RE/MAX Cadde portföyünde 421 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 358 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 63 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Cadde

SÖZ KONUSU CADDE İSE REMAX CADDE

Geçmişi başarılarla ve 1.lik ödülleriyle dolu, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimseyen, 'EN DEĞERLİ VARLIK İNSAN' bilinciyle hareket eden, kadrosundaki tecrübeli, eğitimli ve sisteme damgasını vurmuş gayrimenkul danışmanlarıyla, bölgenin en saygın ve tanınmış gayrimenkul ofisi olmayı başarmış, maksimum hizmet, maksimum profesyonellik, maksimum başarı ve maksimum paylaşım ilkeleriyle sizlere maksimum mutluluğu yaşatmayı amaçlıyoruz.

Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır

2022
1
Ocak 2022
1
Mart 2022
1
Mayıs 2022

BAĞDAT CAD. SANTRAL APT. NO:292 K:1 D:2 CADDEBOSTAN
Caddebostan Mah. / Kadıköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Tülin Arbak

Nurcan hanımın çalışkanlığı, iletişimi, sorun çözücülüğü ve güler yüzlü dürüst olması ile fevkalade bir danışmanlık yapmıştır. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

Umut Soyyılmaz

Nurcan hanım süreç boyunca çok yardımcı ve nazik davrandı. Herhangi bir problem yaşamadık.

Aydın Kiyan

Başarılı çözüme odaklı iki taraf arasında arabuluculuk tecrübeli ve sonuca odaklı bir arkadaştır çok memnun kaldım

Elif İrem Erişkin

Cok profesyonel bir hizmet aldık, ipek hanım cok yardımcı oldu. Tesekkür ederiz

Müzeyyen Barut

Yusuf bey gayrimenkulumuzun satışında işin başından sonuna kadar çok ilgili ve çok titiz davranışı için çok teşekkür ederim

Fatma Yılmaz

İşini en ince detaylarına kadar inceleyen müşterisine en iyi yol haritası çizen bu zorlu süreçte insanlar arasındaki diyaloğu saygı çerçevesinde kuran ve güven veren en önemlisi profesyonel olmayı bir yaşam boyu dost kalabilme şansı sunan Hamit kurt beye sonsuz teşekkürler

Nilgün Öven

Her zamanki gibi mükemmel hizmet verildi.

Nilgün Korkmaz

İşini laikiyle yapan ender insanlardan. Dürüst sevecen üstelik çok da güzel. Başarılarınızın devamını diliyorum...

sinan Şener Şener

Her şey için teşekkürler.

Ebru Çelik

Çok memnun kaldık ilgi, alaka, güvenilirlik açısından.

dilara Oğuz

Ev arayış sürecimde yardımları ve doğru yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim

duran Çınar

Bilgi ,hizmet ve gayretinden çok memnunum

B******* S*******

Her şey için teşekkürler .

S******* S*******

Gürcan Bey tüm süreci kusursuz yönetti. Çok teşekkür ederiz.

T******* K*******

Teşekkürler

N******* G*******

Çok teşekkür ederiz. Her şey harikaydı.

A******* Y*******

Gürcan Bey'e tüm süreçteki ilgisi için teşekkür ederiz.

M******* D*******

Çok teşekkür ederiz tüm süreç kusursuzdu .

Y******* M*******

Her şey mükemmeldi. Gürcan Bey'e ilgisinden ötürü çok teşekkür ederiz

Ö******* B*******

Çok teşekkür ederiz .

O******* Y*******

Teşekkürler tüm süreç kusursuzdu.

Y******* Y*******

Tüm süreç boyunca ilgisi ve desteği için kendisine teşekkür ederiz.

İ******* T*******

Her şey için teşekkür ederiz .

G******* Y*******

Gürcan Bey'e ilgisinden ötürü çok teşekkür ederiz.

dilek Marşan

Emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Çok ilgililerdi. Her konuda işin başından sonuna kadar yanımızdaydılar. Her aşamayı titizlikle takip ettiler. İsteğimize uygun en iyi yeri bulmak için çabaladılar.

Mehmet Görkem Kiyan

Yusuf Bey'in yakın ilgisi ve yaklaşımı için teşekkürler

Levent Esensoy

Evimizin kiralanma surecini cok iyi ve profesyonelce yonettigi ve hem bizlere hem kiralayan aileye hizli ve guvenilir bilgi verdigi icin cok tesekkur ederiz

M******* A*******

Daha önceden çalıştığımız, çalışma prensiplerine ve tecrübesine güvendiğimiz için ikinci defa Şerif Bey'le çalışmayı tercih ettik. Düşündüğümüzden daha kısa bir sürede satış gerçekleştirebildik. Daha önce farklı bölgelerde birçok emlak danışmanıyla çalışmıştık. Şerif Bey, tereddüt etmeden dostlarımıza önerebileceğimiz bir danışman.

Ş******* A*******

Şerif Bey'le piyasa koşullarının oldukça zorlayıcı olduğu bir dönemde tanıştık. Etik ve profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş, oldukça tecrübeli bir danışman olduğunu daha ilk görüşmelerde fark ettik. Evimizin satışında piyasa koşullarına uygun yönlendirmeler aldık. Paylaştığı ilerleme raporları da bize yol gösterici oldu. Doğru pazarlama stratejisi izleyerek satışı gerçekleştirdik. Kendisine emekleri için teşekkür ederiz.

Çiğdem Yıldırım

Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi. Yine yeni işlerde beraber çalışmak dileğiyle..

Serpil Orhan

İlkay Hanım bizi doğru anlayıp doğru yönlendirerek hiç yormadan istediğimiz daireyi eliyle koymuş gibi buldu. Tapu sürecindeki heyecanımızı profesyonel ve sıcak yaklaşımıyla bastırdı. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Ayşegül Yağan

Daha önce defalarca satışa çıkıp hüsrana uğramıştık. Bir arkadaşımız aracılığıyla kendisiyle tanıştık, 3 hafta gibi çok kısa bir sürede evimizi sattık. Süreci yönetim şekli bizi çok rahatlattı. Teşekkür ediyoruz.

Ceren Oğul

İlgisine ve alakasına müteşekkirim. Her zaman ulaşabildik ve bizleri hep bilgilendirdi.

Ayşenaz Aşkın

Almanya'da yaşadığım süre içersinde Kadıköy Rasimpaşa'daki eşyalı dairemin yabancı bir müşteri tarafından kiralanmasını talep etmiştim ki; Fulya Hanım isteğime uygun Fransız bir kiracı buldu. Süreci kusursuzca yürüttüğü için de kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Amanda Montazem

Ms. Fulya took care of me at every stage during my search for a furnished house in Kadıköy. She translated all contracts and provided clear information. Thank you.

Oğuzhan Azak

Son derece ilgili güler yüzlü güvenilir bir danışman. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yusuf İsmail Oktay

Tanışma sürecinden, kiralama sürecine kadar kendisinden çok memnun kaldık. Tavsiye edeceğim ve tekrar tanışmak isteyeceğim biridir.

Veysel Güler

Sektörde sizin gibi deniyimli ve güvenilir danışmanların olması bizim için bir şans teşekkür ederiz.

Mehmet Şahin

Yorucu bir satış süreci olmasına rağmen sizin sayenizde süreci başarı ile tamamladım. İlginiz için teşekkürler.

Batuhan İlhan

Serap hanım, sürecin başından sonuna kadar bilgisi ve iletişim becerisi ile bize çok yardımcı oldu. Kesinlikle sektörde çalışmayı tavsiye ediyoruz.

Efe Ürün

Kendisiyle 2. çalışmamız çok memnunuz.

Çiğdem Yıldırım

Kendisi ile çalışmak çok keyifliydi. Yeni işlerde beraber çalışmak dileği ile...

Özlem Çalışkan

Tuzla'da daire arayışımızda Fulya Hanım'ın yetkili dairesini aradık ve kiraladık. Kendisi bize her konuda yardımcı oldu. Fulya Hanım oldukça kibar ve anlayışlı her iki tarafında haklarını koruyan net bilgi veren bir danışmandır.

Erkan Özbek

Tuzla Orhanlı'da bulunan dairemizin kiralanmasında bir ortak öğretmen arkadaşımın tavsiyesi üzerine Fulya Hanım ile tanıştık. Kendisi çok ilgili ve işini takip eden bir danışmandır. Eşimle ben bundan sonraki tüm işlemlerimizi Fulya Hanım ile gerçekleştirmeye karar verdik. Kredi borcumuz bitince dairemizin satışını da kendisiyle gerçekleştireceğiz.

Ömer Toprak

Her şey için teşekkürler.

Mehmet Eris

Faruk bey nezaketi ve güler yüzlü olması ile bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Berker Kurcan

Ruti Hanım sayesinde güzel bir evimiz oldu. İlgi ve alakasından ötürü kendisine teşekkür ederiz.

umut Yazıcı

Desteğiniz için teşekkürler.

fulya Kalkavan

Tülay Hanım bizimle çok ilgilendi çok yardımcı oldu

Gizem Kılınç

Çok ilgili bilgili ve güler yüzlü bir danışman.

Süleyman Reyhani

Maltepe'de yer alan evimiz kentsel dönüşüme girdiğinden kiralık daire arayışımızda Fulya Hanım'ın yetkili dairesini gördük ve kendisiyle iletişime geçtik. Her konuda bize net bilgi verdi. Kendisi oldukça profesyonel çalışan bilgili bir danışmandır. Kendi dairemizin kiralanmasını da kendisine vereceğiz. Kendisi oldukça titiz ve ilgili bir danışmandır.

Barış Ekici

Şehir dışına taşınma kararımızdan dolayı Maltepe Bağlarbaşında bulunan dairemizi kiraya vermeye karar verdik. Bu süreçte bizimle yetkili danışman olarak çalışmak isteyen bir çok danışman arasından eşimle birlikte Fulya Hanım ile çalışmayı seçtik. Kendisi, bizi kiracı adayı ile facetime görüntülü arayarak tanıştırdı. Gerekli tüm belgeleri talep etti ve bize sundu. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık. Herşey için bir kez daha teşekkür ederiz.

Nilüfer Güray

Yetkin çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

merve Açar

İpek Hanım ve Kemal Bey'in ilgisi ve hızlı çözüm arayışlarından çok memnun kaldık.

Berna Köse

Aradığımız evi Fulya Hanım'ın pörtföyünde bulduk. Kendisi son derece uzman ve yardımsever bir danışmandır. Desteği için teşekkür ederiz.

Hakan Yomralıoğlu

Fulya Hanım, Ağaoğlu Çekmeköy Park Sitesindeki dairemizin kiralanmasında oldukça titiz davrandı. İşini gerçekten hakkıyla yapan bir danışmandır. Kendisi, her iki tarafında haklarını koruyan profesyonel bir gayrimenkul danışmandır. Tüm gayrimenkul işlemlerimi kendisiyle yürütmekteyim.

Elvan Çak

Çok teşekkür ederiz.

S******* Ç*******

Mustafa bey ile kısa bir süre önce tanıştık. Ev alma sürecimizde çok yardımcı oldu. Her zaman ulaşabildiğimiz, çözüm odaklı, güleryüzlü bir kişiydi. Kendisine teşekkür ederiz.

Nebahat Aygün

Fulya Hanım ile Tuzla'da daire arayışımızda kendisinin yetkili ilanını arayarak tanıştık ve kredi çekimimize kadar bizimle her aşamada ilgilendi. Yardımları için tekrardan kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki alımlarımız da kendisiyle çalışacağız.

Caner Şahin

İngiltere'de yaşadığımız için Fulya Hanım'a dairemizin satış yetkisini verdik. Tuzla Bedirhanbey Konaklarında bulunan problemli kiracımız olan dairemizin satışını gerçekleştirdi. Satış sonrasında da İngiltere'den daire almamızda mortgage için gerekli evrakları da bize teslim etti. Kendisiyle çalışmaktan oldukça memnunum. Kesinlikle her konuda uzman ve başarılı bir danışmandır. Herkese gönül rahatlığıyla Fulya Hanım ile çalışmayı öneririm.

Elif Usta

Son derece sabırlı, yardımcı ve her türlü çözüm yolları bulan harika bir emlakçı. Kesinlikle tavsiye eder başarılar dileriz.

Elif Usta

Son derece sabırlı, yardımcı ve her türlü çözüm yolları bulan harika bir emlakçı. Kesinlikle tavsiye eder başarılar dileriz.

Olgay Işık

Sürecin başından sonuna kadar bilgilendirme ve portföy seçimindeki desteklerinden dolayı çok memnun kaldık.

Olgay Işık

sürecin başından sonuna kadar bilgilendirme ve portföy seçimindeki desteklerinden dolayı çok memnun kaldık .

hüseyin Küçük

Fırat bey mesleğini sanata çevirmiş. Süreci müşterisini yormadan sonuca götürüyor.

İlker Öztürk

Berk Bey baştan sona tüm süreç ile yakından ilgilendi, çok ilgiliydi.

ayşegül Türkan

Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

Şevin Demir

Gayet memnun kaldım.

cem Eriç

Mükemmel hizmet aldık.

Egemen Özbayram

Kendisi işinde uzman muhteşem bir insan. İlgisi konuya hakimiyeti bizimle olan sohbeti ve portföyümüze gösterdiği özen takdire değer.Ailemizin emlak danışmanı oldu artık kendisi.

Altan Berdan Akgün

Açık ve etkin iletişim kurulması, her soru işaretinin giderilmesi güzel bir deneyime yol açtı.

Nilgün Öven

Mükemmel. Çok memnun kaldık. İpek Hanım'a çok teşekkür ederiz.

H******* N*******

Hamit Bey ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Ailemizin danışmanı oldu demek yanlış olmaz :) ev alma sürecim boyunca göstermiş olduğu ilgi ve titizlik için teşekkür ederim.

Berk Dursun

Sahibinden ilanı ile kendisine mesaj atmam sonrası arayıp hızlı iletişim ve güven vermesi, arayışımda ilk sıraya almama vesile oldu. İyi ki de olmuş. Çok teşekkür ederim.

Berk Dursun

Öncelikle sıcakkanlı, samimi ve dürüst yaklaşımı için kendisine çok teşekkür etmek isterim. Sonrasında da boya - badana gibi ihtiyaçlarda çok hızlı yönlendirildim. Çok teşekkür ederim.

yavuz Ertufan

Daire alma sürecindeki ilgi ve alakaları için teşekkürler.

Yavuz Ertufan

Daire alma sürecindeki ilgi ve alakaları için teşekkürler

erman Kantekin

Satış süreci boyunca çok ilgili, nazik ve profesyoneldi. Tüm süreç sayesinde sorunsuz ilerledi. Teşekkürler

erman Kantekin

Her aşamadaki sıcakkanlı ve yardımsever tavrından dolayı ve sürecin sorunsuz ilerlemesini sağladığı için Didem Hanım'a teşekkür ederim

fatma Akman

Nüket Hanımın Sıcak, Samimi Davranışları Alışverişimize Çok Güzel Bir Şekilde Yansıdı. Bu Yansımadan Kaynaklı Çok Memnun Kaldık. Çok Çok Teşekkür Ediyoruz...

Fatma Rabige Okte

Çok memnun kaldım. Tapu süreci evimizin satışını tüm problemleri çözerek profesyonelce ve bize hiç zorluk çektirmeden gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ederim .

Emre Mert

Mert Dörter vasıtasıyla tanıştık. Kendisi çok ilgilendi ve işlemi sonuçlandırdı. Çok memnun kaldım.

Arslan Soyaslan

Problemli bir evi satarak çok büyük kolaylık sağlayarak bana çok yardımcı olan Sadık Bey'i kuvvetle tavsiye ederim.

Aslıhan Yenice

Teşekkür ederiz çok memnun kaldık.

Aslıhan Yenice

Teşekkür ederiz çok memnun kaldık.

Onur Korkmaz

Engin hanım'a ilgisi ve desteği için çok teşekkür ederiz.

Onur Korkmaz Korkmaz

Giray Bey'e ilgisi ve desteği için çok teşekkür ederiz.

aykan Gülten

Uğur Bey'den bastan sonra çok profesyonel ve harika bir servis verdi. Teşekkür ederiz.

Osman Köse

En başından sonuna her şeyle çok ilgiliydiniz Fırat Bey çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Murat Aykut

Ev kiralama sürecimizi keyfe çevirdiği, dostça ve tarafsız yaklaşımı ile hem ev sahibimizi hem bizlerin kafamızdaki soruları ortadan kaldırdığı için teşekkür ederiz.

Bora Turgay

Satın alma sürecimizin her anında profesyonel yaklaşımını hissettiğimiz , nezaketi ve pozitif iletişimi ile bizlere güvenli ellerde olduğumuzu fark ettiren Uğur Bey 'e çok teşekkür ederiz .

Ece Mihaela Aysan

Çok teşekkür ederiz.

Zehra Demirci

Süreç hızlı, profesyonelce ilerledi. Teşekkür ederim .

ekinsu Uluca

İlk günden itibaren Gülşahiden Hanım Güler yüzü ve ilgisiyle bizi hiç yormadan evimizi güvenli ellere teslim etmemizi sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Bülent Çağıl

Bizlere çok yardımcı olan Faruk Bey'e teşekkürler

Fatih Tezman

İlgi ve alakaları için çok teşekkür ediyoruz.

A******* A*******

6 aydır başka bir emlakçının ilgilendiği ve satamadığı dairemi, doğru fiyat ve doğru pazarlama ile 28 gün gibi kısa bir sürede satmayı başaran Sayın Şerif Karakulakoğlu'na minnettarım. İlerideki işlerimizde tekrar görüşmek üzere.

K******* D*******

Çok hızlı bir işlem süreciydi, çok memnun kaldık. Kendisiyle yeniden çalışmayı düşünürüm. Şerif Bey'e teşekkür ederiz.

M******* G*******

Şerif Bey kiralama süreç yönetimini çok iyi yaptı. Bizimle iletişimi çok iyiydi. Emeği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ş******* A*******

Şerif Bey işine değer veren ve en iyi şekilde yapmaya özen gösteren tanıdığım en azimli ve en başarılı adamlardan biri. Her şey için çok teşekkür ederim. Evimi çok kısa bir süre içerisinde sattığınız ve yüzümde bir tebessüm oluşmasını sağladığınız için teşekkür ederim...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.