RE/MAX Evrensel portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Evrensel

Evrensel Gayrimenkul Danışmanlık çözüm odaklı hizmet anlayışı ile Kurumsal/Bireysel tüm Gayrimenkul organizasyonlarında yer almaktadır.Ofisimizin takım ruhu ile yola çıkarak Gayrimenkul sektörünün faaliyet alanlarında profesyonel bakış açısı, ilkeli çalışması ve güler yüzlü ekibiyle etkin iletişim sağlayan kaliteli aracılık hizmeti vermektedir. Güven dolu paylaşımlar ve mutlu bir gelecek için siz değerli müşterilerimizi aramızda görmekten onur duyarız…

-Biz, bizi biz yapan değerlerle evrenseliz...

RE/MAX Evrensel olarak bünyemizdeki gayrimenkul profesyonelleri ile bölgemizin en başarılı ofislerinden biriyiz. Sevgi ve saygı, önceliklerimiz arasında ilk sırada yer alır. İşini aşkla yapan ve sürekli geliştiren, paylaşımcı, eğlenceli ve tecrübeli bir ekibe sahibiz. Bazen hayalinizdeki evi buluruz bazen hayalinizdeki satışı gerçekleştiririz. Gayrimenkul alım, satım ve kiralama hizmetlerinde profesyoneliz. Yeniliklere açık, sektörü ve trendleri takip eden bir ekibiz. Bölgemizin en çok tercih edilen gayrimenkul ofisi olma vizyonuyla çıktığımız bu yolda müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın beklentilerini aşan bir hızda hizmet verme misyonu taşıyoruz. Biz, bizi biz yapan değerlerle evrenseliz… Çünkü biz RE/MAX Evrensel'iz…

Brokerlar

Gayrimenkul Danışmanı (MAXX Sistem)

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


İstiklal mah. Alemdağ cad. Yiğit İş Merkezi No: 184 K:1 Sondurak/Ümraniye/İST.
İstiklal Mah. / Ümraniye / İstanbul Anadolu

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yapılan son 100 yorum görüntülenmektedir.

Muzaffer Erdem

Aldığm hizmette baştan sona çok ilgili ve çok profesyönel destek aldım. Bir daha gayrimenkulle ilgili bir işim olursa düşünmeden danışacağım birisi.

Eylem Çakal

Çok ilgili, bütün işlemleri şeffaflıkla ve dürüstçe ilerletti. Yardımları için kendisine teşekkür ediyorum.

Barış Aydın

Merhaba, Ben yatirimlarimi hep toprağa yaptım ve hep profesyonel kişilerden destek aldim isim gereği (kamuda mufettis) birazda titizimdit ama ben Fırat Bey gibi bir profesyonel hayatımda görmedim tanımadım. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım. İnanılmaz prensipli dakik dürüst ve iletisimi cok iyi tanıdığım herkese numarasini paylaştım bu kadar başarılı biriyle tanışma fırsatı verdiği için remax a da teşekkür ederim. Bundan sonra tüm gayrimenkul işlemlerinde tanıdığım herkesin tek danışmanı Fırat Bey olacaktır. SAYGİLARİMLA BARIS AYDIN

U******* K*******

Yakın zamanda Remax Evrensel'den Fırat Bey aracılığı ile bir daire satın alma deneyimi yaşadık. Fırat Bey süreci gayet profesyonel bir şekilde yönetti ve sürecin tüm aşamalarında bizlere destek oldu. Aklımızda herhangi bir soru işaretine gerek kalmadan süreci sağlıklı bir şekilde tamamladık. Kendisine ilgisi için çok teşekkür ederiz.

Sümeyye Akpınar

Fırat Bey ile ofis kiralama işim ile tanıştık. Bana kendisi çok yardımcı oldu, çok tecrübeli ve iletişime açık biri. İlk defa ofis kuracak biri olduğum için bir çok bilmediğim konuda beni bilgilendirdi. Kendisine çok teşekkür ederim. Bilgi birikimi ve deneyimi ile güzel bir ofis kiralayabildim.

Muhammed Ege Aksakal

Çözüm odaklı, ve güleryüzlü. Rings sitesinden istediğimiz daireyi bize sorunsuz teslim ettiği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Orhan Özyapı

istediğimiz daire için ilk görüşmemizden satın alma süreci ve tapuya kadar her an yanımızdaydı. titiz, güvenli ve samimi yaklaştı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Emre Özgün

Çağlar bey daha önce mülkümü kiraya verdi. mülkümü satmaya karar verdiğimizde yine kendisi ile çalıştık. her zamanki gibi samimiyeti ve profesyonelliği ile en kısa zamanda satış işlemini gerçekleştirdik Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ender Kurdam

Dairemizin kiralanmazinda gerek ilgi alaka olarak gerek güvenirlik olarak aldiğımız kusursuz hizmetten dolayi İsmail beye çok teşekkür ederim

D******* B*******

Çok ilgili ve yardımcıydı Mahmut Bey. Kendisine çok teşekkür ediyorum

T******* E*******

Gayrimenkulle ilgili bir konu olduğunda aklıma gelen ilk isimdir Mahmut Bey. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile beni hiç yanıltmadan doğru sonuçlara götürdü. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serdar Şimşek

bizi dinleyerek ve anlayarak istemiş olduğumuz lokasyonda aradığımız dükkanı bize bularak isteğimizi yerine getirmiştir. kendisine çok teşekkür ederiz.

Necla Tunçbilek

yurtdışında yaşamam sebebiyle uzun yıllar çağlar bey ile çalışmaktayım. Tüm mülklerim güvenerek teslim ediyorum. düzenli bilgilendirmesi ve samimiyeti ile çaşılmaktadır. kendisine çok teşekkür ederiz.

Lea Kerin

istediğimiz özellik ve lokasyonda çok kısa bir zamanda daire bularak bizi çok memnun etti. deneyimi ve güvenirliği ile çok farklı olduğunu hissettirdiği için kendisine çok teşekkür ederiz.

Ozan Demirci

Çok güvenli bir iletişim kurduk. Deneyiminden ve ilgisinden çok memnun kaldık. Verdiği hizmet için kendisine çok teşekkür ederiz.

Azat Uğurlu

Bir emlakçıda aranan güven, tecrübe gibi temel unsurlar mevcut. emlak ile ilgili süreçte başvurcağım ilk kişi Remax adına olan güvenimi arttırdı.

Refik Kaburoğlu

İsmail Memiş'ten çok güzel bir hizmet aldım. Çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ederiz.

Deniz Avcı

Selma hanımdan çok memnun kaldım. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Habşil Koç

Tek kelime ile mükemmel bir insan. Kendisine teşekkür ederiz

Bünyamin Sarımehmet

İsmail bey çok deneyimli birisi kendisinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederi.

Emrullah Temiz

Güvenli ve hızlı bir işlem oldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

Makbule Başeğmez

ilgisinden dolay kendisine çok teşekkür ederiz.

Nebi Yıldız

Mahmut Bey'in daire kiralama sürecimizde vermiş olduğu hizmetten memnun kaldık, teşekkür ediyoruz.

Doruk İstanbullu

Mahmut Bey, işine hakim, profesyonel ve deneyimli bir danışman. Dairemizi hızlı bir şekilde kiraladığı için çok teşekkür ederiz.

Nellida Uzun

Selma hanıma ilgisi, güleryüzü, profesyonelliği konusunda teşekkür ederiz.

Emir Çakmak

Sorunsuz bir kiralama süreci oldu. kendisine çok teşekkür ederiz.

Ertan Başıgüzel

Kendisine verdiği desteklerden dolayı çok teşekkür ederim.

Erkan Doğan

Süreci en başından sonuna kadar sorunsuz bir şekilde geçirdik. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Enes Karaosman

Kendisine ilgisi için teşekkür ederiz. güvenli bir kiralama süreci geçirdik.

Gökhan Hasan Bıçak

En başından sonuna kadar ilgiliydi. Sorunsuz bir süreç yaşadık. Kendisine teşekkür ederiz.

Muzaffer Erdem

Herşey eksiksizdi. Fırat beyin ilgisinden ve sorunsuz hizmetinden çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Eyüp Fırat

lüks konut ve bölge uzmanı olarak çağlar bey'e 2 dairemizi teslim ettik. 1 haftada satılabilir dediği mülklerimizi dediği zamanda 1 tanesi hızlı ve çözüm odaklı çalışarak satmıştır. diğer dairemizide en kısa zamanda satacağından hiç şüphemiz yok. şimdiye kadar çalıştığımız danışmanlar arasında bize güven verip, ilgi alakası ile hayranlık uyandırmıştır. sekötürün ihtiyacı olan prensipli ve müşteri odaklı çalışan çağlar bey'e emekleri için çok teşekkür ederiz.

Ali Bayraktar

daire arayışımız zamanında tanıştığımız çağlar daire sunumunda tapuyu elimize alana kadar her süreçte yanımızdaydı. çeşitli alternatifler üreterek yeni evimize kavuşmamızı sağladığı için kendisine çok teşekkür ederiz.

Mehmet Karabacak

Mahmut bey, sürecin başından sonuna kadar bizimle yakından ilgilendi ve kısa bir sürede anlaşmayı imzaladık. kendisine tekrardan teşekkür ederiz.

Furkan Diner

Mahmut bey, çok kısa zamanda iki dairemizide çok güzel insanlara kiraya verdi. Hızlı ve profesyonel çok teşekkür ederiz.

Mustafa Akbaş

Bizi yormadan her işi hallettiği için kendisine teşekkür ederiz. Memnun kaldık

Turgut Tanuğur

İlgisi ve güvenilir birisi olması beni çok memnun etti. kendisine çok teşekkür ederim.

Zait Özyurt

Lüks konut proje uzmanı olarak kendi bölgesi olmasında yine kalite ve özverili çalışmasıyla dairemi kısa sürede sattı. Tek tercihimiz teşekkür ederim. Dairemi satarken aynı zamanda da istediğimiz özellikte 2 dairenin de satın alımını gerçekleştirdi.biz bile bu kadar hızlı olacağını tahmin edemezken bize çifte mutluluk yaşattı. kendisine çok teşekkür ederiz.

Azime Bayram

ilk tecrübemizden sonra tekrar kendisi ile çalışmak tarif edilemez bir mutluluktu. Disiplinli ve Samimi hali her zaman vazgeçilmezler arasında. Alanında uzman bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktan dolayı çok mutluyum.

Mahinur Öztürk

Satılık mülk ararken yeni tanımış olduğumuz Çağlar bey en kısa zamanda bizim isteklerimizi anlayarak daireyi bularak bizi çok mutlu etti Samimi ve hızlı bir işlem gerçekleştirdik güvenli bir şekilde tapumuzu bize teslim etti. ilgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Nevzat Ay

Kirazlıtepe'deki kiralama için teşekkür ederiz. İlgisinden çok memnun kaldık

Furkan Diner

Mahmut Bey işini gerçekten profesyonel, ilgisi ve alakasından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Sedrettin Tatar

Saygılı ve düzeyli yaklaşım. güvenli hizmet, samimiyet. yapmış olduğunuz güzel yaklaşımdan ötürü çok teşekkür ederim.

Mehmet Kalyoncu

Tolga beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. çok memnun kaldık.

Suat Yeşiltepe

Kendisi çok ilgili bir danışman, çok teşekkür ederiz.

Furkan Mete

Çok yardımcı oldu. Ev kiralamamız çok hızlı oldu.

Abdulakir Diner

Güzel bir kiralama süreciydi. Çok memnun kaldık.

Esra Tonyalı

Mahmut Bey'e dairemizi kısa sürede kiraladığı için, tüm emekleri için teşekkür ederim.

Miray Yıldırım

Mahmut Adıgüzel Bey ile çalışmaktan çok memnun oldum. Çok kısa zamanda kendileri her konuda yardımcı olmaktan hiç çekinmediler. Çok minnettarım. Herkesin işini böyle mükemmel yapması dileğiyle. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz hatta nacizane tavsiyem tercihiniz Mahmut Bey ile çalışmak olmalı. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum. Sevgiler.

Miray Yıldırım

Çok memnun kaldım.Mahmut bey'e teşekkürlerimi iletiyorum, ilgisi ve alakası için iyi günler.

V******* Ö*******

Burcu Hanım, beklediğimden erken satış yaptı. Sektör bilgisi yüksek, doğru satış politikası ve hızlı çözümleri işinin ehli olduğunu gösterdi. Bir daha ki (olursa) gayrimenkul işlemleri için kendisi ile çalışmak isterim.

Hakan Erdoğan

Tüm daire satın almam sürem boyunca çok ilgili, alakalı, sıcak ve çözüm odaklıydı Burcu Hanım. Ofis olarak en alttan en üste herkes çok alakadar ve tatlıydı. İnsanın 3 4 ev daha alası geliyor sizlerle çalıştıkça. Tekrar sizlerle çalışmak için sabırsızlanıyorum.

Halil Ergün

Mahmut Bey, yaptığını çalışmalara çok teşekkür ediyorum. Beni büyük güçlüklerden kurtarıyorsunuz. Çok çalışmanızla her zaman bizim işlerimizi hallediyorsunuz.

Rüstem Arslan

Mahmut bey, hizmetlerinizden çok memnunuz. Evimizi çok kısa sürede kiraladınız, sizinle çalışmaktan çok mutluyum.

Younes Ben Hettouch

Güzel, eğlenceli bir kiralama yaptık. Her şey çok güzeldi. Teşekkürler Mahmut Bey.

Vıvıan Boasdu

Mahmut bey ile çalışmaktan çok memnun oldum. Çok teşekkür ederim.

Murat Uluözen

Mahmut Adıgüzel'e daire alım sürecimizdeki emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Tüm işlemler çok hızlı oldu.

Onur Coşkun

Sancaktepe'deki evimin satışıyla ilgili Mahmut Adıgüzel'i yapmış olduğu ve vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunarım. Hizmet olarak çok hızlıydı.

Berkem Aras

Çağlar bey bizimle gayet iyi ilgilendi.Çok yardımcı oldu.Teşekkür ederiz.

Vehbi Ayvat

Çok teşekkür ederim.

Ömer Kuntay Öztürk

Merhaba, fırat bey tüm sürecin başından sonuna çok güzel bizlerle ilgilendi.Çok memnun kaldık.Herşey için teşekkür ederiz.

Bereket Arslan

Kiralama işleminde bana destek oldukları için çok teşekkür ederim.

İsmet Barış Bitlice

Tüm kiralama süreci çok iyiydi. Güler yüzlü bir hizmet aldım.

Melahat Güvenç

Dürüst, güvenilir ve alanında deneyimli olması kiralama sürecimizin çok hızlı ve sorunsuz geçmesini sağladı. Teşekkür ederim.

Sefa Saka

Selma hanım, her an bilgilendirdi. Her şeyi en ince ayrıntısıyla anlattı. Çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim.

Ebru Çınar

Selma hanım harika bir karaktre sahhip, tüm hizmetlerinden çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Mohsin Latıf

Mahmut bey çok iyi ve yardım sever bir insan ev kiralamak için onu bulduğumuza çok mutluyuz. Mahmut bey çok yaşa teşekkürler.

Berrin Sönmez

Mükemmel

Mehmet Akif Gül

Çok memnun kaldık, çağlar beye çok teşekkür ederiz.

İbrahim Sıvar

Burcu Hanım ile çalışmak gerçekten hem keyifli hem de sorunsuzdu. Profesyonelliğinin yanında samimi yaklaşımı da bize çok yardımcı oldu. Gece gündüz demeden problemlerin çözümünde yanımızda yer aldı ve tüm işlemleri hızlıca hallettik. Bundan sonraki tüm emlak işlemlerimizde ilk durağımız kesinlikle kendisi olacaktır.

Ahmet Kabayel

Fırat Bey'e, konut alımımızda yaptığı tüm değerli hizmet için çok teşekkür ederim.

Gülseren Yanık

Her aradığımda ulaşılabilir olması, her konuda beraber fikir birliğine varmamız çok değerliydi. Çok saygılı, naif bir kişiliğe sahip. Çok teşekkür ederim.

Derya Acar

Burcu hanımın ilgisinden, hızından çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Bilal Özdemir

Fırat Bey, dürüst, açık sözlü ve çok yardımsever bir danışman. Çok ilgilendi dairemizi kiralama sürecimizde. Çok teşekkür ediyoruz.

R******* A*******

Burcu hanım tüm bu süreçte, kiralama ve sonrası işlemlerde bıkmadan gecenin bir saatinde bile mesajlarımıza dönerek bizi çok mutlu ettiniz. Gerçekten saygı duydum Güler yüzlü özverinize okul binamıza kavuşmamızı sağladığınız için çok teşekkür ediyoruz. Nice binalarda çalışmak dileğiyle......

Hamidiye Vatanlar

Referans olarak çalışmaya başlayarak tüm mülklerimizi güvenle emanet ettim.Titizlik ile çalışan çağlar bey en kısa zamanda dairemi kiraya verdi.Gözümüz arkada kalmadan, güven ile çalışarak bize her zaman yardımcı olmaktadır.Çok teşekkür ederiz.

Kamilya Kargonbayeva

Yabancı olarak bizi anlayarak, en kısa zamanda istediğimiz daireyi bulmamıza yardımcı oldu.Dil bilmesi bizim için çok büyük avantaj oldu. Yabancı olarak güvenebileceğimiz bir danışman ile çalışmaktan çok büyük memnunluk duyduk. Çok teşekkürler.

Hakan Öztürk

Çok iyi ve kaliteli hizmet aldık. Teşekkür ederim.

Semih Erdoğdu

Tolga bey ile üçüncü kiralamamızı gerçekleştirdik.Emeği ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Kerem Dincer

Gayet hızlı, güvenilir bir hizmet aldım. Çok memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Ahmet Avşar

Dükkanın devir süreci boyunca göstermiş olduğunuz emek, çaba, destek ve ilgiden dolayı minnettarız.Çok teşekkür ederiz, iyi ki sizinle çalıştık. Saygılar.

İbrahim Kalkan

Burcu Hanım'ın ilgisinden çok memnun kaldık. Kiralık daire arayışımızı çok kısa sürede sonuçlandırdı. Çok teşekkür ederiz.

Binnaz Yeni

Danışmanımız Burcu Hanım ve ofis ekibi Asiye Hanım ile Hilal Hanım'ın sunmuş olduğu hizmetten son derece memnun kaldık. Sıkıntılı geçebilecek bu kiralama sürecinde çok hızlı aksiyon aldılar ve süreci çok kısa sürede sonlandırdılar. Tüm ekibe güler yüzleri için ayrıca teşekkür ederiz :)

Remzi İrinsi

Burcu Hanım'a ilgilerinden dolayı hayran kaldım. Çok güvenilir bir Gayrimenkul Danışmanı ve Gayrimenkul ofisi. Her şey için teşekkürler.

Alper Onar

Çok faydalıydı, Teşekkür ederim.

Fatih Onçırak

Hem profosyonel çalışma anlamında, hemde insani yönden kendisine çok teşekkür ederiz.

Gökçen Pınar Kanat

Fırat bey, İnsan odaklı yaklaşımı bizim için çok değerli kendisini güvenilir bulduğumuz için uzun vadeli çalışma ortağımız olarak görüşüyoruz. Hizmetin dolayı çok memnunum.

Nafiye Ateş

Bizi hiç yormadan bütün işlemlerimizi kendi işi gibi yaptı. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Emel Kalkan

Fırat bey çok ilgili davrandı. Oldukça yardım sever davrandı. Teşekkür ederiz.

Yavuz Güden

İlgili alaka ile yardımcı olmaları çok güzel bir duygu. Çok teşekkür ederiz.

Halime Dulda

Bir çok emlakçı ile görüştüm, çağlar bey kadar ilgili, sıcak kanlı ve çözüm odaklı olanı daha önce hiç görmedim. Çok teşekkür ederim.

Eşref Turan

Kiracı ve kiraya veren kişiler ile ilişkiler inanılmaz derecede çok iyi. İkna kabiliyeti çok iyi kendisine dairemi bu kadar hızlı kiraladığı için teşekkür ederim.

Abdullah Akyıldız

Merhabalar, geçen hafta danışmanınız sayın Selma Havuz aracılığıyla Ümraniye meydan evlerindeki evimi sattım. Tanıştığımız günden satışın bittiği güne kadar kendisine gösterdiği ilgi alaka sabır anlayış için çok teşekkür ediyorum. Beni hiç üzmediler, her şey saat gibi tıkır tıkır ilerledi. Bu arada ekibinizden Asiye Hanım ve diğer arkadaşlara da ayrıca ofisinize geldiğimde gösterdikleri ilgi alaka içine çok teşekkürler. Böyle profesyonel bir ekiple çalıştığınız için tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılarımla,

Özgür Acar

Tum sureci cok acik ve detayli anlatarak guven veriyor. Oldukca samimi ve pozitif Vermis oldugu hizmetle cok hizli bir sekilde evimi kiraya verdim. Cok tesekkurler Firat Bey

Ahmet Abdullahoğlu

Kendisi ile istanbul'daki dairelerimizin kiraya verilmesi için birlikte çalıştık. Şu ana kadar onlarca emlakçı ile iş ilişkim oldu ama samimiyetle ifade etmek isterim ki Tayfun bey gibi işine hakim ve özenen, sürekli bilgilendirme yapan, rapor veren, her detayı takip eden biri ile hiç çalışmamıştım. Emlak sektörüne yeni bir hava getirip kalite çıtasını yukarılara çıkaran Tayfun beye verdiği profesyonel destek için çok teşekkür ederiz. Hiç tereddüt etmeden görül rahatlığı ile siz de güvenip çalışabilirisiniz.

Ö******* Ö*******

Hızlı bilgilendirme ve güvenilir hizmeti için Fırat beye çok teşekkür ederim. Sayesinde evimi çok rahat tuttum.

Kıvılcım Eraydın

Her konuda detaylı bilgi verdi. Evimizi çok kısa bir sürede, güvenilir bir kiracıya kiraladığı için teşekkür ederiz.

Altun Rzayev

Şu ana kadar tecrübe ettiğim en iyi gayrimenkul hizmeti idi. İşini bilen biri olması sayesinde her şey hızlı gerçekleşti ve evimi çok kısa sürede kiraladım.

Ayşe Nur Sülün

Gülden Hanım çok ilgilendi, insana güven veriyorlar. Her şey için çok teşekkür ederim.

Caner Anar

Hayatımdaki en hızlı, güvenilir, güler yüzlü deneyimdi. Tanıştığım için çok memnunum Fırat Bey ile. Sevgiler

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.