RE/MAX Confidence portföyünde 39 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 28 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Confidence

WE ARE EVERYWHERE

-CONFIDENCE ADIMIZ GİBİ GÜVEN İNŞAA EDİYORUZ
-HAYALİNİZDEKİ GAYRİMENKULÜ SATAMADIYSANIZ DEMEKKİ BİZ PAZARLAMAMIŞIZDIR
-PROFESYONELLER DAİMA FARK YARATMAYI SEVER

RE/MAX CONFIDENCE ALANYA olarak Mahmutlar,Kestel,Demirtaş,Kargıcak,Tosmur,Oba,Cikcilli,Büyükhasbahçe,Küçükhasbahçe,Alanya seyir terası civarı,Tophane, Saray mahallesi, Kızlarpınarı , Damlataş – Kleopatra plajı bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerin içeriğinde Gayrimenkul ile alakalı her türlü alanda desteğimizi sizlere sunuyoruz. Emlak Alım-Satım,Yatırım, Kentsel dönüşüm projeleri, kat karşılığı Arsalar , Muz ve Avakado yapımına uygun tarlalar, Deniz Manzaralı Daire Ve Kiralık Daireler,Ticari kurumsal Dükkanlar Ve Oteller bulmada,Lüks konut, Müstakil ev ve Yazlık evler konusunda, vatandaşlığa uygun gayrimenkul gb. her türlü müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verebiliyoruz. -Bizim ofis olarak en büyük vizyonumuz her ailenin ömür boyu RE/MAX 'li bir gayrimenkul danışmanı olmasıdır. Bunu da biz verdiğimiz hizmetlerle, kurumsallığımızla, profesyonelliğimizle, şeffaflığımızla başarıyoruz. Misyonumuz ise Alanya gibi gayrimenkul anlamında potansiyeli yüksek bir tatil beldesinde girişimcilere öncü olarak çığır açmak. Bunu da verdiğimiz eğitimler ile bölgemizdeki gayrimenkul danışmanlarını nitelikli, donanımlı bir birey haline getirerek başarıyoruz.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Mahmutlar Mah. Kumru Sok. Cebeciler 11 No: 5/B
/ Alanya / Antalya

MÜŞTERİ YORUMLARI


B******* Ş*******

Birlikte çalıştığım en güvenilir, kurumsal ve saygılı firma Re/Max. Özellikle Tuğba Hanım'a yardımları ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum.

Shahram Javid

l wanted buy a summer house in Tukey / Alanya, then l met with Selen ! She carried the process so smoothly & succesfully :) In the end voila l bought it. Thx a lot the best realtor ;)

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.