RE/MAX Eksen portföyünde 313 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 223 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 90 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Eksen

GAYRİMENKULDE GÜVENİN, PROFESYONEL HİZMETİN VE GÜLERYÜZÜN ADRESİ RE/MAX EKSEN.....

Farkımız Çalışanlarımız
Başarı-Hizmet
Müşteri Memnuniyeti

2008 yılında Arif&Atalay Aksu tarafından kurulan RE/MAX Eksen, bugün Türkiye'de en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren danışmanlık şirketidir. İstanbul Çekmeköy ofisinde faaliyet gösteren Eksen, 70 kişilik dev kadrosuyla Türkiye'nin en kalabalık ofisleri arasında yer alıyor. RE/MAX Eksen ofisi, gayrimenkul danışmanı tarafından yaygın profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Kendi işini kurarak gelir elde etmek isteyen girişimci ruhların adresi RE/MAX Eksen, son 5 yıldır Türk gayrimenkul sektöründe hep ilklere imza attı. Profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti, gayrimenkul pazarlama imkanı, en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler, yaygın network ağı ile nitelikli hizmet veriyor. RE/MAX Eksen farkını yaratan en önemli etken eğitim. Eğitimlerin kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri, teknolojideki son yenilikler, sistemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler bulunuyor. Broker'lar tarafından gayrimenkul danışmanlarına sürekli eğitimler vererek bilgilerini yeniliyor. RE/MAX Eksen Çünkü 2016 - 2017 - 2018 Türkiye Ciro Şampiyonu .. RE/MAX Eksen 2018 - 2019 / 2000 Ofis İçerisinde Avrupa İşlem Şampiyonu RE/MAX Eksen 2018 - 2019 Türkiye İşlem Şampiyonu RE/MAX Eksen 2020 Avrupa'da ( 40 Ülke 2000 Ofis Arasında) En İyi Ofis Kültürü Ödülü Başarılarının sırrı istikrar, insana yatırım ve eğitim…

Brokerlar

Ofis İdari Kadrosu

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Gayrimenkul Danışmanı (RAPP Sistem)

Ofis Ekibi


Çavuşbaşı Cad. Bayrak Plaza. K:1
Çekmeköy / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI

Emre Acar

İşinde, mesleğinde harika sorunlara çok pozitif yaklaşarak olumluya çevirme yönünde başarılı ve profesyonel o yüzden hiçbir sorun ve aksilik yaşanmadı teşekkürler.

Dilan Alin

Gürhun Bey işine çok hakim tecrübe ve bilgi düzeyi çok yüksek gayrimenkul alanında böyle insanlara ihtiyaç çok. Herkese gönülden tavsiye ederim. Teşekkürler!

Cümeyt Filiz

çok titiz bir danışman. çalışmaktan çok memnun kaldım. uyumlu bir çalışma ile kısa zamanda güzel bir sonuç aldık. teşekkürler.

Tevrat Göv

Gürhun beye iş akışındaki profesyonel yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadan sorunsuz işlemimizi gerçekleştirdik.

Heba Alısawı

Aldığım hizmetin kalitesi, ilgi ve alakası, her şeyi çok kısa sürede çözmesi bizi çok mutlu etti. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Celal Akdeniz

İl dışında olmama rağmen evimin kiraya verilmesinde gösterdiği kolaylık ve güven son derece önemli idi, hitap,yaklaşım işinin ehli olduğu her halinden belli idi.her şey için çok teşekkür ediyorum, Başarılar diliyorum

Gülşah Sürek

Her şey için çok teşekkür ederim. :)

Zuleyha Abur

Nesrin hanım hersey icin tesekkur edrrz 🙏çok memnun kaldik işininizde başarılarınzn devamini diliyorum çok saolun

B*******

Nesrin hanım çok profesyonel çok cana yakındı harika yardımcı oldu tebrikler başarılar 👍👏👏👏

Deniz Alp

Nesrin Hanımla sürecin en başından itibaren emlak danışmanıyla görüşüyor gibi değil de yakın arkadaşımla ev kiralıyor gibi hissettim. Güleryüzü, içtenliği, ilgi ve alakasıyla her zaman yardımcı oldu bize. Kendisine teşekkürlerimi buradan da iletmek isterim. İyi ki yollarımız kesişmiş ve kendisiyle denk gelmişiz.

Hatice Hülya Birkudağlar

Uzun süredir birlikte çalıştığım biri karakteri ve iş prensibi oldukça kaliteli. Teşekkür ediyorum.

Serdar Dönmez

İlgisi ve tecrübesi sayesinde hızlı bir şekilde işlemimizi hallettik. Profesyonelliği ve işindeki başarısından dolayı tek tercihimiz Alper Bayarslan. Her şey için teşekkürler!

Hidayet Çetiner

Nesrin Hanım ile uzun zamandır çalışıyorum kendisinden ve yaptığı çalışmalardan çok memnunum işinde başarılı bir danışman yolu açık olsun.

Murat Pınarbaşı

Yılmaz Bey çok iyi bir danışman işinde başarılı iletişimi çok yüksek ve çözümcül herkese tavsiye ederim.

Gülten Küçük Fuat Küçük

Tüm satış ve tanıtım işlemleri süresince profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımı ile kaliteli bir hizmet sunduğu için teşekkür ediyoruz.

G*******

Süreç boyunca çok destekçiydi. Teşekkür ederiz.

Yılmaz Erbaşı

Süreci çok iyi yönettiler. Hiçbir problem, aksilik yaşamadım. Çok teşekkür ederim.

Alper Özkini

Leyla Hanım ile çalıştığım için çok mutluyum. İlgili ve alakalıydı çalıştığı bölgeye hakim bilgi düzeyi yüksek, sektöre hakim bir danışman. işinde başarılar dilerim.

İbrahim Alper Yurtseven

Aldığım hizmetin kalitesi, ilgi ve alakası, her şeyi çok kısa sürede çözmesi bizi çok mutlu etti. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Akın Demir

Alper Bey ile sorunsuz bir işlem gerçekleştirdik. Her şey yolunda ilerledi ve kısa sürede satışımız gerçekleşti. İlgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

D*******

Nesrin Hanım ile yapmış olduğum kiralama işleminden çok memnun kaldım. İlgili ve alakalı yaklaştı son derece, kendisine işinde başarılar diliyorum.

Ömer Salih Açıkgöz

Yılmaz Bey çok ilgiliydi ve süreç boyunca hep yardımcı oldu sorularıma yanıt alabildim. Aradığım daireyi bulmam konusunda yardımcı oldu iletişimi yüksek ve alanında çok başarılı teşekkürler.

Yiğit Taşdemir

Kaliteli,güleryüzlü ve fotoğrafta sunulanın aynısı çıktı çok teşekkür ediyorum kendisine.

Zeynep Cansu Erdoğan

Tüm satış ve tanıtım işlemleri süresince profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımı ile kaliteli bir hizmet sunduğu için teşekkür ediyoruz.

H*******

Her şey olumluydu, işlemimizde hiçbir problem yaşamadık. Her şey için teşekkürler. v

Nilsel Bozkurt

Leyla Hanım ile tanışmaktan ve çalışmaktan çok mutluyum. Kendisi çok kibar ve ilgili alanına ve işine oldukça hakim kendisini herkese tavsiye ederim.

Yılmaz Uzunyayla

Leyla Hanım sayesinde işlemler hızlıca halloldu hiçbir sorun ve aksilik yaşamadım. İlgi ve alakasından çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Yeliz Beyan

Böylesine başarılı danışmanla çalışmaktan çok mutluyum. İşlemimizi çok kısa sürede çözdü. İlgisinden ve bize yön çizişinden ötürü ayrıca teşekkür ediyorum. Başarılarınız katlanarak artsın.

Burcu Sedefoğlu

Leyla Hanım çok tatlı ve kibar, bilgi dolu kendisinden her aşamada çekinmeden bilgi alabilirsiniz. Tanıştığıma memnun oldum.

İ*******

Selma Hanım işine sadık bilgili ve ilgili bir danışman çok kibar bir hanımefendi iletişimi ve enerjisi yüksek çalışma sistemi harika teşekkürler.

M*******

Birol Bey ile çalışmaktan son derece memnun kaldım. Kendisi ile ileride tekrar çalışmak isterim. Herkese tavsiye ederim.

Okan Yılmaz

Süreç boyunca çok destekçiydi. Teşekkür ederiz.

Erdal Çiçek

Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Her şey çok yolunda ilerledi ve kolayca çözüme ulaştık.

İnan Savaş Özbakır

Alper Bey sayesinde işlem gayet başarılı ve sorunsuz geçti gayrimenkul alanında kendisini tek geçerim. Teşekkürler.

Gökhan Sevil

Sayesinde aradığımız yeri bulduk iş bitirici ve çözüm odaklı olduğu için işlemler kolaylıkla halloldu. Teşekkürler işinde başarılar.

İbrahim Ethem Yılmaz

Selma Hanım çok ilgiliydi tüm süreç boyunca enine boyunca her şeyiyle çok ilgilendi sağ olsun yardımları için teşekkür ederim.

Sultan Çırağ

Yiğit Bey sayesinde aradığım yeri buldum işlemler konusunda da çok yardımcı oldu bana süreci güzel ve sorunsuzca atlattım. Teşekkürler.

Latif Kavak

İlgisi ve alakası çok iyiydi. Her şeyden çok memnun kaldık. Teşekkür ederim.

F*******

Süreç boyunca çok destekçiydi. Teşekkür ederiz.

Tevrat Göv

Alper Beyin çalışması ve sistemi çok iyi disiplinli ve iletişimi çok yüksek işinde başarılar.

Fatih Arslan

Alper Beye başarılarının devamını diliyorum. Kendisinden ve çalışmasından çok memnun kaldım. İşinde başarılar.

Ufuk Duran

Halime Hanım çok ilgiliydi sorunsuz ve problemsizce bu süreci atlattım. Her şeyiyle tam olarak ilgilendi teşekkürler.

Reşat Nuri Türkeli

Hande Hanıma ilgi ve destekleri için çok teşekkür ederim. Kendisi işini yaparken çok titiz ve disiplinli çalıştı güzel bir işlem oldu. İşinde başarılar dilerim.

Zafar Burivev

Erim Bey sayesinde her şey çok hızlı ilerledi sorunsuzdu kendisinin iletişimi ve enerjisi yüksekti. Teşekkürler.

Ayşegül Mermertaş

Hiçbir sorun yaşamadan işlemimiz gerçekleşti. Teşekkür ediyorum Mutlu Bey.

Haşim Olcay

Güvenirliği, iş takibi, tecrübe ve profesyonelliği ile işlemimizde bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Nefise Uysal

Alper Bey sayesinde aradığım daireyi buldum. Bu süreçteki tüm adımlarda çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederim.

Hasan Doğu

İlgi ve alakasına teşekkür ediyorum. Her şey çok yolunda ilerledi.

Burcu Ökten

Oğuz Beyi tanıdığıma çok memnun oldum. Kendisi çok iyi bir danışman her şey ile tam olarak ilgilendi ve çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler.

İ*******

Eren Beye yardım ve destekleri için teşekkür ederim. İletişimi ve iş bilgisi çok yüksek, ilgi, alaka ve emeğine sağlık.

Evren Ergin

Birol Beye yardım ve destekleri için çok teşekkür ederim. İlgi ve alakası harikaydı iletişimi ve pozitif enerjisiyle süreç güzel ilerledi.

Abdulmesih Hurigil

Süreci olumlu ve çok güzel bir şekilde yönetti. Süreç boyunca çok destekçiydi. Teşekkür ederiz.

Erkan Çevik

Alper Bey çok yardımsever ve çözümcül bir danışman onun bilgisi ve tecrübesi sayesinde işlemler kolaylıkla halloldu. Teşekkürler.

Çetin Alp Akay

Halime Hanıma çok teşekkür ediyorum. Onun bilgisi ve ilgisi sayesinde dairemi hızlıca güvenilir insanlara kiraya verdim. İşi her zaman bir bilene bırakmak gerek diye düşünüyorum. İşinde başarılar.

Hüseyin Aydın

Eren Bey sayesinde işlemlerimi kolaylıkla hallettim. Kendisi çok ilgili ve yardımseverdi işine hakim bilgi düzeyi yüksek herkese tavsiye ederim.

Dinçer Yatmayer

Süreci çok iyi yönettiler. Hiçbir problem, aksilik yaşamadım. Çok teşekkür ederim.

Şaban Şahin

İlgisi ve alakası çok iyiydi. Her şeyden çok memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Hilal Canbulan

Alper Bey çok bilgili ve sektöre ve işine hakim ilgili güler yüzlü sıcakkanlı her şey için teşekkürler.

Heba Alısawı

Alper Bey den çok memnun kaldım. Çok ilgili ve yardımsever çözüm odaklı sorun ve problemlere yaklaşım tarzı çözümcül herkese tavsiye ederim.

Pınar Ezgi Güven

Süreç boyunca çok destekçiydi. Teşekkür ederiz.

Koray Kızıltepe

Satış işlemimizi başarılı ve etkili bir şekilde tamamladık. İlgisinden ve nazikliğinden dolayı çok teşekkürler. İşindeki başarılarının devamını dilerim.

Ömer Benek

Alper Bey sayesinde aradığımız yeri bulduk ve kendisinden çok yardım aldık. İşinde çok iyi tüm sorularımıza yanıt alabildik ve işlemlerimiz kolaylıkla halloldu.

Nedim Berk Dicleli

Yiğit Bey çok yardımcı oldu ve işlemleri kolaylıkla hallettik kendisi işine ve alanına çok hakim yönlendirmesi ve bilgi vermesini çok takdir ettim. İşinde başarılar.

Amır Asad Hedayatıpour

Erim Bey çok güzel ilgilendi bizimle sağ olsun yardım ve destekleri sayesinde hiçbir sorun ve aksilik yaşamadım. Teşekkürler.

Abdurrahman Taş

Güvenirliği, iş takibi, tecrübe ve profesyonelliği ile işlemimizde bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Özkan Karakaş

Teşekkür ediyorum ilgi ve alakasına daha çok harika işler başaracağına eminim. Yolu açık olsun işinde başarılar.

Dilan Alin

Alper Bey işine çok hakim tecrübe ve bilgi düzeyi çok yüksek gayrimenkul alanında böyle insanlara ihtiyaç çok herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Halil Tüfekçi

Erim Bey mükemmel bir danışman kendisini tanıdığıma çok memnun oldum. İletişimi ve enerjisi çok yüksek bilgi düzeyi muazzam kendisini herkese tavsiye ederim.

R*******

İlgisi ve alakası çok iyiydi. Her şeyden çok memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Şükrü Dairbaş

Her şey gayet iyi ilerledi. Kısa sürede sonuçlandı. Teşekkürler.

Emre Acar

İşinde, mesleğinde harika sorunlara çok pozitif yaklaşarak olumluya çevirme yönünde başarılı ve profesyonel o yüzden hiçbir sorun ve aksilik yaşanmadı teşekkürler.

Abdullah Yılmaz

Bütün işlemlerimi onunla yapıyorum çözüm odaklı biri çok memnunum.

Ferhat Akkuş

Alper Beyin çalışması ilgi ve alakası, disiplini mükemmeldi harika bir işlem gerçekleştirdik. Teşekkürler işinde başarılar.

Alparslan Şahinoğlu

Alper Bey çok mükemmel çalıştı. Her konu da tüm sorularıma yanıt alabildim. Gayrimenkul alanında kendisi tam bir profesyonel İşinde başarılar dilerim.

Erkan Okurlu

İşlem sonunda ben zaten ilettim yorumumu. Başarılı biri.

İ*******

Alper Beyin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim kendisi alanında deneyimli bilgi sahibi ve oldukça profesyonel herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Can Akıncılar

Alper Bey ile çalışmaktan çok memnunum. Tüm yardım ve destekleri için kendisine çok teşekkür ederim.

H*******

Alper Bey çok ilgili sağ olsun hiçbir sorun ve problem yaşamadım. Herkese tavsiye ederim.

Semiramis Özadalı

Alper Bey ile çalışmak çok keyifliydi iletişimi ve enerjisi çok yüksekti bize her konuda çok yardımcı oldu. Teşekkürler

Ali Tarık Uzun

Çalışması, disiplini ilgi ve alakası harika kendisiyle tekrar çalışmak isterim ve herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

Enis Kayış

Alper Beye teşekkürlerimi sunuyorum. Disiplinli ve ilgiliydi sürekli ulaşılabilirdi kendisi, ayrıca konu ile ilgili sürekli bilgilendirmeler yaptı. Teşekkürler.

R*******

Nesrin Hanıma çok teşekkür ederim. Kendisi alanına ve sektöre hakim, bilgili, samimi ve sıcakkanlı tüm yardım ve destekleri için teşekkür ederim.

Atakan Çapkın

Çalışması, bilgi düzeyi, disiplini ve iletişimi çok iyi her şey için teşekkürler.

Ceren Kemer

Nesrin Hanım ile tanışmak çok keyifliydi benim için, iletişimi yüksek güler yüzlü ve pozitif enerjisi sayesinden çok memnun kaldım işlemimden.

Volkan Limoncu

Kendisi ile birkaç projede çalışıyorum ve çok memnunum.

Eylem Cömert

Tüm samimiyetini yansıttı çok ilgili biri.Videoda ne gördüysek daire aynı o şekilde çıktı oldukça başarılı.

Yunus Kultuk

Çok başarılı bir şekilde işletti süreci.

Leyla Kızıl(inci Kızıl'ın Kızı

Annem de ben de çok mutlu çalıştık.

Zeynep Kuka

Kendisinin çalışması ve bilgisinden çok memnun kaldım. Sektöre ve işine çok hakim bilgi düzeyi çok yüksek Teşekkürler.

Hidayet Çetiner

Nesrin Hanım çok kibar iletişimi çok yüksek pozitif alanında çok bilgili ve tecrübeli bu bilgilerden yararlanmak herkesin hakkıdır. O yüzden herkese tavsiye ederim.

Melike Gök

Rabia Hanım kiralık daire arama sürecimizde tüm naifliği ve güler yüzü ile bize eşlik etti. Zamanlama konusunda da gösterdiği özen için ayrıca teşekkür ediyorum.

Alev Özdemir

Mutlu bey bizim ile çok ilgilendi sağ olsun. Güler yüzlü işine ve mesleğine hakim. İnşallah kendi evimiz için de Mutlu Bey ile çalışırız :)

Okan Çelik

Mutlu bey sayesinde sorunsuz ve problemsiz bir işlem gerçekleştirdik. İletişimi ve enerjisi çok yüksek kendisiyle tekrar çalışmak isterim ve herkese tavsiye ederim. Gayrimenkul alanında herkesin böyle bilgili bir danışmana ihtiyacı olacağını düşünüyorum.

A*******

Nesrin Hanım ile birlikte çalışmak çok güzeldi. Kendisi ilgili ve alakadar işinde profesyonel ve işine hakim yardım ve destekleri için teşekkürler.

M*******

Nesrin Hanım bu süreçte yön gösterici oldu bizlere, enerjisi çok yüksek işini takip ediyor olması ise çok güzel. İşine sadık bir danışman sektörde böyle güzel çalışan danışmanlara çok ihtiyaç var. İşinde başarılar.

B*******

Ev alırken kaygılarım vardı. Dolandırılmaktan ya da işlerin çok uzamasından korkuyordum, tâ ki Emine hanımın İnistanbuldaki o samimi ofisine girene kadar. Emine hanım ve asistanları bana çok yardımcı oldular. Tapu işlemlerini beklediğimden çok daha hızlı çözüdüler. Bütün yardımlarınız için çok teşekkür eder ve başarılarınızın devamını dilerim.

Deniz Çeçen

Nesrin Hanım çok kibar ve nazik çok da ilgili onunla çalışmak çok keyifliydi. Tecrübeli ve bilgili daha ne olsun… İşinde başarılar. Sevgilerimle

Ahmet Coşar

Nesrin Hanım ile güzel ve sorunsuz bir işlem gerçekleştirdik. Tüm destek ve yardımları için teşekkürler.

Ceren Kemer

Bir öğrenci olarak bolca emlakçıyla görüştüm ama hiçbiri Nesrin abla kadar ilgili değildi. Evle ilgili hiçbir soru işareti bırakmıyor kafanızda

E*******

Kendisiyle çalışmak harikaydı yaklaşımı ve çalışma tarzı çok güzel. Sorunlara yaklaşımı çözümcül ve işine konusuna hakim. Teşekkürler

H*******

Eren Bey ile iyi ki tanışmışım aradığım evi bulmam da çok yardımcı oldu tüm evraksal süreç boyunca bizi bilgilendirdi. Yardım ve destekleri için teşekkürler…

Cem Şahin

2018 den beri birlikte çalışıyoruz. Kendisini uzun zamandan beri tanıyorum. Enerjisi ve iletişimi çok yüksek, çalışma tarzı olarak ise mükemmel herkese tavsiye ederim. Kendisiyle de uzun yıllar daha çok çalışacağız gibi görünüyor. :)

Y*******

Nesrin Hanım çok başarılı bilgi düzeyi yüksek kesinlikle gayrimenkul konusunda kendisine danışılmalı diye düşünüyorum. Ben kendisinden çok memnun kaldım.

Ceren Kemer

Nesrin Hanım kendisi çok nazik ilgili ve profesyonel çalışan bir danışman. Tüm süreç boyunca yönlendirmesi ve ilgisi harikaydı. Teşekkürlerimi iletiyorum kendisine.

Mehmet Çoban

Yıllardır ticaret yapıyorum ve hala da yapmaktayım sektöründe lider iki markanın bayiliğini yapmaktayım hayatımda sayısız insan tanıdım ama Emine hanım gibi işini bu denli profesyonel ve aşkla yapan çok çok az insan gördüm Emine hanım gibi insanlar işimizi kolaylaştırdığı gibi iş hayatımda da bana feyz veriyor o yüzden burada da paylaşmak istedim ki ticaret de güven gerçekten çok önemli Emine hanıma defalarca ettiğim gibi bir de buradan çok teşekkür ediyorum hayatınızda başarılarınızın ve iş birliğimizin sonsuz olmasını diliyorum :)

Ramazan Altuntas

Şehir dışında olmamıza rağmen konut kiralama sürecinde gösterdiği ilgi ve sağladığı güvenle evi kiralamamıza yardımcı olması, ev sahibiyle aramızda güzel bir iletişim sağlaması adına Eren Beye teşekkür ediyorum.

Mine Ertemel

Her şey akışına göre ilerledi gayet güzeldi. Çalıma düzeni ilgi ve alakasından memnun kaldım.

Gökhan Tunç

Nesrin Hanım ile çalışmak çok güzeldi onun sayesinde hiç uğraşmadım her şey kolaylıkla ilerledi çok tecrübeli olması bilgi düzeyi yüksek olması bizler için mükemmel. Teşekkürler işinde başarılar.

Ercan Hidayet

Nesrin hanımın çalışma sisteminden çok memnunuz. Dürüst ve azimli olması bizi çok etkiliyor. Teşekkür ederiz Nesrin hanım’a ve remax ailesine…

Mesut Akova

Remax şubesinin en iyisi..

K*******

Emine Hanim ile daha once de yollarimiz kesismisti. Bana tavsiye ettigi gayrimenkulden oldukca tatmin edici bir kar ettim. Kendisine tekrar danismaya karar verdim. Danismak diyorum cunku Emine Hanim bir emlakcidan cok yatirim danismani gibi haraket ediyor. Beni sasirtmadi ve yine bana cok guzel bir gayrimenkul buldu. Bu sefer de memnun kalacagima hic suphem yok.

Ece Mor Gündoğdu

Nesrin Hanım çözüm odaklı bir danışman kendisine her zaman için ulaşabiliyoruz ve aklımıza takılan her türlü konuda yardımcı oluyor kendisi işinde başarılı ve güvenilir bir danışman. Sektöre ve işine çok hakim.

Evren Çakırca

Nesrin Hanım çok sempatik. Kendisini çok seviyoruz. İşlerimiz de çokça yardımcı oldu ve süreç kolaylıkla ilerledi sayesinde hiçbir sorun yaşamadık. Teşekkürler

F*******

Nesrin Hanım çalışması ve ilgisi ve profesyonelliği harikaydı. Her şey için teşekkürler.

Hatice Bethan

Emine hanım ile inistanbul da daire arayışımda tanıştık sağ olsun hızlı güvenli bir şekilde ev buldu bize sağ olsun. İlgili güvenli sözlerini yerine getiren şahane bir dost kazandık sağ olsun başarılarının devamını diliyorum.

İlayda Habip

Emine Hanım uzun zamandır ailemizin emlak danışmanı, kendi sayesinde Avrupa Konutları Kale'den çok kar ettiğimiz bir daire alabildik bize öngörülü yönlendirmeler yaptığı için ve güvenilirliği için teşekkür ediyorum!

Hakan Kuybu

Emine Hanımdan İnistanbuldan daire kiraladık çok memnun kaldık. Sebebine gelirse kiraladıktan sonra çıkan bazı eksikliklerin arkasında durdular, en ufak detayına kadar ilgilendiler. Kendisine ve asistanları Songül Hanım ve Emre Beye çok teşekkür ederim.

T*******

Nesrin hanim istediğim evi kiralamamda çok yardımcı oldu. Profesyonel ve aynı zamanda pozitif güler yüzlü bir insan. Tekrardan teşekkürler.

Yasemin Koç

Nesrin Hanım çok titiz, inanılmaz hızlı ve evinizi kendi evi gibi sahiplenip kiralayan, ya da ihtiyacınızı sizden önce anlayıp uygun filtrelerden geçirip size seçenek sunan harika bir danışman, sonsuz güvenle kendisini şiddetle tavsiye ederim.

Şebnem Aksu

Eren Bey sayesinde lokasyon olarak bana uzakta olan dairemi kiraya gönül rahatlığı ile verebiliyorum. Profesyonelliği yanına güvenilir olması eklenince sanırım geriye gerekli başka bir faktör kalmıyor. Kiraya verme sürecinde dairede gerekli tadilatları bile Eren Beyin ilgisi ve emeği sayesinde sorunsuz biçimde tamamladım. Kendisine çok teşekkür ederim 🙏

G*******

Emine hanımcım canım arkadaşım harika bir danışman be yatırım uzamanı olarak hep kazandırır.

A*******

Sevgili Fatma Kudun'a istediğim evi bulmamda ki yardımı ve desteği için çok teşekkür ederim. Bu süreci son derece profosyönel,anlayışlı,güvenilir ve sabırlı bir şekilde başlayıp evimi almamı sağlayarak sonlandırdı. Kendisi başta olmak üzere Remax ve tüm ekibinize teşekkür ederim. Başka işlerde de görüşmek dileğiyle. İyi çalışmalar

Şükrüye Köseoğlu

Çok dürüst her iki tarafın haklarını gözeten içten samimi güleryüzlü işine çok hakim doğru yönlendiren bir hanımefendi kendisine yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Feyza Cüre

Eren bey iletişimi kuvvetli, kibar ve kolaylık sağlayan çözüm odakl, işini güven vererek yapan biri.Annemin evini kiralamada kendisi ile tanıştık; ilgisi alakası ve güven vermesi ve en hızlı şekilde işini yaptığı için teşekkür ederiz.

Hasan Kemal Eczacının

Çekmeköy Suryapı'da kiralamış olduğum dairenin Emlak danışmanlık hizmeti sırasında Leyla Şimşek hanımla tanıştım. Telefonla görüşmeye başladığımız ilk andan itibaren bekletmeden bize dönüşü, zarif hitabet, güleryüzlü ve anlaşılır dürüst açıklamaları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmeti İle takdirimizi kazanmıştır. Background u ve geçmişteki kariyeri ile dikkatimizi çeken Leyla Şimşek hanımın : gelecekte de başarılarının devamını dilerim.

Abdulmesih Hurigil

Konut sorunumuzu çözümleyen Halime hanıma ilgili , sabırlı ve sıcak yaklaşımından dolayı çok teşekkürler ..

Kenan Ulusoy

Satış işlemimizi başarılı ve etkili bir şekilde tamamladık. İlgisinden ve nazikliğinden dolayı çok teşekkürler. İşindeki başarılarının devamını dilerim.

M*******

Mutlu Bey aracılığı ile dairemi sattım kendisi satış konusunda öncesi ve sonrasında çok yardımcı oldu, çok bilgili bir danışman, işine, sektöre ve çevreye oldukça hakim. Mutlaka kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim.

Muazzez Kaynarpınar

Oncelikle belrtmeliyimki İstanbul disindan gelen bir yatirimci olarak istanbul gibi guzel ve bir okadar endise verici bir sehir oldugu icin insanlara olan guvensizlik on yargimi bosa cikardigi icin sayin Fatma Kudun a tskr edrm yapmis oldugu musteri ve satici dengesini titizl ve hassaiyetli davranisindan oturu birkez daha tskr edrm Tum Remaks ailesine ve Fatma kuduna bir sonraki yatirimizda bulusmak dilegi ile saygilarimi sunarim

Nihan Leyla Töle

Gayrimenkul almamız sırasında gösterdiği sabır, güleryüz, hızlı dönüş ve yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Cenk Göksel

Tüm satış ve tanıtım işlemleri süresince profesyonel ve güleryüzlü yaklaşımı ile kaliteli bir hizmet sunduğu için teşekkür ediyoruz.

A*******

Leyla Hanım’ı tecrübesi, profesyonelliği ve işindeki takipçiliği ile herkese kesinlikle gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Kendisine bize vermiş olduğu destek ve tecrübesi ile buradan da tekrar ayrıca çok teşekkür ederim.

Utku Saruhan

Nesrin abla, süreç boyunca sakinliği ve eğlenceli yapısıyla bize çok yardımcı oldu. Beraber çok güldük eğlendik, bizi hiç bir konuda mağdur etmedi güven sağladı. Gerçek bir kral.

Özlem Kara

Gülsemin hanım ile bu dönemdeki sancılı gayrimenkul alım arayışımızda yolumuz kesişti. Son derece profesyonel, titiz ve araştırmacı aynı zamanda samimi, içten ve güvenilir özellikleriyle karar verme süreçlerimizde çok büyük katkısı oldu. Emekleri için teşekkür ederim.

Sinan İnalı

Halime hanım kiralama sürecinde çok ilgili ve sabırlı davrandı. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık bundan sonraki süreçte beraber çalışmaya devam ederiz umarım🙏

Ahmet Usama

Pınar Hanım ve Selma Hanım güler yüzlü, konuşkan yardımseverler aradığım daireyi bulmam da çok yardımcı oldular iyi ki tanımışım kendilerini sevgilerimle...

S*******

Birol Bey işine hakim bilgi düzeyi yüksek bir danışman her alanda yardımcı olan tüm sorularıma cevap alabildiğim bir danışman kendisiyle tekrar çalışmak isterim ve tavsiye ederim. Teşekkürler.

Şifanur Derebaşı

Birol Bey aracılığı ile aradığım daireyi buldum. Gerekli tüm konularda yardımcı oldu ve ilgilendi kiralama öncesi ve sonrasında da iletişimde oldu benimle çok teşekkürler…

Selçuk Oyman

Burak beyin ilgi ve alakası düzenli çalışmasından çok memnun kaldık. Harika bir insan güler yüzlü ve içten, samimi davranışlarıyla sorunsuz bir süreç geçirdik. Teşekkürler

Neslihan Halıcıoğlu

Fatih Bey düzenli çalışması ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda aradığımız evi bulmamıza yardımcı oldu tüm süreç boyunca yardım ve destekleri yanımızda oldu çok teşekkürler.

M*******

Eren Bey çok profesyonel işine hakim, gayrimenkul alanında mükemmel bir uzman, doğru yönlendirmeler yapan sizi sorularınızdan kurtaran bir profesyonel çözümcül bir danışman her şey için teşekkürler.

Yetiş Gör

Pınar Hanım ve Selma Hanım çok ilgililer ve güzel bir çalışma ile kendileri aracılığıyla mülkümü kiraya verdim. Kendileriyle tekrar çalışmak isterim.

Mehta Melike Yetişgin

Nesrin Hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Sağ olsun her konuda çok yardımcı oldu. Bir kez daha teşekkür ederiz.

Eser Yıldırım

Oğuz Bey ve Leyla Hanım harika insanlar aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Çok güler yüzlü samimi, içten ve pozitifler birlikte çok daha güzel işler başaracaklarına eminim. İşlerinde başarılar diliyorum.

Enes Köse

Her şey olumluydu, işlemimizde hiçbir problem yaşamadık. Her şey için teşekkürler.

Uğur Şimşek

Fatih Beye teşekkürler çok iyi bir insan çok da yardımcı oldu işine olan hakimiyeti güven vericiydi kendisine işinde başarılar diliyorum.

O*******

Halime Hanım gerçekten çok başarılı bir danışman çalışması ve disipliniyle bilgisiyle bizi kendine hayran bıraktı verdiği destek ve güler yüzü ile çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ahmet Coşar

İşlemimizde her şey olumlu ve sorunsuzdu. İlgi ve alakası çok iyiydi. Her şey için teşekkürler.

Esra Murji

Erim Bey'in disiplinli ve planlı çalışması ile muhteşem bir işlem bitirdik. Kendisiyle tekrar çalışmak isterim. Çözümcül ve konuşmacı yaklaşımları sorunsuz bir süreç geçirdik. Çok teşekkürler.

A*******

Uzan zamandır ev arıyordum aradığım evi bulmam da bana yardım eden Halime Hanım'a ilgi, alaka, yardım ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum.

Eser Yıldırım

Oğuz Bey ve Leyla Hanım harika insanlar aldığım hizmetten son derece memnun kaldım. Çok güler yüzlü samimi, içten ve pozitifler birlikte çok daha güzel işler başaracaklarına eminim. İşlerinde başarılar diliyorum.

E*******

Nesrin Hanıma çok teşekkür ediyorum ilgi alaka ve sıcak kanlı tavırları için çözümcül davranışlarıyla tüm süreç hızlı ve sorunsuz ilerledi. İşinde başarılar

Eser İskender

Erim Bey harika muhteşem bir danışman çok profesyonel çok yetkin becerilere sahip aldığım hizmetten memnnun değil çok memnun kaldım kendisinin harika işler başaracağına eminim. Herkese tavsiye ederim.

Fatih Arslan

Bize yön çizerek güzel bir dükkana sahip olmamızı sağladı. İlgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

E*******

Oğuz Bey ve Leyla Hanım tüm süreci bizimle beraber yürüttüler tüm sorularımızı yanıtladılar. İlgili ve sıcak kanlılar her şey için teşekkür ediyorum.

E*******

Oğuz Bey ve Leyla Hanım tüm süreci bizimle beraber yürüttüler tüm sorularımızı yanıtladılar. İlgili ve sıcak kanlılar her şey için teşekkür ediyorum.

Dinçer Güzeldere

Erim Bey'in çalışması, konuşması ilgi ve alakası çok güzeldi tüm yardım ve destekleri için teşekkürler.

İsmet Gülaçtı

Güzel bir kiralama süreciydi tüm evraksal süreç boyunca çok yardımcı oldu. Çok memnun kaldım aradığım daireyi bulmam konusunda da çok yardımcı odu Teşekkürler Nesrin Hanım…

Atma Sarıkaya

Erim Bey muhteşem bir insan iyi ki çalışmışım kendisiyle pozitif, çözümcül ve iş bitirici harika bir çalışma sistemi var ve sürekli iletişim halindeydik kendisi teşekkür ediyorum işinde başarılar.

Güler Buğdaycı

Erim Bey çok yardımcı oldu aradığım yeri bulmamız konusunda kafamıza takılan tüm soru işaretlerini giderdi ilgi ve alakası çok iyiydi kendisiyle tekrar çalışmak isterim. Teşekkürler…

Murat Sarıkaya

Erim Bey işinde gayet iyi bir danışman problemlere karşı çözümler sunan akılcı konuşan iletişimi yüksek ilgi ve alakası çok güzel her şey için teşekkürler işinde başarılar.

C*******

Ofis alım sürecimizde Gülsemin Hanım'ın sağladığı 7/24 destek, fiyatların sürekli arttığı zorlu bir ortamda emlak danışmanlığının aslında nasıl olması gerektiğini ve şimdiye kadar diğer tüm danışmanların aslında danışman değil komisyoncu olduğunu gösterdi. Bu güveni de Gülsemin Hanım'ın sıkı bir şekilde uyguladığı meslek etiği sağladı.Ben Remax yönetiminin yerinde olsam Gülsemin Hanım' ı , Remax 'ı temsil eden tüm emlak danışmanlarının danışmanı yaparım.

Mustafa Çapalar

Yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum, işindeki başarınızı kutlarım.

Kaya Büyüker

Satış sürecimizi profesyonellikle yürüttü. Her şey için bir kez daha teşekkürler.

Eser Yıldırım

Leyla hanımin villamin kiralanması konusunda ,gösterdiği ilgi ve gayret için çok menettarim,çok kısa bir süre içinde ve değerinde bir fiyatla kiralanmış olması nedeniyle kendisini çok başarılı buldum, Leyla hn i gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum

Cansu Yıldız

İstanbul’da uygun kiralık daire bulmak benim için bir işkenceydi. Ta ki Emine hanımla tanışana kadar. İnistanbul da kısa sürede bana daireyi gösterip gerekli bilgileri verip, kiralama işlemlerimde çok yardımcı oldu. Evi taşımama, site yönetimi ile bağlantılarımda nüfus müdürlüğündeki adres kayıt işlemlerimde dahi bana çok yardım etti. Çözüm odaklı olması benim işlerimi hep kolaylaştırdı. İyiliklerini hiç unutmayacağım. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim.

Funda Karakaş

Emine hanım ile yine satın alma işlemimden sonra ,satın aldığım dairemin kiraya verilmesi işlemini gerçekleştiridik.Dairemi mevcut kiracı çıktıktan 1 hafta içinde çok hızlı ve en iyi kiracı adayını bularak kiraya verdi. Profesyonel hizmet için tekrar çok teşekkür ediyorum.

Banu Karadayı

Evim Emine hanım tarafından kiraya verildi, kendisi bana uygun olan zamanı organize ederek sözleşmeyi imzalamamızı sağladı. Son derece profesyonel bir hizmet aldım, teşekkürler.

Habip Selami

Emine hanım ile inistanbul’da daireleri olan bir arkadaşımın güzel söylemleri sonrası çalışmaya başladım. Profesyonel son derece sözlerine dikkat eden kiracı seçimleriyle ön planla bir calışma ahlakı olan Kendisine çok teşekkür ederim. İnistanbul denince=Emine göktürk

Zebiniso Yakupova

Emine hanım ile inistanbul topkapıda ki 2.ev kiralamam. Kendisi son derece işini severek yapan çok degerli Emine hanıma teşekkür ederim. Başarıları bol olsun.

Ertan Kocababuç

Deniz Hanım, bilgisiyle, tecrübesiyle, güler yüzüyle ve hızlı,pozitif iletişimiyle her daim güleryüzü ile ev arama sürecimizde bize çok yardımcı oldu.Karşınızda size güven duygusu uyandıran.Özellikle yönlendirmeler yapması ,evler arasında kıyaslamalar yaparak karar vermemde çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Ozan Kudun

Sevgili Emine Hanım, Bölgene ve işine olan hakimiyetin çok etkileyici. Daha önceki satın işlemlerindeki gibi konforlu, stresten uzak bir satış oldu. Eline sağlık, teşekkürler.

E*******

İşinde profesyonel, hızlı ve dürüst. Emine Göktürk ile 2020 senesinden beri tanışıyor ve çalışıyorum. Inistanbul projesinde bulunan dairem için bana danışmanlık yapıyor. Kendisinden gerçekten çok memnunum. Teşekkürler Emine Göktürk....

Aygün Ergin

Emine hanım ile üç yıldır çalışıyorum. İşinde çok uzman, titiz ve iş bitirici. İnistanbul sitesindeki dairemi kiralamakta bana çok yardımcı oldu. Değerinde iyi bir rakama kiraya verdi. Çok hızlı, kısa bir zamanda ve sorunsuz bir şekilde kiraya verdik. İşinde son derece profesyonel ve çalışkan. Çok memnunum. Yardımları için kendisine çok teşekkür ederim.

Anahita Fethiye Alver

Sıkışık olduğum bir dönemde kendi ablam gibi bana yardımcı oldu, kaliteli ve ince iş zekasıyla süreci kolaylıkla yönettik. Güvenebileceğiniz ve aradığınız konforu size sağlayabilecek biri, çok teşekkürler her şey için, çok sevgiler…

Gülsemin Öksüz

evimizi tutmada çok yerdımcı oldular çok deneyimli ve profösyoneller gerçekten çok çok teşekkür ediyoruz ve tavsiye ediyoruz

İbrahim Palabıyık

Başarılı , güvenilir ve şeffaf memnun kaldık. Teşekkür ederiz

İlayda Habip

Emine Hanım ile yaklaşık 5 senedir tanışıyoruz ve kendisinin işbitiriciliği, çalışma etiği ve güvenilirliği sayesinde Inistanbul’daki dairemizi kendisinin öngörülü yönlendirmeleriyle değerlendirdik ve kendisinin danışmanlığında çok kar ettik, kendisi hem çok güvenilir bir danışman hem de çok iyi yürekli bir insan, kendisine ben ve ailem çok teşekkür ediyoruz tüm destekleri için!

Özkan Meşe

Emine Hanım’a ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz. İnistanbul’da bize süreçte çok yardımı dokundu.

M*******

Kiralama sürecinde hem içimizi hem işimizi o kadar kolaylaştırdı ki bu konuda ne kadar teşekkür etsek azdır, Güler yüzü içtenliği ve samimiyeti gerçekten bir emlak danışmanından öte hem alıcı hem de satıcı kısmı için verdiğiniz karar konusunda içinizi rahatlatıyor teşekkürler tüm emekleri için.

Figen Avasu

Mutlu Beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Üstün hizmet anlayışı ve gayrimenkul alanında hizmet gösterilen profesyonel yaklaşım desteği için yürekten teşekkür ediyorum…

Deniz Reka Göksu

Mutlu Bey ile bu 3.çalışmamız kendisi sağ olsun çok yardımcı oldu sektöre hakim ve çok bilgili ilk evimizi de kendisinden almıştık yine kiraya verirken de yardımcı oldu çok teşekkür ediyorum kendisine işin de başarılar...

Yılmaz Öztürk

Mutlu Bey harika bir insan gösterdiği özen ve alaka için, dürüst ve anlayışlı yaklaşımı için, kısa sürede ihtiyacımızı karşıladığı için, göstermiş olduğu sabır ve özveri için teşekkürler. Başarıları daim olsun inşallah.

Yasin Çakır

Emre Bey sayesinde uzun zamandır aradığım uygun fiyatlı daireyi buldum. Tüm süreç boyunca aksilik ve bir problem yaşamadım. Kendisine teşekkür ediyorum.

M*******

Hande Hanım ev kiralama sürecimizde sorun olmadan ve profesyonelce bir kiralama süreci geçirmemizi sağladı. Ayrıca çok samimi ve sektör bilgisi üst düzeyde Teşekkürler.

Burak Kırcı

Hızı, iş takibi ve profesyonelliği sayesinde süreci güzel ve olumlu bir şekilde yönetti. İlgilerinden ötürü ayrıca çok teşekkür ediyorum.

Yadiğar Duran Taşdemir

Mutlu Beye çok teşekkür ediyorum. Sektör bilgisi yüksek, işinde gayet profesyonel çevreye hakim ve çok yardımcı oldu kendisi. Her şey harika ilerledi…

Fesco Elektrik

Güvenirliği, iş takibi, tecrübe ve profesyonelliği ile işlemimizde bize yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Gökhan Arslan

Mükemmel ilgi ve alaka, pozitif iletişim, güler yüz ve hoşgörü hepsi vardı teşekkürlerimi sunuyorum.

Atilla Sarıkaya

Erim Bey çok profesyonel, çalışmasından çok memnun kaldım 10 üzerinden 10 harika…

Efdal Aslan Kösen

Eren Bey harika işlere imza atıyor kendisiyle çalıştığım için çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

Hilal Canbulan

Uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz ve bir kez beni hayal kırıklığına uğratmadılar. İşini böylesine seven ve sahiplenen insanlara az denk geliriz. İşlemlerimizi hızlı bir şekilde hallediyor ve sonuca ulaştırıyor. İyi ki varsınız.

S*******

Erim Beyin bilgisinden ve ilgisinden memnun kaldım. Sektör bilgisi ve çalışma düzeyi harika disiplinli ve profesyonel teşekkürler her şey için.

Fatih Bayraktar

Hande Hanım çok güzel ilgilendi hiçbir sorun ve aksilik yaşamadık her şey için çok çok teşekkürler işinde başarılar.

Sinem Kayataş

Çok uzun yıllardır Alper Bey ve Harun Bey ile çalışıyorum. Sağ olsunlar ki her isteğime ayak uyduruyorlar. Yurt dışında yaşamama rağmen o kadar iyi hizmet vermeleri işinde ki profesyonelliklerinin göstergesidir. Bir kez daha emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Serdar Dönmez

Daire alım sürecimizi çok titiz ve profesyonel bir şekilde yürüttü. Hiçbir sorun yaşamadan isteklerimiz doğrultusunda çok güzel bir işlem gerçekleştirdik. Emeğinize sağlık.

Yusuf Çelem

Mutlu Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Kendisi mükemmel, profesyonel, bilgili muhteşem bir insan teşekkür ederim. İşinde başarılar diliyorum.

D*******

Mehmet Bey bizimle çok güzel ilgilendi sağ olsun. Mükemmel yaklaşım. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldım. Teşekkürler

Kerem Akyüz

Tanıdığım en ilgili ve güvenilir danışman her koşulda tüm bilgisiyle ve desteğiyle her zaman yanımızda teşekkürler.

Kenan Günseli

Böylesine başarılı danışmanla çalışmaktan çok mutluyum. İşlemimizi çok kısa sürede çözdü. İlgisinden ve bize yön çizişinden ötürü ayrıca teşekkür ediyorum. Başarılarınız katlanarak artsın.

Ramazan Karkulu

Hande Hanım işini çok severek yapan bir danışman kiralama işlemi bitmesine rağmen halen arayıp soruyor ilgileniyor işine çok sadık bir danışman teşekkür ediyorum.

Açelya Cevher Özçelik

Fatih Beyin iletişşimi gayet iyiydi. Bizimle çok ilgiliydi. Dairemize iyi ve düzgün birini bulmak için çaba sarf etti. Her şey için teşekkür ederiz.

Elif Buyrukbilen

Aldığım hizmetin kalitesi, ilgi ve alakası, her şeyi çok kısa sürede çözmesi bizi çok mutlu etti. Her şey için sonsuz teşekkürler.

Funda Ketenci

Halime Hanım çok kibardı tüm süreç boyunca ilgilendi ve bilgi verdi sürekli sorunlara yaklaşım tarzı çok profesyonelceydi. Problemleri çözdü işlem harika geçti. Teşekkürler.

Cenk Çakmak

Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Her şey çok yolunda ilerledi ve kolayca çözüme ulaştık.

İrem Cava

Hiçbir sorun yaşamadan işlemimiz gerçekleşti. Teşekkür ediyorum Mutlu Bey.

Serkan Erdoğan

Birol Beyin ilgisi ve bilgisi yeterli düzeyde, iletişimi yüksek, pozitif düşünen sorunları çözebilen bir danışman kendisiyle çalışmaktan memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Çağdaş Polat

Her şey gayet iyi ilerledi. Kısa sürede sonuçlandı. Teşekkürler.

Gül Kılıç

İlgisi ve alakası çok iyiydi. Her şeyden çok memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Filiz Şentürkler

Buket hanım’dan bugün kemer country’de bir villa görüşmesindeydim,sunumu ,bilgi birikimi ve enerjisi inanılmaz güzeldi…şimdiye kadar bir çok gayrimenkul danışmanı İle çalıştım fakat bizim için ailecek güven çok önemli! Bize verdiği güvenden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.Birlikte çalışacağımız İçin mutluyum…Tüm çevreme tavsiye edebileceğim danışmanlarınızdan bir tanesidir.Teşekkürler Remax Eksen, teşekkürler Buket Erişen

Şükrü Gülbay

Great assistance and guidance, impressive focus on customer satisfaction not only for me but also for my tenants. I am happy for the project & time management as well. Happy to strongly recommend Halime. Well done Süreç yönetimi ve her aşamada detaylı bilgilendirmeler için çok teşekkürler. Her iki tarafı da mükemmel düzeyde memnun eden yaklaşımları etkileyici.Teşekkürler Halime hamım.

Çağdaş Polat

Ev kiralama sürecinde Halime Hanım çok yardımcı oldu. Tüm sorulara güleryüzle cevap verdi, oluşan sorunları hızlıca çözdü ve istediğim evi problemsiz bir şekilde tutmamı sağladı. Çok teşekkür ederim hizmetiniz ve güvenilirliğiniz için.

Songül Erak

Selma Hanıma yardım ve destekleri için teşekkür ediyorum. Tüm süreç boyunca ilgilendi ve alakadar oldu. Kafam takılan soruları cevapladı mükemmel hizmet anlayışı için çok minnettarım işinde başarılar.

Fatih Bayraktar

Tüm emlak hizmetleri için %100 memnunum perfect.

Gül Camadan

İyi ki sizinle tanıştım ve iyi ki sinle çalışıyorum. Profesyonel iş hayatında bu kadar çözüm odaklı bu kadar hızlı ve güvenilir olduğumuz için binlerce kez teşekkür ediyorum. Ayrıca dostluğumuz ve arkadaşlığınız içinde sonsuz minnettarım. Hayatıma kattığınız için değer için tekrar teşekkürler iyi ki varsınız.

Emel Can

Buket hanım bugüne kadar tanıdığım, en bilgili, tecrübeli, empati sahibi ve işine hakim bir satış temsilcisi. Kendisine ihtiyacımız olan emlak konusunda verdiği destek, doğru bilgilendirme ve mutlu olacağımız yaşam alanımızı bulma konularındaki gücenilir 1yönlendirmeleri için çok teşekkür ediyoruz. Sevgilerüüüü

Liz Buse Açıl

The best experience with miss Buket she’s always smiling found us our dream house even though I’m a hard person she never frowned, always had a an amazing energy that lit up my day even when I was at my worst. Definitely the best never seen better.

Kemal Cantoray

Büket Erişen, Simdiye kadar calistigim en guvenilir Gayrimenkul Danismani. Tesekkurler.

Selma Ayyıldız

Hizmetlerinizden çok memnun kaldım çok teşekkür ediyorum

Hüdaver Atasoy

Emine hanım ile oğlum için 1+1 daire kiralamak için görüştüm. Kendisi bana çok yardımcı oldu. Yardımcısı Emre bey de çok yardımcı oldu. Emine hanım çok profesyonel, işini çok iyi biliyor, çok hızlı ve planlı çalışıyor. Ekip çalışması ve zaman paylaşımını çok iyi yapıyor. Bir günden kısa zamanda konutumuzu teslim alıp yerleştik. Kendisi ve yardımcısına çok teşekkür ederim. Kiraya verdim iş bitti demiyorlar. Hizmet devam ediyor, başka bir şehirde kendimizi yalnız hissetmedik. Tekrar çok teşekkürler...

Ethem Kaymakcı

Geçen haftalarda İnistanbul Projes’nden satın aldığım dairenin kiralamasını söz verdiği şekilde problemsiz kiraladı. Kendisine burdan da teşekkür etmek istiyorum, verdiğiniz güven ve iş ahlakınız için teşekkürler…

Kaner Pakiş

Mülkünüzü rahatlıkla emanet edebileceğiniz bir ortak, etik değerlere son derece duyarlı, saygılı ve tam bir profesyonel. Sektör bilgisi ile kendinizi güvende hissediyorsunuz 🧿🙏🧿

Süha Kıralp

Başka bir şehirde olmama rağmen, hiç tereddüt etmeden dairemle ilgili işlerimi emanet ettiğim, işini titizlikle ve disiplinle yapan, sahiplenen ve her iki tarafın hakkını almasını sağlayan, güvenebileceğiniz bir emlak üstadıdır, ayrıca tanıdığıma da çok memnun olduğum kişidir kendisi…

E*******

Yardımlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz ve ilgili olmanız fazlasıyla memnun etti.

Dilara Kol

Gayrimenkul diyince aklımıza gelen tek isim oldu kendisi. Her aradığımızda ilgisi ve yardımseverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanıdık. 🙏🙏🙏

Eren Aydın

Halime Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Dairemi kiraladım her şey çok yolunda ilerledi aksilik yaşamadım. Teşekkürler.

Ozan Dadaşbilge

Nesrin Hanım ev sahiplerine kiracı, kiracılara ev bulmuyor sadece, insanlara dost kazandırıyor. Onu farklı kılan da bu. Yine farkını ortaya koydu, çok teşekkürler 🙏🙏🙏.

Ela Yıldırım

Nesrin Hanım ile 1 ay önce kiralık ev arayışımızda tanıştık. Kendisi son derece sıcakkanlı, işe yarar biçimde alternatif sunabilen ve profesyonelliğinin yanında emlakçılığı adeta yaşam biçimi haline getirmiş bir uzman. İşini severek yaptığı çok belliydi ve bize ihtiyacımız olan güven ve rahatlığı verdi. Nesrin Hanıma danışan pişman olmayacaktır. Kendisinde işinde başarılar dilerim.

E*******

Ev arayışımızda bize güler yüzlü ve profesyonel yaklaşımınızdan ötürü çok teşekkür ederim. İyiki yollarımız kesişti nesrin hanım.

Sherıf Abdelrhman Mohamed Abdelrahman

Sevgili Emine hanım İnistanbul Topkapı'daki 2+1 dairemizin satışını söz verdiği tarihte eksiksiz bir şekilde sattı. Sağ olsun. Biz Türkiye de yaşamadığımız için güven sorunu ile ilgili bir sıkıntı olur mu diye asla düşünmedim. Banka'dan paranın transferine kadar sağ olsun ince ince düşünüp planlamış. Herkes Emine hanım gibi inşallah çalışsın çok isterim ben. Başarıları çok çok olsun diğer satışımızda görüşmek üzere..

Muharrem Aloğlu

Emine göktürk tanıştıgım gün demiştim,sonunda işini düzgün ve hızlı sonuçlandıran bir emlakçı nihayet buldum kafamdaki emlakcı profilini değiştiren kadın artık bi abla,her işimizde beklendimden daha cok kazandım, iyiki varsın telekkür ediyorum ❤️

Ful Demet Çalışan

Sevgili EMİNE hanım ile sitenin ilk teslim tarihinden bu yana tanışırız. kendisinin üstün performansı bitmeyen enerjisi etik çalışma kuralları ile tüm yatırımlarımıza değer katmıştır. 1+1 dairemi sattı şahane bir 2+1 daire aldı ben İzmir de yaşadığım için tüm işlemlerimi noter vekaleti ile yapıyor sağ olsun. İyi ki hayatımızda herkese Emine hanım gibi bir yatırım uzmanı denk gelsin. Bol şansları bol kazançları olur. Kendisini seviyoruz.

Ayşegül Kaymakcı

Emine hanım’ı bir tanıdığımız aracılığıyla bulduk. In İstanbul projesinden yatırımlık ve kira getirisi yüksek bir daire arayışındaydık ve bize bütün samimiyetiyle yardımcı oldu. Öncelikle çok samimi ve dürüst bir insan olduğu y söyleyebilirim. Evimizi satın aldığımız çok mutluyuz, sırada yine Emine Hanımın aracılığıyla iyi bir kiracıya evimizi kiraya vermek kaldı:) teşekkürler, sevgiler…

Hüseyin Dağcı

Ozan Beye çok teşekkür ediyorum kendisi çok ilgili ve alakalı sektöre ve çevreye hakim üst düzey bilgi sahibi bir insan başarıları daim olsun inşallah.

C*******

Ozan Bey ile çalışmaktan çok memnunum kendisi bilgili ve işine hakim prezentabl bir danışman dediklerini harfiyen uygulayan ve yanıltmayan biri yardım ve destekleri için teşekkürler.

A*******

Ozan Bey gayet ilgili ve alakalı yardımsever çalışkan işini severek yapan bir danışman bu süreçte verdiği değerli bilgiler ve yardımları için teşekkür ediyorum.

Özgün Özden

Ozan Beyin çalışkan ve disiplinli tutumu sayesinde süreç güzel ilerledi işini bilen ve özgüvenli bir danışman kendisini herkese tavsiye ederim.

Eser İskender

Problemsiz güzel bir işlemdi. Teşekkürler.

Cahit Kaan Koçer

Farklı şehirde yaşamama rağmen kolay ve rahat bir işlem gerçekleştirdik, bu yüzden ailecek çok mutluyuz. Leyla Hanıma bir kez daha teşekkürler!

Naim Habip

Emine hanımı ev alma sürecinde tanıdım. İçten ve samimi duruşu beni etkiledi. İşine olan bağlılığı ve hakimiyeti doğrusu beni çok şaşırttı.Onu tanıdığıma çok memnun oldum.Gayrımenkul ile ilgili ne işim olursa ona danışırım.İşinde tam bir profesyonel. Başarılarının devamını dilerim.Remex için vazgeçilmez bir eleman.

Nihat Mecit

Kendisine sevgi ve saygılarımı iletiyorum buradan harika müthiş bir insan ne yazsam az kalır kendisiyle mutlaka çalışma fırsatını yakalayın derim. Teşekkürler.

Bülent Amcaoğlu

Başından sonuna itibaren her şekilde çok ilgiliydi, bize güzel bir yol çizdi. Teşekkürler Nesrin Hanım.

Metin Yüksel

İşlemi başarıylı bir şekilde gerçekleştirdik. Emekleriniz için teşekkür ederiz.

Ecevit Çiçekel

Bülent Bey konut satım işlemimizde her konuyla yakından ilgilendi kendisi güvenilir ve işinde profesyonel bir danışmandır. Herkese tavsiye ederim.

Hülya Birkardeşler

Bülent Beye teşekkür ediyorum yardım ve destekleri için her zaman için aklıma takılanları sorabileceğim bir danışman kendisi iyi ki tanımışım kendisini yine remax profesyonelliği harika

İhsan Çırpıcı

Halime Hanım sayesinde çok kısa sürede dairemi kiralayabildim. İlk görüşmemizden itibaren farklı bir güven hissi uyandırmıştı ve danışman seçimimde pişmanlık ya da tereddüt hissine hiç kapılmadım. Sıklıkla gelişmelerden haberdar etti ve tüm durumlarda hep çok hızlı dönüşlerle hiç bir boşluk ya da takipsizlik yaşatmadı. Arayışta olan ve düşünenlere tavsiye ederim.

E*******

Inistanbul lokal daki dairemin satışı için inanılmaz kısa sürede bir fırsat yakaladı ve çok uygun fiyata alıcı buldu. Bunun yanında her türlü işlem için sanki kendi eviymis gibi ilgilendi. Mükemmel bir Hanımefendi olması bir yana her konuda güvenilir, bilgili ve tecrübeli. Kendisine buradan bir kere daha teşekkür ediyorum. Kiralama ve satış işlerinde%100 güven ve kazanç sağlatacağına inanabilirsiniz.

Mehmet Demirci

Fatih bey çok yardımcı oldu süreç boyunca hep yol gösterdi ve sorularımızı cevapladı başından sonuna kadar hep destek oldu çok teşekkürler.

Özcan Yabukoğlu

Galip Bey harika bir insan çok kibar ve mütevazi kendisiyle güvenerek çalışabilirsiniz ilgi ve alaka çok iyi aldığım hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler

Hasan Dalgıç

Hasan Bey bizlere elinden geldiğince çok yardımcı oldu. Hiçbir problem yaşamadık. Her şey için teşekkürler.

B*******

Ozan Bey tanıdığım en güzel insan çalışması, prensibi, konuşma şekli hitap şekli olsun çok düzgün bir insan kendisiyle çalışma fırsatı bulduğum için şanslı hissediyorum. Yardımları için teşekkürler.

Efdal Aslan Kösen

Eren Bey ile çalıştığım için çok memnunum. Aldığım en iyi hizmetti en güzel gayrimenkul firması ve danışmanı ile çalıştığımı düşünüyorum. Teşekkürler.

Dilek Karagöz

İşlemden ve Nesrin Hanımın yaklaşımından çok memnunum. Her şey için teşekkkürler.

Ümit Gülşen

Yardımları için çok teşekkürler. Her şeyden çok memnunuz.

Muhammet Topbaş

Ozan Beye teşekkür ediyorum mükemmel bir insan kendisiyle severek çalışıyorum. Kendisi çok sevdiğim bir insan işinde çok başarılı ve tam bir profesyonellik canavarı başarıları daim olsun.

E*******

Güzel titiz ve hızlı çalışmasıyla işimizi kolayca hallettik kendisi güven veren bir karaktere sahip olduğunu düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Kübra Yırtmaz

Leyla Hanım çok güleryüzlü,pozitif ve bize güven verdi. Detaylı bir şekilde hızlıca işlemi gerçekleştirdi ve taleplerimizi karşıladı. Her şey için çok teşekkürler.

Berkhan Çınar

Fatih Bey mükemmel bir danışman çok sevdim kendisini kendisine her aşamada danışıp hareket ediyoruz. Fatİh Bey gibi bir profesyonelle çalışmaktan son derece memnunuz.

Y*******

Galip Bey sayesinde güzel bir daire satın aldım. Kendisi satış öncesi ve sonrası sorularımı cevapladı ve yardımcı oldu kendisi her daim ulaşılabilir bir danışman sektöre hakim teşekkürler.

Ali Kerem Genç

İlgi ve alakasından çok memnunum. Her şey için teşekkürler.

Esat Mete Kılıçlı

İşlemimiz gayet iyiydi ve ilgiliydi. Baştan sona tüm süreçte yanımızdaydı. Çok teşekkürler.

Avni Şimşek

Gerçekten işini hakkıyla yapan dürüst insana güven veren yapısıyla öne çıkan bir hanımefendi kendisine çok teşekkür ediyorum işlerinde başarılar diliyorum iyiki varsınız

Arsen Yıldırım

Bülent Bey harika bir insan tecrübe ve bilgi birikimiyle kendisine hayran kalmamak elde değil çok profesyonel ve yardımsever iletişimi harika bir insan teşekkürler.

Ferda Alişan

Bülent Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldım işine hakim bilgi birikimi yüksek, güvenilir, he zaman yardım alabileceğim bir danışman, süreci gayet güzel yönetti teşekkürler.

Hilal Canbulan

İlgisi ve tecrübesi sayesinde hızlı bir şekilde işlemimizi hallettik. Profesyonelliği ve işindeki başarısından dolayı tek tercihimiz Alper Bayarslan. Her şey için bir kez daha teşekkürler!

Erkan Şen

Tepeden tırnağa güven Emine hanım hem evi kiralama hem evden ayrılma sırasında çok büyük bir samimiyet ve kolaylık gördüm kendisinden depozitomu eksiksiz aldım güler yüzle karşılandım güler yüzle uğurlandım. Teşekkürler Emine hanım.

Burak İşlek

Kiralık ev arama bulma ve tutma sürecinde beni profesyonel şekilde yönlendirmesi ve mülk sahibiyle aramızdaki iletişimi sağlıklı şekilde yönetmesi konusunda kendisine teşekkür ediyorum.

Sedat Demir

Eren bey işini layıkıyla yapan, kibar ve güven veren bir kişilik teşekürler.

Yiğit İsbir

Eren Bey hem görmek istediğimiz evi bize gezdirirken hem de kontratın yapılması aşamasında gerekli bilgileri tarafımıza iletmiş ve doğru bir seçim yapmamız konusunda bize destek olmuştur. Teşekkür ederiz.

Pınar Büdük

Alper Bey ile sorunsuz bir işlem gerçekleştirdik. Her şey yolunda ilerledi ve kısa sürede satışımız gerçekleşti. İgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Fatih Şuekinci

Profesyonelliği ve işinde ki hakimiyeti sayesinde çok kısa sürede güzel bir işlem gerçekleştirdik. Bize istediğimiz daireyi bulmamızda yön çizip daireye ulaşmamızı sağladı. Emekleri için bir kez daha teşekkür ederim.

Kübra Yılmaz

Leyla hanım bu meşakkatli ve bir o kadar da sor süreçte bana çok yardımcı oldu. Profesyonel ve deneyimli bir iş ortaklığı yaptı bana Çözüm odaklı ve iş bitirici karakteri sayesinde içime sinen bir başlangıca adım atmama yardımcı oldu. Başarılarının devamını dilerim. Çok teşekkür ederim.

Samet Kesen

Leyla hanım hızlı aksiyon alarak doğru evi kiralalmama yardımcı olarak sürecimi de cok hızlı yönetti. Bundan sonraki süreçte de birlikte çalışacağımıza eminim

Özge Yeni

gulsemin hanımın danısmanlıgından cok memnun kaldık. merak ettiğimiz herseyi bizim için aydınlattı. ayrıca ev sahibi ile aramızda iyi bir iletişim sağladı. isteklerimizi kendisi vasıtasıyla ilettik. her turlu durum için bize anlık bilgi verdi. biz de kendisine her zaman ulaşabildik. guleryuzlu ve guvenilirdi. kendisine teşekkür ederiz yardımları için.kısa surede aradıgımız evi bulduk

Eray Yılmaz

Süreci olumlu ve çok güzel bir şekilde yönetti. Süreç boyunca çok destekçiydi. Hiçbir problem yaşamadık her şey için teşekkür ederim.

Veli Fidanverdi

Son derece memnunum. Kaliteli bir insan, satışta ve tapuda hiçbir sorun yaşanmadı. Her şey için tekrar teşekkürler.

Elif Peopuet

Murat Bey'e çok emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Her konuda çok yardımcı oldu.

Nuran Kabataş

Gayet başarılı ve güzel bir işlemdi. Zorlu bir süreci başarı ile tamamladık. Herşey için çok teşekkür ederim.

Atilla Sarıyaka

Erim bey mükemmel bir insan. Samimiyeti, dürüstlüğü, işini son derece profesyonel bir şekilde yapması harika. Güzel demek az kalır, güzel değil mükemmel!

Ali Tarık Uzun

Başından sonuna kadar aldığımız hizmetten, Alper Bey'in güler yüzü, profesyonelliği, işine olan tutkusu ve başarılarından çok mutlu ve memnunuz. Yıllardır birlikte çalıştık ve her zaman da birlikte çalışmak isterim. İyi ki varsınız Alper Bey her şey için bir kez daha teşekkürler.

Selahattin Kocatürk

Sabire hanım, hanımefendi ve başarılı bir kadın. Kendisinden çok memnunum.

Bülent Saltürk

Evimizi kiralama dürecinde, İş takibiniz, disiplininiz, güleryüzlü nezaketli duruşunuz, müşteri odaklı yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz. Biz çalışmalarınızdan çok memnun kaldık ve gönül rahatlığı ile sizi tüm tanıdıklarımıza önereceğiz. Sonsuz teşekkürler sevgiler🙏

Enver Kılıç

İşlemde Serkan Bey çok yardımcı oldu, ilgi ve alakası çok iyiydi. Emekleriniz için teşekkürler.

Kibriye Çetiner

Sabire hanımdan çok memnunum. Detaycı ve çok ilgili bir danışman. Her şey için çok teşekkürler.

Eren Aydin

Halime hanım, ilgili ve sonuç odaklı yaklaşımı ile çok yardımcı oldu.

O*******

Halime Hanım çok başarılı ve çalışkan bir danışman bizlere çok yardımcı oldu satış sonrası da yardım ve destekleri için çok minnettarım.

Arzu Erdim

Emre Beye çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakası, satış öncesi ve sonrası aklıma takılan tüm soruları cevapladı ayrıca kibar işini sahiplenen anlayışlı bir danışman. Teşekkürler Remax Eksen

Özay Dervişoğlu

Mutlu Beye çok teşekkürler. Kendisi içten, samimi, güven veren başarılı çalışmaları sayesinde hızlıca kiralamamı yaptım. Tanıdığım için şanslıyım saygı ve sevgilerimle.

Eren Aydın

Halime Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Dairemi kiraladım her şey çok yolunda ilerledi aksilik yaşamadım. Teşekkürler.

Ayşe Yeni

Ev arayış sürecimizde yolumuzun kesiştiği Gülsemin Hanım'a öncelikle güleryüzlülüğü, bizlere sağlamış olduğu emeği ve kafamızdaki soru işaretlerini giderdiği için çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. İkilem yaşadığımız durumlarda dahi ince ayrıntılarıyla bize dönüş sağlandı ve nişanlımla çalışan bir çift olarak bize bu evlilik sürecimizde planlarımıza uygun anlayışlı bir şekilde elinden gelen desteği fazlasıyla sağladığı ve bilgilendirdiği için ayrıca teşekkür etmek istiyoruz. Bir emek ancak bu kadar profesyonel olabilir. Sadece evimizi tutana kadar değil, sonrasında da aynı çabayı görüyor olmak çalışan bir çift olarak bizleri çok mutlu etti. Sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz tekrar ve kesinlikle ev ile ilgili bir durum söz konusu olduğunda bundan sonraki süreçte de iletişime geçeceğimiz kişidir. Gülsemin Hanımcımm, içtenliğiyle, samimiyetiyle, güvenilir kişiliğiyle kesinlikle mesleği noktasında tavsiye edeceğimiz kişidir.

O*******

Oğuz Beye yardım ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Ömer Bayrak

Mutlu Bey çok profesyonel çalışan bir danışman kendisinin bilgi düzeyi çok yüksek ve sektöre tamamen hakim kesinlikle kendisini tercih etmelisiniz.

H*******

Hande Hanım çok ilgili ve güler yüzlüdür. Yardım ve desteklerinden ötürü teşekkür ederim.

Ekrem Karagüney

Hande Hanım ile çalışmaktan memnun kaldım herkese tavsiye ederim. İşinde başarılar diliyorum.

E*******

Burak Beyi tanıdığıma çok sevindim. Kendisi işinde son derece profesyonel ve iletişimi çok yüksek iyi ki tanımışım kendisini işinde başarılar.

E*******

Yılmaz Beyi tanıdığıma çok sevindim. Kendisi işinde son derece profesyonel ve iletişimi çok yüksek iyi ki tanımışım kendisini işinde başarılar.

Burcu Soyer

Hande Hanıma çok teşekkür ediyorum. Son derece profesyonel ve sektörel bilgisi çok yüksek, işinde uzman ve donanımlı, güvenilir ve dürüst güvenerek gelebilirsiniz kendisine.

Hızır Yılmaz

Emre Bey ile iyi ki tanışmışım. Sayesinde dairemi hızlıca kiraya verdim. Sorunsuz bir süreç oldu benim için teşekkürler.

Fatih Üşekçioğlu

Nesrin hanım çok profesyonel ve işinde çok tutucu çalışıyor. Disiplinli ve planlı her zaman sorularıma cevap alabiliyorum. Sektörel bilgisi çok yüksek herkese tavsiye ederim.

S*******

yardım ve destekleri için teşekkürler. Nazik, özverili, samimi ve içten birisi kendisiyle tekrar çalışmak isterim.

K*******

Emre Beye yardım ve destekleri için sonsuz teşekkürler. Harika geçti süreç herkese tavsiye ederim kendisini.

Mehmet Tunç Balanoğlu

Nesrin Hanım mükemmel bir insan kendisiyle severek çalışıyorum. Çok iyi çok mükemmel bir insan harika işler çıkarıyor.

Z*******

TEŞEKÜRLER BÜLENT BEY MÜSTAKİL EVİMİZİN SATIŞINDA GÖSTERDİGİNİZ ÖZENLİ ÇALIŞMALARINIZ VE BİZİMLE ALICIYI MEMNUN EDECEK FİYATI BULMANIZ TAM BİR PROFESYONELLİKTİ ARTIK AİLEMİZE DOST BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANIMIZ VAR

C*******

Vizyonu ve tecrubesi sayesinde 6 ay ilanda bekleyen portfoyumu 1 ay gibi kisa zaman diliminde sonuclandirdi. Kendisinin gayreti ve profesyonel yaklasimi icin tesekkur ederim

Nazlı Erbaş

Ciddiyeti, güvenilirliği ve titizliği ile başarılı bir satış gerçekleştirdik kendisine teşekkür ederim.

Serpil Mercan

Eren Bey harika biri iyi ki tanımışım kendisini işine ve sektöre hakim bilgi düzeyi yüksek, çözümcül, pozitif enerjisiyle iş bitiriciliği sayesinde güzel sonuçlar aldık. Teşekkürler.

G*******

Eren Beye teşekkür ediyorum profesyonel çalışması sayesinde sorunsuz bir süreç oldu. Herkese tavsiye derim.

Emre Esen

Kiralık konut arayışımız da Gülsemin Hanımla karşılaşmış olduğumuzdan kendimizi çok şanslı görüyoruz. Kendisi her detayı bizle paylaşmış, surekli geri bildirimde bulunmuş olup, profesyonel bir iş çıkarmıştır. Kendisine çok teşekkür ediyor, herkese tavsiye ediyorum.

R*******

İlgi ve alakası çok güzel sektörel bilgi düzeyi yüksek, mülkümüzün hızlı bir şekilde satışını gerçekleştirdik. Başarılı bir işlem oldu. Teşekkürler.

Kasım Alkan

Eren bey işlem süresinde çok ilgiliyd. Süreci uzatmamıza rağmen bizimle çok iyi ilgilendi. Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Özge Başoğlu

Süreci çok iyi yönettiler. Hiçbir problem, aksilik yaşamadım. Çok teşekkür ederim.

Özge Başoğlu

Süreci çok iyi yönettiler. Hiçbir problem, aksilik yaşamadım. Çok teşekkür ederim.

Avni Erbey

Aysun hanımı tanımaktan çok memnun oldum. Samimi ve disiplinli çalışan biri olduğunu söylemekten memnuniyet duyarım.

Banu Karadayı

RE/MAX Eksen ofisinin danışmanlarından sevgili Emine Göktürk’le İnistanbul’dan bir daire aldık. Sürece hakimiyeti ve yönlendirmeleri, hem bizimle hem satıcı tarafla iletişimi yönetimi, süreçlerin kusursuz ilerlemesini sağlaması profesyonelliğinin göstergesi. Aldığım hizmetten son derece memnun kaldım, artık Emine hanım bizim için gayrimenkul danışmanından ziyade yatırım danışmanı, teşekkürler Emine hanım…

Yasin Kantarcı

Gülsemin hanım süreci en başından itibaren çok şeffaf ve profesyonel yönetti. Her konuda bizi sürekli bilgilendirdi. Tecrübesi ile tahmin etmediğimiz noktalarda bile bizi aydınlatıp süreci çok hızlı bir şekilde tamamladık. Tekrardan çalışmak dileği ile başarılarının devamını diliyorum

Feridun Düzağaç

Her zaman pozitif, çözüm odaklı ve söz konusu konutla ilgili her tür işlem ve desteği sorunsuz iletişim ile çözebilen bir danışmanımız var. Emekleri için teşekkürler

Kenan Gencoglan

evi teslim aldigimdan kiraya verene kadar olan zamanda inanilmaz destekleri oldu. Evimden uzak olmama ragmen tum gelismelerden anlik bilgi sahibi oldum. Kisa surede de ev kiralandi. Cok tesekkur ediyorum

F. Meryem Aydın Lo Turco

Mesleki profesyonelliğinin yanı sıra, dostane davranışlarıyla da gönlümü fetheden Nesrin Hanıma çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum. Başarılarınızın devamlılığını diliyorum.

Tuna Akkaya

Emine Hanım çok profesyonel ve proaktif yaklaşımıyla, çok iyi takip ederek İnistanbuldaki dairemin satış işinin çok hızlı sonuçlanmasını sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

C*******

İlgisi alakasi guler yuzu bilgisi 👍🏻👍🏻 bizim kiraya veririken dusunemediginiz konularda tecrubesiyle bizi yonlendirdi tekrArdan cok tesekur ederim

Gökhan Selimoğlu

Tüm süreci tecrübesiyle beraber çok iyi yönetti. Dedğinin dışında farklı hiç bir şey yaşamadık. Hatta satışı istediğimiz sürenin de öncesinde neticelendirdi. Tekarar buradan kendilerine teşekkür iletmek isterim. Başka satışlarda görüşmek dileğiyle..

G*******

Şehir dışında yaşamamıza rağmen Emine Hanım’ın güzel enerjisine ve güvenilirliği sayesinde İnistanbul projesinden ev sahibi olduk. Böyle bir girişime cesaret edip ani bir kararla almamıza vesile olan Emine Hanım’a vekâlet işlemlerinde, tapuda ve diğer işlemlerde en kısa sürede çözüm bulduğu için teşekkür ederim. Bundan sonra İstanbul’daki tüm emlak işlemlerimde ondan destek alacağıma eminim.

Gamze Borahan

Nesrin Hanıma teşekkür ediyorum. Kendisinin iletişiminden ve çalışmasından çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

Fatih Akar

Sanirim bugüne kadar emlak sektoru icerisinde taniştigim en dürüst, en kibar , en işini bilen kişi diyebilirim, ilgisi alakasi şeffafligi icin kendisine ne kadar tesekkur etsem azdir.🙏

K*******

Emine Hanım bir emlakçıdan ziyade bir yatırım uzmanı. Size her zaman en fazla avantajı sağlayabilecek evleri biliyor. Paranızı değerlendirmek için gönül rahatlığıyla Emine hanımdan yardım alabilirsiniz.

Dilek Sarzep

Emine hanımla,İn İstanbul projesinde tanıştık.Kisa sürede; tecrübesi,hızlı yanıt vermesi ve güvenirliği sayesinde çok memnun kalarak çalıştığımız ailemizden biri olarak saydığımız bir danisanimiz oldu.Herkese tecrübesini tavsiye edebileceğim ve onerebilecegim biri kendisi, iyiki tanıdık sizi çok teşekkür ederim emekleriniz için.

Gaye Gurses

Bize karşi olan dürüstlüğü ve pozitis yaklaşimlari için kendisine çok teşekkür ediyorum, sayesinde umarim yeni yuvama kavuşacağim.

B*******

Emine hanım işini son derece profesyonelce yapıyor. Yardımları için sonsuz teşekkürler.

Salih Yavuz

Nesrin Hanım saygılı pozitif ve güler yüzü ile çok yardımcı oldu sağ olsun. Onun destekleri sayesinde bu süreci güzel geçirdik sorun yaşamadık.

Serap Eren

Güler yüzü, profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı olması insana güven veriyor. Nesrin Hanım sayesinde istediğim eve kavuştum. Teşekkürler

Gülten Oğuzülgen

Ne Yazsam Az Kalacaktır!!! Çoook Kıymetli Nesrin Hanım ile evimizin ilk alımı sırasında tanıştık. Daha önce bir çok Emlak Danışmanı kişiler ile alım ve satımlarımız sebebiyle iletişimlerimiz oldu. Daha önce hiç görmediğim ilgi ve alakanın yanında, işine muazzam derecede hakimiyet, işi ile ilgili tüm güncel bilgilere ve işleyişe hakim olma, iş hakimiyeti sebebiyle muazzam derecede hız ile evimi sayesinde sorunsuz bir şekilde satın aldım. Yatırım sebebiyle evimi satışa çıkardığımda, kapısını ilk çaldığım kişi Nesrin Hanım oldu. 1 gün gibi kısa sürede evimi satmama yardımcı olurken, 1 haftada gerçekleşmesi muhtemel formaliteleri, 1 günde gerçekleştirdi. Keşke herkes, işine bu kadar hakim olsa, hatta yarısı kadar dahi olsa. Sonsuz teşekkürler Kıymetli Nesrin Hanımcığım✨

Koray Gençer

İşin ilk dakikasından itibaren inanılmaz ilgi ve hızla bize yardımcı oldu. Çok teşekkür ediyorum.

Selçuk Gömi

Kendisi çok proaktif ve çözüm odaklı, kendisinden çok memnun kaldım. Buradan da kendisine bir kere daha teşekkür etmek istiyorum

Ayşegül Merdinli

Çok ilgili ve sorun çözücü bir profesyonelsiniz. Emlak konusunda gözü kapalı güvendiğimiz tek danışmanımız oldunuz. Teşekkürler

Anıl Ceylan

Güvenilir ve işine hakim bir emlak danışmanı olmamaktan oncelikli abi kardeş ilişkisi çok cana yakın sorunsuz şekilde süreci yönettiği için icten teşekkürler🙏🏻 İyi ki tanımışız diyorum

E*******

Eren Bey sağ olsun çok ilgili ve alakadar oldu. Tüm bu süreçten memnun kaldım.

Serhat Gür

Kiralama sürecinde çok ilgili ve anlayışlı bir danışmanlık hizmeti aldım kendisinden. Sorunsuz bir süreç gecirdik

Rıza Çelik

Eren Bey çok disiplinli ve ilgili, bilgi düzeyi çok yüksek ve sektöre hakim bir danışman çalışması ve emeğine çok teşekkür ediyorum.

Doğa Özdemir

Bilgisi ile verdiği bilgilerin tam ve güvenilir olması her zaman çözüm odaklı olması bir emlakçılığın yanı sıra yeri geldiğinde Abi kardeş gibi davranıp yeni bir ev ,evlilik yolunda yeni bir yuva imkanı sağladığı için Eren bey’e çok teşekkür ederim.🙏🏻

Şermin Çağlayan

İnci hanıma işindeki profesyonelliği ve göstermiş olduğu samimiyet ve içtenliği için cok teşekkür ederiz…

E*******

Güvenilir, dürüst, isini onemseyen ve ilgili olmasi sebebiyle ictenlikle oneririm! Emekleriniz icin tesekkurler.

Murat Kayapa

Eren Bey işini iyi biliyor, insanları iyi analiz ediyor ve net davranıyor. Güvenilir. Evimizi kolaylıkla sattı. Teşekkür ederiz.

Ful Demet Çalışan

Emine hanim ile 5 sene önce İnistanbul projesinde tanıştık, İstanbul dışında yaşadığımızdan biz şimdi ne yapacağız nasıl kiraya vereceğiz derken Emine hanım sayesinde tüm sorunlarımızı çözdük .Tabi maceramız burada bitmedi, yeni bir yatırım yapmak istediğimi söylediğimde bütçeme uygun en güzel daireyi bulup beni hiç yormadan gönderdiğim vekalet ile yeni evimi alıp kiraya verdi. Hani derler ya herkesin bir doktor ve avukat tanışı olmalı diye, birde Emine hanim gibi bir emlakçısı olmalı diyorum . İyi ki tanışmışız iyi ki varsınız Emine hanımcım.🙏🥰

Mehmet Çoban

Daha önce işinde bu kadar başarılı bir emlakçı görmemiştim tebrik eder başarılarının devamını dilerim. İşinizi iş olarak değil sanki bir sanat icra ediyormuş casına titizlikle yapıyor olmanız sizi meslektaşlarınızdan ayıran en büyük fark bence

Şükrü Altun

Emine hanımla Nef bahçelievler projesinde tanıştık evimizi kendisinden kiraladık.Kiralama Öncesi ve sonrasıyla mükkemmel bir hizmet aldım kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

Feras Sheıkıt

İşlemimiz kısa sürede halloldu. Çok memnunum emeklerinize teşekkürler.

Yusuf Rabinovic

Erim beye teşekkür ediyorum. Her şey çok iyiydi. Problemsiz ve sorunsuz bir işlemdi.

Alpaslan Uzunoğlu

Alper bey ile arsa alım işlemimizi gerçekleştirdik. Kendisinin ilgisi ve yardımları sayesinde hızlıca işlemimizi hallettik. İşinde ki başarısı ve profesyonelliğinin devamını diler, yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Saniye Şahin

Burak Bey ve Yılmaz Bey tüm süreci bizimle yönetip tüm sorularımızı yanıtladılar. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Polimer Endüstriyel A.ş

Başarısı ve profesyonelliği ile işinde çok başarılı bir danışman. Arsa alım işlemimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde sonuçlandı. Her şey için teşekkür ederiz.

Birgül Taghipour

Her anlamda destek ve yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz.

Dilek Fidan

Her şey için teşekkürler. Sorunsuz bir işlemdi, hiçbir sıkıntı yaşamadan hallettik.

Zülal Arslan

Burak Bey ve Yılmaz Bey harika bir şekilde süreci yönettiler kendilerinden çok memnun kaldım. Sıcak kanlı oluşları ve pozitif konuşkanlıklarıyla çok samimilerdi her şey için teşekkürler.

Ali Tarık Uzun

Alper Bey ile uzun süredir çalışmaktayım ve böyle profesyonel, işini bilen biriyle çalışmaktan çok mutlu ve memnunum. İşinde ki başarılarını tebrik ediyor ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

Çiğdem Karakoyunlu

Alper Beyin kişilik ve insani olarak tutumu çok iyiydi. Allah bana versin ben Alper Bey'e vereyim tüm mülklerimi. İşini çok iyi yapan profesyonel bir insan. İnsanlığına, başarısına,işini çok iyi yapıyor olmasına diyecek söz yok. Her şey için teşekkür ederim.

Saniye Şahin

Burak Bey ve Yılmaz Bey tüm süreci bizimle yönetip tüm sorularımızı yanıtladılar. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Zülal Arslan

Burak Bey ve Yılmaz Bey harika bir şekilde süreci yönettiler kendilerinden çok memnun kaldım. Sıcak kanlı oluşları ve pozitif konuşkanlıklarıyla çok samimilerdi her şey için teşekkürler.

Ayşe Güçük

Daire satışımızdaki ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Salih Oğuz Çetin

Leyla Hanıma değerli yardım ve destekleri için teşekkür ederiz.

E*******

Leyla Hanım kibar ve sevecen biri kendisiyle tanıştığım ve işlem yaptığım için çok memnunum. Teşekkürler.

Birgül Turgut

Leyla Hanıma ilgi alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım. İşine olan hakimiyeti ve profesyonelliği güven verici.

M*******

Leyla Hanım çok kibar ve yardımsever tavırlarıyla harika bir insan güler yüzlü tanıdığıma çok memnun oldum kendisini Teşekkürler.

E*******

Birol Bey verdiği destek ve güler yüzü ile çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

Emre Türksolmaz

Hande Hanım kibar ve yardımsever, ilgili bir insan onun sayesinde güzel ve nezih bir siteden dairemi kiraladım. Teşekkürler.

B*******

Teşekkürler. Halime Hanım sizin gibi işine sadık ve severek yapan danışmanlar iyi ki var.

E*******

Leyla Hanım verdiği destek ve güler yüzü ile çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

Yonca Koç

Leyla Hanım çok sağ olsun çok bilgili ve çalışkan biri sık sık bizleri bilgilendirdi. Emeğine sağlık hızlı ve temiz bir işlem gerçekleştirdik. Teşekkürler.

M*******

Mehmet Bey ilgili ve alakadar oldu bizimle sağ olsun. Dükkan kiralama sürecimde kendisi aracılığıyla yaptım memnunum.

Birgül Turgut

Birol Beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım. İşine olan hakimiyeti ve profesyonelliği güven verici.

U*******

Halime Hanım ile çalışmaktan memnunum. Çalışkan, sektöre hakim, bilgili işini severek yapan bir danışman ilgi ve alakasından dolayı teşekkürler.

Birgül Turgut

Fatih Beye ilgi alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım. İşine olan hakimiyeti ve profesyonelliği güven verici.

E*******

Fatih Bey verdiği destek ve güler yüzü ile çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

Ali Sertoğlu

Eren Bey disiplinli ve güzel çalışması sayesinde hızlı ve sorunsuzca satışımızı gerçekleştirdik. Kendisi işine ve bölgeye çok hakim teşekkürler.

Ayşe Ogan

Eren Beyin çalışmasından ve ilgisinden çok memnun kaldım. Teşekkürler

E*******

Mehmet Beye teşekkür ediyorum. Sayesinde dükkanımı kiraya verdim kendisi ilgili ve işinde başaralı bir danışman tavsiye ederim.

Reşat Nuri Türkeli

Hande Hanım ile yıllardır çalışıyorum. Kendisi işinde başarılı, çalışkan, sektöre hakim teşekkür ilgi ve alakasına ediyorum.

A*******

Emine Hnm'la Inistanbul'daki dairemizi kısa sürede kiraya verdik. Tecrübesi, doğru yönlendirmeleri ile yoğun iş tempomuzda bize ciddi destek sağladı. İşini sahiplenmesi, sürekli ve hızlı iletişim sağlaması ile sorunsuz bir kiralama süreci yaşadık. Keşke herkes işini bu kadar iyi yapsa.. Emlak ihtiyaçlarınız için Emine Hanım'ı tereddütsüz tavsiye ederiz.

Hanife Yüksel

Tüm kiralama sürecimi büyük bir profesyonellikle yürüttüğü için Fatih beye çok teşekkür ediyorum. İşini severek ve layıkıyla yapan ender kişilerden olduğunu düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim kendisine

A*******

Emine Hanımla kiracı olarak bir tecrübemiz olmuştu, şimdi de Inistanbul'daki dairemizi ev sahibi olarak kiraya verirken 2. defa birlikte çalışma fırsatımız oldu. Her iki süreçte de iyi ki Emine Hanım'ı tercih etmişiz dedik. İşini çok iyi bilmesi, emlak piyasasına olan hakimiyeti, titizliği ve iş bitiricliği ile yine şaşırtmadı. Hepsinden önemlisi bu işi belirli bir kalitenin üstünde bir hizmet anlayışı ile yapıyor. Kesinlikle gönülden tavsiye ederim.

Selen Yürük

Bütün süreç dört dörtlük geçti.Emine hanım herşeyi neredeyse ayağıma serdi.Yoğun çalışma tempomda hizmetin kalitesi verdiği güven ilaç gibi geldi.İnistanbul da ev o mu bu mu derken ben Emine Hanım ı seçtim.İyi ki de öyle yapmışım . Herkese tavsiye ederim.

A*******

Eren bey sayesinde sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde evimizi kısa sürede teslim aldık.Emekleri ve destekleri için çok teşekkür ederim.

Kader Sağıroğlu

Sevgili Remax Eksen ofisi çok şanslısınız Danışmanınız Sabire Hnm o kadar içten ve cana yakın doğal ki ne sunsa alasım geldi 🙏🏻 Yolun açık olsun işini seven kadın 🙏🏻🙏🏻

M*******

Sevgili Emine hanım,yatırım uzmanlığınız için teşekkür ederim.Uzun zamandır çalışmalarımızda sürekli verdiğiniz hizmet sözlerinizi yerinde getirme çalışma prensibinizin doğru ve eksiksiz yönlendirmeleriniz takdir edilesi bir durum. İyi ki yollarımız kesişmiş. Sizi gözüm kapalı tüm çevreme tavsiye ediyorum etmeye de devam edeceğim. Dürüst ve gerçekçi yaklaşımlarınız için sonsuz teşekkür ediyorum ben ve ailem.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Recep Sözüer

Daire alım sürecimizi güzel ve kolaylıkla yönetti. İlgi ve alakasını eksik etmedi. Çok teşekkürler.

Abidin Kaplan

Teşekkür ediyorum kendisine gerçekten başarılı ve çalışkan bir insan işinde başarıları daim olsun.

Yağmur Yıldırım

Eren bey çok yardımcı oldu hızlı ve sorunsuz bir şekilde evimi teslim aldım. Evraklarla ilgili de süreç boyunca yardımcı oldu sağ olsun.

Seçkin Durgungöl

Deniz Hanım ve Samet Bey ikisi de harika insanlar güler yüzlü ve pozitifler temiz bir şekilde daire teslim aldım teşekkürler.

Hakan Yapalıal

Mutlu Bey harika bir insan yardım ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum.

Canan Bıçakçıoğlu

Mehmet Bey ile güzel bir işlem gerçekleştirdim. Sorunsuz bir şekilde evimi teslim aldım. Teşekkürler.

Hülya Ünalan

Deniz Hanımdan çok memnunum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım, her şey yolunda ve güzel bir şekilde ilerledi. Deniz hanımdan ve Remax Eksenden çok memnunum.

Ferhat Bozok

Harika bir işlemdi. Deniz hanımdan çok memnunum. Pratik, kolay, işini takip eden profesyonel bir danışman. Her şey için teşekkür ederim.

Zakir Karahan

Mehmet Bey güzel ilgili ve çalışkan bir danışman sektöre ve bölgeye de gayet hakim kendisine güvenerek çalışabilirsiniz.

Recep Sözüer

Daire alım sürecimizi güzel ve kolaylıkla yönetti. İlgi ve alakasını eksik etmedi. Çok teşekkürler.

Halil Barçağ

Emre Beye teşekkür ediyorum. Kendisi dürüst ve güvenilir, aradığım gibi uygun fiyatlı bir daire buldum. İşinde başarılar.

Melek Karakuş

Alper Beye teşekkür ederim. İlgi ve alakası güzel iletişimi iyi sorularıma yanıt alabildim. Herkese tavsiye ederim. İşinde başarılar.

Vahap Takcı

İşlemimizi sorunsuz ve kolaylıkla halloldu. İşini bilen verimli bir danışman. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Burcu Alpaslan

Sabire Hanım iyi güler yüzlü biri pozitif tavırları sayesinde güzel bir işlem oldu kendisiyle tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnun kaldım.

Emre İper

Mehmet Bey güler yüzlü, işine hakim, ilgi ve alakası güzel süreç boyunca çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

Vahap Takcı

İşlemimizi sorunsuz ve kolaylıkla halloldu. İşini bilen verimli bir danışman. Emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Can Pehlivan

Emre Bey sayesinde dairemi kiraya verdim. Sağ olsun çok destek oldu hızlı, sorunsuz ve temiz bir işlem oldu.

Eyüp Doğan

Eren Bey çok disiplinli ve çalışkan biri çalıştığı bölgeye çok hakim sektör bilgisi ileri düzeyde kendisine güvenerek çalışabilirsiniz.

E*******

Deniz Hanımı ve Samet Beyi tanıdığıma çok memnun oldum. Gerçekten çok yardımcı oldular işlerine oldukça hakimler. Teşekkürler

Şevket Erbay

Mehmet Beyin verimli çalışması sayesinde dairemi kiraya verdim. Süreç sorunsuz ilerledi Teşekkürler.

Ahmet Dilbaz

İşlemimizi kolaylıkla halletti. Her şey için teşekkür ederim.

Ali Özdemir

Kira sürecinde çok yardımcı oldu. İlgili ve alakalıydı kendisine çok teşekkür ederiz.

Faruk Kandemir

Alper Bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Sağ olsun güzel, disiplinli bir çalışma sayesinde hızlı ve sorunsuz bir işlem oldu benim için.

Ali Çağatay Kaya

İnistanbul sitesinde ev kiralama sürecimde emine hanımla tanışma fırsatım oldu.sunduğu farklı alternatifler sayesinde rahatlıkla uygun bir daire bulabildim. Alıcı-satıcı kiracı-mülk sahibi arasında iletişimi çok güzel sağlıyor. Yardımları için teşekkür ederim

Hande Tepeoğlu

İstanbul da ev sahibi olma fikri bize çok uzaktı… ancak Deniz HAnım ile tanıştıktan sonra işler tıkır tıkır halloldu… sayesinde evimizi aldık, ilgi ve alakasını bizden eksik etmedi…

Gülnisa Coşkun

Emine Hanım ile ilk telefonla görüştüğüm andan itibaren bütün emlak danışmanlık sürecini çizgisini bozmadan başkaları ile ilgili yorumlara takılmadan (çok oluyor sürekli başka emlak danışmanı hakkında ileri geri konuşma davranışı) son derece profesyonel süreç odaklı bir yaklaşımı oldu. Çok memnun kaldım. İşine hakim ve ‘yer göstermekten’ çok daha fazlasını yetkinlikle yapıyor. Teşekkür ederim hizmetinizden çok memnun kaldım.

Gökben Çolak Çakmaklı

İşlemde bir sorun çıkmadı daire satış sürecimiz kolaylıkla ilerledi emekleriniz için teşekkür ederim.

Gökhan Erkan

Birol Beyden her daim memnunuz. Kendisine ve vermiş olduğu hizmete 10 üzerinden 10 puan verebilirim. Her şey için çok teşekkürler.

Nilgün Saryal

Hande Hanımdan %100 memnunum kendisi harikaydı. Gönlümce Remax Ekseni herkese tavsiye ediyorum. Yıllardır o kadar mülk alıp satıp kiralarım ama hiç bu kadar iyi hizmet almamıştım. Her şey için çook teşekkürler.

Tamer Can Pehlivan

Dairemi sorunsuz ve hızlı bir şekilde kiraya verdik. İlgisi alakası vermiş olduğu güvenirlik için çok teşekkür ederiz.

Funda Karakaş

Emine Hanım ile 3. işlemimi gerçekleştirdim, devamda edecek :) Satıcı ve alıcı arasındaki dengeyi çok iyi kuran, işlemin her detayı ile ilgilenen ,sürekli geri bildirim veren çok profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Yine mutlu ve verimli bir işlem yapmış olmaktan çok memnunum. Teşekkürler Emine Hanım

Ruveyda Nur Hazlı

Mutlu Beyden çok memnunuz. 2 günde işlemimizi halletti ve ilk kez kısa bir şekilde işlemimiz halloldu bunun için kendisine teşekkür ederim. İhtiyacımız olan her şeyi önceden getirmişti. Bundan sonra çalacağımıuz kapı belli.

Deniz Orhan Gönenç

Almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldım. Sorunsuz ve iyi ilerledi her şey güzeldi.

Serdar Şahinoğlu

Bilgisi ve ilgi alakası çok iyiydi. Her şeyi sorunsuz ve güzel bir şekilde hallettik emeklerinize sonsuz teşekkürler.

Halil Barçağ

Emekleriniz için çok teşekkürler. Kısa sürede daire bulmamda yardımcı oldu. İşine olan bağlılığı ve güvenirliği vermiş olduğu hizmetede yansıyor.

Funda Karakaş

Arif Beyin lideri olduğu Eksen ofisi ile 3. işlemimi gerçekleştirdim. Ailem ve ekip arkadaşlarımın da yatırımlarında tüm yönlendirmeleri ile bizlere destek oldu. Sürecin en başından en sonuna kadar her detaya hakim olan ve sürekli iletişimini esirgemeyen sevgili brokerımıza çok teşekkür ediyorum.

Günay Şar

İlgi ve alakası her şeyiyle 10 puandı. Bir sorun yaşamadan işlemimizi hallettik her şey için teşekkür ederim.

O*******

Ilgi alakasina tesekkur ederim.kiralama yapamasak da hizmetinden dolayi minnettarim.

Mustafa Özgür Ayık

Halime hanımdan çok memnun kaldık dairemi kısa sürede kiraya vermemizde büyük yardımları oldu. Çok teşekkür ediyorum.

Selçuk Ok

Kendisinden gayet memnunum. Pozitif ve hızlı bir şekilde ilerledi. İletişimi çok iyiydi. İşemimiz birkaç saatte halloldu. Süreci gayet pozitif yönetti. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Nesrin Yeği

Leyla hanım Güler yüzü ,samimiyeti ,içtenliği ,ilgi ve alakası ile tanıdığım en iyi ve en başarılı emlak danışanı. Taşınma sürecimde ve sonrasında tam destek hep yanımda oldu. İyiki tanıdım ilgisi ve Alakası için çok ama çok teşekkür ederim 🙏❤️

D*******

Eren Bey ev alma sürecinde bize çok güven verdi. Çalışkanlığı, her ayrıntıyı dikkate alması ve her sorumuza cevap vermesi ile süreci bizim için çok kolaylaştırdı. Yine mutlaka kendisi ile çalışmak isteriz ileride.

Gökben Çolak Çakmaklı

İlk iletişime geçtiğimiz andan itibaren çözüm odaklı ve ilgili tutumu ile güven veren Eren beye ilk başvuracağımız kişidir.Çok memnun kaldık,çok teşekkür ederiz kendisine

Mehmet Alıcı

Yiğit Bey ile çalışmaktan çok memnunum ilgi ve alakasına teşekkürler.

Filiz Akınal

Alper Beye çok teşekkür ederim. İlgi ve alakası iyiydi kendisi işine bağlı disiplinli süreci gayet güzel yönetti teşekkürler.

Burçe Kabaoğlu

Çok ince ve dürüst yaklaşımlarıyla bizi çok mutlu ve memnun ettiler. İşinin hakkını sonuna kadar veriyorlar Her şey için teşekkür ederim.

Burçe Kabaoğlu

Çok ince ve dürüst yaklaşımlarıyla bizi çok mutlu ve memnun ettiler. İşinin hakkını sonuna kadar veriyorlar Her şey için teşekkür ederim.

Mehmet Eksi

Her şey iyiydi bir sıkıntı yaşamadım. Kendilerinden memnun kaldım. İlgi alaka için teşekkürler.

Ahmet Keskin

Yiğit Beyin ilgi ve alakasına teşekkürler sayesinde aradığım yeri buldum. Yaklaşımları kibar ve ilgili olumlu bir süreç geçirdim. İşinde başarılar diliyorum.

Bilgi Tatlıgil

İşini düzgün yapan bir insan tanıdım sayenizde işim kolaylaştı hızlıca evraksal işlerim halloldu Teşekkürler.Gürhun Bey

Agm Sigorta

İlgi alaka için teşekkür ederiz.

Ilgar Mirza

Faith bey. Oncelikle cok gozel bir insan axlaqli ishini cok gozel bilen.cok razi kaldik.tez bir zamanda ishlemleri yapdi.bizi razi saldi,kash ki hami onun kimi olsaydi 🇦🇿🇹🇷

Z*******

Fatih bey işinin ustası olan bir insan.Evimizde onun sayesinde aldık.çok teşekkür ederiz

Gülay Akova

Her şey gayet iyiydi yolunda ilerledi. Çok alakadar oldu çok memnun kaldık kendisinden. Teşekkür ederiz.

Uğur Kaya

Gayet iyi bir hizmet. Çok teşekkürler.

Alpay Simsar

Merhaba biz halime hanımla Barbaros mah.sarkaç sok no:1 Ağaoğlu My Prestiğe deki ofis için kiralamada yolumuz kesişti ilgi ve alakası için teşekkürler

Dilara Bozan

Şahsen çok memnun kaldım Nesrin Hanimdan çok kibar her konuda yardımcı olmaya çalıştı iyiki ona denk gelmişiz 👍😇

Yonca Aykan

Süreci olumlu bir şekilde ilerletti. İlgisi ve alakası için teşekkür ederim.

Evren Çakırca

Çok başaralıydı. İlgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

Yasin Akdoğan

Tanıdığım en dürüst ve en güvenilir kişi teşekkür ederim. Güler yüzlü ve hoşgörü için başarılarının devamını dilerim. Komutanım :)

Emre Özoğul

Nesrin Hanim ile bir arkadasimin referansi ile calismaya basladim. Kesinlikle cok profesyonel ve iletisimi kuvvetli. Yurt disinda yasiyorum ve guvenle kendisine evimi emanet edebiliyorum.

Seda Hıdır

Çok profesyonel, çok kibar. Teşekkürler

Yavuzhan Kaya

Güvenilir, Remax ile yaşadığım diğer tecrübelerin dışında iş anlayışı , memnun kaldım.

Dilek Kaya

İlginiz için çok teşekkürler.

Serdar Türk

Danışmanımız Mutlu bey gayet iyi ve ilgiliydi.Böyle bir danışmanla çalışmaktan çok mutlu olduk. Remax a da çok teşekkürler

Sevgi Kulaoğlu

Güler yüzlü, anlayışınız ve ilginizden ötürü teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Fatih Koç

Evimizi, tanıtımı ve kişiliği ile bize yardımcı olan ve bu heyecanımıza ortak olan MUTLU bey 'e sevgilerimizle..

Ahmet Coşar

Nesrin Hanım ile bir kaç kez işlem yaptık. Çok memnunuz emekleri için teşekkür ederim.

Dalga Kaya Doğan

Ev satın alma sürecimizde Mutlu beyle sonsuz ve profesyonelce bir satın alma süreci geçirdik. Teşekkür ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

A*******

Emine Hanım işine son derece hakim bir emlak profesyoneli. Kendisiyle ilk görüşmenizden itibaren bilgi ve tecrübesini hissedebiliyorsunuz. A'dan Z'ye taşınma sürecinizle ilgili sürekli bir danışmanlık hizmeti alıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ederim.

Rüştü Levent Çalıkoğlu

Çok iyi çok mükemmel yaklaşım ve hizmet. Çok teşekkürler

Ercan Çetiner

İlk işlemimiz değildi sonda olmayacak emeklerinize teşekkürler..

Hatice Gündüz

Verilen hizmetten çok memnun kaldık. Bilgilendirme ve deneyiminden çok memnunuz. Herşey için teşekkür ederiz Mutlu bey ve Remax ailesi.

Ali Sofuoğlu

Sorunsuz bir süreç geçirdik. İlgi ve alakası çok iyiydi. Her şey için teşekkür ederiz.

İlkay Özbalıkçıoğlu

Bizi yönlendirişi gayet güzeldi. İhtiyaçlarımızı karşılama, bilgi verme konusunda çok yardımcı oldu. Teşekkürler.

Deniz Reka Göksu

Mutlu bey çok ilgili ve kibar bir emlakçı. Kendisinden her türlü işlemimizde çok memnun kaldık.

Yakup Yeşil

Gerçekten çok güler yüzlü bir hanımefendi kiralama öncesi ve sonrası ilgi alakası çok iyiydi kendisine teşekkür ederim

Erkan Okurlu

Hızlı, güvenilir, samimi, ve kendi evinizi kiraya verir gibi davrandığınız için, titizliğiniz için çok teşekkürler mutlu bey

Muhammet Fetullah Dayı

Güler yüzlü, dürüst bir kişiydiniz.Çok teşekkür ederiz ilgi ve alakanız için. Çok memnun kaldık.

O*******

Gülsemin Hanım merhaba Evimizi satış süreci içerisinde göstermiş olduğunuz yakın ilgi, destek ve en önemlisi şeffaflık için çok teşekkür ederim. Yaklaşık 2 hafta süren bu süreç içerisinde adım adım yaptığınız planlamalar ve yol göstermeler sayesinde hiçbir sorun yaşamadan çözüme ulaştık. Emlak danışmanlığının nasıl işlemesi gerektiğini bize en ince ayrıntısına kadar göstermiş oldunuz. Bugünden itibaren emlak alım satım işi olacak tüm tanıdıklarıma kesinlikle sizi tavsiye edeceğimi iletmek isterim. Saygılarımla

Mustafa Özgür Teke

Çok memnun kaldık. Çok teşekkürler

Murat Bingül

Gülsemin Hanım Merhaba Yaklaşık 2 haftadır devam eden ev alma sürecimiz bugün sonlanmıştır. Bu süreç içerisinde göstermiş olduğunuz yakın ilgi, alaka ve desteğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Alış veriş süreçlerinde yaklaşım, samimiyet ve güvenin olmazsa olmaz bir unsur olduğuna inançla; sizin bu süreçte şahsıma göstermiş olduğunuz destek beni oldukça memnun etmiştir. Evi alma kararımı verdikten sonra doğru yönlendirmeleriniz ve karşılıklı diyaloglarla yürütülen planlamalar ile hiç bir sorun yaşanmadan karşılıklı güven içerisinde satın alma sürecimiz tamamlanmıştır. Ayrıca satın alma sürecinde gerek alıcı ve gerekse de satıcının kararlılığı, hassasiyetleri tarafınızdan yakinen gözetilmiş yaşanabilecek hukuki sorunların önlemi alınması adına gereklilikler yerine getirilmiştir. Son olarak satış sürecinde watsapp grubunun kurulması gerekli bilgilendirmelerin zamanında yapılması, hem satıcı ve hem de alıcının haklarının sonuna kadar gözetilmesi tarafımdan takdirle karşılanmıştır. Emlak alımı niyetinde olan/olacak tüm dostlarıma sizi tavsiye edeceğimi bilmenizi ister, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla

Hasan Adanur

Merhaba. Bahçelievler Nef projesinde yaklaşık 4 aydır satılmasıni beklediğim 3+1 dairemi çalışmaya basladıkdan sonra cok kısa bir sürede (10 gün) satışını sağlayan Emine Hanıma çok teşekkur ederim. Şimdiye kadar bir çok tapu alış verısım oldu. Ancak; profesyonel calışmasına, sağduyu,, hakkaniyet, güven degerlerinide ekleyerek emlak danışmanlıgında örnek bir degerdir Sn. Emine Göktürk.Bundan sonraki gayrimenkul alım, satımlarımda güvenle, huzurla çalışacagımı biliyorum .Tekrar kendisine tesekkurlerimi sunarım.

Naim Habip

Remax bünyesinde böylesine çalışkan ve işbitirici eleman olması Remax için büyük bir avantaj Daha önce böylesine samimi içten ve çalışkan birisine tanık olmamıştım. Dairemin satışındaki performansı beni çok şaşırttı Başarılarının devamını diliyorum Ayrıca Remax gibi kurumsal bir firma İçin vazgeçilmez bir eleman olarak değerlendiriyorum TEBRİKLER

Ali Mert Habip

Emine Hanım sayesinde Bahçelievler Nef projesinden ev sahibi olduk. İçimizde herhangi bir ukte kalmadan, iş ahlakıyla bize bu kadar yardımcı olması nedenli Emine Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Ahmet Köse

Halime Hanım sayesinde dairemi kiraya verdim ve bir sorun yaşamadım kendisi gayet ilgili ve düzgün çalışan bir insan sık sık da bilgilendirmelerini yapıyor. Emekleri ve yardımları için teşekkürler.

Selçuk Gömi

Güvenilir tavsiye ederim

Görkem Kızıltaş

Halime Hanım işinde çok uzman ve kaliteli bir hizmet sundu bize. Kiralama yönetim sürecinde bize çok destek oldu. Sayesinde dairemiz için doğru profili bulduk. Çok teşekkürler.

Adem Çilsal

Halime hanım,işini çok iyi yapan, kaliteli bir insan. Kendisinden çok memnun kaldık. Nidaparktaki dairemizin kiraya verilmesi sorunsuz yapıldı. Süreçte gayet güzel malumat verici ve kibar hareket etti. Kendisine teşekkür ediyor ve tekrar iş yapmayı diliyoruz.

S*******

Halime Hanım üstün hizmet anlayışı ile İst Marina daki evimi kiraya vermemde çok yardımcı oldu.kendisi evimi kendi evi gibi sahiplenip içimize sinen bir kiracı bulmamı sağladı.yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Emel Çilsal

Güzel çalışması sayesinde dairemi hızlıca kiraya verdim. Yaklaşımları ve çalışma tarzıyla harika bir iş çıkardı işinde başarılar.

Mustafa Dirikoç

Leyla Hanıma teşekkürler sektör bilgisi güzel ayrıca ilgili ve alakalı herkese tavsiye ederim. Çalışkan güler yüzlü, kibar sevecen bir insan olumlu ve hızlı bir süreç oldu benim için işinde başarılar.

Faruk Muhammed Raza

Teşekkürler Halime hanım sayenizde güzel bir daire buldum ve hızlıca işlemleri hallettim. Sorunsuz süreç, hızlı çalışma, ilgi ve alaka süper

Cemal Cüneyt Keltek

Oğuz Beye teşekkürler hızlıca evimi teslim aldım. İşinde başarılar.

Nesrin Yegin

Leyla Hanım muhteşem bir insan onunla tanıştığım için çok şanslıyım sizde kendisine güvenerek tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kendisine işinde başarılar diliyorum.

Pınar Doğan

Oğuz bey mükemmel bir insan iyi ki tanımışım iletişimi çok kuvvetli ve yaklaşım tarzı güzel sorunsuz ve hızlı bir süreç oldu teşekkürler.

Hakan Uçan

Gayrimenkulümü çok kısa zamanda satmamızda büyük pay sahibisiniz. Çok teşekkürler.

Türkan Doğan

Daire satışımda kendisi çok yardımcı oldu, ilgi ve alakasıyla bilgi tecrübeleriyle bizi aydınlattı. Her şey için teşekkür ederim.

Çağdaş Emre Yılmaz

Hayalimizde ki evi bulmamızda yardımları için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki işlerimizde de birlikte çalışmak isteyeceğim bir gayrimenkul danışmanı.

İlhan Nazlısöz

Fatih Bey 3 keredir evimi kiralama konusunda yardım aldığı hızlı, dürüst ve nazik bir iş insanıdır.

Oğuz Topal

Fatih Beye teşekkürler çok kibar ilgili bir beyefendi sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde evimi teslim aldım. İşinde başarılar.

Mehmet Kemali Sever

Murat Bey işinde çok profesyonel biri. İlgi alaka ve emeklerine sonsuz teşekkürler.

Gözde Gülümsel

Selma Hanım çok tatlı iyi ki tanımışım kendisini tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu ilgili ve alakadar oldu teşekkürler.

Yasin Köse

Alper Beyi tanıdığıma çok sevindim ilgi ve yaklaşımı güzel, problemlere karşı çözüm ile yaklaşımları sayesinde güzel bir işlem gerçekleşti sağ olsun var olsun.

Bilgi Tatlıgil

İşini düzgün yapan bir insan. Tanıdım sayenizde işim kolaylaştı hızlıca evraksal işlerim halloldu. Teşekkürler Gürhun Bey

Filiz Akınal

Alper Beye çok teşekkür ederim. İlgi ve alakası iyiydi kendisi işine bağlı disiplinli süreci gayet güzel yönetti teşekkürler.

Hüsne Semah Bıçakçı

Oğuz Beyi tanıdığım için çok sevindim kendisi güzel ve ilgili bir beyefendi bizi tüm süreç boyunca bilgileriyle aydınlattı emeğine teşekkürler. İşinde başarılar.

Mehrdad Safavi

Deniz Hanımın ilgi ve alakası çok güzeldi. Çok nazik, kibar ve çalışkan biri. Kendisiyle çalışmaktan çok mutluyum.

Niyazi Şükrü Çek

Oğuz Beye teşekkürler samimi ve sıcak bir insan ılımlı davranışları ve güler yüzlü var süreci güzel yönetti teşekkürler.

Halis Yılmaz

Selma hanım çok kibar ve aynı zamanda işinde başarılı kendisiyle çalışmaktan memnunum. Teşekkürler.

M*******

İnci Hanım, iş ciddiyeti yüksek seviyede olan, hem kaliteli müşteri hem de kaliteli tedarikçi ağına sahip, mesai saati dışı dahil her zaman ulaşılabilir olan, kişiye uygun terzi işi çözümler sunan, pozitif iletişimde olan, işi bittiğinde iletişimi koparmayan, uzun yıllar çalıştığım ve uzmanlığına çok güvendiğim bir danışmandır. Teşekkürler, MRY

Yüksel Acar

Ev taşımak bütün herkes gibi benim için de çok rahatsız edici bir durum.Ancak taşınma gerçekleştirdiğimiz bu süreçte Leyla hanımın yakın ilgisi,sıcak tavırları ve pozitif yaklaşımı sayesinde gerçekleştirdiğimiz ev değişikliği bize zulüm olmaktan ziyade keyfe dönüştü. Bize bu süreçte gösterdiğiniz ilgi nedeniyle Leyla hanım size çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Başarılarılarınızın devamını dilerim. Yüksel Acar

Mehmet Alıcı

Yiğit Bey ile çalışmaktan çok memnunum ilgi ve alakasına teşekkürler.

İbrahim Öztürk

Kendisini tanıdığım için çok memnunum sayesinde dairemi kiraladım. Aydın Bey hızlı ve çözümcül birisi kendisine güvenerek işlemlerinizi çözebilirsiniz.

Abdullah Kara

Remax Eksen de Mutlu Bey gibi biri iyi ki var kendisiyle çalışmaktan son derece menun kaldım. Kendisi Başarılı, ilgili ve yardımsever kendisine teşekkür ediyorum.

Ahmet Yatmazer

Nesrin Hanım yardımları sayesinde dairemi sattım. Kendisi tüm süreç boyunca bizleri bilgilendirdi. Kendisi kibar ve ilgili sağ olsun teşekkürler.

Murat Aydoğan

Mutlu Beye çok teşekkür ediyorum. Sayesinde kolayca işlemimizi gerçekleştirdik. Kendisi hızlı ve çözümcül biri çok teşekkür ediyorum.

Fatih Doğan

Aydın Beyin yaklaşımı gayet düzgün sağ olsun müşterimle güzel ilgilendi o olmasaydı evimi satamazdım. Ayrıca tapuda kolaylık sağladı bizlere kendisine teşekkür ediyorum işinde başarılar.

Önder Uluğ

Nesrin Hanıma teşekkürler işimizi kolaylaştırdı ve herhangi bir zorluk yaşamadım kendisine güvenerek işlemlerinizi çözebilirsiniz. Teşekkürler eksen ailesi...

Ahmet Peker

Emine Hanımla İnistanbul Toplapı’ daki daire kiralama sürecinde tanıştım. İlgili ve bilgilendiriciydi. Asistanları Emre Bey ve Songül Hanım’ la birlikte işlemlerimi çok hızlı ve tam bir şekilde halletmemi sağladılar. Zaman sıkıntım olan bir dönemde tüm süreçte istediğim saatte tüm işlemlerimi bitirdiler. Kendilerine teşekkür ederim.

Yalçın Burkay

Aydın Beye teşekkür ediyorum ilgili, alakadar ve samimi yaklaşımları sayesinde istediğim konutu buldum. İşlemler ve evrak konusunda da çok yardımcı oldu işinde başarılar.

Murat Saraç

Murat Beye teşekkür ediyorum aradığım yeri bulmamdaki süreç boyunca yardımcı oldu, kendisi bilgili ve disiplinli bir insan iyi ki böyle bilgili ve disiplinli birisiyle tanıştık çok Teşekkürler.

Burçe Kabaoğlu

Çok ince ve dürüst yaklaşımlarıyla bizi çok mutlu ve memnun ettiler. İşinin hakkını sonuna kadar veriyorlar Her şey için teşekkür ederim.

Sema Aydın

İnci Hanım profesyonel çalışan bir danışman sağ olsun sayesinde aradığım daireyi buldum ve süreç sorunsuz ilerledi çok yardımcı oldu teşekkürler.

Mehmet Edemen

Gördüğüm en nazik, kibar emlakçı ödülünü Gülsemin Hanım'a verilmesini arz ederim. Öncelikle tanıştığıma çok memnun olduğumu söylemek isterim. İşini severek yapan insanlar ve firmalar bulmak çok zor bu zamanda çok teşekkür ederim ilgi alakanız için Re/max Eksen. Bundan sonra emlak ve gayrimenkul işlerimde tek adresim sizsiniz başarılarınız devamını dilerim🙏🙏🙏 Saygılar...

Bülent Demir

Gülsemin hanım merhaba İn Istanbul galada bulunan dairemin kiralanmasında gösterdiğiniz gayret samimiyet ve hızlı bir şekilde kiralama işlemini bitirmenizden dolayı çok teşekkür ederim. Tek kelimeyle işinizde mükemmelsiniz

Doğangün Kocaoğlu

İyi hizmet, dürüst çalışma, ilgi ve alaka, harika yaklaşım daha ne olsun işinde başarılar.

Ozan Kesgin

Kendisine çokça teşekkür ediyorum. Sayesinde aradığım gibi güzel bir daire kiraladım.

N*******

Nidapark'da kiraladığımız ev için yakın ilgisi,dakik olmasıyla Halime hanıma çok teşekkürler.İyi ki sizi tanımışız.

Serkan Kolay

Emine hanim, inistanbul'daki dairemize icimize sinen bir kiraci buldu, biz nasil hassas isek kendisi de bir o kadar kiraci seciminde hassas davrandi, tum her sey ile ilgilendi, satista oldugu gibi kiralamada da kendisinden cok memnun kaldik

Latif Kavak

Nidapark Küçükyalı projesinde bulunan dairemizin kiralama işinde Halime hanımın göstermiş olduğu çaba ve gayretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum

Zehni Yavuz

Galip Beye teşekkürler onun sayesinde evimizi iyi bir kiracıya teslim ettik. Kendisi ilgi ve kibar süreci güzel yönetti iki taraf içinde yardımcı oldu İşinde başarılar.

Mehmet Şimşek

Galip Bey işinde iyi, ılımlı yaklaşımları olan bir insan yeni evimizi bulmamıza yardımcı oldu ve ayrıntılarla bizi sürekli bilgilendirdi ve bu zor süreci kolaylıkla geçirdik. Teşekkürler.

Funda Karakaş

Mutlu Bey Ümraniye Armağanevler'de bulunan dairemin değerlemesini en doğru fiyattan belirleyip ,satışını çok kısa sürede profesyonel bir hizmet ile gerçekleştirdi. Bölgesinde ve işinde çok uzman bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmış olmak harika Kendisine çok teşekkür ediyorum.

D*******

Desteği ve ilgisi için kendisine teşekkür ederim.

C*******

Bilgisi ve profesyonelliğiyle işinde bir adım önde. Emeklerinize teşekkürler.

F*******

Çok güler yüzlü ve pozitif bir insan. Süreci çok frahat ilerletti. İlgisi ve alakası için teşekkürler.

O*******

Çok memnun kaldık. Bundan sonraki gayrimenkullerimiz kendisine emanet.

A*******

Kiralık daire arayışımda çok yardımcı oldu sağ olsun ilgili ve kibar biri teşekkürler.

R*******

Kendisi sayesinde kiralık bir daire buldum. Yardımları için teşekkürler.

M*******

Burcu hanıma teşekkür ederim. Kiralık arayışımda yardımcı oldu ve kısa sürede evrakları hallettik. Teşekkürler.

İ*******