RE/MAX Exclusive portföyünde 132 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 115 adet gayrimenkul listelenmiştir.
Toplam 17 adet gayrimenkul listelenmiştir.

RE/MAX Exclusive

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul sektöründe tüm müşterilerimize, yatırımcılarımıza, iş ortaklarımıza, alım/satım, kiralama öncesi ve sonrası en hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Gelişime ve gelişmeye açık olan genç ve dinamik kadromuzla birlikte, müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, planlı ve sağlam adımlarla ilerleyip gayrimenkul sektöründe lider olmaktır.

Ofis Derecelerimiz

Türkiye genelinde cirolara göre hesaplanmıştır


Sahil Mah. D130 Karayolu Cad. No: 30 Sanberkhan İş Merkezi A-19 Başiskele Mah/Kocaeli
Sahil Mah. / Başiskele / Kocaeli

MÜŞTERİ YORUMLARI


Yunus Mol

Sanayi mahallesi kocaer sokaktaki dükkanı kiralamamızda yadımcı olan burak terziye ilgi ve alakası için teşekkür ederim başarıların devamını dilerim

Taha Denizli

Evimizi kısa sürede sattığı ve bizle bu süreçte çok ilgili alakalı olduğu için Burak beye çok teşekkürler ediyorum.

Merve Barış Baş

Bütçemize göre alabileceğimiz en iyi evi ,en iyi şartlarda ve en kısa sürede bulup bizlere sunan Burak Beye çok teşekkür ederiz. Gece gündüz demeden bizlere sunduğu hizmet,güleryüz,içtenlik ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür eder,çalışma hayatında başarılar dilerim.

Osman Çamurlu

Emlak danışmanım Burak TERZİ bey ev satış sürecimde çok ilgili ve doğru şekilde yönlendiriciydi. 5 gün gibi kısa bir sürede satış işlemini gerçekleştirmesi bizim gelecekle ilgili planlı sürecimiz de elimizi çok rahatlattı. RE/MAX ekibine ve özellikle Burak Bey'e çok teşekkür ederim.

Görkem Kor

Çok nazik , İlgili ve İşinin Erbabı bi Hanımefendi ve Danışmanım 1 günde işim çözüldü :) Çok teşekkür ederiyorum başarılarının devamını diliyorum

Mehmet Ali Özaslan

Sude Hanım 2 dairemin satışını aynı hafta içerisinde gerçekleştirdi bu piyasa durgunluğuna rağmen bu hız bizi de çok şaşırttı. Hem kiracıyı hem alıcıyı aynı zamanda bizi de düşünerek hareket etti. Hem işini bu kadar severek yapıp hem de bu kadar profesyonel ve dürüst olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

B******* A*******

Sude Hanım ile yolumuz daire alma sürecinde kesişti ve iyi ki bu süreçte kendisini tanımışız. Kendisi her sürecimizde bizimle iletişimde olup sorunsuz ve çok hızlı bir şekilde işlemi gerçekleştirdi. İlgisi için kendisine çok teşekkür ederiz.

Emre Dağcı

Gözde Hanım emeğiniz için çok sağ olasınız güvenilir ve hızlı şekilde sonuçlandırmada tek adresin ismidir, başarılar.

Talip Akçan

RE/MAX emlak Gözde Çelebi Hanım'a çok teşekkür ederim. İlgisi, doğruluğu, empati kurması, çözüm odaklı çalışması takdire şayan.

Kübra Özçakmak

neredeyse 1 yıldır başka bir emlakçıda olan dairemizin hiç biri satılamadı taa ki sude hanımla tanışana kadar sude hanımın ilgisi profesyonelliği ile 2 ay içinde satıldı ilgisinden azimden dolayı çok teşekkür ediyoruz

Kübra Kıvrıkoğlu

RE/MAX kurumsal kimliği altında çalışan Kaan Bey'in daire satışında bize olan ilgisine, dikkatine ve daire satışını hızlı sonuçlandırdığı için şükranlarımı sunuyorum. Başarılarının devamını dilerim. 🙏

Gizem Sakallı

Kaan Bey ile 2021 yılında Sapanca'dan ev alırken tanıştık. O günden beri de hangi ilde olursa olsun bir emlak işimizde kendisiyle çalışıyoruz. Kaan Bey İşinde çok profesyonel, samimi, dürüst, merhametli, müşterinin isteklerini net dinleyen, saygılı ve çalışkan bir danışman.

Halil Kivrikoglu

Samimi seviyeli bilgili ve is bitirici olusunuz guven veriyor.Cok tesekkur eder calismalarinizda basarilar dilerim...

D******* K*******

İşinizi hakıyla yapıyorsunuz murat bey ilginiz ve samimiyetiniz için teşekkür ederiz yeni evimizden çok memenunuz.

Bahar Alarslan

Merhabalar, Çiğdem Hanım'ın evimi iki kere kiralama sürecinde danışmanlık aldığımızda profesyonel yaklaşımı, güvenirliliği ve içten yaklaşımı o kadar memnuniyet verici ki, böyle bir calisaniniz en iyi yerlerde başarılı olması dileğiyle... Teşekkürler Çiğdem Hanim 💐

B******* T*******

BİZİMLE YAKINDAN İLGİLENDİZ.İLK DEFA İŞİNİ SEVEREK ,CANLA BAŞLA ÇALIŞAN BİRİYLE KARŞILASTIK.

Y******* A*******

İŞİNİN UZMANI VE BAŞARILI BİR UZMANSINIZ. İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN COK TEŞEKKÜRLER MURAT BEY.

Şifa Hatun Ağar

COK İLGİLİ VE ALAKALI Bİ DANİŞMANSINIZ.COK TEŞEKKÜRLER.

Berfu Karataş

Aradık, 1 saat sonra evi gezdik, ertesi gün işlemlerimizi tamamladık. Bilal Bey yardımcı, hızlı ve güvenilir. Taleplerimizi uygun olarak aktarıp hızlıca yanıt aldı. Sorunsuz bir kiralama süreci yaşadık. Çok teşekkürler.

Baki Özdemir

Çok rahat,çok profesyonel. Değerlemesi,pazarlaması,yeri geldiğinde beklemesi doğru zamanda doğru rakamı yakalaması daha ne isteyebiliriz ki. İşi ehline bıraktık,tertemiz alışverişlere imza attık. Teşekkürler Kaan Avukatoğlu.

Engin Buldu

Kaan bey çözüm odaklı, her iki tarafın faydalarını gözeten ve işinin uzmanı olduğunu düşünüyorum. Çalışmamızın bitmesi çok birşeyi değiştirmedi yine herhangi bir konuda destek istediğimde ilk günki samimiyetle cevap veriyor olması onu farklı kılıyor. İşini severek yapıyor olmasıda kuşkusuz başarısında büyük etken. Başarılarının devamını diliyorum...

Bilal Kılıç

Sektöre yön veren bir kişiliği var. Kendisi ile yollarımız kesiştiğinden beri her talebimizi memnuniyet ile karşılayan empati duygusu ile müşterinin nabzından anlayan biri Kaan. Konut kiralama hizmetinde her daim desteğini esirgemediği için sonsuz teşekkürler. Diğer gayrimenkul taleplerimizi de kendisinin engin tecrübesine danışarak atacağımızdan hiç şüphe yok.

Hakan Başol

Tanımaktan ve alışveriş yapmaktan çok mutlu olduğum dürüst,ahlaklı,samimi insan.Yolun her daim açık olsun.Başarıların ömrünce sürsün.

Yunus Keklik

İşinde tecrübeli personelleri ile çalışıyorlar Ev problemimi hızlı bir şekilde çözdüler

E******* Y*******

Remax ve Kaan Beyle çalışmak bizim için bir ayrıcalıktı. Kaan Bey evimizin satışıyla çok ilgilendi ve ivedilikle satış işlemimiz gerçekleşti. İlgi ve alakası için minnettarız .

F******* A*******

Uzun süredir hissedarların çözümsüzlüğü sebebiyle satamadığımız sanayi arsamızı sabırla yerinde zamanında hamlelerle 3 ay gibi sürede çözüp istediğimiz rakama müşteri bulup satışını gerçekleştirdiğin için Kaan bey tekrar teşekkür ederim ayrıca samimiyetiniz içinde

Şenol Çancılar

Kaan Bey ile yatırım amaçlı aldığımız dairenin kiralama işi sebebiyle tavsiye üzerine tanıştık. Neden bu kadar tavsiye edildiğini ve sevildiğini tanışmamız sonrası anladım. Kiralama sürecimiz ve sonrasında herşeyimizle o kadar yakından ilgilendiki, gece gündüz demedi, ben gebzeden ofisten gelemedim o gitti işlerin takibi için kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Artık o ofisine gidip kahvemizi içtiğimiz, yeni yatırımlar için danistigimiz bir dostumuz, Çevremdeki herkese de tavsiye ediyorum Kaan Bey i, tekrardan gönülden TEŞEKKÜRLER 🙏

Celal Ürkmez

Satış işlemimiz de süreci profesyonel bir şekilde yöneterek göstermiş olduğu özverili çalışmalar için danışmanımıza çok teşekkür ederiz Arsamızı değerinde ve doğru alıcıya satmamızda en büyük katkıyı sağlamıştır. Yeni ve daha büyük işlerde sizin gibi değerli danışmanlar ile çalışmak dileğiyle.

Yasemin Taysun

Kadir beyin vermiş olduğu danışmanlık hizmeti çok iyiydi her konuda yakından ilgilendi.Süreci yönetimi sorunsuz ve gayet başarılıydı.Hayalini kurduğum ev sahibi olmamda payı büyük.Kendisine çok teşekkür ederim.

Nurten Metan

Ben Orçun beyin ilgil ve alakası için çok memnun kaldım. Her konuda bize yardımcı oldu Güvenirliligi ve iletişimi ile her zaman calisilabilecek bir insan

Cem Bardakçı

Öncelikle Sude Hanım'a evimi çok kısa sürede sattığı için çok teşekkür ediyorum. Süreçte verdiği güven duygusundan dolayı meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.

A******* E*******

Sude Hanım’da olan bir daireyi satın aldık. Kendisi güleryüzüyle samimiyetiyle iş disipliniyle kesinlikle gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir arkadaş. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Bundan sonraki alım ve satım işlemlerimizde ilk tercihimiz olacaktır kendisine başarılar dilerim.

Ayten Aşkar

Sude Hanım kendi dairemizi tam 10 gün içerisinde satışını gerçekleştirdi. Satış olduğunda yurtdışındaydık kendisi süreci çok profesyonel bir şekilde gerçekleştirdi.İlgisiyle iletişimiyle kendisinden çok memnun kaldık.

Elif Buçan

Önce güven verdi sonra kendini sevdirdi aile gibi olduk azmi ve başarısından dolayı bilal kardeşime sonsuz teşekkür ederim başarılarının devamını güzel yerlere gelmeni dilerim kardeşim

B******* B*******

Mert Beyin sakin, kendinden emin ve konuya hakim yaklaşımı gayrimenkul danışmanlığı konusunda ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gösteriyor. ilgisi ve naif yaklaşımı için tekrardan kendisine teşekkür ederiz.

M******* G*******

Kurumsal ve profesyonel bir hizmet aldık. Mert bey’e ilgi alaka ve bize geri dönüşlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Ayşenur Mert

Mert bey işinde profesyonel ve güler yüzlü. İşini severek yaptığı sergilediği performanstan kendini belli ediyor. Merak ettiğim bütün sorularımı en ince detayına kadar yanıtladı. Başarısı daim olsun. Ev konusunda ilk danışacağım kaynak kendisi olacak her zaman.

V******* Y*******

Exclusıve ofis ve danışman Mert beye çok teşekkür ederim. Oldukça ilgiliydi

Mimpar İnşaat

Bilal bey gerek daire satışlarında olsun gerek piyasa analiz bilgilerinde dolayı çok teşekkür ederiz Başarlılar dileriz

Sıtkı Özkan

Celal Bey’e ilgili ve dürüst yaklaşımı için teşekkür ediyorum. İş yeri alım sürecimizde bize destek oldu. Güzel önerileriyle güzel bi yatırım yaptık. Tekrar teşekkür ediyorum

K******* Ö*******

Benim 3 adet portföylerimin satışını akıl almaz sürede değerlendirip ve güzel diksiyonuyla güleryüzüyle ilgi alakasıyla satışlarını yapıp ve başka kârlı portföyleri bana sundu.

M******* Ç*******

Celal Bey gerek broker olarak, gerek sektör tecrübesi olarak işlem öncesi ve sonrasında bizlere çok yardımcı oldu. Sayesinde karlı bir yatırım yaptık. Teşekkür ederiz. Exclusive ofiste Exclusive bir hizmet almış olduk.

İsa Koçak

Remax Exclusıve gerçekten çok ilgili bi ofis. İşlerini layığı ile yapıyorlar. Biz ev alırken Mert bey bize yardımcı oldu. Hayalimizde ki evi onun sayesinde bulduk diyebiliriz. Bölgede bir ev alım satım talebiniz varsa mutlaka Mert bey ile çalışmanızı tavsiye ediyorum

K******* K*******

Bilal bey ev bulma sürecinde bize çok yardımcı oldu.kendisine anlayısından ve ilgisinden dolayi çok tesekkurederim.

Ömer Fıçıcı

Özgüveni yüksek işini bilen tanıdıkları ve çevresi geniş olan işleri hızlı bir şekilde bitiren güvenilir

Y******* Ö*******

Sude hanıma ne kadar teşekkür etsek az..istediğimiz standartlardaki evi en kısa sürede bulup işlememizi bitirdi. Süreç çok hızlı ve bizi zorlamadan ilerledi. İşini profesyonelce ve çok pratik bir şekilde tamamladı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ilgın Sümeyye Arslan

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim şirketinizin çok memnun kaldık sude hanımın ilgisi içinde ayriyeten çok teşekkürler herkeze tavsiye ederim

Z******* K*******

Sude hanım kibarligi, ilgisi olsun her anlamda çok iyi mesleğini yerine getiren biri. Bu anlamda ev kiraya verme sürecimiz çok rahat ve güzel gerçekleşti. Kendisine çok teşekkürler. 💕🙏

Murat Düzcan

Profesyonel ilgili alakalı ve kaliteli bir hizmet istiyorsunuz başkasını aramanıza gerek yok . Güler yüzlü. Kalite tesadüf değildir.

Yusuf Can

Şüheda Hanım sayesinde evimizi aldık çok iligili cana yakın samimi yaklaşımdan ötürü çok memnun olduk 🙏😀

Yusuf Arslan

İLGİLİ ALAKALI GÜLER YÜZLÜ GÜVEN VERİCİ HERŞEYİ İLE 10 NUMARA

Nurten Turna

Danışmanlığı ve güler yüzü 10/10 memnuniyet. Yardımlarınız için teşekküler.

Cihad Çaka

İlk aramamdan başlayıp satışın tamamlandığı ana kadar sıcak yaklaşımınız ve desteğiniz için sonsuz teşekkürler.

Burak Seval

İlgi ve emek konusu tartışmaya kapalı, çok teşekkür ederim.

Ömer Öztür

Şüheda hanım göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı teşekkür ederim.arayışimiz sürmekte sayenizde istedigim daireyi bulacağıma inanıyorum. Samimiyetiniz ve ilginiz herkese güven veriyor.

Şeyma Belma Çimenoğlu

Remax gibi kurumsal bir firma ile istanbul eregli ve izmitte çalışıyoruz gayet memnunuz en son izmitte ki remax dan şüheda hanimla çalıştım taleplerimin hepsini karşılayan iş takibini iyi yapan performansı çok duzgün olan başarilı bir kardeşimiz Allah yolunu açık etsin başarılarının devamını diliyorum

Hamit Elmas

Düzenli bilgilendirme profesyonel deneyim sektör bilgisi ve herşeyden önce tam güven veren şüheda hanım arkadaşımı tebrik ederim emlak denizinde güvenli limanınız

Ömer Toruk

Güvenilir profesyonel hizmet istiyorsanız mutlaka çalışmanız gereken bir danışman tavsiye ediyorum

Abdussamed Çetin

Destekleinizden dolayi tesekkur ederim.

Z******* O*******

Şuheda hanım ile çalışıyoruz gelen müşteri portföyü düzgün ve yaptığı iş çok başarılı firma olarak bütün projelerimizde çalışmak istiyoruz

Akhel Yapı

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil. İşini severek yapan arkadaşım şüheda hanım başarılar…

Melisa Mehrekula

Evimizi kiralamak için şüheda hanımla görüştük ve bir saat gibi kısa bir süre içerisinde güvenilir bir kiracı ile evimizi kiraladı ilgi ve tecrübesinden dolayı şüheda hanıma ve remaxa teşekkür ederiz.

Tuncay Özdemir

Kendisi bana çok yardımcı oldu İlgi alakası mükemmel Son derece kaliteli bir hizmet kendisine teşekkür ederim

Mesut Demirdüzen

Bugün sözleşmemizi yaptık şeffaf güven veren duruşuyla süreci en iyi şekilde tamamlayacağına eminim teşekkürler

Hasan Pehlivan

İşini severek yapan ilgili alakadar işin hakkını veren bir danışman

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.