RE/MAX Deha portföyünde 199 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 171 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 28 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Deha

HER KOŞULDA KAZANDIRIRIZ.BİR MÜLKÜN SATIŞ YETKİSİNİ ALMAK, YÜKSEK SORUMLULUK ALMAKTIR.

SADECE GÜVENDİĞİMİZ KİŞİ VE KURUMLARIN MÜLKLERİNİN SATIŞ YETKİSİNİ, DOĞRU FİYATLAMAYLA ÜSTLENİRİZ.
GAYRİMENKULÜNÜZÜN VE BİRİKİMLERİNİZİN TAM KARŞILIĞINI ALABİLMENİZ İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE SİZİN İÇİN ÇALIŞIRIZ.
VARLIK NEDENİMİZ KOŞULLAR NE OLURSA OLSUN ALTERNATİFLER ÜRETEREK HER DURUMDA ÇÖZÜM SUNMAKTIR.

REMAX DEHA ATAŞEHİR KURUMSAL EMLAK SATIŞ VE PAZARLAMA DA 1 NUMARALI ÇÖZÜM ORTAĞINIZDIR .

İlkeleri,değerleri,kararlılığı,çalışkanlığı,bilgiye dayalı çözüm becerisi ve RE/MAX'in kurumsal gücü ile başta Ataşehir olmak üzere her noktaya emlak satış ve pazarlama hizmeti vermektedir.

Kuruluş Felsefemiz :   Sektörel kaliteyi çok daha yukarılara çıkarmak ve sürdürmektir . Dehanın,çalışma ve alın terinden oluştuğuna olan inancımızla RE/MAX DEHA ATAŞEHİR olduk.

Hedefimiz : Takımımızın tüm unsurlarıyla müşteri odaklı hizmet vererek gayrimenkulle ilgili tüm ihtiyaçların tek adresten sorunsuz biçimde karşılanmasını sağlamaktır.

Ofis Kaynaklarımız ve İş ortaklarımız aracılığıyla emlak yatırım danışmanlığı,satış/kiralama/uzun dönemli işletme,mortgage, sigorta,vergi,g.menkul hukuku,değerleme, lojistik,mühendislik,mimari,inşaat altyapı ve yan teknik destekler ile dış kaynaktan temin edilebilecek tüm servislerde entegre hizmetler sunup, müşterilerimizin gayrimenkul ( taşınmaz ) yatırım,alım-satım sürecine ilişkin bilgi, güven ve beklenti düzeylerini yükseltmek ve aşmak, sonuç olarak üstünlüklerimiz ve farklılıklarımızla her zaman ilk tercih olmaktır.

RE/MAX DEHA, sadece bir taşınmaz danışmanlık ofisi olmanın çok ötesinde aynı zamanda iş ortağımız olan gayrimenkul ( emlak) danışmanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini,bakış açılarını ve sonuçta artan bilgi birikimleri ile hizmet üretkenliklerini,sorun çözme yeteneklerini ve kişisel kazançlarını yükseltebilecekleri bir eğitim,gelişim,koçluk ve sinerji platformudur.

İş ortağımız gayrimenkul danışmanlarımızın, planlama, sinerji, emek, zaman, esneklik, pazarlama, bütçe optimizasyonu ve çözüm üretme yeteneklerini en yüksek performansa çıkarmak en önemli misyonumuzdur.

Mükemmel hizmeti ancak yüksek sorumluluk bilincinde, lider, mücadeleci, çok iyi eğitimli, müşteri taleplerinin çözümüne odaklanmış, müzakereci, tutkulu, enerjik, coşkulu, sezgi gücü yüksek ve en önemlisi iyi aile terbiyesi almış, ve güvenilir danışmanlar üretebilir.

Nitekim bir mülkün satış yetkisini almak, yüksek bir sorumluluk almaktır.

REMAX DEHA ATAŞEHİR bünyesindeki tüm Gayrimenkul Danışmanları kendilerini işine adamış LİDER,PROFESYONEL ve BASİRETLİ GİRİŞİMCİLERDİR.

REMAX ATAŞEHİR KURUMSAL EMLAK VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK OFİSİ: REMAX DEHA. TTY  YETKİ BELGESİ NO : 3401308

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Atatürk Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, Gardenya 42/Ç Çarşısı No: 8/A Kat:1 - 34758
Atatürk Mah. / Ataşehir / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

A******* G*******

Ofisimizin kiraya verilmesi hususunda Sayın Teoman Akın Bey ve nezdinde RE/MAX DEHA'ya teşekkür ederim.

E******* K*******

Firmamızın yeni ofis katı arayışında bizlere yardımcı olan Kadir Yavuz Bey, profesyonel süreç yönetimi ile bizi oldukça memnun etmiştir.

D******* K*******

Sahibi olduğum ofis katını kısa sürede iyi bir firmaya kiralayan Kadir Beye teşekkür ediyorum.

Doğukan Kum

Sezgin beyi tanıdığıma çok memnunum, bir emlakçıdan çok abi oldu bize, bütün imkanlarını sundu, burdan ona teşekkürlerimizi sunuyoruz.

A******* Y*******

Emekleriniz için teşekkür ederim

Cengiz Güneş

Şirketimiz, büyüme hedeflerimize odaklanırken, Metropol AVM'nin 186 numaralı mağazasının devri sürecindeki desteklerinden dolayı Mia Hanım ve Korhan Bey'e teşekkür etmek isteriz.

İlknur Çokşunoğlu

Şirketimizin merkezi, Metropol C-1 bloktaki işletmemizin devir süreci düşünüldüğünde, Mia Nahid Hanım ve Korhan Bey'in profesyonel yaklaşımları ve özverili çalışmalarıyla karşılaştık. Bu süreçte başlattıkları ve başarıyla devam ettirdikleri işler, büyük bir emek ve dikkat gerektirdi. Zamanı etkili bir şekilde yöneterek, başarılı bir sonuca ulaşmamıza katkı sağladıkları için kendilerine içten teşekkürlerimizi sunarız. İlerleyen işbirliği süreçlerinde de aynı başarıyı sürdürmeyi umuyoruz.

Cengiz Güneş

Şirketimiz, büyüme hedeflerimize ulaşma yolunda Metropol AVM'nin 186 numaralı mağazasının devri sürecinde çalışanlarınız, Mia Hanım ve Korhan Bey'e gösterdikleri destekten dolayı memnuniyetimizi ifade etmek isteriz. Kendileriyle iş birliği yapmaktan şimdiye kadar memnuniyet duyduk ve ilerleyen süreçlerde de aynı memnuniyeti sürdüreceğimize inanıyoruz.

İlknur Çoşkunoğlu

Şirketimizin merkezi olan Metropol C-1 bloktaki işletmemizde devir düşündüğümüzde, bizimle iletişime geçen Mia Hanım ve Korhan Bey'in süreci başlatıp devam ettirmeleri büyük emek gerektirdi. Bu süreç boyunca, zamanı verimli bir şekilde kullanarak harika bir sonuca ulaştırdıkları için kendilerine teşekkür ederiz.

Mehmet Altıntaş

Ev satış sürecimizde, detay her noktasındaki profesyonel yönlendirmeleriniz ve her iki taraf için güven verici yaklaşımlarınız bizi sonuca götürmüş oldu. Katkılarınız için teşekkürler. Bundan sonraki emlak alım satım süreçlerimizde , farklı arayışlara girmeden sizlerle çalışacağız.

O******* K*******

Sevgili arkadaşım Kadir Yavuz güvenimizi boşa çıkartmadı. Çok teşekkür ediyorum.

Sasa Kosavic

Gülçin Uğur helped me a lot in the process of renting a house with the exact features i wanted. I would like to thank her, for her sincere approach and interest...

Fatma Zehra Arslan

Gülçin Hanım'dan çok memnun kaldık. Çok hızlı bir şekilde kiralandı. Profesyonel tanıtım videosu ve ilan verme mükemmeldi.

Gülayan Kocaoğlu

Gayrimenkul danışmanınızın uzmanlığı ve özverisi sayesinde satış işlemimiz sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Kendisine teşekkür eder, memnuniyetimizi belirtmek isterim.

Meryem Selçuk

Bu yatırım fırsatını bana bulduğunuz için teşekkür ederim.

Gulnara Satimova

Özlem Hanım'la çalışmaktan çok memnun kaldım. Tam istediğim gibi bir ev bulmama yardımcı oldu. Kendisine çok minnettarım. Teşekkür ederim.

Ayşegül Denker

Özlem Hanım, her zamanki gibi çalışkan, kibar, iş bitirici ve saygılı bir yaklaşım sergiledi. Kendisine teşekkür ederim.

Akın Menekşe

Kiralama sezonunda olmadığımız bir döneme denk gelmemize rağmen, Özkan Bey çok kısa sürede ve istediğimiz fiyata başarılı bir kiralama gerçekleştirdi. Kendisine emekleri için çok teşekkür ederim. Gelecekte de emlak işlerimizde, kendisi ilk başvuracağınız Gayrimenkul Danışmanı olacaktır.

M******* K*******

Süreç boyunca tamamen kendimizi güvende hissettirdiği için Kadir Beye çok teşekkür ederiz.

Mert Sefa Öğütçüoğlu

Kiralama sürecindeki hızlı ve profesyonel desteğiniz için teşekkür ederim.

Arzu Akyol

Elif Hanım son derece ilgili, işini çok iyi yapan samimi ve özverili bir danışman kendisine teşekkür ederim.

Emre Güzeldal

Teoman Bey'in vermiş olduğu hizmet ofis bulmamız da karar vermemizde çok yardımcı oldu.

Fırat Büyüksayar

Güler yüzlü, anlayışlı ve sabırlı bir şekilde iletişim kurdular ve tüm yaşanan durumlara çözüm odaklı yaklaştılar. Birgül Hanım'a ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.

Erhan Baloğlu

Hızlı ve tek seferde kiralık daire arayışımızı çözen Kadir Ağabey'e teşekkür ederim.

Rıza Kara

Dairemizi emanet ettiğimiz Kadir Bey'e destekleri için çok teşekkür ederiz.

Sevgisun Özer

İşini ciddiye alan bir danışman. Kendisi ile çalışmaktan çok memnunum.

Kerem Kara

Görüşmeye başladığımız andan itibaren çok yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

Furkan Kaya

Abdurrahman Bey güler yüzlü son derece kibar ve çözüm odaklı tüm işlemlerimiz sorunsuz halloldu kendisine ve RE/MAX ekibine teşekkür ederim.

Recep Taştan

Çok iyiydi tecrübeliydi baya yardımcı oldu Allah razı olsun

Gökhan Yavru

Abdurrahman bey ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz hızlı ve güvenilir sonuç güler yüzlü tecrubesiyle işimizi hızlı bir şekilde hallettiniz emeğinize saglik

F******* K*******

Sürecin başından sonuna dek gayet ilgiliydi. Kendisine teşekkür ederiz.

İbrahim Halil

İlgi ve alaka için çok teşekkür ederim

Serhat Osmanoğlu

Kendi adıma çok memnun olduğumu söylemek istiyorum. Kendisine ve ekibine teşekkür eder, herkese tavsiye edeceğimi bildiririm.

Fırat Karataş

Uzmanlığı ve samimi yaklaşımıyla beklentilerimizi aşarak bize mükemmel bir hizmet sundu. Kendisine teşekkür ederiz, memnuniyetle tavsiye ederiz.

Engin Yavuz

İstediğimiz daireyi kısa sürede sorunsuz bir şekilde edinmemize yardımcı oldu. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmanın getirdiği kolaylıkla, özverili ve dürüst çalışmaları sayesinde kendisine teşekkür ederiz.

Zekiye Selva Eren

Çok teşekkür ediyorum. RE/MAX Deha'ya ve Kadir Bey'e güvenim tamdır.

S******* E*******

Çok teşekkür ediyorum. RE/MAX DEHA ve Kadir Bey'e güvenim tamdır.

M******* C*******

Aldığımız profesyonel hizmet için Kadir Bey'e ve ofisine çok teşekkür ederiz.

Ali Koray Doğramacı

Sayin Ozkan Gun'e ve RE/MAX Deha'ya verdikleri olagunustu destek ve yardimlari icin cok tesekkur ederim. Gayrimenkul satis sektorundeki duragan zamana ragmen, evimizin satisinda harika bir is cikardilar. Kendilerine cok tesekkur ederiz.

Osman Rastgeldi

Özkan Gün, gayrimenkul sektöründe olağanüstü bir başarıya imza atan bir profesyonel. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik olarak gören, işinde tutkulu ve bilgili bir danışman. Kendisiyle çalışmak, en karmaşık gayrimenkul işlemlerini bile sorunsuz bir şekilde çözmek demektir. Özkan Gün'ün samimiyeti, uzmanlığı ve müşteri odaklı yaklaşımı, onu gerçekten özel kılan özelliklerdir.

Zeynep Pınar Öncü

Kendisiyle başka işlemlerde de çalışmak isterim.

Ülkü Demiral

Arslan Bey'den çok memnun kaldım. Bana çok yardımcı oldu.

Hakan Acun

Özkan bey, mükemmel hizmeti, uzmanlığı ve samimiyetiyle beni etkiledi. Kendisiyle çalışmak gerçekten harika bir deneyimdi. Özkan Gün'e teşekkür ederim, gelecekteki gayrimenkul işlemlerimde kendisiyle çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Ali Yılmaz

Birgül Hanım'ın, bize satış aşamasında baştan sona kadar gösterdiği ilgi ve en ufak detayına kadar yaptığı detaylı açıklamalar için çok teşekkür ederiz.

Elif Akdeniz

Gayrimenkul danışmanı, kiralama sürecinde bize değerli bir destek sağladı. Evin kiralanmasıyla ilgili süreçteki tüm detayları titizlikle yönetti ve her aşamada güvenilir bir iletişim sürdürdü. Hem ev sahibi hem de kiracının memnuniyetini gözeterek adım attığı bu süreçte, sorunsuz bir kiralama işlemi gerçekleşmesine katkı sağladı. Kendisine teşekkür ederiz.

Furkan Tutak

Kiralama sürecinde bana yardımcı olan gayrimenkul danışmanım, profesyonel ve etkili bir hizmet sunarak deneyimimi olumlu yönde etkiledi. Kiralama sürecindeki her aşamada samimiyeti, hızlı çözümleri ve açık iletişimi ile beni memnun etti. Kendisi, ihtiyaçlarımı anlamak ve en uygun evi bulmak konusunda gerçekten özen gösterdi. Kiralama işlemlerimde bana sağladığı destekle güvenilir bir danışman olduğunu kanıtladı

Zeki Tuna Candar

Haziran 2023 tarihinden beri emlak işlerimle ilgili bir süreç yaşadım ve bu süreçte Şengül Hanım'ın gösterdiği olağanüstü hizmeti paylaşmak istiyorum. Şengül Hanım, sadece işinde uzman bir emlak danışmanı olmakla kalmayıp aynı zamanda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir profesyonel olarak öne çıkıyor. Başından sonuna kadar her aşamada bana destek oldu, sorularıma hızlı ve etkili bir şekilde cevap verdi. Emlak sektöründeki geniş bilgisi, güvenilirliği ve çözüm odaklı yaklaşımıyla benim için olumlu bir deneyim yaşamama katkı sağladı. Bu tür değerli çalışanlara sahip olduğunuz için şirketinizi tebrik ederim. Şengül Hanım'ın gösterdiği profesyonellik ve müşteri odaklı hizmet, emlak sektöründeki güvenilirliğinizi artırıyor.

Musfata Serhat Bek

Gülçin Hanım Narcity konutlarında istediğimiz tipte bir bahçe katı bularak, satış sürecini sabırla ve profesyonel bir şekilde yürüttü kendisi ile tekrar çalışmak isterim.

Levent Beçel

Süreçlerin en başından en sonuna kadar, hem samimiyet hem de güven konusunda sundukları enerji gerçekten etkileyiciydi. Zorlu bir dönemde portföyümde yer alan 2 adet gayrimenkulün satışını hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdikleri için kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Herkesin böyle bir emlakçı, dost ve güvenilir bir insanla çalışmasını tavsiye ederim.

Yılmaz Selvi

Şengül Hanım'dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Kendisi ile ilgili ve samimiydi. Bana bu ve önceki süreçlerimde yardımcı oldu.

G******* Ç*******

Çağlar Bey, emeğinize ve zamanınıza sağlık. İyi ki tanımışız sizi. Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederiz. Bundan sonra da beraberiz.

Mehmet Yılmaz Engin

Gayrimenkul Danışmanımız Korhan Oray Bey'in hizmetleri, çalışma prensipleri, iş birliği süreci, konu takibi, geri dönüşleri, raporlamaları ve genel yaklaşımından dolayı başlangıçtan satışın gerçekleşmesine kadar geçen süre içinde oldukça memnun kaldık. Kendisine olan müteşekkirliğimizi ifade etmek isteriz.

Ahmet Mümtaz Ustaoğlu

Dünya şekeri bir hanım kız; sağlıkla ve iyilikle çalışmasını dilerim.

Şerif Karasu

Son derece ilgili ve güler yüzlü yaklaşımıyla kısa sürede iyi bir iletişim kurulmuştur.

Filiz Fırat Dokgöz

Elif Hanım'la daha öncede çalışmıştık. Kendisi çok güler yüzlü, yardımsever, ilgili birisi kendisine çok teşekkür ederiz.

Naderi Mohammadreza

Sevgili Özkan Bey, Sizden hizmet almak gerçekten büyük bir keyif oldu. Gayrimenkul alma sürecimde gösterdiğiniz profesyonellik, samimiyet ve özveri için size minnettarım. Her adımda benimle ilgilendiniz ve ihtiyaçlarım doğrultusunda en uygun evi bulmam konusunda büyük bir yardımda bulundunuz. Sizinle çalışmak, sadece bir emlak danışmanıyla iş yapmak değil, aynı zamanda bir dost kazanmak anlamına geldi. Bu süreçteki sorunsuz iletişim ve güvenilir hizmetiniz beni gerçekten etkiledi. Evimi bulduktan sonra bile, sorularımı sabırla cevapladınız ve her aşamada yanımda oldunuz. Teşekkür ederim Özkan Bey, Sizden aldığım hizmeti çevreme önermeye ve İlerleyen günlerde sizinle tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.

Ali Osman Uzun

Soyak Yenişehir Kibele Evlerindeki dairemi kiraya veren Kadir Beye her aşamadaki titizliği için teşekkür ederim.

M******* K*******

Profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

M******* K*******

Hızlı ve sorunsuz satış işlemi için teşekkürler.

Şule Kalyoncu

Bu kadar azimli bir danışmanla tanıştığım için çok mutluyum. Çok teşekkür ederim

Şule Kalyoncu

Bu kadar azimli bir danışmanla tanıştığım için çok mutluyum. Çok teşekkür ederim

Yılmaz Kesik

Bu süreç boyunca bana gösterdiği nezaket dolu tavır ve ilgi için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yılmaz Kesik

Bu süreç boyunca bana gösterdiği nezaket dolu tavır ve ilgi için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayten Yalçın

Bu süreçte elinden geleni yaptığı ve bu süreci bizim için kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederiz.

Ayten Yalçın

Bu süreçte elinden geleni yaptığı ve bu süreci bizim için kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederiz.

Neslihan Aydın

Bu fırsat gayrimenkulü bana sağladığınız için teşekkürü borç bilirim.

Neslihan Aydın

Bu fırsat gayrimenkulü bana sağladığınız için teşekkürü borç bilirim.

İsmail Biçer

Bünyamin Bey'in yardımları ve destekleri için teşekkür ederim. Pazarlama yaklaşımına hayran kaldım.

İsmail Biçer

Pazarlama yaklaşımınıza hayran kaldım. Sizleri tanıdığım için çok mutluyum.

Figen Fırat Süren

Her an ulaşılabilir, iş bitirici, güler yüzlü bir arkadaşım. Her zaman desteğini hissettirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Yavuz Meral

Ailemizin tüm mülkleri ile ilgilenen Kadir Bey'e başarılı ve sorunsuz satış için çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Samet Kavkav

Kadir Bey çok yardımcı oldu her konuda kendisine teşekkür ederim.

Ramazan Karaaslan

Sayın Kadir Bey'e teşekkür ederim. Kendisine güveniyorum. Daireyi kendisi aracılığı ile almıştım. Kiralamasında da yardımcı oldu.

Engin Yavuz

Gayrimenkul danışmanı Ergül Demir, süreci başından sonuna kadar özverili bir şekilde çalışarak işlemi kısa bir süre içerisinde sonuçlandırdı. Profesyonel bir gayrimenkul danışmanından hizmet aldığım için çok memnunum ve bir sonraki emlak işlerimden de Ergül Bey ile çalışmak isterim.

Ömer Çolak

Daire alım sürecinde bize çok yardımcı oldu, sonrasında aldığımız dairenin kiracısıyla iletişim kurmamızı sağladığı için çok memnunuz. Kendisine teşekkür ederiz.

Metehan Oflu

Arsan Bey, çok ilgili ve sabırlı bir danışman. Kendisiyle bir daha çalışmak isterim.

Süleyman Polat

Arslan Bey çok bilgili, süreç boyunca çok yardımcı oldu.

Murat İnceleme

Birçok kolaylık sağlayarak güvenilir ve şeffaf bir süreçle evimizi almamıza aracılık eden Kadir Bey'e çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim profesyonel bir emlak danışmanı.

Kadir Özgür Topaloğlu

Kısa sürede hedeflenen fiyatla dairemin satışını gerçekleştiren Kadir Yavuz ve RE/MAX Deha ekibine teşekkür ederiz.

Osman Koçtekin

Yeni evlenecek çiftlere ev sahipleri tarafından maddi ve manevi şekilde destek sağladığı için teşekkür ederiz. Evle alakalı aklımıza gelen tüm soruları sıkılmadan yardımcı olduğu için Görkem Bey'e ayrıca teşekkür eder, başarılar dileriz.

Sadegül Kartal

10 gün içerisinde aradığım gibi bir kiracı buldu. Kendisine özverili çalışmasından dolayı teşekkür ederim.

Köksal Güner

Şengül Hanım'ın yardımları ve destekleri için çok teşekkür ederiz.

Murat Üzmez

Arsa değerlendirmemi yapan firma yetkilisinin yönlendirmesi üzere tanıştığım RE/MAX Deha ortağı Engin Bacaksız Beyefendi ilk aşamadan satış sonrasına kadar çok ilgilendi ve yardımcı oldu. Başka bir şehirdeki mülkümüzü kolaylıkla sattık. İlgisi ve dostluğu için çok teşekkür ederiz.

Candaş Şengül

Sayın Engin Bacaksız, Gökçeada'daki arsamızın satışında bize çok yardımcı oldu. Güler yüzü ve sabırlı davranışları beni çok etkiledi ve tapu işleminde hep bizim yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ediyor, başka bir emlak alımında görüşmek üzere başarılar diliyorum.

Ahmet Yüksel

Hızlı gerçekleşen kiralama ve sözleşme desteğiniz için teşekkürler.

H. Emrah Ural

Her aşamada bizi bilgilendiren, tüm detaylara hakim ve güvenilir bir servis veren Kadir Bey'e teşekkür ederiz.

Ş******* A*******

Abdurahman bey gayet ilgili ve donanımlıydı sorduğumuz soruların hepsini yanıtladı çözüm odaklıydı çok teşekkür ediyorum kendisine

Hatice Semiha Kahyaoğlu

Nilgün Hanım aracılığı ile dairemiz kiralandı.Kendisine yardımları için teşekkür ederiz.

Canan Çankaya

Nilgün Hanım çok sempatik ve dürüst aynı zamanda ikna kabiliyeti oldukça gelişmiş.Kendisinden çok memnun kaldık.

G******* M*******

Abdurrahman beyin isine olan bagliligi azmi bilgisi ve mevzuatlara hakimiyeti mukemmel musterilere davranisi ve ilgisi uslubu konusma tarzi ile ciddi anlamda yaptigi isinin hakkini veriyor iyi ki RE/MAX'la iyi ki Abdurrahman Bey'le calisma ve tanisma firsati buldum kendisine basarilarinin devamini diliyorum

Şengül Akgün

Abdurrahman Bey'e kısa sürede dönüş yaptığı ve bilgilendirmesinden dolayı çok teşekkür ediyorum

Hakan Erdem Başakçılardan

Arslan Bey çok ilgiliydi. Hızlı ve etkili bir şekilde çözüme ulaştırdı.

Yakup Yiğit Şahin

Evimizi sahibinden.com'da gördük. Aklımıza uygun ve içimize sinen evi sayesinde bulduk. Teşekkür ederiz.

Mehmet Capri

Arslan Bey'in pozitif yaklaşımı, üretkenliği ve çalışkanlığı ile evimizin satışını gerçekleştirdi. Destekleri için teşekkür ederim.

Vedat Şimşek

İlgiliydi güler yüzlüydü gayet tecrübeliydi yardımcı oldu.

Ömer Songülalp

Abdurrahman bey ile kadıköy bölgesinde bir daire almak üzere iletişime geçtik. Abdurrahman bey gayet tecrübeli, emlak konusunda bilgili biriydi. En az bizim kadar ilgilendi ve bizi pişman etmedi. Tapu konusuna kadar bize yardımcı oldu. Teşekkürler Abdurrahman bey

Fatih Ertuğrul

Abdurrahman Bey bizimle gayet iyi ilgilendi. Yaklaşımı , güler yüzü ve samimiyeti ile bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Mücahit Biradlı

Şu zamanda işini hakkıyla yapan kabiliyetli dürüst sorun çözen bir arkadaş kendisine teşekkür ederim

A******* G*******

Çok ilgili ve güleryüzlü biriydi. Her konuda yardımcı oldu.

Yeşim Barış

Arslan Bey'e vermiş olduğu hizmet ve desteklerinden ötürü teşekkür ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.