyoruz. Kendisine yardımları için tekrar teşekkür ederiz.

Dilanur Çakmak

Her şey için teşekkür ederiz.

Fatih Dağlı

Ayşe Hanım’in kiralama surecinde sundugu cozum odakli oneriler sayesinde karsi taraf ile anlasmamiz daha hizli sekil aldigi icin kendisine tekrar tesekkur ederiz.

Orhan Özbaş

Güler yüzü için teşekkürler

Dilhan Hiz

Ruti Hanım'a değerli destekleri için çok teşekkür ederim. Çok ilgilendi. Sevgiler

Deniz Palaz

Çok tedirgin olduğum ve ilk defa deneyimlediğim evimi kiralama sürecine girdim. Tuğçe Hanım’ın sorularıma ve tedirginliklerime cevaben sonsuz sabrı, emeği ve hoşgörüsü ile, istediğim süreçte, adım adım sıkı bir takiple süreci olumlu sonlandırdık. Tüm tedirginliklerim giderildiği gibi kiracılarımla birebir tanışarak ve her türlü iletişimi kurarak mutlulukla evimi kiraladım. Tuğçe Hanım ve ekibine çok teşekkür ederim.

Sait Esmaeily

Danışmanımız Neşem hanım her konuda çok yardimcı oldu ve bizde kendi adımıza, nazik davranışları, zamanımızı çok iyi degerlendirdigi için çok teşekkür ederiz kendisine ve fırmanıza.

Mehmet Senova

Onur Beye Çok güveniyorum,çok ilgili ve sözüne sadık.Daha uzun sürecek ortak çalışmalarla taçlandırdığımız bir müşteri,arkadaş ilişkimiz olduğunu düşünüyorum.

Kerem Ketenci

İpek Ergen Hanıma ilgili ve güleryüzlü hizmet ve yardımlarıyla teşekkür ederiz.

Zeliha Karadağ

ruti hanımın ilgisine teşekkürler

Hanna Todurga

Çok kısa sürede kiralık daire arayışımıza çözüm bulduğunuz için teşekkür ederiz.

Enes Danışman

Hızlı ve güvenilir hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Ayşe Melis Abaoğlu

Her şeyi ile mükemmel ötesi.

Hande Öner

Tülay Hanım ile kiralama yaptık.Gerek ilgisi,gerek profesyonel yaklaşımı vede iletişiminden çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Abdullah Altan Akat

Selin Hanım çok kısa süre içinde gayrimenkulüme istediğim değeri verebilecek müşteri yoğunluğunu sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılarının daim olmasını temenni ederim.

Basak Hasçalık

Uzun zamandır çalıştığım bur gayrimenkul danışmanı. Çalışmalarından son derece memnunum. Her gayrimenkul işimizde kendisine danışmaya ve çalışmaya devam edeceğiz.

Gul Aslaner

Semiha hanım ve ekibi çok kısa zamanda çok da sorunsuz olmayan bir daireyi mükemmel bir profesyonellikle satmayı başardı. Disiplini, eberjisi ve güleryüzü için tüm.aile kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

Saba Arson

Son derece mükemmel ilginiz ve düzenli çalışmanız ve kısa sürede bize yardımcı olmanız taktire şayan teşekkürlerimle. :)

Ebru Tiryakioglu

Evimizi çok kısa sürede en doğru adaya kiraladiginiz için teşekkürler.

Fatmagül Gegeoğlu

Olumlu , insancıl,gerçekten işini severek yapan dört dörtlük bir PROFESYONEL kendisi. Artık her türlü emlak işinde gözüm kapalı kendisini arayacağım..

Uluç Kaya

Evimizin kiralanmasindaki hızınız ve etik çalışmanız için teşekkür ederiz

Ogan Sevim

İlgi ve alakanız icin çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Canlı

Tek kelimeyle kusursuz hizmet aldık Yasemin hanıma ve ofisine teşekkürler

Ayşe Bölükbaş

Sektörde nafir rastlanan güvenilir disiplinli güleryüzlü Yaseminciğimle bir işlemimizi daha sonlandırdık nicelerine diyelim sevgiler

Furkan Utku Gerçik

Neşem Hanım, ilk telefon konuşmasından anahtar teslimine hatta sonrasına kadar bizimle hem çok kibar hem de çok profesyonel bir şekilde ilgilendi. Aklımızdaki tüm soruları net bir şekilde cevapladı. Ayrıca ev sahibi ile olan iletişimimizi çok titiz davranarak kusursuz bir şekilde gerçekleştirdi. Varlığı tüm süreç için bize tam anlamıyla güven verdi. Kendisine çok ama çok teşekkür ediyoruz. Herkese kendisi ile çalışma şansını diliyorum.

Murat Aktan

Profesyonelliğinizle güven içerisinde iki tarafıda memnun ederek işlemi tamamladınız, başarınızdan dolayı tebrik ederim.

Mustafa Bozkurt

TAVSİYE ÜZERİNE TANIŞTIĞIM YASEMİN HANIM VE CADDE OFİSİNE ALMIŞ OLDUĞUM HİZMETTEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, ÇOK MEMNUN KALDIM.

Gözde Tarık Öncü

Sevgili Yasemin Hanımla yeni tanışmamıza rağmen verdiği olağanüstü güven ve samimiyet sayesinde işlemimizi çok hızlı sonuçlandırdık, müteşekkiriz.

Elçin Karakaya

Tek kelimeyle muhteşem bir insan..

Zehra Buket Güreli

Satışa çıkardığımız evimizi çok hızlı bir sürede istedigimiz koşullarda ve sorunsuz sattık. Bu süreçteki ilgisi ve gayreti için İpek Hanıma teşekkür ediyorum.

Osman Yıldırım

Yasemin Hanım senelerdir birlikte iş yaptığımız ve bizim için çok değerli bir şahsiyet. Gerek hizmet kalitesi gerekse kişiliğiyle on numara bir danışman. Yine bir satışı daha başarıyla tamamladı, emeklerine sağlık.

Seçil Çakatay

Degerli yasemin hanımcıgım ev alım sürecimizde tüm samimiyetiyle bizi çok doğru yönlendirerek hayalimizdeki eve sahip olmamızı sağladı.. canı gönülden başarılarının devamını diliyorum çok sevgiler.

Alev Güçlü

TANIDIĞIMIZ EN ŞEFFAF VE EN DÜRÜST GAYRIMENKUL DANIŞMANI OLARAK ARTIK GENİŞ AİLEMİZİN BİR PARÇASI OLDUNUZ YENİ EVİMİZDE SİZİ AĞIRLAMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ

Deniz Korkut

Yasemin hanıma mülkümüzün satışı hususunda güvenmekte ne kadar haklı olduğumuzu bir kez daha anladık, kendisine özverili çalışmaları için bir kez daha teşekkür ederiz.

Emin Bülent Özsoy

İlgisi ve gayreti için teşekkür ederim. Detaylı titiz çalışması sayesinde evimizi sorunsuz sattık.

Bengü Dilan

Özverili çalışmanız ve en ince ayrıntısına kadar bizi bilgilendirmeniz sayesinde içimize sinerek bu evi satın aldık. Tüm uğraşlarınız ve desteğiniz için teşekkürler. Canı gönülden başarılarınızın devamını diliyoruz.

Arzu Kök

Çok çalışkan ve güvenilir bir kadın, kendisine çok teşekkür ediyorum, çok güzel bir satış işlemi gerçekleştirdik.

Oğulcan Karanacak

Herşey mükemmeldi, Cansu hanıma çok teşekkür ediyorum.

Tolga Ünlü

Cansu Hanım baştan sona bütün süreçte her konuda yardımcı oldu. Bütün satış sürecinde bilginiz ve ilginiz için teşekkür ediyorum.

Metin Şekerci

Cansu Hanım İletişimi çok yüksek ve anlayışlı birisi. Evimizin satış süürecinde çok yardımcı oldular, teşekkür ediyorum.

Mehmet Sezeroğlu

Bu kızların satamayacağı mülk yok , helal olsun :)

Ahmet Güner

Satın alım sürecinin en başından Büşra hanım ve Semiha hanım ilgi ve alakalı şekilde tanıtımlarını yaptılar. İlgi ve Alakalarından dolayı çok teşekkürler.

Erkan Erler

Cansu hanım ile evimi kiraya verdik, bu süreçte gelen adaylar arasından en uygunu bulmak için kendi evi gibi hassas davrandı, sakin ılımlı tavrı ile zaten profosyonel olduğunu hissettiriyor,

Sefa Serdaroğlu

Satış sürecinde müşteri-emlakçı-alıcı ilişkisini tamamen dostane ilişkilere dönüştürerek her zaman hatırlayacagımız ve arayıp sorabileceğimiz dosluklara çevirdikleri için teşekkür ederiz.

F*******

Semra hanım ile üç sene önce kira işleminde, bu yıl ise emlak satışında danışmanlık hizmeti aldım. Kendisi baskı yapmadan yakın takibi kadar, pozitiv güven veren kimliği ile ilgili herkese vereceğim ilk isim.

Ruşen Ailesi

Değerli Şerif bey, sizinle tanışana kadar emlakçılar hakkında çok olumsuz fikirlerimiz vardı ama siz bu fikirleri değiştirdiniz. Dairenin satışından, sürecin sonuna kadar bizimle birlikte oldunuz. Bizi çok rahatlattınız. Olumlu tutumunuz ilginiz alakanızla bu süreci istediğimiz şekilde geçirmemizi sağladınız. Ve bu sürecin sonunda bir dost edindik. Tecrübelerinizden ve dürüstlüğünüzden dolayı çok teşekkür ederiz. Ruşen Ailesi.

Mimar Ayşe Hanım & Özden Ailesi

Bugüne kadar bütün emlak tecrübelerinizi unutun. İşini hakkıyla yapan, dürüst bir gayrimenkul danışmanı Şerif Bey. Bıkmadan sıkılmadan bütün sorularımıza yanıt verdiğiniz, her süreçte yanımızda olduğunuz için çok ama çok teşekkürler. Enerjiniz ile aldığımız konut bize şans getirecek inanıyoruz. Sevgiler, başarılar…

Okyay Arı

Sn Neşem Benker ile Remax firmasından 2013 - 2022 döneminde defalarca , daire satış ve kiralama konularında hizmet aldım . Her defasında , Tüm aşamaları ile kusursuz olarak yorumlayabileceğim nitelikte oldu sonuçlar . Her aşamadaki desteği ve profesyonelliği için Neşem hanıma çok teşekkürler .

C*******

Kendisi ev kiralama sürecimde her konuda destek olup tüm bilgilendirmeleri yaptı.Teşekkür ediyorum.

Kınay Feride Kutlamış

Biz İzmir’de yaşayan bir aile olarakhiç bilmediğimiz bir semtte Nurcan hanım profesyonelliği sayesinde hiç üzülmeden mülk sahibi olduk.kendisine çok müteşekkiriz.

Gülay Kızıl

YASEMİN HANIM GERÇEKTEN İŞİNİN GEREKTİRDİĞİ YETENEK BİLGİ VE TECRÜBEYE FAZLASIYLA SAHİP. YAKLAŞIMI KİBARLIĞI EN ÖNEMLİSİ VERDİĞİ GÜVENLE EMİNİM KENDİSİNE HERGÜN DAHA FAZLA ARTI DEĞER KATIYOR. EMEKLERİNE MİNNETTARIM.

Kenan Cantekin

Çok ilgili ve işini ehli ile yapan değerli danışmanımız..Her aradığımızda kendisine ulaşabildik ve hiç bir karanlık nokta kalmadan bilgilendirildik.Çok teşekkür ederim.

Tuğbaz Gözükeleş

Emlak piyasanın oldukça dalgalı olduğu bir dönemde Serap Hanım’ın sektör deneyimi ve nokta atış yatırım tavsiyelerinden yararlanmak bizim için oldukça önemli bir durumdu. Reimaxın kurmsal çatısı altında Serap Hanımın profesyonel yaklaşımı bizleri güvenli limanda hisettirdi. Kendisine anlayışı ve göstermiş olduğu ilgi için teşekkür ederiz.

Nesrin Kılıçoğlu

Her zaman olumlu, güleryüzlü, çözümleyici, takipçi... Başarısı da bundan kaynaklı bence. Birkaç kez başarıyla kiraladığı evimizi bu kez de başarıyla satarak yine bizi mutlu etti.

Dilek Kara

Yasemincim uzun yıllardır çalıştığımız ailemizin değerli bir parçası güvenimiz sınsuz

Özgül Dönmezogulları

Süreci sorunsuz ve pozitif bir şekilde tamamladık Teşekkürler

Berna Tanyeri

Gayrimenkul danışmanımız Duygu hn a ev alma sürecimizde gösterdiği ilgi,alaka,sabır ve guleryuzlu tutumundan dolayi memnuniyetimizi belirtmek isterim.

Fulya Kültür Kutoğlu

Mükemmel hizmet ve destek için şuna hanıma teşekkürlerimizle

Ayla Pekdemir

Osman bey evimizin alım sürecinde tüm tarafların memnuniyetini titizlikle yönetti. Kendisinden o kadar memnun kaldık ki , kiralama sürecinde de desteğini istedik . Sürecin başından sonuna kadar gerek bilgilendirme gerek sonuçlandırma noktasında son derece profesyonel bir hizmet aldığımı düşünüyorum . Çok teşekkürler

Ahmet Onur Onal

Yardımlarınız , açık sözlülüğünüz ve evle ilgili bütün sorularıma dürüstçe cevap verdiğiniz ve yeni evim için teşekkürler

Bahtiyar Cebeci

Pozitif yaklaşımları için Can Bey'e çok teşekkür ederim.

Bahtiyar Cebeci

Pozitif yaklaşımları için Melis Hanım'a çok teşekkür ederim.

Merve Gündoğan Ankara

Melis Hanım'ın yüksek enerjisi ile çok keyif aldığımız bir satış oldu. Gönlümüz çok ferah, yeni evimizi de sabırsızlıkla bekliyoruz.

S*******

Semiha Hanıma tüm süreci profosyonel ve şeffaf yürüttü.Tüm ihtiyaçlarımıza destek oldu.hem bilgisi hemde geniş çevresi ile neye ihtiyaç duysak süreçte yanımızdaydı.Ayrıca çok iyi niyetli ve tatlı :)

Zerrin Hatiboğlu

Hasan bey, Çok teşekkür ederim. Sıcak ve yapıcı yaklaşımınız, tüm detaylara hakimiyetiniz, işi sonuca götürme konusunda hız ve beceriniz… herşey için tekrar tekrar teşekkürler.

Ali Geylan

ÇOK MEMNUN KALDIK..

Nuray Öğütçü

MUHTEŞEMLER HER ZAMAN Kİ GİBİ. TŞKLER :)

Mehmet Şerif Ensari

HARİKA İLETİŞİM,MUHTEŞEM SERVİS VE GÜZEL SONUÇ.... HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER..

Cüneyt Alsat

VERİLEN SERVİS VE İLGİDEN ÇOK MEMNUNUM. DAHA ÖNCEDEN KİRALAMA SERVİSİ ALMIŞTIM.. ŞİMDİ DE DAİREMİN SATIŞINI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE YAPTILAR... ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM...TEŞEKKÜRLER...

Sezgin Çetinkaya

Harika bir kız hem ilgisi hem işine olan baglılığı mükemmel,işlerimizi çok kolay çözümledi. başarılarınızın devamını dilerim

Emrah Yeşilyurt

Süreci şeffaf ve profesyonelce yönetti. İlgisi ve kibarlığı için kendisine teşekkür ediyoruz.

Şenay Volkan Pircivanoğlu

Çağhan Bey ile beklentimizin kat kat ötesinde çok hızlı şekilde mülkümüzü kiraladık. Tüm işlemler çok kısa sürede taleplerimiz karşılanarak gerçekleşti. Güler yüzü, işini bilen ve seven, sonuç odaklı, çok iyi takipçi yaklaşımıyla çok doğru bir karar aldığımızı bize son derece hissettirdi. Çok teşekkür ediyoruz.

Itır Esen

Hizmetten gayet memnun kaldım.Çok teşekkür ederim

Taner Dilmener

Remax ailesinden Çağhan Yöndem emlak danışmanımız, uzun zamandır satamadığımız gayrimenkulumuzun satışımızı çok hızlı bir şekilde, pürüzsüz ve bize her türlü bigiyi açık bir şekilde vererek gerçekleştirmiştir.Kendilerine teşekkürlerimizi iletiriz. Bu memnuniyetle sonraki satacağımız gayrimenkullerde kendisinden hizmet almayı düşüneceğiz.

M*******

Olabilecek en kaliteli hizmeti aldık. Can Bey'e, Melis Hanım'a ve Re/Max'a çok teşekkür ediyoruz.

Bülent Koç

Can Bey'e ve Melis Hanım'a ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyoruz.

İ*******

Dairemizin kiralanması için Remax markası ile çalışmaya karar verdik. Çünkü ev sahibi olarak,kiralama sürecinde sorun yaşamayacağımız,güvenilir ve nezih bir aileye evimizi kiralamak istedik.Hasan Bey ile de Remax vasıtasıyla tanıştık ve çalışmaktan çok memnun kaldık.Kendisi güler yüzlü,son derece işini bilen,ilgili,her konunuda yardımcı olan bir gayrimenkul danışmanıdır.Kendisini çevremde de ihtiyacı olanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.Sevgiler

Bülent Koç

Can Bey'e ve Melis Hanım'a ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyoruz.

Ayad Jalal Rüstüm Baban

I have worked with Turgay Bey since a number of years.He never disappointed me and was always helpfull and professional to the last minute.I will not hesitate to work with Remax again because of Turgay Bey.

M*******

Olabilecek en kaliteli hizmeti aldık. Can Bey'e, Melis Hanım'a ve Re/Max'a çok teşekkür ediyoruz.

Beyza Kavafoğlu

Yasemin Hanım hem dürüstlük hem doğru iletişim ve işinde uzmanlığının ötesinde etik değerlere bağlılığı, sağduyusu ile her zaman çalışmak isteyeceğiniz bir isim. Kendisine destekleri için teşekkür ederiz, onu tanımak büyük bir mutluluk.

Liza Vering

An amazing person with a perfect experience in real estate consultantat He was realy helpful for us tanks a lot Caghan I will recommend for another friends also

H*******

Elçin hanım sürecin başından sonuna her adımda çok yardımcı oldu ve çok ilgiliydi. Ayrıca tüm detaylar konusunda çok dikkatli ve çok profesyonel çalıştı ve. Çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

G*******

Elçin hanıma çok teşekkür ediyorum.İyi ki tanışmışız. Çok ilgili , çok profesyonel ve işini çok iyi yapıyor. Tekrar teşekkürler Elçin hanım.

Mert Ulupınar

Çok zor bir satışı, çok profesyonel ve nezaketle en hızlı şekilde yaptı.Tebrikler

Aylin Baloğlu

Yaklaşık 6 yıldır Hasan Bey ile çalışıyorum. Her koşulda sizi asla yarı yolda bırakmayan, son derece güvenilir, güler yüzlü, samimi ve dürüst bir kişilik, adeta çok güvendiğiniz bir hekim gibi... Öyle ki, ailenizin bir üyesi oluyor zaman içinde. Her şey için çok teşekkür ederiz Hasan Bey, sizi iyi ki tanımışız, iyi ki varsınız. Sağlıkla nice yıllar çalışmak dileği ile hep birlikte 🙏☺️

Yağız Varlık

Tecrübeli, ilgili, güler yüzlü. Yardımları için çok teşekkür ederiz.

Cemile Kuran

İşini titizlikle takip eden, samimi ve güvenilir olması işlerimizi çok kolaylaştırdı. Sağolun İpek Hanım.

Rafet Peker

Tecrübeli, nazik, profesyonel. Çok teşekkürler.

Utku Akbulut

Profesyonel, hızlı, ilgili hizmet.

Sinem Dağüstü

Can Bey ve Melis Hanımın ilgisi için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü, ilgili ve işini çok iyi yapan danışmanlar. Her şey için çok teşekkür ederim.

Utku Akbulut

Profesyonel, hızlı, ilgili hizmet.

Sinem Dağüstü

Can Bey ve Melis Hanımın ilgisi için çok teşekkür ederim. Güler yüzlü, ilgili ve işini çok iyi yapan danışmanlar. Her şey için çok teşekkür ederim.

Nuray Öğütçü

Müthiş bir ikili.Güvenilir,güleryüzlü,dürüst,çalışkan.ÇOK TEŞEKKÜRLER

Ayşe Melis Abaoğlu

Yıllardır süren dostluğumuz, danışmanım olarak çok güzel bir gayrimenkul almama vesile oldu.Çok teşekkür ederim.

Şanser Kültür

Her zaman güvendiğimiz danışman

Ömer Toplar

Hayatımızda ilk kez gayrimenkul danışmanlığı hizmeti aldık. Bundan sonra tek adresimiz Selin Yalgın'dır. Doğru yönlendirmeleri sayesinde mülkümüzü kısa sürede sattık.Teşekkürler.

I*******

10 numara

Tuğba Ayfın

Cok ilgili cok yardımcı oldu her zaman ulaşabildik evim 5 günde kiralandı

A*******

Çok güler yüzlü ve her soruya cevap verebilme yeteneği ile, işini seven ve profesyonel duruşu ile çok kolay iletişim kurduk. Teşekkür ediyorum 🙏🏼

Umutcan Gemici

Süreci sonuna kadar takip ederek gerekli bilgilendirmeleri yaptı. İlgili ve bilgilendirici tavırları için çok teşekkür ederiz.

Enis Tort

Her şey için çok teşekkür ederiz.

A. Korkut Güner Emel Güner

İlgisi, düzenli ve hızlı geri dönüşleri, güvenilirliği ve samimiyeti için çok çok teşekkür ederiz.

Enis Tort

Her şey için çok teşekkür ederiz.

A. Korkut Güner Emel Güner

İlgisi, düzenli ve hızlı geri dönüşleri, güvenilirliği ve samimiyeti için çok çok teşekkür ederiz.

Cemile Kuran

Hızlı ve samimi iletişim işimizi kolaylaştırdı. Teşekkürler İpek Hanım.

Can Kutay Gürpınar

Fırat Bey, Ev arama sürecine başladığım ilk andan beri çok sıcak samimi ve etkili iletişim kurarak tüm sorumlarıma cevap verdi, süreç boyunca telefonlarımın hepsini anında yanıtladı. Bir çok parametre barındıran ev alma sürecinde bilgimin yetersiz kaldığı her konuyu Fıray Bey ivedilikle tamamladı ve destekleri son derece samimiydi. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Emekleri icin teşekkür ediyor, bir sonraki gayrimenkul işlemlerinde görüşmek üzere diliyorum

Nezihe Güler Aydoğdu

İlandan satışa kadar yanımızda ve çok ilgiliydi.

Burçak Güven Göksoy

Pozitif, sıcakkanlı ve güleryüzlü yaklaşımı ile süreci çok iyi yönetmiştir. Ayrıca profesyonelliği ile her aşamayı sıkıntısız atlatmamızı sağladı.

Mehmet Berkin Esen

Tüm desteğiniz için çok teşekür ederim..

Özgem Gemici

İkinci defa birlikte çalışıyoruz. Çok memnun kaldik. Teşekkürler.

Sevgi Kılıç

İnsan ilişkileri çok iyi , mesleğinde gayet yeterli, güvenilir, örnek bir emlak danışmanı. İpek Ergen ile yıllardır çalışmaktan mutluyum.

Didem Gündoğdu

Evimin satılmasını çok hızlı bir şekilde sonlandırdı. Net ve doğru bilgi verdi. Tavsiye ederim.

A.tamer Atsan

Gerek ev alırken, gerekse kiraya verirken premium bir hizmet aldım.Çok çok memnunum,teşekkür ederim...

Roman Chernukhın

Very kind and professionel attitude.That's very important that Meltem speaks English. Thank you so much.

A*******

Pozitif tavırları ile ısrarlı emlakçı profilinden uzak sakin ve çözüm odaklı bir danışmanla tanışmaktan calismaktan memnun oldum.

Emine Gülser Yıldırım

TÜM SORULARIMIZ VE TALEPLERLE ZAMANINDA NET VE HIZLI CEVAP DOLAYISI İLE İLGİLİ GERİ DÖNÜŞ GELDİK.. TEŞEKKÜR EDERİZ...

Mandana Pakzad

SENELERDİR TÜLİN HANIM'LA ÇALIŞIYORUZ. HERZAMAN TECRÜBESİ VE SICAKLIĞI İLE İKİ TARAFIDA MENUN EDEREK MESLEĞİNİ EN GÜZEL ŞEKİLDE SERGİLİYOR. .ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ....

Zeynep Esin Çetinel Özbek

Dairemizin satışını çok kısa sürede sağladığınız için teşekkür ederiz. Satış süreci sorunsuz geçti.

A*******

Evimizin satışını kısa zamanda ve doğru fiyatta sağladığınız için teşekkürler.

Ali Bayram

Her şey için çok teşekkür ederiz.

Levent Yaşar Keleş

Ev alım sürecindeki zamanı ve işleri iyi yönettiğiniz için teşekkür ederiz. Yeni işlerde görüşmek dileğiyle.

Uğur Peker Açıkalın

Dairemin satışını kısa sürede sağladığınız için, satış öncesi ve sonrasında doğru bilgilendirmeler yaptığınız için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki işlemlerimde de daima sizinleyim...

Y*******

Ailemizden biri gibi, samimi, duyarlı, sıcakkanlı, çözüm odaklı yaklaşımınız için şükran borçluyuz. İşinizin ehlisiniz.

Emre Aksoy

Faruk Bey süreç boyunca hem çok destek oldu, hem doğru ve şeffaf bilgilendirme ile bizim için kıymetli bir yönlendirme sağladı.

Rana Eken Ateş

Herşey için çok teşekkür ederim...

Okan Baş

Son derece profesyonel bir şekilde işini yapıyor hiç bir zorluk yaşamadan süreci tamamladık teşekkür eder kolaylık dilerim işinizde

Canan Ozadam

Semra Hanım'a satış yetkisini verdiğim günden itibaren hizmetinden her alanda ister hukuki, ister tapu, ister emlak bilgisi konusunda çok memnun kaldığım ve mutlaka gerektiğinde arayacağım bir kişi.

Yılmaz Demir

Dürüst güvenilir net bir insan

Kadriye Demir

Emlak almadan/satmadan/kiralamadan evvel Melis Hanım ve Can Bey’i bir ömürlük dost edineceğinizin garantisini verebilirim, samimiyetin güler yüzün tatlı dilin ve iş ahlakını bir arada bulmak çok güzel, siz kriterlerinizi söyleyin gerisini onlara bırakın evimizi tam da söyledikleri zaman dilimi ve fiyat bandında sattılar alan mutlu satan mutlu, her şey için çok teşekkürler.

O*******

Son derece profesyonel bir şekilde işini yapıyor hiç bir zorluk yaşamadan süreci tamamladık teşekkür eder kolaylık dilerim işinizde

E*******

Süreç çok iyi ve hızlı yönetildi. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

E*******

Süreç çok iyi ve hızlı yönetildi. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Ebru Bayrak

Vildan Hanım, en başından beri süreci açık, hızlı ve güvenilir biçimde yönetti. Güvenilir, sakin, sıcak ve profesyonel.

Yılmaz Demir

Güvenilir, dürüst, net biri nsan

Ali Kemal Terlemez

Satın alma anlaşma süreçlerindeki uzlaşmacı rolü ve resmi işlemleri hızlı bir şekilde çözümlemesi sayesinde satışımız çok rahat geçti. Teşekkür ediyoruz Cansu Hanım.

Nilgün Zeytbek

Çok memnun kaldım,teşekkürler.

Murteza Yılmaz

Güleryüzlü ve profesyonel yaklaşımı için Arzu hanıma çok teşekkür ederim.

İlyas Comart

Gayrimenkulümün satışı ve pazarlanması konusunda her konuda çok destek oldu, Cansu hanıma Çok memnun kaldık çok teşekkür ediyoruz.

Gülçin Cihandide Ayalp

Süreçten çok memnun kaldık. Fevkalade ilerledi süreç. Teşekkür ederiz.

S*******

Bir arkadaşımın referansıyla tanıştım Semra Hanım ile.. verilen hizmetten son derece memnun kaldım.. tüm taleplerimi ivedilikle cevapladı.. profesyonel, güvenilir...

Merve Yılmaz

Muhtemelen dünyanın en tatlı, en konuşkan, en güvenilir danışmanı :)

M*******

Nüket Hanım ailemizi bu hafta sonunda tamamladığımız bir daire alımında, öncesinde, sırasında ve prosesin sonuçlandırılmaları aşamalarında başarı ile yönlendirdi. Özellikle geçtiğimiz son dönemki ekonomik çalkantı sırasında elimizdeki parayı düzenli aylık gelir, ve belki sonrasında da gerektiğinde likit olacak uygun bir daire yatırımı arayışımız sırasında Nüket Hanım hem lokasyon ,hem kalite, hem uygunluk açısından bizim arayışımıza çok uygun portföyler sağlayarak, sahipleri veya pazarlayanlarıyla yakın kominikasyonlar kurarak bu daireye kısa zamanda sahip olmamızı sağladı. REMAX ile daha önceden de bizim açımızdan verimli bir çalışmamız olmuştu. Şirket olarak Nüket Hanım gibi son derece profesyonel. Çalışanlarınız uzmanlıklarını her alanda gösteriyorlar. Nüket Hanım çok özel bir uzmanınız, son derece transparan, açık kominikasyon sağlayan, devamlı geri bildirimler ile bizi karanlıkta bırakmayan, her zaman (win-win) kazan-kazan durumu yaratan, karşısındaki kişiyi müşteriden ziyade aileden biri olarak gören kişiliğe sahip. Sanırım bu bankacılık geçmişinden geliyor. Yani son derece müşteri odaklı. Teknik bilgisinin de son derece yüksek olması bizi olası risklere karşı korudu ve koruyacak. Ailece Nüket Hanım a ve Remax e teşekkür ederken , gayrimenkul yatırımcılarına Remax ve Nüket KORALTÜRK ile çalışmalarını tavsiye ediyoruz.

Münevver Bektaş

Ailemizin danışmanlarına tekrar teşekkür ederiz.İlginiz ve samimiyetiniz için çok çok teşekkürler. :)

Şefika Köroğlu

Güleryüzlü ve anlayışlı uzman olduğu için tavsiye ederim

Bahadır Yıldırım

Semiha ve Büşra hanım süreci hızlandırarak çok yardımcı oldular teşekkürler :)

Gülden Kaya

Sevgili Cansu Hanım bize tam istediğimiz gibi bir daireyi ışık hızı ile buldu. Tüm enerjisi ile bizi çok mutlu etti ve işine olan ilgisi ile bizi etkiledi.

Murat Ali Çengelci

Cansu hanım çok yardımcı idi. Teşekkür ediyorum.

S*******

Hasan Bey çok nazik ve kibar biri, uzun zamandır devam eden ev arayış sürecimi kendisiyle sonlandırdık. Kira sözleşmesi imzalandıktan sonra da ihtiyacım olan her konuda destek olduğu için çok teşekkür ediyorum. (:

Ahmet Oğraş

Tülay hanım aradığımız özellikte gönlümüze uygun bir daire almamıza sebep oldu, Kendisine teşekkür ederim,

Demet İlkyaz

Desteğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Sanem Apa Doğan

Her istediğimiz an tüm güler yüzü ile bizim sorularımızı cevapladı ve tüm süreçte destek oldu. Teşekkürler

Demet İlkyaz

Desteğiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

Aynur Özalp

Aile samimiyetini yakaladığım bir danışmanla tanıştım. Mal sahibi olurken aynı zamanda dost edindim. Sağlamlık, dürüstlük ve güvenilirlik benim için çok önemliydi. Sizinle bunu yaşadım.

Sanem Apa Doğan

Her istediğimiz an tüm güler yüzü ile bizim sorularımızı cevapladı ve tüm süreçte destek oldu. Teşekkürler

Aynur Özalp

Aile samimiyetini yakaladığım bir danışmanla tanıştım. Mal sahibi olurken aynı zamanda dost edindim. Sağlamlık, dürüstlük ve güvenilirlik benim için çok önemliydi. Sizinle bunu yaşadım.

Burak Yurdakul

Başından sonuna çok güzel ve sorunsuz ilerleyen bir süreçti. Her şey için teşekkürler

Mukaddes Özden

İlk defa arkadaşımın önerisiyle tanıştım. Çok mutlu oldum. Herşey mükemmel ilerledi. Teşekkürler Tülin Hanıma...

Merve&umut Bozkurt

Baştan sona tüm süreçte maksimum iletişim sağlayarak tüm detayları ile kolaylaştırıcı,yapıcı ve çözüme götürücü rol üstlendikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bir kez daha ev alma ya da kiralama sürecinde karşılaşmak arzusu duyuyoruz.

Seda Tunçkan

Ergün Bey ve Dila Hanım ev sürecimizin hızlıca sonlanmasına yardımcı oldu. En kısa, en iyi şekilde sonuçlandı. Tüm yardımları, güleryüzleri için teşekkürler. Hem Ergün Bey'e, hem de Dila Hanım'a çok teşekkürler.

H*******

Değerli emlak danışmanımiz Hasan Beyin satin almamiza vesile olduğu dairemizi kisa sure içinde kiraya vermesi bizi mutlu etti. Profesyonel yaklaşımı ve nezaketi ile guven veren hizmet anlayışı için kendisine teşekkür ederiz...

Ayşe Esra Şirin

Nazlı hanımdan güvenilir ve hızlı bir hizmet aldım.Çok memnun kaldım.

A*******

Ülkü hanımdan güvenli ve hızlı bir hizmet aldım.Çok memnun kaldım.

İhsan Nuriye Salar

Tüm işlem sürecinde hem Meltem hanım hem Umur bey çok titzlikle ilgilenip işlemi sonuçlandırdılar.Göstermiş oldukları ilgiye çok teşekkür ederim.Sayelerinde satış işlemi sorunsuz çözüldü.

Vahit İhsan Karaca

ilgisinden çok memnun kaldım.

Zülfiye Sema Erçin

Beni düzenlibilgilendirerek hızlı şekilde hizmet vermiştir,Teşekkürler..

Nuray Elçi

İnanılmaz derecede profesyonel, her konuda yardım ve desteğini gördük. Tek kelime ile mükemmel hizmet aldık. Beş yıldızlı hizmet için teşekkürler.

Aysun Çığlı

HER ZAMAN Kİ GİBİ HIZLI MÜKEMMEL GÜVENİLİR HİZMET ALDIM.. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..

Ebru Eroğuz

Tülay Hanım en kısa zamanda kriterlerime uygun daireyi bana buldu. Kendisini şiddetle tavsiye ediyorum..

Mehmet Arif Oğulcuk

Desteğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler

Moşe Behar

Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim

Moşe Behar

Yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Mehmet Arif Oğulcuk

Desteğiniz ve ilginiz için tekrar çok teşekkürler

Ebru Tokmanoglu

Dairemizin kiralanmasindaki hızlı, etik ve profesyonel çalışmaları için çok teşekkür ederiz.

Nuran Uyar

Dairenin satışını hızlı ve problemsiz hallettigi için teşekkür ederim. Kendimin ve cevremin bundan sonraki işlemlerinde de kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Betil Çetintaş

Evin tanıtımı, kiralayan ve kiracıya olan olumlu ve yardımsever yaklaşım için ve güven alışverişi için profesyonel yardımlarınız adına çok teşekkür ederiz.

İlia Ginoviç

Bir mal sahibi olarak kendisine hissettiğim güveni sarsmayıp ,üstüne iş ciddiyeti ve müşteri memnuniyetini her yönüyle göstermiş olup ,bundan sonraki çalışmalarımızda bana güven hissettirmiştir.Teşekkür ederim .

Mehmet Hakan Demir Gamze Demir

Bahar hanımla çalışmaktan son derece keyif aldık. verdiği hizmet sayesinde kendisine minnet duyduk .

Kübra Akdemir

Süreçte bilgisi ve hızlı aksiyon alınması ile sorunsuz işlem gerçekleştirdik. Hassasiyetlerimizi gözettiği ve destek olduğu için teşekkür ederiz.

Raşe Samet Kurt

Satış sürecinde bizim tüm beklentilerimizi dikkatlice dinleyip sürecin sakin, düzenli ve çok sağlıklı işlemesine yardımcı oldu. Kendisine desteği, anlayışı ve takibi için teşekkür ederiz.

Mustafa Yılmaz

Faruk Bey'le çalışmak gerçekten bizi çok memnun etti. Kendisinin profesyonel, samimi ve güven dolu çalışma anlayışı ev satın almamızda bize çok büyük destek oldu.

İsmet Taşlıca

Bize çok yardımcı oldu Teşekkür ederim

Nilgün İçen

Faruk Bey'le çalışmaktan çok memnun kaldım. Güvenilir olmak benim için çok önemliydi. Manüpüle edilmeden huzur içinde işlemimizi tamamladık.

Saliha Örs

Çok memnun kaldım

Bita Tabibi

Süheyla hanımın yardımıyla bugün ev sahibi oldum.işlemlerim çabucak halloldu. Hem çok ilgili hem çok iyi bir danışman kendisi. Desteği için çok teşekkür ederim.🙏

E*******

Profesyonel,sıcak ve samimi

Ebru Altan

Sn.Avcı, hem saygılı davranışları hemde iş yapış tarzındaki profesyonellikle işini çok titizlikle yerine getirmiştir. Teşekkür ederim.

Buket Saygı

Destekleri için danışmanımıza çok teşekkür ediyorum. Başarılarının aynı çizgide devamını diliyorum.

Ecem Arda

İhtiyaç halinde ilk arayacağımız kişidir Fırat Bey. Çok teşekkür ederiz.

Ayşen Tavukçu

İhtiyacımızı çok net anlayıp hızlıca çözüm ürettiği için kendisine çok teşekkür ederim.

Deniz Toprak

Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

E*******

Profesyonel,sıcak ve samimi

Sahar Javadi

Selin Hanım çok profesyonel ve hızlıca bize yardım ettiler ve tüm çabalarına teşekkür ediyoruz.

Emine Hale Çengel

Çok memnunuz süper çalışmasından dolayı teşekkürler.

Esra Çubukçu

Serap hanım bilgisi, titizliği, özverili çalışması ve yüksek enerjisiyle tam bir profesyonel. Emlak danışmanıyla ilk çalışmam iyi ki serap hn çıktı karşıma endişelerimden kurtardı.Bu güvenle birlikte yola çıktık. Eminim istediğimiz sonuca kısa sürede ulaşacağız, çok teşekkürler.

Mert Kayhan

Süreç çok kolay ilerledi. Çok memnun kaldık teşekkürler.

Ender Coşan

Harika bir satış deneyimiydi. Her adımda açıklayıcı, destekleyici ve güven veren bir süreç oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Volkan Benlioğlu

Şerif beyin emlak satış süresince göstermiş olduğu profesyonel destekten dolayı çok memnun kaldık. Hem güler yüzlü hem işine hakim oluşu bizim ve müşterilerin arasındaki iletişimi oldukça kolaylaştırdı. Süreç boyunca sağladığı detaylı veriler sayesinde de bugüne kadar hiç olmadığımız kadar bilgilendirildik. Kendisine, satışı bu kadar kısa sürede sonuçlandırdığı ve memnuniyet odaklı hizmet verdiği için teşekkür ederiz.

Berrin Sezgin

Emlak Danışmanı Hasan Bey ışini severek titizlikle yapan dürüst ,konusunda oldukça bilgi sahibi,insan ilişkileri düzgün,satisin tüm aşamasında yanınızda olan güvenilir bir dost gibidir.Konulara sakın ve kibar ve aynı zamanda çözüm odaklı hızlı karar vermesi ile de satisi kolaylaştırmıştır.Insiyatif kullanıp doğru şekilde konuları çözümleyen yapısı ile eminim daha bir-çok kişiyi emlak sahibi yapacaktır.Emlak için düşünmeden kendisine gayrimenkulunuzu teslim edebilir, kendisinden de aynı şekilde yüksek kira getirili gayrimenkuller alabilirsiniz.Yatirim yapmadan önce bence kendisine danışın derim. Iyiki sizi tanımışız bu sektörde güvenebileceğimiz yegane kişisiniz. Islerinizde kolaylıklar dilerim Berrin Sezgin

Osman Habib Dokumacj

Nesrin hanım çok kibar çok düzgün ve işini layıkıyla yapan haklarınıza sahip çıkan yaptığı işin hakkını veren ve yaptığı işi gayretleriyle layikiyle yerine getiren bir hanım efendidir. Bizim ev almamızda bize güler yüzüyle aracılık etmesinden dolayı ömür boyu iletişim içinde olabileceğimiz bir yakınımıza gözümüz Kapalı önereceğimiz biridir çalışma hayatında başarılar diliyorum

M*******

Nesrin hanım ilk konuşmamızdan bu yana hep güleryüzlülüğüyle,güvenilirliğiyle,yardımseverliğiyle ev arama serüvenimize destek oldu hayatımın sonuna kadar iletişimde olmayı düşündüğüm bir abla oldu benim için.

O*******

Nesrin hanım oldukça kibar ve ilgili birisi.Bu süreçte bize oldukça yardımcı oldu ve sorularımızın hepsini yanıtladı bir emlakçı gibi değil de bir abla gibi hissetirdi kendisi.

Levent Başoğlu

Tülay Hanım Kadıköy Çarşı da bulunan dairemi kısa süre içinde sorunsuz bir şekilde sattı ; kendisine teşekkürlerimi sunarım.

Z*******

Satın aldığım evin tanıtımı,ev sahibi ve benimle olan iletişiminde samimi,doğru,dürüst olması benim ve eşim tarafından takdire şayandı.Başarılı bir danışman.Kendisine çok teşekkür ederim.

A*******

Mükemmel!!

Feyza Gupse Aktaş

Kiralık ev arayışımızda Serap Hanım ile tanıştık. Bizi hızlıca bilgilendirerek randevularımızı oluşturdu. Tüm süreci bizzat takip ederek bizi istediğimiz eve kavuşturdu. Teşekkürler Serap hanım :)

Mert Önen

çok yardımcı oldunuz tesekkür eder başarılarınızın devamını dılerim :) :)

Tugba Fırat

Ev alma komşu al demişler ama en önemli olan bir diğer bileşenin iyi bir emlak danışmanı olduğunu atlamışlar. Hızlı güvenilir ve en önemlisi güler yüzlü yaklaşımınızla mükemmeldiniz. TEŞEKKÜRLER :)

Ahmet Özyılmaz

Meltem hanım ve Umur bey tüm işlemler sırasında çok yardımcı oldu.Güvenilir,yüksek motivasyonlu ve sonuç odaklı hizmetlerinden çok memnun kaldım.

Aylin Savaşeri

Evimizi Satışa Çıkardığımızda Hiçbir Şekilde Emlakçı Olmadan Satmayı Düşünüyorduk. Fakat Serap Hn. Özverili Ve Dürüst Davranışı Sayesinde Evimizi En Kısa Zamanda Istediğimiz Fiyata Sattı. Sonrasında Da Kriterlerimize Uygun En Güzel Evi Bize Buldu. Kendisine Ve Tüm Remax Ailesine Teşekkür Ederiz

Duygu Kurtuluş

Çok teşekkür ederim ilginiz alakanız için. Gerçekten bu zamana kadar görüştüğüm kişiler içinde işini en doğru yapan ve etik çalışan sizsiniz. (Teşekkür ederim: Şerif Karakulakoğlu)

Merve Tosun

Kibarlığı, samimiyeti ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ediyorum.Tekrar bir emlak işim olursa çalışacağım tek isim.

Bülent Şakir Şaşmaz

BUGÜNE KADAR PEK ÇOK EMLAK DANIŞMANI TANIDIK FAKAT GERÇEKTEN SİZİN KADAR ÖZVERİLİ VE PROFESYONEL ÇALIŞAN KİMSEYE DENK GELMEMİŞİZ. EV ALIM KONUSUNDA BİZİ DOĞRU YÖNLENDİRMENİZ VE ÜSTÜN GAYRETİNİZ İÇİN NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR. BAŞARILARINIZ DAİM YOLUNUZ AÇIK OLSUN.

Arda Alan

Harika ve fazlaca ilgili bir danışman

Ahmet Güler

İşini çok severek, aşkla ve özveriyle yaptığından çok emindim. Ev satın almam konusunda, bizim dışımızda ortaya çıkan birden fazla krizi doğru şekilde çözerek, alamayacağım bir evin sahibi kılarak beni gayet şaşırttılar ve mutlu ettiler. Can bey ve Melis hanım olmasa, başkasıyla bu şekilde ilerleyemezdim. Gönülden teşekkur ediyorum. İyi ki varlar :)

Ahmet Güler

İşini çok severek, aşkla ve özveriyle yaptığından emindim. Ev satın almam konusunda, bizim dışımızda ortaya çıkan birden fazla krizi doğru şekilde çözerek, alamayacağım bir evin sahibi kılarak beni gayet şaşırttılar ve mutlu ettiler. Melis ve Can bey olmasa, başkasıyla bu şekilde ilerleyemezdim. Gönülden teşekkur ediyorum. İyi ki varlar :)

Senih Kamil Kutay

Sn. Şerif Karakulakoğlu ile yaşadığımız olumlu tecrübeleri paylaşmak isteriz. Biz alıcı tarafı olmamıza ve kendisinin satıcı tarafın danışmanı olmasına rağmen, tüm süreç boyunca bizlere her konuda yardımcı olarak güzel bir deneyim yaşamamıza vesile olmuştur. Kendisine bilgi alabilmek adına her saat ulaşıp sorularımızı ilettik kendisi de bizlerle Satıcı arasında çok güzel bir diyalog kurulmasına yardımcı oldu ve güzel bir ticarete aracı oldu diyebiliriz. Tüm yardımları ve danışmanlığı için kendisine çok teşşekkür eder, önümüzdeki konu alım satım işlerinde yine severek kendisinden destek almayı isteriz. Senih Kamil Kutay

Onur Ağartan

Nüket Hanım sayesinde güzel bir ev sahibi olduk.Güleryüzlü,içten ve samimi tavrıyla bize güven verdi.Teşekkür ederiz.

Hikmet Akşehirlioğlu

PROFESYONEL VE SAMİMİ DESTEĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...

Metin Batur

Sevgili emlak danışmanım Hasan KARAHASAN....yakın bir dostumun tanıştırmasıyla seni tanıdım....Ne iyi oldu ki... üç gün içinde evimin satılıp yeni evime sayende geçtim... Aslında Hasan bey sadece evimi satmakla yükümlüyken karşı taraftaki evi almamda ki yardımları unutulmaz.... Hukuk bilgisi, tapu işlemlerinde ki başarısı Banka ve finans işlerindeki hatta ve hatta tapu dairesinin kapanmasına bir dakika kala tapuyu alabilmemiz efsaneydi... Emlak danışmanı değil bir kardeşim oldun... Bin kere teşekkür ederim....

Aylin Balaban

Ayşe hanımla daha tanışmadan önce birkaç kez telefonla konuştuk çok kibar ve tatlı biri olduğu belliydi :) bence işini oldukça disiplinli ve pozitif idare edebiliyor ..bize bir ev kiralama işinde yardımcı oldu ve çokda çabuk hallettik sayensinde 🙏kendisine çok teşekkür ediyoruz ve en kısa zamanda kahve sohbetinde buluşuruz umarım …💕🌸

Sıtkı Celil Turgay

52 YILLIK ARKADAŞIMIN ÇOK TİTİZ, GÜVENİLİR YARDIM VE HİZMETİNE MÜTEŞŞEKİRİM

Ediz Gülten

Daire satın alımından kiraya verme sürecine kadar bizimle çok güzel ilgilendi Ayşe Hanım. Çok nazik, titiz, bir o kadar da profesyonel. Her şey için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.

Mert Ege Köse

Son derece memnun kaldım. Çok iyi ilgilenildi.

K*******

Satışının çok zor hatta imkansız olduğunu düşündüğüm dairenin satışıyla ilgili gösterdiğiniz ilgi, alaka ve sonuçtan çok memnun kaldım. Haklı çıktınız. :) Tüm tanıdıklarıma sizi tavsiye edeceğimden emin olabilirsiniz. (Probleminizi çözdüğüm için ne mutlu bana: Şerif Karakulakoğlu)

Semra Ateş

Sevgili Remax ailesi Sn.Meltem Dinçer ve asistanı Umur ile bizi buluşturduğunuz için teşekkürler.Buluştuğumuz yalnızca işini mükemmel yapan iki insan değil elbette biz kalite ve uzmanlık ile de buluştuk.Ve gördük ki ticareti dürüstçe ve sevgiyle harmanlayıp üst düzeyde bir hizmet alabilmek yalnızca bir olasılıktan ibaret değilmiş. Sevgili Metem Dinçer ve Umur kendimizi ailemizden kişiler ile güven içinde alış veriş yapıyor hissettirdiğiniz ve tüm emekleriniz için teşekkürler. Sevgiler... ATEŞ AİLESİ.

Fatih Dereci

Semıha hanım'a evimizin satışını hızlıca ve kolaylıkla bizi yormadan gerçekleştirdiği için tesekkür ederiz.

Kadir Ay

Hızlıdan daha hızlı bir kişi güvenilir işini takip eden bir gayrimenkul danışmanı

Meltem Önder

Müthiş bir satıştı.Gerçekten her zaman kendisiyle çalışmak istiyorum. Çok çok teşekkürler.

Umur Dermesin

Semiha hanım herzamankı gıbı profesyonel sonuç odaklı :)

Mustafa Akkoç

Tanımakla çok mutlu olduğum arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Bülent Ercan

hızlı geri dönüş ,çözüm odaklı iş modeli ile ilerledik süreç açık seffaf zamanında kiracı odaklıydı.

Asiye Gümüş

Can Beyin yapmış olduğu aracılıktan çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim sizlere

Mustafa Akkoç

Tanımakla çok mutlu olduğum arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Dr.kamil Cerrahoğlu

TÜLİN HN VE İHSAN BEY ,15 AYDIR BOŞ DURANDÜKKANIMI ÇOK KISA SÜREDE KİRAYA VERDİLER. TEŞEKKÜRLER..

Banu Yinanç

İşini son derece titiz yapan kafamızdaki emlakçı profilini silen iyi bir danışman

Mustafa Fatih

Fatma hanımla tesadüfen tanıştım,başından itibaren kolaylaştırıcılığı ilgisi ile bize destek oldu.Kendisine çok teşekkür ediyorum

Mesa Koza İnşaat

İŞ TAKİPLERİ,İLETİŞİMLERİ VE İŞ BİTİRMELERİ GAYET HIZLI VE PROFESYONEL. TEŞEKKÜR EDERİZ....

Cezmi Can Sınmaz

Tek kelimeyle memnunum.

Sinan Tüzün

Evimizin kiralanması için Yasemin Özkan hanımefendinin gayretlerinden, sunduğu profesyonel hizmetten çok çok memnun kaldık. Bilgi ve tecrübesi ile çok hızlı ve olumlu bir sonuca ulaştık, memnuniyetimizi ifade edecek kelimeleri zor buluyorum.. kendisine çok çok teşekkür ediyor ediyorum. Bundan sonra da emlâk ilgili ilgili her türlü çözüm ihtiyacımızda kendisinin bilgi ve tecrübesine, güvenle müracaat edeceğimizi ifâde etmek isterim.. Saygılarımızla, sağlıklı başarılı günler diliyorum...

S*******

Hasan Bey'in son derece profesyonel desteği ile tüm işlemlerimizde yardımcı olması, dürüst ve samimi yaklaşımı bize güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Toyanç Şayan

Çok ilgiliydiniz,hiç bir sorun yaşamadık çok tesekkür ederiz.

Halil Bektaş

Süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadık Gayet ilgili ve bilgili bir ekip ile çalıştık. Her şey için teşekkür ederim.

Görkem Çoşkun

Semiha ve Büşra hanımın Hizmetinden Çok memnun kaldık

Sezin Tipi

Semiha Hanım ve Büşra Hanım gördüğüm çalıstıgım en iyi danışmanlar kendilerine tesekkür ederim.

Nurten Köknar

SN.TÜLİN ZAİM.,TAKİPCİLİĞİ,HASSASİYETİ VE NETİCE ODAKLI ÇALIŞMASI İLE GAYRİMENKULÜMÜZÜ ÇOK KISA SÜREDE KİRAYA VERMİŞTİR. KENDİSİNE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM...

S*******

Şimdiye kadar emlak danışmanları ile ilgili düşüncelerim sizinle birlikte değişti.Profesyonel çalışma şekliniz ve ilk villa projemizde hızlı satışımız ve sürekli geri bildirimlerinizle tüm süreci çok güzel yönettiniz.Birlikte çok işler yapacağımızı düşünüyorum.

Akif Bıyıkoğlu

Güleryüz ve ilgi alakanız için çok teşekkür ediyorum.

Emel Travaci

Alaka çok güzeldi,çok memnun kaldık.Kendimizi güvende hissettirmek için çok emek veriliyor.Teşekkür ederiz.

A*******

CİDDİ ÇALIŞKAN VE SAMİMİ NE GÖRÜYORSAM O ...

E*******

Alaka çok güzeldi,çok memnun kaldık.Kendimizi güvende hissettirmek için çok emek veriliyor.Teşekkür ederiz.

İhsan Günbatımı

KENDİLERİ,İLGİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. HER ZAMAN MEMNUNİYETLE ÇALIŞMAK İSTERİM...

S*******

Şimdiye kadar emlak danışmanları ile ilgili düşüncelerim sizinle birlikte değişti.Profesyonel çalışma şekliniz ve ilk villa projemizde hızlı satışımız ve sürekli geri bildirimlerinizle tüm süreci çok güzel yönettiniz.Birlikte çok işler yapacağımızı düşünüyorum.

Yelda Yazaroğlu

Ümran hanım, sürecin başından itibaren çok yardımcı oldu. Bütün iletişimi çok profesyonel bir şekilde gerçekleştirdik. Sektör bilgisi ile de tüm sorularımıza içtenlik ve başarı ile cevap verdi. Her şey için çok minnettarız. Teşekkür ederiz.

Şafak Tale

Kibarlığı, içtenliği ve dürüstlüğüyle kendisini çok sevdik. Her zaman iş yapabileceğimiz bir hanımefendi

Sadettin Ölçer

Ayşe Hanım ile iki yıldır satın alma-kiralama konusunda destek alıyoruz. Müşteri ilişkileri, istendiğinde ulaşılabilme, istenilen bilgiye kısa sürede dönüş yapma konusunda çok memnunuz.

M*******

Zuhal hanım, kiracılı ve satılması çok sıkıntılı olan dairemi 1 hafta içinde satmıştır. Süreç boyunca tüm resmi işleri organize etmiş ve tüm sorunları çözüme ulaştırmıştır. Emlak danışmanlarında pek görmediğimiz dürüstlüğü ve yardımları için teşekkür ederiz.

Zeliha Bilecen

Degerli büşra hanım ve Semiha Hanıma profesyonel yaklaşımı, güzer yüzü yardımseverliği ve çözüm odaklı çalışması ve tüm işlemleri benim için kolaylaştırdıgından dolagı tesekkur eder, başarılarının devamını dilerim en içten teşekkürlerimle..

Mehmet İmamoğlu

2021 yılı Ekim ayında Şerif Bey ile tanıştım. Tanışmama vesile olan dairenin sahibi olmam aşamasında yakın ilgi ve alakası, süreç özelinde bilgilendirmesi, yönlendirmesi ve aklıma takılan her türlü konuda sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde düşündüğümden çok daha kolay ve sorunsuz bir şekilde daire sahibi olmama yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederim. (Mehmet Bey'e; güveni ve nezaketi için ben teşekkür ederim. Şerif Karakulakoğlu)

Cengiz Şamer

Şerif bey dairenin satışı için sizinle tanıştığımız günden beri göstermiş olduğunuz olağanüstü gayret, çalışkanlık ve dürüstlüğünüz için çok teşekkür ediyorum. Firmanızdan, sizden ve fotoğraf ekibinizden çok memnun kaldık teşekkür ederiz. (Bu süreçteki profesyonel işbirliğiniz ve güveniniz için ben teşekkür ederim: Şerif Karakulakoğlu)

Nihan Köse

ilgi alaka, hizmet ve hız karıkaydı tekrar teşekkürler.

Havva Tortop

semiha hanımın çalışmalarından memnunum Aktif çalışkan iyi iletişim kurmasından dolayı teşekkür ediyorum :)

Ahmet Köse

Emlak alım satımından öte, nezaket ve dostluk sergileyerek işlerimizi kolaylaştıran sayın Şerif KARAKULAKOĞLU'na teşekkür eder saygılar sunarım. (Farklı şehirlerde olmamıza rağmen bana güvenerek dairenizin satışını bana emanet ettiğiniz için ben teşekkür ederim. Saygılarımla: Şerif Karakulakoğlu)

Berfin Çetinkaya

Merhabalar, evin tüm detayları ilanda açık şekilde belirtilmişti ve gördüğüm en güzel ilandı. Eve gittiğimde herhangi bir sürprizle karşılaşmadım. Tüm bilgiler doğruydu. Ayrıca ev görselleri çok profesyonel şekilde çekilmişti. Gerek tapu süreçlerinde gerekse banka süreçlerinde Şerif bey her zaman destek oldu. Özellikle Türkiye şartlarında ev almanın bu kadar kolay olacağını düşünmüyordum. Sorunsuz şekilde tüm süreci ilerlettik ve her şey çok profesyoneldi. (Teşekkürler. Size ve eşinize sonsuz mutluluklar dilerim: Şerif Karakulakoğlu)

Senem Kavak

EMLAK PİYASASINDA EN ÖNEMLİ UNSUR GÜVEN VE İLETİŞİM BECERİSİDİR. SİZ BİZE BUNU SONUNA KADAR YAŞATARAK ÇOK YARDIMCI OLDUNUZ. BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ, TEKRAR TEŞEKKÜRLER.

Bülent Gül

YASEMİN HANIM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÜST SINIRLARA TAŞIMIŞ ÇOK BAŞARILI BİR HANIMEFENDİ, KENDİSİNE GÜVENİMİZ SONSUZ.

Fatih Ersen