RE/MAX Dora portföyünde 43 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 31 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 12 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Dora

Tutkuyla bağlı olduğumuz şeyler vardır hayatta. Bizim en büyük tutkumuz, İmkansız denileni başarmaktır.

KONUT - KONUT PROJELERİ - TİCARİ GAYRİMENKUL

2007 yılında Ersoy Uygur tarafından kurulan Remax Dora Gayrimenkul bölgenin en eski ofisi olarak 15 yıldır Remax çatısı altında hizmet vermektedir. Amacımız işimize sürekli yatırım yapmak, çağın şartlarına göre danışmanlarımızı eğitip Mutlu Ofis, Mutlu Müşteri sloganımızı gerçekleştirmek. Değerlerimiz İnsan Odak Noktamız Eğitim Referansımız Bölgenin en istikrarlı ofisi Amacımız Gayrimenkul Danışmanlarımıza sahada koçluk yaparak gelişimini sağlamak. RE/MAX DORA Farkını Yaratan En önemli Etken Eğitim! Kendi işini kurmak isteyen girişimcileri profesyonel gayrimenkul sektörüne hazırlamak için “Sektörde Kalıcılık Stratejileri” prensibini ilke edinmiş Broker'ımız Ersoy Uygur aynı zamanda Üniversitede Öğretim Görevlisi olarak görev yapmakta ve 14 yıldır Maltepe Halk Eğitim Merkezinde Gayrimenkul Pazarlama Yönetimi dersleri vermektedir. Mülkünüzü satmak veya kiralamak mı istiyorsunuz? Gayrimenkul sektörüne adım mı atmak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz! Gelin görüşelim..


Bağdat Cd. No:538 Ofistanbul Plaza Kat:3/35
Maltepe / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Tunahan Korulu

Ilk defa ev kiralama sürecimiz olabildigince kolay ve stressiz oldu. Şeref Bey ilgili, güvenilir ve işinin ehli bir insan. Her şey icin teşekkür ederiz.

Levent Mataracı

Bu hayatta iyikilerim arasında yer alan çok değerli bir abim. İyi ki tanımışım. Yaptığın her şey için çok teşekkür ederim.

E*******

Son derece dürüst ve güvenilir bir kişiliktir.

C*******

Öncelikle en içten teşekkürlerimi iletmekle başlamak istiyorum. çünkü bunu hak ediyor. hepimizin bildiği gibi istanbulda kiralık ev bulmak, mülk sahibiyle gerçek değerinde anlaşmak şu zamanda çok zor bu aşamada sayın, Alay Paşa HACIFAZLIOĞLU bey RE/MAX Dora bize dürüstçe çok yardımcı oldu hiç bir konuda tereddüte düşmeden evi kiralayıp yaşamımıza devam edeceğiz bu vesile iş ahlakını ve profosyonelliği bir arada birleştirdiği, titizlikle ve dürüsce işinin gereğini yaptığı için tekrar teşekkür eder ve başarılar dilerim.

B*******

İşini iyi bilen, güven veren ve işlemlerin gerçekleştirmesi esnasında her türlü desteği sağlayan Şeref Bey'e çok teşekkür ederiz.

Oktay Sarıca

Semih beyin güler yüzü, sempatik tavırları kendisini ve ofisinizi tercih etmemize sebep oldu. Mülkümüzün kiraya verilmesi esnasında göstermiş olduğu gayret ve hoşgörü doğru bir tercih yaptığımızı kanıtlamış oldu. Her şey için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.

Uğur Barış Türkeli

Merhabalar, Paşa bey ile ilk evimi alırken 2018 mart ayında tanışmıştık. Bu sene evimi satmaya karar verdiğimde kendisini aradım. 3 gün gibi kısa bir sürede satış işlemlerini sorunsuz tamamladı. Bu nedenle teşekkür ederim. Umarım tekrar ev alacağım zaman yine görüşüyor olacağız.

Guven Tug

İlginiz alakaniz icin cok tesekkurler basarilarinizin devamini dilerim

F*******

Şeref bey ile tekrar yollarımız kesişti ve kendisinden hizmet aldık yine çok memnun kaldığımızı söylemek isterim ,tekrar görüşebilmek ve iş üretebilmek dileğiyle her şey için çok teşekkür ederiz.

Halil Can Yaman

Satış işlemimizde çalısma fırsatımız oldu. Danışmanlık hizmeti ,yönlendirmenizden çok memnun kaldık. Kısa zamanda sorunsuz , stressiz işlemimizi gerçekleştirdik. İs hakimiyetiniz ve danışmanlık hizmetinizden dolayi tesekkür ederiz

Eda Erkan

Evimin kiralanma sürecinde, güvenilir bir kiracı bulabilmek konusundaki hassasiyetimizi anlayıp, bu konuyu benimsemiş ve kısa süre içersinde doğru insanlarla buluşmamızı sağlamıştır. Kendisine teşekkür ediyorum.

Yurdakul Gök

Bizimle çok ilgilendi hersey için çok teşekkür ederim. Hersey çok açık ve netti aklımızda hiç soru işareti kalmadi satış işlemi gerçekleşene kadar hep yanımızdaydi. İşini cok severek yapan cok guleryuzlu birisiydi.

S*******

Talihsiz bir şekilde başlayan ev arayış sürecimiz ipek hanım ile birlikte mutlu son ile bitti. Tüm gelişmelerden anında haberdar eden, kibar ve özverili çalışan bir insan. Hem Remax ailesine hem de ipek hanıma çok teşekkür ediyoruz.

Ümran Türker

ŞEREF beye Ofisimizin kiralanması aşamasında gösterdiği başarılı ve özverili ayrıca samimi yaklaşımı için çok teşekkür ederim,başarılarının devamını diler ve kendisiyle iş yapmayı herkese tavsiye ederim,tekrar görüşmek üzere ...

S*******

Bu sefer yine Şeref Bey dürüstlüğü,tecrübesi,bilgisi ve beyefendiliği ile her şeyi benim yerime halletti ve satış tamamlandı.Gözünüz kapalı Seref Beye güvenin.Çok teşekķürler her şey için.İyi ki varsınız.Sevgi ve saygılar...

Serpil&ferdi Çelik

Sevgili Remax Dora ekibinize öncelikle çok teşekkürler güler yüzünüz için ama bize herşeyden önce aile olan sevgili İpek Koca için çok çok teşekkür ederiz bizi hiç yalnız bırakmayıp bize destek olduğunuz için Remax Dora sizinle çalıştığı için çok şanslı siz olduğunuz için hep tercihimiz Remax Dora olucak 🙏

Can Kırısoglu

Enerjiniz harika, iyi ki sizinle tanışmışız ve çalışma fırsatı bulduk. Herşey için çok teşekkür ederim.

S*******

Remax'dan sevgili Hülya Hanım ve Paşa beyi çok kaliteli ve çok çalışkan insanlar olarak tanıdım. Çok memnun oldum kendilerine başarılar ve mutluluklar dilerim.

S*******

Remax'dan sevgili Hülya Hanım ve Paşa beyi çok kaliteli ve çok çalışkan insanlar olarak tanıdım. Çok memnun oldum kendilerine başarılar ve mutluluklar dilerim.

N*******

Hülya hanımın hizmetlerinden çok memnun kaldım. Güler yüzlülüğü ve uğraşlarından dolayı bizi hiç uğraştırmadıkları için çok teşekkür ederiz.

Ayhan Aysoy

Mükemmel - pratik ve kullanışlı

Alper Arda

İşini iyi bilen, güven veren ve sürecin başından sonuna her konuda yardımcı olan, önceliği memnuniyet olan, prensipli bir çalışan.

Binnur O'connor

Aldığım hizmetten gayet memnun kaldım. Gayrimenkul ile ilgili bütün sorularımızı net bir şekilde cevapladı. Kendisine teşekkür ederim. Satışta soyadımdan dolayı yaşanan sorunları benimle birlikte çözdüler. Hassas olan bu konuyu bütün tarafları rahatlatarak çözdüler. Bunun İçin de ayrıca teşekkür ederim 🙏🏼. Remax olduğu için güvendiğimiz emlak firmasının ayrıca çalışanına da güven duyduk. Süreç sancılı olmasına rağmen her durumu anlattı yardımcı oldular. Daha ne diyeyim bilmiyorum. Güvenle çalışılır kendileriyle 👍🏼

Emad Mahmutoğlu

İpek Hanım, harcadığınız emek için çok teşekkür ederim, yaptığınız işten memnun kaldım.

Gürkan Alantaş

Kiraladığımız ev vesilesi ile tanıştık İpek Hanım la. Gerçekten işini bu kadar özverili severek yapan az sayıda insan vardır. Daha sonra kiraya vereceğimiz ev için yardımcı olmasını istedik. İlanı hızlıca girme, ilan bilgilerinde gerekli açıklamaları yazma şekli ve fotoğrafları seçme konusunda gayet profesyonel. Hem hızlı bir şekilde kiraya verdi hemde arayan müşteriler hakkında her seferinde arayıp bilgilendirdi. Önemsemediğim konularda bile müdahale edip olması gerektiği gibi süreci ilerlettiği için ayrıca teşekkür ederim. Hızlı, her aşamada bilgilendirme yapan ve kafanızda soru işareti bırakmayan biri. Kesinlikle her zaman birlikte çalışmayı tercih edeceğim ve önereceğim biri.

E*******

Gayet hızlı ve iş bitirici şekilde yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

Ü*******

Hülya Hanım'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Dairemin anahtarını teslim ettiğim gün istediğim bütün şartlarda dairemi hemen kiraya verdi. İlgisi, alakası ve güler yüzü ile kontratımızı imzaladık. Hülya Hanım'a ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

E*******

Piazza Residence' den satın aldığımız dairenin tüm aşamalarında bize göstermiş olduğu tüm yardımları , samimi ve ilkeli davranışları için kendisine çok teşekkür ediyoruz, kendisiyle her zaman çalışmak isteriz ve tavsiye ederiz,tekrar görüşebilmek dileğiyle sevgiler.

G*******

Şeffaf, dürüst bilgi verildi. Hülya Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Erol Ünsal

Emlak sektöründe ilk defa karşılaştığım, Titiz,prensipli,insana güven veren bir kişi , Başladığı işi sizin sormanıza gerek vermeden en ince detayına kadar sonlandıracağından emin olabilirsiniz . Şeref beye buradan tekrar teşekkür ediyorum. Umarım ileride ihtiyacım olan gayrimenkul ler portföyünde olur

M*******

Çok memnun kaldım. Hem profesyonelliği, hem pozitif enerjisi ile Hülya hanım bize şuan hayalimizdeki evi kiraladı.

Çağlar Ümitli

Konutumun satış kararını verme aşamasından satış sonrası işlemlerinde dahi hep yanımızda olan Şeref Bey'e çok teşekkür ederim. Bilgisi, konuya hakimiyeti ve şeffaflığı ile uzun yıllardır tüm portföy yönetimimi sağladığı için çok memnunum.

E*******

Hülya hanım ile karşılaştığımız ilk günden bu güne kadar olan danışmanlık hizmetinden çok memnun olduğumu belirtmek isterim. En stres ortamları bile ortak payda da çözümler bulması ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

M*******

Evi kiralama sürecimizi çok hızlı ve güleryüzlülük ile birlikte yürüttük Hülya Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Can Örmeci

Alım satım işlerini hep stresli görmüşümdür fakat İpek Hanımın özverili çalışması , dakika dakika gelişmeleri bildirmesi ve çıkan aksaklıkları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturması sayesinde satış işleminde her şey yolunda gitti diyebilirim. Kendisine çok teşekkür eder , çalışma hayatında başarılar dilerim.

Arda Gülle

Müşterisi Olduğum Remax ailesi Önce Güven Veren Kibar Zarif Ve Bir Okadar Donanımlı İkna Kabiliyeti Oldukça Etkili Profesyonel Danışmanlığı Hızlı Satışlarından Bizlere Maksimum Hizmet Veren En İyi Şekilde Ve En Kısa Sürede Satışa Ulaşmamızı Sağlayan Tek Gectigim Remax ❤️Gayrimenkul İpek Hanima Ve Ailesine Sonsuz Teşekkürler ederim 🌹🙏🙋

Burkay Korkmaz

Başından sonuna kadar bizlere ilgi alaka gösterdiği ve her soru işaretimizle ilgilenip yanımızda olduğu için Şeref Bey'e teşekkürlerimi iletiyorum. Her süreçte şeffaf, ilgili ve profesyonel davrandı. Çok memnun olduk ve güzel bir süreç geçirdik.

Ali Çolak

Paşa Bey’e samimi ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.kısa sürede gayrimenkulü kiralamamızı sağladı gayet ilgili ve işini düzgün yapan bir danışmandır.çalışmalarında kolaylıklar dilerim

Mehmet Ayaz

Mehmet bey dairemizi çok hızlı bir şekilde iyi bir kiracı bularak işini çok güzel yaptı ,kendisi herkese önereceğim bir arkadaş emeklerine sağlık

Erkan Su

Mesleğini son derece seven, prensipli, zamanlamayı iyi yapan, müşteriyi önemseyen, işini seven birisi, yaptığı ticari işlemden memnun kaldım.

D*******

İşin hakkını vermek bu olsa gerek. İpek Hanım'a ilgisi, samimiyeti ve taşınmazımızı dakikalar içerisinde kiraya vermemize yardımcı olduğu için teşekkürü borç bilirim.

E*******

Şeref Bey ile çalışınca hiç bir detayı düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. O herşeyi başından sonuna takip ediyor. Hızlı bir şekilde sonuçlandırıyor. Çok iyi bir arabulucu , iyi bir müzakereci. Bu işi çok iyi yapıyor. Herkese tavsiye ederim.

Yavuz Öncü

Şeref Bey, emlak aldığımız süreçte kesintisiz, şeffaf, düzgün bir danışmanlık hizmeti vererek doğru yatırım yapmamıza neden oldu. Bu kalitede hizmeti almasa idik sürecin tamamlanması mümkün olmayacaktı. Kendisine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarısının devamını diliyorum.

Gürkan Alantaş

Güler yüzlü anlayışlı işini de profesyonelce yapan biri. Gönül rahatlığıyla evinizi kira yada satılık için emanet edebilirsiniz. Kesinlikle tekrar çalışmak istediğimiz ve tavsiye edebileceğimiz biri. Tekrardan teşekkürler İpek Hanım

Deniz Özgen

Paşa bey’e profesyonel yaklaşımı, hızlı çözümü için teşekkür ederim. Sayesinde hiç bir aksaklık yaşamadım. Tarafıma her konuda detaylı bilgi verdi, profesyonel çözümler önerdi, işimi tereyağından kıl çeker gibi halletti. Bundan sonraki işlerimde de beyefendi tavırları ve profesyonelliği nedeniyle kendisiyle çalışmak isterim.

F*******

Hülya Hanım'ın yönlendirmesi sayesinde evimizi bulduk. Arayış içerisindeyken muhattap olduğumuz kişiler arasında en düzgün iletişimi olan ve memnuniyetimizi sağlamak için gerçekten elinden geleni yapan nadir kişilerden kendisi. Süreci şeffaf yönetiyor kesinlikle ve profesyonel bir hizmet sağladıklarını hissedebiliyorsunuz. Bir daha emlak işlerimde mutlaka kendisiyle çalışmak isterim.

Cem Şanver

Paşa Bey ve Hülya Hanım'ın ev satış sürecinde göstermiş oldukları profesyonel, içten ve samimi yaklaşımları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Tanıdıklarıma gönül rahatlığıyla kendileri ile çalışmayı tavsiye ederim. Çok teşekkürler.

Barış İlgar

Çok ilgili ve işini iyi bilen bir emlak danışmanı. Dairemi kısa sürede satmamı sağladı. Teşekkürler.

K*******

Hülya Hanım gerek ev satışı ile ilgili müşteri portföyü ile gerekse piyasa bilgilendirmesi ile bize her konuda yardımcı oldu. İstediğimiz zamanda ulaşılabilir ve düzenli bilgilendirme sağladı. Gerek Remax gerekse Hülya Hanım 'a profesyonellik konusunda teşekkür ederim.

Ö*******

Hülya hanımla tanıştığım günden itibaren ilgisinden dolayı çok memnun kaldım çok açıklayıcı olması ve işini çok iyi takip etmesinden ayrıca hızlı satışından çok memnunum. Başarılarının devamını dilerim.

E*******

Öncelikle son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Profesyonel anlamında zaten çok iyi ve son derece samimi güvenilir. Gösterdikleri samimiyet bir emlak ofisinde değil bir aile ortamında olduğumu hissettirdiler özellikle Hülya Hacıfazlıoğlu'na çok ve çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Forever... :) :) :)

Gülen Güven

Mrh ıpek hanımla telefon aracılığı ıle ıletışım kurduk daıremın kıralanması konuunda bana çok yardımcı oldu cok tesekkur ederıyorum kendısıne

Önder Canbaz

İpek hanımın profesyonelliği ve samimiyetinden çok memnun kaldık. 3 hafta gibi bir sürede ev satışını gerçekleştirdik. Herkese tavsiye ederiz.

T*******

Şeref Bey, evimizin satış süresi boyunca profesyonel yaklaşımı ve iletişim şekli ile bizi doğru bir biçimde yönlendirdi. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

T*******

Şeref Bey'e ev alım sürecimizde bize göstermiş olduğu ilgi, alaka ve destek için çok teşekkür ederiz. Başarılarınız daim olsun.

Fikret Yalçınkaya

Biz Paşa Bey' in profesyonel desteğinden, tarz ve kişiliğinden, ilgi ve alakasından gayet memnun kaldık. Kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Cem Sarikaya

Kaliteli doğru hizmet aldim teşekkür ederim

S*******

Temas kurduğumuz ilk andan kontrat aşamasına; taşınmadan bina içerisindeki ihtiyaçlarımıza kadar her an güler yüzü ve destekleri ile yanımızda olan Şeref Karakaş gibi değerli bir emlak danışmanı ile çalıştığınız için Remax ailesine teşekkür ediyorum.

Gokce Küçük

Ev arayışındaydim ve bir çok emlakçıyla görüştüm tam da şansıma kusecekken, Şans eseri İpek Hanimin portföyünde ki eve talip oldum. İyiki oldum , kendisi Cook nazik kibar işini usulünce yapan en önemlisi de güvenilir bir çatı altında gerçekleştiren akılda soru işaretine yer bırakmayan bir gayrimenkul danışmanı. Herşey için teşekkür ederim . 🙏🏻

Ç*******

Sebnem Hanim Maltepe'de sattigim evde beni temsil etti. Kendisinin profesyonelligi, serin kanliligi ve musteri odakli calismasi beni cok etkiledi. Kendisini danisman olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

Oğuzhan Köroğlu

işini Alman disipliniyle yapan bir insan ;) her iki tarafında haklarını korumak için özenle çalışır İpek hanım, kendisine teşekkür ediyorum. Herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Çetin Atdemir

Arayışımız uzun, çözümümüz kısa sürdü. İpek Hanım duyar mı bilmiyorum ama emekleri için teşekkür ederim. Sadece çok çalışıyorsunuz umarım hayat karşılığını size gösterir her zaman.

Ü*******

çok memnunuz.

A*******

Almış olduğum hizmetten memnun kaldık. İşlemleri hızlı bir şekilde tamamlayabildik

Ebru Mutlu

Biz çok ev baktık, eksik bilgiler verildi vs. Ama İpek hanım bize çok yardımcı oldu, detaylı bilgiler verip yardımcı oldu. Bu zor zamanda İpek hanım sayesinde çok güzel bir konumda güzel bir eve hızlı bir şekilde taşınabildik. Buradan yine teşekkür ederim.

T*******

Güler yüzlü ilgili alakalı güvenilir olmak ayrıcalık herşey için çok teşekkür ederiz . İpek hanım

Oğuzhan Köroğlu

Ev satın alma sürecim İpek hanımla birlikte güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşti.

Engin Yelek

İlk defa Remax ile çalıştım ve bir dairemin satışı için başvurdum. İpek hanım daire satışı için çok yardımcı oldu. Tüm süreçlerin açık bir şekilde, güvenilir bir çatı altında ilerlemesi çok memnuniyet verici. Başta İpek hanıma ve Remax Şirketine dairemin satışında öncülük yaptığınız için teşekkür ederim.

Nurcan Yılmaz

İpek Hanım oldukça ilgili bir emlak danışmanı. Evi ilk görme sürecinden, satışın tamamlanmasına kadar satıcı ile aramızdaki tüm süreci titizlikle kendisi yürüttü. Teşekkürlerimizle..

E*******

Şeref Bey'in profesyonel tutumu ile mülk alım-satım sürecindeki alıcı ve satıcı arasındaki dengeyi çok iyi kurabildiğini düşünüyorum. Bilgisi ve tecrübesiyle karşısındaki insana güven veriyor. Kendisine süreçteki desteği için teşekkür ediyorum.

Erkut Altunbaş

Gayrimenkul yatırım süreçlerimde her zaman yanımda olan, çok yönlü bakış açısı, bilgi birikimi ile yalnızca satıcıyı değil, alıcıyı da aynı ölçüde destekleyen güvenilir bir danışman olarak kendisini özetleyebilirim. Bu süreçte, yaklaşık 12 yıldır, şahsıma ve aileme vermiş olduğu tüm destekler için kendisine teşekkür ederim.

Tolga Yumrukçal

Şeref Bey'e yeni işyerimizi satınalımımız sürecinde sergilemiş olduğu doğru yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.

M*******

ŞEREF beye gayrimenkul alımı esnasında yardımları ve desteği için çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim,tekrar iş yapabilmek dileğiyle,saygılar.

Krc Yapı A.ş

Sn. Şeref KARAKAŞ beye gösterdiği üstün gayreti ve erdemli duruşu ve yaklaşık 10 yıldır kendisinden memnuniyetle aldığımız hizmet nedeniyle de teşekkürü bir borç biliriz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Adem Karaca

KRC YAPI A.Ş şirketimiz ve şahsım adına Remax Dora tüm çalışanlarına ve bu minvalde özellikle Sn. Şeref KARAKAŞ beye ilgi ve alakalarından dolayı ve ayrıca gayrimenkullerin değerlemesi ve satışı konularında çok isabetli kararlarından dolayı ve de satış ve sonrası alıcı bakımından müşteri memnuniyeti ve her şeyden önemlisi insani ve ahlaki değerleri öncelemesi nedenleriyle teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Mehmet Çavuş

Yardımları çözüme odaklı hızlı yaklaşımı ve hızlıca ihtiyaca odaklı çözümün üretmesi ve müşteriye olan yakınlığı ile memnuniyetim çok yüksek .. Teşekkür ederim ve başarılırın devamı dilerim..

F*******

şeref beyin vermiş olduğu hizmeterin kalitesi tartışılmaz mükemmel.başarılarının devamını dielrim

Sevda Demir

Profesyonelliği ve güvenilir samimi yaklaşımı için Şeref beye çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Seyit Kültür

Şeref beyle evimizi aldığımızda tanıştık. Güler yüzlü, sorularınıza net olarak cevap veren, işinin ehli ve güvenilir birisidir.

S*******

Profesyonelliği ve güvenilir samimi yaklaşımı için Şeref beye çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

E*******

İlk telefon görüşmemizden sözleşme imzalanana kadar devam eden süreçte, profesyonel ve ilgili yaklaşımı sayesinde hiç sorun yaşamadık. Teşekkür ediyoruz.

Serhan Dervişoğlu

Şeref bey ile 2 ofis satin alimi gerceklestirdik. Sürecin en basindan en sonuna kadar gosterdigi ilgi alaka ve net cevapları ile surecin sonlanmasinda büyük pay sahibi oldu. Kendisine bir kez daha teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim...

Mikail Gülmez

Evimizi kiralarken Şeref beyin göstermiş olduğu yardımları,samimiyeti ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ederiz başarılarınız daim olsun.

Mehmet Yılmaz

İpek hanım Sürecin başından sonuna kadar her konu da çok yardımcı oldu. Tapu ve alım satım konusunda tüm sorularımıza eksiksiz yanıt verdi. Satıcı ile aramızda sağlam bir köprü oluşturdu.

B*******

Şeref bey ev alım sürecinde elinden gelen gayreti gösterdi. Yardımlarından dolay teşekkür ediyorum.

S*******

Ev kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler

Coşkun Ataol

Şeref Bey ile internete koymuş olduğu ticari gayrimenkul ilanı üzerinden tanıştık ve çalışma imkanı bulduk. Portföyüne ve işine hakimiyeti, çözüme dönük yaklaşımı, tarafları bir araya getirirken sergilediği profesyonel ve şeffaf tavır, 3-S Mühendislik A.Ş. olarak aylardır süren arayışımızı oldukça iyi bir satın alma işlemi ile sonuçlandırmamızı sağladı. Kendisine şirket olarak teşekkür ederiz.

Ayla Doğan

Evimizi kiraya vermeye karar vermemizin ardından, İpek hanımla tanıştık ve kendisi bize çok itinalı ve sabırlı yaklaşım göstererek süreci yönetti. Sürekli iletişim içinde, güzel bir işbirliği ile müşteri seçimi yaptık. Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz.

İ*******

Şeref bey işinin detaylarına hakimiyeti ve profesyonel yaklaşımı ile İstanbul'daki evimin satış sürecinde bir gayrimenkul danışmanından beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. RE/MAX'ı RE/MAX yapanın adı değil, Şeref bey gibi uzmanlar olduğunu düşünüyorum.

Ünal Yılmaz

Şeref beyin ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim, bugüne kadar iş yaptığım ve gerçekten kazandığı parayı sonuna kadar hak etti dediğim tek gayrimenkul danışmanıdır benim için bundan sonra inşallah çalışmalarımız devam edecektir.

Mehmet Dorukoğlu

Şeref bey ofis satın alma sürecimizde aklımıza takılan tüm soru ve sorunların giderilmesine fazlasıyla yardımcı oldu. Tapu süreci dahil olmak üzere satın alma sonrasında da tüm süreci titizlikle planlamış ve tamamlamıştır. İlgi, alaka ve yardımları için kendisine tekrar teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim

Umut Serin

Şebnem Tiryaki Hanım'a ofis satın alma sürecimizdeki ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür ederiz. Sürecin her anında bizi bilgilendirmesi, yönlendirmesi ve güler yüzü sayesinde çok keyifli bir satın alma deneyimi yaşamış olduk. Her türlü emlak işinizde güvenle tercih edebilirsiniz.

Eren Bolat

Hülya hanımın sunmuş olduğu hizmetten her anlamda çok memnun kaldığımı ifade etmek isterim. Her şey için teşekkürler.

Münevver Konat

Hülya hanımdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Güler yüzlü profesyonel, deneyim olarak düzenli ve hızlı. Yönlendirmeleri ve bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim. Kendisi ile konuşmamızdan sonra evimi bir saat içerisinde hemen kiraya verdi. İlgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Hülya Baliç

KISA BİR SÜRE ÖNCE TANIMAMA RAĞMEN, SİZ HER YÖNDEN DONANIMLI VE HARİKA BİR İNSANSINIZ ŞEBNEM HANIM... HER ZAMAN GÖRÜŞEBİLMEK DİLEĞİ İLE

Sırma Demir

Daire satış işlemini sorunsuz, sağlıklı bir şekilde, işlerimizi de kolaylaştırarak bu süreci kendisi ile tamamlamanın güveni ve huzuru içindeyim. Şahsım adına kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederim. sağlıkla tekrar görüşmek üzere...

Umut İlkay Aşkaroğlu

Merhabalar Şeref bey kiralam sürecinde bizlere çok yardımcı olmasının yanısıra gerek mülkün tanıtılması, gerek müşk sahibi ile anlaşmamız konusunda yaklaşımı ve tutumu için ayrıca kendilerine teşekkür ederim. Remax ailesinde Şeref bey gibi iş ahlakını bilen, işini severek yapan ve dürüst bir danışmanın olması firmanıza şans kattığına inanıyorum.

Ekrem Uzunöz

Yaklaşık 5 senedir Şeref Bey ile emlak Alım satım ve kiralama konularında çalışıyoruz. Müşteri ve satıcı arasındaki kurduğu müthiş denge ile işleri daha kolay hale getiriyor. Ne sayıcıyı ne alıcıyı yada kiracıyı kayırıyor. Her zaman doğru olan ne ise o şekilde hareket ediyor Şeref bey. Ürünü satıcam yada kirlayacağım diye yanlış bilgilendirme ve yanlış adımlar asla atmıyor. Kendi işlerimizle uğraşırken kiralama yada yatırım işlemlerimizi takip eden Şeref bey iyiki varsınız çok teşekkürler.

Uğur Dilaveroğlu

Şeref bey'in ofisimizi kiralama sürecinde Ofisimizin tanıtılması ve kiracımızla yaptığı iletişiminden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Tüm kiralama süresindeki göstermiş olduğu ilgisi, alakası ve bilgilendirmeleri ve işindeki hassasiyeti profesyonelliğin bir göstergesiydi. Kendisine sonsuz teşekkür ederiz.

Elbey Çelik

Kiralama hizmeti aldım, çok memnun kaldım, çok yardımcı olundu, tebrikler.

Ayten Özturan

Ipek Hanima ev kiralama donemimizde gostermis oldugu ilgiden dolayi cok tesekkur ediyoruz tum islemlemlerimizi en hizli sekilde hallettik ; Herseygonlunuzceolsun Ipek Hanim

Deniz Can Karaca

Ev arayışımızda tanışma şansı bulduğumuz Şeref Bey hem evin tanıtılmasında, hem mülk sahibi ile iletişimde hem de sonraki prosedürde son derece ilgili ve yardımcıydı. Kendisi tanıdıklarımıza rahatlıkla tavsiye edebileceğimiz bir emlak danışmanıdır. Başarılarının devamını diliyorum.

Evren Hatipoğlu

Hülya hanıma çok teşekkür ederiz. İlgi ve alakası bizi çok memnun etti. Daire kiralamamızda bize çok yardımcı oldu sorduğumuz bütün sorulara itina ile cevap vererek bizi doğru yönlendirdi. Teşekkürler Hülya hanım, teşekkürler Remax Dora

Zehra Yılmaz

Uzun yıllardır Şeref beyle çalışmaktayız.Kendisi her zamanki gibi işlerimizi çok hızlı halletmesi, bizleri bilgilendirmesi, geri dönüşleri, deneyimini profesyonelliğini her defasında bizlere kanıtladı.ona sonsuz teşekürümüzü sunuyoruz

Mehmet Yolcu

Şeref Bey'in yardımlarıyla 2. ofisimizi aldık. Tüm süreçte bize yine çok yardımcı oldu. Desteğinden ötürü teşekkür ederiz.

Akın Şahin

Şebnem hanım satın almak istediğimiz ev konusunda bize yardımcı oldu. Diğer görüştüğümüz emlakçıların aksine konuya hakimiyetiyle profesyonelligi ile işlerin kolay ve hızlı şekilde ilerlemesini sağladı. Ayrıca güleryüzlülüğü ve samimiyetinden çok memnun kaldık. Teşekkürler! :)

Sertan Aslan

Evimizi Nisan ayı başında satışa çıkardık. Şebnem hanim, 4 ay gibi kısa ve zor bir dönemde evimizi satışı için, gelen misafirlerimizi yönlerdirmede ve bilgilendirmede, profosyenel satış yönetıciliginin örneklerini sergilemıstir.Son tapu işlemlerine kadar yanımızda olup bilgilendirmesi ve yönlendirmeleri bizleri sorunsuz ve aksaklik yaşamadan işlemlerimizi bitirmemizi sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyor bundan sonraki satış ve portföy yönetiminde başarılar diliyorum. İyi ki yanimizdaydiniz.

Buğra Hekimhan

Piazza Residence 'te kendime daire kiralamak isterken bu süreçte kendisi bana her konuda şeffaf oldu, süreci gayet güzel yürüttü, oldukça kibar ve hoş görülüydü, hizmetlerinden oldukça memnun kaldım bu sebeple ŞEREF beye çok tşk ederim, sevgiler...

Adem Üzülmez

Uzun yıllardır tüm emlak işlerimizde ŞEREF bey ile çalışıyoruz, yine sayesinde bir yatırım daha yaptık, kendisine çok teşekür ediyor ve başarılar diliyorum, hiç düşünmeden kendisini arayabilirsiniz, huzurla tavsiye ederiz...

İlknur Yıldırım

Şeref bey ile Mesa da bir daire satışında müşterisi tarafından vekil olarak bir işlem gerçekleştirdik kendisi gerçekten işinde tam bir profesyonelce hareket etti bende kendisi ile çalışmaktan son derece keyif aldım ve tüm danışman arkadaşlarıma ve müşterilerimize kesinlikle tavsiye edeceğim tekrar dan teşekkür ederim

Cemalettin Kansu

Şeref Bey, tüm emekleriniz için gönülden teşekkür ediyorum, yine titiz çalışmalarınız neticesinde bir işlemi daha başarıyla tamamladık...

Müjde Göksu

HİZMETİNİ ALMIŞ BULUNDUĞUM ŞEBNEM TİRYAKİ HANIMEFENDİNİN GEREK İLGİSİNDEN, GEREK UZMAN YAKLAŞIMINDAN VE PROFOSYONEL YAKLAŞIMINDAN ÇOK ÇOK MEMNUN KALDIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM...

S*******

ŞEBNEM Hn. İLE KİRAYA VERECEĞİMİZ EV İÇİN ÇALIŞTIK, VERDİĞİ HİZMET VE PROFOSYÖNELLİĞİNDEN MEMNUN KALDIK, KISA SÜREDE KİRACI BULDUK, TEŞEKKÜR EDERİZ...

Sinem Aközbek

Şeref Bey, herzamanki gibi yine işlemlerimizi çok hızlı bir şekilde hallettiniz, sorunsuz olarak, size güvenimiz tam, satış olsun satın alma olsun bu işlerde karşı tarafı tanımak imkansız ama sizin müşteri portföyünüzle işlerimiz herzaman sorunsuz gitti, teşekkürler işinize ve bizlere gösterdiğiniz saygı ve alakadan dolayı...

Çağlar Ümitli

Şeref Bey ile uzun yıllardır işletmemize ve şahsımıza ait gayrimenkullerin satışı ve kiralaması konusunda çalışıyoruz. En son işimizde ilana çıkmasının 3. gününde çok iyi bir kiracı buldu. Duruşu, işe hakimiyeti ve bilgisi ile tam bir profesyonel. Teşekkürler

Ateş Akkuş

İpek Hanım tüm süreçte gerçekten çok yardımcı oldu. Uzun zamandır kiralayamadığım dairemi çok hızlı bir şekilde kiralayabildi. Destekleri için çok teşekkür ederim.

E*******

ŞEBNEM HANIM EVİMİZİ 24 SAAT GİBİ ÇOK KISA BİR SÜREDE KİRAYA VERDİ, KENDİSİ SON DERECE İŞİNE HAKİM, GÜLER YÜZLÜ, İLGİLİ BİR DANIŞMAN, HİZMETİNDEN ÇOK MEMNUNKALDIK, TEŞEKKÜR EDERİM

U*******

İpek hanım işini büyük bir titizlikle yapan, son derece profesyonel, bütün taleplerimize yönelik çözümler üreteb ve sonunda evimizi çok iyi bir şekilde değerlendirmemize yardımcı olan bir emlak danışmanıydı. Bizim bir emlak danışmanının yapabileceğinden çok daha fazla emek sarfetti. Emekleri için müteşekkiriz.

S*******

İlk irtibata geçtiğim andan itibaren, tüm süreci profesyonel bir şekilde yürüttü. Gerek sektörel bilgisi gerekse güvenilirlik açısından kendisi takdire şayan bir danışman olarak aklımızda kalacak. Bundan sonraki zamanlarda ihtiyaç halinde gözü kapalı çalışabilirim. Tüm emeği için tekrar teşekkürler.

Zühal Şimşiy

Sevgili ipek hanım tam istediğim evi mülk sahibinin ve benim isteklerimizi orta noktada buluşturarak kiralamami sağladığınız nezaketiniz ilginiz kolaylastiriciliginiz için teşekkür ederim ev kiralama sürecinde .biir çok emlak danismaniyla görüştüm gerçekten şaşırtan üslup ve tavırları vardı acıkara hizmet ve nezaketiniz için teşekkür ederim tekrar sevgiler

Meral Kavak

Hülya Hanım satın aldığımız aynı evi daha sonra kiraladı. Kendisine anlattığımız hassasiyetlere uygun bir profili ilk günde bize sundu ve evimiz daha ilk ilan gününde kiralandı. Taleplerimize çok hızlı döndü. Kendisi ile çalışmaya devam etmek isteriz başka yerlerde de.

Guzin Fesel

10 yili askindir tanidigim ozel insan. Hosgoru guleryuz sabir deneyim uzmanlik profesyonellik.. Ve daha fazlasi.. Yolu acik sansi bol olsun. Remax boyle bir elemana sahip oldugu icin cok sansli.. Ne kadar tesekkur etsem az. Tekrar tekrar tesekkurler...

Yasin Memiş

Maltepe ilçesi zümrütevler mah. deki kiralamış olduğum dairenin kiralanması sürecinde gayrimenkul danışmanı HÜLYA HACIFAZLIOĞLU'nun sürecin başından kiralama işlemi tamamlanıncaya kadar göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Teşekkürlerimi sunarım.

Gülsin Gümüş

Ev alma sürecimizde samimi, dürüst ve güvenilir insanlara ihtiyacımız olur ya hani.. Şeref bey böyle biri. Bu süreç içinde aklımızda hiçbir soru işareti bırakmayan, bilgisi ve tecrübesiyle, ailemizden biri gibi hissettiren Şeref Karakaş a teşekkürler ediyoruz.

E*******

Evimizin satış sürecinde göstermiş olduğu yakın ilgi, bilgilendirme ve her konuda desteği ile yanımızda olan Sn Şeref Karakas'a çok teşekkür ederiz. Ayder Ailesi

Orhan Öncer

Ümraniye ' de bulunan evimizin satışında göstermiş olduğu ilgi, doğru bilgilendirme, süreci olumlu yönetimi nedeniyle kendisine çok teşekkür ederiz.

Onur Karataş

Şeref beye yeni evimizi kiralarken gösterdiği ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederiz

Berat Tay

Şebnem Tiryaki Hanım'a sonsuz teşekkürlerle.İşini özveriyle yapan sürecin başından sonuna kadar güvenilir bir şekilde bizimle ilgilenmesi memnuniyet vericiydi.

Sırma Demir

Gerçektende" işinizi şansa "bırakmıyor, üzerinizden o kadar yükü alıyor ki rahat ve güvenilir bir şekilde işleminizi tamamlıyor. Kendisi ile ikinci kez kiralama işlemini yaptık. Çok hızlı bir şekilde ve sorunsuz hallettiği için sonsuz teşekkürlerimi önce kendisine, sonra da Remax Dora ailesine iletiyorum.

Mehmet Yolcu

Ocak 2021 yılında Şeref Bey'in yardımlarıyla ofisimizi aldık. Kendisinin çok net ve bilgilendirici yaklaşımı ve sürekli desteği bizim alım sürecimizi çok hızlandırdı. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederiz.

Gökhan Atıcıoğlu

Mehmet Beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Tecrübesi ile çok kısa bir süre içinde evimizi sattık. Tekrar çalışma dileğiyle...başarılarınızın devamını diliyorum...

M.murat Erginkoç

Evimizi kiraya vermeye karar verdiğimizden itibaren yapmış olduğu profesyonel yaklaşım, sabırlı çalışması ve titiz tutumu sayesinde bunda sonra da ihtiyaç olacak tüm emlak danışmanlık işlerimizde çalışmak istediğimiz bir partner oluştu . Teşekkürler

Hamit İpek

Merhaba, Emlâk sektöründe böyle güvenilir insani bulduğumuz için çok şanslıyız. Tekrar teşekkür ederim. Sağlıcakla

Kemal Esener

Ofis alma aşamasında tüm süreçlerde bizzat konunun içerisinde yer alarak tüm sorunların çözümünde bize destek olan Şeref Bey’e çok teşekkür ederiz. İşine olan saygısından dolayı çok takdir ettik ve memnun kaldık.

Teoman Engin

Şeref bey ile çalışmamızda kendisi beni düzenli olarak bilgilendirdi. Gerek sektörel yönelimler, gerek doğru benchmarklar konusunda çok değerli bilgiler verdi. Zamanlı, doğru ve dürüst yönlendirmeleri, bir müşteri açısından gerçekten emlakçılık sektöründe çok değerli ve nadir bulunduğunu düşündüğüm özellikler. Kendisi ile tekrar çalışmayı seve seve arzu ederim.

Canan Çetinkayalar

Göztepe ' deki (İstanbul ) evimizin satışı sürecini başlangıcından sonuna kadar dürüst, içten, ilgili ve saygılı bir şekilde yürüterek sonuçlandırdı. En başından itibaren kendisine güven duyduk ve yanılmadık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Askin Ozocak

Satın almamıza vesile olduğu, gayrimenkul, alıcı ve satıcıların 3 ülke ve 5 şehre dağıldığı Göztepe/İstanbul'daki konutumuzun işlemlerini titizlikle ve adeta canlı yayın takip/bilgilendirme ile yapan Semih beye teşekkür ederim. İşini iyi yapan bir profesyonel ile tanışmaktan mutluyum.

A*******

Güvenilir, hızlı ve profesyonel bir şekilde ev alırken danışmanlığımızı yaptı. Makul, dinamik ve çözüm odaklı çalışan bir beyfendi. Başarılarının devamını diler ve teşekkür ederim.

Sena Özgün

Şeref bey hem çok bilgili hem de bizimle çok ilgilendi ve su an aldığımız evı alma aşamasında da yardımları ıcın teşekkür ederiz

Uğur Duygun

ŞEREF beye yeni evimizi kiralarken gösterdiği ilgi ve yardımları için çok teşekkür ederiz.

Nimet Pekin

Dairemizi yine ŞEREF bey vasıtasıyla sattık, her zaman ki gibi işini titiz ve özverili yaptı çok memnun kaldık, her şey netti, herkese tavsiye ederiz, tekrar görüşmek dileğiyle teşekkürler

Mustafa Karaca

Satış konusunda müteahhit firma olarak bizim haklarımızı korumanın yanında alıcı tarafında haklarını gözeten hak hukuk adalet çerçevesinde fevkalade hassas bir tutum göstererek işini gereği gibi yaparak insanların taktir ve duasını kazanan tüm bu süreçte insani ve ahlaki değerleri önceleyerek profesyonelliğiyle süreci neticelendiren sn. Şeref KARAKAŞ beye çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım

Fatih Tartıcı

Ev hakkında tüm detaylara hakimdi. Alım sürecinde tüm aşamalarda yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler.

Yunus Özkul

Öncelikle İPEK koça ya çok çok teşekkürü bir borç bilirim günümüzde böyle güvenilir dürüst insanların hala var olduğunu bana gösterdi işini titiz ve profosyonel bir şekilde yaptığına tüm gönlümle inanıyorum yaşam ve iş hayatında başarılarının devamını dilerim teşekürler ederim çok sağolun tüm yaptıklarınızdan dolayı

Recep Sezgin

Yunus emre sitesindeki kiralık evi bulmamızı sağlayan ve bu sıkıntılı süreci kusursuz tamamlanmasını sağlayan Semih Bey'e çok teşekkür ederim. Emeğinize Sağlık.

Handan Aral

Evimi çok kısa sürede kiralaması, çok titiz davranarak çok uygun bir kiracı bulması nedeniyle kendisine çok teşekkür ederim.

Altan Gizden

Evimizi kiralama sürecinde bilgisi, deneyimi ve profesyonel iş anlayışı ile ihtiyacımız olan tüm desteği aldığımız İpek hanıma sonsuz teşekkürler.

Onur Şengül

Şeref Bey'e güvenirliliği saygıdeğerliği ve samimiyeti için teşekkürü borç biliriz.Alışverişte günümüzde kaybolan söze olan güven duygusunu bize tekrar hatırlattı.Kendisiyle keyifle çalıştık.

D*******

Şebnem Hanım sürecimizin başından sonuna kadar güven verici şekilde detaylı bilgilendirme yaptı ve en ufak ayrıtılarla bile ilgilendi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Derya Yalçın

Şeref bey şuanda almış olduğum evin ilk gösteriminden tapuyu elime alana kadar tüm süreçlerimi özenle sabırla ve nezaketle takip etti ve çok kısa bir sürede süreci sonlandırmama destek oldu.Doğru bilgilendirmeler yaparak tüm sorularıma anlık cevaplar vererek güven verdi ve en önemlisi doğru satıcıyla buluşmamı sağladı. Şahsına ve remaxa çok teşekkür ederim.

Ayşe Semiz

Evimizi kiraya vermek için İpek hanımdan yardim aldık.Mesleki tecrübesi sonucu 5 gün içinde evimizi kiraya verdik. Süreç hızlı ve saygı sınırları doğrultusunda ilerledi.

Sunay Kutlu

Çok kıymetli Dora ailesi, Öncelikle teşekkürüm sizlere.Şeref Bey'de yüksek ahlak, gerçek profesyonellik, engin tecrübe, nezaket, saygı ve en önemlisi güven.Hepsi ve fazlası var kendisinde.Çok şanslıyım ki onu ve sizleri tanıdım.Şeref Beye sonsuz teşekkürler.Sizinle iş yapmak gerçek bir ayrıcalık.İyi ki varsınız.Hep çok iyi olun.Yürekten teşekkür ederim herşey için size.Tek adres sizsiniz...

Evren Kurt

Şebnem hanım ile konut kiralama sürecimde tanışma fırsatı buldum. Kafamdaki soruların tamamına net cevaplar vererek beni her konuda aydınlattı. Alanına çok hakim bir emlak danışmanı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serdar Türkaydın

Evimizin satış sürecini son derece ilgili ve profesyonelce yürüten Semih Bey'e minnettarım. Kurumunuza yakışır bu süreç yönetimi için kendisine teşekkür ederim.

V*******

Şeref bey ile Küçükyalı'da şu anda oturduğumuz evimizi kiralarken çalıştık. İlk telefonla konuştuğumuz andan evi kiralayana hep doğru bilgi vermesinin yanında, sıcakkanlı ve dürüst yaklaştı. Her detayı saklamadan aktardı. Karar verdikten sonra eve taşınana kadar tüm süreçlerde yardımcı oldu ve düzenli şekilde süreçle ilgili bizi bilgilendirdi. Süreçten gayet memnun olduk. Bu açıdan kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz.

Erdem Yazıcı

Kurtköy - Aydınlar Sitesinde bulunan Dubleks evi satın almamız sırasında göstermiş olduğu yakınlığa ve sağlıklı iletişimine çok teşekkür ederim.

Mahmutkucukulucay

Daire alim satiminda mehmet bey in ilgi ve alakası dan dolayi çok teşekkür ederim

Bülent Kamil Güven

Gerek daireyi satın almamda, gerekse kiraya verilmesine aracılık eden, Semih İsmet Aral beyin göstermiş olduğu yakın ilgi, alaka ve verdiği güven duygusu bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir.Kurumunuz nezdinde kendisine takdir ve teşekkürlerimi arz ederim.

Şevket Bakan

Mehmet bey’e göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Bülent Kamil Güven

Satılık daire bulmama vesile olan Semih beyin gösterdiği ilgi, alaka ve iş disiplini çok değerli kendisine teşekkür ederim.

Taner Güler

Altayçeşme'deki evimizin satilma sürecinde sabırlı, anlayışlı ve profesyonel yaklaşımıyla bizi hiç yormadı ve sıfır sorunla evimizin en kisa sürede satılmasını sağladı. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Cem Aydın

Mehmet bey evimin satılmasında göstermiş olduğunuz destek ve gayretleriniz için teşekkür ederim. Başarılarınızı devamını dilerim

Mustafa Özel

Şebnem Hanım'ın her iki tarafın haklarını gözeterek süreci çok profesyonel biçimde yöneten ve güven veren bir çalışma prensibi var. Aynı zamanda çok nazik ve hızlı bir şekilde her türlü sorumuza çözüm üretti. Emeğiniz ve özveriniz için teşekkür ederiz.

Mehtap Ceylan

Merhabalar, Aradığım evi bulmamda ve satın alma sürecinde desteğini ve yardımseverliğini hiç esirgemeyen ve bu sancılı süreçleri pürüzsüz bir şekilde atlatmamızı sağlayan Semih beye tekrar teşekkür ediyorum.

Ersin Koc

Semih bey çalışmaya başladığımız ilk günden beri saygılı, sakin, bilgilendirici, yaptığı işe hakim duruşuyla hem satışımızın sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasına hem de tarafların başları ağrımadan pürüzsüz bir şekilde işlemlerini halletmelerine vesile oldu. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Türkan Gülaydın

Küçükyalı Sahil Konakları'ndan yeni evimizi alırken bize göstermiş olduğu ilgi ve alaka için, bütün aşamalarda yanımızda olduğu ve özverili çalışmaları için kendisine çok tşk eder, başarılarının devamını dileriz...

Ahmet Çeker

Remax-Dora Ekibinde olan, Sevgili İpek hanımın ilgi alakası mükemmeldi. Alım işlemleri boyunca sürekli bizimle iletişim hakindeydi. Kendisine teşekkürü borç bilirim. Sadece REMAX olarak %2 lik emlak ücretinde bir esneklik sağlanması gerekiyor.

Ebru Teker

Tatilde bile bizimle süreci en ince detayına kadar takip edip güler yüzü ve hoş sohbetiyle bize güven duyduran şabnem hanıma tekrar teşekkür etmek isterim.

Suat Çakıroğlu

Onlarca emlak danışmanı ile muhatap olduktan sonra karşımıza Şebnem hanım çıktı. Özverili çalışması ile bir danışmandan bekleyebileceğiniz hizmetin fazlasını sunuyor inanın.

H*******

Şeref bey ev tutma sürecinde bize güler yüzlü yaklaşımıyla çok yardımcı oldu. Devamlı irtibat halindeydi ve ev hakkında bilmek istediğimiz konuları memnuniyetle anlattı. Ev kiralama işlemindeki karışıklıkları basitleştirerek süreci hızlandırdı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Bulent Kılıç

Mehmet bey aracılıgı ile evlmlzl aldik.Surec boyunca ilgili, sorularimaza her zaman cevap veren, her konu da yardimci oldu. Emeklerinden dolayi tesekkur ederiz

Aytaç Yavuz

İpek hanim Satış sureci boyunca ilginiz, alakanız ve yardimlariniz çok teşekkür ederiz.

S*******

Profesyonel yaklaşımı ve güvenilir, kibar nezaketli tavırlarının tüm Remax çalışanlarına örnek olmasını ve kendisinin Remax için ne kadar örnek temsilci olduğunu belirtmeden geçemiycem. Şeref beyin doğru bilgilendirme ve şeffaf çalışma anlayışı ile kısa sürede evimi satabildim.Bütün süreçte en ince ayrıntıya kadar profesyonel yaklaşımı için cok teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim.

Nazlı Günerli Okutan

İlgi ve alakası işe bakış tarzı gerçekten harika.İşini layıkıyla yapan dört dörtlük bir arkadaş.Emekleri için teşekkür ediyorum .

Sevtap Bayramoğlu

Şeref beyin ilgi, alaka, samimiyeti için çok teşekkür ederiz. Kiralamış olduğumuz daireyi, her türlü kolaylık gösterip tüm dürüstlüğü ile yanımızda olmuştur. Her türlü kolaylığı sağlamıştır.

Fuat Urman

Şeref bey bu süreçte çok ilgilendi ve yardımcı oldu. Süreç uzamadan kısa sürede ev sahibi olduk. Teşekkür ediyoruz.

R*******

Şeref Bey’in ilgili, çözüm odaklı tutumları sayesinde hızlı bir şekilde evimizi sorunsuz bir şekilde aldık. Bütün süreç boyunca yanımızda olduğu için kendisine teşekkür ederiz. Tecrübesi, nezaketi ve güvenilir kişiliği ile Şeref bey’i ev almak - kiralamak isteyen herkese tavsiye ederim.

Çetin Suvaroğlu

İpek Hanım Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

İ*******

Doğru bilgilendirme ve düzgün iş anlayışı ile sonuca vardık. Tapu sürecinde de beraberdik. Biz memnun kaldık. Teşekkürler

Davut Kasap

Mehmet bey bize her türlü konuda yardımcı oldu Emeklerinden dolayı teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim..

Zeynep Öztürk

Mehmet beye gayrimenkul alımımızdaki emeklerinden dolayı teşekkürlerimizi kendisine ve firmanıza sunarız.Syg.

B*******

Şeref Bey, surecin basindan beri tum seffafligiyla, duzenli olarak bilgilendirerek cok yardimci oldu. Pandemi surecinde saglik cekincesinden dolayi evi bir sure goremeyecegimjz donemde de bizimle iletisimde kalip geri donusleriyle evimizi almamiza vesile oldular. Cozumcul ve olumlu yaklasimlar gormemiz ayrica guven duymamizi sagladi. Kendilerine tekrardan buradan tesekkur ediyorum.

M*******

Şeref bey sürecin başından tapu işleminin sonuna kadar çok profesyonel biz hizmet sundu. Kendisine teşekkür eder ve başarılarının devamını dilerim.

E*******

İlgi ve alaka guzel

E*******

Geç saatte de olsa yardımcı oldular. İyi bilgilendirme yapıldı.ilgileri ve güvenleri çok iyi. Teşekkür ederim.

Murat Tas

Cok kisa surede cok guzel donusler aldik verdigi yardimlardan cok memnun kaldik hizmetini hic cekinmeden onerebiliriz

N*******

Ev satmak için tesadüfen tanıştım kendisiyle. Sürecin başından sonuna kadar yanımızdaydı . Hoş sohbetiniz ve bitmeyen sabrınız için ayrıca teşekkür ederim. Güvenli ve kolay bir süreç oldu sayenizde.

Pınar Akçalı

Güven ve samimiyetle işimizi sonuclandirdiginiz için çok teşekkür ederim ...

Volkan Akbulut

Şeref Bey yıllardır çalıştığım, güvenilir bir emlak danışmanidir. En ufak bir sorununuzda dahi yardımcı olmaktan çekinmez ve güven duyma konusunda tereddüte dâhi dusmenize gerek kalmadan gerekli tüm bilgilendirmeyi yapan, mesleğini en iyi şekilde gerçekleştiren ender danışmanlardan birisi. Kendisine teşekkür ederim.

Ayfer Cengiz

Şeref bey, ev alma sürecinde tarafımıza göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve hoşgörünüz için öncelikle teşekkür ederiz. Sayenizde emlak sektöründe görev alan satış danışmanlarına ve sektöre karşı bakış açımız olumlu yönde değişmiş bulunmakta.Emekleriniz için teşekkür eder, başarılarınızın hayat boyu devam etmesini dileriz.

Ender Öztürk

Hülya Hn ile tanışmaktan, calismaktan mutluluk duydum. Etkin, verimli çalışmalari analitik düşünerek çözüm odaklılıgı, güleryüzlü yaklaşımi ile kisa surede islem gerceklestirdigi icin kendisine çok teşekkür ederim. Ender Öztürk

Orhan Özbey

İşine hakim çözüm odaklı ve güler yüzlü bir yaklaşım sergilediği ve güven veren yapısı nedeniyle işimizi kolayca çözdüğü için çok teşekkür ederim. O.Ö.

O*******

Şebnem Hanım cok nazik ilgili ve bilgili bir emlak danışmanı. Kendisi cok hizli bir şekilde kiralama işlemini gerçekleştirdi ve hiçbir safhada irtibatı kesmeden gerekli bilgilendirmeleri yaptı.Kendi gayrimenkulune islem yapıyormuş gibi sahip çıkıyor.Tesekkurler

A*******

Şebnem hanım satış işlemini çok profesyonel ve eksiksiz bir şekilde yönetti, çok iyi iş çıkardı. Kendisine güvenimizi boşa çıkarmadı. Endişelendiğimiz tüm noktalarda bizi rahatlatarak sürecin bizim tarafımızda stressiz bir şekilde tamamlanmasını sağladı. İşini hakkıyla yapan ender insanlardan olduğunu söyleyebilirim. Çok teşekkür ederim.

F*******

Öncelikle karşısındakine Güven veren bir kişi olarak işini mükemmel şekilde yapan bir kişi olarak tanıdık Hiçbir sıkıntı çekmeden satış işlemi gerçekleşti Her şey için çok teşekkür ederiz

M*******

Sn.Şebnem Tiryaki, müşterisine sadece müşteri gözüyle bakmayan, son derece ılımlı ve enerjik bir tavırla yaklaşarak güven tesis eden işini severek yaptığını belli eden bir emlak danışmanı olarak şahsımın ev kiralama sürecini hızlandırdığı için kendisine teşekkür ederim.

H*******

Şebnem hanım, konuya hakimiyeti ve iletişimi ile müşterisine güven veren, işine sahip çıkan son derece kibar bir emlak danışmanı. Gözünüz arkada kalmadan mülkünüzün satış veya kiralama işlerini teslim edebilirsiniz.

Arif Emrah Özbay

Sebnem hanim ile kiralama islemimiz oldu. İsinde ilgili, hizli, tavsiye verici bir kisi. Cok memnun kaldik. Kendine tesekkur ediyorum.

Kerem Yıldırım

Sebnem hanim isini cok iyi yapan bir profesyonel.Kendisiyle bir hafta oncesinde irtibata gecmistik ve kisa surede evimize kiraci buldu.Guvenerek kendisiyle calisabilirsiniz.

M*******

Profesyonel ve işbirlikçi bir iş anlayışı. Şeref Beyi takdir ettik.

Melike Gözüküçük

Yılın son iş günüde olsa evimin satışında gösterdiği çaba ve özverilerden dolayı kendisine çok teşekkür eder mutlu, başarılı ve sağlıklı yeni bir yıl dilerim.

Harputoğlu İnşaat Nuri Harputoğlu

HARPUTOĞLU İNŞAAT OLARAK 10 YILDAN FAZLA SÜREDİR ŞEREF BEY VE FİRMASIYLA TİCARİ PAYLAŞIM İÇERİSİNDE OLDUĞUMUZ SÜREÇTE KENDİLERİNDEN SON DERECE MEMNUN VE MUTLU OLDUĞUMUZU BELİRTMEK İSTERİM. HERŞEYDEN ÖNCE İNSANİ VE AHLAKİ DEĞERLERİ ÖN PLANDA TUTAN ÇALIŞMA PRENSİBİNİN, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN VE ÇÖZÜM SÜRECİNDEKİ AÇIK VE ŞEFFAFLIĞININ KENDİSİYLE BU KADAR SENEDİR DEVAM EDEN MÜNASEBETİMİZDE ÇOK ÖNEMLİ ROLÜ VARDIR. DAHA NİCE SENELER BİRLİKTE PAYLAŞIM İÇİNDE OLMAYI TEMENNİ EDER, KENDİSİNE BAŞARILAR DİLERİM.

Yakup Karaca

Şirketim ve şahsım adına Remax Dora tüzel kişiliğine ve bu minvalde özellikle Sn. Şeref KARAKAŞ beye ilgi ve alakalarından dolayı ve ayrıca gayrimenkullerin değerlemesi ve satışı konularında çok isabetli kararlarından dolayı ve de satış ve sonrası alıcı bakımından müşteri memnuniyeti ve herşeyden önemlisi insani ve ahlaki değerleri öncelemesi nedenleriyle teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz.

Çetin Bozdağ

Hem yeni evimize hem de yeni dostlara kavuşmamızı sağladığınız için, gösterdiğiniz yakın ilgi alaka için, Ev almak gibi meşakkatli bir olayı bizim için çok kolay ve zevkli bir sürece çevirdiniz. Herşey için teşekkürler

Erdem Büyükcan

Şeref Bey bütün süreç boyunca olumlu yaklaşımı, şeffaf ve net geri bildirimiyle karar vermeme yardımcı olmuştur. En önemlisi güven vermiştir. Kendisine tekrar teşekkür ederim.

Çağlar Ümitli

Şeref Beye daha önceki emlaklarımızın yönetiminde olduğu gibi bu kiralama işlemindede her zamanki titizliği ve hızlı geri dönüşü için teşekkür ederim.

Gürkan Atabay

Ofistanbul'da ki ofisimizin satış sürecindeki destekleri için Şeref Bey'e ve Remax Dora ekibine teşekkürler ediyorum. Ayrıca satış ve tapu süreçlerini de rahat bir şekilde hallettik, tekrar teşekkürler.

Gürhan Yüksel

Emlak kiralama yada satınalma benim için zor bir durum Fakat Ayla Reis hanımefendi sayesinde sağolsun çok kolay bir durum oldu benim için..Çok güvenilir çok çalışkan sonuç odaklı çalışan işini de seven değerli bir hanımefendi..Bundan sonrada evim kendisine emanet... Teşekkür ederim tekrar ..

Mehmet Arslan

Hülya hn.İşini Avrupalı danışman formatıyla yapan ve işin başından sonuna kadar aynı enerji ile takip eden bir emlak danışmanı.Kendisine ve Remax"a teşekürler

Ekrem Uzunöz

Şeref Bey bize kendimizi müşteri gibi hissettirmeyen, bizim gibi düşünen ve bizim haklarımızı savunan her şeyden önce çözüm odaklı ve samimi bir danışman. Her emlak işimizde tek yardım alacağımız abimiz. Timetech Bilişim Ailesi olarak çok teşekkür eder işlerinizde her zaman başarılar dileriz.

Behiye Sakaoğlı

Şeref bey aracılığı ile bu yaz Küçükyalıda çok hoş bir ev satın aldım, ilgisi ve ihtimamı için teşekkür ederim.

Burçin Bozdağ

Hayalimizde ki eve kavuşmamızı sağlarken ailemizden biri olan Semih beye Sonsuz sabri, nezaketi, güleryüzü, profesyonelliği ve kafamızdaki ön yargıları yıkarak yeniden canlandığı güvenilirlik için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Burcu Şener Güllü

Ayla hanımla çalıştığımız süreçte çok memnun kaldık. Kendisi çözüm odaklı, hızlı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, alıcı satıcının çıkarlarını gözeten samimi tavrıyla bundan sonra da emlak işimiz olduğunda danışacagımız tek kişidir. Teşekkür ederiz.

İlhan Süzer

Şu anda oturduğumuz daireyi Ayla hanım aracılığı ile kiraladık. En başından kiralama sürecine kadar, güleryüzü ve çözüm odaklı yaklaşımıyla bize çok yardımcı oldu. Kiralamadan sonra bile zaman zaman halimizi hatırımızı sorar. Kendisine çok teşekkür ederim.

Demsay Elektronik Hasan Yenice

Ofistanbul projesinden Şeref Bey aracılığı ile aldığımız ofis ile ilgili yardım ve ilgisi için teşekkürler gerçekten işini iyi takip eden bilgili ve ilgili bir kişi

Oruç Tümel

Ayla hn ile yaptığımız süreçte ; son derece ilgili, zaman yönetimi olarak bizleri yormadan . üstelik en önemlisi işindeki hakimiyeti ile oldukça mutlu etmiştir. Güleryüzlü ve sıcak yaklaşımı ile birlikte hem yatırım olarak hemde uzun zamandır arayışımız ile bundan sonraki süreçte de daimi danışmanımız olacaktır.

Kübra Tavacı Gemici

Ev almak hiç aklımızda yokken bir anda karşımıza ayla hanım çıktı.öylesine bakalım fikrimşz olsun derken eve bakmaya gittiğimizde kendimizi pazarlık aşamasında bulduk:)Yoğun iş tempomuzda zamanımızın az olması Ayla hanım'ın bilgisi, işini severek yapması bizleri satın alma sürecinde de o kadar rahatlattı.Kendisine ilgisi ve tecrübesi için çok teşekkür ederiz. Bol satışlı güzel bir yıl olması dileğiyle.

Ercan Solhan

Süper ilgi/hız ve çözüm, , teşekkürler Ayla hanım...

Cemal Yıldırım

Kendisi son derece titiz ve özenli çalışarak ilgili desteği sunmuştur. Özverili çalışması için ayrıca teşekkür ederim.

Işıl Çam

Ayla hanım daire arayışım sürecinde danışmanlık konusunda gerçekten çok ilgiliydi. Daire bakmamız da, daire sahibi ve biz arasındaki iletişimde, fiyat konusunda orta yolu bulma da çok çok yardımı oldu. Gerçekten profesyonel, aynı zamanda güvenilir ve vicdanlı biri. Aldıktan sonra da iletişimi kesmedi ve ev ile ilgili konularda kendisine kolaylıkla ulaşabildik. Iyi ki tanışmışız. Yolumuz inşallah tekrar kesişir.

Tuğçe Savaş

Istanbul anadolu yakasindaki evimi 1 hafta icerisinde sorunsuz bir sekilde kiraya veren Ayla hanim harika is cikardi dogrusu. Kesinlikle isini en dogru sekilde yapan bir profesyonel. Sonsuzkere sonsuz tavsiye ederim.

Mahmut Birışık

Şeref beye KÜÇÜKYALI SAHİL KONAKLARI'ndan aldığımız ev için yardımları ve ilgisi için çokkk tşk ederiz, başarılar dileriz...

Gama Proje Elektrik Taahhüt Erkan Köse

Şeref Bey, yaklaşımı ve kişiliği ile farklı bir hizmet anlayışı sunuyor. Bizi de yeni ofisimize kazandırdığı için teşekkür ediyoruz.

Utku Töre

Şeref Bey ile olan diyaloğumuz bi emlakçıdan çok arkadaş ve abi gibi gelişmiştir, kendileri sayesinde. Kontrat imzalandıktan sonrada yardımlarını hiç azaltmamıştır. Her şey için kendisine çok teşekkür ederim.

Mehmet Güne

Dairemizin kiralanmasında ki yardımlarından dolayı teşekkürler

Erdoğan Tezel

Semih Bey ile Yaşampark daire satın alma aşamasında karşılaştık.Kendisi gerek kişiliği gerekse güven veren bilgilendirmeleri ile çok profesyonel bir danışmandır.

Özgür Denizalp

Semih Bey, Göztepe'deki daireyi kiralarken son derece ilgili idi, daireyi göstermeye ve kontratı yaparken söz verdiği saatlerde yerinde bulundu, hem kiracıyı hem de ev sahibini eşit şartlarda düşünen, saygılı ve güvenilir bir danışman, teşekkürler Semih Bey.

Seda Tezel

Yaşampark Apt.' daki dairenin satın alma sürecinde bize gösterdiği olumlu yaklaşım, şeffaf bilgilendirme ve güven verici kişiliği sayesinde evimizi satın aldık. Semih Bey ' e çok teşekkür ediyorum.

Ali Tarlakazan

Şebnem Hanım ile 2015 yılında tanıştık, o günden bu yana hem benim hem de diğer aile fertlerimin emlak alım satım, kiralama işlerini Şebnem Hanım ile yürütüyoruz. Kendisi çalışmasıyla, iş yapışındaki özeni ve güvenirliği ile takdirimizi kazanmıştır. Ayrıca başladığımız tüm projeleri de kabul edilebilir bir süre içinde tamamlamış bulunuyoruz. Kendisiyle daha uzun süreler çalışmak isteriz.

İsmail Karaağaç

Tamamen ilgili ve müşteri odaklı çalışmanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.

Mevlüt Oymak

Saygıdeğer şeref bey ev almamıza vesile olduğunuz kadar bize verdiğiniz destek ve özveriden dolayı size ne kadar teşekkür etsem azdır, sizin bu iyi niyetli kişiliğinizle daha nice insanı ev sahibi yapacağınıza inanıyorum, Allah razı olsun,

Hüsnü Duran

YENİ AİLE KURARKEN EN TİTİZLENDİĞİMİZ ŞEY EVİMİZ VE ŞEBNEM Hn. BİZİMLE SABIRLA İLGİLENDİ, DEFALARCA SUNUM YAPARAK İÇİMİZİN RAHAT ETMESİNİ SAĞLADI VE GÖNLÜMÜZE GÖRE BİR EV KİRALADIK, ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Ebu Bekir İmal

EŞYALI KİRALIK OFİSİMİZİN KİRALANMASINDA GÖSTERDİĞİ TİTİZ ÇALIŞMADAN VE KISA SÜREDE SONUCA DÖNDÜRMESİNDEN DOLAYI ŞEBNEM HANIMa ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Filiz Akduygu

Göztepe ' de bulunan 2 + 1 dairemizi Semih bey ' in göstermiş olduğu düzenli bilgilendirme, doğru fiyat arayışı ve titiz davranışları sonucunda sattık ve sonuçtan çok memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ederiz.

Hünkar Yılmaz

Sayın Semih Aral, evimizi satın alma sürecinde özenli, şeffaf ve bilgilendirici yaklaşımıyla bize güven vermiş ve sürecimizi sorunsuz sonuçlandırmamızı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Alfonso Ianniello

Evimizi satın alma sürecinde gösterdiği ilgi ve dostane yaklaşım için Sayın Semih Arala çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Güneş

Konut alışımızda ki yaklaşımından dolayı teşekkür ederim

Cengiz Akduygu

Göztepe, Or - Ay Sitesindeki dairemizin satışı sırasında gösterdiği ilgi, belirli dönemlerde yaptığı raporlama ve olumlu yaklaşımları nedeniyle Semih bey ' e çok teşekkür ederim.

Bilgin Algül

Kaliteli hizmet.. Teşekkür ederim.

Neslihan Çavunt Altay

Semih Bey'in güvenilir, samimi ve profesyonel bakış açısıyla işlerimiz çok kolay bir şekilde sonuçlandı. Kendisine özellikle samimiyeti için çok teşekkür ederim.

Recep Songur

Emlakçılar hakkındaki düşüncelerimi değiştiren Şeref beye çok teşekkür ederim. Güleryüzüyle samimiyetiyle iyi niyetiyle ve bir o kadarda işine vermiş olduğu özen ve itina ile işini gerçekten layıkıyla yapıyor. Kiralamada bize yardımcı oldunuz inşallah ilerde bir ev alırkende yine sizinle çalışmak isterim. Saygılar selamlar

Ali Altay

İşimizi kolaylaştıracak bilgileri bizlere bıkmadan usanmadan özverili bir şekilde sunup, dürüst ve samimi kişiliğiyle bizlere yardımcı olmasından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Sılay Ünal

Bukadar aşırı titiz birisi olarak huzurla ve içim rahat bir şekilde bir daireye bulup taşınabilmemi anca Şeref bey aynı şekilde titiz, güvenilir ve avrupai çalışma tarzıyla çözebildi. Kendisine çok teşekkür ederim.

M.ali Şimşek

Evimizin satışı süresi boyunca gösterdiği samimi ve ilkeli yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz, her aşamada bizimle beraberdi, başarılarınızın devamını dileriz.

Tarık Imam

Şeref beyin donanımı, müşteri odaklı tarzı, hızlı ve etkin tavsiyeleri sayesinde istediğmiz bütçeye en mükemmel seçimi rekor zamanda yapıp yeni evimize taşındık, teşekkürler Şeref bey

Erkut Perek

Şeref bey; Hem müşterilerine karşı gösterdiği ilgi ve alakasıyla, hem portföyündeki üniteler hakkında sahip olduğu teknik bilgisiyle, hem de alıcı ve satıcı arasında kurduğu müthiş iletişimle gerçekten takdiri hak ediyor. 17 senedir hem yurt içinde hem de yurt dışında emlakçılarla çalışan biri olarak, işini bu kadar özenle ve düzgün yapan bir emlakçıyla ilk defa karşılaşıyorum.

Meltem Yarkent

Ayla Hanım'ın ev konusunda verdiği ayrıntılı ve düzgün bilgiler sayesinde içtenliği ve samimiyeti bize çok güven verdi. Dürüstlüğü, işindeki titizliği ve nezaketinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. İlk gördüğümüz andan itibaren güleryüzü, güvenilirliği, samimiyeti ve ile gayrimenkul danışmanlığının ötesinde dedirttirdi ve bize her türlü yardımları ve desteği için kendisine tekrar tekrar teşekkür ederiz.

Bedrettin Yılmaz

Dairemiz kiralanması aşamasında hızlı ve doğru bilgiler için Özden Çelik e çok teşekkür eder başarılar dileriz.

Zatiye Kartal

3 Defa dairemizin kiralanması için gösterdiği çaba ve yardım için teşekkürler

Orhan Gemicioğlu

Yaşampark Apartmanında ( Ziverbey ) %50 hissedarı olduğum konutumun satışı esnasında bizi doğru bilgilendirerek satış sırasındaki performansından dolayı Semih bey ' e çok teşekkür ederim.

Ergün Akdoğan

Yaşampark Apt ( Ziverbey ) 1.kat 2 no.lu dairenin satın almamız sırasında bize göstermiş olduğu olumlu yaklaşım, doğru yönlendirme ve sabrı sayesinde evimizi satın aldık. Semih bey ' e çok teşekkür ediyoruz.

İlhan Gemicioğlu

Ziverbey Yaşampark Apt. % 50 si şahsıma ait olan konutun satışı sırasında verdiği güven, doğru bilgilendirme ile satışın sonuçlanmasında gösterdiği olumlu performans için kendisine teşekkür ederim.

Yavuz Aksu

Bulgurlu (Üsküdar ) Garanti Konakları ' n daki evimizi 2 gün gibi kısa bir sürede kiralamış olup süreci cok olumlu ve hızlı bir şekilde yürütmüştür, kendisine çok teşekkür ederiz.

Tuğra Yılmaz

Semih Bey ile ev kiralama sürecimizde tanıştık.Bize gösterdiği ev konusunda verdiği ayrıntılı, düzgün bilgiler sayesinde aradığımız evi kolayca bulduk.Dürüstlüğü, işindeki titizliği ve nezaketinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ayla Aksu

Bulgurlu ( Üsküdar ) Garanti Konakların ' n da bulunan kiralık evimizi çok kısa sürede kiralayarak, kiracı adayı olarak da içimize sinen kiracıyı bularak ve karşılıklı her aşamada bilgi vererek işlemi sonuçlandırmıştır. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Filiz Şahin

Evimizi kiralama aşamasında Ayla hanım çok yardımcı oldu, çok ilgiliydi. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Bert

Küçükyalı daki kiralamayı istediğimiz daire için bize çok yardımcı olan, bilgilendiren ve her türlü çabayı göstererek daireyi kiralamamızı sağlayan Şeref bey e teşekkür ederiz.

Emel Evren

şirket ofisimizi kiraladığımız zaman şeref bey ile çalıştık tüm hizmetlerinden çok memmun kaldık şeref bey'e kurumsal çok şeffaf ve çok özverili bir performansından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Prof.dr. Halit Kasa

Kartal U.Mumcu Mahallesindeki dairemin satışı ile ilgili hizmetlerinizden çok memnun kaldığımı belirtmek amacıyla, Oldukça kısa sürede dairemizin satış işlemleri için size çok teşekkür ediyor, başarıların devamını diliyorum. Prof.Dr.Halit Kasa.

Hıdır Beydilli

Ayla hanıma, dairemi kiralamaya hızlı bir şekilde profesyonelce bana yardımcı oldu buradan kendisine memnuniyetini bildiriyorum çok teşekkür ederim

Hülya Varol

Ayla Hanım ev kiralama aşamasında bize çok yardımcı oldu. Dakikliğinin yanında tüm sorularımıza net cevaplar verdi. Güleryüzlü ve müşteri ile iletişimi noktasında çok başarılı. Çok teşekkür ediyorum.

Levent Mataracı

İstanbul'da satın almış olduğum ev için Şeref Bey yardımcı olmuştu. Şimdi Antalya'da yaşıyorum ancak evimi kiralarken gözüm asla arkada değil. Değerli yardımları için kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki tanışmışız.

Cansu K.

Şeref Bey’in çözüm odaklı ve hızlı yapısı sayesinde yeni evimize kavuştuk. İlgili anlatimi ve pozitif yapisi sayesinde cok kisa surede kendisine guvendik ve o da bizler icin elinden gelenin en iyisini yapti. Satin alma ya da kiralama dusunen herkese tek onerebilecegim kisi Şeref Bey. İhtiyaclariniz dogrultusunda hayallerinizin gercek olmasi icin kesinle onunla calismanizi oneriyorum.

Tuğba Paçacioğulları

Güler yüzlü, çözüm odaklı, samimi ve en önemlisi de güven verici...Yeni evimize gönül rahatlığı ile geçiyoruz, aklımızda cevaplanmamış bir soru dahi olmadan. İşinize olan özveriniz saat kaç olursa olsun bizlere yapmış olduğunuz geri dönüşleriniz takdir edilecek bir durum. Sizler ile tanıştığımız için inanılmaz mutlu olduk. Desteğiniz ve ilginiz için ailem ve kendi adıma çok teşekkür ederim.

Esra Altuntas

Özden hanım istediğim evi istediğim fiyata sayenizde kavustum. İlginiz yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sizi tanımak sizinle çalışmak çok güzeldi. Emeğinize sağlık

Çınar Cantürk

Semih Bey’in üstün hizmet anlayışı, takipçiliği ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde Ziverbey’deki evimizi kiraladık. Baştan sona emlak sektörü için ders niteliğinde bir hizmet aldık. Açıkçası, Semih Bey yerine bir başkası olsaydı şu anki evimizi kiralayamazdık. Bu vesile ile kendisine çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Alper Gürol

Semih Bey ile Ziverbey Yaşampark Apt. için kiralama sürecinde tanıştık. Kendisine verdiği sözleri yerine getirdiği ve profesyonel yaklaşımı için Eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederiz. Sorunsuz bir konut kiralama sürecini sonuçlandırdık. Güven konusunda sorun yapamacağınızın garantisini üslubu ve yaklaşımı zaten hissettirmektedir. Saygılar..

Nilüfer Gürol

Semih bey inanılmaz dürüst ve güvenilir insandır.Eşimle birlikte ev bakarken tüm verdiği sözleri tutmuş bizlere çok yardımcı olmuştur. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Sadi Sarıoğlu

Şeref Bey Merhaba, yeni evimize yeni alıştık. İlginize çok minnettarım.

Muret

Semih beye tesekkur ediyorum.

Sena Demir

Nezaketi, ilgisi ve tecrübesiyle, hızlı ve çözüm odaklı iş disipliniyle çalışmaktan çok memnun olduğum Şeref beye teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Serhad Solmaz

Çok ilgili, çok alakalı ve çok güleryüzlü bir hanım efendi iş bilgisi ve tecrubesiyle bizi dogru yonlendirip dogru karar vermemize yardimci oldu tekrardan tesekkur ederiz.

Berk Bahadır

Öncelikle saygı ve samimiyetiniz için teşekkür ederim ailem adına Türkiye ve Türk toplumunda emlakçılık algısını siz ve ekibiniz gibi yapılarla çok üst seviyelere çıktığını ve çıkacağına eminiz Yeni evimiz için bize olan ilginiz samimiyetiniz ve profesyonelliğiniz için çok teşekkürler BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİZ BAHADIR AİLESİ

Volkan Mekengeç

Şeref Bey sayesinde Ofistanbul'da yeni işyerimizi kolayca tuttuk. Taşınma sürecinde ve sonrasında kendisi bizden yardımlarıni esirgemedi sağolsun. Hersey için teşekkür ederiz kendisine.

Osman

İLGİ VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERİM

Enis Bulca

Semih Bey Soyak Yenişehir Şelale sitesindeki evimi kiralamam konusunda önemli her konuda doğru yönlendirmelerde bulunarak yardımcı oldu. Sektörde niteliğin nicelikten önce gelmesi gerektiğine inanan ve bu anlamda doğru evsahibi - kiracı eşleştirmesini yapan çok fazla danışman yoktur diye düşünüyorum. Teşekkürler.

Özgür Sarıoğlu

Şeref Bey, karmaşık olayları ve hassas konuları açık bir şekilde ifade edip, anlatılanların anlaşıldığından emin oluyor.önyargısız bir dinleyici.maliyetlerimizi düşürmek adına bize çok yardımcı oldu.kiralama sürecini doğru planlayarak, prosedürleri hızlı bir şekilde tamamladı.Kiralama sürecinin sonrasında elektirik, su açılışlarında bize yardımcı oldu

Halil Deniz Çekin

Son zamanlarda çok fazla emlak işim oldu ve maalesef bu meslekte hizmet veren arkadaşlar hizmet bedeli konusunda gösterdikleri hassasiyeti hizmet konusunda göstermediler. Semih Bey gibi insanların bu işleri yürütmesi uzun vadede sektör açısından da önemli. Deneyimli ve dürüst bir insanla çalıştım, zamanım heba olmadı bu yüzden de çok memnunum.

Faruk

serdar bey diye telefonla görüştüğüm sonra caner abi görüşürüz diyerek kucaklaştığımız samimi içten güvenilir bir abi kazanmış olduk herşey için teşekkürler güler yüzlü caner abim.

Metin Dinler

Şebnem hn, sürekli bilgi tazelemesi, gelişmeleri yakinen takibi ve çok iyi organizasyon yeteneği ile oldukça karışık bir satış operasyonunu pürüzsüz şekilde tamamlamamızda baş rol oynamıştır. Konunun tüm paydalarını aynı hedef doğrultusunda bir araya getirerek her konunun çözümlenmesini sağlamıştır. Teşekkürlerimi sunarım.

Emre Sağır

Yaşampark Apartmanında ( Ziverbey) konut kiralama sırasında Semih bey ' in göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım ve ilgiye müteşekkiriz.

Çağrı Karasu

İşinin ehli işini eksiksiz yapan bir insan.

Songül Büyükkizildağ

Şeref bey herşey için teşekkürler iyiki sizi tanımışız çok değerlisiniz sevgiler saygılar yeni evimde sağlıkla oturmak nasip olsun inşallah herşey gönlünüzce olsun

Ahmet Cemil Özil

ŞEREF beyden daha önce oturduğumuz evi aldık, şimdi de yatırım için almış olduğumuz evimizi sattı, kendisine hizmetleri için teşekkür ederiz, başarılar...

Abdullah Yılmaz

Ev kiralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı gerçekten işinin hakkını veren ender insanlardan iyiki sizi tanidim seref bey herşey için teşekkürler.

April Jotun Boya Nejla Erdem

Gercekten işine saygı ile bakan bir temsilci ile karşı karşıyaydık.Bizim ihtiyaclarımız doğrultusunda en ideal yeri tutmamıza müthiş katkısı oldu.Bundan sonraki satınalma ve kiralama işlerimizde kendisinden danışmanlık almadan ilerlemeyeceğimizi belirtmek isterim.

Paşa Göktaş

Şebnem Hanım yapı olarak her yaptığı işte Başarılı olabilecek bir karaktere sahip. İnsan ilişkileri çok nazik ve saygılı, yaklaşımı insancıl, işini ciddiye alan disipline sahip, empati yapabildiği için Her iki taraf arasındaki hassas dengeyi Bulan bir yaklaşımı benimseyen çizgi izliyor. Güven veriyor ve yaptığı işe kalite Getiriyor.

Alper Öztokatlı

Şeref Bey' in sıcakkanlı tavrı, olumlu yaklaşımları, titizliği, hoşgörüsü ve kiralama sürecinde bizlere gösterdiği destekleri için kendim ve eşim adına çok teşekkür ederim.

Sırma Demir

Yapılan tüm güzel yorumlara yürekten katılıyorum, bilgi, analiz ve tecrübesiyle 15 gün gibi kısa sürede evimize kiracı bulduk. Gerçekten de işinizi şansa bırakmayın ve kendisiyle mutlaka tanışın. Hayat boyu da sırdaş, arkadaş ve dost olunabilecek yüreği güzel insandır Şebnem Hanım. iyi ki tanıdım sizi

Ömer Gümüş

Seref bey adatepe’de kiralik olarak talip oldugumuz daire icin profesyonelligi, is bitiriciligini güvenini göstermiş ve kisa sürede evi tutmamiz konusunda çok yardimci olmustur. Kendisine çok tesekkür ederiz.

Oya Ersayın

Profesyonel bilgisi, hızlı desteği, inanılmaz sektörel bilgisiyle bize vermiş olduğu destek için kendisine minnettarız.Bundan sonraki tüm işerim için arayacağım tek isim kendisi

Gökhan

Özden Hanım'a müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımları için çok teşekkür ediyoruz.

Sibel Önay

Ofistanbul projesi ile ilgili başlayan yolumuzda, profesyonel yaklaşımının yanı sıra iyi niyeti ve sonuca odaklı çalışmasından dolayı Şeref beye teşekkür ederiz.

Çağlar Ekşi

Şeref Bey'e yaklaşımı ve ilgisinden dolayı firmamız adına teşekkür ediyoruz.

Fatih Zengin

İlgisi alakası, sıcak tavırları, işi bilmesi ve doğru yönlendirmesi ve her kesin kafasındaki "emlakçı işte" tabirini yıkan İnsan diye tanımlayabilirm sanırım.Tekrardan çok teşekkür ederim.Şunu da yazamadan geçemiyeceğim gördüğüm emlakçılar arasında tartışmasız 1 Numara !

Murat Yılmaz

Yeni evimizi, Şeref beyin tavsiyeleri ve yönlendirmeleri ile satın aldık. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Merve Dınkırcı

Şeref beyin OFİSTANBUL Plaza'da ofis kiralama sürecimde ki ilgisi ve güvenilirliği için teşekkür ederim.

Ege Dolanbay

Profesyonelligi, iyi niyeti ve is bitiriciligi ile Seref Bey emlak sektorunde gozu kapali guvenilebilecek bir isim . Her sey icin tesekkur ediyoruz.

Aytekin Ergin

Şeref bey aldığımız evi görme aşamasından itibaren tapuyu aldığımz ana kadar ve sonrasında da devam eden tüm aşamalarda yanımızda olmanız, bize yol göstermeniz, bize göstermiş olduğunuz ilgi, samimiyetiniz ve nazik davranışlarınız takdire şayandır.Tüm bu davranış ve hizmetleriniz için eşim ve ben yöneticileriniz nezdinde size teşekkür ederiz.Sayglrml

Yakup Elarslan

Emlak hizmetini bam başka bir boyuta, tüm profesyonel süreç yönetimi, çözüm anlayışı ve iyi niyeti ile taşıyan Şeref Bey. Teşekkürlerimizi sunarız...

Çağlar Ümitli

Emlak danışmanlığındaki Profesyonel yaklaşımı, deneyimi, bilgisi ve samimiliği ile güvenimizi boşa çıkarmayan Şeref Bey'e teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ceren Onay

Farkli bir ilde oldugumuz icin evimiz ile kendi evi gibi ilgilenen, ince eleyip sık dokuyarak hızı ve bilgisi ile bizi dogru sekilde yonlendiren, keske her emlak danismani sizin gibi olsa dedirten Hulya hanima sonsuz tesekkurlerimizi iletiyorum.

Ali Kaan Kalalı

Özden Hanımla 3. kez işlem yapıyoruz tekrar çok teşekkürler hızlı ve kolay çözüm için.

Tulay Yucalar

Göstermiş oldugunuz ilgiye özene ve çözümcü yaklaşımlarınıza çok teşekkür ederim

Hafize

Kiraladığımız ev konusunda her türlü desteğinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederiz. Gerçek güleryüzünüz ve samimiyetiniz sayesinde evimizde içimize sindi.

Gürkan Atabay

Profesyonel danışmanlığı ve özverili çalışmaları için Şeref Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Şevki Selman Çıkrıkçıoğlu

Özden Çelik Hanım'a müşteri odaklı ve çözümcü yaklaşımları için çok Teşekkür ediyoruz. İşini ideal yapmaya çalışan kişilerle karşılaşmak çok güzel. Ayrıca aynı ofisi paylaşan Nilüfer Hanım'a da Teşekkürler. İyi bir takım çalışması örneği sergiliyorlar.

Anıl Turan Bayar

Birinci ve ikinci ofisimizi kiralama surecinde bizlere samimi ve guvenilir bir şekilde yardımcı olmuştur.. Kendisine calismalarinda basarilar diliyoruz.

Duygu

Ozden hanim; yardimlariniz, ilginiz, samimiyetiniz icin cok tesekkur ederiz. Sizi tanidigimiza cok memnun olduk. Basarili isler dileriz.

Sırma Demir

Sn. Hülya Kadafar Kutu'nun samimi, güleryüzlü, işini takip eden, sevgi dolu, sonuç odaklı olarak ve beklediğimden çok hızlı bir şekilde kiralama işlemimizi bu süreçte başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca Remax Dora ailesi tanıştığıma çok memnun oldum, çok sıcak karşıladılar herkese emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Saygıyla, Sırma

Sona Bilir Yilmaz

Hulya hanim gostermis oldugunuz duyarlilik, vermis oldugunuz gevenden dolayi cok tesekkur ederim. Isinizi severek vede bilerek yapiyorsunuz . Buda bizlere Remax Dora ile herturlu emlak islerimizi guvelle yapma huzuru Verdi . Tekrar cok tesekkur eder.

Halide

Özden Hanım ile devamlı çalışıyoruz çok profesyönel aynı zamanda da samimi bu karışımın olduğu her iş güzel sonuçlanır.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hüseyin Türkmen

Özden Hanım tüm kiralama süreci boyunca bize çok yardımcı oldu, her işimize koşturdu sağolsun. İletişim konusunda da çok memnun olduk, kendisini tanıdığımıza memnunuz.

Burhan Kaynal

Şeref Bey ile istanbul anadolu yakasında ev arayışımız sırasında tanıştık okadar yakindan okadar candan ilgilendiki evin metrekaresi kucuk olmasina ragmen davranislariyla bizi ikna etti ve karar verdik kendisiyle irtibata gececek herkes bence dusunmeden onerilerini dikkate alsin muhtesem bilgi sahibi ve isinin ehli.

Ozan Ziylan

Şeref bey le Ofistanbul projesinden ofis alımı aşamasında tanıştık. İşim gereği bu güne kadar bir çok gayrimenkul danışmanı ile iletişimim oldu, işinde bu kadar titiz ve düzenli bir danışmanla daha önce hiç karşılaşmadım. Bu vesile ile kendisine tekrar teşekkür ederim.

Eyüp Atay

ŞEREF beye Sakızağacı konutlarında ki dairemizin kiralanması aşamasın da göstermiş olduğu ilgi ve çabalarından dolayı teşekkür ederim, başarılar...

Cemalettin Kansu

Ofisimizi satın alma sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka, vermiş olduğunuz samimi ve içten destekleriniz için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz...

Yasemin

Özden hanım sizinle tanışmaktan çok memnun oldum.İlginiz için size ve Ersoy beye çok teşekkür edeim ve herkese Ramax emlak ı öneririm

Hüseyin Demiralp

Nilüfer Hanım bize göstermiş olduğunuz samimiyet ve değerli yorumlarınız doğrultusunda istediğimiz konutu bizlere sağlamış olmaktan dolayı size teşekkürlerimizi sunarız.

Şani Demir

Ev satın almam esnasında Semih Beyin göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür etmeyi bir borç biliriz Şani Demir

Mehmet Ragıp Afacan

Evimin kiraya verilmesi ile ilgili göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve çok süratli hareket ederek işlemi sonuçlandırmasından dolayı Semih Bey'e teşekkür ederiz.

Erhan Kars

Ev kiralama sürecinizde verdiğiniz titiz ve güvenilir hizmetinizden ötürü çok teşekkür ederiz.

Neslihan Gönlüşen

İstanbuldaki dairemizin kiralanması için yaptığınız çalışmadan dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Melis

Şebnem Hanım'ın harika enerjisi daha telefonda konuşurken fark ediliyor . Tanışınca gerçekten hem entelektüel açıdan hem de mesleki anlamda donanımlı biri olduğunu anlıyorsunuz ve bu da inanılmaz güvende hissettiriyor. Klasik emlak danışmanlarından değil. Hem kiracının hem de ev sahibinin yanında olmayı başarabiliyor. Onu Satsuma'da bekliyorum,

Murat

Şebnem Hanım dairem için 2 hafta gibi kısa bir sürede harika bir kiracı buldu. Süreci başından sonuna profesyonelce yönetti. Çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle öneririm.

Safa Özyılmaz

Ev kiralamak gibi uğraştıran bir süreci hızlı bir şekilde sonuçlandırmama yardımcı olduğu için güler yüzlü şebnem hanıma teşekkürü bir borç bilirim :)

Behzat Bükün

Okul ve işyeri değişikliği nedeni ev arama sürecimizdeki yardımlarınız için teşekkür ederiz. Tekrar çalışmak umudu ile

Esat Nural

3 .defadır özden hanımla işlemler yapıyouz teşekkürler başarılar dilerim.

Seyfullaz Kaçmaz

Maltepe bölgesine taşınma sürecimizdeki yardımlarınız ve emekleriniz için teşekkürler. başarılarınızın devamını temenni ederim.

Haydar Dengiz

Şeref beyle Ofistanbul ofisini kiralama aşamasında tanıştım . ilk baktığım ofisti ondan sonra bir çok ofis gezdim, fakat Şeref bey kendi yerini kiraya verecek gibi devamlı ilgilendi söyledikleri hiç biribiriyle çelişmedi. Bende, uzun süre yurtdışında yaşamış olduğumdan onun bu tutumu bu ofisi kiralamamda etkili oldu, yardımların için teşekkür...

Ebru Metin

Yatırım amaçlı almayı düşündüğüm ofis için Şeref Bey her aşamada yardımcı oldu, herşeyi kolaylaştırdı . Ofisi alma ve kiraya verme konusunda ben hiç birşey yapmadım, herşeyi Şeref Bey yaptı . Hiç yorulmadım, hiç birşeyi düşünmek zorunda kalmadım.Bundan sonraki alımlarımın hepsini Şeref Bey vasıyası ile yapacağım. E.M !

Yavuz Öncü

Sayın Semih Bey, ofisimizi kiralama sürecinde ve sonrasında güvenilir, yapıcı ve profesyonel bir ciddiyetle ve bir okadar da samimi hizmetiniz için teşekkür ederiz.

Alin Kuyumciyan

Şeref Bey'le işyeri kiralama vesilesiyle tanıştık. İş takibi ve hizmet anlayışı mükemmeldi. Kendisine çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum.

Medical Solution Biyomedikal San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Verdiğiniz tüm emekler için teşekkür ederiz.

Levent Mataracı

2 yıl önce evimi satın alırken tanıştığım ve satın alma işlemleri için büyük çaba sarfeden Şeref Bey ile tekrar çalışma fırsatı buldum. İşine saygısı, çalışma azmi, titizliği ile gönüllerde taht kuran Şeref Bey'e tekrar teşekkür ediyor çalışma hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Çığdem Balci

Evimizin satişi surecinde taniştik şeref beyle. Kendisi işini çok düzgün yapan, disiplinli ve müsteri odakli çalişan biri. Saygideger ve dürüst kişiliğini işine de yansitan biri, bundan sonra ki süreçte emlak ile ilgili bütün islerimizi gözümüz kapali emanet edeceğiz kendisine..

Ekrem Uzunöz

Semih Beyle Ofisistanbul projesinde tanıştım. Bu süreçte göstermiş olduğu ilgiden ve profesyonelci yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

Fatma Açıl

Kiralık daire min işlemlerinde ki seriliğiniz ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Soner Metin

Şimdiye kadar bir çok emlak danışmanı ile çalıştım. Şeref Bey planlı çalışan, deneyimli, güvenilir, saygılı ve işine önem veren tam anlamı ile bir profesyonel. Bu nedenle artık uzun ömürlü çözüm ortağı olarak göreceğim bir emlak danışmanım var diyebiliyorum. İlgisi içi teşekkür ediyorum, işlerinde de başarılar ve bol kazançlar diliyorum.

Mürsel

Şeref bey ofisimizi kiralamamız için gösterdiğiniz çaba, ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederiz, işinizde başarılarınızın devamını dileriz.

Hasan Osman Odabas

Maltepe'deki ikinci dairemizin satışını ve satış ile ilgili bütün mevzuatı da mükemmel zamanlama ve yaptığı titiz çalışma ile başarıyla gerçekleştirdiği için, Şebnem Hanım'a çok teşekkür ederim. Bilhassa bana verdiği güven için tam notu hak etmiştir.

Ferit Gözyuman

Daire kiralama işlemimizi hızlı ve kolaylıkla gerçekleştirdiği için Özden Çelik Hn.a teşekkürler .

Adnan Yunus

Is hayatimizin kosturmasi icinde acil ihtiyacimiz olan esyali ev arayisimizdaki seri calismalari ve dogru bilgilendirmeleri icin Özden ÇELİK hanıma teşekkür eder başarılarının devamını temenni ederiz.

Filiz Sabancı

Özden hanımla tanışmak bizim için büyük bir şans oldu gecen hafta yeni bir kiracı arayışımız oldu 1-2 ay sürer diye düşünürken çözümcu tavrı, iş disiplini ve en önemlisi güler yüzü ile bize yeni dostlarımızı tanıştırdı herşey için bir kez daha teşekkürler Özden hanım ve Dora ailesi sevgiler

Ahmet Çeçen

Kartal Çavuşoğlundaki daireimizi 5 gün gibi kısa bir sürede sonuçlandırdığı için Özden Hanıma teşekkür eder başarılar dilerim.

Hüseyin Emre Göksu

Özden Hanım'ın, güler yüzü samimi tavırları ve içtenliği ile ev kiralama sürecimiz güle oynaya noktalanmıştır.Umarım ev satın alma sürecimizde de kendisisyle karşılaşırız. Teşekkürler Özden Çelik.

Vdc Teknoloji

Ofisimizin alımı sırasında göstermiş olduğunuz ilgi, bilgi paylaşımınız ve profesyonel desteğiniz için çok teşekkürler.

Hakan Aktaş

ŞEREF beye bir hafta da iki dairemizi sattığı için çokkk teşekkür ederiz, sonra ki işlerimiz de çalışabilmek dileğiyle başarılar, sevgi ve saygılar. BMB GRUP İNŞAAT

Ali Kılıç

Cihan Bey güler yüzlü enerjik çözüm odaklı ve sözleşecek iki tarafın işini kolaylaştırıyor. Yardımlari için kendisine buradan da teşekkür ediyoruz :)

Ayşen Uysalgil

Hülya hanımın ofis kirama konusunda bize gösterdiği ilgi çok güzedi.Gerek işi gerekse güler yüzlü ve iyi niyetli kişiliği ile bize güven verdi.istediğimiz konum ve şartlarda bize yardımcı oldu.Şimdi yerimizde çok mutluyuz.çok teşekkür ediyorum...

Nafiz Ata

Hülya Hanım işinde çok başarılı. Kiralama işlemimde bana hızlı, etkin ve güleryüzlü bir hizmet verdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Sinan Harbutoğlu

Şeref bey ile uzun zamandır mutlu bir şekilde çalışıyoruz, inşallah çalışmaya da devam edeceğiz, kendisine bundan sonra ki meslek hayatın da başarılar dileriz, tekrar çok teşekkürler...HARPUTOĞLU İNŞAAT

Ece Şafak

Hülya Hanım gercekten bize karşı cok ilgili ve nazikti.. Tesekkürler..

Serdar Sönmez

Otis Asansör Maltepe Servis Şubesi olarak taşınma sürecinde bizlere vermiş olduğu destekten dolayı Şeref beye ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederiz.

Esra Bahadır

Tüm süreç boyunca, çözüm odaklı yaklaşımı ve profesyonel tutumuyla herşeyin yolunda gitmesini sağlayan Şeref Bey'e teşekkürlerimizle...

Adem Karaca

insanoğlu bu dünyaya gelir gelmez diğerleriyle kurduğu çeşitli ilişkileri ve bu dünyada onu kendisi yapan şeyleri belirleyen en büyük faktör iletişimdir. İnsanın insan olma faktörü iletişimin kalitesini de artırır. Bu sözün özeti sizsiniz Şeref Bey..

Yakup Karaca

Şeref beyin başarıya ulaşmadaki sırrı, karşısındakinin görüş ve açısını kavrayarak, olayları bu açıdan görmesidir. Kendisini tebrik ediyor şahsım ve şirketim adına teşekkür ediyorum.

Selçuk Şenel

Ofistanbul'dan almış olduğum ofisi, kısa süre içersinde, istediğim fiyata ve kurumsal bir firmaya kiraladığınız için teşekkürler ediyorum. Ayrıca satınalma ve tapu işlemleri sürecini de sayenizde rahat bir şekilde hallettik, tekrar teşekkürler.

Ç.k.

DAİREMİZİ ALIM AŞAMASINDAKİ TÜM KATKILARINDAN DOLAYI ŞEBNEM HANIM'a TEŞEKKÜR EDERİZ.

Nuray Öksüz

Sayın Şeref Bey'le yapmış olduğumuz portföy paylaşımında kiralama işelemimizden dolayı göstermiş olduğu profesyonel hizmeti ve kibarlığı için çok teşekkür ediyorum.. Klas Gyrimenkul-Adatepe Nuray Öksüz

Adem Üzülmez

Geçen seneleler de olduğu gibi Şeref bey ile mutlu bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz, değerli katkılarından ve samimiyetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz, saygılar...

Esma Derelıler

Ofistanbul'dan ofis kiralama esnasında göstermiş olduğu özverili çalışma, ilgi ve alakadan dolayı Şeref Bey'e çok teşekkür ederim.

Oya Ersayın

Şeref beyin, evi kendisine verdiğimiz tarihten itibaren sergilediği profesyonel tutum, sürecin çok düzgün ve güvenli bir şekilde ilerlemesini sağladı.Bundan sonraki kiralama ve satın alma işlemlerimiz için tercih edeceğimiz yegane kişi diye bilirim.

Sertaç Tar

Şeref Bey'in başından itibaren sergilediği profesyonel tutum, sürecin daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağladı. Tapu işlemleri sırasında her detayla bizzat ilgilendi. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Osman B Erdogan

Seref Bey; Ofistanbul Plaza'da tutmus oldugumuz ofis icin gostermis oldugunuz profesyonelce danismanlik icin sizlere tesekkur ederim. Bundan sonra ki kiralama ve satinalmalarimizda sizinle hareket edecegimize emin olabilirsiniz.

Okan Kaya

Şeref Bey, yeni ofis kiralama sürecinde gösterdiğiniz cana yakın tavırlarınız sergilemiş olduğunuz profesyonel yaklaşım için şirketim ve kendim adıma teşekkür ederim.

Bülent Yaman

Semih Bey sayesinde yeni bir ofise sahip oldum. Bu süreçte gerek profesyonel yaklaşımı gerekse de insani yaklaşımları açısından mükemmel bir işbirliğimiz oldu. Böyle bir insan ile çalıştığınız için firmanız gerçekten çok şanslı.

Çiğdem Çiçek

başarılı ve samimi satış politikalarınız var.

Murat Başlılar

Sayın Şeref Karakaş, ofisimizi satın alma sürecinin en başından tapunun alınmasına kadar; güvenilir, titiz, şeffaf ve yapıcı bir yaklaşımla ve son derecede profesyonel bir ciddiyetle hizmet verdi. Kendisine tüm bu katkıları için sonsuz teşekkürler.

Murat Başlılar

Sayın Semih Aral, ofisimizi satın alma sürecinin en başından tapunun alınmasına kadar; güvenilir, titiz, şeffaf ve yapıcı bir yaklaşımla ve son derecede profesyonel bir ciddiyetle ama dostane hizmeti için sonsuz teşekkürler.

Bülent Yaman

Beni yeni ofis sahibi yaptınız İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

Arif Kaytaz

Erenköy'deki dairemizin satışı sırasında, yaptığı titiz çalışma, geri bildirimler ve hassas yaklaşımları için, ayrıca bir günde hem intikal hem de satış işlemini başarıyla gerçekleştirdiği için Şebnem Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Süreyya Şenkardeş

Semih Bey aracılığı ile bir dairemizi kiraya verdik. Kendisinin kiralama sırasında hatta sonrasında da gösterdiği ilgi alaka ile şu anda da bir dairemizin satışını kendisinden rica ettik. Bilgili, nazik ve güvenilirliğinden dolayı teşekkürler.

Emre Filiz

Satış fiyatı stratejisinden evimizin fotoğraflarının çekimine, gelen tüm tekliflerin aktarımından çok karmaşık olan banka kredi işlemlerinin çözümüne kadar her işimizle titizlikle ilgilenen Şeref Bey'e teşekkürlerimizi sunarız.

Erez Can Akyıldız

İlk ev alma deneyimimde Şeref Bey gibi tecrübeli, kibar ve profesyonel biri ile çalıştığım için çok çok şanslıyım ipotekli olan bir evi kredi ile almak gibi çetrefilli bir işi porfesyonelliği sayesinde çok kolay ve sorunsuz bir şekilde hallettik Tşk

Handan Gökşen

Yeni evimizi alım sürecinde profesyonelliği, işe hakimiyeti ve sabrı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Yasin Galitekin

kibar ve özverili çalışmasından dolayı memnun kaldım. Teşekkürler

Mustafa Saygin

İLGİLİ HİZMET, GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Şafak Basdag

Ev arayışında olduğumuz kısa sürede bize güler yüzü, samimi ve güvenilirliği sayesinde yardımlarından dolayı çok çok teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını dilerim...

Ahmet Emre Basmaci

Düzenli bilgilendirme, Profesyonel deneyim, Sektör bilgisi ve Güvenilirliğinin artmasını dileriz.

Kenan Sezgi̇n

Kiralık dairemizi tutmamız aşamasındaki güven ve yardım için teşekkür eder başarılı çalışmalar temenni ederiz.

Al' Kaan Kalali

Ozden hanım sizi aradıktan kısa bir süre sonra kiracı bulduğunuz için çok teşekkür ederim.Ayrıca sıcakkanlılığınız güleryüzünüz ve ilginiz ayrıca mutlu etti. Sizinle çelışmak büyük keyifti herşey için teşekkürler.

Günseli̇ Akbaş

BİZ SMMM OFİSİMİZİ DEĞİŞTİRMEK NİYETİYLE TANIŞTIK SEMİH BEY İLE... SAĞOLSUN ÇOK YARDIMCI OLDU.. BİZİM OFİSİSTANBUL DA OFİS KİRALMAMIZA SEBEBP OLDU.. ARTIK KENDİSİ İLE DOST VE KOMŞU OLDUK ... HERŞEY İÇİN ÇOK TELŞEKKÜRLER.... SEMİH BEY SAĞOLUN ....

Esat Rükün

Şeref Bey Ofistanbul projesinden ofis alımımız esnasında göstermiş olduğunuz yakın ilgiden özverili çalışmanızdan ve her şey den önemlisi beyefendi yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ediyor ve bundan sonraki meslek hayatınızda başarılar diliyorum.

Dilek Cunedioğlu

kiraya verdiğimiz konutlarımız için Remax oldukça güzel bir seçim oldu tabi burda şeref beyin özverili çalışmasının, ev sahibi ve kiracı arasındaki hakkaniyetli güven esaslı yaklaşımının payı es geçilemez bundan sonraki adresimiz kesinlikle burası :)

Mustafa Ergin

Şeref bey aracılığı ile zaman kaybı yaşamadan doğru ofisi en hızlı şekilde kiraladık konuya hakim ve tecrübeli olması bölgede vakit kaybetmemizi önledi.Duruşu, işine özeni ve bize yaklaşımından ötürü şahsım ve şirketimiz adına teşekkür ederim.

Bilgehan Aydaş

BAŞKA EMLAK DANIŞMANI ARAMAYIN!. ŞEBNEM HANIM GÜLER YÜZÜYLE, SONUÇ ODAKLI HIZLI VE EKSİKSİZ ÇALIŞMASI İLE, ALIM-SATIM SÜRECİNİ KAZAN / KAZAN POLİTİKASIYLA YÖNETMESİ İLE BİR TELEFON UZAĞINIZDA.

Hasan Osman Odabas

Yurt disinda yasadigimdan dolayi, emlak satisi cok iyi koordinasyon edilmesi gereken bir konu. Bilgilendirme olsun, güvenlik konusu olsun, her bakimdan dinamizmi ve hamartligiyla dikkatimi ceken Sebnem Hanima cok mütesekkirim.

Yavuz Şengül

Yeşil yamaç sitesindeki dairemizin alım sürecinde güvenilir ve özverili yaklaşımlarnızdan dolayı size teşekkürü bir borç biliyoruz. Size ve ailenize hayat boyu sağlık, huzur ve başarılar diliyorum. Güler yüzünüz hiç solmasın :)

Yavuz Şengül

Özden Hanım kesinlikle güvenebileceğiniz ender emlakçılardan olup ev alma sürecindeki stresi iyi yönetebilen ve çok bilinçli emlak danışmanı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Yardımlarından dolayı kendisine teşekkürü borç biliyoruz.

Halide Akkaya

Sayın Remax dora ailesi ailenizin bir bireyi olan sevgili Özden çelik bize dairemizi kiraya vermek de yardımcı oldu.Kendisine yardımlarından dolayı ve en önemlisi göstermiş olduğu dostluk ve anlayıştan dolayı çok teşekkür ediyoruz.Saygı ve Sevgiler

Gül Ci̇velek

DAİRELEREMİZİN KİRAYA VERİLMESİ SIRASINDA GÖSTERDİĞİ İTİNA, TİTİZ DEĞERLENDİRME, DÜZENLİ BİLGİLENDİRME VE ÇABUK SONUCA ULAŞTIRMASINDAN DOLAYI ŞEBNEM HANIMA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Guzin Fesel

6 senedir birlikte calistigim son derece guvenilir, hizli cozum ureten, kisisel iletisimi yuksek bir uzman. Pazar gunleri bile telefonuma cevap verip yardimci olmaya calisan sevgili Seref Bey. Basarilarinizin devamini dilerim.

Yılmazdemir

Şeref beyin ilgisi ve deneyimi sayesinde çok hızlı bir şekilde istediğimiz evi bulduk tşk ederiz daha sonraki tüm emlak işlerimde ilk danışacağım kişidir.

Bülent Ural

Şebnem Tiryaki ile tanışmam satılık ev arayış çabalarım sırasında tamamen tesadüf eseri oldu. Kendisine ihtiyaçlarımı, bütçemi ve beklentilerimi anlattım ve çok kısa bir süre içinde bana uygun portföy sunarak en iyi seçimi yapmamı sağladı.Teşekkürler

Ümit Kartal

Özden Hnm, uzun süredir ailemizin bir çok işimizde güvenilir ve profesyonel yaklaşımlarınızla bize çok yardımcı olduğunuz, disiplinli ve özverili çalışma anlayışınız ile bizi hep memnun bıraktığınız için çok teşekkürler.

Mahit Sokullu

Özden hanım, sizinle tanışmaktan çok memnunum oldum.işini bu kadar seven ve benimseyen bu kadar emek veren gerçekten takdir ediyorum sizi. iyiki sizinle tanışmışız.size. diğer mülklerimizide hızlı bir şekilde değerlendirelim.saygı ve sevgiler.

Ünal Akkaya

İş yoğunluğum dolayısı ile çok zaman ayıramayacağım daire kiralama ve diğer detaylar için hızlı çalışmalarından dolayı Özden ÇELİK hn.a teşekkür eder başarılar dilerim

Banu Can

Zilifler İnşaat Yeşil Yamaç sitesindeki dairemizin alım satım sürecinde ve devamındaki çalışmalar için Özden Çelik e ve DORA Ailesine Teşekkür ederiz.

Yılmaz Uygur

Fevziye hanım ev aldığım dönemde göstermiş olduğunuz ilgiye, alakaya vede işinize olan özverinize çok teşekkür eder, başarılı günler dilerim.

Yakup Şatıroğlu

Şeref Bey, aracılığınız ile satın aldığım ofis ile ilgili işlemlerin her aşamasında sizde gördüğüm düzen, hız, zamanlama ve işinize gösterdiğiniz hassasiyet son derece profesyonelce. Sizi kutlarım. Yakup Şatıroğlu. 10.05.2016

Yakup Şatıroğlu

Sn. Şebnem Tiryaki'ye, beni Ofistanbul projesi ile tanıştırdığı, sunduğu çeşitli alternatifler ve yardımları nedeniyle çok teşekkür ederim. Yakup Şatıroğlu. 10.05.2016

Yilmaz Uygur

Sayın Özden hanıma, ev alma sürecinde göstermiş olduğu özenden, iş disiplininden ve profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür eder, Başarılarının devamını dilerim.

Yakup Şatıroğlu

Sn. Semih Aral, önce ilgilenip sonra vazgeçtiğim Ofistanbul projesinden, son derece yakın, samimi ve güven veren yaklaşımı ile ofis satın almamı sağladı. Şahsıma gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim Semih Bey. Yakup Şatıroğlu 10.05.2016

Mahire Gurler

Sizin gibi sevecen ve cok gayretle calışan birini tanıdğım için mutluyum hayat boyu sağlık ve başarı dileklerimle.

Nihat Dogancı

Merhaba Ozden hanım, Dairemizin cok cok kısa bir surede kiralanmasında gostermis oldugunuz ustun gayret ve cabalar icin size cok tesekkur ederim, Basarılarınızın devamı dileklerimle, Selamlar

Güven Aslan

Özden hanım göstermiş olduğu nuz ilgi ve alakadan dolayı çok tşk ederiz. Sayenizde bu zorlu süreçte isteğimiz evi çok kısa sürede tutabildik yardımlarınız için tşk ederiz

Gonul Kizilelma

Samimi, nazik, ve bir o kadar da profesyonel yaklasiminiz icin cok tesekkur ederim Ozden Hanim, basarilarinizin devamini dilerim.

Aslı Andaç Günay

Satın alma sürecinde verdiginiz güven ve iş disiplininiz bizim için cok önemliydi.Anlayışlı, özverili, dürüst, saygın tutum ve davranıslarınız çok teşekkür ederiz.syg.

Nur Banu Doğan

Disiplin güven samimiyetÖzden Çelik Teşekkürler, Özden Hanım.

Arife Yücel...

Merhabalar evimizi alırken göstermiş olduğunuz nezaket ve güleryüzlülüğünüz için teşekkürler Özden hanım...çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim...sevgiler...

Metin Küçük

Şeref bey ile yaklaşık beş yıldır çalışıyoruz, kendisinden ve hizmetlerinden oldukça memnunuz, emlak ile ilgili bir durum söz konusu olduğun da aklımıza gelen ilk isimdir, tekrar teşekkür eder kurumunuza ve şahsınıza işleriniz de başarılar dileriz...

Fi̇kret Yilmaz

Dear Mrs Hulya We do pleasure doing bussines with you and your team You did great job helping us I would like to say thank you. You are so reliable and so honest, Dear Mrs Hulya We do appriciate doing bussines with you and your team You did great job helping us I would like to say thank you. You are so reliable and so honest, smart and respectful person. We like to see you again.smart and respectful person. We like to see you again. Mr FYilmaz-New York

Fikret Yılmaz

Seref bey Istanbul Maltepede almis oldugum ofisimin alim islemlerinde Sizin tecrubeleriniz sayesinde cok kolay is takibi olmustur, yardimlarinizdan dolayi tesekkurlerimi arz eder is hayatinizda daima basarilar dileriz... Fikret Yılmaz-New York

İbrahim Tufan Karadeniz

Kiraladığım ofiste bana hızlı ve çözüm üretmiş olmasından dolayı Şeref Karakaş'a teşekkür ederim.

Filiz Sabancı

Evimizi sevgili özden hanım aracılığı ile kiraya verdik bu süreçte gösterdiği emek güler yüzlü ve içten davranışları bizi inanılmaz mutlu etti oğlum ve ben her şey için teşekkür ediyoruz sizinle çalışmaktan cokkk mutluyum sevgiler

Ozan Duman

Özden Hanım, gerçekten dürüst, hızlı, işini titizlik ve özenle yaparak ev bulmamıza yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederiz. Tekrar kiralık ev bulmak istersek yine size tercih ederiz. Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Arife Ünlü

Şirketimizin ilk ofisini kiralarken, gösterdiğiniz yardımcı ve yapıcı yaklaşım için teşekkür ederim. bu sayede kendimizi baskı altında hissetmeden kararımızı verebildik. Emlak Danışmanlığı yapan herkes keşke sizin tavrınız ve iyi niyetinizde olsa..

Enver Karaca

Yaklaşık altı yıldır bütün gayrimenkul işlerimizde Şeref bey ile çalışıyoruz, kendisinden ve hizmetlerinden oldukça memnunuz, ilgili, disiplinli ve saygılı tavrıyla tam bir örnek teşkil ettiği kanaatindeyiz, başarılar dileklerimle herkese tavsiye ederiz.

Sema Getlaç

İmza Mimarlık olarak kiralık ofis arıyorduk. Şeref Bey'in tecrübesi, işine saygısı ve ciddiyeti aradığımız ofisi bulmamızda etkili oldu... Kendisine teşekkür ederiz...

Oktay Tosun

Güler Yüzü Efendiliği, Kibarlığı ile Gönlümüzü Fethetti. Teşekkürler REMAX TEŞEKKÜRLER CİHAN ESEN.... YAPISAN MUHENDİSLİK - OKTAY TOSUN

Oktay Tosun

İLK KEZ EMLAK OFİSİYLE SÖZLEŞMELİ ÇALIŞAN BİR FİRMAYIZ ÖNCELİKLE. ÇALIŞMAMIZA SEBEP İSE CİHAN ESEN KARDEŞİMİZDİR. ÇOK İDDİALI BİR ŞEKİLDE KISA ZAMANDA SATIŞ YAPACAĞINI SÖYLEDİĞİNDE İNANMAMIŞTIM. AKABİNDE 24 GÜN İÇERİSİNDE SATIŞ GERÇEKLEŞTİRDİ.

Çiğdem Gedi̇k

Şeref Bey, dairemizin satışında ailemizin bir abisi gibi, biz de oluşturduğu güven, gösterdiği çaba ve nezaketinden dolayı, herşey için kendisine şükranlarımızı sunarız ...

Suzi Vitas

Maltepe Harputoglu Apt. daki daireyi almama vesile oldugu icin, alım satım ve banka işlemlerinin her aşamasında yanımda oldugu icin, bu konudaki tecrubesizligimden dolayı degerli onerileriyle beni aydınlattıgı icin Seref Karakas'a sonsuz teşekkurler

F. G.

Profesyonelliği ve samimiyetiyle "Gayrmenkul Danışmanı" tabirinin tam karşılığı olan Şeref Bey'e tüm destekleri için teşekkür ederim. Kendisine sonsuz güvenebilirsiniz.

Mehtap Okuyan

Emlak danışmanlığında profesyonel ve çözümcü yaklaşımı ile yaptığı işte kalite arayanların gidebileceği tek adres olduğunu düşünüyorum. Hakkaniyet gözeten bakış açısı ve samimiyetini de eklemek gerekir. Kendisine, herşey için çok teşekkür ediyorum.

Ferah Girgin

Ofis kiralamamızda çözüme odaklı samimi yaklaşımlarınız, ve tabi ki işinize olan saygınızdan dolayı size çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra böyle bir hizmete ihtiyacım olursa hiç düşünmeden sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım. İyi çalışmalar...

Adem Karaca

İnsani ve vicdani değerleri üst seviyede olmasının yanında iş ahlaki ve üstün tecrübesiyle Remax ailesi içerisinde yer alması Remax için her açıdan kazançtır diye düşünüyorum.

Sara Güngör Tili

Aylardır kiraya veremediğim dükkanımı, düzenli bilgilendirmeler yaparak, tüm uygun kurumsal firmalarla temasa geçerek kısa bir süre içinde kiraya verdiği ve tüm işlemleri hızla hallettiği için Şebnem Tiryaki ye teşekkür ederim.

Seli̇m Si̇rkeci̇

YENİ İŞ YERİMİZİ KİRALAMAMIZ SÜRECİNDE GÖSTERDİĞİ ÇÖZÜMCÜL YAKLAŞIM, İLGİ VE SÜRECİ ÇABUK SONLANDIRMA KONUSUNDAKİ DESTEĞİNDEN DOLAYI ŞEBNEM HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Nuri Harbutoğlu

Maltepe Tolga sokaktaki yeni dairelerimizi çok kısa sürede güzel bir çalışma yaparak sattığı için ayrıca bizi en iyi şekilde temsil ettiği için Şeref beye çok teşekkür eder çalışmalarında başıralar dileriz, Harputoğlu İnş.Nuri Harbutoğlu

Mehmet Ülbe

Sayın Şeref Beye dairemizin satışında bizlerde oluşturduğu güven, sevgi, saygı duyguları ışığında teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Soner Unal

Seref Bey, Bostanci'daki ev alim islemlerimizdeki, is takibi, nazik ve profesyonel hizmetleriniz icin cok tesekkur eder basarilarinizin devamini dilerim.

Serpi̇l Üzülmez

Biz yurt dışında yaşadığımız için İstanbul'da yatırım yapmak istiyorduk, Ofistanbul projesinden Şeref beyin sayesinde Ofis satın aldık ve mutlu olduk, kendisine yardımları için çok teşekkür eder başarılarının aratarak devamını temenni ederiz...

Nail Kurt

ŞEREF beye Maltepe Ofistanbul projesinden kendimize ofis aldığımız esnada göstermiş olduğu özverili çalışmaları, ilgi ve alakası için ayrıca saygılı yaklaşımından dolayı çok teşekkür eder bundan sonra ki meslek hayatında başarılar dilerim...Nail Kurt

Barış Ekşi

Sn.Şebnem Tiryaki'nin emlak alım işlemleri sırasında gösterdiği ilgi ve alakaya ayrıca daire ile ilgili bildirmiş olduğum eksiklikleri emlak sahibine hemen yaptırıp tarafıma derhal bilgi vermelerinden dolayı teşekkür ederim.

Nihal Güloğlu

Sevgili Tülin hanım öncelikle tanıştığımıza çok memnun oldum.Maltepe Cevizli mahallesinde kiraladığımız ev için gösterdiğiniz ilgiden cok memnun kaldık.Verdiğiniz güven ve samimiyetten dolayı da ayrıca teşekkürlerimizi sunuyorum.Başarılarınız daimols

Barış Ekşi

Sn.Tülin Velioğlu'nun emlak alım işlemleri sırasında gösterdiği ilgi ve alakaya ayrıca kiralama sürecininde iki gün gibi kısa bir sürede bitmesinden dolayı kendisine teşekkür ederim.

Deni̇z Düzenli̇

alım satım sürecinde ki iş takibi ve profosyonel yaklaşımınız için teşekkür ediyorum, başarılarınızın devamını dileriz. syg. Deniz ve Emre Düzenli

Haktan Özmen

şeref bey çok beyefendi emlak konusunda bilgili bir kişi .yine emlak alsam onun vasıtasıile alırım

Feyzan Şafak

Şeref Bey, profesyonel çalışmanızbenimle sürekli temas halinde olmanız, beni bilgilendirmeniz ve de dairemin satışında göstermiş olduğunuz özveri için çok teşekkür eder meslek yaşamınızda başarılar dilerim.

D.üstem

ilk evimi alırken gösterdiği çaba ve nezaketten dolayı teşekkür ederim.

İshak Dereli

ev alma vesilesiyle tanıştığım şeref bey, ilgi alakanız ve efendiliğiniz için teşekkür ediyorum.

Utku

Şeref Bey evimi hem alırken hem de satarken birlikte çalıştığım, güvenilir ve işini çok ciddi yapan bir emlak danışmanı. Evimi alırken gösterdiği özen ve profesyonel yaklaşım, kendisini evimi satarken de tercih etmemi sağladı. Teşekkürler...

Namik Kemal

Sayın Şeref Karakaş beyin yaklaşık ikibuçuk ay gibi kısa sürede iki tane evimin satılmasında, bir evimin de alınmasında göstermiş olduğu profesyonel çalışmasından dolayı şahsına çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Kerim Ahmedi

Seref beysamimi, acık sozlu, yakın ilgili, ve en onemlisi guven veren destegiyle tesekkuru gercekten hak etmektedir.Alanı dısındaki konular da yardım onerileri isleri kolaylastırıyor ve hızlandırıyor.Her turlu yardımınız icin tesekkurler.Saygılar

Gul Yapici

Guler yuzululugu ve durustlugu guvenimizi kazanmamızı sagladı. Kendisini ailemizden biri olarak gorduk ve yanımızda oldugu için çok teşekkür ederiz. İlerleyen dönemlerde tekrar çalışmak dileğiyle ... Yardımlarınızı için teşekkür ederiz.

Ali R.güney

Şeref bey i yeni tanıdım kısa sürede Ailem den birisi gibi bana kardeş gibi oldu, Şeref bey dürüst, nazik, kibar ve işini çok iyi bilen bir emlak danışmanıdır.

Kerem İnansal

Piyasanin bu kadar durgun olmasina ragmen evimin satilmasinda bana yardimci olan herzaman dogrulari soleyen durust guleryuzlu sebnem hanima ve remax dora ekibime cok tesekkur ederim

Cem Turan

Semih Beyle Ofistanbul projesi nedeniyle tanıştık. Yaklaşımlarıyla her konuda çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Damla Yılmaz

Şeref bey sayesinde çok hızlı bir şekilde çözüm bulduk. İşine olan saygısı, nezaketi, adil ve güvenilir oluşuyla sayılı insanlardan biri olduğunu çok net hissettirdi. Çok teşekkürler.

Ahmet Yenigül

Yaklaşık 2 yıldır tanıdığım Şeref beyle bir kaç işte birlikte çalıştık. Son derece memnun kaldığım gibi ihtiyaç duyacak herkese kendisiyle çalışmasını tavsiye ederim. Tekrar teşekkür ederim.

Hüseyin Şimşek

semih bey çok seviyeli ve çok iyi yaklaşımı olan karşısındaki kişilere güven veren bir kişiliğe sahip bütün gayrimenkul danışmanları bu şekil olsa semih bey bu kişiliği ile bana bir ofistanbuldan ofis satmıştır ve bir tane daha alacağız.

Seyi̇t Kültür

Şeref Bey'e evimizi alırken göstermiş olduğu ilgi ve yardımları için teşekkür ederiz. Başarılarının katlanarak devam etmesini dileriz.

Özge Akçi̇çek

şeref bey ile internet üzerinden ev arayışımız sonucunda tanıştık.gerek bilgisi, gerek samimiyeti, gerekse de yardımları ile bizleri sonuna kadar hep mutlu ettiler.1 hafta içerisinde evimize kavuştuk.tüm yardımlarınız için çoookk teşekkürler...

Kemal Turgut

Şeref beyin ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederim, işini profesyonelce yapan ender insanlardan bir tanesidir, başarılarının devamını dilerim.

Hasan Artar

İLgisi, nezaketi ve bilgisi ile kendisi ile iş yapmaktan çok memnun kaldım.

Volkan Akbulut

Şeref beyle tanışıncaya kadar uzun bir dönem boyunca ev ararken kendini "emlakçı" diye tanıtan birçok yetersiz kişiyle muhatap olmak zorunda kaldım. Şeref beyin ilgi ve özverisi için ne kadar teşekkür etsem azdır.İşini hakkıyla yapan ender bir kişi.

Erkan Evni

Bildiğimiz emlakçıların aksine evi almamın her aşamasında bana destek olan Şeref beye gösterdiği ilgi ve alakadan ötürü çok teşekkür ederim. Saygılar sunarım..

Ömer Serkan Ankay

Şeref bey'e sadece evimizi alırken değil evimizi aldıktan sonrada göstermiş oldugu ilgi ve yardımları için teşekkür ederiz. Başarılarının katlanarak devam etmesini dileriz.

Muhammet Ali̇ Deni̇z

Şeref bey ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sayenizde güzel bir eve sahip oldum, işinizde başarılarınızın devamını dilerim...

Güray Dağlar

Kendisi ile tanışana kadar bu sektörde çalışanlar benim için sadece Emlakçı'ydı.Tanıştıktan sonra Emlakçı ve Emlak Danışmanı arasındaki farkı bizzat gördüm.Güvenilir insanların az bulunduğu dönemde, ilgisi, bilgisi ve güven verici yaklaşımıyla harika.

Mine Narin

Evimizin satılma sürecinde beklentimizin üzerinde bir çaba ile sanki kendi eviymiş gibi ilgilenen, bizleri her adımda bilgilendirerek içimizi rahatlatan sevgili Tülin Hanıma en içten şükranlarımızı sunarız. Tüm dostlarımıza kendisini tavsiye ederiz.

Abdullah Burak Kipel

Şeref Bey'in kiraladığımız ev için gösterdiği hizmet ve ilgisi gerçekten çok üstündü.kendisiyle çalışmak bizim için bir şanstı.buradan da çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Samet Yılmaz

Yeni aldığımız evde bize gösterdiği yardımları için şeref beye teşekkür ederim. Sürecin başından tapu işlemlerine kadar kendisi ilgisini hiç eksik etmedi sağolsun.Profosyonel İş hayatında başarılarının devamını dilerim.

Gazanfer Paçacı

Sevgili Şeref Karakaş beye, yeni satın aldığımız evimiz için bize göstermiş olduğu güleryüzü, yakınlık, dürüstlük, ilkeli ve prensipli yaklaşımından dolayı çok teşekkür eder, başarılar dileriz, sevgi ve saygılar ...

Turan Kaymaz

Şeref Bey in daire satışımızda gösterdiği disiplin ve hassasiyet oldukça profesyoneldi. Teşekkürler

Gaye Berköz

Şeref Karakaşâ€™ın Maltepe Hukukçular sitesindeki dairemizin 2 aylık satışı aşamasında göstermiş olduğu özen, yakın ilgi ve çaba için sonsuz teşekkürler.Türkiye’deki sıradan emlakçı konseptinden çok farklı özelbir hizmet gördüğüm için Remax’e teşekk

Mehmet Mercan

Remaxdora ofisinden ŞEBNEM Hanım'a görderdiğim RIFIRIL ı kısa sürede işleme dönüştürdü kendisine ve Ofisi'sine teşekkür ederim

Adem Atalay

Şeref bey, insanların kafasındaki "emlakçı" modelini yıkan son derece dürüst, nazik, kibar ve işini çok iyi bilen bir emlak danışmanıdır.Emlak konusunda kesinlikle danışılması gereken deneyimli ve güvenilir birisiniz, başarılarınızın devamını dilerim

Yakup Tavukçuoğlu

75 yıllık bir inşaat firmasının 2. Nesil sahibi ve İnş. Mühendisiyim. Uzun yıllardır Gayrimenkul danışmanım olarak çalıştığım Sn. Şebnem Tiryaki Hn.nin şahsına ve Remax Dorada ki iş arkadaşlarına özverili çalışmalarına, Dürüstlükleri, bende ve insanlarda yarattıkları güvenden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Yakup Tavukçuoğlu

Yakup Tavukçuoğlu

75 yıllık bir inşaat firmasının 2. Nesil sahibi ve İnş. Mühendisiyim. Uzun yıllardır Gayrimenkul danışmanım olarak çalıştığım Sn. Tülin Velioğlu nun şahsına ve Remax Dorada ki iş arkadaşlarına özverili çalışmalarına, Dürüstlükleri, bende ve insanlarda yarattıkları güvenden dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Yakup Tavukçuoğlu


Nezahat Karslı

Bir toplantıda Hande Hn ile tanıştık.Ev arayışımı bildirdim.Bende devamlı aramış ve istediğim bir evi bulamamıştım.Hande Hn tam bana uygun biryer buldu.Süreçte gösterdiği sıcaklık, ilgi, alakadan çok memnun kaldım.Kendisiyle tekrar çalışmak isterim.Tşk

Canan Ersel

Sevgili Tülin Hanım
Öncelikle samimiyetiniz, gösterdiğiniz ilgi, verdiğiniz güven ve Maltepedeki evi kiralarken ki yardımlarınızdan dolayı çok teşekkürler.

Derviş Birer

Emlak konusunda tüm sorulara ivedi ve tatmin edici cevaplar vermesi, ihtiyaç duyulduğunda her zaman ulaşılabilir olması profesyonelligini gösteriyor. Her Zaman çalışmak isteyebileceğim türden bir temsilci.

Nefise Pekzorlu

Sayın Şeref Karakaş beye, Maltepe Bağdat caddesinde kiraladığımız ofis için bizlere göstermiş olduğu yardımları ilgi ve alakaları için sonsuz tşk eder, başarılarının devamını dilerim, görüşebilmek dileğiyle, saygılarımla....

Nefise Pekzorlu

Sevgili Tülin Velioğlu hanıma, Maltepe Bağdat caddesinde kiraladığımız ofis için bizlere göstermiş olduğu yardımları ilgi ve alakaları için sonsuz tşk eder, başarılarının devamını dilerim, görüşebilmek dileğiyle, saygılar...

Hava Arıcı

Hande Hanım, evimi çok kısa sürede kiraya verdi. Beni ve evimi çok iyi temsil etti. Hem benim hem de kiracının haklarını korurken izlediği yol çok samimi, çok tecrübeli ve çok yapıcıydı. Sürece son derece hakimdi. Teşekkür ederim.

Muazzez Tavsan

Merhaba, uzun ve ugrasli ev arayisimiz sirasinda yollarimizin kesistigi Ozden hanimin samimi icten durust davranislari isini hakkiyla yaparak verdigi guven ve hizmetten dolayi tesekkurlermizi sunarim.remax dora ekibinde emegi gecen herkese tesekkur

Mehmet Mahsun Dikan

Şeref beye Ataşehir'deki dairemin satışında gösterdiği üstün hizmet, ilgi alakası, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarından dolayı çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim, kendisyle çalışmaya devam edeceğimi de belirtmek isterim, sevgi ve syg

Tayfun Taştepe

Dairemizi iki gün kısa bir sürede güvenilir portföyü sayesinde kiraya veren Tülün Hanım'a yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Musa Uygur

Panoroma Towers'taki dairelerimin kiraya verilmesinde Şeref Bey oğlumun göstemiş olduğu ilgi, alaka ve profesyonel çalışmalarından dolayı kendisine teşekkürlerimi sunar;başarılarının devamını dilerim.

Gülizar Çakırtaş

Şeref beye;daire kiralama sürecinde göstremiş olduğu ilgisinden, kibarlığından, bana ve işine olan saygısından dolayı çokkk teşekkür ederim, kendisiyle her zaman çalışmak isterim, yakınlarımada mutlaka tavsiye edeceğim, başarılar dilerim saygılar...!

Halim Peker

Sevgili Şeref by yıllardır süre gelen ortak çalışmalarımızda süreci hep doğru yönetip, sorunsuz ve güvenilir iş takibinden dolayı seni candan tebrik eder başarılarının devamını dilerim...

Levent Mataraci

Aileden biriymiş gibi verdiği güvenle birlikte, hızlı ve titiz çalışması ile kendisine hayran bırakan disiplinli bir danışman. Bugün itibari ile işimiz bitti ancak kendisi ile her zaman dost olmaktan mutluluk duyarım. Çok teşekkür ederim Şeref Bey.

Tülay Kipel

şeref bey tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnun kaldık tekrar çalışmayı düşünüyoruz kendilerine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.saygılarımla

Baran Evliyaoğlu

Şeref Bey tanıştığımız andan itibaren emlak piyasasına olan ön yargılarımıza rağmen bize güven vermiş ve danışmanlık aldığımız süre boyunca izlediği ilkeli çalışma anlayışıyla her konuda çözüm odaklı tutum sergilemiştir.
Teşekkürlerimi sunarım.

Sinan Harputoğlu

Şeref beyi; özverili, saygılı, ilgili ve disiplinli çalışmalarından dolayı tebrik ederim, ayrıca profesyonel yaklaşımı için de çok teşekkür ederim, başarı dileklerimle, saygılar.

Eda Erkan

Satın alma sürecinde göstermiş olduğu destek ve özverili çalışması sebebi ile kendisine teşekkür ederim.

Ebru Uyar

Selamlar,
Bizim için önemli olan, hızlı bir şekilde daire bulmaktı, ticari olduğu için sağolsun özden hanım bize çok yardımcı oldu, hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkürlerimizi sunarız.

Gürkan Atabay

Dürüstlüğü, güvenilirliği ve samimiyetiyle örnek ve profosyonel bir satış danışmanı. Çalışmalarından dolayı kendisine ve Remax Dora ailesine teşekkürler.

Egemen Zimmerlay

Şeref Bey işine son derece hakim, titiz çalışan, müşterisinin ihtiyaçlarına göre çözümler sunan, sektördeki meslektaşlarından çok farklı, profesyonel bir danışman.Onu tanımaktan ve iş yapmaktan son derece keyif aldım, yolun açık olsun...

Sibel Ciner

Şeref oğluma göstermiş olduğu sabırlı ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.Her ayrıntıya kadar bizimle ilgilenen, karşısındakine güven veren, bir danışmandan çok aileden biri gibi, onu tanımış olmaktan çok memnunum, başarılar...

Birsen Demirgüren

Şeref Bey kesinlikle önerebileceğim profesyonel bir satış danışmanı ayrıca dürüst güvenilir ve samimi davranışlarıyla bize çok yardımcı olmuştur.Kendisini kutlarım.
Her şey için çok teşekkür ederiz..

Tolga Turksel

Stresli ev arayışımız sırasında bize çok yardımcı olan istediğimiz ve arzu ettiğimiz kiralık evi bulmamıza vesile olan Remax Dora dan Özden Hn.a çok teşekkür ederim.
08.10214

Caner Güler

Babası emlak danışmanlığı yapmış bir kişi olarak söyleyebilirim ki Şeref Bey bu sektörde karşıma çıkmış en dürüst ve güvenilir insandır. Bunların yanında elbette işin gereklerini doğru, hızlı ve profesyonelce yerine getirmektedir.

Suat Kinik

Selamlar, göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür etmek isterim. işinize ve kendinize olan saygınızı hiç kaybetmemeniz dileğiyle, sevgiler suat

Adem Üzülmez

Sn.Tülin Velioğlu hanımefendiye dairemizin kiralanması sürecinde göstermiş olduğu nezaket, ilgi, saygı ve başarılarından dolayı çokkk teşekkür ederiz, farklı işlerde tekrar görüşmek ve çalışabilmek dileğiyle, sevgiler !

Rıza Yıldırım

Sayın Gayrimenkul Danışmanı Özden ÇELİK alanındaki bilgi ve donanımı nezaketiyle birleştirerek satışa konu gayrimenkul hakkındakı gerçeğe dayalı ve samimi bilgiler vermiştir.Dürüst yaklaşımı nedeniyle sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Adem Üzülmez

Şeref bey, emlak sektöründe sizin gibi işini seven, dürüst ve konusunda yeterli donanıma sahip biriyle tanıştığıma çok memnun oldum.Sizin sayenizde aldığım iki dairede gerçekten tam istediğimiz gibi yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim.saygılar

Ömer Nasıfoğlu

.TÜLİN HANIM.
.BAĞDAT CADDESİNDE MODA ..EVİMİZ İÇİN .İŞ YERİNİN TEMİNİNDE GÖSTERDİĞİNİZ İLGİYE..NEZAKETİNİZE VE İNCELİĞİNİZE TEŞEKKÜRLERİMİ ARZ EDİYORUM.
ÖMER NASIFOĞLU MODACI İMAJ DANIŞMANI-♥.BEYAZ SARAY MODA EVİ.

Erkut Altunbas

Sakin, güven veren duruşu, güler yüzü ile bugüne kadar bizimle yaptığı tüm işlerde göstermiş olduğu özverili çalışmaları ve dürüstlüğü için kendisine teşekkür etmek isterim.

Kaan Sultan Tüysüz

şeref kaydeşi satın aldığım ev vasıtası ile tanıdım, işine olan saygısı, çalıştığı kuruluşun prensip ve ilkelerine verdiği değeri işine yansıtması, insan ilişkileri, taktir ötesi. şahsım adına şeref kardeşe ve remax a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Eda Şakrak

Sevgili Şeref bey oğlum,
şahsınızda ve mesleğinizde yüzde yüz olan başarınız ve müşterinize verdiğiniz güvenden dolayı sonsuz teşekkürler. Remax Dora ekibini sizin gibi değerli bir danışmana sahip olduğu için kutluyorum.
Şakrak Ailesi

Öznur Özbek

Sn.Şeref Karakaş'ı bir ev kiralama vesilesi ile tanıdım.Beni karşılaması, benim karar verme sürecimdeki göstermiş olduğu nezaketi ve yardım severliği beni çok mutlu etti . Kendisine güven ve saygı duymamı sağladı.Her şey için teşekkürler Şeref Bey.

Hilal Göbekcioğlu

Özden Hanım, öncelikle dürüstlüğü ve kibarlığı ardından gösterdiği çalışkanlığı ile kısa sürede tam istediğimiz gibi bir ev sahibi olmamızı sağladı.Hizmetlerinden ve samimi ilgisinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.Remax çalışanlarına başarılar..

Hilal Göbekcioğlu

Şeref Bey öncelikle dürüstlüğü ve kibarlığı ardından gösterdiği çalışkanlığı ile kısa sürede tam istediğimiz gibi bir ev sahibi olmamızı sağladı.Çalışmlarından dolayı teşekkür ederiz. Mutlu yarınlar dileriz

Utku Tuncay

Şeref Bey'i titiz çalışma tarzı ve müşteri memnuniyeti odaklılığı nedeniyle tebrik ediyorum. Güvenilir sayılmayacak bir sektörde güvenilir olabilme ve bunu müşterisine yansıtabilme Şeref Bey'i sektörde uzun soluklu başarılı ve sürdürülebilir kılacak.

Fatih Balamir

Şeeref Bey öncelikle dürüstlüğü kendine ilke edinmiş bir insan olarak kendisine sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.Özü sözü bir insan olduğu için saygıyla eğiliyorum.
sayesinde istediğimfiyata evimi sattım.çok çok teşekkür ediyorum.Syg.

Seher Soykan

Şeref Bey kibarlık dürüstlük ilginiz ve nezaketiniz için çok teşekkür ediyorum. Tanıştığımıza çok memnunum aracılığınızla güzel evimde mutluyum... Teşekkürler ....

Nurcan Kanber

Günümüzde sözüne, samimiyeti ve dürüstlüğüne ender rastlanan kişilerden biri olan Sn.Şeref Beyi tanımaktan çok mutluyum.Sayesinde çok istediğim eve sahip oldum.İŞ etiğine sahip insan ilişkileri güçlü olması yaptığı işi daha anlamlı kılıyor.Teşekkürler

Güzin Feşel

Şeref Bey'le 2.kez çalışma imkanım oldu. Sayesinde hem güvenilir bir kiracı buldum hem de tüm işlemlerim hiç yorulmadan bir çırpıda halloldu. Öylesine yakın ve yardımcı ki yıllardır arkadaşmışız gibi..Çok çok teşekkür ediyorum.

Derya Karaca

Sn Şerek Karakaş'ı tanımlayabilmek için iki kelime yeterli: dürüstlük ve güvenilirlik. Müşterisinin ne istediğini o kadar iyi tespit ediyor ki kendisinin rehberliğinde mükemmel sonuca ulaşıyorsunuz.Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ersen Öztoprak

Şeref Bey öncelikle dürüstlüğü ve kibarlığı ardından gösterdiği çalışkanlığı ile kısa sürede tam istediğimiz gibi bir ev sahibi olmamızı sağladı.Kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
Başarılarının devamını dileriz.

Adem Canbek

Sultan Hanıma Teşekkürü bir borç bilirim.Çok başarılı aynı zamanda işini iyi yapan bir profosyonel... Göstermiş olduğu ilgiden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...

Adem Canbek

Şahsıma göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Ersoy bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tam pes ettiğim durumda beni aradı ve çözümü mümkün olmayan karmaşık durumları çözdü. Ne kadar teşekkür etsem azdır.Çalışma hayatınızda başarılar diliyorum.

Erkut Akkartal

Dürüst ve güvenilir bir hanımefendidir.

Zeki Halit Yıldırım

MERHABASEMPATİK TAVIRLARI GÜLER YÜZÜ VE AİLEMİZDEN BİRİYMİŞ GİBİ CANA YAKINLIĞI İLE GÖNLÜMÜZDE YER EDİNEN ZUHAL HANIMA ÇOK TEŞEKKÜRLER

Hikmet Saral

Benim güzel kardeşim, dostum, arkadaşım;Girdiğin bu sektörde başarılı olacağından eminim.Çünkü bu sektörde başarılı olabilmenin olmazsa olması girişimci bir ruh ve iletişim becerisidir. Bunlar sende var.Aslolan senin işini severek yapman

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.